Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

10 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

10 Ekim 2013 : Bazı kişiler uzun zamandır zorlanılan bazı konularda sizden full performans bekleyebilirler. Başka konularla ve kendi hedeflerinizle ilgilenmeniz bu alandan uzak durmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı muameleler, işlemler ya da hareketler hassasiyetten çok uzak şekilde gündemde olabilir. Haksızlıklara veya sağduyudan uzak şeylere yorum yapmamak farklı kişilerin sabırlarının veya politik davranabilme yeteneklerinin zorlanması anlamına gelebilir. Sağduyulu olmak, tarafsız ve adil davranabilmek gün içinde önem taşıyor!


10 Ekim 2012 : Bugün çekici bir kişiliğiniz olacaktır. Ancak özellikle yakın çevrenizdeki hemcinslerinizin tepkilerine açık bir konuma gelebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun geçerli fakat kadınsanız biraz daha güçlü şekilde, çevrenizin kıskançlığını tahrik edebilirsiniz. Bu kıskançlık, bazı iğneleyici sözlerden, arkanızdan yürütülen yıkıcı faaliyetlere kadar değişebilen şekillerde ortaya çıkabilir. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz. Mesleki açıdan yapıcı ve enerjik tutumdasınız.


10 Ekim 2011 : Bugün sizi için yaratıcı bir gün. İşinizde yeni bir konuya el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabileceksiniz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızdan yardım isterseniz onların desteğini görebilirsiniz. Sosyal ve kültürel yaşamınızda canlanma gözleniyor. Çıktığınız birisi varsa uyum içinde olacak ve birlikte mutluluğa gideceksiniz. Sevdiğiniz yoksa sürpriz bir şekilde gelişen bir davette biriyle tanışacaksınız. Bu ilişkiniz ileride ciddi boyutlar kazanabilir. Çevrenizde ikili ilişkilerinizi geliştirmeniz açısından uygun bir zamanda bulunuyorsunuz. Duyarlılığınızın artmasıyla, dostlarınızı daha iyi anlayabilir, sevdikleriniz için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz.


10 Ekim 2013 : Kendinizi ve çevrenizi ortak eylemler için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Sevdiğiniz kimselerle tatil amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz. Bu arada sizi huzursuz edebilecek haberlerle karşılaşabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten sakınmalısınız.


10 Ekim 2012 : Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak istiyor. Biraz düşünürseniz buna hakları olduğunu anlayacaksınız. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Bu telaşlılığınızla hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz.


10 Ekim 2011 : Son günlerde incinmeye çok hazır görünüyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar size karşı nasıl davranmaları gerektiğini şaşırmış durumdalar. Aile ilişkilerinizdeki küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Onları bu ruh durumunuzla büyütebilirsiniz. Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmanız, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz.


10 Ekim 2013 : Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün yakınınızla duygularınızı paylaşmaktan kaçınmanız mümkün. Fakat aslında sevgi isteğiniz oldukça yoğun ve cinsel dürtüleriniz de güçlü.


10 Ekim 2012 : Güvensizliğinizi belli ki kendi içinizde halletmeniz gerekiyor.Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise arkadaşlarına, hergün sizi nasıl sevdiğini anlatıyor.


10 Ekim 2011 : Bir süre daha kimselere bağlanmak istemiyorsunuz. İçinizdeki aşk yarasının henüz kapanmadığını düşünüyorsunuz. Adına aşk diyemeseniz de birtakım yakınlaşmalar, sizi tedavi edecektir. İnsanlardan kaçmamalısınız.


10 Ekim 2013 : Meslek yaşantınızda yeni olanaklar ve sorumluluklarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi cesurca ortaya koyabilir yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz.


10 Ekim 2012 : Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.


10 Ekim 2011 : Zor günlerden geçici olarak kurtuluyorsunuz. Tam bir ferahlama için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin da umutlarınızı sınırlıyor.


10 Ekim 2013 : Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken fazla rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz.


10 Ekim 2012 : Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz halinde bile çok tatminkar olamayacaksınız. Çünkü siz esas sorunu kazancınızla yaşıyorsunuz. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.


10 Ekim 2011 : Tahsilattaki sürünmelerinizi, siz de ödemelerinizi geciktirerek dengeliyorsunuz. Aile içinde uyguladığınız sıkı ekonomi politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda değilsiniz.


10 Ekim 2013 : Günün ilk bölümünde amaçlarınıza ulaşmak için çok daha fazla uğraşmanız gerekebilir.


10 Ekim 2012 : Aslında az sevilme endişesi değil, partnerinize karşı gizli bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bununla savaşmanız gerekiyor.


10 Ekim 2011 : İş yaşamınızdaki bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.


10 Ekim 2013 : Eşinizle sizin aranızda arabuluculuk edecek ve inatlaşmayı bitirmeye destek verecek birine ihtiyacınız olabilir. İkinize de eşit mesafede olabilecek bir yakınınızı devreye sokun. Sadece size hizmet eden yanlı bir tutum olmaz.


10 Ekim 2012 : Çevrenizden biri ani bir ortaklık teklifiyle gelebilir. Maddi konulardaki şüphelerinizi dile getirmeniz tepki alsa da konunun nasıl sonuçlanacağını etkileyecek. Yurt dışı bağlantılı bir durum sizin ideallerinizi gerçekleştirmenize katkı sağlayacak. Hedeflerinizi gerçekleştirme fırsatını geri çevirmeyin.


10 Ekim 2011 : Bugün duyarlı, hayal gücü yüksek, kolay etkilenen ve başka insanlara hoş gözüken bir görünüm kazanacaksınız. Uyum sağlamaya ve zor konularda uysal davranmaya hazır olmalısınız.


10 Ekim 2012 : Toplumsal konularda istediğiniz performansı, duygusal ihtiyaçlarınızı da, ön plana alarak ortaya çıkarıyorsunuz.. Hızlı gelişen olaylara karşı kendinizi  koruma altına almalı ve gücünüzü bölmemelisiniz. Bugün çevresel koşullarınızı değerlendirirken, sizden beklenmeyen bir tutuculukla ortaya çıkıyor ve arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz.


10 Ekim 2013 : Bugün yakın çevrenizdeki hareketlilikten daha fazla pay alabilir, günlük işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Eğitim faaliyetleri açısından yoğun zamanlar yaşamanız nedeni ile planlarınızda değişiklikler yapmak gerekebilir. İletişimin artması, konuşmalar ve bilgi akışının hızlanması sayesinde eldeki işleri toparlama şansınız var. Sosyal organizasyonların içinde aktif görevler alabilirsiniz.


10 Ekim 2012 : Sizi sosyal açıdan canlandırıcı gelişmeler öne çıkıyor. Yeni ilişkiler ve getireceği imkanlar sizi farklı umutlar taşımakta. Özellikle geleceğe dönük düşüncelerinizde iyimserlik kazanacaksınız. İşle ilgili takım çalışmaları yorucu şartlar getirebilir. Ancak maddi açıdan kısıtlayıcı şartlar sürmekte. Ortaklaşa para temaları önemsenmesi gereken gelişmeler getirecek.


10 Ekim 2011 : İş ortamında süren sorumluluklar sizi oldukça dağıttı. Detaylı konular yanında hizmet etmeniz gereken durumlar var. Ãœzerinizde baskı kuran iş koşullarını önemsemeli, aşırı yorgunluklara dikkat etmelisiniz. Zira duygusal yönden de zor günlerden geçiyorsunuz. İlerleyen saatlerde evlilik ve anlaşmalar yönünde önemli ve hızlı zamanlara hazır olmalısınız.


10 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


10 Ekim 2012 : İş konuları ve sizi sorumlu kılan yeni görevler dikkat çekiyor. Birazda disiplinli hareket ederek ileriki zamanlara rahat ilerlemelisiniz. Zira gün ortasından sonra başkaları ile ortak hareket edeceğiniz çalışmalar olacak. İşten beklediğiniz maddi getiriler üzerinde durabilirsiniz . Biraz sosyal ilişkilerin getirdiği paylaşımlara, arkadaşlardan gelecek desteklere açık olabilirsiniz.


10 Ekim 2013 : Kartınız Kader Çarkı... İçselsorgulamayı kesip olayları pratikaçıdan değerlendirebilirseniz çokdaha fazla rahat ve sakin güngeçirirsiniz. Yeni atılımlarda kârlısınız.


10 Ekim 2012 : Kartınız Mühür... İş hayatınızda sıradışılaşıp herkesin dikkatinin üzerinizde olmasına neden oldunuz. Aşk hayatınızdaki mükemmel uyum da sizi çekici ve güzel kılıyor.


10 Ekim 2011 : AŞK: Arkadaşlık ilişkilerinizde iyi olmanıza rağmen aşkınıza karşı kırıcı olabilirsiniz. Karşı cins sizi kibirli gibi görüyor. Sürekli kendinizden söz etmemelisiniz. PARA: Gözünüz pek ve cesaretlisiniz. Atılımlarınızı hırsla yaparsanız mali yönden hızlı çöküşler yaşayabilirsiniz. Hırsınıza yenik düşmeyin. SAĞLIK: Gözünüz veya kulağınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu stresten kaynaklanıyor. Her duyduğunuza çok çabuk inanıp yas tutmayın.


10 Ekim 2013 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.


10 Ekim 2012 : Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed