Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

1 Haziran 2016 : Ailenizle ilişkileriniz ve genel anlamda ilişkileriniz açısından hassas bir aya giriyorsunuz. İlişkilerde uyumu korumak için gayret göstermeniz gerekebilir. Ani tepkilerden kaçınmak ve dikkatli konuşmak gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay’ın gün genelindeki uyumlu açıları ilişkiler açısından anlaşmazlıkları körükleyen günlerde olmamıza rağmen, bugün kendimizi daha rahat ifade edebileceğimize, işlerimizin veya ilişkilerimizin daha rahat ilerleyebileceğine dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde konusunda uzman, tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle diyaloglar artabilir, yardımlar, tavsiyeler veya jestler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Haziran 2015 : İş hayatınızı veya sosyal ilişkilerinizi ilgilendiren bazı konular karmakarışık bir hal alabilir. Kafa karışıklıkları, konsantrasyon eksiklikleri veya şaibeli durumlar ne yapacağınızı şaşırmanıza neden olabilir. En iyisi sisli ortam dağılana kadar birkaç gün beklemek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Haziran 2014 : Eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz. Mevcut durumunuzu tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Kendi kendinize alacağınız kararlar ve diğerlerinden fazla beklenti içinde olmamanız doğal olarak takip edilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.


1 Haziran 2013 : Ortaya çıkan yeni programa veya planlardaki değişikliğe şikayet etmeden adapte olmanız, düşündüğünüzden daha kısa sürede ödüllendirilmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Birkaç güzel günün ardından bugün zaman zaman diyaloglar sertleşebilir, aşk sarhoşluğu yerini gerçek yaşamın engebelei yollarına bırakabilir. Neyse, biraz moral dopingi yapmıştık, günlük gerilimlerle başa çıkabiliriz Allah’tan. Çok yönlü İkizler burcunun ayında olmamız, bizi ve çevremizdeki herkesi, sadece sorumlu oldukları işlerle değil her şeyle ilgilenmeye itiyor. Bu arada çevremizdeki kişilere daha mantıklı sorular sormaya, sorgulamaya ve önerilerde bulunmaya başlıyoruz. Bugünlerde, bazı ilişkilerde dengelerin sadece karşımızdaki kişilerin çıkarları üzerine kurulu olduğunu ya da yalnızca kendi ilgi alanlarına odaklı olduklarını görebiliriz veya tam tersi, çevremizdeki kişiler, biz de bu durumu saptayabilirler ya da dile getirebilirler. Bu serzenişlerin boş olmadığı ortada, ama şans eleştirilenden yana olacak ve ikna da zorlanmayacak gibi görünüyor.


1 Haziran 2012 : Bugün meydana gelebilecek olaylar sizi duygusal bir karmaşanın içine sokabilir ve aklınızı biraz karıştırabilir.Karar vermek için hiç acele etmeyin ve duygularınızı iyice tartın. Kişiliğinizde ve bazen de dış görüntünüzde gerilimler yaşasanız bile bunları kolayca halledebilecek güçtesiniz. Göreceksiniz düşünerek en doğru yolu bulacaksınız. Çevrenize kırıcı davranışlarda bulunmaktan kaçının. Dış faktörlere karşı duyarlı olmanız nedeniyle beden ve ruh sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.


1 Haziran 2011 : Bugün aile büyükleriniz veya sevdiğiniz kimselerle aranızda bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Eğer söylediklerinize dikkat etmezseniz olaylar tırmanabilir. Aslında sorunun kaynağında siz yoksunuz ve haklı konumdasınız.Yalnız yine de sakin olması gereken ve esnek bir tavır göstermesi gereken sizsiniz. Biraz karışık fakat mutlu bir dönemdesiniz. Bazı hediyeler alabilirsiniz. Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet edilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklığınız olabilir.


1 Haziran 2017 : Huzurunuzun bozulmasından korkuyorsunuz. Kendinize kurduğunuz dünyaya başkalarının girmesine izin vermiyorsunuz. Mutlu olduğunuz bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içinde ortak sorunlar, ortak sevinçler yaşıyorsunuz. Bu da size yetiyor. Yakında alacağınız bir haber bu dengeyi alt üst edebilir. Bir değişiklik yaşamak zorunda kalabilirsiniz.


1 Haziran 2016 : Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor. Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir.


1 Haziran 2015 : Bugün, pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verecektir. Siz de varolduğunu bildiğiniz yaptırım gücünüzü, gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanabilirsiniz. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğru zamanda doğru atışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.


1 Haziran 2014 : Herkese, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz, sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize ani bir konuğunuz gelebilir. Hazırlıksız yakalanacaksınız ama yeterince iyi ağırlayacaksınız. Bu görüşme, belki de önceden hazırlanmadığınız için size iyi gelecek. Bu sıralar ayrı havalardasınız.


1 Haziran 2013 : İnsanların aldırma dedikleri ufak sorunlar sizi korkutuyor. Bu küçük sıkıntılar süreklilik arz ettiklerinde, çok büyük bir sorun kadar insanı sıkıp bunaltabiliyorlar. Bugün bunlardan bir kısmını sıkıntıları yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz. Çok sevimli bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda bir hayal kırıklığı görünmüyor.


1 Haziran 2012 : Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda. Pek olanaklı olmayan projelerle yaşamınızı güçleştirmekten vazgeçip küçük tatminlerle mutlu olma çabalarına gireceksiniz.


1 Haziran 2011 : Şu sıralar kapılarınızı her türlü gerginliklere kapamanız, etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak. Gönlünüzün zenginliğini daha fazla belli edip ortaya çıkaracağınız gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeler, alacağınız kimi kararlarda önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışacaksınız.


1 Haziran 2017 : Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz bir gün. Venüs ün konumu, iyimserliğinizi artırırken, aşk konusunda adımlar atmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz


1 Haziran 2016 : Siz de eşitsiz ilişki kurduğunuzun farkındasınız ama değiştirmek çabaları içinde görünmüyorsunuz. Son zamanlarda aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaşıyorsunuz.


1 Haziran 2015 : Soyut çelişkiler içinde olduğunuzu savunuyorsunuz. Oysa somutlaştıramadığınız güvensizlikler yaşıyorsunuz. Aynı duygular içindesiniz, ama değer yargılarınızda kısalmaz uzaklıklar var.


1 Haziran 2014 : Çelişkinizin nedeni sevgisizlik değil farklılık. Bu farklılık bugün tadınızı kaçırabilir. Belki de bugün görüşmemeniz, birbirinizi özgür bırakmanız yerinde olur. Onun sizi özlemeye ihtiyacı var. Kendinizi biraz özletmeniz yerinde olabilir.


1 Haziran 2013 : İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız hatalarınızla şimdi yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Neyse ki sandığınız gibi geri dönüşü olmayan bir yolda değilsiniz. Sizden küçük de olsa bir adım bekleniyor olabilir.


1 Haziran 2012 : Problemli ilişkilerin altında davranış hataları ararken, genel baskılanmaları da gözden kaçırmamalısınız. Konuşarak aştığınız ufak, tefek sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkideki küçük sorunlar, size bu kadar da korkutucu gelmemeli.


1 Haziran 2011 : İlişkinizin ritmini düşürmesi, kafanızda sabitleştirdiğiniz sorularla fazla ilgili değil. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor.


1 Haziran 2017 : Önem verilen birisiniz. Yokluğunuz çok hissediliyor. Bugünlerdeçalışmanız sizi pek tatmin etmeyecek ölçüde ödüllendirilecek. Bundan hoşlanmayacak ve iş ilişkinizi ciddi bir şekilde sorgulayacaksınız.


1 Haziran 2016 : İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.


1 Haziran 2015 : İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak gelişmeler olabilir. Mantığınızı geri plana iterek duygusal bir karar verebilirsiniz ancak bunun sonuçları ilerki günlerde sizin için zarar verici olabilecektir. Çevrenizdeki insanların sizden beklentileri artabilir ve bu iş yaşamınızda sizin için rahatsız edici olacaktır. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.


1 Haziran 2014 : Oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem iş, hem insan trafiği öğleden sonra yorulmanıza neden olacak. Oysa siz bugünlerde biraz sakinlik, biraz dinginlik istiyorsunuz. Maalesef işyerinizde bugünlerde sakinlik pek mümkün değil.


1 Haziran 2013 : Çalışma hayatınızda üzerinize aldığınız sorumlulukları yerine getirmede üstünüze yok. Yalnız arada bir hercailiğiniz tutuyor, biraz tembellik yapıp, işinizi yavaşlatıyorsunuz ama daha sonra çalışmalarınıza ağırlık vererek, eksik işlerinizi telafi edebiliyorsunuz.


1 Haziran 2012 : Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle tavırlarını değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi yeni fırsatlar ortamına sokacak.


1 Haziran 2011 : Bir arkadaşınızın kazançlı işi, mesleğinizle alakalı olmamasına rağmen sizi cezp edecek. Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz.


1 Haziran 2017 : Paranızı değerlendirme niyetleri için henüz erken. Suların biraz daha durulmasın beklemeni daha akılcı olabilir. Yakında yaşayacağınız bir para tartışmasında uzlaşmacı bir tavır sizi karlı çıkartacak.


1 Haziran 2016 : İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz. Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında akılcı bir denge var.


1 Haziran 2015 : Bugün yatırımınızı başka bir yere kaydırmanız doğrultusunda bir öneri alacak, ama bu değişikliği gerekli görmeyeceksiniz. Harcamalarınızı biraz daha kısmanız gerekiyor.


1 Haziran 2014 : Bugün bonkörlüğünüz üzerinizde yine. Oysa, önümüzdeki günlerde küçük bir para sıkıntınız olabilir. Şimdiden tedbirli olmanızda yarar var. Daha zor günler için şimdiden hazırlık yapmanız gerekiyor.


1 Haziran 2013 : Çok yerinde, çok ekonomik kullanıyorsunuz parayı. Çok da iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir.


1 Haziran 2012 : Parasız kalmamak için kenara koyduğunuz birikimi, gözünüzden bile sakınır gibi davranmanız bazı yanlış yorumlara yol açabilir. Bunu şu sıralar sorun etmeyeceksiniz. Önümüzdeki günlerde bazı küçük sıkıntılar söz konusu.


1 Haziran 2011 : Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Kenarda para bulundurmanın önemini kavrıyorsunuz. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var.


1 Haziran 2017 : Müdahalenizin önündeki barikatı göremiyorsunuz. İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz.


1 Haziran 2016 : Bugünlerde sevinçlerinizi daha serinkanlı yaşamanızda yarar olacak. Yakın bir tanıdığınızdan gelecek bir haberle sevinip heyecanlanacaksınız, ama bu erken bir sevinç olabilir.


1 Haziran 2015 : Bugün bir yakınınız size üstü kapalı uyarılarda bulunabilir. Bu uyarıları dikkate almanız sizin açınızdan faydalı olacak.


1 Haziran 2014 : Çok yakın birisiyle ilgili hastalık haberi alabilirsiniz. Her zamanki gibi panik yapacaksınız ama önemli bir durum yok.


1 Haziran 2013 : İş yaşantınızdaki önemli birinden önümüzdeki günlerde, kariyerinizi etkileyecek bir darbe yiyebilirsiniz. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.


1 Haziran 2012 : Bugünlerde sevinçlerinizi daha serinkanlı yaşamanızda yarar olacak. Bazılarının arkasından düş kırıklılıkları gelebilir.


1 Haziran 2011 : İş ilişkilerinizde rahat ve esnek olmanız eleştirilebilir. Sizi iş konularında hızlandırmaya çalışan biri var. Ona ayak uydurmaya gayret göstermelisiniz.


1 Haziran 2017 : Keyif aldığınız ve yaratıcı yönünüzü ortaya koyduğunuz bir uğraşla ilgili tembelliğe kapılmanıza hayatınızdaki kişi asla izin vermeyecek. Bugünkü cesaret ve enerjinizi onunla olan ilişkinize borçlusunuz. Tutku kaynaklı zarar verici ilişkilerden ve bu konudaki riskli adımlardan sakınmanızı öneririm.


1 Haziran 2016 : Yaratıcı enerjiniz farklı bir boyutta bugün. Sanatsal bir uğraşınız varsa her zamankinden farklı şeyler üretebilirsiniz. Sıra dışı bir hobiye başlamak ya da tahmin etmediğiniz bir ilişkiye adım atmak da mümkün. Dikkatli olun.


1 Haziran 2015 : İçinde bulunduğunuz arkadaş grubunda veya ortak bir çalışma içinde olduğunuz insanlara karşı bir şeylerin mücadelesini vermeniz gerekebilir. Bur takım çıkar çatışmaları yaşanabilir. Bu durumda hakkınızı savunmalısınız.


1 Haziran 2014 : Finansal içerikli kararlarınız değişkenlik gösterebilir. Bir şeyi almaya karar verip ardından çok pahalı olduğunu düşünüp vazgeçebilirsiniz. Görünüşteki pahasından ziyade kalıcılığı ve işe yararlığını daha çok gözetmelisiniz.


1 Haziran 2013 : İş konusunda hayal denilebilecek projeleri gerçeğe dönüştürmek açısından güzel bir gün. “Uçu-şan fikirleri nasıl somut gerçekliğe taşırım, pratik hayata nasıl adapte ederim” diye düşünmek mesleki açıdan yararlı olabilir.


1 Haziran 2012 : Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok. Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için sağlam adımlar atmalısınız. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Sağlık durumunuz gayet iyi.


1 Haziran 2011 : Geleceğinizi ilgilendiren her konuda yaşınızdan daha olgun tavırlar içinde olabilirsiniz. İnsanlar size baktığında ne kadar güvenilir ve sorumluluklarına sahip biri olduğunuzu anlayabilir. Aşkta ayrılık görülüyor.


1 Haziran 2012 : Nedenini anlayamadığınız bir gerginlik söz konusu. Size söylenen her şeyi ters algılıyorsunuz. Partnerinize istemeden sarf edeceğiniz konuşmalar, tartışmaları da beraberinde getirecektir. Ayrıca ailenizle ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir. Dikkatli olmalısınız. Olayların yönünü biraz da zaman belirleyecek.


1 Haziran 2017 : Maddi manevi paylaşımlarınız sizi önlemci olmaya itiyor. Eşle olan duygusal bağlarınızda yenilenmeye açık olmalısınız. Bu konuda üzerinizde baskı kuran ve sizde endişe yaratan durumlar ılımlı karşılanmalı. Aynı zamanda ortak giderlerin artabileceği riski bulunmakta. Miras, sigorta tarzı sorunlarınızı daha akılcı planlar yapmanızda yarar var.


1 Haziran 2016 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


1 Haziran 2015 : Kendinizi tüketircesine çalışıyor, pek çok eksiğinizi gözden geçiriyorsunuz. Tamamlanması gereken işlerin ağırlaşması ile daha planlı hareket ederek yeni bir düzen yaratma çabasına girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza yönelik davranışlarınızı da gözden geçirmekte fayda var. Son dönemdeki yorgunlukları atabilmek için dinlenmeye özen gösterebilirsiniz.


1 Haziran 2014 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


1 Haziran 2013 : Her açıdan güvenle ve cesaretle hareket ediyorsunuz. Sosyal hayatın canlanması ile kendinizi yeni paylaşımların içinde bulacaksınız. Yeni dostlukların kurulduğu bu dönem daha farklı sosyal çalışmalar düzenlenebilir. Hayattan keyif almayı başaracaksınız. İlişkiler, kişisel açıdan önem taşıyan girişimler hayatınıza değişik renkler getirecek.


1 Haziran 2012 : Duygusal ilişkilerde kendinizi kısıtlamaktan kaçınmalısınız. Var olan paylaşımlarda daha açık ve direk hareket etmeniz sorunları aşma şansı getirebilir. Aynı zamanda somut işler çıkaracağınız yaratıcı konularla daha yakından ilgilenmeniz başarılı olmanız sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde günlük rutinlerin ve sağlık temalarının ciddiye alınması gerekecek.


1 Haziran 2011 : Artık Ay burcunuzda ilerliyor. Oldukça hareketli ve canlı günlere hazır olmalısınız. Size yenilikler getirecek planlar üzerinde durmak ve istediğiniz yönde kararlar almak kolaylaşacak. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar ise hayatınıza çok şey katacak. Grup çalışmalarının getirdiği yenilenmeler tüm hızı ile sürüyor.


1 Haziran 2017 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


1 Haziran 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


1 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


1 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


1 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


1 Haziran 2012 : Artık pek çok konuda daha rahatsınız. Sorumluluk aldığınız çocuklarla ilgili konular geri planda kalırken, kişisel keyiflere zaman kalacaktır. Hayatın güzel yanları ve sosyal ilişkiler açısından değişik fırsatlar bulabilirsiniz. Size heyecan veren aşk konuları ise özgürlük duygunuzu beslemekte. Ancak bir yandan da bağlayıcı ve ciddi olunması gereken bağlarınız sizi zorlayacaktır.


1 Haziran 2017 : Kartınız Sessizlik... Uzun süre çevrenizden ve dostlarınızdan uzak kalarak gizli planlar yapıyordunuz. Bugün bu planlarınızın açığa çıkma günü. Herkes sizi hayranlıkla izleyecek.


1 Haziran 2016 : İşteki başarınızı özel yaşamınıza taşımalısınız. Ancak cesaretiniz diğer insanlarda korku yaratabilir.


1 Haziran 2015 : AŞK: Karşı cinsle başlayanilişkiniz bir anda yok olabilir.Her iki tarafında ağzından çıkananlamsız sözler ideal aşka gölgedüşürebilir. Evli olanlar, her nekadar realist olsanız da içinizdenromantizm geçiyor.İŞ: Yetenekli ve yaratıcısınız. İyi parakazanıyorsunuz ve paylaşmakta sınırınız yok.Kendiniz için de bir şeyler yapmalısınız.SAĞLIK: Çekingen ve içedönük olmanız bazıkonularda hata yapmanıza sebep olabilir.


1 Haziran 2014 : Kartınız Su... Beklentileriniz bugünlerde aksi gibi gidiyor olsa da zaman içersinde hayatınızda büyük bir temizlik olacağa benziyor. Yalnızlık sizde değişim yaratacak.


1 Haziran 2013 : Hayalkırıklığı yaratacak düşler kurmayın. Her ne kadar geçim sıkıntınız olsa da gerçeklerle yüzleşmeyi bilmelisiniz. Aksi halde sorun çıkabilir.


1 Haziran 2012 : Gününüzü keyifli geçireceksiniz. Aşktan kendinizi soğumuş hissediyorsunuz. Özellikle de evli olan İkizler üyeleri yalnız kalmak isteyebilir.


1 Haziran 2011 : BUGÜN aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade.


1 Haziran 2017 : Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.


1 Haziran 2016 : Baş başa kalmak için kolladığınız fırsatlar bugün karşınıza çıkabilir. Küçük problemlerin üstünü örtmeyip açık konuşma yolunu seçmelisiniz. Mesleki konularda tarafsız ve hoşgörülü davranmaya çalışın. Dengeli bir şekilde hareket etmeniz, sorunlar yaşamayacağınızı işaret ediyor.


1 Haziran 2015 : Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.


1 Haziran 2014 : Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.


1 Haziran 2013 : Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku yavaş yavaş bir alışkanlığa dönüşüyor. Artık geleceğinizi planlamanın vakti geldi. Kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz bir gün. Sosyalliklerinizi arttırma çabaları içine girebilir, eğlenceli ortamlara daha da ilgi duyabilirsiniz.


1 Haziran 2012 : Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed