Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

1 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

1 Şubat 2018 : Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün yaşayabilirsiniz. Üzerinizde stres oluşturan her türlü konulara karşı önleminizi almalı biraz daha sakince gününüzü geçirmeye özen göstermelisiniz. Siz ne kadar kendinizden emin olursanız sorunlarla baş etme gücünüz de o derece artacaktır.


1 Şubat 2016 : Bugünlerde, maddi konular başta olmak üzere kimseye güvenmemelisiniz. Yapılan anlaşmaları yazıya dökmek faydalı olacaktır. Gizli yürüttüğünüz konularda veya işlerde ise, başarı şansınız yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız gece saatlerini huzursuz ortamlarda veya uykusuz geçirmiş olabilirler. Ancak bu huzursuz enerji güne taşınmıyor. Gün içerisinde sadece iddiacı, ısrarcı, sorgulayıcı veya takıntılı tavırlar içerisine girmemeye çalışmalıyız. Gerçekler ortaya çıkabilir veya çıkması için araştırmacı bir tutum sergileyebilirsiniz. Bunun dışında, ikili ilişkilerimiz açısından duygusal ve romantik bir hafta sonundayız. İlişkilerimizde düşüncelerimizi en iyi şekilde ifade edebilir, olumlu ilişkiler veya iş birlikleri kurabiliriz. Kini bir kenara bırakıp, affetme enerjisini kullanabiliriz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarımızda ve işlerimizde de yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Şubat 2015 : Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya iş bağlantılarınızı ilgilendiren konuların netlik kazanabilmesi için elinizden geldiği kadar fazla bilgi toplamanız gerekiyor. Elinize geçen bilgilere göre analizler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yarın akşam saatlerinde Venüs ve Neptün arasında oluşacak olumlu açının romantizm, duygusallık ve sevgi paylaşımlarını ya da romantik planları tetikleyen etkisini bugünden (tabii ki Pazar akşamı da!)mevcut ilişkilerimizi renklendirmek ve yaratıcılığımızı istediğimiz alanlarda kullanmak ve ruhani konulara zaman ayırmak için kullanabiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak, birlik ve bütünlük hissimizi beslemek hepimize iyi gelebilir ya da bu hisleri ortaya çıkartabilecek olaylar yaşanabilir. Ancak, havadaki tüm aşk kokusuna rağmen, akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmakta ya da enerjisini nasıl kullanacağını bilemeyen kişilerden uzak durmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Şubat 2014 : Ani gelişmeler veya ortaya çıkan bilgiler konuya müdahale etmenizi gerektiriyor olabilir. Her ne kadar baş edilmesi zor bir durum gibi görünse de veya baş etmekte zorlanabileceğiniz kişilerle karşı karşıya olsanız da, konuların ertelenme şansı olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişen olaylar veya beklenmedik tepkiler stres yaratabilir. Artık bize hitap etmediğini veya bizim istediğimiz sonuçları vermediğini düşündüğümüz iş, plan, iş birliği, düşünce sistemleri, felsefeler, günlük rutin uygulamalar ya da anlaşmalar, proje veya ilişkileri farklı bir gözle değerlendirebilir, bazılarını yeniden yapılandırırken bazılarını sonlandırabiliriz. Bu sayede önümüzde yeni bir sayfa açma ve yeni yöntemlerle ilerleme şansı da doğacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


1 Şubat 2013 : Kökleşmiş alışkanlıklarınız nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yeni bilgilere göre ve aydınlatıldığınız şekilde yaşamaya başlamalısınız. Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Ne kadar az şey söylenirse o kadar iyi olabilir. Hareketlerinizin sorumluluğunu alabilirsiniz, ama kalbinizin götürdüğü yere doğru ilerlemelisiniz. Sizinle aynı amaçlara sahip kişiler veya daha iyi bir ev ortamı için zaman harcamalısınız. Niobe


1 Şubat 2012 : Sevdiğiniz kimselerin güzel sürprizleri size yorgunluğunuzu unutturabilir. Daha gerçekçi olmaya ve işleri zora sıkmamaya dikkat ederseniz imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Nasıl olsa bir şey kaybetmezsiniz. Herkese de bir şans verilmesi gerektiğini unutmayın İş ilişkilerinizle ilgili olarak işe yarar dedikodular alabilirsiniz. Bazı şeyler için daha birkaç gün beklemeniz gerekebilir. İnsanlarla son derece uyumlu ve yumuşak ilişkiler içindesiniz.


1 Şubat 2011 : Göstereceğiniz küçük gayretler büyük faydalar getirebilir. Sizin için en kötü şey tembellik ve haraketsizliktir. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Eğer mesleğiniz ya da eğitiminiz sanatsal konular üzerine ise, sevineceksiniz. Fırsat olarak nitelenebilecek şeylerin hemen üstüne atılmamalısınız. Ard niyetleri görmeye gayret edin.


1 Şubat 2018 : Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük irili ufaklı problemlerle yorgun ve bitkin hissediyorsunuz. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranıyorsunuz.


1 Şubat 2017 : Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek.


1 Şubat 2016 : Kendinizle fazla ilgilisiniz. Tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanız, çevrenize anlamlı gelmiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız. Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen biri olarak bilinmenize karşın bazı davranışlarınızla dostlarınızı tedirgin edebiliyorsunuz.


1 Şubat 2015 : Komşuluk türü yakınlaşmalarda üzerinde derin etkiler bırakacağınız birileri var. Bu etkide sempatikliğiniz ön planda. Yakın bir zamanda alacağınız mutlu haber, şehir dışı yolculuklar yaptırabilir. Bu sıralar kendinizi çok ilginç ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Bu ilişkiler ağında kendinize yönelik sürpriz kazanımlar da gelebilir.


1 Şubat 2014 : Bugünlerde beklentileriniz büyüyebilir. Hayal gücünüzün bu anlamda zorlamaları var. Yeni projelerle hayatınızı renklendirmek, yeniden şekillendirmek isteyebilirsiniz. Birkaç gün içinde önünüze umutlu olduğunuz birtakım konularda fırsatlar çıkabilir. Bu konuda çevrenizden gelebilecek yönlendirme niyetleri size yarar getirecek.


1 Şubat 2013 : Dost ilişkilerinizdeki kredinizi, son günlerdeki ilgisizliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveniniz, her davranışınızı doğru bulmanızı gerektirmiyor. Bir tür ortaklığınızda uğradığınız zarar, bugünlerde bazı kişilerle aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda özellikle birini sorumlu görmesi kafanızı karıştıracak.


1 Şubat 2012 : Yorucu bir haftanın ardından hoş tatil planlarınız var. Yeni başladığınız bir onarım işinin engel olmasından korkuyorsunuz. Dost çevrenizden destekleriniz olacak. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız.


1 Şubat 2011 : Yorucu bir haftanın ardından hoş tatil planlarınız var. Yeni başladığınız bir onarım işinin engel olmasından korkuyorsunuz. Dost çevrenizden destekleriniz olacak. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız.


1 Şubat 2018 : Duygusal açıdan kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bazı beklentileriniz bugün gerçekleşebilecektir. Sevgilinizle birlikte güzel vakit geçirme şansınız olacaktır. Özgürlük isteğiniz ve duygusal enerjiniz artıyor. Duygusal olarak yoğun deneyimler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak yaşamdan zevk alacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte yeni değerlendirmelerde bulunacaksınız ve isabetli kararlar almayı başaracaksınız. Duygusal olarak olumlu etkiler altında olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir.


1 Şubat 2017 : Aşk yaşamınızda kendinizi mutlu hissedeceğiniz ve olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla hareket edeceksiniz ve duygusal bir amacınız gerçekleşebilir. Değişik faaliyetlere katılma şansınız olacaktır ve zevk alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.


1 Şubat 2016 : Suçluluk duygusu içindesiniz. Ona duyduğunuz sevginin bir şekil değişikliği içinde olduğunu hissediyorsunuz. Onun da aynı değişimler ve etkilenmeler içinde olduğuna dair tahminlerle rahatlamaya çalışıyorsunuz.


1 Şubat 2015 : Sizi yalnızlıktan kurtarmaya yönelik çabalara isteksiz duruyorsunuz. Bugünü yaşamaya gayret edin. Nostaljik günlerinizdesiniz. Anıların etkisi birkaç gün daha sürebilir.


1 Şubat 2014 : Duygusal konularda isteksizlik ve soğukluk gösterebilirsiniz. Duygusal anlamda dengelisiniz ,çok büyük heyecanlar yaşamasanız da manevi olarak huzurlu olacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızda aranızda küçük bazı sorunlar çıkabilir ve ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Gün içinde duygusal durumunuzda değişimler olacaktır. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.


1 Şubat 2013 : Sevdiğinizle hazırlıklar içinde görünüyorsunuz.. Gelecekle ilgili bazı planlarınız var. Çoktandır vermiş olduğunuz bu kararların artık gününün geldiğini düşünüyorsunuz.


1 Şubat 2012 : Aşk konularında şanslı olmadığınıza inanmış gibisiniz. Bu inancınız sizi zor biri haline getirebilir. Yaşadığınız huzurun arkasında bir problem arıyorsunuz. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok.


1 Şubat 2011 : Aşk konularında şanslı olmadığınıza inanmış gibisiniz. Bu inancınız sizi zor biri haline getirebilir. Yaşadığınız huzurun arkasında bir problem arıyorsunuz. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok.


1 Şubat 2018 : Zihinsel olarak son derce aktif olacağınız bir gündesiniz. Dikkatinizi üzerinde çalıştığınız konuya tam olarak yönlendirebiliyorsunuz. Bugün mesleki anlamda küçük başarılar kazanabilirsiniz. Bir süreden beri planladığınız bir olayı gerçekleştirmek için atılımlar yapmanız mümkün. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve bunları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Gelişmeler sizi rahatlatmaya başlıyor ve akılcı planlar yapıyorsunuz. Alacağınız bazı kararların sonucu sizin için çok olumlu olacaktır.


1 Şubat 2017 : Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız. İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir.


1 Şubat 2016 : İş ortamınızda en son gözden çıkarılacaklar arasında duruyorsunuz.Bazı söylentiler sizi germemeli, iş koşullarınızın oluşturduğu endişelerin dışındasınız. Ama gelecek günlerde bir miktar daha yükünüz artabilir.


1 Şubat 2015 : Kendinizi yenileme, geliştirme niyetleriniz yoğun temponuz karşısında biraz zor. Güçlü sorumluluk duygunuz iş yaşamınızı belirliyor. İş dışındaki sosyallikleriniz, çalışma yaşamınıza bağlı.


1 Şubat 2014 : İş yaşamınızda bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Daha çok bildiğiniz metotlarla çalışmayı tercih edeceksiniz ve prensiplerinizden taviz vermeyeceksiniz. İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz ancak bu ertelemeler bugün sizin doğru olacaktır. Daha çok disiplinli çalışmalarınızın sonuçları sizin için olumlu olacaktır.


1 Şubat 2013 : Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.


1 Şubat 2012 : Kendinize ve iş arkadaşlarınıza güvendiğiniz için gelecek haftanın ne kadar yoğun geçebileceğini pek düşünmüyorsunuz. Akşam üzerine doğru işle ilişkinizi koparabilirsiniz.


1 Şubat 2011 : Kendinize ve iş arkadaşlarınıza güvendiğiniz için gelecek haftanın ne kadar yoğun geçebileceğini pek düşünmüyorsunuz. Akşam üzerine doğru işle ilişkinizi koparabilirsiniz.


1 Şubat 2018 : Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.


1 Şubat 2017 : Para darlığınızın arttığı bir dönemdesiniz. Beklediğiniz bir paranın gelmemesi sizi kötü durumda bıraktı. Yakınlarınızla aranızdaki dayanışma, böyle durumlarda sizi düzlüğe çıkartıyor.


1 Şubat 2016 : Bazı ödemeleri ileri tarihlere erteletme niyetiniz, pek olumlu karşılanmayabilir. Yakında para durumlarınızda gözle görülür düzelmeler söz konusu.


1 Şubat 2015 : Belli ölçülerde şanslı olduğunuzu düşündüğünüz bir katılımda, birilerinin şansınızı azaltma çabaları var, dikkatli olmalısınız. Bu sıralar ikili ilişkilerinize para tartışmaları hakim olabilir.


1 Şubat 2014 : Maddi konularda daha çok temkinli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve elinizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.


1 Şubat 2013 : Korktuğunuz ödemelerin günü yaklaşırken, önümüzdeki günler içinde de yeni masraflar görünüyor. Bugünlerde, akraba içindeki büyük bir satış işinin haberiyle umutlarınız yeşerebilir.


1 Şubat 2012 : Bugünlerde harcama dürtülerinizi frenlemeniz gerekiyor. Dengelemeye çalıştığınız maddi durumunuz fedakarlıklar bekliyor. Sizin kent dışında tatil programı yapma isteğinize dostlarınız ekonomik nedenlerle karşı çıkabilirler.


1 Şubat 2011 : Bugünlerde harcama dürtülerinizi frenlemeniz gerekiyor. Dengelemeye çalıştığınız maddi durumunuz fedakarlıklar bekliyor. Sizin kent dışında tatil programı yapma isteğinize dostlarınız ekonomik nedenlerle karşı çıkabilirler.


1 Şubat 2018 : Tam tarafsız olamadığınız bir tavır içinde gibisiniz. İki tezat kişilikle aynı ölçülerde dostluk ilişkisi içindesiniz. Ama hangisinin hayata daha ciddi baktığı yolunda kafa karışıklıklarınız var.


1 Şubat 2017 : İçinizi tembellik yapma isteği kuşatabilir; dinlendirici bir tatil yapmamış olmak da buna yol açabilir, ama şu sıra biraz daha gayretli olmanız gerekiyor, kendinize ayıracağınız zamanı bir süre ertelemeyi göze almalısınız.


1 Şubat 2016 : Birkaç arkadaş arasındaki ciddi, köklü nedenleri olan bir tartışmayı tarafsızlıkla izlerken, farkında olmadan taraf oluyorsunuz. Bunu hiç istemediğiniz için bu konuda dikkatli olmalısınız.


1 Şubat 2015 : Çekici bulup ihtiyaç hissettiğiniz konularda doğru ortamları belirlemeniz gerekiyor. Çalışma hayatınızda görev bilincinizi ve ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilecek kişisel arzular içindesiniz. Bu, riskli olabilir.


1 Şubat 2014 : Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ancak kararınızı bugün vermeyip ertelemeniz daha doğru olacaktır.


1 Şubat 2013 : Bugün mantığınızı ön palanda tutmanız gereken önemli kararlarınız olabilir.


1 Şubat 2012 : Bazı konularda çok iyimserken, bazı konularda da aşırı kötümser olabiliyorsunuz. Ortasını bulmanız kararlarınızı çabuklaştıracak.


1 Şubat 2011 : Bazı konularda çok iyimserken, bazı konularda da aşırı kötümser olabiliyorsunuz. Ortasını bulmanız kararlarınızı çabuklaştıracak.


1 Şubat 2018 : Sevgilinizin şikâyetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz firsatlarınız olacak. Bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. İşinizi değiştirme arzunuz artıyor. Gereginden fazla beklenti içine girmemeye dikkat edin.


1 Şubat 2017 : Sözlerin yaralayıcı olabileceği o nedenle tartmadan konuşmam anız gereken bir gün. Bariz şekilde müdahale edilecek bir husus varsa bile biraz daha sakin ve ölçülü olmaya çalışın. Yakın çevrenizle aranız bu nedenle açılabilir.


1 Şubat 2016 : Sakin ortamlar, kendinizle baş başa kalacağınız çalışmalar sizin için uygun bugün. Göz önünde olacağınız, kendinizi ifade edeceğiniz işler yerine planlama ve bireysel yürüteceğiniz işlerden verim ve haz alma şansınız var.


1 Şubat 2015 : Yeni bir hobiye başlamak için heyecan duyacağınız günlerdesiniz. Rutinleşmiş hayatınıza bu açıdan bir değişim katmak işinize ve mesleki becerilerinize de enerji katacaktır. Biraz olsun çevre değişikliğine ihtiyaç var.


1 Şubat 2014 : Para mevzuları bugün biraz ka-rışık. Hem bu konuda pek çok fikir üretme hem de elinizdekinin kıymetini yeteri kadar bilememe söz konusu. Kontrol dışı hızlı para girişleri ama aynı hızda da çıkışlarına şahit olabilirsiniz.


1 Şubat 2013 : Eğer profesyonel bir ortaklık için planlarınız varsa bugün hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Yapılacak anlaşmalar herkesin hakkını eşit olarak savunan nitelikte olacaktır. Bunun için bir yolculuk yapmanız gerekiyorsa çekinmeyin. Yüz yüze görüşmek süreci kısaltır.


1 Şubat 2012 : Aşk hayatınızda kendinizi zor durumda hissedeceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. İlişkinizdeki yanlış yaklaşımların neticesinde girdiğiniz yoldan dönmek durumunda kalabilirsiniz. Zaman gerektiren konularda biraz daha sabırlı olmalısınız. Yakında kısa bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.


1 Şubat 2011 : Bugün büyük bir fırsat karşınıza çıkabilir. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz iyi. Uzaktan bir haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmele-re neden olacak.


1 Şubat 2013 : Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler  yapmayı seviyorsunuz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var.


1 Şubat 2018 : Bugün zihinsel ve duygusal açıdan kendinize odaklısınız. Önceliklerinizi hayata geçirmek isteyebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Özellikle sağlığınızla daha ilgili olacaksınız. Sağlıklı bir yaşam için uzmanlarla görüşme yapabilirsiniz. Beslenme ve fiziksel aktivitelerde yenilikler gözüküyor. Öğleden sonra motivasyonunuz iyice artacak.


1 Şubat 2017 : Bugün para ve finans konularında sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Değişim ve yenilenme yönünde ilerlemenizi sağlayacak koşullar içindesiniz. Köklü değişiklikler yapmak istiyorsanız fırsatları kaçırmayın. Bazı alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Duygusal yönden sizi bağlayan koşulların baskısını daha fazla hissedebilirsiniz.


1 Şubat 2016 : Aynı anda birden fazla işle ilgilenme gereği var. Evle ilgili konulara daha fazla zaman ayırmak, tamamlanması gereken uğraşların üstesinden gelmek lazım. Elinizdeki imkanları toprağa ait konulara yönlendirebilirsiniz. Aile içi ilişkiler ise son derece yapıcı ilerlemekte. Güvenlikle ilgili birtakım sorunlarınız planlarınızı aksatmamalı. Ani kısa yolculuklar yapmanız gerekebilir.


1 Şubat 2015 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


1 Şubat 2014 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


1 Şubat 2013 : Ortaya çıkan gelişmeler hızlı ilerlemeye başlıyor. Ani bir kararla yolculuklar ve alacağınız haberler eşliğinde yeni adımlar atacaksınız. Yeni bilgiler ve öğretiler üzerinde durduğunuz bu dönem önemli bağlantılar içindesiniz. Yine bu günlerde iş hayatına yönelik tecrübelerin öne çıktığı görünüyor. Kendinizi mesleki alanda yenilemek üzere kararlı adımlar atıyorsunuz.


1 Şubat 2012 : Sorumlulukların arttığı bu dönem pek çok iş bir arada yapıyorsunuz. Planlı ilerlemek adına tamamlanması gereken işleri öne almalısınız. Yakınlarla ilişkilerin keyifli olduğu bu dönem pek çok şey yoluna giriyor. Evde hoş bir atmosfer yaratmak, ailede yakın bağlar kurmak size huzur verecek. Ancak aşırı para çıkışlarına dikkat etmelisiniz.


1 Şubat 2011 : Birtakım belirsizlikler ağır basıyor. Henüz olgunlaşmamış konulara hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle iş hayatını ilgilendiren sorunlar karşısında çaresiz kalabilirsiniz. Olayları bir parça akışta bırakmalısınız. Büyük adımlar riskleri beraberinde getirecektir. Eğitim çalışmalarınızda hızlı hareket edebileceğiniz fırsatlara odaklanabilirsiniz.


1 Şubat 2018 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2016 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


1 Şubat 2018 : Bugün partneriniz size ilan-ı aşk edebilir. Eğer ilgisini karşılıksız bırakırsanız kalbi kırılabilir. İşinizde size destek olan kişiler her daim yanınızda.


1 Şubat 2017 : Kartınız Kaos... Aşk hayatınızdaki ufak tefek hataları yok saymaya çalıştıkça büyüyor. Partnerinizi karşınıza alıp ciddi bir konuşma yapmalısınız, yoksa arada soğukluk olabilir.


1 Şubat 2016 : Karşınızda zayıf iradeli partnergörmek istemiyorsanız öncesiz güçlenin. Endişelerinizigörünce onunda düşüncelerizayıflamaya başlıyor.Unutmayın ki sizler birbiriniziçin yaratılan çiftsiniz.


1 Şubat 2015 : Kartınız Deli... Çılgınlaşmış gibi her şeye tepki veriyor, çok fazla ciddi duruyorsunuz. Bugün sizi bazı deneyimleriniz öfkelendirebilir. Dengeli ve huzurlu olmaya çalışın.


1 Şubat 2014 : İş çevrenizde yardım edenleriniz artıyor. Öylesine saf görünüyorsunuz ki size inanmamak zor.


1 Şubat 2013 : Kartınız Alfa... Planlarınızdan dışarı çıkmamak için olağanın üstünde bir çaba sergiliyorsunuz. Bu kadar kasılmak yerine biraz hayatı akışına bıraksanız sizin için iyi olur.


1 Şubat 2012 : AŞK: Bugünlerde siz de sinirliburçlardan birisiniz. Hattakibrinizden yanınızayaklaşılmıyor. Eğer böyle devamederseniz partneriniz sizden ayrıdüşecek. Hatta ara vermek sizleriçin çok faydalı olabilir.İŞ: Maddi konularda konuşmaktanhoşlanmıyorsunuz. Ancak bugün sizlerden borçisteyenler olabilir. Borç vermenizde sakınca yok.SAĞLIK: Bel ve sırt ağrılarınız olabilir. Ağırkaldırmayın. Taşıdığınız şeylere çok dikkat edin.


1 Şubat 2018 : Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.


1 Şubat 2017 : Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.


1 Şubat 2016 : Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.


1 Şubat 2015 : Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.


1 Şubat 2014 : Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.


1 Şubat 2013 : Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.


1 Şubat 2011 : Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed