Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

10 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

10 Haziran 2016 : Kendi işinizle uğraşmalısınız. Sizi yanlış yönlendiren, şaibeli şeyler yapmaya iknaya çalışan veya başarısız olacak yoldan giden kişileri takip etmeyin. Hareketlerinizin sorumluluğunu almalı ve yeteneklerinizi olumlu geri dönüşü olacak işler için kullanmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde iş bitirici olabilir, işlerimizi istediğimiz şekilde halledebilir ya da istediğimiz şekilde ilerleyebiliriz. Sosyal ve hareketli gün. Akşam saatlerinde büyüklerimiz veya önemli pozisyondaki kişilerden destek görebilir, yardım alabiliriz. Gece saatlerinde ise, sevgi paylaşımları artıyor. Kendimizi güzel hissedebilir, güzel gösterebilir veya aşk kıvılcımlarına kapılabiliriz. Ancak malum hafta başında yazmıştık iş ilişkileri, anlaşmalar, toplantılar ve özellikle maddi başlıklı konularda yaşanabilecek tartışmalar ve anlaşmazlıklar genel anlamda stres nedeni ! Aklımızdan çıkartmayalım ve esnek olalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Haziran 2015 : Bazı konularda gelişme olarak görülebilecek başlıklarda yeni adımlar atma niyetinde olabilirsiniz(okula geri dönmek, drama larla ön plana çıkmışken müzikal denemek v.b). Bu tür bir niyetiniz varsa, ortaya çıkan ipuçlarını takip edin derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Haziran 2014 : Enerjinizi ve çekiciliğinizi sizin için en önemli konularda kullanmalısınız. Girişimci olmanız ciddi ilerleme sağlamanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler değişim dönüşüm istiyor, değişime zorluyor. Kim ki değişime direniyor, işi iyice zorlaşıyor! Geçmişte ne kadar iş görmüş, etkili olmuş, takdir kazanmış veya katılımcısı olmuş olsa da, artık eskisi kadar işlevsel olmayan ya da etkisini yitirmiş ne varsa(iş, ilişki, eğitim, seyahatler, maddi konular v.b) değişimle şekillenmeyi gerektiriyor. Sıkı sıkıya ağaca tutunmak yerine, rüzgarla hareket edip yeni bir orman kurmak yeni bir dünya yaratmak zamanı!


10 Haziran 2013 : Tamamen kurgulandığını veya düzenlendiğini düşündüğünüz bir anlaşma veya plan aniden alakasız bir hale dönüşebilir. Tepki vermeden önce sakin olmalı ve iyi düşünmelisiniz. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır.Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.


10 Haziran 2012 : Dalgınsınız ve fazlaca içe kapanıklık gösteriyorsunuz. Kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız.Bunun için de yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz. Bu moral ve ruhsal teşvik ile işlerinizi oldukça çabuk halledebiliyor ve isteklerinizin ne olması gerektiğine uygun karar verebiliyorsunuz.


10 Haziran 2011 : Biraz kendini beğenmiş bir yapıda olmanız tepkilere neden olabilir. Bununla beraber, keskin sirkenin küpüne zarar vermesi gibi aşırı etkinliğinizden bazı zararlar da görebilirsiniz. Pervasız tutumunuz yüzünden ilişkiniz açışa çıkabilir. Duygusal olarak bağımsız davranışlar içinde olmaya eğlimlisiniz ve her tür yenilik için bugün beklemelisiniz.


10 Haziran 2017 : Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Bencil biri olmadığınız bilenler, bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri, her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu ilişkiler epeydir sürdürdüğünüz içe dönüklüğünüzden kesinlikle etkilenmiyor.


10 Haziran 2016 : Güne işle ilgili sorunlarla uğraşmaya başlayarak gireceksiniz. Bütün bir gününüzü, hatta bundan sonraki birkaç günü bu sorunlarla boğuşarak geçirmeniz muhtemel. Bu kadar yoğun iş temposu sinirlerinizi bir hayli yıpratacak. Çevrenizdekilere hak etmedikleri halde sert davranacaksınız.


10 Haziran 2015 : Sabah saatlerinde alacağınız bir haber sizi çok sevindirebilir. Bir arkadaşınızın yaşamını değiştirecek olan bu haber, dolaylı olarak sizi de etkileyecek. İyimserliğiniz ve huzurunuz kimsenin gözünden kaçmıyor. Bunda, iş yaşamınızdaki olumluluklar kadar, yeni yaşadığınız ilişkinin de payı var. Bazı ailevi sorunlarınız dışında her şey yolunda sayılabilir.


10 Haziran 2014 : Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Bu anlamda bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir. Yeni yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelimlere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz.


10 Haziran 2013 : Son zamanlarda hayatınzdaki pek çok şeyi bir kenara brakıp işinizle ilgilenmeye başladınız. İstediğiniz başarıyı yakalamanıza çok az kaldı bunu biliyorsunuz ve çok çalışıyorsunuz. Bu arada ailenizi ve sevdiklerinizi ihmal etmeniz mümkün, onlarla konuşabilir durumu izah edebilirsiniz. Bu başarıyı bu kadar arzulamanızın nedeni bir inada dayanıyor. Ama sonunda en çok sizin yüzünüz gülecek.


10 Haziran 2012 : Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekliyor. Sabah saatlerindeki durgun haliniz, öğleden sonra yerini bir hareketliliğe bırakacak. Ortak akşam programı önerileri alabilirsiniz.


10 Haziran 2011 : Sizi geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.


10 Haziran 2017 : Bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz. Hatalarınızı geç de olsa anlamanız, kısa vadede bir yumuşamayı sağlayamayacak gibi görünüyor.


10 Haziran 2016 : İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde görünüyorsunuz. İçinizde gizli bir kıskanılma arzusu var gibi.


10 Haziran 2015 : Sevgilinizin bu konulardaki deneyimsizliği gözler önünde. Bunu duygusal bir eksiklik gibi algılamanız gerekmiyor. Özel yaklaşımlar beklerken biraz aşırıya kaçıyor gibisiniz.


10 Haziran 2014 : Sevgilinize çok düşkünsünüz fakat tutarsız davranışlarınız yüzünden sevgiliniz sizden bıkabilir.Ona sevginizi belli etmeye çalışın ve değişik bir yerlere götürün.


10 Haziran 2013 : Yalnızlık duygunuzdan kurtulabilmeniz tamamen bir takım kökten kararlara ve onların kesin uygulanmasına bağlı. Bunu gerektiren cesaret bir gelip bir gidiyor. Aşkın ihtiyacını duyuyorsunuz. Çok yakında !


10 Haziran 2012 : Bugün ondan heyecan verici bir öneri gelebilir. Onun geçmişe bağlı yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Oysa o, eski defterleri çoktan kapatmış görünüyor.


10 Haziran 2011 : Sevgiliniz bugün size zaman ayırmak istiyor, ama siz kararsız kalacaksınız. İşin ve duygusallığın birbirine zarar vereceği bir süreçte olduğunuz yönündeki saplantınız sizi kararsızlaştırıyor.


10 Haziran 2017 : Önümüzdeki günler içinde sizi cesaretlendirecek tanışmalar söz konusu olabilir. Bağımsız çalışma arzunuzun içinde bazı korkular var. İş hayatı yöntemlerini benimseyemeyeceğinizi düşünüyorsunuz.


10 Haziran 2016 : Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle tavırlarını değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi yeni fırsatlar ortamına sokacak.


10 Haziran 2015 : Bir sistem oluşturmaya, belli düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var. Bu çabalar içindesiniz. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.


10 Haziran 2014 : Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle tavırlarını değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi yeni fırsatlar ortamına sokacak.


10 Haziran 2013 : Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz. Yetenekleriniz, iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor.


10 Haziran 2012 : Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de, bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var.


10 Haziran 2011 : Bugün, bir erteleme sorunundan rahatsız olabilirsiniz. Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Çok kolay iletişim kurabilmenize karşın, aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz.


10 Haziran 2017 : Para sevinçleri yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz, umutlanabilirsiniz. Ama birtakım ön tedbirler almanız gerekiyor.


10 Haziran 2016 : Maddi konularda sabah saatleri oldukça dikkatli olacaksınız ve gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve isteklerinize ulaşmak için harcamalar yapabileceksiniz.


10 Haziran 2015 : Az parayla yaşamayı biliyorsunuz. Bu da bu koşullarda bile para çelişkisi yaşamamanız sağlıyor. Sizin de bilginiz dışında olan bir toplu para meselesinin bilirkişisi olarak ilan edildiniz. Bu parayı ortaya çıkartıp pay etme işi size düşebilir.


10 Haziran 2014 : Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir.


10 Haziran 2013 : Gönlünüzün cömertliğini, parayla olan sorumlu ilişkiniz görünmez hale getiriyor. Bu yanlış gözlemle paracı biri olarak görülmeniz sizi üzüyor. Oysa ki, eşinizle dostunuzla dar günlerde paylaşmayı biliyorsunuz.


10 Haziran 2012 : Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.


10 Haziran 2011 : Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir.


10 Haziran 2017 : Geleceğe yönelik beklentileriniz gittikçe artıyor. Bu duygularınız sizi kamçılamalı ve daha disiplinli çalışma içine girmelisiniz.


10 Haziran 2016 : Engellerinin önüne geçerek yaşamını kolaylaştırmaya çalıştığınız kişiye karşı, artık yeni, daha gerçekçi bir yöntem izlemeniz gerekiyor.


10 Haziran 2015 : Kendinizi savunduğunuz meşru koşullarınızı, sert çıkışlarla yitirebilirsiniz. Dikkatli tavırlar göstermeniz gereken günler içindesiniz.


10 Haziran 2014 : Yakınınızın birtakım arkadaş ilişkileri sizi düşündürüyor. Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor, buna dikkat etmelisiniz.


10 Haziran 2013 : Son zamanlarda beslediğiniz niyeti, duygusallık ve gerçekçilik arasında net bir yere oturtamamış gibisiniz. Bazı dostlukları ortaklığa dönüştürme niyetleri, biraz serüvenci bir yaklaşım olabilir.


10 Haziran 2012 : Son günlerdeki karışık zihninizi toparlarsanız çevrenizdeki hoşlukları fark edebilirsiniz.


10 Haziran 2011 : Tam gözünüzü karartıp temkinli olmadan bildiğiniz gibi davranmanın zamanı. Cesaretli yaklaşımlar sizi kazançlı çıkartacak. Bazı ilişkilere girmekten kaçınmamalısınız.


10 Haziran 2017 : Ay tutulmasının etkisiyle tamamen size ait bir konu ya da değişim gündeme gelebilir. Bazı tavırlarınız insanları canlandırıyor ama iş ortamıyla bağdaşmayabiliyor. Değişmeniz mümkün değilse çevrenize uyum sağlamaya çalışın. Yoksa patronla anlaşmazlık baş gösterecek.


10 Haziran 2016 : İçinizi sıkan bir mevzu varsa bunu kendi kendinize halletme çabası sizi zihnen yorgun düşürebilir. Mesele çok özel bile olsa güven duyduğunuz biriyle paylaşmak çözüm arama amacı olmadan da biraz ferahlamanızı sağlayabilir.


10 Haziran 2015 : Kendinizi aniden, başta ciddiye almadığınız ama zamanla tutkuya dönüşen bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatındaki azminizin ve başarılı çalışmanızın karşılığı olan terfi müjdesini yakın zamanda alacaksınız.


10 Haziran 2014 : Bir işin ucundan tutup göze çarpan bir emek ortaya koymak gibi bir niyetiniz varsa günün ilk yarısında ha gayret deyip asılın. Günün devamında tembellikler, erteleme ve gecikmeler, boşvermişlikler hevesinizi kaçırıp yorabilir.


10 Haziran 2013 : Normalde pahalı bulduğunuz, bu yüzden de almaya yanaşmadığınız bir şeyin fiyatı bugün gözünüze makul görünmeye başlayabilir. İsteklerinize yenilip objektif olamayacaksanız alıp almama kararını başka zamana bırakın.


10 Haziran 2012 : İlişkinize zarar vermemek için düşüncesiz davranışlardan vazgeçin. Sevgilinizin sorunları karşısında sabırlı davranmaya çalışmalı, atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Günlük rutin işlere olan ilgisizliğiniz, başınızı ağrıtabilir. Zaman kaybetmeden sizi bekleyen işleri tamamlayın.


10 Haziran 2011 : Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki diyalog eksikliği sizi başka insanlara yönlendirebilir. Ama bu davranış hem kişiliğinizi bozacak hem de ileride kendinizi son derece pişman hissedeceksiniz. Sağlık durumunuz iyi.


10 Haziran 2012 : Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. Maddi olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde ağır fakat emin adımlar atmaya çalışın.


10 Haziran 2017 : Ortaklaşa işler ve yakın beraberlikler gündemini koruyor. Süregelen projeleri ilerletmek ve destek görmek sizi rahatlatabilir. Yeni önerilerin getirdiği sorumluluklara rağmen önünüz açık olacak. Bugün başkalarından çok şey öğrenebilir, yakın arkadaşlıkların keyfine varabilirsiniz. Gruplar içerinizde aldığınız sorumlulukları daha çok önemsemelisiniz.


10 Haziran 2016 : Parasal konular ve maddi durumunuz sizi düşündürmekte. Özellikle elinizdeki nakit paralar konusunda bazı endişeler öne çıkabilir. Beklediğiniz destekler ise engeller taşımakta. Bu dönem yatırım planlarınızı ertelemenizde yarar var. Kişisel olarak kazançlarınızı artırma şansınız bulunuyor. Özellikle grup çalışmalarından gelecek yeni imkanlar size güven verecek.


10 Haziran 2015 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


10 Haziran 2014 : Güne iş ve çalışma konularına odaklı başlayacaksınız. Ãœretim ve çalışma planlarınıza uymak için yoğun bir çaba içinde olabilirsiniz. Yoran ve yıpratan işleri halletme çabanız öğleden sonra sizi epey bitkin hale getirebilir. Sağlığınızla ilgili endişe ve evhama kapılabilirsiniz. Endişelenip oturmak yerine artık bir doktora gitmelisiniz.


10 Haziran 2013 : Maddi durumunuza yeniden göz atarken, kişisel açıdan yeni adımlar planlıyorsunuz. Süregelen endişeleri an aza indirmek adına daha dikkatli planlar yapmalısınız. İş hayatında yakaladığınız şansları sürdürmek, artan kazançları birikime yönlendirmek konusunda çözümler bulmaya çalışın. Yeni destekler aramaktan çok kendi yapabilecekleriniz üzerinde durmalısınız.


10 Haziran 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


10 Haziran 2011 : Hayatın keyifli yanları, sizi mutlu eden uğraşlar ve hobilerle ilgilenmeye başlıyorsunuz. Daha dışa dönük ve hevesli olacağınız bu konularda son derece başarılısınız. Duygularınızı daha açık ifade etmeye çalışmalı, ilişkilerinizde girişken olmalısınız. Çocuklarla ilgili bazı sorumluluklar ise sizi kısıtlayabilir. Neyse ki yarın her şey yoluna girmiş olacak.


10 Haziran 2017 : Ãœzerinde bir hayli baskı hissediyorsunuz. Evle ilgili sorunların ağırlaşması, işe ait konuların önem kazanması gerginlik yaratabilir. Her ikisi arasında dengede kalmak, organize olmak gerekecek. Eldeki kaynaklar açısından da dikkatli olunması gereken bir dönem. Artabilecek harcamalarda ölçülü ve akıllıca hareket etmeniz lazım.


10 Haziran 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


10 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


10 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


10 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


10 Haziran 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


10 Haziran 2017 : Partnerinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Onu bunaltıyorsunuz. Aksi halde onu kaçırabilirsiniz.


10 Haziran 2016 : Ticari başarılarınıza siz bile şaşırıyorsunuz ve karşınızdakine seçenek bırakmıyorsunuz. Sizinle pazarlık imkansız. Ancak doyumsuz davranmayın.


10 Haziran 2015 : BUGÜN aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade.


10 Haziran 2014 : AŞK: Bugün maddiyatınızlaalakalı düşünceleriniz baskın.Romantizm sizin için eksilerdegörünüyor. Partnerinizilgisizliğinizin henüz farkındadeğil gibi görünüyor.PARA: İş yerinizde özellikle de işarkadaşlarınızla aranız çok iyi. Bulunduğunuzortamda dikkat çekmeniz hoşunuza gidiyor ancakbilmelisiniz ki içten içe kıskananlar da var.SAĞLIK: Bugünlerde hava sıcaklığındakideğişimler grip olmanıza neden olabilir.


10 Haziran 2013 : Evinizle ilgili değişiklikler yapıyorsunuz ama hiç parasal durumunuzu hesaplamıyorsunuz. Bir dostunuzu ağırlayacağım derken bütçeniz açılıyor.


10 Haziran 2012 : Kartınıza bakıldığı anda kırgın olduğunuz kişileri nasıl affedeceğiniz şeklinde derin düşünceler içinizi kemiriyor. Sizi yıpratan insanlardan uzak durmanız başarı getirecek.


10 Haziran 2011 : İşinizdeki başarılar başınızı döndürüyor. Ancak aşk hayatınızda kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz.


10 Haziran 2017 : Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.


10 Haziran 2016 : Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.


10 Haziran 2015 : Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.


10 Haziran 2014 : Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.


10 Haziran 2013 : İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.


10 Haziran 2012 : Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde mutlu sona doğru gidiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Şimdilik problem gözükmüyor. İşyerinizde meydana gelecek değişiklikler kafanızın karışmasına neden olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed