Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

1 Ağustos 2016 : Tam anlamıyla kafanızda olayları netleştirmeden duygusal durumlarla yüzleşmekten kaçınmanızda fayda var. Bulunduğunuz alanlarda hızla ilerlemenizi sağlayacak özel planlar yapabilmek ya da fiziksel veya mental anlamda geliştirici işler için belli konulara odaklanmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Ağustos 2015 : İkili ilişkilerinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda sonlanmalara veya sonuçlanmalara açık beş günün içerisindesiniz. İlişkilerde hassasiyetler artabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Ağustos 2014 : Maddi konulara yaratıcı yaklaşmalısınız. Kendinizin olduğu kadar sevdiğiniz kişilerin de onay vereceği değişiklikler yapmanız gerekiyor. Sınırlarınızı bilmeniz başarı oranını arttırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz.


1 Ağustos 2013 : Başkalarının işlerine karışmak ya da diğerlerinin yaptıklarını açıklamaya çalışmak için güzel bir gün olmayabilir. Yolculuk esnasında ufak tefek aksilikler yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önceden alevlenmiş konuların üzerine benzin dökmek ya da karşı tarafın nezaketine bağlı konuların üzerine gitmek veya zaten kızgın olan kişileri daha da kızdırmak için uygun bir gün olmayabilir ve ani maddi gelişmeler (ödemeler, vergiler, borçlar, cezalar, alışverişler)günün akışını bozabilir. Astrolojik açıdan en ayağı yere basmayan ve kaygan etkiler altındayız(6 gün boyunca). Mantıklı davranmakta zorlanabiliriz belki, ama sağduyu kartımız hala elimizde olacak ve sakinliğimizi korumamıza yardım edecektir.


1 Ağustos 2012 : Ailenizle ilgili bazı masraflar yapmanız gerekebilir bugün para açısından tedarikli olmalısınız. Sizi rahatsız eden bazı konularda huzura kavuşacaksınız. Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir yanlış yapmak üzeresiniz. İlerdeki iyilikler için bugün büyük fedakarlıkları göze alabilir ve bazı şeylerden feragat edebilirsiniz. Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir. Yorgunluğunuzu üzerinizden atabilmenizi sağlayacak hoş anlar yaşayacaksınız. Karşı cinse güvenmemeniz gereken bir gündesiniz.


1 Ağustos 2011 : Bugün karşılaştığınız bazı olaylar sizin kararsız kalmanıza sebep olabilirler. Ancak dostlarınızın, arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da aile üyelerinizin desteği ile bu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. Hatta karşılaşacağınız olaylar kendi yeteneklerinizi daha iyi anlamanıza bile yardımcı olabileceklerdir. Fırsatları görüp, değerlendirebilecek ve istediğiniz bazı şeyleri de elde edebileceksiniz Karşılaşmanız olası olan bazı olumsuzlukları fazla dikkate almadığınız takdirde bugün sizin için son derece verimli geçebilir.. Eğer siz çalışan bir Aslansanız bugün üstünüz konumunda olan birisi sizinle tartışmaya girebilir. Bu kimse tecrübeli birisi olacağı için sizi etkisi altına alarak fikirlerinizin değişmesine sebep olabilir. Ancak bu durum geçicidir ve kısa süre içinde haklılığınızı ortaya koyabileceksiniz.


1 Ağustos 2016 : Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemiyor gibi tavırlarınız, bazı sıkıntılara yol açıyor. Ama esas olarak sizi canlı ve dinamik kılan belki de bu özelliğiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir bilgi sizi biraz hareketlendirecek. Bu konuda önünüze konması muhtemel engeller, size sıkıntılı bir gece de yaşatabilir.


1 Ağustos 2015 : Her zaman her konuda parlak ve göz alıcı olmak istiyorsunuz. Kendinizi tamamen kişisel sorunlarınıza kaptırdınız ve etrafınızda gelişen olaylara egoistlik derecesinde ilgisiz kalıyorsunuz. Oysa bu dönemde yakınlarınızın size ihtiyacı var. Onları dinlerseniz kendi sorunlarınızın basitliği sizi utandıracak ve hayatı daha fazla seveceksiniz.


1 Ağustos 2014 : Bu günlerde son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstereceksiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranacaksınız. Yakında biraz burukça bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız çıkışlarınız oluyor. Kimi durumlarda zamanlamada ve ortam belirlemede eksiklikler gösterebiliyorsunuz. Bu, size birtakım engeller çıkartabiliyor.


1 Ağustos 2013 : Hareketli oluşunuz ve yorgunluk, hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz. İşle ilgili bağlantılarınızı bir süre ertelemeniz doğru olabilir. Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz.


1 Ağustos 2012 : Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri olabilir. Doğru zamanlama yapamadığınız bir konuda biraz sıkıntılarınız olacak. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığına inanmaya çalışıyorsunuz.


1 Ağustos 2011 : Yaşadığınız sorunlara akılcı çözümler bulamadığınızı siz de iyi biliyorsunuz. Fakat son günlerde kendinizi çok güçsüz ve yaşadığınız olaylara karşı çok ilgisiz hissediyorsunuz. Bugün sabah saatlerinde alacağınız bir haber aklınızı karıştırabilir. Uzaktaki bir akrabanız sizi ziyarete gelecek. Hazırlıklı olun.


1 Ağustos 2016 : Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Ona ve ilişkinize yeterince zaman ayırdığınızdan emin olmamalısınız. Bugünlerde ufak, tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. .


1 Ağustos 2015 : Yeni tanışmalar yeni dostluklar getirebilir. İlişkinizi hareketlendirmek için birtakım sosyalliklere ihtiyacınız var. Çoktandır hakim olan monotonluğu, günlük sorunlarla açıklamanız çok inandırıcı değil.


1 Ağustos 2014 : Şimdi de geriye dönüş yapma konusunda zorlanıyorsunuz. Aldığınız radikal kararın şimdi pişmanlığını yaşıyorsunuz. Ayrılık fikrinin belki de ön hazırlığı gerekiyordu.


1 Ağustos 2013 : Sosyal yönünüzün olumlu olabileceği bugün, sevdiğinizle eğlenmefırsatı bulabilirsiniz. Romantik eğilimlerinizin yüksek olması sevdiğiniz kişiyi etkileyebileceğinize işaret ediyor. Birlikte alışverişe ve hobilerinize zaman ayırmakiçin uygun bir gündesiniz.


1 Ağustos 2012 : Geçmişte yaşadığınız bir aşk ilişkisi sizde derin izler bırakmış. Ama bunun maliyetini neden bütün insanlara çıkarıp kendinizi herkesten soyutluyorsunuz ki? Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize büyük haksızlıklar yapıyorsunuz.


1 Ağustos 2011 : Sevgiliniz her ne kadar bundan rahatsız olmuyor gibi gözükse de, ona karşı son günlerde çok ilgisiz kalıyorsunuz. Böyle devam ederseniz sevgiliniz de ilerideki günlerde aynı tavrı size takınacaktır.


1 Ağustos 2016 : Günün ilk yarısında iş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacaksınız ve aynı anda birden çok işle ilgilenebileceksiniz. Alacağınız kararlar genel olarak son derece verimli olacaktır ve sabah saatleri harekete geçmek için gereken enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Günün ikinci yarısı ise işinizle ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş ortamınızda ve çalışma arkadaşlarınızla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkalarını yönetme isteği ve abartma gibi tutumlar sizin için zarar verici olacaktır.


1 Ağustos 2015 : Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.


1 Ağustos 2014 : Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız, ama bunun genel bir sıkıntının parçası olduğunu bazen gözden kaçırabiliyorsunuz.


1 Ağustos 2013 : Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok kez gözden geçirmeye ihtiyaç duyacaksınız.


1 Ağustos 2012 : Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden büyük kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Sizin beklentilerinizi karşılayan bir teklif alabilirsiniz.


1 Ağustos 2011 : İş yaşamınız da olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde gelişen bazı fırsatları iyi değerlendireceksiniz ve kısa vadeli yatırımlar yapma arzusunda bulunacaksınız.


1 Ağustos 2016 : Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.


1 Ağustos 2015 : Bugün yatırımlarınızı yönlendirme konusunda ani kararlar almaya mecbursunuz. Çevreyle olan iletişiminiz maddi konularda sorunlar yaratabilir. Ayrıca gelirinizi genişletmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.


1 Ağustos 2014 : Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş, yavaş düze çıkıyor. Yakında onunla daha yüklü miktarda para işleriniz olabilir. Aile içindeki müsriflik sizi düşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilecek.


1 Ağustos 2013 : Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumluyönlendirebileceğiniz bir gün. Yakın çevrenizden biri size maddi konularda destek olabilir. Eviniz için birçok masraf yapabilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz.


1 Ağustos 2012 : Bazen paranın gücünü sadece kendiniz için kullanmak istiyorsunuz. Yakınlarınızın da size ihtiyacı olabileceği gerçeğini göz ardı etmeyin. Yeni bir ortaklık başlangıcı olabilir.


1 Ağustos 2011 : Son zamanlarda gerçekten çok para harcıyorsunuz. Özellikle yol giderlerine gereksiz harcamalar yapıyorsunuz ve bu gidişle acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak duruma düşeceksiniz.


1 Ağustos 2016 : Bir dönem çok özel şeyler yaşayıp çok değerli şeyler paylaştığınız eski dostunuz, sizden uzun zamandır haber alamıyor. Fazla gecikmeden onu aramanız gerekiyor.


1 Ağustos 2015 : Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalı ve olumlu düşünmelisiniz. Bazı sorunlarınızın çözümünü zamana bırakın.


1 Ağustos 2014 : Küçük sağlık şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz. Bu konudaki ihmalkarlığınız, diğer konulardaki titizliğinizle çelişiyor.


1 Ağustos 2013 : Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın. Yanlış anlamalar, öğle saatlerinde daha belirgin olabilir.


1 Ağustos 2012 : Son zamanlarda fazlaca uykusuz kalmaya başladınız. Kendi yorgunluğunuz yüzünden arkadaşlarınızı kırmayın.


1 Ağustos 2011 : Uzun zamandır beklediğiniz bir haberin size henüz ulaşmamış olması sizi çok tedirgin ediyor ve gereksiz yere sinirleniyorsunuz. Kendinizi bu kadar yıpratmamalısınız.


1 Ağustos 2016 : Hayatınızda bir süredir olan olaylarda netleşmeyen noktalar var gibi görünüyor. Bugünü anlam, derinlik, netlik adına arayış içinde geçirebilirsiniz. Dış koşullar buna izin vermese de kendinizle baş-başa kalmak için fırsat yaratın.


1 Ağustos 2015 : Bugün özellikle iş ortamında fantezi ve macera arayışına hiç girmeyin. Yeni deneyimler açısından tetikleyecek kişiler çıksa bile siz bildiğiniz yol ve yöntemden şaşmayın. Farklılıklar ve yenilik-ler bugün için yorucu olabilir.


1 Ağustos 2014 : Daha önce bir duygu, düşüncenizi açıkça ifade ettiğiniz için canın ızın yanmış olabilir. Ancak bu durum tamamen her şeyi kendine sakla mesajı vermiyor aslında. Doğru yer ve doğru zaman ikilisi ile birlikte hareket etmelisiniz.


1 Ağustos 2013 : Ne zaman biteceği konusunda planlama yaptığınız bir iş varsa iyi sonuç beklemeyin. Sevdiğiniz ve olayları sizin yararınıza olacak şekilde destekleyen biri elinde olmayan nedenlerle desteğini çekmek durumunda kalabilir.


1 Ağustos 2012 : Sizi anlamak kolay olmuyor. Duygusal yapınızı ortaya çıkarmaktan yana değilsiniz. Bugün planlı davranarak geleceğinizle ilgili hedeflerinizi şimdiden belirlemek zorundasınız. Yanıldığınız konuların tekrar karşınıza çıkmasından hoşlanmıyorsunuz. Ödemelerinizi geciktirmeyin. Sağlığınız iyi.


1 Ağustos 2011 : Aylardan beri durgun olan hayatınız birden hareketlenebilir. Ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni hobiler ilgi alanınıza girecektir. Sporla uzun zamandır yaşadığınız küskünlüğe artık son vermelisiniz.


1 Ağustos 2012 : Gerekli cesarete de sahip olduğunuz halde isteklerinizi birkaç parçaya bölerek, iş potansiyelinizi azaltıyorsunuz. Uzun zamandır aramak istediğiniz dostlarınızın beklenmeyen ziyaretleri sizi şaşırtabilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha farklı ve olumlu hissedeceksiniz. Fikir alış verişi içinde olacağınız kişilerle olmak motivasyonunuzu arttıracak.


1 Ağustos 2016 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


1 Ağustos 2015 : Ay burcunuza geçerken kendinizi kararlı bulacağınız şartlar var. Kişiliğinizle dikkat çekeceğiniz günler içindesiniz Uzaklarla ilgili konuların öne çıkması ile önemli yolculuklar devreye girebilir. Ãœzerinde çalıştığınız eğitsel konular, akademik planlarda ise pozitif bir dönem Ancak hayata meydan okuyan yanlarınız hukuki konularda çözümsüzlük yaratabilir.


1 Ağustos 2014 : İyimser ve hareketli bir gününüzdesiniz. Ticari alanlarda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak işlerinizi hallederken diplomatik davranmaya özen göstermelisiniz. Eğitime dair uğraşlarınızda ilerleme kaydediyorsunuz. Yakın çevrenizle ilgilenmenizi gerektiren durumlar olabilir. Tartışmalarda arabuluculuk yapmanız gerekecek.


1 Ağustos 2013 : Bugün son derece kolay arkadaşlıklar kuruyor, destekleyici etkilerle harekete geçiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz çalışmalar size daha fazla zihinsel uğraş getirebilir. Daha çok geri planda kalarak yaratıcı olabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmakta bazı zorluklar yaşarken, gelecekle ilgili projeleri yenilemek için henüz çok erken. Acele etmeyin.


1 Ağustos 2012 : Eldeki işleri toparlamak adına harekete geçmeniz gerekecek. Zaman alan uğraşları yeniden ele almanız, detayların içinden çıkmanız lazım. Zira gün ortasından sonra gündeminiz yer değiştiriyor. Evlilik ya da ortaklıklar hayatınıza daha farklı bir bakış açısı getirecek. Bir takım sözleşmelerin üzerinde durulduğu bu dönem yapacak çok işiniz var.


1 Ağustos 2011 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


1 Ağustos 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


1 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


1 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


1 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


1 Ağustos 2012 : Artık hayatın olumlu yanları bir kenara bırakılıyor. Gündelik rutinlerin ağırlaşması ve size sorumluluk taşıması söz konusu. Beraber çalıştığınız kişilerin baskısı artarken, duygusal olarak yıpranabilirsiniz. Belki de yeni oluşan çalışma şartlarınızı kabullenmekte zorluklar olabilir. Başka bir açıdan bakıldığında yeteneklerinizi dönüştürdüğünüz olanaklarla karşı karşıya kalmaktasınız.


1 Ağustos 2016 : Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamak istiyorsanız, bugün çok uygun değil fakat sizin içinizde esen fırtınaları anlamak mümkün değil. Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor. Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçek. Bugün, duygularınızda dumura uğramak istemiyorsanız, amaçlarınızı saptırmamalısınız.


1 Ağustos 2015 : Aile içinde disiplinli ve hoşgörüsüz tavırlarınız onların sizden uzak durmalarına sebep olacak.


1 Ağustos 2014 : İş hayatınızda başarılı olabilmeniz için doğa size iltimas geçmiş gibi. Bu başarının tadını çıkartıyorsunuz.


1 Ağustos 2013 : Dostlarınız ilgisizliğinizden yakınabilir. Ancak siz ustaca bir manevrayla kendinizi affettireceksiniz.


1 Ağustos 2012 : Kartınız Kaynak... Maddiyata çok düşkünsünüz ve para sizin için çok önemli. Maddi anlamda özgür olmayınca kendinizi gereğinden fazla rahatsız hissediyorsunuz.


1 Ağustos 2011 : Hayatınız hakkındaki kararları kendiniz vermek istiyorsunuz. Bunu yaparken hata yapmamalısınız.


1 Ağustos 2016 : Uzun zamandır sizden ilgi bekleyen birisi var. Artık o duygularını size açmak üzere. Beklediği mesajı geciktirmeyin. Hayalini kurduğunuz aşkı onunla yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda davranışlarını onaylamadığınız kişilerle birlikte olmanız iş yaşantınızda sıkıntı yaratabilir.


1 Ağustos 2015 : Sonsuz güven duyguları içinde sürdürülen ilişkinin aşk olamayacağı şeklindeki düşüncelere itibarınız yok. Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz, karşılıklı deneyimlerin sonucu. Mesleki sorunları büyüterek kendinizi yoruyorsunuz. Halbuki son derece aranılan bir kimliğiniz var.


1 Ağustos 2014 : Partnerinize olan özleminizi az da olsa hafifletmek için kalabalıklara karışın. Eski dostları ziyaret edin. Arkadaşlarınıza zaman ayırmaya çalışın. Oturduğunuz yere yeni taşınan biri sizi çok etkiliyor olabilir. Ona açılmanın tam zamanı. Yıldızlar sizin şarkınızı söylüyor ve size şans veriyor.


1 Ağustos 2013 : İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Parasal harcamalarınızda sürpriz gelişmelerin olacağı bir gün. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.


1 Ağustos 2012 : Hem moraliniz, hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak ve yoğun olacak. İş hayatınızda bugünlerde birtakım zorlanmalar söz konusu. Bununla alakalı birtakım kararlarınızı çabuklaştırma yönünde ısrarlar görebilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed