Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

1 Aralık 2017 : Kendinize, gerçekte kim olduğunuzu öğrenmeye dair iyi bir şans verin.


1 Aralık 2015 : Bugünlerde, ay ortalarında, ani olaylara neden olan gelişmeler kendisini hatırlatabilir. Geçmişle ilgili olaylar karşısında elinizden geldiği kadar esnek olmaya çalışmanızda fayda var. Sevgili dostlar, ben yazılarımı yıllardır 3 – 4 gün önceden gazeteye yollamakla mükellefim ve okuduğunuz yazılar çoğunlukla 4, ama en geç 3 gün önce tarafımdan gazeteye yollanmış yazılar oluyor. Dolayısıyla, zaman zaman olan biteni bir iki gün sonra ya da bir iki gün önce okuduğunuzda, aslında tam anlamıyla dediğimiz çıkmış oluyor bir iki gün farkla(bugün olduğu gibi). Bunu özellikle, belirtmek istedim. Zira oldu ertesi güne yetiştirdim gibi duruyor bazı zamanlar. Oysa tam tersi, o haftayı yakalamış oluyoruz yorumlarımızla. Dolayısıyla, yazılarımı okurken bir iki gün önce ve bir iki gün sonra hafta boyunca yazdıklarımı da dikkate alarak okursanız beni çok mutlu edersiniz. Bu arada, günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Aralık 2014 : Yanlış yorumlanmış bilgiler veya özellikle yanıltıcı kişiler nedeniyle yanlış adımlar atabilir ve kendinizi zor bir duruma düşürebilirsiniz. Dolayısıyla, elinize geçen bilgileri veya bilgileri ileten kişilerin yanılmış olup olmadığını araştırmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler ya da yanıltıcı bilgiler, aldatıcı kişiler ya da kulaktan dolma haberler ön planda. Olayların altında yatan asıl gerçekleri araştırmak gerekebilir. Ya da tam tersi, bizim, bazı konularda net olmamızda ve fikirlerinizi açıkça dile getirmemizde fayda var. Eğer, diyalogları veya planları yöneten taraf olamazsak, karşı tarafın bizi net olarak anladığından en emin olduğumuz an da, ortaya koyacakları hareketler tamamen yanlış bir iletişim kurduğumuzu anlamamızı sağlayabilir. Tuhaf karşılıklar görmemek için ne olursa olsun düşüncelerimizi ve hareket planımızı karşı tarafa doğru aktarmamız gerekiyor.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Aralık 2013 : Oyun planınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu durumun yadırganması için hiçbir neden yok. Hiçkimseyi şaşırtmadan akışa uygun düzenlemeler yapmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli bir anlaşma, görev, sorumluluk v.b konulara dayanmanın ya da altından kalkmanın zorlukları üzerine bir düzine bahane üretebiliriz. Bugünlerde, gezegenler önümüze bazı engeller çıkartsa da ya da planlarda değişikliklere veya farklı düzenlemelere sebep olsa da, her şey sona erdiğinde olan bitenden hoşnut kaldığımızı fark edeceğiz. Dolayısıyla, şikayetler, olumsuz nedenler ya da bahaneler sıralamak yerine sabretmek ve pozisyon korumak kazançlı sonuçlar elde etmemizi sağlayabilir.


1 Aralık 2012 : Meslek hayatınız ise bu durumdan olumsuz yönde etkilenecek. İş yerindeki meslektaşlarınızla ya da çalışma ortağınızla hiç de hoş olmayan tartışmalara girebilirsiniz. Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle, yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız. Göreceksiniz ki çevrenizdeki kara bulutlar yerini pırıl pırıl bir güneşe bırakacak. Özellikle şunu bilmeniz gerekli; Mantık herşey demek değildir.


1 Aralık 2011 : Arzularınıza kavuşabilmeniz için bir süre daha bekleyin ve kişisel isteklerinizi de yoğunlaştırın yani konsantrenizi arttırın. Uzun süredir görmediğiniz birisinden bir haber alabilirsiniz. Ayrıca yakın akraba ziyaretleri ve bazı kutlamalar bu ara sıkça gündemde olacak ve yine yakın bir dostunuzun doğum günü ile ilgili hoş sürprizler hazırlamak isteyebilirsiniz, sezgileriniz beklenmedik gelişmeler gösterebilir. Beklenmedik ve hoşa gitmeyecek haberler veya bir haber alabilirsiniz.


1 Aralık 2017 : Bir sağlık sorunu ile uğraşıyorsunuz. Böyle konulardaki fedakar dayanışmalarınızı kimse inkar edemiyor. Bugün dünkünden biraz daha keyiflisiniz. Bazı yaşanan olaylar kolay, kolay unutulmuyor, ama birçok olay da yaşandığı yerde unutulup gidiyor. Ama siz pek ayrım yapmıyorsunuz. Bazen, ufak bir kırgınlığı bile ömür boyu sürdürebilme beceriniz olabiliyor.


1 Aralık 2016 : Son günlerdeki kırılganlığınız geride kalacak. Bazı konuları gereğinden fazla büyütüp sorun haline getirdiğinizi fark edeceksiniz. Ruh halinizde epeyce bir değişiklik gözüküyor. Her zamankinden daha coşkulu bir döneme giriyorsunuz. Bugün yakın birisiyle yapacağınız bir konuşmanın bunda etkisi olabilir. Beklenmedik bir karşılaşma ya da bir teklif yaşamınızın akışını değiştirebilir.


1 Aralık 2015 : Yakın bir arkadaşınızın yaşadığı ilişki hiç hoşunuza gitmiyor. Arkadaşınızın bu ilişki nedeniyle kişilik değiştirdiğini, gerçekleri göremediğini düşünüyorsunuz. Bugün bu görüşlerinizi doğrulayacak gelişmeler olabilir. Onun sevgilisine güvenmemekte ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha anlayabilirsiniz. Ne yazık ki bu durumu bir süre daha değiştiremeyeceksiniz.


1 Aralık 2014 : Bugün tam bir haya dünyasında yaşıyorsunuz. Geçmişle ilgili anılar, geleceğe yönelik hayaller bütün gün kafanızı meşgul edecek. Gerçeklerden kopuk geçirdiğiniz bugün içinde katılmak istediğiniz bir toplantıyı ya da bir randevunuzu unutabilirsiniz. Uçuk kaçık fikirlerinizi sevdiğinize açmaya pek cesaret edemiyorsunuz; yerinde bir davranış.


1 Aralık 2013 : Yurtdışından sevindirici bazı haberler söz konusu. Sevinci ve özlemi bir arada barındırdığınız karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Sağlık konularında geçici hareketlenmeler olabilir. İkili bir ilişkinizde sonradan beliren ketum davranışlar, sizi bu ilişkiyi yeniden değerlendirmeye yönlendirecek. Bu tavrınızı bir kolaycılık olarak görüp bu ilişkiye yeniden şans tanıyabilirsiniz.


1 Aralık 2012 : Akraba ilişkilerinizde geleneksel ilişkilerin dışında duruyorsunuz. Bu ilişkilere biraz kuraldışı bakışınız, bazı dayanışmalarda imrenmeye dönüşebiliyor. Yakında çok etkilenebileceğiniz bir yolculuk söz konusu. İlk tanıştırıldığınız günden bu yana, yakınlaşma fırsatı bulamadığınız bir iş ilişkinizle, çok ortak yanlarınız olduğunu fark edeceksiniz.


1 Aralık 2011 : Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun çözümünü arıyor. Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirmiş olmanızın gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz.


1 Aralık 2017 : Sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz özlem hayatınızın her alanına da yansıyor. O sizin ona vakit ayırmanızı bekliyor. Birbirinize karşı hissetikleriniz insanların imrenebileceği duygular. Ama oturup ilişkinizin gidişatı hakkında bir karar verme vakti de geldi. Acele etmeyin ve birlikte olduğunuz insana baskı yapmaktan kaçının.


1 Aralık 2016 : Duygusal yönden rahatsınız,eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı haberler heyecanlanmanıza neden olacak. Büyük istekler içerisinde olacaksınız. Sevgilinizden farklı beklentiler içerisindesiniz.


1 Aralık 2015 : Aşk yaşantınızda da karamsarlık ön planda olacak. Sevdiğiniz insanlar güzel giden ilişkinizden bile şüphe duyacaksınız. Bu tavırlarınızı sevgilinize hissettirirseniz , aranızda soğukluk olabilir. Dikkatli olun.


1 Aralık 2014 : Sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz özlem hayatınızın her alanına da yansıyor. O sizin ona vakit ayırmanızı bekliyor. Birbirinize karşı hissetikleriniz insanların imrenebileceği duygular.


1 Aralık 2013 : Bugün sevgilinizle olmak için büyük istek duyacaksınız. Sevdiğinizle baş başa geçireceğiniz saatlerin planını yapacak,onunla gözden uzak yerlerde özel anlar yaşayacaksınız. Sevgilinizle aranızdaki ilişkiyi yakınlarınız hissetmiş olsalar da onları ilişkinize henüz sokmamalısınız.


1 Aralık 2012 : Günün ilk yarısı duygusal olarak hassas etkiler altında olacaksınız ve bu çevrenizi de etkileyecektir. Kendinizi ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda küçük bir huzursuzluk olabilir yada siz bir olayı büyütebilirsiniz. Günün ikinci yarısı ise olaylara karşı hassas tepkiler vereceksiniz ve duygusal olarak gergin tepkiler verebilirsiniz. Duygusal gerginliğinizi çevrenize fazla yansıtmamaya çalışmalısınız. Genel anlamda duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.


1 Aralık 2011 : Sevgiliniz sizde günden güne artan bir uzaklaşma görüyor. Bunların yanlış kurgular olduğunu ona anlatmanın tek yolu, daha fazla ilgi olacak. Nedense son günlerde onun karşısında pek güven verici durmuyorsunuz.


1 Aralık 2017 : Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkındasınız. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyor, ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir.


1 Aralık 2016 : Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.


1 Aralık 2015 : Pek çok işinizi yarım bıraktığınız için bugün büyük bir iş yoğunluğu yaşayacaksınız. Plansız bir yaşamın zorluklarını sık sık çekiyorsunuz. Uzaktaki bir tanıdığınızdan ilginç bir teklif alacaksınız. Gelecek günler için bir seyahat fikri kafanızda doğacak.


1 Aralık 2014 : Bir kaç günün işini ağırdan almanız bugün elinizde patlayabilir. Ani yapmanız gereken işlerde paniklememeli, verimli olmaya bakmalısınız. Çalıştığınız saat sayısından çok aldığınız verim önem taşıyor.


1 Aralık 2013 : Bazı iş arkadaşlarınızın ara sıra tempoyu düşürmeleri sizin yükünüzü oldukça arttırıyor. İş arkadaşlarınızla uyumunuz tam denilebilir. Tek probleminiz ise, işi sizin daha çok ciddiye almanız.


1 Aralık 2012 : Günün ilk yarısı disiplinli olarak çalışmaya fırsat bulacaksınız ancak bir hata yapma şansınız yüksek olacağından yeni bir girişimde bulunmamanız daha doğru olacaktır. Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi çok daha enerjik hissetmenize ve iletişimlerinizde artış olmasına rağmen bazı kararlar almanın eşiğinde olmanız üzerinizde gerginlik oluşturabilecektir. Yeni bir anlaşma yapacaksanız özellikle çok dikkatli olmalısınız.


1 Aralık 2011 : Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı. Sınırsız enerjinizle harikalar yaratıyorsunuz. Haftanın başında bazı görüşmeler, size yeni açılımlar sunabilir.


1 Aralık 2017 : Maddi konularda çalışmalarınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz. Gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir ve bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz.


1 Aralık 2016 : İhtiyaçlarınızı kazancınızın çok yukarılarında görmeniz, biraz hayattan kopukluğunuzu gösteriyor gibi. Para ilişkilerinde sakıncalı gördüğünüz biriyle zorunlu bir alışverişiniz olacak.


1 Aralık 2015 : Güzel harcıyorsunuz. Ama dikkat ediyorsanız harcamalarınız gelirinizin üstünde. Aradaki açığı kapatan ilişki sizi biraz incitmiyor mu ? Sizin aşk yaşamınız, iş yaşamınız ve para durumunuz tuhaf bir biçimde iç içe görünüyor.


1 Aralık 2014 : Para konusunda sizi heyecanlandıran haberler alacak, harekete geçeceksiniz. Bugünün sizin için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorsunuz ama bu proje size yansıtıldığı gibi değil.


1 Aralık 2013 : Geçenlerde tanık olduğunuz seviyesiz para tartışması sizi oldukça etkilemiş görünüyor. Koşullara göre iyi kazanıyorsunuz. Eğlencenize, hobilerinize de para ayırabiliyorsunuz.


1 Aralık 2012 : Maddi konularda sabah saatleri son derece hesaplı davranacaksınız ve bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Günün ikinic yarısında ise beklenmedik bazı masraflar yapma ihtimaliniz olacaktır.


1 Aralık 2017 : Kendinizle ilgili kafanıza takmamanız gereken bazı şeyleri çok fazla önemsiyorsunuz. Bu şekilde sadece kendinize zarar verirsiniz.


1 Aralık 2016 : Önümüzdeki günlerde yapmayı düşündüğünüz ziyaret sizin için sandığınızdan çok anlam taşıyor. Bu yüzden bu toplantıyı aldığınızdan daha çok ciddiye almanız gerekiyor.


1 Aralık 2015 : Alacağınız haberler ihtiyatlı yaklaşın sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilirsiniz. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız


1 Aralık 2014 : Sağlığınızı son zamanlarda fazla hiçe saymışsınız. Özellikle kulak-burun-boğaz yollarına dikkat!


1 Aralık 2013 : Bugün ailenizle ilişkilerinize dikkat edin ve ailenizi ihmal etmeyin. Yeni projelere başlamak yerine elinizde olan işleri tamamlamanız daha doğru olacaktır.


1 Aralık 2012 : Bugün sağlığınıza dikkat edin ve yorucu aktivitelerden uzak durun.


1 Aralık 2011 : Bir konuyla ilgili önünüze koyduğunuz engeller, biraz abartılı endişelerin sonucu gibi. Daha iyimser bir bakışla işin üzerine gidebilirsiniz.


1 Aralık 2017 : Karşınızdaki insana duyduğunuz merhametin ya da iyi niyetin, konuyu çözmeye yaramayacağını düşünüyorsunuz. İçinizdeki duygular nedeniyle bazen son derece hassas, bazen de acımasızca kararlar verebilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenize dikkat etmelisiniz.


1 Aralık 2016 : Bugün mümkün olduğu kadar çok kendinizi anlatmaya zaman ayırın. Siz anlattıkça ilgilenen ve olduğu gibi kabullenenlerin sayısı artacaktır. Ama bunu yaparken sakın görmek istediklerini değil, sadece istediklerinizi anlatın.


1 Aralık 2015 : Tutulmayla birlikte çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınızla ilgili konular gündeme gelecek. İş, mesai arkadaşı, mekân ya da görev değişikliği gündeme gelebilir. Bugün yeni bir sağlık programına başlayabilirsiniz.


1 Aralık 2014 : Gezip eğlenmek için karşı konulmaz bir isteğiniz var bugün. Mantığınız başka şeyler söylese de içinizden gelen bu sese engel olamıyorsunuz. Ancak bu isteğin yerine gelebilmesi yani gönül rahatlığıyla eğlenebilmek için elbette olayın maddi boyutunu tamamlamak da gerekiyor.


1 Aralık 2013 : Dış dünyadan soyutlamak ve insanlardan kaçmak sizi rahatlatmayacak bugün. Her davete katılmak zorunda değilsiniz ancak size ulaşmak isteyen insanlarla aranıza görünmez duvarlar örmeyin ki sizi yumuşatabilsinler.


1 Aralık 2012 : Para için bu kadar çok çaba sarfetmek sizi çok yoruyor. Yokluğunuveya yetersizliğini hissediyorolabilirsiniz. Ancak içinizdeki bukaygıları büyütmek size fayda sağlamıyor. Birazda gerçekten ihtiyacınız olan kadarına odakla-nın.Yani cebinizdeki paranın kıymetini bilin.


1 Aralık 2011 : Sevdiğiniz kişiyle mesafeli olan ilişkinizi daha sıcak bir hale getirmek sizin elinizde. Bunun için çaba göstermelisiniz. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi çok üzecek. Ama önemli bir durum değil. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için yeniden spora başlamalısınız.


1 Aralık 2012 : Son günlerde gereksiz detaylar yüzünden canınız bir hayli sıkkın. Sebep siz değilsiniz. Her şeyi bir kenara itmelisiniz. Ufkunuz bir hayli açık. İyimser yapınızı başkalarının anlaması mümkün değil. Her an herkese yardım etmeye hazırsınız. Üstelik hiçbir karşılık beklemezsiniz. Her zaman yanlış anlaşılmak gibi bir probleminiz var. Siz yine hiçbir şeye aldırmıyorsunuz.


1 Aralık 2017 : Kendinize olan güveniniz artıyor. Akıcı şartları sürmesi ile başka beklentiler içine giriyorsunuz. Yabancılarla ilgili uğraşların size katacağı çok şey olacak. Zira değişik bilgiler ve konular üzerinden eğitim hayatınıza odaklanacaksınız. Akademik çalışmaların getirdiği sorumluluklar bu açıdan önem kazanmakta. Olumlu haberler sizi motive edecek.


1 Aralık 2016 : İletişim, hareket ve haberleşme konuları gün boyunca sizi meşgul edebilir. Birtakım yazışmaların öne çıkacağı konularda akıcı sonuçlar alabileceksiniz. Aynı zamanda eğitim çalışmalarını içine gelişmeler beraberinde gelecektir. Zihinsel konuların içeriğinde yenilikler yapabilir, düşüncelerinizle ilgi uyandırabilirsiniz. Hareketli kısa yolculuklar yapılabilir.


1 Aralık 2015 : Bolca koşturma ve yakın çevrede sizi ilgilendiren hareketlilik içindesiniz. Yakınlarla ilişkiler canlılık kazanırken, zihinsel çalışmalarda ilerlemeler söz konusu. Çok farklı şeyler öğrenebileceğiniz fırsatların üzerine gitmenizde yarar var. Kendinizi geliştirmeniz açısından köklü değişikliklere açık olmalısınız. Alacağınız haberlerle kısa yolculuk planları yapabileceksiniz.


1 Aralık 2014 : Aşktan yana çok güzel ve hareketli bir dönemdesiniz. Duygusal açıdan mutlu ve keyifli olacaksınız. Bekarlar için evlilik olasılığı yükseliyor. Zihinsel çalışmalarınızda yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz artıyor. Fırsatları görme ve değerlendirmede oldukça hızlı davranacaksınız. İşe dair konularda kolaylıkla öne çıkabilirsiniz.


1 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


1 Aralık 2012 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


1 Aralık 2011 : Son derece hareketli ve yoğun bir dönem. Aynı anda birden fazla sorumluluk hayatınıza girebilir. Özellikle yerleşime ilgili konularda daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Bu arada güvenlikle ilgili sorunlarınız ayrı bir dikkat istiyor. İş hayatınızda organize olmanız ve sorumluluk almanız gereken işler ise yıpratıcı olacak. Hafta sonu kendinizi toparlayabilirsiniz.


1 Aralık 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


1 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


1 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


1 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


1 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


1 Aralık 2017 : AŞK: Bugün hayal kurmaya çok fazla zaman ayıramayacaksınız.Çünkü aşk konusunda günü nasıl tamamladığınız belli olmayacak. PARA: Tutumluluk duygularınız bugün çok kabarık. Düne kadar geçim stresi yaşamanız maddi sıkıntılarınızı yansıtıyor. Maddi yönünüzdeki ilerlemeler az da olsa rahatlamanıza neden olacak. SAĞLIK: Şekere ve çerezlere ilgi duyduğunuz bir gündesiniz. Bunları fazla tükettiğinizde hiç şüphesiz karaciğerinizle ilgili sorunlar oluşur.


1 Aralık 2016 : Özgürlük ilan ederek tabiatınızı değiştirmek istiyorsunuz. Bu konunun üzerine fazla gitmemelisiniz.


1 Aralık 2015 : Duygusal açıdankarmaşalar içindeolabileceğiniz birgündesiniz. Partnerinizletartışma yaşamanızmümkün. Sakin kalın.


1 Aralık 2014 : Kartınız Aşk... Geleceğe yönelik hedefleriniz için her konuda başrol oynamaya hazır bir oyuncu gibisiniz. Bu konunda en fazla ilginizi çeken şeyler maddi durum. İyi bir gündesiniz.


1 Aralık 2013 : Kartınız Mühür... Bugün biraz asabi davranabilir ve sesinizi yüksek kullanabilirsiniz. Bu durumda hak etmeyen birileri sizden hem korkup, hem de uzak durabilir.


1 Aralık 2012 : Bugünlerde huzursuz davranıyorsunuz. Bunun nedeni partnerinizin size olan ilgisini kaybetmiş olması.


1 Aralık 2011 : AŞK: Bugün çevrenizdekiinsanlarla sürekli olarak iletişimiçerisinde olmak zorundakalabilirsiniz. Artık konuşmaktançeneniz ağrıyabilir hazırlıklı olun.Yoğun bir tempo içerisindesiniz.PARA: İşinizde oldukçakoşuşturmalı günler geçiriyorsunuz. Ancak bukoşuşturma sizi çok fazla yormuyor. Elinizdentelefonun düşmemesi olası görünüyor.SAĞLIK: Gün içerisinde biraz göğüs kafesinizdeağrı hissedebilirsiniz. Sebebi tamamen psikolojik.


1 Aralık 2017 : Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.


1 Aralık 2016 : Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.


1 Aralık 2015 : Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.


1 Aralık 2014 : Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.


1 Aralık 2013 : Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.


1 Aralık 2012 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed