Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

1 Nisan 2014 : Sizin için önemli kişilerin yeni yeni farkına varmaya başlıyor ya da hayatınızın aşkıyla karşılaştığınızı fark ediyor olmanıza rağmen, ani ve hoş olmayan gelişmeler tadınızı biraz kaçırabilir. Çizginizi bozmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün çoğumuz(ya da muhatap olduğumuz kişiler), aslında odaklanmamız gereken konulara odaklanamayabiliriz. Belli konu veya anlaşmaların eksik tarafları veya geleceği üzerine tahminler yapmak yerine, asıl konsantre olunması gereken şeyler üzerinde düşünülmesi ve konuşulması gerekiyor. Beklenmedik gelişmeler söz konusu olsa da, yapılacak önemli işler ihmal edilmemeli.


1 Nisan 2013 : Bazı şeylerin üzerinden geçebilir, yeniden yazabilir, düzenleyebilir eksiklikleri gidermeye odaklanabilirsiniz. Bu sayede yanlış yapma veya yanlış karar alma ihtimali azalabilir. İçinden çıkılması zor durumlarla başa çıkma isteğiniz azalmak üzereyse, kendinize gelin ve kararlı şekilde ilerleyin derim Niobe’ce.


1 Nisan 2012 : Yeni tanışmaların ve birlikteliklerin yoğunluğu artıyor. Bu günlerde önemli bazı ev eşyalarını almak için kişisel isteklerinden vazgeçmeniz gerekebilir. Fazla borç altına girmemeye özen göstermelisiniz, yine bu dönem içinde sevgi ihtiyacının artacağını ve bu konuda faal olacağınızı hatırlatırım. Yanlız bir birlikteliğiniz varsa bu dönem daha anlayışlı olmalısınız. İş hayatında oluşabilecek yenilikler ve gelişmeler sizi şaşırtabilir. Bu tür ani olaylar değişik sürprizleri de beraberinde getirecektir.


1 Nisan 2011 : Sosyal hayatınızda bugün bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız tarafından dışlandığınızı veya sizin haberiniz olmadan bazı işler çevrildiğini düşünebilirsiniz. Bu gibi şeylerin kafanızı işgal etmesi nedeniyle birçok şeyi gözden kaçırabilirsiniz. Olanları yakın zamanda öğrenecek ve bazı şeylere oldukça fazla kızacaksınız. Hatta bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek zorunda kalacaksınız. Siz bir erkek koçsanız bugün hanımların umursamaz davranışlarıyla karşılaşmanız olasıdır.


1 Nisan 2014 : Bugün size göre monoton gelen hayatınız, uzaklarda bulunan bir yakınınızın ziyareti ile biraz renklenecek. Onun anlattıklarını imrenerek dinleyeceksiniz ama olayları abartıp süslediğini de bilmelisiniz. Asıl herkes tarafından imrenilen bir konumda olanını kendiniz olduğunu öğrenin artık.


1 Nisan 2013 : Bugün kendinizi çok yorgun hissedeceğiniz bir gün. Bu yorgunluk duygularınızı ve sinirlerinizi etkileyecek. Sevdiğiniz insanların yakınlığına büyük ihtiyaç duyacaksınız. Zaman zaman olmayacak şeylere sinirlenebilirsiniz. Ailenizden alacağınız bir haber sizi sevindirecek. Arkadaşlarınızdan bazılarını ihmal ettiniz.


1 Nisan 2012 : Aile içinde önemli kararlar söz konusu. Bazı şeyleri belirleyip netliğe kavuşturma çabalarınız olabilir. Kendinizi ifade güçlüğü çektiğiniz bazı koşullarda kaçırdığınız fırsatlar olabiliyor. Fikir ayrılığına düştüğünüz biriyle diyaloğunuz, bugünlerde fikir ayrılığı boyutundan daha yukarılara tırmanabilir. Koşullanmalara karşı dirençli olmanız gerekiyor.


1 Nisan 2011 : İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor.


1 Nisan 2014 : Geçmiş deneyimleriniz çok yeterli. Yanlış yerlerden bilgilenmeniz gerekmiyor. Doğallığınıza güvenebilirsiniz. Bazı tavırlarla ilişkiyi yokuşa sürmek sizi iyi sonuçlara götürmeyebilir.


1 Nisan 2013 : Hayatın diğer gerekliliklerinin ilişkiyi kısa sürede dinginleştirdiğini unutmamalısınız. Beraberliğinizi hareketlendirmek, bir şeyler yapmak isteğinizi panik hale getirmemelisiniz.


1 Nisan 2012 : Yaşamdaki kazanımlarınızın, doyumlarınızın kendi eseriniz olduğu şeklindeki genellemenizde aşk yok. Çok şanslı birisiniz, mutluluğunuz tek başına sizden kaynaklanmıyor.


1 Nisan 2011 : Her şeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre, bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Bu duyguyu, çok beyniyle yaşayan birisiniz. Ardı arkası kesilmeyen hesaplarınız var.


1 Nisan 2014 : İletişim konularının ön planda olacağı hareketli bir gün geçireceksiniz. Ortaklarınız veya iş arkadaşlarınızla fikir alış verişinde bulunacak, çeşitli iş toplantılara katılacaksınız.


1 Nisan 2013 : Kendinizi iş ortamında motive hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz. Grup çalışmalarında ve arkadaş ortamlarında çalışmalarınızı rahatlıkla uygulayabileceğiniz görülüyor.


1 Nisan 2012 : Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine biraz kolay ortak oluyorsunuz. Çok yürekli ve atak görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz izlenimine yetmiyor. Geri planda kalmaya istekli gibisiniz.


1 Nisan 2011 : Maddi çözümlerin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Geleceğe umutla bakışınızın önünde sorun yaratabilecek ceddi engeller yok.


1 Nisan 2014 : Maddi konularda genel olarak başarılı olabileceğiniz etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri ertelediğiniz girişimleri bugün yapabilirsiniz yada uzun vadede size güzel kazançlar getirecek kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda istikrarlı ve sağlıklı düşünecek ve bu doğrultuda kararlar alacaksınız.


1 Nisan 2013 : Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.


1 Nisan 2012 : Yerinde öngörülerinizi frenleyen abartılı bir sağlamcılığınız var. Bugünlerde ikili görüşmelerde size kaçırılmaz fırsatlar sunulabilir. Düşünmeye değer bulacaksınız.


1 Nisan 2011 : Birikim çabalarınızdaki aşırılıklar, size artı tasarruflar sağlayabilir. Birkaç kişiyi ana sorumlular olarak gördüğünüz sıkıntılar geçici. Yakında kısmen de olsa rahatlayabilirsiniz.


1 Nisan 2014 : Biraz daha geniş, anlamaya niyetli yaklaşımlarla sıkıntı çektiğiniz bir konudan uzaklaşacaksınız.


1 Nisan 2013 : Girişim yapmak isteğiniz yükseliyor ve kafanızdaki konuları çözümlemek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizi yoracak aktivitelerden uzak durmalısınız.


1 Nisan 2012 : Becerileriniz kariyerinizi yükseltmeniz için oldukça yeterli. İş ilişkilerinizde kendinizi daha belirginleştirmeye çalışmalısınız.


1 Nisan 2011 : Bir ilişkinizde sergilediğiniz duyarsızlık, belli bir zaman sonra unutulmanıza neden olabilir.


1 Nisan 2014 : Bugün maddi meseleler, yatırımsal konular ve bütçeleme içerikli işler gündeminizde olacak. Uzun vadeli girişimler için biraz daha düşünmeye ihtiyaç var. Gelsin ve artsından ziyade “elimdekini koruyayım” demeye gayret edin.


1 Nisan 2013 : Kendi doğrularınızı herkese kabul ettirmek için göstereceğiniz çaba yabancıların tepkisini çekip direnç göstermelerine neden olabilir. Aşırı ısrarcı tavırlara gerek yok. Özgüveniniz, iletişim konusunda oldukça işe yarayacak.


1 Nisan 2012 : İş hayatında gözünüz oldukça kara.Risk almaktan korkmuyorsunuz. Macerayıseviyorsunuz. Yatırıma yönelikgirişimlerde bulunabilir, evinizdekieşyaları değiştirebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı ihmaletmemelisiniz. Sevdiğiniz kişinin kaprislerindenbıktınız. İlişkinizi yeniden gözden geçirin.


1 Nisan 2011 : İşinizle ilgili yeni teklifler alabilir, ortaklıklara girebilirsiniz. Biraz daha hoşgörülü olmanızda yarar var. Gerilimli ortamlar sağlığınıza zarar verebilir. Sevdiğinizin sizden sakladığı sırrını öğrenince üzülebilirsiniz.


1 Nisan 2012 : Ailede bazı dengelerin gündem kazanması söz konusu. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz.. Zor olanı seçmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Atılımlarınız ve hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz. Duygusallığınızı denetlemelisiniz.


1 Nisan 2014 : Para konularında değişikliler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sizi heyecanlandıracak güzel gelişmeler olabilir. Çalışma koşullarınızın daha iyi olması ihtimali var. Ayrıca yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Bu gelişmelerin sizi mutlu ve iyimser yapacağı çok açık. Ancak siz yine de riskli konularda büyük adımlar atmamaya dikkat edin.


1 Nisan 2013 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


1 Nisan 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


1 Nisan 2011 : Hayatınızı ve önemli girişimlerinizi engelleyen konular sürüyor. Ãœzerinizdeki duygusal baskıları, geçmişi ilgilendiren konuları aşmakta zorlanabilirsiniz. En çok gizli kalmış temaların ortaya çıkması yıpratıcı olacak. İç sesinizi dinleyerek bazı ruhsal sıkıntılarınızı geride bırakabilirsiniz. Zira kişisel konular ve iş hayatına dair önemli sorumluluklar sizi yakından ilgilendiriyor.


1 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


1 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


1 Nisan 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


1 Nisan 2014 : Zihinsel enerjiniz çok büyük. Hafızanıza her konuyu yerleştiriyor ve hatırlıyorsunuz. Ancak bugün biraz huzursuz gibi davranışlarınız var. Girdiğiniz ortamları çabuk terk ediyorsunuz. Bunun için insanlar sizi yanlış anlamaya başladılar.


1 Nisan 2013 : Kartınız Hayal... Bugün kalbi boş olan ve partner arayışı içinde olan kişisiniz. Ancak aşık olmaya çok yatkın karşı cinsle tanışarak bir anda tutkulu aşka başlayacaksınız.


1 Nisan 2012 : Yönetimi seven yapınızla istediğinizi yaptırarak bunun tadını çıkarıyorsunuz. Ancak bir süre sonra kırgınlıklar başlayabilir.


1 Nisan 2011 : Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.


1 Nisan 2014 : Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.


1 Nisan 2013 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed