Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

1 Mayıs 2018 : Kariyerinizle ilgili gizli kalmış veya unutulmuş bazı detaylar bugün sizi daha dikkatli olmak konusunda harekete geçirebilir. Bir plan hazırlamadan önce kendinize bir yol haritası çıkarmanız sonradan oluşacak sorunlar için yol gösterici olacaktır. Finansal konularda ise yapacağınız ödemeler hiç umduğunuz gibi gelişmeyebilir. Bu gibi durumlar için bir köşede para saklamak iyi bir fikir olacaktır.


1 Mayıs 2016 : Duygusal ilişkilerinizde yüzleşmeniz gereken durumlar veya duygusal anlamda sıkıntılı pozisyonlar söz konusu olabilir. İlişkilerinizdeki sorunların çözümü istikrarlı ve sabırlı tavırlarda yatıyor. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak, sizi bazı hatalardan koruyacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Mayıs 2015 : Bazı konularda sonuç almak veya tamamlanması gereken işleri tamamlamak istiyorsanız, ekip çalışmalarına açık olmanız ve birlikte çalışmaktan zevk almaya çalışmanız gerekiyor. Katılımcı olmamanız hiçbir işin hallolmaması anlamına gelebilir. Maddi konularda daha tedbirli, planlı veya temkinli olmak ve de borç alacak meselelerine zaman ayırmak yerinde olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel


1 Mayıs 2014 : Popülariteniz artıyor ve hayatın zevk ve keyif veren kısımlarına odaklanmaya başlıyorsunuz. Herkesi memnun etme zorunluluğu hissetmeniz sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Genelde işler yavaş ilerleyebilir gün içerisinde. İstek ve taleplerimiz mevcut durumumuzla bağdaşmayabilir bugün. Tek kelime ingilizce bilmeden boşalan ingilizce öğretmenliği kadrosuna aday olmanın manası olmayabilir veya yüzme bilmeden cankurtaran olmak zor olacaktır. Dolayısıyla, hedeflerimize veya yapmak istediğimiz şeylere uygun planlamalar yapmamız ve eksiklerimizi tamamlamamız gereken bir gün.


1 Mayıs 2013 : Bazı konularda harekete geçmek istemeyebilirsiniz, ancak diğer tarafın da, siz kımıldamadan kımıldamaya niyeti olmayabilir. Kendinize güvenli konuşmalarınız diğerlerinin sizi desteklemesine yardım edebilir. Sözlerinizi eylemlerinizle desteklemeniz gerekebilir. Çabalarınız karşılıksız kalmayacaktır, çalışmaya devam! Yapılacak bir anlaşma ya da üzerinde uzlaşılacak bir konunun da ilerlemenize yardımı olabilir.


1 Mayıs 2012 : Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi olaylar sadece sinirlerinizi yıpratacaktır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız. Bugün size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilirler. Şayet yalnız bir boğaysanız karşıcinsten değişik ve çekici birisi ile tanışmanız ya da zaten tanıdığınız fakat aranızda fazla yakınlık olmayan böyle birisi ile yakınlaşmanız olasıdır. Şayet siz evli bir boğaysanız eşinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. Birbirinizin isteklerini yerine getirerek daha da mutlu olacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Elde etmek istediğiniz şeylerle ya da yapmak istediğiniz işlerle ilgili planlarınızı yalnız başınıza yapmanız gerekiyor. Çevreden alacağınız tavsiyeler size yardımcı olamaz. Aynı şekilde bugün çevrenizdeki insanlar bütün iyi niyetleriyle size yardımcı olmak isteseler bile işe yarar birşeyler yapabilmeleri zordur. Eğer aşırı sinir gerilimine girer ve insanlara sert tepkiler vermek üzere olduğunuzu hissederseniz önce neden kaynaklandığını düşünmelisiniz.


1 Mayıs 2018 : Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı kişiler ya da birtakım olaylar, seçilmemişler listenizde yer alabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi bir kararınız olabilir. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz hüzün getirse de bunun yararını göreceksiniz.


1 Mayıs 2017 : Müdahaleci davrandığınız bazı durumlardaki tavırlarınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz, insanlar üzerindeki imajınız zedelenebilir. Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan ama verimli düşünceler, bir plan ölçeğinde zihninizi işgal edebilir.


1 Mayıs 2016 : Yarım kaldığına inandığınız ve toparlama niyeti taşıdığınız bazı konular var. Bunlarla ilgili belli ölçülerde abartılı yaklaşımlar içindesiniz. Biraz iyimserlik, yarım kalmışların sayısını azaltabilir. Gizemli konular ve tavırlara ilginizin artabileceği bir gün. Bugün, genelde olağanlık olarak yorumladığınız birçok şey, gözünüze enteresan olarak görünebilir.


1 Mayıs 2015 : Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var. Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz.


1 Mayıs 2014 : Arkadaşlarınız bazı konularda sizi olumsuz etkiliyor. Bunu kendinizde fark ettiniz ki sizi etkileyen bu çevreden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladınız. Yaşadığınız yer kendinize özel olsun istiyorsunuz ama kim her isteğine anında kavuşmuş ki. Çevrenizde çok beğeniliyorsunuz. Yine de beğeniler sizin başınızı döndürmesin


1 Mayıs 2013 : Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü. Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz.


1 Mayıs 2012 : Günlerdir beklediğiniz an geldi. Yorucu bir haftadan sonra dinlenmeli yada sevdiklerinizle güzel havayı da fırsat bilip gezmelisiniz. Bu değerli gününüzde size bazı insanlar çatmak isteyebilir. Rahat olun ve günün keyfini çıkarın. Unutmayın önünüzde uzun bir hafta var.


1 Mayıs 2011 : Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünmeniz, dostlarınızı size karşı belli bir hassasiyet göstermek durumunda bırakıyor. Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde, kendinizi hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz.


1 Mayıs 2018 : Uzun süreli ilişkinizin beraberliğinizin altında bu ilişkiye duyduğunuz büyük güven yatıyor. Tabi, bu güvenin altında da büyük aşkınız. Göz ardı edilen bazı hatalar, yine de söz konusu.


1 Mayıs 2017 : Aşk yaşantınızda bir ayrılık gözleniyor. Bu ayrılık geçici olabilir. Bugün yaptığınız hataların pişmanlığını duyabilir ve duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz.


1 Mayıs 2016 : Rastlantılar kadar çaba da önemli. Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz.


1 Mayıs 2015 : Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın ; kendinizi de yeniden tanıyacaksınız.


1 Mayıs 2014 : Sevgilinizde size yetmediği duyguları uyandırıyorsunuz. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmanız gerekmiyor. Gelecek projeleriniz riske girebilir.


1 Mayıs 2013 : Aile desteği, sadece onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir. İlişkinizin heyecanı dolu, dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı.


1 Mayıs 2012 : Sevgiliniz ona fazla ilgi göstermediğinizi düşünüyor olabilir .O sizi gerçekten çok seviyor ve gereken ilgiyi hak ediyor. Sevgilinize biraz daha zaman ayırmaya çalışın.


1 Mayıs 2011 : Aşırı hassasiyetiniz, alışılmadık tavırlar sergilemenize neden olabilir. Bu süreci kısaltmak cazibenizi korumanızı sağlayacak. Duygusallığınız bugünlerde üst düzeylerde.


1 Mayıs 2018 : Kendinizi iş ortamında motive hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Grup çalışmalarında ve arkadaş ortamlarında çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabileceğiniz görülüyor.


1 Mayıs 2017 : İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir.


1 Mayıs 2016 : Verimsizlik bir süre daha gidebilir. Becerileriniz ve kişisel çabalarınızla bu süreyi kısaltabilirsiniz. İşinize bağlılığınız, kafanızdaki yetki sorununu önümüzdeki günlerde çözecek.


1 Mayıs 2015 : İçinde bulunduğunuz yoğunluk uzun sürebilir. Performansınız yüksek, ama bazı küskünlükleriniz var. Görüşmeler yapmayı düşündüğünüz kişiler,sizi ummadığınız kadar etkileyebilir.


1 Mayıs 2014 : İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz.


1 Mayıs 2013 : Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizidüşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.


1 Mayıs 2012 : İşyerinizde sizin yerinize göz diken insanlar olabilir. Yapmanız gereken tek şey patronunuza karşı biraz daha çalışkan gözükmek. Bu tür insanlara da ılımlı ve hoşgörülü yaklaşırsanız kazanan siz olacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Bazı işler karşısındaki yalnızlığınız, biraz da mesleki yeterliliğinizle ilgili.Gerektiğinde, birtakım aksaklıkları tek başınıza üstlenip ilişki sorunları yaratmamaya çalışmalısınız.


1 Mayıs 2018 : Paranızı akıllıca kullanmıyorsunuz. Bu yüzden sık sık mali darboğazlar yaşıyorsunuz. Bugünlerde mali konularınızda en büyük yardımcınız aile büyükleriniz olacak.


1 Mayıs 2017 : Bugün Plutondan aldığınız üçgen açı sayesinde maddi konularda bir rahatlama hissedeceksiniz. Bazı borçlarınızı da hemen kapatmayı düşüneceksiniz.


1 Mayıs 2016 : Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Gittikçe eli sıkı bir insan gibi görünmeniz ve bunu bazı olayların insanı değiştirmesi olarak yorumlayan arkadaşlarınız, sizi biraz üzüyor


1 Mayıs 2015 : Küçük sayılabilecek bir parayla, büyük bir oluşuma katılma şansı yakalayabilirsiniz. Bugünlerde, konu hakkında yetkin insanlara ve doğru araştırmalara yönelmelisiniz.


1 Mayıs 2014 : Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.


1 Mayıs 2013 : Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir.


1 Mayıs 2012 : Ãœlkemizin bulunduğu krizden siz de etkilendiniz ve gelecekle ilgili kaygılar taşıyorsunuz. Geleceğinizle ilgili planlar yapıp hayatınızı garantiye almalısınız.


1 Mayıs 2011 : Ödemelerinize istemeyi düşündüğünüz kolaylıklarla ilgili olumlu sonuç alacaksınız. Bir miktar tırmanış beklediğiniz küçük yatırımlarınız, genel çözümsüzlüklere çok bağlı.


1 Mayıs 2018 : Bugün ailenizden birileri ile aranızda geçecek sohbet sırasında duyacağınız bir haber sizi oldukça heyecanlandırabilir. Tepkilerinize dikkat edin.


1 Mayıs 2017 : Size yönelik yanlış yargıların çoğu, eksik tanıma kaynaklı. Kendinizi daha yeterli anlatmalısınız. Zaaflı biri olduğunuzu düşünen bir çalışma arkadaşınız, bugünlerde sizi güç duruma düşürmenin yollarını arayabilir.


1 Mayıs 2016 : Ara sıra aşırılığa vardırdığınız duygusallığınızı baskılamaya çalışın. Önemli konularda duygularınıza prim vermeniz, kendinizi yeterince ortaya koymanızı engelliyor.


1 Mayıs 2015 : Sağlık konularında kendinize daha duyarlı davranabilirsiniz. Özellikle hava değişikliklerine dikkat.


1 Mayıs 2014 : Antipatik gelse de bazı insanları dikkate almanız size yarar sağlayacak.Sizi uyarılarıyla ve müdahaleleriyle sıkan birinden uzaklaşmak istiyorsunuz.


1 Mayıs 2013 : İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.


1 Mayıs 2012 : Önümüzdeki günlerde sıcakların etkisiyle sağlığınız bozulabilir. Fazla terlememeye dikkat edin.


1 Mayıs 2011 : Oldukça kararsız kaldığınız konularda çekimserliğinizi dayandırdığınız gerekçelerde abartılar var. Tavırsız kaldığınız anlaşmazlıklarda sergileyeceğiniz tavır çok önemli.


1 Mayıs 2018 : Resmi bazı konuşmalar yapmanız gerekebilir. Yakın çevrenizden biriyle ilişkinizde adını tam olarak koyamadığınız noktaları netleştirmelisiniz. Bugün şakay-la karışık olanlar değil, açıkça söyledikleriniz yerine ulaşacak.


1 Mayıs 2017 : Trafikte veya telefonda geçirdiğiniz vakit günün önemli bir kısmını oluşturacak. Zamanı verimli kullanmak adına gerçekten gerekli olan yerlere gidin ve gerçekten size veya elinizdeki işe bir şey ka-tacak görüşmelere izin verin.


1 Mayıs 2016 : Bugün bilinçaltınızı boşaltmak zorundasınız. Sorumluluk duygusuna yakın olup da sürekli her şeyden şikâyet eden yapınızı daha fazla zorlamamalısınız. İmkânlarınızı sınırlandıran kuralları kabul etmek istemeyişinizde haklı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilemek için uygun dönemdesiniz.


1 Mayıs 2015 : Hoş sohbet yönünüz çevrenizde sempatik alan yaratıyorsunuz. Bu özelliğinize kapılan insanların gönül penceresinde ayrı bir yer ediniyorsunuz. Sevdiklerinize yaşam sevgisi aşılıyorsunuz.


1 Mayıs 2014 : Bugün diğer insanlarla aranıza bir mesafe koyacaksınız. Özellikle erken saatlerde aşırı ketum ve resmi tavırlar, olası bazı iletişim sorunlarını çözümsüz bırakabilir. Akşam saatleri önemli iş birlikle-ri için çok daha elverişli olacak.


1 Mayıs 2013 : Eşinize bazı konulardaki duyarsızlıkları nedeniyle aşırı tepki verme riskiniz olabilir. Ancak onun da kendince haklı tarafları olabilir. Esneklik gösterdiğiniz takdirde uzlaşmacı yaklaşabileceksiniz birbirinize. Bu adım sizden gelmeli.


1 Mayıs 2012 : Sevgilinizle bu aralar ilişkiniz iyi. Onun çok yönlü biri olması mutluluğunuzu artırıyor. İşinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bugün alacağınız bazı haberlerden olumsuz yönde etkilenebilir, kendinizi strese sokabilirsiniz. Maddi sıkıntılar sizi yıpratıyor. Bu durumdan yakında kurtulacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Sevdiğinize tatışmaktan uzak durmalısınız. Bu tatsız durumun daha fazla büyümesine izin vermeyin. Sinirlerinize hakim olun, hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.


1 Mayıs 2012 : Çevresel koşullarınızı olumlu değerlendirmek için uygun bir gün. Yenilikler için destek  almak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir tekniğiniz var. Yaşama geçirme konusunda zorluk çekmeyeceğinizi bilmenize rağmen, motivasyon konusunda yakın çevre desteğine ihtiyacınız olabilir. Çevrenize üstünlüğünüzü ispat edeceksiniz.


1 Mayıs 2018 : Bugün kişisel beklentilerden çok başkalarına yararlı olacağınız ve destek göreceğiniz şartlar var. Belki arkadaşlar yapabilecek şeyler bulacaksınız. Sosyal çevrede yaşanan hareketlilik yanında sorumluluk getiren yeni adımlar atılabilir. Somut planlar yapığınız iş girişimleri ise hızlı ilerlemekte. Yurt dışı ilişkilerin getirdiği yükler ve yolculuklar öne çıkacak.


1 Mayıs 2017 : Sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Para ve yatırımlarınızla ilgili çaba göstermeniz gereken durumlar var. Mücadeleci olursanız lehinize gelişmeler olacak. Yeter ki kararlı olun. Ortak hesaplarınız ilgili konularda daha dikkatli olmalısınız. Bazı abartılı ve gereksiz harcamalar yapılmış olabilir.


1 Mayıs 2016 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


1 Mayıs 2015 : Gün ortasına kadar kendinizi ifade edebileceğiniz konular sürecek. Ancak keyfe ve çocuklarla ilgili konulara yaptığınız harcamalara dikkat etmenizde yarar var. Daha sonra günlük işler açısından yorucu bir tempo sizi bekliyor. Eksiklerinizi tamamlamanız açısından sıkı çalışmanız gereken bir gün olabilir. Aynı zamanda hizmet edilmesi gereken temalar gerginlik yaratabilir.


1 Mayıs 2014 : Para konuları gündeminizin her köşesini meşgul edebilir. Gün içinde parasal kaynaklarınızı arttıracak sürpriz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatlar size destek olan kişiler aracılığıyla ortaya çıkabilir. Bugün destekçilerinizi arayıp, ziyaret ederek büyük fayda sağlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve bilginizi göstermekten çekinmeyin.


1 Mayıs 2013 : Yabancılarla ilgili konular size yeni imkanlar getirmekte. Yaptığınız işlere yeni destekler bulmak, bağlantılarınızı güçlendirmek konusunda kararlı olacaksınız. Hayatınıza zenginlik katacak değişik kişiler ve fikirlere yakın olun. Var olan şartları tamamen değiştiği düşünülürse, akademik alanda yeni bir yapılanma içine gireceğiniz görünüyor.


1 Mayıs 2012 : İş ve keyifler bira arada yürümeye başlıyor. Devam eden zorunlu işler ve tamamlanması gereken konular öne çıkacak. Ancak sizi rahatlatan sosyal hayat ve ilişkiler açısından coşkulu bir gün olabilir. Kendiniz yeni uğraşlar edinmek, boş zaman yaratarak değişik dinlenceler yaşamak sizin elinizde. Duygusal ilişkilerde dışadönük olabilirsiniz.


1 Mayıs 2011 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


1 Mayıs 2018 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2017 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2016 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2012 : İş ve keyifler bira arada yürümeye başlıyor. Devam eden zorunlu işler ve tamamlanması gereken konular öne çıkacak. Ancak sizi rahatlatan sosyal hayat ve ilişkiler açısından coşkulu bir gün olabilir. Kendiniz yeni uğraşlar edinmek, boş zaman yaratarak değişik dinlenceler yaşamak sizin elinizde. Duygusal ilişkilerde dışadönük olabilirsiniz.


1 Mayıs 2018 : Yakın dostlarınızdan yardım almak gibi bir niyetiniz olmadığı halde çevrenizden ani yardımlar gelecek. Uzun süredir sizi izleyen çevrenizdeki dostlarınız, zor anlar yaşadığınızın farkında. Şansınız başarınızla birleşiyor. Yaşadığınız zor günleri yakında geride bırakacaksnız


1 Mayıs 2017 : Kartınız Kutsal Kadın... Evli olan Boğa#39#lar eşleri ile son derece sadakatli ve sevgi dolu bir gün geçirecekler. Eşleriyle olan mutlulukları yüzlerine yansıyacak, gülecekler.


1 Mayıs 2016 : İşinize gösterdiğiniz yoğunluk takdirtopluyor. Partnerinizin ilgisiyle kendinizidaha da özel hissedeceksiniz.


1 Mayıs 2015 : İş yaşamınızda da aşk yaşamınızda da biraz stresli günler geçiriyorsunuz. Ancak dostlarınız yanınızda ve kendinizi bu nedenle başarılı saymalısınız.


1 Mayıs 2014 : Kartınız Kutsallık... Olaylardan olumlu veya olumsuz etkileneceğiniz gündesiniz. Kartınızın da söylediği gibi kutsal ve iyi niyetli olmanız sorgulanmanıza neden oluyor.


1 Mayıs 2013 : Her ne konuda olursa olsun dikkatli ve ihtiyatlısınız. Hiç kimse sizi kandırma gibi bir girişimde bulunamaz.


1 Mayıs 2012 : Kendinizi yalnız hissetmeeğilimindesiniz ancaksosyal çevreniz son derecegüçlü. Sevenlerinizdengelen destekle budepresifliği unutacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Doğru davranış biçiminizle geliştireceğiniz o kadar çok yönünüz var ki, görenleri şaşırtabilirsiniz.


1 Mayıs 2018 : Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.


1 Mayıs 2017 : Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.


1 Mayıs 2016 : Ona daha zaman ayırabilir ve beraberliğinizde daha verici davranışlar içine girip çelişkileri yok edebilirsiniz. İşinizde çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Tamamlanması gereken işler biraz huzursuzluk yaratsa da başarıya yakınsınız. Karşınıza çıkacak fırsatları görmeye ve iyi değerlendirmeye çalışın.


1 Mayıs 2015 : Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.


1 Mayıs 2014 : Karşı cinsle olan ilişkiniz oldukça uyumsuz hale girebilir. Karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlamanız ve bile bile zıtlaşmanız mümkün. Gerçi ilişkinizin büyük bir kavgayla noktalanması fazla olası değil fakat kısa bir ayrılık olabilir. Çalıştığınız biriyle, üstünlük kurma yarışına girmeniz gerekebilir.


1 Mayıs 2013 : İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed