Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

1 Eylül 2016 : Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konuları ihmal etmemelisiniz. Daha huzurlu bir yaşam kurmanızı sağlayacak değişiklikler yaparak belli eleştiri ve şikayetlerin önünü kesebilirsiniz. Aşırı tepkiler vermekten ve anlamsız tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karasızlıklar, belirsizlikler, huzursuzluklar, karmaşa veya ne yapacağını ya da bazı alanlarda ne olacağını bilememe hali akşam saatlerine kadar devrede. Sonlanmalar ve bitişler var. Stresli durumlar oluşabilir. Yarın Başak burcunda meydana gelecek tutulmanın geçtiğimiz Pazartesi ve bir önceki Pazartesi yazdığım etkileri bugün de kendini hissettirebilir. İki hafta üst üste yazdığım için tekrar yazmak istemedim. Okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Eylül 2015 : Bazı kişiler ya da durumlar hakkındaki düşünceleriniz ve bu durumların ya da kişilerin asıl olayları birbirinden çok farklı olabilir. Gerçekleri anlayabilmek için ve bazı olayların istediğiniz şekilde gelişmesi için ısrarcı olmadan önce, şüpheci olmanız, bilgi toplamanız ve gerçeklere ulaşmaya çalışmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay, enerjimizi yükseltse de, cesaretle yapmaya kalktığımız işlerde yanılma payımız olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya yanılgılar gündemde. Yanıltıcı kişilere dikkat etmemiz gerekebilir ya da bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilir, gerçekleri isteklerimize veya görmek istediğimiz şekilde yorumlayabiliriz. Daha sorgulayıcı ve şüpheci olmalıyız. Hayallerde ve rüyalarda artış görülebilir. Su başlıklı konular da gündemde olacaktır önümüzdeki birkaç gün boyunca. Gece saatlerinde, ufak tefek streslere ve gergin diyaloglara dikkat etmeliyiz veya genel anlamda huzursuz bir uyku söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Eylül 2014 : Bazı alanlarda motivasyonunuzu kaybetmeyin. İstekli ve umutlu olmanız bazı plan, proje veya fırsatların içinde yer alma nedenlerinizi daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.


1 Eylül 2013 : Çok fazla önemsenmemesi gereken şeyleri daha dikkatli ele almak gerekiyor olabilir. Sizde hayal kırıklığı yaratacak olsa bile, özel hayatınıza ilişkin konumunuz hakkında dürüst olmalısınız. Nereden geldiğinizi hatırlamadan ilerlemeniz çok mümkün olmayacaktır. Daha açık ve dürüst olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Dünün kendimiz ve ülkemiz açısından kalıcı ve yararlı adımlar atmaya olanak tanıyan etkilerine bugün Merkür ve Jüpiter’in olumlu açıları ekleniyor. Fikir ve bilgilerimizi paylaşmak, bilişim, hukuk, medya ve eğitim konularını aktif şekilde hayatımıza sokmak için uygun birkaç günlük süreçteyiz. İlerlemeyi planladığımız yönde ilerlememize faydası dokunabilecek fikir, öneri veya yardımlar söz konusu olabilir. Eksiklerimizi bulup tamamlayabiliriz. Ancak, Ay’ın gün içerisinde oluşturacağı sert açılar fikir uyuşmazlıkları, güç mücadeleleri v.b konular nedeniyle tartışmalı ortamları da gündeme getirebilir. Büyük resme odaklanmalı, ufak tefek olumsuzlukları görmezden gelmeliyiz.


1 Eylül 2012 : Bugün istediğiniz sonuçlara ulaşsanız bile, beklediğiniz tatmine ulaşmanız zordur. Bazı kavga veya kıskançlıklar keyfinizi bozabilir. Ani duygusal patlamalar göstererek, ilişkilerinizi çıkmaza sokmanız olasıdır. İlişkileriniz hakkında, insanlar olur olmaz dedikodular üretebilirler. Bazı dostlarınız kendilerine emanet ettiginiz sırlarınızı ortalığa insafsızca yayabilirler.


1 Eylül 2011 : Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır. Son zamanlardaki ilgisizliğinizden dolayı birlikte olduğunuz kimsenin iyice morali bozulmuş olabilir. Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz. Çevrenizde sizin görüşünüze göre fazla önemli olmayan, karşı cinsten birisi var ve size karşı içten içe yakınlık duyuyor. Eğer biraz girişken olabilirseniz bu kişiyle yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Öğreneceğiniz bazı şeyler size büyük bir güç verebilirler. Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda olabilirsiniz.


1 Eylül 2017 : Özel zevklerinize ve uğraşlarınıza zaman ayırma çabanızda, ikili bir ilişki içersinde ilginç fırsatlar yakalayacaksınız. Elinizin kolunuzun bağlandığı bir sorununuz var. Bu sorunun bir zamanlama hatasından ortaya çıktığı şeklindeki görüşünüz pek gerçekçi değil. Yakında yaşamınızda önemli bir değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz


1 Eylül 2016 : Sonradan kolay kolay geri alamayacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Kendinizi kurma özelliğiniz, olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açabiliyor. Daha sağduyulu davranışlar, iletişim kolaylığı sağlayabilir. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle kolay kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız.


1 Eylül 2015 : Yakın günlerde yaşadığınız bir olayın etkisini hala üzerinizden atamamış görünüyorsunuz. Tanık olduğunuz bu durum, belli fasılalarını beğenmediğiniz yaşamınızın değerini anlamanıza neden olmuş gibi. Bugünlerde şaşkınlıklara hazırlıklı olun. Sizi büyük bir sevinç bekliyor. Sevincin büyük olmasında, hayata bakışınızdaki değişiklerin de etkisi olacak.


1 Eylül 2014 : Ailenizi uzun zamandır ihmal ediyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Çok etkilendiğiniz birinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyorsunuz oysa zamanında ona yaptıklarınızdan sonra sizi aramsı biraz zor fakat yine de umutsuzluk için çok erken bir zaman.


1 Eylül 2013 : Son zamanlarda fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi çok yordunuz. Bu yüzden bünyeniz çok zayıfladı,hastalıklara açık duruma geldiniz. Kendinize bakmalısınız. Bu aralar gönül işlerinize öylesine daldınız ki çevrenizdeki insanları gözünüz görmez oldu. Bugün yakınlarınızı arayıp,özellikle büyüklerinizin gönlünü alabilirsiniz.


1 Eylül 2012 : Yaratıcı ve duygusal olmanız girişimci yönünüzü besliyor ve büyütüyor. Ama öte yandan hayalperest kişiliğiniz, kararsızlığınız ve dünya gerçeklerinden kopukluğunuz nedeniyle başarılı bir girişimci olmakta zorlanıyorsunuz. Yarattığınız hayal aleminden günlük olayların içine inmek size zor gelse bile bunu mutlaka başarmalısınız. Kendi güç ve yeteneklerinizi abartmadan, doğru ölçün ve planlarınızı buna göre yapın. Herkese tepeden bakmanız sizi bir gün yalnız ve güçsüz bırakabilir.


1 Eylül 2011 : Bugün ayaklarınız yerden kesilmiş bir vaziyette dolaşıyorsunuz. Her şey arzu ettiğiniz şekilde gidiyor. Buna rağmen ilerleyen saatlerde keyfinizi kaçıracak bir olaya karşı hazırlıklı olun. Belki de iyi bir hafta sonu geçirmemiş olacaksınız. Önsezilerinizin güçlü olduğunu düşünüyorsunuz. Çıkabilecek problemleri önceden gördüğünüzü savunuyorsunuz. Öngördüğünüz birçok belanın da ortaya çıkmadığını göz önüne almıyorsunuz. Potansiyel problemler üretmekten vazgeçmelisiniz.


1 Eylül 2017 : Aynı duygular içindesiniz, ama değer yargılarınız arasında net uzaklıklar var. Soyut çelişkiler içinde olduğunuzu savunuyorsunuz. Oysa kolayca somutlaştıracağınız güvensizlikler yaşıyorsunuz.


1 Eylül 2016 : Flörtünüzün serinkanlı davranışları, sizin panikçi bazı tavırlarınızı dengeleyebiliyor. Gelişmeleri onun tayin etmesine izin vermeniz daha yararlı olabilir.


1 Eylül 2015 : İlişkiniz açısından hoş bir gün. Aldığınız olumlu etkiler sayesinde bugün eğlenceli ortamlarda bulunarak aşk yaşamınızın gidişini yönlendirebilirsiniz. Çekiciliğinizin arttığı söylenebilir.


1 Eylül 2014 : Aşk hayatınızdaki sorularınıza yanıt alamamanızdan şikayetçisiniz ve bunu sevgilinize bağlıyorsunuz. Oysa onun hiçbir suçu yok. Sesinizi daha iyi duyurmalısınız.


1 Eylül 2013 : Sevgilinizle aranızdaki ilişki bir gün bir gün kötü gibi. Bir türlü ilişkinizi düzene sokamadınız. Sorunlarınız ortadan kalkmıyor. Bugün onunla bir barışık bir küskün olacaksınız.


1 Eylül 2012 : Kendinizi bir masal prensi gibi havalarda hissetme hakkınız elbette var ama unutmayın ki size bu gücü veren, karşınızdaki insanın duyguları ve size olan sevgisidir. Ya o da size, senin masal kahramanlığın ne işe yarar, bu bendeki aşk olmazsa derse.


1 Eylül 2011 : Biraz aceleci davrandınız. Sürekli ona soru yönelterek, başkalarına yönelttiği sorulara yanıt vererek, Ağustos sıcağında sırtına örtüler koyarak belki de onu sıktınız. Başlaması muhtemel bir ilişkiyi çıkmaza soktunuz.


1 Eylül 2017 : İş yaşamınızda yeni girişimlerde bulunabileceğiniz ve planlarınızda değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Ufak bazı aksilikler yaşayabilirsiniz ancak genel olarak olumlu adımlar atmak için uygun bir gündesiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz.


1 Eylül 2016 : Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamıştınız. Bugünü rahat geçireceğinizi düşünüyordunuz, ama işyerinize geldiğinizde bunun mümkün olamayacağını gördünüz. Bu günlerde işinize karşı bir kızgınlık içindesiniz.


1 Eylül 2015 : Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor. El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz.


1 Eylül 2014 : Kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman yeterli fakat sabırlı olmalısınız ki bu sizde zor bir durum. İşlerinize hakimsiniz.


1 Eylül 2013 : Büyük beklentiler ve istekler içerisindesiniz. Daha önceden başlattığınız çalışmalara bugün de devam edeceksiniz. Bu aralar dikkatsizsiniz. Bu yüzden bazı hatalar yapacaksınız. Ancak iş arkadaşlarınızın müdahalesi ve yardımlarıyla hata büyümeden kapatılacak.


1 Eylül 2012 : İş hayatınızdaki uzun süreli ilişkilerin sayısı az ama kökleri sağlam, bunlara güvenebilirsiniz. Yıldızlaşacağınız bir iş imkanı önünüze çıkabilir, fazla tereddüt etmeden içine girebilirsiniz. İş geliştirmede önemli nokta cesarettir, ana konuları kesinleştirip yola koyulmaktır. Kervan yolda düzülür sözü size tam uyuyor. Müthiş bir başarınız çok uzakta değil.


1 Eylül 2011 : Bir mesai arkadaşınızla ısrarla sürdürdüğünüz çekişme, ikinizden birinin iş akdini tehlikeye sokacak şekilde büyüyor. Hafta içinde sizlerle tek, tek konuşma yoluna gidilecek. Arkadaşınız bunun son uyarı olduğunu sezip size isteksizce elini uzatacak.


1 Eylül 2017 : Bazı sıkışıklıklarınız, bu konulara biraz fazla iyi niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor olabilir. Her zamanki tokgözlü ve kendine yeten görünüşünüzün etkisi sandığınızdan fazla.


1 Eylül 2016 : Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan yorumları algılayamıyor ve çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesine üzülüyorsunuz.


1 Eylül 2015 : Bugünlerde atacağınız adımlara dikkat etmeniz yararlı olacak. Son hayal kırıklığınız sizi biraz sarsmış görünüyor. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir.


1 Eylül 2014 : Parasal konularda akılcı tutumunuzla epeydir para durumunuzun nabzını aynı seviyede tutabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için biraz daha zamana ihtiyaç var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.


1 Eylül 2013 : Bugün evinizle ilgili yapmak zorunda kalacağınız bir takım harcamalar bütçenizi zorlayacak. Bu beklenmedik harcamalar yüzünden yapmayı planladığınız bazı şeyleri yapamayacaksınız.


1 Eylül 2012 : Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.


1 Eylül 2011 : Zor koşullarda kazanıyorsunuz. Bu nedenle paranızın kıymetini yeterince biliyorsunuz. Kent dışındaki bir sevdiğinize para yetiştirmek gibi de bir somluluğunuz var. Bu yüzden bugünlerde sıkışıksınız.


1 Eylül 2017 : Ãœçlü bir ilişki içinde bile bile sübjektif davranıyor, tartışma yaratıyorsunuz. Konuyla ilgili duygusal olmaya hakkınız olduğu yönünde de bir savunmanız var. Sonuçta olayı sorun haline getiriyorsunuz.


1 Eylül 2016 : Yakınınızdaki biriyle yaşamaya başladığınız endişeleriniz konusunda haklı çıkabilirsiniz. Hayal kırıklığıyla birlikte kalp kırıklığı da yaşayabilirsiniz


1 Eylül 2015 : Bugün gerginlikler getirmekte. Başlattığınız projeleri daha somut hale getirmek için uğraşabilir, bu arada ev ve güvenlik konuları ile de ilgilenebilirsiniz.


1 Eylül 2014 : Ãœslup konusunda bazı yanlış metotlarınız izliyorsunuz. Bu insan ilişkilerinizi zedeleyebilir.


1 Eylül 2013 : Para biriktirme alışkanlığını kazanmalısınız. Bugün olduğu gibi iler ki günlerde de beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabilirsiniz.


1 Eylül 2012 : Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.


1 Eylül 2011 : Bu kez kuruntu yapmıyorsunuz. Bir arkadaşınız sizi gerçekten istismar ediyor.Size zaaflarınız doğrultusunda tavır alıyor. İlişkiniz boyunca sizi bir kez bile eleştirmeyen bu arkadaştan kurtulmalısınız.


1 Eylül 2017 : Bugün eşinizle birbirinize karşılıklı fedakarlıklaryapmanız gerekebilir. Beklentiler yüksek. Ancak fedakarlığınsize düşen tarafını gocunmadan yaparsanız aranızdaki bağın çözülen kısmını tamir etme şansınız olabilir.


1 Eylül 2016 : Takıntılardan uzak kalarak önünüzü daha net görebilir, başarınızı şansa bırakmamış olursunuz. Duygusal anlamda size yaklaşıp hislerini ifade etmeye çalışaninsanların girişimleri ayağınızı yerden kesmesin.


1 Eylül 2015 : Emin adımlarla yola çıktığınız iş hayatınızda yavaş yavaş zirveye doğru tırmanıyorsunuz. Bu durum başınızı döndürmesin. Sevdiğiniz insanın ailesiyle aranızda oluşan tatsız ve gergin havayı yumuşatmak size düşüyor.


1 Eylül 2014 : Kardeşiniz ya da o derecede yakın bir akranınız ile aranızda ufak sürtüşmeler yaşanabilir bugün. Karşılıklı hareket ederek değil de bir arada el birliği ederseniz daha kazançlı çıkacağınızı yol yakınken görmelisiniz.


1 Eylül 2013 : Resmi nitelikteki görüşme ve önemli konuşmalarınızı yapmak açısından uygun bir gün. Ne kadar kararlı olduğunuzu karşınızdakine yansıtmakta zorlanmayacaksınız. Beklenen bir cevap sizi tatmin edecek şekilde gelebilir.


1 Eylül 2012 : İşiniz kadar dinlenmeniz ve aile hayatınızı da düşünmeniz gerekiyor. Kısa da sevdiklerinizle birlikte olmak size canlılık verecek. İş yerinde sergilediğiniz duygusallığınızı ortadan kaldıramıyorsanız başka çözümler bulun. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spora başlamalısınız.


1 Eylül 2011 : Kuzu postuna bürünmüş, kurt dostlara dikkat edin. Elinizdeki fırsatları kapmak için yalan yanlış söylemlerle aklınızı karıştırabilirler. Maddi yatırımlarda kazançlı günlerdesiniz. Yakın akrabalarınızı ziyaret etmelisiniz.


1 Eylül 2012 : Yaşamınıza yeni bir hareket ve eğlence kazandırabilirsiniz. Görüşeceğiniz kişilerin farklı özelliklerine ve size kazandıracağı prestijlere değer veriyorsunuz ve hırslarınızda aşırıya kaçacaksınız. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyor, yeni kaynaklardan faydalanmak istiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda ilgilendiğiniz konulara odaklaşmak zorunda kalacak ve özel işlerinizi ihmal edeceksiniz.


1 Eylül 2017 : Maddi durumunuzu yeniden planlamak, elinizdeki kaynakları temkinli kullanmak konusunda kararlı olmalısınız. Şu dönem kısıtlı olan bütçenizi aşan harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Çalışma kapasitenizi zorlamak, işten gelecek desteklere açık durmakta fayda var. Bütçenizi sağlam kılmak adına daha ciddi önlemler almanız lazım.


1 Eylül 2016 : Emek, hizmet ve üretim konularına odaklısınız. Gün içinde çalışma konularınızda sizi zorlayan noktaların üstesinden gelebilir, rahat bir nefes alabilirsiniz. Ancak iş ortamında aşırı kuralcı davranma eğilimindesiniz. Takım arkadaşlarınıza karşı daha hoşgörülü olmanızda fayda var. Tansiyon ve strese karşı dikkatli olun.


1 Eylül 2015 : İş hayatınızda hareketli ve dinamik günler söz konusu. Ãœzerinde çalıştığınız konuları daha temkinli ele alarak kariyer planlarınıza odaklanabilirsiniz. İşe ait konularda birden fazla sorumluluk öne çıkabilir. Maddi açıdan daha fazla mücadele edeceğiniz bu günlerde kontrol edilemeyen harcamalara dikkat. Ortaklaşa işleri daha hızlı ilerlemeye gayret edin.


1 Eylül 2014 : Zihinsel uğraşlarınızda rekabete rağmen olumlu ilerleme kaydedebilirsiniz. Yakın çevrenizde oluşacak bazı değişiklikleri lehinize çevirecek, özellikle ticari konulardaki fırsatları kaçırmayacaksınız. Eğitim alanındaki uğraşlarınız açısından son derece olumlu enerjiler içindesiniz. Uzun vadeli planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz.


1 Eylül 2013 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


1 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


1 Eylül 2011 : Harcamalarınız ve kazançlarınız açısından oldukça hareketli zamanlar yaşıyorsunuz. Parasal alanda aradığınız destekleri bulmanız hiç zor değil. Aynı zamanda birikimlerinizi korumanız, bütçenizi sağlam kılmanız gerek. Bu dönem gelir gider dengenizi bozacak risklerden uzak durmalısınız. Çalışma kapasitenizin yüksek seyretmesi size yeni kazançlar getirecektir.


1 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


1 Eylül 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


1 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


1 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


1 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


1 Eylül 2012 : İlişkiler ve ortaklıklarda önemli bir dönemece girmektesiniz. Sizi objektif olmaya zorlayan gelişmelerle güne başladınız. Dışsal koşulların getirdiği karmaşa karşısında temkinli olmanızda fayda var. Yeni önerilerin alınacağı bu dönem yeniliklere açık olmalısınız. Anlaşmaların akıcı ilerlemesi sonucu pek çok engelin ortadan kalkacağı söylenebilir.


1 Eylül 2017 : AŞK: Kendinizden yaşça büyük,olgun birine yönelebilirsiniz.Ancak bu aşkın sonuçlarına dakatlanmalısınız. Sizden başkabiri ile ilişkisini duyabilir veüzülebilirsiniz. Kendi denginizsize daha çok yakışacak.PARA: Mesleğinizle ilgili akademik kariyeryapmak adına uzak şehirler veya dış ülkelere birseyahat düzenleyeceksiniz.SAĞLIK: Ani başlayan karın bölgenizdekiağrıların sebebi apandisit olabilir. Tahlil yaptırın.


1 Eylül 2016 : Kartınız Kader Çarkı... Her alanda işinize aktiflik kazandırmak için çabalıyorsunuz. Bugün ince ayrıntılara düşkünlüğünüz bir takım işlerinizi ağırlaştırabilir. Yardım almalısınız.


1 Eylül 2015 : Kartınız edebiyat... Gün ışığınaçıkaracağınız öyle sırlar var ki ancakağzınızdan çıkan her sözü iyi analizederek konuşmalısınız. Uyum içindeolmak sizin yararınıza.


1 Eylül 2014 : Kartınız Ölçülülük... Bugün aşk ve şehvet durumunuz çok fazla. Uzun zamandır yolunu gözlediğiniz sevdiğiniz kişi sizinle karşılaşarak, her şeyin düzelmesini isteyebilir.


1 Eylül 2013 : Kartınız Kaos... Sıkıntılarınız boyunuzu aşıyor artık kabul edin. Her işi kendi kendinize çözümleme çabalarınız sizi gerçekten yoruyor. Böyle giderse hasta olursunuz.


1 Eylül 2012 : Kartınız Boşluk... Hayatınızı rutin görebilir ve bir an önce uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeli, daha az çalışmaya özen göstermelisiniz.


1 Eylül 2011 : Onun size dost olduğu da meçhul. Fazlaözverinizden ötürü başınızı derde sokacaksınız dikkat.


1 Eylül 2017 : Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.


1 Eylül 2016 : Günlük sorunlar aşk hayatınızı etkilemeye başladı. Sevgilinizle beraber hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz çok fazla, onu memnun etmek için sürprizler hazırlamaya çalışın. Çalıştığınız işle ilgili sıkıntılar yaşıyorsanız bu gün endişelerinizi çevrenize yansıtmamaya çalışın.


1 Eylül 2015 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


1 Eylül 2014 : Sevgilinizle bir iletişim sorunu yaşadığınızı kabul edin. İlişkinizi düzeltmek için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerçekçi nedenlere bağlamalısınız. İnsanları olduğu gibi kabul edin, tasalarınız ve hayal kırıklıklarınız ortadan kalkacak, ya da azalacaktır.


1 Eylül 2013 : İş yerinde duymuş olduğunuz bir dedikodunun etkisi sizi ters düşüncelere yöneltebilir. İşin aslını biraz geç öğreneceksiniz ama gönül ferahlığına ve huzura da kavuşacaksınız. Riskli bir yatırım yaptınız. Çok geç kalmadan paranızı kurtarmaya bakın.


1 Eylül 2012 : Ufukta bir aşk gözüküyor. Çevrenizdeki herkesin dostunuz olmadığını ve dost sandıklarınızın da sizin rakipleriniz olabileceklerini görmeye çalışın. Eğer altınızda çalışan insanlar yanlışlar yapıyorlarsa, onları kırmadan elinizden geldiğince nazik olarak yol göstermeye çalışmanız faydalı olur.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed