Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

10 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

10 Eylül 2016 : Jüpiter bir yıl boyunca, sizin için maddi olanakları, finansal yatırımları, ek gelirleri temsil eden 2. evinizi koruma altına alacak ve bu sefer, bu başlıklarda size türlü fırsat ve olanak tanıyacak. Bu süreçte, yaptığınız çalışmaları paraya çevirebilir, ek gelirler elde edebilir, mevcut mal varlıklarınız ya da yatırımlarınız kanalıyla kazanç elde edebilir, karlı alışverişler yapabilir, daha fazla gelir elde edebileceğiniz işlere veya maaş artışı getirebilecek görevlere geçiş yapabilirsiniz. Satış, ticaret, bilişim, iletişim, seyahat, yabancı ülkelerle bağlantılı projeler, eğitim, okul, yayıncılık ve yazarlık türünde işlerin karınıza sonuçlar oluşturabileceği bir dönem. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerini olumlu değerlendirebiliriz. Genel anlamda gergin etkileri olan bir günde olmamız, stres yaratabilecek olayları, meydan okumaları, ufak tefek kazaları, sakarlıkları, tartışmaları ya da saldırgan tutumları akla getiriyor. Kelimeleri dikkatli kullanmak, tembellik veya ihmal türünde davranışlarının sonuçlarını hesaplamak gereken bir gün. Ancak, günün önemli olayı ise, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl süreyle bu burçta kalacak olan şans, bereket ve bolluk gezegeni Jüpiter’in burç değiştirmesi olacak. Jüpiter bugünden itibaren bir yıl boyunca Terazi burçlarını koruma altına alıyor ve hayatlarına türlü şansları, fırsatları, aşkları ya da işleri taşıyor. 12 Yıl sonra Terazi burcuna şans getirmeye gelen Jüpiter, sihirli değneğini her burca farklı alanlarda değdiriyor ve o alanda mutluluk vaat ediyor. Peki Jüpiter size hangi şansları vaat ediyor? İşte bugünkü yorumunuz bunu içeriyordu. Hoşlandığınızı umarım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Eylül 2015 : Akla uygun ya da sizin için karlı olmayan pek çok teklif veya önerilerle karşılaşabileceğiniz bir iki gün. Karşı taraf kendi çıkarları için, sizden fayda sağlamaya çalışabilir. Yanıltıcı kişilere ve yanlış kararlara karşı tedbirli olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün bahsettiğimiz hoş gelişmeler bugün de gündemde ya da dün gündeme gelmediyse bugün veya yarın yüzünü gösterebilir. Girişimciyiz, coşkuluyuz, harekete geçmek istiyoruz. Bizi motive eden ve heyecanlandıran olayların arkasından gidersek olumlu sonuçlar alabiliriz. Ancak, dikensiz gül bahçesi olmaz, hafta sonu meydana gelecek Güneş Tutulması ve bu gece oluşacak Merkür’ün olumsuz görünümü diyalogları sertleştirebilir, fikirlerimizi ifade de zorluk yaratabilir veya fikir çatışmaları söz komusu olabilir. İlişkileri veya diyalogları zorlamamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Eylül 2014 : Önümüzdeki beş gün, özel yaşamınıza daha fazla zaman ayırmanız ve kendi önceliklerinizle özel hayatınızın gerektirdikleri arasında denge kurmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, Balık burcunda meydana gelen dolunay bazılarımızı hassaslaştırabilir. Söylenen cümleler yaraları kanatabilir, yaralayıcı olabilir, geçmişte yaşananların hatırlanmasına neden olabilir veya diyalogları gerebilir. Önemli konuları konuşurken yanlış anlaşılmamaya özellikle dikkat etmekte fayda var. Zaten tünelin sonundaki ışık kendini göstermeye başlıyor. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren, umutlu olmak için daha fazla sebebimiz olacaktır.


10 Eylül 2013 : Herhangi bir konuda(hangi ders, hangi semt, hangi okul v.b) seçim yapmakta zorlanabileceğiniz bir gün. Hemen karar vermeye çalışmak yerine, zamana bırakmanız yerinde olur. Tüm burçlar için gün geneli: Özenle koruduğunuz veya sahip çıktığınız görev veya sorumluluklarınızı ya da bazı anlaşmaları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Aksi takdirde, gönüllü olduğunuz bazı konular zorunlu şekilde size dayatılabilir ve isteseniz dahi, içinden çıkmakta zorlanabilirsiniz.


10 Eylül 2012 : Evinizle ilgili bazı yorgunluk ya da masraflara katlanmanız gerekebilir. Bunları kabullenmek zorundasınız ve eğer evliyseniz eşiniz, bekarsanız ailenizden birisi söz konusu olan sıkıntılara sebep olabilir. Ayrıca evinizde bulunan kimseler yani eşiniz veya aileniz zaman zaman size karşı aşırı sinirli tepkiler gösterebilirler. Dostlarınızla olan ilişkileriniz değişik seviyelerdedir. Bazı dostlarınızla daha iyi anlaşmanıza karşılık bir ya da daha fazla arkadaşınızla aranız daha soğuk olabilir. Fazla tanımadığınız kimselere karşı dikkatli olmalısınız.


10 Eylül 2011 : Uzun süredir görüşemediğiniz ve haber alamadığınız kişilerden alacağınız pek hoş olmayan, cansıkıcı haberler nedeniyle üzülebilirsiniz. Ancak bu haberlerin asılsız ve doğru olmadığını söylemeliyiz. Her duyduğunuza inanma eğiliminde olmanız yüzünden çoğu şeyde yanılabilirsiniz. Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken şeyleri fazla düşünmeye ve konuya asılmaya eğiliminiz var. Bitmiş şeylere boş verip, önünüzdeki yeni ufuklara bakıp, imkanları değerlindirme gayretinde olmalısınız.


10 Eylül 2017 : Bugün duygularınızla değil, mantığınızı ön plana çıkartarak hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal durumunuzda olduğu gibi düşüncelerinizde de bazı değişimler olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde çok dikkatli olmalısınız. Bazı sorunlarınız var ancak bugün bunlardan uzaklaşıp rahatlamaya imkan bulacaksınız.


10 Eylül 2016 : Bugünlerde ummadığınız insanlar ummadığınız hazırlıklar içersine girebilirler. Bazı kuşkularınızın ortadan kalkması ve yeni umutlara yönelmeniz için elverişli bir gün. Bir akrabanızla aranızda herkesin gıpta ettiği dayanışma, onun size bu günlerde yapacağı iş dışında bir ortaklık önerisiyle daha da somutlaşabilir. Bu gelişmeye çok sıcak bakacaksınız.


10 Eylül 2015 : Genel olarak huzurlu ve rahat bir gün geçireceksiniz. Dostlarınızla bir araya gelme fırsatı bulabileceğiniz bugün, ihmal ettiğiniz bazı özel uğraşılarınızla zaman geçirebilirsiniz. Gün duygusal olarak olumlu ve rahat olacaksınız. Bu duygusal rahatlığı yakın çevrenizdeki insanlara yansıtacaksınız.


10 Eylül 2014 : Bugün genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gün içinde aldığınız yada alacağınız kararlardan emin olacaksınız. Bugün düşünceleriniz berrak olacak ve kolaylıkla karar alabileceksiniz. Gün içinde bazı aksayan işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yada bir süredir görüşemediğiniz aile büyüklerinizle görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.


10 Eylül 2013 : Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlar yeni umutlarla kapınızı çalabilir. Sırrınızı taşıyan bir dostunuz, bu yükünden şikayet etmek üzere. Bu durum sizi bazı açıklamalara zorlayabilir. Akşama doğru konuklarınız var, onlarla yorucu ama iyi bir akşam geçireceksiniz.


10 Eylül 2012 : Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek. Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Zaman, zaman bu taleplere boyun eğmek zorunda kalmak sizi bazen sıkıyorsa da, kimi özensizliklerinizi hiç gerektirmiyor.


10 Eylül 2011 : Sizin de pek anlayamadığınız bir yorgunluğunuz var. Bazı ahbap ilişkilerinizdeki karmaşanın içindesiniz. Zarar görmemeniz için sabırlı ve toparlayıcı olmanız gerekiyor. Denizaşırı uzaklarda unutamadığınız biri var. Onu unutulmaz dost olarak özel bir yere koymuşsunuz. Uzaktan da olsa ilişkiyi sürdürmek için her yolu denediniz. Ama karşılığını hiç alamıyorsunuz.


10 Eylül 2017 : Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkinize zaman ayırabilirsiniz. Venüs, aşktaki şansınız ve çekiciliğinizin oldukça güçlü olabileceğini belirtiyor. Hareketli ve canlı bir gün olsa da ilişkinizde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.


10 Eylül 2016 : Aşk hayatınızda geçmişle uğraşmamalı, geleceğe bakmalısınız. Bu şekilde aşk hayatınızla ilgili olmasını hayal ettiğiniz duruma ulaşabilirsiniz. Zaten bu tür davranışlarınız ile şu an ki partnerinizi kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.


10 Eylül 2015 : Sevgilinizden ve ilişkinizden tam olarak ne bekliyorsunuz bunu belirlemeniz gerekir. Bu yüzden çeşitli sorunlar yaşayabiliyorsunuz ve çıkış yolu bulamıyorsunuz.


10 Eylül 2014 : Bugün duygusal sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir. Karar vermek ve harekete geçmek için uygun günde değilsiniz. Sevgiliniz sizi alttan almak zorunda kalabilir.


10 Eylül 2013 : Duygusal olarak kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz ve duygusal konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Bazı sorunlarınızı bugün çözümleme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Bazı ilginç teklifler veya davetler alma şansınız olacaktır ve bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte bazı ilginç planlar yapabilirsiniz. Duygusal konularda yeni kararlar almak için uygun bir gündesiniz.


10 Eylül 2012 : Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. duygularınızı ve düşüncelerinizi anlatmakta zorlanmayacaksınız. Hoşunuza gidecek faaliyetlerde bulunabilir ve aşk hayatınıza ilişkin güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birbirinize zaman ayırmayı başaracaksınız. Birlikte planlar yapabilirsiniz ve bunları hemen uygulamak isteyeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi rahat hissetmeniz tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir.


10 Eylül 2011 : Çok anlam yüklemeyerek başladığınız bir ilişki umduğunuz gibi çıkmadı. Kalıcı bir beraberliğin umudunu yaşamaya başladınız. İsteksiz gibi başladığınız ilişkinizde şimdi gitgide daha çok sevmeye başladığınız biri var.


10 Eylül 2017 : Bugün iş konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak çalışmalar konusunda dikkatli olun. Bugün daha çok güvendiğiniz ve iyi bildiğiniz işlerle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz.


10 Eylül 2016 : Önemli sorumluluklarınız var. Ama siz bu sorumlulukların hepsinin altından kalkıyorsunuz. İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Yakında sizi biraz sevindirecek bir gelişme olabilir.


10 Eylül 2015 : Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir. İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor.


10 Eylül 2014 : İşyerinizde yeni fikirler üretiyorsunuz ve bunları ayrı ayrı değerlendiriyorsunuz. Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalısınız. Gün içinde bir fikir münakaşası yapabilir ve sinirsel gerilimler yaşayabilirsiniz.


10 Eylül 2013 : İş yaşamınızda aynı anda bir çok konuyu değerlendirmeye alabileceğiniz bir gündesiniz. İki ayrı konuda karşınıza sizin için olumlu fırsatlar çıkabilir. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıradışı bazı işlerle ilgilenebilir ve günlük rutin işlerinizi aksatabilirsiniz. İş yaşamınızda yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.


10 Eylül 2012 : Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin aldığınız kararları bugün uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Çalışmalarınızı zorlanmadan yürütebileceksiniz ve genel olarak başarılı olacağınız bir gündesiniz.


10 Eylül 2011 : Tertipli, düzenlisiniz. İş hayatını kolaylaştıran özellikleriniz var. Ama sürekli arayışlar içindesiniz. Daha kazançlı bir iş ortamı arzusu sizde takıntı haline gelmiş. Sevgilinizle beraberliğinizde ekonomik bir denge istiyorsunuz. Bu şekilde ona olan duygularınızı daha iyi tanıyacağınızı düşünüyorsunuz.


10 Eylül 2017 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve size maddi kazançlar getirici yeni fikirler üretebilirsiniz. Ancak harcamalarınızda biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.


10 Eylül 2016 : Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken dikkatli davranmaya özen gösterin. Emlak alım satımı gibi işlerle meşgul olabilirsiniz.


10 Eylül 2015 : Daha da ciddi kararlar alma yoluna gideceksiniz. Kontrolünüzden çıkan para ilişkilerinde çıkarlarınızı koruma çabalarınız netice verecek. Son günlerdeki tahsilat sorunları daha iradi müdahaleler gerektiriyor.


10 Eylül 2014 : Bugün maddi olarak yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Elinizdeki parayla bir süre yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınıza bugünlerde çok dikkat etmelisiniz.


10 Eylül 2013 : Maddi konularda kendinizi şanslı hissedeceğiniz ve çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni yatırım kararlar alabilirsiniz ve bu kararlarınızda başarılı olacaksınız.


10 Eylül 2012 : Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve size maddi kazançlar getirici yeni fikirler üretebilirsiniz. Ancak harcamalarınızda biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.


10 Eylül 2011 : Maddi olarak bir sıkıntınız yok. Fakat paranın manevi baskısı sizi presliyor. Parayı kazanırken kendinizle, kullanırken de sevgilinizle sorunlusunuz. Çok azını koyabildiğiniz ortak bütçe sizi rahatsız ediyor.


10 Eylül 2017 : Bugün önemli bir sağlık problemiyle karşı karşıya kalabilirisiniz. Sağlık masraflarınız için para ayırmak zorundasınız.


10 Eylül 2016 : Atacağınız adımlara, göstereceğiniz tavırlara dikkat etmeniz gereken bir gün. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.


10 Eylül 2015 : Sizi konu eden söylentilerin arkasında, sizin geniş yaklaşımınızın arttırıcı etkisi var.


10 Eylül 2014 : Yeni diyaloglara girmek için olumlu bir gündesiniz ve yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.


10 Eylül 2013 : Çevrenize daha ılımlı yaklaşımlar göstereceksiniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Detaylara biraz daha dikkat etmeye çalışmalısınız.


10 Eylül 2012 : Beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz ve kısa süreli bazı planlar yapabilirsiniz.


10 Eylül 2011 : Gereksiz bir ezikliğin sıkıntısını gittikçe çoğaltıyorsunuz. Konuyu takıntı haline getirmeniz durumunda karşısında eziklik duyduğunuz değeri yitireceksiniz.


10 Eylül 2017 : Bugün yerinizde duramıyor, kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Kısa yolların söz konusu olacağı eğlenceli gezmeler gündeme gelecek. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alacaksınız. Uzun süredir maddi sıkıntılarla boğuştunuz. Artık rahat bir nefes alacaksınız.


10 Eylül 2016 : Dış dünyayla ilgilenmek ve hislerinizi köreltmek yerine, kendinizi dinlemek ve sezgilerinizi çalıştırmak çok daha fazla şey öğretecektir bugün size. Kendinizi işinizde geliştirecek çok önemli fırsatlar iç dünyanızdan gelecek.


10 Eylül 2015 : Değişken bir ruh hali içindesiniz bugün. Bu içsel huzursuzluğu azaltmak adına maneviyata yönelmek, ruhsal çalışmalar size destek olabilir. Bu şekilde fayda sağlayacak arkadaş toplantılarına, sohbetlere de katılabilirsiniz.


10 Eylül 2014 : Nasıl olsa bir şekilde aklını çelerim ve tatlılıkla ikna ederim dediğini kişiler sizi şaşırtabilir bugünlerde. Bu kez şirinlik işe yaramayacak ve sizden verilen sözleri tutmanız beklenecek. Verecek cevabınız mutlaka olmalı.


10 Eylül 2013 : Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz kişilerle bir arada olabilirsiniz bugün. “Kalabalığın içinde nasıl sesimi duyurayım” demeyin. Eğer konuşmaya başlarsa-nız bıraktığınız etkiyle herkes susup sizi dinlemeye başlayabilir.


10 Eylül 2012 : Olayları araştırmayı sevdiğiniz için konularınızın seçimi de bu doğrultuda oluyor. Bugün Ay’ın konumumaddiyatla ilgili çalışmalarınızı yoğunlaştırırkensize belirli bir disiplin sağlayacak. Romantizmin doruğuna çıkacağınız bir sürece giriyorsunuz. Aile büyüklerinizi ziyaret etmelisiniz.


10 Eylül 2011 : Yurt dışından biriyle olan bağınız güzel bir ilişkinin kurulmasına neden olabilir. Maddi birikimlerinizi yanlış yatırımlar sonucunda mum gibi eritiyorsunuz. İyi bir ortaklıkla maddi kaybınızı telafi edebilirsiniz.


10 Eylül 2012 : Değişim sizin için elzem gibi görülebilir, fakat duygusal konularda takıntılarınızdan kurtulamıyorsunuz. Bugün  Ay’ın konumu, size bazı konularda kararsızlıklar ve gizem sunuyor. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.


10 Eylül 2017 : Süregelen iyimser koşullar size güven veriyor. İstediğiniz yönde ilerlediğiniz bu günlerde çok şey başarabilirsiniz. Kişisel anlamda yeni girişimler ve getireceği öğretiler hayatınıza renk katacak. Değişik eğitim konularına bakış açınız ise yenilenmekte. Yabancılarla iş bağlantılı ilişkileriniz size geniş imkanlar getiriyor. Değişik görüşlerden yararlanabilirsiniz.


10 Eylül 2016 : Sosyal açıdan hareketli ve dinamik bir gün olacak. Arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar sizi yeniliklere zorlarken, içinde bulunduğunuz gruplarda ani değişiklikler söz konusu. Ancak ilişkilerde yaşanan gerginlikleri esnek karşılamalısınız. Geleceğe dönük planlarda ise kaygıdan uzak durmalısınız. Sizi zorlayan değişim iş hayatınızı yakından etkileyecektir.


10 Eylül 2015 : Düzen sağlanması gereken koşullar üzerinde duracaksınız. Aynı zamanda bugün kendinizi geliştireceğiniz yeni temalarla ilgilenebilirsiniz. Ustalaşmanız gereken her işe yoğun bir konsantrasyon söz konusu. Bu dönem çabalarınızın görünür olmayacağını bilmelisiniz. İşten gelebilecek kazançlarda yeni şanslar elde edebileceğinizi bilin.


10 Eylül 2014 : Ortaklar ve para konularında yoğun bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Gün içinde bankalarla ve yatırım uzmanlarıyla görüşmeleriniz olabilir. Daha cesur ve girişken olacaksınız. Bugün sayılar sözlerden daha fazla şey anlatacak. Para konularında tedbiri elden bırakmayın.


10 Eylül 2013 : Yakın çevre ilişkilerinde kontrol edici tavırlardan uzaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde daha açık olmanız halinde zihinsel çalışmalardan verim alınabilir. Zekanızı konsantre olunması gereken konularda ortaya koyabilirsiniz. Yeni haberlerle güne iletişim konuları hakim olacaktır. Kısa yolculukların, işle ilgili temasların artacağı söylenebilir.


10 Eylül 2012 : Sosyal paylaşımlarda daha yenilikçi ve dışadönük olabilirsiniz. Zira koşullar sizi daha farklı temaların içine çekmekte. Sosyal örgütlenmelerin değişime uğradığı bu dönem organize olunması gereken konular öne çıkabilir. Arkadaşlarınızla yoğun duygusal paylaşımlar da dikkat çekiyor.Geleceğe ilişkin planlarınızda vesvese yerine kararlı bir tutum izleyebilirsiniz.


10 Eylül 2011 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


10 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


10 Eylül 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


10 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


10 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


10 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


10 Eylül 2012 : Bu dönemde kişisel alanda çok daha başarılı ve yenilikler içinde olabileceğiniz imkanlar var. Zekanızı, yeteneklerinizi ortaya koyabilir, hedefleriniz yönünde hızlı adımlar atabilirsiniz. Her zamanki gibi detaylarla ilgilisiniz. Düşüncelerinizi net biçimde ifade edebildiğiniz oranda başarılısınız. Zihinsel açıdan konsantre olmanız zor değil. Ancak bu dönemde duygusal ihtiyaçlarınıza yeteri kadar zaman ayıramayabiliyorsunuz. Bazı şeyler beklemede ve belirsizlik içinde durabiliyor. Özellikle aşk hayatında aşırı gurur önünüzü fazlasıyla kapatmakta.


10 Eylül 2017 : Hoş, alımlı görünmeniz dikkat çekmeye başladı. Sosyal yaşamınızda bunun faydalarını görüyorsunuz.


10 Eylül 2016 : AŞK: İlişkiniz başladığından beriyorucu gidiyor. Partnerinizlearanızda tartışıp anlaşamadığınızbir çok konu var. Bunun içinondan kuşku duyacağınızadüşüncelerine saygı gösterin.PARA: Kendinizi haksızlığauğramış gibi sanıyorsunuz. Oysa size karşı hiçkimsenin art niyeti olmadığını bilmelisiniz. İşinizdebir süre daha sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.SAĞLIK: Gerginlik ve stres, kabus gibi rüyalargörmenize ve erken uyanmanıza neden oluyor.


10 Eylül 2015 : Herkes sizin neşenize ve enerjinize hayran. İçiniz buruk olsa da neşenizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz.


10 Eylül 2014 : AŞK: Aşk hayatınızda yeni şeylerdenemek istiyorsunuz ve neredene yapacağınızı da çok iyibiliyorsunuz. Geriye sadecesevgilinizle eğlenmek kalıyor.PARA: Varlığınızı insanlaragöstermek istiyorsunuz. Hatta ilgiodağı haline gelerek parlamak istiyorsunuz.Özellikle de iş çevrenizdekilerin fikri önemli.SAĞLIK: Maceraperest ruhunuzun ön plandaolduğu bir gündesiniz. Oysa fazla hareketlilikkazalara yol açabilir dikkat edin.


10 Eylül 2013 : Hisleriniz bugünlerde çok güçlü. Hatta öylesine güçlü ki karşınızdaki hakkındaki yorumlarınız direkt doğru çıkıyor. Aldatılmanız imkansız kadar zor.


10 Eylül 2012 : Kartınız Kutsal Adam...Bugün yaşça kendinizden küçük insanlarla dostluklar kuruyorsunuz. Arkadaşlıklarınız güçleniyor. Düşüncelerinizin bir kenarında hastalık endişesi var.


10 Eylül 2011 : Kendinizi bugünlerde ikilem içinde hissedebilirsiniz. Bu tutmunuz aşk hayatınızda sorun yaratabilir.


10 Eylül 2017 : İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.


10 Eylül 2016 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.


10 Eylül 2015 : Aşk hayatınızdaki tek sorun, güvensizlik konusu. Sürekli tartışma halindesiniz. Sorun sizde gibi görünüyor. Sevgilinize güven duymanız ve ayak uydurmanız, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir. Rekabet halinde bulunduğunuz kimseyi en zayıf gününde yakaladınız.


10 Eylül 2014 : Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Parasal konularla ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilmek için kaygılardan uzaklaşın ve aceleci davranmayın.


10 Eylül 2013 : Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.


10 Eylül 2012 : Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed