Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

10 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

10 Haziran 2013 : Tamamen kurgulandığını veya düzenlendiğini düşündüğünüz bir anlaşma veya plan aniden alakasız bir hale dönüşebilir. Tepki vermeden önce sakin olmalı ve iyi düşünmelisiniz. Tüm burçlar için haftasonu geneli: Bu haftasonu, beklenmedik gelişmeler, ilginç zikzaklı hareketler veya doğru yoldan sapmalar söz konusu olursa dahi, kusurlu kişilere karşı olumlu bir tavır alınması ve sportif bir tarz benimsenmesi faydalı olacaktır.Jüpiter’le olumlu bir açıda meydana gelecek olan İkizler burcundaki yeni ay, iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, bilişim, öğretim, eğitim v.b konular başta olmak üzere, yeni başlangıçlar yapabileceğimiz on beş günlük bir sürece gireceğimizi gösteriyor. Ancak, 4 gün boyunca etkin olacak Merkür Uranüs karesi iletişimde aksaklıklara, fikir çatışmalarına, yanlış davranışlara veya yanlış anlaşılmalara neden olabilir.


10 Haziran 2012 : Dalgınsınız ve fazlaca içe kapanıklık gösteriyorsunuz. Kararsızlığınızı çok çabuk yenmeye çalışmalısınız.Bunun için de yakın bir dostunuzdan manevi yardım göreceksiniz. Bu moral ve ruhsal teşvik ile işlerinizi oldukça çabuk halledebiliyor ve isteklerinizin ne olması gerektiğine uygun karar verebiliyorsunuz.


10 Haziran 2011 : Biraz kendini beğenmiş bir yapıda olmanız tepkilere neden olabilir. Bununla beraber, keskin sirkenin küpüne zarar vermesi gibi aşırı etkinliğinizden bazı zararlar da görebilirsiniz. Pervasız tutumunuz yüzünden ilişkiniz açışa çıkabilir. Duygusal olarak bağımsız davranışlar içinde olmaya eğlimlisiniz ve her tür yenilik için bugün beklemelisiniz.


10 Haziran 2013 : Son zamanlarda hayatınzdaki pek çok şeyi bir kenara brakıp işinizle ilgilenmeye başladınız. İstediğiniz başarıyı yakalamanıza çok az kaldı bunu biliyorsunuz ve çok çalışıyorsunuz. Bu arada ailenizi ve sevdiklerinizi ihmal etmeniz mümkün, onlarla konuşabilir durumu izah edebilirsiniz. Bu başarıyı bu kadar arzulamanızın nedeni bir inada dayanıyor. Ama sonunda en çok sizin yüzünüz gülecek.


10 Haziran 2012 : Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekliyor. Sabah saatlerindeki durgun haliniz, öğleden sonra yerini bir hareketliliğe bırakacak. Ortak akşam programı önerileri alabilirsiniz.


10 Haziran 2011 : Sizi geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilir, geleceğe dönük verimli yakınlaşmalar sağlayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri size biraz eleştirel bakıyor ve bunu açığa çıkartamıyor. Ona, bazı sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekebilir. Bugün sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak.


10 Haziran 2013 : Yalnızlık duygunuzdan kurtulabilmeniz tamamen bir takım kökten kararlara ve onların kesin uygulanmasına bağlı. Bunu gerektiren cesaret bir gelip bir gidiyor. Aşkın ihtiyacını duyuyorsunuz. Çok yakında !


10 Haziran 2012 : Bugün ondan heyecan verici bir öneri gelebilir. Onun geçmişe bağlı yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Oysa o, eski defterleri çoktan kapatmış görünüyor.


10 Haziran 2011 : Sevgiliniz bugün size zaman ayırmak istiyor, ama siz kararsız kalacaksınız. İşin ve duygusallığın birbirine zarar vereceği bir süreçte olduğunuz yönündeki saplantınız sizi kararsızlaştırıyor.


10 Haziran 2013 : Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz. Yetenekleriniz, iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor.


10 Haziran 2012 : Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de, bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var.


10 Haziran 2011 : Bugün, bir erteleme sorunundan rahatsız olabilirsiniz. Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Çok kolay iletişim kurabilmenize karşın, aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz.


10 Haziran 2013 : Gönlünüzün cömertliğini, parayla olan sorumlu ilişkiniz görünmez hale getiriyor. Bu yanlış gözlemle paracı biri olarak görülmeniz sizi üzüyor. Oysa ki, eşinizle dostunuzla dar günlerde paylaşmayı biliyorsunuz.


10 Haziran 2012 : Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.


10 Haziran 2011 : Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir.


10 Haziran 2013 : Son zamanlarda beslediğiniz niyeti, duygusallık ve gerçekçilik arasında net bir yere oturtamamış gibisiniz. Bazı dostlukları ortaklığa dönüştürme niyetleri, biraz serüvenci bir yaklaşım olabilir.


10 Haziran 2012 : Son günlerdeki karışık zihninizi toparlarsanız çevrenizdeki hoşlukları fark edebilirsiniz.


10 Haziran 2011 : Tam gözünüzü karartıp temkinli olmadan bildiğiniz gibi davranmanın zamanı. Cesaretli yaklaşımlar sizi kazançlı çıkartacak. Bazı ilişkilere girmekten kaçınmamalısınız.


10 Haziran 2013 : Normalde pahalı bulduğunuz, bu yüzden de almaya yanaşmadığınız bir şeyin fiyatı bugün gözünüze makul görünmeye başlayabilir. İsteklerinize yenilip objektif olamayacaksanız alıp almama kararını başka zamana bırakın.


10 Haziran 2012 : İlişkinize zarar vermemek için düşüncesiz davranışlardan vazgeçin. Sevgilinizin sorunları karşısında sabırlı davranmaya çalışmalı, atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Günlük rutin işlere olan ilgisizliğiniz, başınızı ağrıtabilir. Zaman kaybetmeden sizi bekleyen işleri tamamlayın.


10 Haziran 2011 : Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki diyalog eksikliği sizi başka insanlara yönlendirebilir. Ama bu davranış hem kişiliğinizi bozacak hem de ileride kendinizi son derece pişman hissedeceksiniz. Sağlık durumunuz iyi.


10 Haziran 2012 : Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. Maddi olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde ağır fakat emin adımlar atmaya çalışın.


10 Haziran 2013 : Maddi durumunuza yeniden göz atarken, kişisel açıdan yeni adımlar planlıyorsunuz. Süregelen endişeleri an aza indirmek adına daha dikkatli planlar yapmalısınız. İş hayatında yakaladığınız şansları sürdürmek, artan kazançları birikime yönlendirmek konusunda çözümler bulmaya çalışın. Yeni destekler aramaktan çok kendi yapabilecekleriniz üzerinde durmalısınız.


10 Haziran 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


10 Haziran 2011 : Hayatın keyifli yanları, sizi mutlu eden uğraşlar ve hobilerle ilgilenmeye başlıyorsunuz. Daha dışa dönük ve hevesli olacağınız bu konularda son derece başarılısınız. Duygularınızı daha açık ifade etmeye çalışmalı, ilişkilerinizde girişken olmalısınız. Çocuklarla ilgili bazı sorumluluklar ise sizi kısıtlayabilir. Neyse ki yarın her şey yoluna girmiş olacak.


10 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


10 Haziran 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


10 Haziran 2013 : Evinizle ilgili değişiklikler yapıyorsunuz ama hiç parasal durumunuzu hesaplamıyorsunuz. Bir dostunuzu ağırlayacağım derken bütçeniz açılıyor.


10 Haziran 2012 : Kartınıza bakıldığı anda kırgın olduğunuz kişileri nasıl affedeceğiniz şeklinde derin düşünceler içinizi kemiriyor. Sizi yıpratan insanlardan uzak durmanız başarı getirecek.


10 Haziran 2011 : İşinizdeki başarılar başınızı döndürüyor. Ancak aşk hayatınızda kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz.


10 Haziran 2013 : İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.


10 Haziran 2012 : Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde mutlu sona doğru gidiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Şimdilik problem gözükmüyor. İşyerinizde meydana gelecek değişiklikler kafanızın karışmasına neden olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed