Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

1 Mayıs 2014 : Popülariteniz artıyor ve hayatın zevk ve keyif veren kısımlarına odaklanmaya başlıyorsunuz. Herkesi memnun etme zorunluluğu hissetmeniz sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Genelde işler yavaş ilerleyebilir gün içerisinde. İstek ve taleplerimiz mevcut durumumuzla bağdaşmayabilir bugün. Tek kelime ingilizce bilmeden boşalan ingilizce öğretmenliği kadrosuna aday olmanın manası olmayabilir veya yüzme bilmeden cankurtaran olmak zor olacaktır. Dolayısıyla, hedeflerimize veya yapmak istediğimiz şeylere uygun planlamalar yapmamız ve eksiklerimizi tamamlamamız gereken bir gün.


1 Mayıs 2013 : Bazı konularda harekete geçmek istemeyebilirsiniz, ancak diğer tarafın da, siz kımıldamadan kımıldamaya niyeti olmayabilir. Kendinize güvenli konuşmalarınız diğerlerinin sizi desteklemesine yardım edebilir. Sözlerinizi eylemlerinizle desteklemeniz gerekebilir. Çabalarınız karşılıksız kalmayacaktır, çalışmaya devam! Yapılacak bir anlaşma ya da üzerinde uzlaşılacak bir konunun da ilerlemenize yardımı olabilir.


1 Mayıs 2012 : Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi olaylar sadece sinirlerinizi yıpratacaktır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız. Bugün size yaklaşan insanların hepsi iyi niyetli olmayabilirler. Şayet yalnız bir boğaysanız karşıcinsten değişik ve çekici birisi ile tanışmanız ya da zaten tanıdığınız fakat aranızda fazla yakınlık olmayan böyle birisi ile yakınlaşmanız olasıdır. Şayet siz evli bir boğaysanız eşinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. Birbirinizin isteklerini yerine getirerek daha da mutlu olacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Elde etmek istediğiniz şeylerle ya da yapmak istediğiniz işlerle ilgili planlarınızı yalnız başınıza yapmanız gerekiyor. Çevreden alacağınız tavsiyeler size yardımcı olamaz. Aynı şekilde bugün çevrenizdeki insanlar bütün iyi niyetleriyle size yardımcı olmak isteseler bile işe yarar birşeyler yapabilmeleri zordur. Eğer aşırı sinir gerilimine girer ve insanlara sert tepkiler vermek üzere olduğunuzu hissederseniz önce neden kaynaklandığını düşünmelisiniz.


1 Mayıs 2014 : Arkadaşlarınız bazı konularda sizi olumsuz etkiliyor. Bunu kendinizde fark ettiniz ki sizi etkileyen bu çevreden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladınız. Yaşadığınız yer kendinize özel olsun istiyorsunuz ama kim her isteğine anında kavuşmuş ki. Çevrenizde çok beğeniliyorsunuz. Yine de beğeniler sizin başınızı döndürmesin


1 Mayıs 2013 : Bugünlerde bir ziyaretle ilgili çevrenizde biraz hoşnutsuzluklar olacak. Ziyaretin arkasındaki günlerde biraz canınız sıkılacak gibiyse de bu sıkıntı kısa ömürlü. Akraba ilişkilerine çok bağlısınız. Bu yüzden kendi problemlerinizle baş başa kalma fırsatınız pek olmuyor. Ama bu konularda alan, veren memnun ilişkiler içindesiniz.


1 Mayıs 2012 : Günlerdir beklediğiniz an geldi. Yorucu bir haftadan sonra dinlenmeli yada sevdiklerinizle güzel havayı da fırsat bilip gezmelisiniz. Bu değerli gününüzde size bazı insanlar çatmak isteyebilir. Rahat olun ve günün keyfini çıkarın. Unutmayın önünüzde uzun bir hafta var.


1 Mayıs 2011 : Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünmeniz, dostlarınızı size karşı belli bir hassasiyet göstermek durumunda bırakıyor. Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde, kendinizi hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz.


1 Mayıs 2014 : Sevgilinizde size yetmediği duyguları uyandırıyorsunuz. Onunla yaşadığınız ilişkiyi başkalarıyla bu kadar paylaşmanız gerekmiyor. Gelecek projeleriniz riske girebilir.


1 Mayıs 2013 : Aile desteği, sadece onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir. İlişkinizin heyecanı dolu, dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı.


1 Mayıs 2012 : Sevgiliniz ona fazla ilgi göstermediğinizi düşünüyor olabilir .O sizi gerçekten çok seviyor ve gereken ilgiyi hak ediyor. Sevgilinize biraz daha zaman ayırmaya çalışın.


1 Mayıs 2011 : Aşırı hassasiyetiniz, alışılmadık tavırlar sergilemenize neden olabilir. Bu süreci kısaltmak cazibenizi korumanızı sağlayacak. Duygusallığınız bugünlerde üst düzeylerde.


1 Mayıs 2014 : İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz.


1 Mayıs 2013 : Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizidüşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.


1 Mayıs 2012 : İşyerinizde sizin yerinize göz diken insanlar olabilir. Yapmanız gereken tek şey patronunuza karşı biraz daha çalışkan gözükmek. Bu tür insanlara da ılımlı ve hoşgörülü yaklaşırsanız kazanan siz olacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Bazı işler karşısındaki yalnızlığınız, biraz da mesleki yeterliliğinizle ilgili.Gerektiğinde, birtakım aksaklıkları tek başınıza üstlenip ilişki sorunları yaratmamaya çalışmalısınız.


1 Mayıs 2014 : Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.


1 Mayıs 2013 : Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir.


1 Mayıs 2012 : Ãœlkemizin bulunduğu krizden siz de etkilendiniz ve gelecekle ilgili kaygılar taşıyorsunuz. Geleceğinizle ilgili planlar yapıp hayatınızı garantiye almalısınız.


1 Mayıs 2011 : Ödemelerinize istemeyi düşündüğünüz kolaylıklarla ilgili olumlu sonuç alacaksınız. Bir miktar tırmanış beklediğiniz küçük yatırımlarınız, genel çözümsüzlüklere çok bağlı.


1 Mayıs 2014 : Antipatik gelse de bazı insanları dikkate almanız size yarar sağlayacak.Sizi uyarılarıyla ve müdahaleleriyle sıkan birinden uzaklaşmak istiyorsunuz.


1 Mayıs 2013 : İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.


1 Mayıs 2012 : Önümüzdeki günlerde sıcakların etkisiyle sağlığınız bozulabilir. Fazla terlememeye dikkat edin.


1 Mayıs 2011 : Oldukça kararsız kaldığınız konularda çekimserliğinizi dayandırdığınız gerekçelerde abartılar var. Tavırsız kaldığınız anlaşmazlıklarda sergileyeceğiniz tavır çok önemli.


1 Mayıs 2014 : Bugün diğer insanlarla aranıza bir mesafe koyacaksınız. Özellikle erken saatlerde aşırı ketum ve resmi tavırlar, olası bazı iletişim sorunlarını çözümsüz bırakabilir. Akşam saatleri önemli iş birlikle-ri için çok daha elverişli olacak.


1 Mayıs 2013 : Eşinize bazı konulardaki duyarsızlıkları nedeniyle aşırı tepki verme riskiniz olabilir. Ancak onun da kendince haklı tarafları olabilir. Esneklik gösterdiğiniz takdirde uzlaşmacı yaklaşabileceksiniz birbirinize. Bu adım sizden gelmeli.


1 Mayıs 2012 : Sevgilinizle bu aralar ilişkiniz iyi. Onun çok yönlü biri olması mutluluğunuzu artırıyor. İşinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bugün alacağınız bazı haberlerden olumsuz yönde etkilenebilir, kendinizi strese sokabilirsiniz. Maddi sıkıntılar sizi yıpratıyor. Bu durumdan yakında kurtulacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Sevdiğinize tatışmaktan uzak durmalısınız. Bu tatsız durumun daha fazla büyümesine izin vermeyin. Sinirlerinize hakim olun, hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.


1 Mayıs 2012 : Çevresel koşullarınızı olumlu değerlendirmek için uygun bir gün. Yenilikler için destek  almak zorunda değilsiniz. Mükemmel bir tekniğiniz var. Yaşama geçirme konusunda zorluk çekmeyeceğinizi bilmenize rağmen, motivasyon konusunda yakın çevre desteğine ihtiyacınız olabilir. Çevrenize üstünlüğünüzü ispat edeceksiniz.


1 Mayıs 2014 : Para konuları gündeminizin her köşesini meşgul edebilir. Gün içinde parasal kaynaklarınızı arttıracak sürpriz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatlar size destek olan kişiler aracılığıyla ortaya çıkabilir. Bugün destekçilerinizi arayıp, ziyaret ederek büyük fayda sağlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve bilginizi göstermekten çekinmeyin.


1 Mayıs 2013 : Yabancılarla ilgili konular size yeni imkanlar getirmekte. Yaptığınız işlere yeni destekler bulmak, bağlantılarınızı güçlendirmek konusunda kararlı olacaksınız. Hayatınıza zenginlik katacak değişik kişiler ve fikirlere yakın olun. Var olan şartları tamamen değiştiği düşünülürse, akademik alanda yeni bir yapılanma içine gireceğiniz görünüyor.


1 Mayıs 2012 : İş ve keyifler bira arada yürümeye başlıyor. Devam eden zorunlu işler ve tamamlanması gereken konular öne çıkacak. Ancak sizi rahatlatan sosyal hayat ve ilişkiler açısından coşkulu bir gün olabilir. Kendiniz yeni uğraşlar edinmek, boş zaman yaratarak değişik dinlenceler yaşamak sizin elinizde. Duygusal ilişkilerde dışadönük olabilirsiniz.


1 Mayıs 2011 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


1 Mayıs 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


1 Mayıs 2012 : İş ve keyifler bira arada yürümeye başlıyor. Devam eden zorunlu işler ve tamamlanması gereken konular öne çıkacak. Ancak sizi rahatlatan sosyal hayat ve ilişkiler açısından coşkulu bir gün olabilir. Kendiniz yeni uğraşlar edinmek, boş zaman yaratarak değişik dinlenceler yaşamak sizin elinizde. Duygusal ilişkilerde dışadönük olabilirsiniz.


1 Mayıs 2014 : Kartınız Kutsallık... Olaylardan olumlu veya olumsuz etkileneceğiniz gündesiniz. Kartınızın da söylediği gibi kutsal ve iyi niyetli olmanız sorgulanmanıza neden oluyor.


1 Mayıs 2013 : Her ne konuda olursa olsun dikkatli ve ihtiyatlısınız. Hiç kimse sizi kandırma gibi bir girişimde bulunamaz.


1 Mayıs 2012 : Kendinizi yalnız hissetmeeğilimindesiniz ancaksosyal çevreniz son derecegüçlü. Sevenlerinizdengelen destekle budepresifliği unutacaksınız.


1 Mayıs 2011 : Doğru davranış biçiminizle geliştireceğiniz o kadar çok yönünüz var ki, görenleri şaşırtabilirsiniz.


1 Mayıs 2014 : Karşı cinsle olan ilişkiniz oldukça uyumsuz hale girebilir. Karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlamanız ve bile bile zıtlaşmanız mümkün. Gerçi ilişkinizin büyük bir kavgayla noktalanması fazla olası değil fakat kısa bir ayrılık olabilir. Çalıştığınız biriyle, üstünlük kurma yarışına girmeniz gerekebilir.


1 Mayıs 2013 : İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed