Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

10 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

10 Nisan 2018 : Her türlü sorunları ve giriştiğiniz her konuyu istediğiniz gibi çözebileceğiniz fırsatlarla karşı karşıyasınız. Sosyal yaşamanızda gizliliklerden kaynaklanan bazı sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Sizden gizlenen bazı durumların farkına daha net varabilirsiniz.


10 Nisan 2016 : Epeydir üzerinizde bulunan bazı olumsuzluklardan kurtulmakla beraber başka konularda şansınız kapanmakta. Eğer çalışıyorsanız işinizde önemli bir konuma ulaşmanız ya da maddi gelirinizin artması olasıdır. Aynı şekilde duygusal ilişkiler açısından da fazla şanslı değilsiniz. Ani duygusal patlamalar göstererek ilişkilerinizi çıkmaza sokmanız olasıdır.


10 Nisan 2015 : Bir süredir istediğiniz gibi akmayan işlerin yavaş yavaş daha rahat ilerlediğine şahit olabileceğiniz günler başlıyor. Dolayısıyla, eğer sizi yavaşlattığını düşündüğünüz bazı iş birlikleri veya kullandığınız yöntemlerle ve dalaşılması gerekiyorsa vedalaşma arzunuz artabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay’ın olumlu açıları akışkan bir günde olduğumuza işaret ediyor. Elimizdeki olanakları doğru şekilde değerlendirebilir, olumlu görüşmeler yapabilir, kendimizi daha rahat hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Nisan 2014 : Önemli planlarınızı tamamladıysanız önümüzdeki haftalar gerçekleştirmek için fırsat sunacak. Evinizde faydalı değişiklikler yapabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanız ve karşı karşıya kalabileceğiniz her durumu soğukkanlılıkla karşılamanız gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.


10 Nisan 2013 : Bazı kişilerin düşüncelerindeki olumlu ya da olumsuz yönleri işaret etmeniz maddi manevi ufak kazanımlara neden olabilir. Program takviminizi gözden geçirebilir, sizin için en önemli şeylere öncelik tanıyıp tanımadığınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrolünüz dışında son dakika değişiklikleri söz konusu olabilir. Bu durumu telafi edebilirseniz işler yoluna girecektir.Niobe


10 Nisan 2012 : Dostunuz olarak kabul ettiğiniz birisinin sizin hakkınızda yapmış olduğu bir dedikodu canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bu kişiyle yüzleşip onun gerçek niyetini öğrenmeniz daha olumlu bir yaklaşım tarzıdır. İleriye dönük planlarınızı çevrenizde bulunan insanlarla paylaşmanız ya da size ait özel işlerinizden bu kişilere bahsetmeniz onların kıskançlık duygularını harekete geçirebilir. Bu nedenle yolunda giden işlerinizin bir anda olumsuzlaşmasına neden olabilirsiniz. Ağzınızı sıkı tutup kendinizden pek bahsetmemeniz yerinde bir davranış olur.


10 Nisan 2011 : Birdenbire, sosyal çevrenizde çok beğenilen ve aranan birisi ya da bir lider haline gelebilirsiniz. İnsanlarla işbirlikleri ya da ortaklıklar kurabilir, başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz. Yaşınıza göre, iş değil de eğitim konularında da gelişmeler olabilir. Bugün yeni şeyler almaya uygunsunuz. İstediğiniz, şeyler için de para konusunda endişelenmenize gerek yok. Ihtiyaç duyacağınız para elinize kendiliğinden gelecektir. Sağlık açısından güçlü ve sağlam olduğunuz bir dönemdesiniz.


10 Nisan 2018 : Bazı sonuçlar beklediğiniz gibi çıkmadı. Elimden geleni yaptım, diye bir avuntunuz var. Aile içinde biriyle birtakım problemler yaşıyorsunuz. Bu problemlerin önü alınamayacak yerlere varmasından çekiniyorsunuz. Bunun kuruntu olduğunu düşünenler haklı çıkacak.


10 Nisan 2017 : Arkadaşlık ilişkilerinizde tıkandığınız konularda alacağınız destekler, beklenenin üzerinde olacak. Ev ortamınızda yenilenme girişimlerinizde maddi engellere takılabilirsiniz. Kişisel sorunlarınızı yaygınlaştırma yanlısı değilsiniz. Bu, sizi dönemsel yalnızlıklara sokabiliyor. Sırdaş yoksunluğu çektiğiniz şeklindeki düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.


10 Nisan 2016 : Bugün oldukça gergin ve stresli olabilirsiniz. Üzerinizdeki bu baskıyı başkalarına çatarak rahatlamaya atmaya çalışabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları kırmamaya çalışın ve onlarla yakın ilişkilere girmeye özen gösterin. Önümüzdeki günlerde şehir dışına çıkma ihtimaliniz çok yüksek. Ailenizle ilişkilerinizin düzeldiği görünüyor.


10 Nisan 2015 : Sevdiklerinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda nedenini bilemediğiniz bir coşku hissedebilir, beklenmedik duygusal çıkışlar gösterebilirsiniz. Araştırmaya ve öğrenmeye önem verebileceğiniz bir gün.


10 Nisan 2014 : Önemli bir adım atmak üzeresiniz. Ama etrafınıza sizden beklendiği gibi kararlı bir görüntü veremiyorsunuz. Bu adımda çok kararlı olmanızı engelleyen haklı nedenleriniz var. Bu engelleri atacağınız karar kadar önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızın arasında ciddi, tutarlı bir imajınız var. İmajınızın hakkını fazlasıyla veriyorsunuz.


10 Nisan 2013 : Bugünlerde içinizde ilginç bir telaş belirebilir. Bu telaşı havaların gidişatına bağlamaya kalkmayın . Geçmişi düşünmekten vazgeçmelisiniz. Arkanıza bakmadan yürürseniz, başarı çok yakınınızdadır. Sağlık sorunlarınızı ciddiye alın. Aşk konusundaki bazı yargılarınızda haklı olabilirsiniz, ama bunları henüz kimseye belli etmeyin.


10 Nisan 2012 : Bugüne biraz hassas başlayabilirsiniz. Birkaç saat ruhunuzu dinlendirmeniz iyi gelebilir. İlerleyen saatlerde, kendinize olan güveninizi pekiştireceğiniz özel konulu bazı görüşmeleriniz var. Belli bir öneme sahip kararlarınızı yine bir mantık çerçevesinde vereceksiniz. Arkadaşlıklarda bazı söylentiler biraz canınızı sıkabilir.


10 Nisan 2011 : Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir.


10 Nisan 2018 : Sevgilinizle aranızda çok güzel bir ilişki var. Fakat karamsar yapınız yüzünden sık sık endişeye kapılıyor sahip olduğunuz güzellikleri kaybetmekten çok korkuyorsunuz. Sıkıntılarınızı üzerinizden atmalı günü yaşamaya çalışmalısınız.


10 Nisan 2017 : Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve aşk yaşamınızda her zamankinden farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak isteğinizde artış olacaktır ve çevresel koşulların sizi sınırlamasına izin vermeyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte ilginç bazı olaylar yaşama şansınız olacaktır ve birbirinize yaklaşımlarınızda farklı olabilir. Özgürlüğünüz sizin için önem kazanıyor ve bu doğrultuda davranışlar göstereceksiniz.


10 Nisan 2016 : Karşılıklı olarak kırmadan, incitmeden sorunların üzerine gitme beceriniz ilişkiyi yeniliyor. Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, duyguları daha da pekiştirebilir.


10 Nisan 2015 : Aşkta istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz. İletişim yeteneğinizi sevdiğinizi etkilemek için kullanabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızı kabul ettirebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz bir günde olduğunuz söylenebilir.


10 Nisan 2014 : Sevgilinizle aranızda oluşan problemler geçen süre içerisinde eski önemini kaybedecektir. Bu yüzden duygusal bakımdan bazı kısıtlayıcı etkiler de üzerinizden kalkacaktır. Yine de duygularınızın denetimini bırakmamalısınız.


10 Nisan 2013 : Sevdiğiniz insanın şefkatine de karşılık vermeyi unutmayın. Şüphelerinizi bir kenara bırakın. Seviliyorsunuz, bunu tadını çıkarmalısınız. Şüpheci davranarak ve dürüstlüğünü sınayarak ilişkinizi çıkmaza sürüklüyorsunuz.


10 Nisan 2012 : Çevrenizdekiler sizin iç dünyanızı iyi tanımıyor olabilirler, ama siz de yaşadığınız duyguları anlaşılır ölçülerde sergileyemiyorsunuz. Zamanla duygularınızın, hakkettiği ölçülerde anlaşıldığını göreceksiniz.


10 Nisan 2011 : Netlik, dinginlik içersindesiniz. Ama partnerinizin bazı ilginçliklerinizi benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz. Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşamanız ilişkinizi geliştirebilir.


10 Nisan 2018 : Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu.


10 Nisan 2017 : Bugün iş konularında akılcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri plana bırakmalısınız. Çalışmalarınızı hızlandırmak zorunda kalmanız sizi strese sokabilir. Bu yüzden karamsar bir tutum içine girebilirsiniz.


10 Nisan 2016 : Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.


10 Nisan 2015 : Yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek isteyebileceğiniz bir gün. Geleceğe yönelik planlar yapmak için uygun bir zaman olduğu söylenemez. Çevresel şartlar elinizi kolunuzu bağlayabilir.


10 Nisan 2014 : Dinamiksiniz. Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.


10 Nisan 2013 : İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Hangi mevkide bulunursanız bulunun amir havanızla emreden bir konumu koruyacaksınız. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz ve amir veya iş baskısını üzerinizde hissetmeyeceğiniz işlerde başarılısınız. Düzen ve disiplinden yanasınız.


10 Nisan 2012 : Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu, bu günlerde iş yaşamınızı meşgul edecek. Yetkilerinizi iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var.


10 Nisan 2011 : Ortak türü beraberliğinizde birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.


10 Nisan 2018 : Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz.


10 Nisan 2017 : Uzun zamandır elinize toplu para geçmesini bekliyorsunuz. Yakın zamanda gereksiz yere harcama yapmak zorunda kaldınız ve elinizde avucunuzda bir şey kalmadı. İstediğiniz parayı bugün de alamayacaksınız.


10 Nisan 2016 : Parasal ve maddi konulara daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir. Belki de bütçenizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Yeni yatırımlar için zor koşullar getirebilir.


10 Nisan 2015 : Bugün maddi konularda etki altında kalarak vermek yanılgılara neden olabileceğinden dikkatli davranmalısınız. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün.


10 Nisan 2014 : Eleştirilere olumlu bakmanız gerekiyor. Çoğu sizi olumlu anlamda değiştirmeye yönelik. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil.


10 Nisan 2013 : Maddi konularla ilgili beklenmedik bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün hesağta olmayab bazı harcamaların yanında beklemediğiniz kazançlar de elde edebilirsiniz.


10 Nisan 2012 : Yakında büyük miktar bir para konusunda birkaç kişi görüş birliği içersinde olacaksınız. Para konularında titizsiniz. Kendinizi paranızın tek yetkilisi görmeniz çok anlaşılır bir şey.


10 Nisan 2011 : Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor.


10 Nisan 2018 : Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli. Bugünlerde bazı konulara daha serinkanlı yaklaşmalısınız.


10 Nisan 2017 : Bugün yaşamınıza yenilikler getirmek isteyeceğiniz ve bu konuda başarılı olabileceğiniz etkiler altındasınız. Ortak çalışmalarda başarılı olacağınızdan bireysel çalışmalardan uzak durmalısınız.


10 Nisan 2016 : İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir. İnsanlara avans verme yanlısı oluşunuz, sizi kazançlı çıkartacak.


10 Nisan 2015 : Kontrol edemediğiniz ve sizi duygusal yönden rahatsız eden konular gündemde.


10 Nisan 2014 : Kafanız dağınık dolaştığınız bugün en iyisi yapacağınız işlerde fazla iddialı olmayın ve arkadaşlarınızın desteğini isteyin. Yatırım konusunda kandırılabilirsiniz. Dikkatli olun.


10 Nisan 2013 : Çevrenizdeki kıskanç insanlara dikkat edin, birine olmadık sırlar vermişsiniz bile. Yakın çevrenizdeki insanları iyi tahlil etmeli, herkese sırları açmamalısınız.


10 Nisan 2012 : Birtakım sonuçlara varıp kararlar alabilmek için olayları belli noktalara gelmesini beklemelisiniz. Sezgilerinize duyduğunuz güven sizi zararlı bir biçimde rahatlattığı için kimi gelişmelere karşı hazırlıksız yakalanıyorsunuz.


10 Nisan 2011 : İki kişinin sizinle ilgili bir beklentisi var. Konu biraz karmaşık, tavrınız önemli.


10 Nisan 2018 : Bugün müjdeli haberler alma günü. Kardeşiniz ya da yakın akrabalarınızla iyi ilişkiler sayesinde çok daha keyifli bir hale gelebilir. Aslında amaç bu olmasa bile bu sayede bambaşka fırsatlar doğabilir. Enerjinizi birleştirin.


10 Nisan 2017 : Evlilik ya da ilişkinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Üzerinizde despotça bir baskı hissi yaratılabilir. Boyun eğmeyen tavrınız tepkilere ve baskının daha artması-na neden olabilir. Şartlar sizden yana değil gibi görünüyor.


10 Nisan 2016 : Her türlü ayrıntıyı hesaplıyorsunuz. Mantıklı ve detaylı tarafınız bazı konulara olumsuz şekilde yaklaşmanıza neden oluyor. Çevrenize yorulduğunuzu belirtmek zorundasınız. Bugün işinizdeki şartları tekrar gözden geçirin. Sevdiğiniz kişinin sorunlarını çözmesine yardımcı olmalısınız.


10 Nisan 2015 : Sırf farklılık olsun diye yeni bir deneyim yaşamak, yeni bir yere gidip öğrenmek ve tanımak size iyi gelebilir. Yalnız başına hareket edip kimseye bağlı hissetmediğiniz bir yoldan yeni bir arkadaş edinmiş olarak dönebilirsiniz.


10 Nisan 2014 : Çocuğunuzla iyi iletişim kurma şansınız var. Bunun olabilmesi için biraz onun dilinden konuş-mayı beceriyor olmanız lazım. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarın. Onun yerinde olsaydınız ne düşünür-dünüz diye sorun kendinize.


10 Nisan 2013 : Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte beklediğiniz çıkışı yapmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Niyetleriniz ön plana çıkacak. İnatçı tavır göstermediğiniz sürece birçok alanda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz.


10 Nisan 2012 : Çok sevdiğiniz bir dostunuzla bir başarıyı veya bir sevinci paylaşacaksınız. Bu durum ikiniz için de çok iyi bir başlangıç olacak. Elinizde olmayan nedenlerle işinizde yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Yalnız başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün daha verimli olabilir.


10 Nisan 2011 : Bazı kişiler sizi uyarma amaçıyla hayatınıza sıklıkla girebilirler. Parasal sıkışıklığınızı bir dostunuzun desteğiyle aşacaksınız. Yeni bir aşk macerasını kaldıracak durumda değilsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


10 Nisan 2012 : İş konusunda iflah etmez bir yaratıcılığınız var. Bugün yine, yeni fikirlerle gözünüzü açtınız. İstiyorsunuz ki, herkes sizinle aynı fikirde olsun. Farklı insan olmak, bazen yalnız olmanıza sebep oluyor. Her zaman destek almayabilirsiniz. Rekabetçi yapınız aşkta da kendini gösteriyor. Sevgilerinizi farklı yaşadığınız için, yanlış anlaşılıyorsunuz.


10 Nisan 2018 : Bugün daha kararsız ve dağınık düşünceler içindesiniz. Aynı zamanda duygusal açıdan adını koyamadığınız huzursuzluklar yaşanabilir. Bir daha sakin ve sabırlı olmalı, olaylara dışardan bakabilme gücünü göstermelisiniz. Elde olmayan pek çok durum karşısında yapıcı önlemler alma şansınız olacaktır. Aileden gördüğünüz maddi manevi destekle güveniniz artacak.


10 Nisan 2017 : Bugün yerinizde durmakta zorlanacaksınız. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz öncelik kazanabilir. Kısa ziyaretlerde bulunmanız gerekebilir. Paylaşımlarınız artacak. Yalnız sohbetlerinizde daha sabırlı ve düşünceli davranmaya dikkat etmelisiniz. Duygu ve düşüncelerin aktarırken ısrarcı olmak olumsuz sonuçlar doğurabilir.


10 Nisan 2016 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


10 Nisan 2015 : Güne biraz yorgun başlayabilirsiniz. Sabah saatlerinde yaşadığınız ertelemeler bu açıdan işinize gelebilir. Ancak öğleden sonra kendinizi daha iyi hissedecek ve işlerinize ağırlığınızı verebileceksiniz. Bugün para konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle harcamalarınızda artış meydana gelebilir. Düşünmeden hareket etmeyin.


10 Nisan 2014 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


10 Nisan 2013 : Ay burcunuzda ilerlerken pek çok konuda sizi harekete geçiren etkiler altındasınız. Kafanızda yepyeni düşüncelerle yola çıkmak, hayatınıza yenilik getirecek hedeflere yöneliyorsunuz. Bazı şeyleri geride bırakmanın rahatlığı ile ilerleyen saatlerde önemli başlangıçların zamanı olacak. Kişiliğinizin farklı yanlarını ortaya koymak, önemli kararlar almak kolaylaşıyor.


10 Nisan 2012 : Artık daha iyimser ve geniş düşüneceğiniz bir dönem içindesiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz ve yeni planlar yaptığınız eğitim çalışmalarına yöneleceksiniz. Başkalarının görüşleri ve tavsiyeleri size pek çok konuda yararlı olacaktır. Hayat görüşünüz yenilemek, yeni kişilerle bir araya gelmek entelektüel anlamda size çok şey katabilir. Olumlu haberler ile yolculuk planları yapabilirsiniz.


10 Nisan 2011 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


10 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


10 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


10 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


10 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


10 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


10 Nisan 2012 : Ortaklaşa para meseleleri sizi yeterince uğraştıracak. Özellikle eşle olan maddi bağların yenilendiği zorlu zamanlar geçirebilirsiniz. Kendinizi yeterince temkinli olmaya zorlamalı, borç alacak konularında destek aramalısınız. Az da olsa başkalarının maddi imkanlarından destek görebilirsiniz. Finansal yatırımlar açısından doğru karar vermekte zorluklar var.


10 Nisan 2018 : Duygusal bir dönemdengeçiyorsunuz. Hemen herşeye alınganlık göstermenizolası. Bir şeyler keyfinizikaçırdığında hep sinirinizipartnerinizden çıkarmayın.


10 Nisan 2017 : İşteki ilişkilerinizde dikkati elden bırakmayın. Yeni tedbirler almanız gereken konular olabilir.


10 Nisan 2016 : Boş hayallerle kendinize zarar veriyorsunuz. Gerçek şansınızı yakalamanız için geç kalmayın.


10 Nisan 2015 : İçinizde öylesine büyük coşku ve sevgi var ki onsuz bir dünyayı hayal edemiyorsunuz. Ancak bugün aranızda tatsız ve sert rüzgarlar esebilir.


10 Nisan 2014 : Bugün kişisel cazibenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kazançlarınızı aşan harcamalarınız yüzünden bütçenizin ayrıntıları gündeme gelecek. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız. Size sunulan teklifler her zaman karşınıza çıkmayabilir. Ailenizin sizden ilgi bekledikleri bir gün.


10 Nisan 2013 : Hem radikal hem de duygusal olmaya çalışıyorsunuz. Ama bu durumu idare edecek güce sahip değilsiniz. Duygusal yönünüz ağır bastığı için hata yapıyorsunuz.


10 Nisan 2012 : Sevginize güven duymalısınız. Onun artık beklentileri körelmek üzere. Sevdiğiniz kişi ile aranızda önce dostluk bağları kurmayı bilmelisiniz.


10 Nisan 2011 : Duygularınızı anlatmak için en doğru yöntemleri bulacaksınız. Bu sizde zafer hissi yaratabilir.


10 Nisan 2018 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


10 Nisan 2017 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


10 Nisan 2016 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.


10 Nisan 2015 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


10 Nisan 2014 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.


10 Nisan 2013 : Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed