Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

1 Şubat 2015 : Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya iş bağlantılarınızı ilgilendiren konuların netlik kazanabilmesi için elinizden geldiği kadar fazla bilgi toplamanız gerekiyor. Elinize geçen bilgilere göre analizler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yarın akşam saatlerinde Venüs ve Neptün arasında oluşacak olumlu açının romantizm, duygusallık ve sevgi paylaşımlarını ya da romantik planları tetikleyen etkisini bugünden (tabii ki Pazar akşamı da!)mevcut ilişkilerimizi renklendirmek ve yaratıcılığımızı istediğimiz alanlarda kullanmak ve ruhani konulara zaman ayırmak için kullanabiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak, birlik ve bütünlük hissimizi beslemek hepimize iyi gelebilir ya da bu hisleri ortaya çıkartabilecek olaylar yaşanabilir. Ancak, havadaki tüm aşk kokusuna rağmen, akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmakta ya da enerjisini nasıl kullanacağını bilemeyen kişilerden uzak durmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Şubat 2014 : Ani gelişmeler veya ortaya çıkan bilgiler konuya müdahale etmenizi gerektiriyor olabilir. Her ne kadar baş edilmesi zor bir durum gibi görünse de veya baş etmekte zorlanabileceğiniz kişilerle karşı karşıya olsanız da, konuların ertelenme şansı olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişen olaylar veya beklenmedik tepkiler stres yaratabilir. Artık bize hitap etmediğini veya bizim istediğimiz sonuçları vermediğini düşündüğümüz iş, plan, iş birliği, düşünce sistemleri, felsefeler, günlük rutin uygulamalar ya da anlaşmalar, proje veya ilişkileri farklı bir gözle değerlendirebilir, bazılarını yeniden yapılandırırken bazılarını sonlandırabiliriz. Bu sayede önümüzde yeni bir sayfa açma ve yeni yöntemlerle ilerleme şansı da doğacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Şubat 2013 : Kökleşmiş alışkanlıklarınız nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yeni bilgilere göre ve aydınlatıldığınız şekilde yaşamaya başlamalısınız. Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Ne kadar az şey söylenirse o kadar iyi olabilir. Hareketlerinizin sorumluluğunu alabilirsiniz, ama kalbinizin götürdüğü yere doğru ilerlemelisiniz. Sizinle aynı amaçlara sahip kişiler veya daha iyi bir ev ortamı için zaman harcamalısınız. Niobe


1 Şubat 2012 : Sevdiğiniz kimselerin güzel sürprizleri size yorgunluğunuzu unutturabilir. Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sıkmamaya dikkat ederseniz imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Nasıl olsa bir şey kaybetmezsiniz. Herkese de bir şans verilmesi gerektiğini unutmayın İş ilişkilerinizle ilgili olarak işe yarar dedikodular alabilirsiniz. Bazı şeyler için daha birkaç gün beklemeniz gerekebilir. İnsanlarla son derece uyumlu ve yumuşak ilişkiler içindesiniz.


1 Şubat 2011 : Göstereceğiniz küçük gayretler büyük faydalar getirebilir. Sizin için en kötü şey tembellik ve haraketsizliktir. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Eğer mesleğiniz ya da eğitiminiz sanatsal konular üzerine ise, sevineceksiniz. Fırsat olarak nitelenebilecek şeylerin hemen üstüne atılmamalısınız. Ard niyetleri görmeye gayret edin.


1 Şubat 2015 : Komşuluk türü yakınlaşmalarda üzerinde derin etkiler bırakacağınız birileri var. Bu etkide sempatikliğiniz ön planda. Yakın bir zamanda alacağınız mutlu haber, şehir dışı yolculuklar yaptırabilir. Bu sıralar kendinizi çok ilginç ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Bu ilişkiler ağında kendinize yönelik sürpriz kazanımlar da gelebilir.


1 Şubat 2014 : Bugünlerde beklentileriniz büyüyebilir. Hayal gücünüzün bu anlamda zorlamaları var. Yeni projelerle hayatınızı renklendirmek, yeniden şekillendirmek isteyebilirsiniz. Birkaç gün içinde önünüze umutlu olduğunuz birtakım konularda fırsatlar çıkabilir. Bu konuda çevrenizden gelebilecek yönlendirme niyetleri size yarar getirecek.


1 Şubat 2013 : Dost ilişkilerinizdeki kredinizi, son günlerdeki ilgisizliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveniniz, her davranışınızı doğru bulmanızı gerektirmiyor. Bir tür ortaklığınızda uğradığınız zarar, bugünlerde bazı kişilerle aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda özellikle birini sorumlu görmesi kafanızı karıştıracak.


1 Şubat 2012 : Yorucu bir haftanın ardından hoş tatil planlarınız var. Yeni başladığınız bir onarım işinin engel olmasından korkuyorsunuz. Dost çevrenizden destekleriniz olacak. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız.


1 Şubat 2011 : Yorucu bir haftanın ardından hoş tatil planlarınız var. Yeni başladığınız bir onarım işinin engel olmasından korkuyorsunuz. Dost çevrenizden destekleriniz olacak. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız.


1 Şubat 2015 : Sizi yalnızlıktan kurtarmaya yönelik çabalara isteksiz duruyorsunuz. Bugünü yaşamaya gayret edin. Nostaljik günlerinizdesiniz. Anıların etkisi birkaç gün daha sürebilir.


1 Şubat 2014 : Duygusal konularda isteksizlik ve soğukluk gösterebilirsiniz. Duygusal anlamda dengelisiniz ,çok büyük heyecanlar yaşamasanız da manevi olarak huzurlu olacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızda aranızda küçük bazı sorunlar çıkabilir ve ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Gün içinde duygusal durumunuzda değişimler olacaktır. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.


1 Şubat 2013 : Sevdiğinizle hazırlıklar içinde görünüyorsunuz.. Gelecekle ilgili bazı planlarınız var. Çoktandır vermiş olduğunuz bu kararların artık gününün geldiğini düşünüyorsunuz.


1 Şubat 2012 : Aşk konularında şanslı olmadığınıza inanmış gibisiniz. Bu inancınız sizi zor biri haline getirebilir. Yaşadığınız huzurun arkasında bir problem arıyorsunuz. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok.


1 Şubat 2011 : Aşk konularında şanslı olmadığınıza inanmış gibisiniz. Bu inancınız sizi zor biri haline getirebilir. Yaşadığınız huzurun arkasında bir problem arıyorsunuz. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok.


1 Şubat 2015 : Kendinizi yenileme, geliştirme niyetleriniz yoğun temponuz karşısında biraz zor. Güçlü sorumluluk duygunuz iş yaşamınızı belirliyor. İş dışındaki sosyallikleriniz, çalışma yaşamınıza bağlı.


1 Şubat 2014 : İş yaşamınızda bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Daha çok bildiğiniz metotlarla çalışmayı tercih edeceksiniz ve prensiplerinizden taviz vermeyeceksiniz. İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz ancak bu ertelemeler bugün sizin doğru olacaktır. Daha çok disiplinli çalışmalarınızın sonuçları sizin için olumlu olacaktır.


1 Şubat 2013 : Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.


1 Şubat 2012 : Kendinize ve iş arkadaşlarınıza güvendiğiniz için gelecek haftanın ne kadar yoğun geçebileceğini pek düşünmüyorsunuz. Akşam üzerine doğru işle ilişkinizi koparabilirsiniz.


1 Şubat 2011 : Kendinize ve iş arkadaşlarınıza güvendiğiniz için gelecek haftanın ne kadar yoğun geçebileceğini pek düşünmüyorsunuz. Akşam üzerine doğru işle ilişkinizi koparabilirsiniz.


1 Şubat 2015 : Belli ölçülerde şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bir katılımda, birilerinin şansınızı azaltma çabaları var, dikkatli olmalısınız. Bu sıralar ikili ilişkilerinize para tartışmaları hakim olabilir.


1 Şubat 2014 : Maddi konularda daha çok temkinli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve elinizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.


1 Şubat 2013 : Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor. Bugünlerde, akraba içindeki büyük bir satış işinin haberiyle umutlarınız yeşerebilir.


1 Şubat 2012 : Bugünlerde harcama dürtülerinizi frenlemeniz gerekiyor. Dengelemeye çalıştığınız maddi durumunuz fedakarlıklar bekliyor. Sizin kent dışında tatil programı yapma isteğinize dostlarınız ekonomik nedenlerle karşı çıkabilirler.


1 Şubat 2011 : Bugünlerde harcama dürtülerinizi frenlemeniz gerekiyor. Dengelemeye çalıştığınız maddi durumunuz fedakarlıklar bekliyor. Sizin kent dışında tatil programı yapma isteğinize dostlarınız ekonomik nedenlerle karşı çıkabilirler.


1 Şubat 2015 : Çekici bulup ihtiyaç hissettiğiniz konularda doğru ortamları belirlemeniz gerekiyor. Çalışma hayatınızda görev bilincinizi ve ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilecek kişisel arzular içindesiniz. Bu, riskli olabilir.


1 Şubat 2014 : Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ancak kararınızı bugün vermeyip ertelemeniz daha doğru olacaktır.


1 Şubat 2013 : Bugün mantığınızı ön palanda tutmanız gereken önemli kararlarınız olabilir.


1 Şubat 2012 : Bazı konularda çok iyimserken, bazı konularda da aşırı kötümser olabiliyorsunuz. Ortasını bulmanız kararlarınızı çabuklaştıracak.


1 Şubat 2011 : Bazı konularda çok iyimserken, bazı konularda da aşırı kötümser olabiliyorsunuz. Ortasını bulmanız kararlarınızı çabuklaştıracak.


1 Şubat 2015 : Yeni bir hobiye başlamak için heyecan duyacağınız günlerdesiniz. Rutinleşmiş hayatınıza bu açıdan bir değişim katmak işinize ve mesleki becerilerinize de enerji katacaktır. Biraz olsun çevre değişikliğine ihtiyaç var.


1 Şubat 2014 : Para mevzuları bugün biraz ka-rışık. Hem bu konuda pek çok fikir üretme hem de elinizdekinin kıymetini yeteri kadar bilememe söz konusu. Kontrol dışı hızlı para girişleri ama aynı hızda da çıkışlarına şahit olabilirsiniz.


1 Şubat 2013 : Eğer profesyonel bir ortaklık için planlarınız varsa bugün hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Yapılacak anlaşmalar herkesin hakkını eşit olarak savunan nitelikte olacaktır. Bunun için bir yolculuk yapmanız gerekiyorsa çekinmeyin. Yüz yüze görüşmek süreci kısaltır.


1 Şubat 2012 : Aşk hayatınızda kendinizi zor durumda hissedeceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. İlişkinizdeki yanlış yaklaşımların neticesinde girdiğiniz yoldan dönmek durumunda kalabilirsiniz. Zaman gerektiren konularda biraz daha sabırlı olmalısınız. Yakında kısa bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.


1 Şubat 2011 : Bugün büyük bir fırsat karşınıza çıkabilir. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz iyi. Uzaktan bir haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmele-re neden olacak.


1 Şubat 2013 : Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler  yapmayı seviyorsunuz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var.


1 Şubat 2015 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


1 Şubat 2014 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


1 Şubat 2013 : Ortaya çıkan gelişmeler hızlı ilerlemeye başlıyor. Ani bir kararla yolculuklar ve alacağınız haberler eşliğinde yeni adımlar atacaksınız. Yeni bilgiler ve öğretiler üzerinde durduğunuz bu dönem önemli bağlantılar içindesiniz. Yine bu günlerde iş hayatına yönelik tecrübelerin öne çıktığı görünüyor. Kendinizi mesleki alanda yenilemek üzere kararlı adımlar atıyorsunuz.


1 Şubat 2012 : Sorumlulukların arttığı bu dönem pek çok iş bir arada yapıyorsunuz. Planlı ilerlemek adına tamamlanması gereken işleri öne almalısınız. Yakınlarla ilişkilerin keyifli olduğu bu dönem pek çok şey yoluna giriyor. Evde hoş bir atmosfer yaratmak, ailede yakın bağlar kurmak size huzur verecek. Ancak aşırı para çıkışlarına dikkat etmelisiniz.


1 Şubat 2011 : Birtakım belirsizlikler ağır basıyor. Henüz olgunlaşmamış konulara hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle iş hayatını ilgilendiren sorunlar karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Olayları bir parça akışta bırakmalısınız. Büyük adımlar riskleri beraberinde getirecektir. Eğitim çalışmalarınızda hızlı hareket edebileceğiniz fırsatlara odaklanabilirsiniz.


1 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2015 : Kartınız Deli... Çılgınlaşmış gibi her şeye tepki veriyor, çok fazla ciddi duruyorsunuz. Bugün sizi bazı deneyimleriniz öfkelendirebilir. Dengeli ve huzurlu olmaya çalışın.


1 Şubat 2014 : İş çevrenizde yardım edenleriniz artıyor. Öylesine saf görünüyorsunuz ki size inanmamak zor.


1 Şubat 2013 : Kartınız Alfa... Planlarınızdan dışarı çıkmamak için olağanın üstünde bir çaba sergiliyorsunuz. Bu kadar kasılmak yerine biraz hayatı akışına bıraksanız sizin için iyi olur.


1 Şubat 2012 : AŞK: Bugünlerde siz de sinirliburçlardan birisiniz. Hattakibrinizden yanınızayaklaşılmıyor. Eğer böyle devamederseniz partneriniz sizden ayrıdüşecek. Hatta ara vermek sizleriçin çok faydalı olabilir.İŞ: Maddi konularda konuşmaktanhoşlanmıyorsunuz. Ancak bugün sizlerden borçisteyenler olabilir. Borç vermenizde sakınca yok.SAĞLIK: Bel ve sırt ağrılarınız olabilir. Ağırkaldırmayın. Taşıdığınız şeylere çok dikkat edin.


1 Şubat 2015 : Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.


1 Şubat 2014 : Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.


1 Şubat 2013 : Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.


1 Şubat 2011 : Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed