Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

1 Ocak 2018 : Bugün ilişkinize dair önemli kararlar alabilirsiniz. Bekâr Oğlaklar sorunların nerede olduğunu bulup harekete geçecekler. İlişkisi olan Oğlakların ise yolunda gitmeyen sorunları için konuşma zamanı geldi, geçiyor bile.


1 Ocak 2016 : Bazı olumsuzluklar önünüzü kapatıyor, sağlıklı düşünmenizi engelliyor. Kafanızı bu olumsuz düşüncelerden arındırmalı, anlaşmaların ve planların olumlu taraflarına odaklanmalısınız.


1 Ocak 2015 : Bazı konulara onay vermeniz bazı kişilerin sizi takımlarına, partilerine veya taraflarına dahil etmesi anlamına gelebilir. Evde veya sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenin keyfine varabileceğiniz bir gün. Planlarınızı bozabilecek veya yapmak istediklerinizi yapmanızı engelleyecek kişilere karşı tedbir almanızda fayda var. Ani tepki veya hareketler zararınıza sonuçlar doğurabilir. Zamanı doğru kullanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: En inatçı olanımızın bile günün olumlu gezegen etkileri altında yumuşayabileceği güzel bir günle uğurluyoruz 2014’ü. Keyifli yılbaşı alışverişleri, büyüklerimizle olumlu ilişkiler ya da otorite konumundaki kişilerle olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğimiz güzel bir gündeyiz. Ben de hepinize, günün olumlu etkilerinin tüm yıla yayılacağı, şans tozlarının üzerinize yağacağı, tüm sevdiklerinizle birlikte şen kahkahalarla geçireceğiniz mutlu ve keyifli bir yıl diliyorum. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Ocak 2014 : Belli planların, anlaşmaların ya da düzenlemelerin nasıl yoluna sokulabileceği üzerine düşünmeniz gerekebilir. Açık fikirli olmanız ve eski örnekleri kendinize referans almamanız gerekiyor. Tarih tekerrür etmeyebilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Ocak 2013 : Genel bir mutluluğunuz var. Ailenizde sevinçli bir olay yaşanabilir. Mevcut sıkıntılar bitebilir. İş ilişkileriniz güçlü. Sizin için aile ve iş çok ön planda ve bu yüzden aşk hayatınıza konsantre olamamanız olasıdır. Önemli bir işbirliğiniz olabilir. Başarılı organizasyonlar yapabilirsiniz. İş ortaklıkları kurabilirsiniz veya insanlarla anlaşmayı gerektiren benzeri her konuda başarılısınız. İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir veya yeni sorumluluklar altına girebilirsiniz. Son derece huzurlu bir ilişkinin temelini atmanız mümkündür. Süregelen bir ilişkiniz varsa onda çok mutlu bir dönem yaşayacaksınız. Alacağınız kötü bir haber moralinizi bozabilir. İş alanı en iyi olduğunuz alan. Başarılısınız ve başarılarınız takdir edilecek.


1 Ocak 2012 : Bugün insanlarla olan ilişkilerinizde, konu sizi sinirlendirse bile patlama yapmak yerine politik yaklaşımları tercih etmelisiniz. Her durumda alçak gönüllü davranmalı ve çevrenize karşı olan tutumu değiştirmemelisiniz. Oldukça hareketli bir gündesiniz. Duygusal çöküntülere açik olacağınız bir döneme girmek üzeresiniz.


1 Ocak 2011 : Yeni yılınız kutlu olsun. Bu ay yıllık burcunuzu okumuş olduğunuzu düşünerek Ocak 2011 ile ilgili kısa hatırlatmalar yapacağız. 1-4 Ocak arasında hemen hiçbir konuda fanatik davranmamalısınız. Gücünüzü abartmayın, otoriteyi yanl›ş değerlendirmeyin, doğru ilişki kurmaya çalışın, dört gün, dikkatli olun yeter, sadece uyarıları dinleyin. Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızın içindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Tartışmadan kaçının…


1 Ocak 2018 : Atacağınız adımların öncesinde tekrar düşünme alışkanlığınız, adımlarınızın yerli yerine oturmasını sağlıyor. Bugünlerde iyimserliğiniz, size bazı kapıları açabilir. Yeni açılımlara yönelebilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için, belli problemli insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz.


1 Ocak 2017 : Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. İçi bir, dışı bir biri oluşu sizde saygı uyandırıyor.Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor.


1 Ocak 2016 : Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir. Alıngan ve huzursuz olabilirsiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki insanlara karşı sert tepkiler vermek yerine böyle aksamaların olacağını belirterek yumuşak bir hava yaratabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili bir haber duyabilir bu haberin peşinden günlük programınızı değiştirebilirsiniz.


1 Ocak 2015 : Bugün kendinizi yeniliklere açık görüyorsunuz ve bazı yeni projeleriniz var. İnsanlarla ilişkilerinizde bir artış olacaktır ve bu konuda oldukça başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Kısa bir seyahate çıkacaksınız, önümüzdeki günlerde fakat bu seyahate pek çıkmak istemiyorsunuz fakat gitmeniz halinde kazançlı çıkacaksınız.


1 Ocak 2014 : Evcimen özellikleriniz bugünlerde hareket halinde. Bu hareketlilik ev dışı sosyalliklerinizin bir kısmında sorun olarak yaşanabilir, sitemkar eleştirilere muhatap olabilirsiniz. Ayrıntılara verdiğiniz önemi şu sıralar belli sınırlarda tutmanızda yarar var. Bir bütünsellik içersinde ele alamayıp toparlayamadığınız konularda ciddi tıkanmalar yaşayabilirsiniz.


1 Ocak 2013 : Bugün özel hayatınızla ilgili çok sayıda kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Yoğun bir çalışma içerisindesiniz ama çoğu kez başkalarının sizin çalışmalarınıza sahip çıkmalarına hoş görü ile bakabiliyorsunuz. Artık sesinizi yükseltmeli ve çalışmalarınıza hak etmeyenleri ortak etmemelisiniz.


1 Ocak 2012 : Geçmişinizle ilgili birtakım hesaplaşmalarınız, bir an evvel birileriyle paylaşılmayı istiyor olabilir.Aile içindeki küçük problemlerden endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu problemler, siz hiç karışmadan şu günlerde kendiliğinden hallolacak.Bu akşam bir davet alabilirsiniz. Reddedip evde dinlenmeyi seçmeniz zararınıza olabilir.


1 Ocak 2018 : Yeni bir beraberliğe duyduğunuz korkuyu yok etmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde duygularınız hareketlenecek gibi. Siz adını koymasanız da yaşadığınız ilişki, gitgide beraberliğe dönüşüyor.


1 Ocak 2017 : Sevgilinize yeteri kadar güven veremiyorsunuz. Oysa onu çok seviyorsunuz ve ona asla ihanet edemezsiniz. Ona duyduğunuz sevgiyi belki de farklı bir biçimde anlatmanız gerekiyor.


1 Ocak 2016 : Bugün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.


1 Ocak 2015 : Bugün aşk yaşamınızda çok önemli bir gelişme olmayacak ve sevgilinizle bazı küçük telefon görüşmeleri yapacaksınız ve küçük kavgalarınızdan bir tanesini daha yaşayacaksınız. İlişkinize değişiklikler getirmelisiniz.


1 Ocak 2014 : Aşk hayatınızda yalnızlığınız devam ediyor. Arkadaş çevrenizdeki doyum, bu yalnızlığı fark etmenizi engelliyor. Dolaylı tanışmalara karşı tutuculuğunuzu kırmalısınız.


1 Ocak 2013 : Duygusal konularda bugün yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Dolayısıyla ilişkiniz üzerinde fazla düşünmeyin ve her şeyi oluruna bırakın.


1 Ocak 2012 : Onu yitirme takıntınız, sevgilinize bir zamandır rahatsızlık veriyor gibi. Partnerinize sorunun güvensizlik ya da özgüven eksikliği sorunu olmadığını anlatabilmelisiniz.


1 Ocak 2018 : Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.


1 Ocak 2017 : Bugün bazı sağlık problemlerinizden ötürü işlerinizi dilediğiniz gibi yerine getiremeyeceksiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Aşırı strese giriyorsunuz, iş yerinizde.


1 Ocak 2016 : Son günlerde işe karşı gönülsüzlüğünüzün, sandığınızdan daha temel nedenlere dayalı olduğunu düşünebilirsiniz. Yeni girişim niyetleriniz daha kapsamlı araştırmaları gerektiriyor.


1 Ocak 2015 : Bugün işinizle ilgili konular zamanınızın büyük bir kısmını alacaktır. İş yerinizdeki sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve yaptığınız işlere gereken önemi veriyorsunuz.


1 Ocak 2014 : İş hayatınızda herkesçe bilinen özgün bazı projeleriniz var. Fikirleriniz oldukça parlak, fakat para sıkıntınızı bir türlü aşamıyorsunuz. Yeni teklifler hayatınıza yeni anlamlar getirecek.


1 Ocak 2013 : Genel olarak son derece verimli etkiler altında olacaksınız ve enerjinizi olumlu kullanabileceksiniz bugün. Hemen harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsız olacaksınız. Bu durum işlerinizi yanlış yapmanıza sebep olabilir.


1 Ocak 2012 : Bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Epey zamandır iş alanınızı, koşullarınızı ve işyerinizdeki insan ilişkilerini gözden geçiriyor ve ne kadar şanslı olduğunuzu kabul ediyorsunuz.


1 Ocak 2018 : Para ilişkilerinde sakıncalı gördüğünüz biriyle zorunlu bir alışverişiniz olacak. İhtiyaçlarınızı kazancınızın çok yukarılarında görmeniz, biraz hayattan kopukluğunuzu gösteriyor gibi.


1 Ocak 2017 : Almanız gereken ödemeleri zamanında alamamanız yaptığınız planları bozuyor. Bu düzensizlik bir süre daha böyle sürecek. Değiştirmeniz için elinizden gelen bir şey de yok ne yazık ki.


1 Ocak 2016 : Bu aralar para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz. Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz.


1 Ocak 2015 : Parasal konularda büyük bir değişiklik yaşamayacaksınız. Elinizdeki paranın bir kısmıyla evle ilgili harcamalarda bulunacaksınız fakat ay sonu önemli bir ödemeniz var ve bunun için para arıyorsunuz.


1 Ocak 2014 : Mütevazi standardınızla harikalar yaratıyorsunuz. Dostlar arasında küçük bir banka gibisiniz, krediniz de sonsuz. Bugünlerde almaya hazırlandığınız bazı kararlar aile içinde bunaltıcı gelebilir.


1 Ocak 2013 : Maddi konularda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda alacağınız kararlar son derece yararlı olacak.


1 Ocak 2012 : Bazı kararsızlıklar içindesiniz. Biraz aceleci davranmak olası problemlerin önünü kesebilir. Borç verme konularında da biraz toparlanmanız gerekecek.


1 Ocak 2018 : Değerli bulunan bir özelliğinizde göstereceğiniz zaaf, eleştirilere neden olacak.


1 Ocak 2017 : Ãœçlü bir arkadaş grubunuzdaki diğer iki kişi sizin bir davranışınızı yadırgamış ve yorumlarda bulunmuş olabilir.


1 Ocak 2016 : Aile ortamınızda bir süreden beri gündemde olan konuları yeniden konuşabilirsiniz. Ancak bugün tahminler yapmamanız daha doğru olacaktır bu anlamda yanılgılara düşebilirsiniz.


1 Ocak 2015 : Zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz ve dostlarınız da bu faaliyetlerinize katılmak isteyebilir.


1 Ocak 2014 : Bir probleminiz kronikleşiyor, çünkü detaylarına takılısınız. Olayları ince eleyip sıkı dokumalısınız.


1 Ocak 2013 : Düşüncelerinizi bir noktada toplamakta ve konsantre olmakta güçlük çekiyorsunuz. Kafanızı bazı şeylerden arındırmalısınız.


1 Ocak 2012 : Geçmiş bazı problemleri ortadan kaldırma fırsatlarınız doğabilir. Çözüp hallettiğinizi sandığınız bir sorununuz, bazı insanların didiklemeleriyle yeniden karşınıza çıkacak.


1 Ocak 2018 : Karmaşık duygularınızdan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki başarılarınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Paraya ihtiyacı olan bir yakınınıza mutlaka yardım etmelisiniz.


1 Ocak 2017 : Özel hayatınızdaki karmaşa canınızıfazlasıyla sıkıyor. Duygularınız mantıklıdavranmanızı engelliyor. İş yerinizdecanınızı sıkan küçük bir sorunununhuzurunuzu bozmasına izin vermeyin.Abartılı davranmak hayal kırıklığına neden olabilir.Sağlığınız için beslenmenize dikkat edin.


1 Ocak 2016 : Evinizle ilgili konularda sıra dışı fikirleriniz var. Orijinal bir mekan yaratmak isteyeceksiniz. Yeni bir düzenleme yaparak kendinize uygun bir ortam hazırlayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki durgunluk hâlâ devam ediyor.


1 Ocak 2015 : Bugün ev için ayıracağınız zamanın kalitesi önemli. Ailenize vakit ayırma şansınız olmasa bile birlikte geçirdiğiniz sınırlı zamanı, aklınızı kurcalayan başka şeylere heba etmeyin. Birlikteyken sa-dece onlara konsantre olun.


1 Ocak 2014 : Patlama noktasına yaklaştıran kişi ve olaylara şahitlik edebilirsiniz. Tansiyonu düşürmek önemli. Zira olası gerginlikler özellikle de iş çevresiyle ilgili olanları sağlığınızı da etkileyebilir. Kısa yalnızlık molaları verin kendinize.


1 Ocak 2013 : Maddi olarak gayret göstermeniz gereken günler yaşıyorsunuz. Ev ya da iş değiştirmek öyle kolay olmuyor ne yazık ki. Masraflar nedeniyle kimseye kırıcı davranmamaya çalışın. Savurganlığa müsaade etmediğiniz sürece bir şekilde sıkıntılarınız üstesinden gelebileceksiniz.


1 Ocak 2012 : Aşk hayatınızla ilgili bir dileğiniz var. Bu konuda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Bencil bir tutum göstermemeli, iddiali davranmaktan uzak durmalısınız. İşinizi hayatınızın merkezine oturtmaktan ve kendinizi mesleğinize adamaktan vazgeçin. Sağlık durumunuz gayet iyi görülüyor.


1 Ocak 2011 : Kendinize güvenir duruşunuz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Ödemelerinizdeki aksaklıklar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Buna kalıcı bir çözüm bulmalısınız. Yeni dostluklar yeni aşklar getirebilir.


1 Ocak 2013 : Karşınızdaki kişilerin farklı konuşmalarından yola çıkarak bir çok olayın iç yüzünü kısa süre içinde çözümleyebilmeniz, herkesin dikkatini çekiyor. İnatçı yapınızı destekleyen davranış biçimleri ile karşınızdaki kişileri hayretler içinde bırakıyorsunuz. Bugün iş ilişkilerinizde kendinizi rahatça ortaya koyacaksınız.


1 Ocak 2018 : Öncelikleriniz iş hayatı ve sosyal konular olarak karşınıza çıkmakta. Oldukça yoğun çalıştığınız iş hayatında kendinizi gösterme şansınız var. Ãœstlerle ilişkiler açısından ise pozitif şartlar beliriyor. Sosyal statünüzü etkileyen gelişmelerle moral kazanacaksınız. Bu arada arkadaşlıkların ve dostlukların test edildiği bu süreç size başka sorumluluklar yükleyecektir.


1 Ocak 2017 : Son derece yapıcı düşünceler içindesiniz. Haberleşme ve iletişim konuları üzerinden yeni kararlar alıyorsunuz. Kısa yolculukların hızlandığı bu dönem eğitim çalışmalarınız daha fazla ön planda görünüyor. Yeni ve somut bilgilere olan yakınlığınızı besleyecek çalışmalar yapılabilir. Kardeşlerle ilişkilerde size sorumluluk getiren gelişmeler yaşanabilir.


1 Ocak 2016 : Finans ve yatırım konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sürpriz haberler alabilir ve bazı yatırımlarınız veya projelerinizle ilgili fikrinizi değiştirebilirsiniz. Borç ve alacaklarınıza dair yeni planlar gündeme gelebilir. Bankalarla görüşmeleriniz olumlu geçecek. İşe dair projelerinizi tamamlamak için son derece uygun bir gündesiniz.


1 Ocak 2015 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


1 Ocak 2014 : Ay burcunuzda yerini alırken, daha fazla çaba ve sorumluluk öne çıkıyor. Duygusal keyiflerinizi sorumluluk duygusu bileştirebilirsiniz. Sizi sıkıştıran konularda akılcı manevralar yapmalısınız. Özellikle ortaklıklarda ve ilişkilerde yeni şanslar yaratacak bir döneme ilerlemektesiniz. Yarından itibaren her şey daha net biçimde ele alınabilir, hareket kazanabilir.


1 Ocak 2013 : Maddi açıdan sizi kısıtlayan dışsal koşullardan sıyrılmaya çalışıyorsunuz. En azından dikkatinizi değişimin getirdiği yeni gelişmelere vermelisiniz. Ertelenen borç alacak konularını ele almak adına güçlü bir duruşunuz olacak. Duygusal bağlarda yaşanan sorunlara, uzlaşma gerektiren gelişmelere karşı daha duyarlı olmaya gayret edebilirsiniz.


1 Ocak 2012 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


1 Ocak 2011 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


1 Ocak 2018 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


1 Ocak 2017 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


1 Ocak 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


1 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


1 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


1 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


1 Ocak 2018 : Kartınız Mühür... İkna edici yeteneğe sahipsiniz. Bugün olağanüstü koşuşturmaca yaşayacaksınız. Gururlu ve kibirli duygularınızı insanlar bilinçli bir şekilde anlayacaklar.


1 Ocak 2017 : YENİ bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Parasal konularınızın çözümü, akıllıca vereceğiniz kararlarınıza bağlı.


1 Ocak 2016 : Kartınız Kudret... Hükmetmek ve duygularınızı dışa yansıtmak istemeniz konusunda sınırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi yüzleşmek için zorlamayın. Çok yönlü düşünmeye çalışın.


1 Ocak 2015 : Kartınız Çöl... Yalnız kaldığınız şu günlerde artık kendi kabuğunuzdan çıkmanız gerektiğini ifade eden kart. Yüreğiniz sıcak, sevgilere açık ki ancak karşılık almakta zorlanıyorsunuz.


1 Ocak 2014 : AŞK: İnsanların ne düşündüğünühiçe sayarak partnerinizisahiplenmeniz dürüstlüğünüzünkanıtı. Uzun zamandır emekverdiğiniz aşk meyvesini veriyor.PARA: Kazanma gücünüz olduğukadar harcama gücünüzün deyüksek olduğunu unutmayın. Bugün sizler içinyeni harcamalar görünüyor. Dikkatli harcayın.SAĞLIK: İnsanlara laf anlatmak için gayret sarfediyorsunuz. Ama karşınızdakiler anlamamaktaısrarlı. Sinirlerinizi yıpratmadan vazgeçin.


1 Ocak 2013 : AŞK: Partnerinize karşı oldukçasınırlı davranışlar içerisindesiniz.Partnerinizin size olan ilgisineaynı samimiyetle karşılıkvermiyorsunuz. Ona daha sıcakolursanız o da sizin özgüvenlihissetmenizi sağlayacaktır.İŞ: İşinize olan yoğunluğunuz yüzünden başkahiçbir şeyle ilgilenemez hale geldiniz. Kendiniziçok fazla yormadan işlerinizi halledin.SAĞLIK: İşiniz çok fazla yorulmanıza sebepoluyor. Her şeyden sıkılmaya başladınız.


1 Ocak 2012 : İstediğiniz her şeyi elde etmek için pes etmiyorsunuz. Aşkınızla ilgili kararları tek taraflı vermemeye çalışın.


1 Ocak 2018 : Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay#39#ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.


1 Ocak 2017 : Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.


1 Ocak 2016 : Değişik meseleler ve işler bugün size çok hareketli bir gün geçirtecek. Serinkanlı ve sabırlı davranmayı başarabildiğiniz oranda başarılı ve karlı çıkacaksınız. İlişkinizde daha gerçekçi ve iyimser olarak ideallerinize ulaşmanız mümkün. İş hayatınızda bazı olumlu değişiklikler var.


1 Ocak 2015 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.


1 Ocak 2014 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


1 Ocak 2013 : Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.


1 Ocak 2011 : Kendinizi aşma konusunda yeterli cesarete sahip olsanız bile, geleneksel yapınızı bozmak istemiyorsunuz. Potansiyelinizin doğru değerlendirileceği ve takdir göreceği alanlara kaymalısınız. Ailenizle ilgili sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed