Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

1 Haziran 2014 : Eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz. Mevcut durumunuzu tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Kendi kendinize alacağınız kararlar ve diğerlerinden fazla beklenti içinde olmamanız doğal olarak takip edilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri duygusal yoğunluk ve başkalarına yardımcı olma arzusu yüksek. Öğleden sonra enerjik ve iş bitirici olabiliriz. Ancak, kazalara, öfke nöbetlerine, tartışmalara veya sakarlıklara açık etkiler de devrede. Gezegenler işleri tamamlamamızı ve girişimci olmamızı istiyor. Uzun uzun listeler ve planlar yaparak değil, ‘’hemen şimdi’’ mantığıyla ilerleme zamanı.


1 Haziran 2013 : Ortaya çıkan yeni programa veya planlardaki değişikliğe şikayet etmeden adapte olmanız, düşündüğünüzden daha kısa sürede ödüllendirilmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Birkaç güzel günün ardından bugün zaman zaman diyaloglar sertleşebilir, aşk sarhoşluğu yerini gerçek yaşamın engebelei yollarına bırakabilir. Neyse, biraz moral dopingi yapmıştık, günlük gerilimlerle başa çıkabiliriz Allah’tan. Çok yönlü İkizler burcunun ayında olmamız, bizi ve çevremizdeki herkesi, sadece sorumlu oldukları işlerle değil her şeyle ilgilenmeye itiyor. Bu arada çevremizdeki kişilere daha mantıklı sorular sormaya, sorgulamaya ve önerilerde bulunmaya başlıyoruz. Bugünlerde, bazı ilişkilerde dengelerin sadece karşımızdaki kişilerin çıkarları üzerine kurulu olduğunu ya da yalnızca kendi ilgi alanlarına odaklı olduklarını görebiliriz veya tam tersi, çevremizdeki kişiler, biz de bu durumu saptayabilirler ya da dile getirebilirler. Bu serzenişlerin boş olmadığı ortada, ama şans eleştirilenden yana olacak ve ikna da zorlanmayacak gibi görünüyor.


1 Haziran 2012 : Bugün meydana gelebilecek olaylar sizi duygusal bir karmaşanın içine sokabilir ve aklınızı biraz karıştırabilir.Karar vermek için hiç acele etmeyin ve duygularınızı iyice tartın. Kişiliğinizde ve bazen de dış görüntünüzde gerilimler yaşasanız bile bunları kolayca halledebilecek güçtesiniz. Göreceksiniz düşünerek en doğru yolu bulacaksınız. Çevrenize kırıcı davranışlarda bulunmaktan kaçının. Dış faktörlere karşı duyarlı olmanız nedeniyle beden ve ruh sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.


1 Haziran 2011 : Bugün aile büyükleriniz veya sevdiğiniz kimselerle aranızda bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Eğer söylediklerinize dikkat etmezseniz olaylar tırmanabilir. Aslında sorunun kaynağında siz yoksunuz ve haklı konumdasınız.Yalnız yine de sakin olması gereken ve esnek bir tavır göstermesi gereken sizsiniz. Biraz karışık fakat mutlu bir dönemdesiniz. Bazı hediyeler alabilirsiniz. Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet edilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklığınız olabilir.


1 Haziran 2014 : Herkese, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz, sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize ani bir konuğunuz gelebilir. Hazırlıksız yakalanacaksınız ama yeterince iyi ağırlayacaksınız. Bu görüşme, belki de önceden hazırlanmadığınız için size iyi gelecek. Bu sıralar ayrı havalardasınız.


1 Haziran 2013 : İnsanların aldırma dedikleri ufak sorunlar sizi korkutuyor. Bu küçük sıkıntılar süreklilik arz ettiklerinde, çok büyük bir sorun kadar insanı sıkıp bunaltabiliyorlar. Bugün bunlardan bir kısmını sıkıntıları yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz. Çok sevimli bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda bir hayal kırıklığı görünmüyor.


1 Haziran 2012 : Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda. Pek olanaklı olmayan projelerle yaşamınızı güçleştirmekten vazgeçip küçük tatminlerle mutlu olma çabalarına gireceksiniz.


1 Haziran 2011 : Şu sıralar kapılarınızı her türlü gerginliklere kapamanız, etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak. Gönlünüzün zenginliğini daha fazla belli edip ortaya çıkaracağınız gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeler, alacağınız kimi kararlarda önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışacaksınız.


1 Haziran 2014 : Çelişkinizin nedeni sevgisizlik değil farklılık. Bu farklılık bugün tadınızı kaçırabilir. Belki de bugün görüşmemeniz, birbirinizi özgür bırakmanız yerinde olur. Onun sizi özlemeye ihtiyacı var. Kendinizi biraz özletmeniz yerinde olabilir.


1 Haziran 2013 : İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız hatalarınızla şimdi yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Neyse ki sandığınız gibi geri dönüşü olmayan bir yolda değilsiniz. Sizden küçük de olsa bir adım bekleniyor olabilir.


1 Haziran 2012 : Problemli ilişkilerin altında davranış hataları ararken, genel baskılanmaları da gözden kaçırmamalısınız. Konuşarak aştığınız ufak, tefek sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkideki küçük sorunlar, size bu kadar da korkutucu gelmemeli.


1 Haziran 2011 : İlişkinizin ritmini düşürmesi, kafanızda sabitleştirdiğiniz sorularla fazla ilgili değil. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor.


1 Haziran 2014 : Oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem iş, hem insan trafiği öğleden sonra yorulmanıza neden olacak. Oysa siz bugünlerde biraz sakinlik, biraz dinginlik istiyorsunuz. Maalesef işyerinizde bugünlerde sakinlik pek mümkün değil.


1 Haziran 2013 : Çalışma hayatınızda üzerinize aldığınız sorumlulukları yerine getirmede üstünüze yok. Yalnız arada bir hercailiğiniz tutuyor, biraz tembellik yapıp, işinizi yavaşlatıyorsunuz ama daha sonra çalışmalarınıza ağırlık vererek, eksik işlerinizi telafi edebiliyorsunuz.


1 Haziran 2012 : Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle tavırlarını değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi yeni fırsatlar ortamına sokacak.


1 Haziran 2011 : Bir arkadaşınızın kazançlı işi, mesleğinizle alakalı olmamasına rağmen sizi cezp edecek. Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz.


1 Haziran 2014 : Bugün bonkörlüğünüz üzerinizde yine. Oysa, önümüzdeki günlerde küçük bir para sıkıntınız olabilir. Şimdiden tedbirli olmanızda yarar var. Daha zor günler için şimdiden hazırlık yapmanız gerekiyor.


1 Haziran 2013 : Çok yerinde, çok ekonomik kullanıyorsunuz parayı. Çok da iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir.


1 Haziran 2012 : Parasız kalmamak için kenara koyduğunuz birikimi, gözünüzden bile sakınır gibi davranmanız bazı yanlış yorumlara yol açabilir. Bunu şu sıralar sorun etmeyeceksiniz. Önümüzdeki günlerde bazı küçük sıkıntılar söz konusu.


1 Haziran 2011 : Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Kenarda para bulundurmanın önemini kavrıyorsunuz. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var.


1 Haziran 2014 : Çok yakın birisiyle ilgili hastalık haberi alabilirsiniz. Her zamanki gibi panik yapacaksınız ama önemli bir durum yok.


1 Haziran 2013 : İş yaşantınızdaki önemli birinden önümüzdeki günlerde, kariyerinizi etkileyecek bir darbe yiyebilirsiniz. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.


1 Haziran 2012 : Bugünlerde sevinçlerinizi daha serinkanlı yaşamanızda yarar olacak. Bazılarının arkasından düş kırıklılıkları gelebilir.


1 Haziran 2011 : İş ilişkilerinizde rahat ve esnek olmanız eleştirilebilir. Sizi iş konularında hızlandırmaya çalışan biri var. Ona ayak uydurmaya gayret göstermelisiniz.


1 Haziran 2014 : Finansal içerikli kararlarınız değişkenlik gösterebilir. Bir şeyi almaya karar verip ardından çok pahalı olduğunu düşünüp vazgeçebilirsiniz. Görünüşteki pahasından ziyade kalıcılığı ve işe yararlığını daha çok gözetmelisiniz.


1 Haziran 2013 : İş konusunda hayal denilebilecek projeleri gerçeğe dönüştürmek açısından güzel bir gün. “Uçu-şan fikirleri nasıl somut gerçekliğe taşırım, pratik hayata nasıl adapte ederim” diye düşünmek mesleki açıdan yararlı olabilir.


1 Haziran 2012 : Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok. Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için sağlam adımlar atmalısınız. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Sağlık durumunuz gayet iyi.


1 Haziran 2011 : Geleceğinizi ilgilendiren her konuda yaşınızdan daha olgun tavırlar içinde olabilirsiniz. İnsanlar size baktığında ne kadar güvenilir ve sorumluluklarına sahip biri olduğunuzu anlayabilir. Aşkta ayrılık görülüyor.


1 Haziran 2012 : Nedenini anlayamadığınız bir gerginlik söz konusu. Size söylenen her şeyi ters algılıyorsunuz. Partnerinize istemeden sarf edeceğiniz konuşmalar, tartışmaları da beraberinde getirecektir. Ayrıca ailenizle ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir. Dikkatli olmalısınız. Olayların yönünü biraz da zaman belirleyecek.


1 Haziran 2014 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


1 Haziran 2013 : Her açıdan güvenle ve cesaretle hareket ediyorsunuz. Sosyal hayatın canlanması ile kendinizi yeni paylaşımların içinde bulacaksınız. Yeni dostlukların kurulduğu bu dönem daha farklı sosyal çalışmalar düzenlenebilir. Hayattan keyif almayı başaracaksınız. İlişkiler, kişisel açıdan önem taşıyan girişimler hayatınıza değişik renkler getirecek.


1 Haziran 2012 : Duygusal ilişkilerde kendinizi kısıtlamaktan kaçınmalısınız. Var olan paylaşımlarda daha açık ve direk hareket etmeniz sorunları aşma şansı getirebilir. Aynı zamanda somut işler çıkaracağınız yaratıcı konularla daha yakından ilgilenmeniz başarılı olmanız sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde günlük rutinlerin ve sağlık temalarının ciddiye alınması gerekecek.


1 Haziran 2011 : Artık Ay burcunuzda ilerliyor. Oldukça hareketli ve canlı günlere hazır olmalısınız. Size yenilikler getirecek planlar üzerinde durmak ve istediğiniz yönde kararlar almak kolaylaşacak. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar ise hayatınıza çok şey katacak. Grup çalışmalarının getirdiği yenilenmeler tüm hızı ile sürüyor.


1 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


1 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


1 Haziran 2012 : Artık pek çok konuda daha rahatsınız. Sorumluluk aldığınız çocuklarla ilgili konular geri planda kalırken, kişisel keyiflere zaman kalacaktır. Hayatın güzel yanları ve sosyal ilişkiler açısından değişik fırsatlar bulabilirsiniz. Size heyecan veren aşk konuları ise özgürlük duygunuzu beslemekte. Ancak bir yandan da bağlayıcı ve ciddi olunması gereken bağlarınız sizi zorlayacaktır.


1 Haziran 2014 : Kartınız Su... Beklentileriniz bugünlerde aksi gibi gidiyor olsa da zaman içersinde hayatınızda büyük bir temizlik olacağa benziyor. Yalnızlık sizde değişim yaratacak.


1 Haziran 2013 : Hayalkırıklığı yaratacak düşler kurmayın. Her ne kadar geçim sıkıntınız olsa da gerçeklerle yüzleşmeyi bilmelisiniz. Aksi halde sorun çıkabilir.


1 Haziran 2012 : Gününüzü keyifli geçireceksiniz. Aşktan kendinizi soğumuş hissediyorsunuz. Özellikle de evli olan İkizler üyeleri yalnız kalmak isteyebilir.


1 Haziran 2011 : BUGÜN aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade.


1 Haziran 2014 : Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.


1 Haziran 2013 : Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku yavaş yavaş bir alışkanlığa dönüşüyor. Artık geleceğinizi planlamanın vakti geldi. Kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz bir gün. Sosyalliklerinizi arttırma çabaları içine girebilir, eğlenceli ortamlara daha da ilgi duyabilirsiniz.


1 Haziran 2012 : Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed