Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

1 Eylül 2013 : Çok fazla önemsenmemesi gereken şeyleri daha dikkatli ele almak gerekiyor olabilir. Sizde hayal kırıklığı yaratacak olsa bile, özel hayatınıza ilişkin konumunuz hakkında dürüst olmalısınız. Nereden geldiğinizi hatırlamadan ilerlemeniz çok mümkün olmayacaktır. Daha açık ve dürüst olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Dünün kendimiz ve ülkemiz açısından kalıcı ve yararlı adımlar atmaya olanak tanıyan etkilerine bugün Merkür ve Jüpiter’in olumlu açıları ekleniyor. Fikir ve bilgilerimizi paylaşmak, bilişim, hukuk, medya ve eğitim konularını aktif şekilde hayatımıza sokmak için uygun birkaç günlük süreçteyiz. İlerlemeyi planladığımız yönde ilerlememize faydası dokunabilecek fikir, öneri veya yardımlar söz konusu olabilir. Eksiklerimizi bulup tamamlayabiliriz. Ancak, Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı sert açılar fikir uyuşmazlıkları, güç mücadeleleri v.b konular nedeniyle tartışmalı ortamları da gündeme getirebilir. Büyük resme odaklanmalı, ufak tefek olumsuzlukları görmezden gelmeliyiz.


1 Eylül 2012 : Bugün istediğiniz sonuçlara ulaşsanız bile, beklediğiniz tatmine ulaşmanız zordur. Bazı kavga veya kıskançlıklar keyfinizi bozabilir. Ani duygusal patlamalar göstererek, ilişkilerinizi çıkmaza sokmanız olasıdır. İlişkileriniz hakkında, insanlar olur olmaz dedikodular üretebilirler. Bazı dostlarınız kendilerine emanet ettiginiz sırlarınızı ortalığa insafsızca yayabilirler.


1 Eylül 2011 : Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır. Son zamanlardaki ilgisizliğinizden dolayı birlikte olduğunuz kimsenin iyice morali bozulmuş olabilir. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz. Çevrenizde sizin görüşünüze göre fazla önemli olmayan, karşı cinsten birisi var ve size karşı içten içe yakınlık duyuyor. Eğer biraz girişken olabilirseniz bu kişiyle yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Öğreneceğiniz bazı şeyler size büyük bir güç verebilirler. Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda olabilirsiniz.


1 Eylül 2013 : Son zamanlarda fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi çok yordunuz. Bu yüzden bünyeniz çok zayıfladı,hastalıklara açık duruma geldiniz. Kendinize bakmalısınız. Bu aralar gönül işlerinize öylesine daldınız ki çevrenizdeki insanları gözünüz görmez oldu. Bugün yakınlarınızı arayıp,özellikle büyüklerinizin gönlünü alabilirsiniz.


1 Eylül 2012 : Yaratıcı ve duygusal olmanız girişimci yönünüzü besliyor ve büyütüyor. Ama öte yandan hayalperest kişiliğiniz, kararsızlığınız ve dünya gerçeklerinden kopukluğunuz nedeniyle başarılı bir girişimci olmakta zorlanıyorsunuz. Yarattığınız hayal aleminden günlük olayların içine inmek size zor gelse bile bunu mutlaka başarmalısınız. Kendi güç ve yeteneklerinizi abartmadan, doğru ölçün ve planlarınızı buna göre yapın. Herkese tepeden bakmanız sizi bir gün yalnız ve güçsüz bırakabilir.


1 Eylül 2011 : Bugün ayaklarınız yerden kesilmiş bir vaziyette dolaşıyorsunuz. Her şey arzu ettiğiniz şekilde gidiyor. Buna rağmen ilerleyen saatlerde keyfinizi kaçıracak bir olaya karşı hazırlıklı olun. Belki de iyi bir hafta sonu geçirmemiş olacaksınız. Önsezilerinizin güçlü olduğunu düşünüyorsunuz. Çıkabilecek problemleri önceden gördüğünüzü savunuyorsunuz. Öngördüğünüz birçok belanın da ortaya çıkmadığını göz önüne almıyorsunuz. Potansiyel problemler üretmekten vazgeçmelisiniz.


1 Eylül 2013 : Sevgilinizle aranızdaki ilişki bir gün bir gün kötü gibi. Bir türlü ilişkinizi düzene sokamadınız. Sorunlarınız ortadan kalkmıyor. Bugün onunla bir barışık bir küskün olacaksınız.


1 Eylül 2012 : Kendinizi bir masal prensi gibi havalarda hissetme hakkınız elbette var ama unutmayın ki size bu gücü veren, karşınızdaki insanın duyguları ve size olan sevgisidir. Ya o da size, senin masal kahramanlığın ne işe yarar, bu bendeki aşk olmazsa derse.


1 Eylül 2011 : Biraz aceleci davrandınız. Sürekli ona soru yönelterek, başkalarına yönelttiği sorulara yanıt vererek, Ağustos sıcağında sırtına örtüler koyarak belki de onu sıktınız. Başlaması muhtemel bir ilişkiyi çıkmaza soktunuz.


1 Eylül 2013 : Büyük beklentiler ve istekler içerisindesiniz. Daha önceden başlattığınız çalışmalara bugün de devam edeceksiniz. Bu aralar dikkatsizsiniz. Bu yüzden bazı hatalar yapacaksınız. Ancak iş arkadaşlarınızın müdahalesi ve yardımlarıyla hata büyümeden kapatılacak.


1 Eylül 2012 : İş hayatınızdaki uzun süreli ilişkilerin sayısı az ama kökleri sağlam, bunlara güvenebilirsiniz. Yıldızlaşacağınız bir iş imkanı önünüze çıkabilir, fazla tereddüt etmeden içine girebilirsiniz. İş geliştirmede önemli nokta cesarettir, ana konuları kesinleştirip yola koyulmaktır. Kervan yolda düzülür sözü size tam uyuyor. Müthiş bir başarınız çok uzakta değil.


1 Eylül 2011 : Bir mesai arkadaşınızla ısrarla sürdürdüğünüz çekişme, ikinizden birinin iş akdini tehlikeye sokacak şekilde büyüyor. Hafta içinde sizlerle tek, tek konuşma yoluna gidilecek. Arkadaşınız bunun son uyarı olduğunu sezip size isteksizce elini uzatacak.


1 Eylül 2013 : Bugün evinizle ilgili yapmak zorunda kalacağınız bir takım harcamalar bütçenizi zorlayacak. Bu beklenmedik harcamalar yüzünden yapmayı planladığınız bazı şeyleri yapamayacaksınız.


1 Eylül 2012 : Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.


1 Eylül 2011 : Zor koşullarda kazanıyorsunuz. Bu nedenle paranızın kıymetini yeterince biliyorsunuz. Kent dışındaki bir sevdiğinize para yetiştirmek gibi de bir somluluğunuz var. Bu yüzden bugünlerde sıkışıksınız.


1 Eylül 2013 : Para biriktirme alışkanlığını kazanmalısınız. Bugün olduğu gibi iler ki günlerde de beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabilirsiniz.


1 Eylül 2012 : Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.


1 Eylül 2011 : Bu kez kuruntu yapmıyorsunuz. Bir arkadaşınız sizi gerçekten istismar ediyor.Size zaaflarınız doğrultusunda tavır alıyor. İlişkiniz boyunca sizi bir kez bile eleştirmeyen bu arkadaştan kurtulmalısınız.


1 Eylül 2013 : Resmi nitelikteki görüşme ve önemli konuşmalarınızı yapmak açısından uygun bir gün. Ne kadar kararlı olduğunuzu karşınızdakine yansıtmakta zorlanmayacaksınız. Beklenen bir cevap sizi tatmin edecek şekilde gelebilir.


1 Eylül 2012 : İşiniz kadar dinlenmeniz ve aile hayatınızı da düşünmeniz gerekiyor. Kısa da sevdiklerinizle birlikte olmak size canlılık verecek. İş yerinde sergilediğiniz duygusallığınızı ortadan kaldıramıyorsanız başka çözümler bulun. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlamalısınız.


1 Eylül 2011 : Kuzu postuna bürünmüş, kurt dostlara dikkat edin. Elinizdeki fırsatları kapmak için yalan yanlış söylemlerle aklınızı karıştırabilirler. Maddi yatırımlarda kazançlı günlerdesiniz. Yakın akrabalarınızı ziyaret etmelisiniz.


1 Eylül 2012 : Yaşamınıza yeni bir hareket ve eğlence kazandırabilirsiniz. Görüşeceğiniz kişilerin farklı özelliklerine ve size kazandıracağı prestijlere değer veriyorsunuz ve hırslarınızda aşırıya kaçacaksınız. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyor, yeni kaynaklardan faydalanmak istiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda ilgilendiğiniz konulara odaklaşmak zorunda kalacak ve özel işlerinizi ihmal edeceksiniz.


1 Eylül 2013 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


1 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


1 Eylül 2011 : Harcamalarınız ve kazançlarınız açısından oldukça hareketli zamanlar yaşıyorsunuz. Parasal alanda aradığınız destekleri bulmanız hiç zor değil. Aynı zamanda birikimlerinizi korumanız, bütçenizi sağlam kılmanız gerek. Bu dönem gelir gider dengenizi bozacak risklerden uzak durmalısınız. Çalışma kapasitenizin yüksek seyretmesi size yeni kazançlar getirecektir.


1 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


1 Eylül 2012 : İlişkiler ve ortaklıklarda önemli bir dönemece girmektesiniz. Sizi objektif olmaya zorlayan gelişmelerle güne başladınız. Dışsal koşulların getirdiği karmaşa karşısında temkinli olmanızda fayda var. Yeni önerilerin alınacağı bu dönem yeniliklere açık olmalısınız. Anlaşmaların akıcı ilerlemesi sonucu pek çok engelin ortadan kalkacağı söylenebilir.


1 Eylül 2013 : Kartınız Kaos... Sıkıntılarınız boyunuzu aşıyor artık kabul edin. Her işi kendi kendinize çözümleme çabalarınız sizi gerçekten yoruyor. Böyle giderse hasta olursunuz.


1 Eylül 2012 : Kartınız Boşluk... Hayatınızı rutin görebilir ve bir an önce uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeli, daha az çalışmaya özen göstermelisiniz.


1 Eylül 2011 : Onun size dost olduğu da meçhul. Fazlaözverinizden ötürü başınızı derde sokacaksınız dikkat.


1 Eylül 2013 : İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.


1 Eylül 2012 : Ufukta bir aşk gözüküyor. Çevrenizdeki herkesin dostunuz olmadığını ve dost sandıklarınızın da sizin rakipleriniz olabileceklerini görmeye çalışın. Eğer altınızda çalışan insanlar yanlışlar yapıyorlarsa, onları kırmadan elinizden geldiğince nazik olarak yol göstermeye çalışmanız faydalı olur.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed