Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

10 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

10 Ocak 2018 : Yakın çevrenizden alacağınız desteklerle kendinizi ve hayatınızı önemli bir noktaya taşıyabilirsiniz. Yalnız Oğlaklar için önemli bir gün; heyecanlı tanışmalar yaşayabilir, bazı sosyal ortamlarda bulunabilirler.


10 Ocak 2016 : Bazı kişilerin şanssızlıkları veya zorlu hayat hikayeleri nedeniyle kendinizi feda etmemenizde fayda var. Ani kararlar vermeniz veya ani hareketlerde bulunmanız durumunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Gereğinden fazla bonkör olmamanızda veya bonkörlüğünüzü kötüye kullanan kişilere dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Jüpiter bugünden itibaren dört aylık bir gerileme sürecine giriyor. Bu durum Jüpiter’in hayatımıza getireceği şansları bitirmiyor, ama azaltıyor veya yavaşlatıyor. Daha fazla içsel hesaplaşma yapmamıza ve inandığımız şeyleri sorgulamamıza neden oluyor. Aynı durum iş hayatı veya finansal başlıklı konularda da yaşanabilir, yani işler yavaşlayabilir veya beklentiler karşılanmayabilir. Merkür’ün de gerilemesine Oğlak burcunda devam etmeye başlaması (zira Kova’da geriliyordu) iş birliklerimizi, işle ilgili girişimlerimizi veya hedeflerimizi yeniden gözden geçireceğimiz, daha gerçekçi adımlar atma ihtiyacı duyabileceğimiz, resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantılı başlıklarda hatalara veya düzensizliklere açık bir sürece işaret ediyor. Ancak, elbette, Salı ve Pazartesi günleri yazdığımız iletişim sorunları, elektrik, elektronik ve teknolojik başlıklı konularda aksilikler, unutulan eşyalar, rötarlar, çifte rezervasyon v.b konular da devam ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Ocak 2015 : Uyumu ve huzuru yakalamak istiyorsanız politik davranmanız gereken bir gün. Evinizde, iş yerinizde, iş ortamınızda, ailenizde veya ait olduğunuz topluluklarda meydana gelen değişiklikleri dikkatle takip etmelisiniz. İşlerinizi ihmal etmemeli, kendinizi meşgul tutmalı, ama etrafınızda olan bitenin farkında olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Ocak 2014 : Abartılı tekliflerde bulunabilir veya tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Hiç huyunuz olmamasına rağmen abartma eğiliminizin yüksek olabileceği bir gün. ‘’ Sen iste Amerikan başkanını ofisine getiriyim’’ demekle getirmek arasında ciddi fark vardır sanırım. Öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Her kafadan bir ses çıkma ihtimali yüksek bir gün. Dolayısıyla, herhangi bir amacınızla veya işinizle ilgili yöntemlerinizi ya da izleyeceğiniz yolu açıklarken türlü eleştiri, tavsiye veya öğütle başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Zira, aralarından bazıları gerçekten işinize yarayacak fikirler olabilir. Ama, işe yarayanlar veya yaramayanlar arasında seçim yapmak ve bu esnada kimseyi kırmamak veya ses yükseltmemek çok zor olabilir.Herşeyin yolunda gitmesini umalım.


10 Ocak 2013 : Önümüzdeki üç hafta boyunca tüm ışıklar üzerinizde! Şov başlıyor! Jestleriniz takdir görebilir ve ödüllendirilebilir. Gelişmenizi, ilerlemenizi veya yönünüzü değiştirmenizi sağlayabilecek bir şans yakalayabilirsiniz. Eskiden birlikte çalıştığınız kişilerden bilgi toplayabilirsiniz. Gizli işlerde sizinle birlikte ilerlemek isteyen kişilerden uzak durun. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe


10 Ocak 2012 : Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz. Kafanızın içindekileri açığa çıkarmakta güçlük çekebilirsiniz. Tartışmadan kaçının… Yarına kadar... Özellikle bilinçaltınızda yer alan korkular ya da sezgiler konusunda bazı sorunları sık yaşıyorsunuz.


10 Ocak 2011 : Güne iyimser ve moral açısından oldukça güçlü başlıyorsunuz. Tabii ki çok fazla iyimser olmayın. Hatta aniden elinizden yüklü bir miktar para çıkabilir. Bunu ertelemeye çalışın. Aşk konularında ise günün sonunda hareketlilik daha da artacak.


10 Ocak 2018 : Bugün yakın çevrenizle birçok olumlu bağlantı kurmanız mümkün. Detay gerektiren konularla ilgilenebilir, araştırmalarınız için bilgi toplayabilirsiniz. Kafanızda pek çok düşünce olsa da, bunları gerçek hayata aktarmakta gecikebilir ve bazı pürüzlerle karşılaşabilirsiniz.


10 Ocak 2017 : İkizler burcu insanı genellikle pratik zeka sahibidir. Yaratıcılığınız tepe noktasına vuruyor. Sanatla ilgilenen İkizler burcu bazı aktivitelere katılmayı planlıyor. Aynı anda birçok şeyle ilgilenmeniz sizi başarısızlığa sürükleyebilir. Hayatınızda doyumsuzluk hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İsteklerinizi önem sırasına göre gerçekleştirmeye çalışmalısınız.


10 Ocak 2016 : Bugün hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Zihinsel yetenekleriniz ve iletişimdeki başarınızla dikkat çekeceksiniz. Yeni bir dil öğrenme isteği içindesiniz. Cesaretinizi toplayıp harekete geçin. Ailenizle ilişkileriniz istediğiniz doğrultuda gelişecek. Güvenliğinize olan düşkünlüğünüz, yaşadığınız yerle ilgili bazı değişikliklere yöneltecek.


10 Ocak 2015 : Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Çok önemsediğiniz bir arkadaşınızın kişisel sorunlarına, bugünlerde daha da yakın olacaksınız. Akraba ilişkilerinizde bir süredir sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler var. Bununla ilgili kuşkularınızı netleştirmeniz gerekecek. Yakında büyük bir kalabalık içinde, coşkulu bir sevinci paylaşacaksınız.


10 Ocak 2014 : Sizinle ilgili çok çarpıcı tespitlerle karşılaşabilir ve bu yaklaşıma siz de katılabilirsiniz. Bu kendinizle hesaplaşmanız için iyi bir fırsat olabilir. Bugün hiç yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalacaksınız. Ama bunu yapmanız size beklemediğiniz yararlar da getirebilir. Atak davranırsanız, karşılığını önümüzdeki günlerde alacaksınız.


10 Ocak 2013 : Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle yaşadığınız probleme çözümler getirebilir. Yakın çevrenizdeki bazı değişim niyetlerini yapay buluyorsunuz. Bu niyetler, sizi yeniden değerlendirmelere götürüyor. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz.


10 Ocak 2012 : Son günlerde içine düştüğünüz çekingenlik, sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenlerle bu kadar çekingenlik yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bir problemin üstüne, sonucuna yalnız katlanacağınız endişesiyle gitmiyorsunuz. Problemin içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor.


10 Ocak 2011 :
Son günlerde içine düştüğünüz çekingenlik, sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenlerle bu kadar çekingenlik yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bir problemin üstüne, sonucuna yalnız katlanacağınız endişesiyle gitmiyorsunuz. Problemin içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor.


10 Ocak 2018 : Her anlamda belli bir güvene oturmuş ilişkiniz size sorunsuz bir beraberlik sunuyor. Güvenin pekiştiği yerden heyecan gider, gibi aşk yorumlarını yapay söylemler olarak değerlendiriyorsunuz.


10 Ocak 2017 : Duygusallığa karşı bir isteksizlik olabilir. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde duygularınızda değişimler ,iniş çıkışlar olabilir. Yaşayacağınız gerilimler sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişimi etkileyecektir. Duygusal bir sorunu çevrenize yansıtmanız mümkündür. Gün içinde iniş çıkışlı bir ruhsal durum yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı ihmalakar tutumlar gösterebilirsiniz ve bu ilişkinizi olumsuz olarak etkileyecektir.


10 Ocak 2016 : Aşk yaşantınızda hareketli günler geçiriyorsunuz. Sevgilinizle aranızda farklı bir ilişki var. Çok fazla tartışmanıza rağmen birbirinizden kopamıyorsunuz. Bugün onunla ilişkiniz nispeten daha olumlu olacak ve aranızda atrtışma çıkmayacak.


10 Ocak 2015 : Dışa yönelik küçük mutlulukları ilişkiye ihanet gibi görmeden önce, bu ihtiyacı neden duyduğunuzu sorgulamanız gerekiyor. Problem siz, partneriniz ve ilişkiniz üçlüsünde kilitli.


10 Ocak 2014 : Gönlünüzün arzularına bugüne kadar koyduğunuz sınırlar, şimdi gizlemeye çalıştığınız pişmanlıklarınızın tek nedeni. Gönlünüzü başıboş bırakma kararınızda biraz gecikmiş görünüyorsunuz.


10 Ocak 2013 : Bazı rahatsızlıklar ilişkinize yeniden bakmanızı gerektiriyor. Mükemmel beraberlik için, çok az uğraş vereceksiniz. Böylesine yoğun duygular beslediğiniz birine daha ilgili davranabilirsiniz.


10 Ocak 2012 : Gönlünüzün uzun zamandır aradığını sonunda bulduğunuz, her davranışınızdan belli. En iyi seçimi yaptığınıza çevrenizi inandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Onun size verdiği heyecan bunu zaten doğruluyor.


10 Ocak 2011 : Gönlünüzün uzun zamandır aradığını sonunda bulduğunuz, her davranışınızdan belli. En iyi seçimi yaptığınıza çevrenizi inandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Onun size verdiği heyecan bunu zaten doğruluyor.


10 Ocak 2018 : Sabah yaşayacağınız hareketlilik uzun zamandır belirsiz olan bir durumun açığa çıkmasına neden olabilir. Bir küçük değişiklik haberi alabilirsiniz. Bu haber sizi ve birkaç kişiyi çok mutlu edecek.


10 Ocak 2017 : İşyerinizde sizin yerinize göz diken insanlar olabilir. Yapmanız gereken tek şey patronunuza karşı biraz daha çalışkan gözükmek. Bu tür insanlara da ılımlı ve hoşgörülü yaklaşırsanız kazanan siz olacaksınız.


10 Ocak 2016 : Girişimci bir arkadaşınız sizi işle alakalı bir konuda cesaretlendirmeye çalışacak. Şu andaki işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var. Koşulları oluşturma çabalarınızda bugünlerde netice alabileceksiniz.


10 Ocak 2015 : İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsinizGeçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilmeli. Bu bakış, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilir.


10 Ocak 2014 : Yeni geliştirdiğiniz yöntemler bu sıralar ilgi çekmek üzere. Yapmak istediğiniz küçük tatilin önünde engeller var. Bir süre daha gönlünüzce dinlemeniz mümkün gözükmüyor.


10 Ocak 2013 : Güven duyamadığınız biri var. Bu kişi gerçekten de size zarar verecek birtakım hazırlıklar içinde görünüyor. Sağlam öngörüleriniz çevrenizdeki fırsatları daha da netleştirecek.


10 Ocak 2012 : Son birkaç gündür biraz hayal gibi görünmeye başlayan beklentiniz, bugünkü çok kritik görüşmenin arkasından sizi sevindirecek. Beklentinize bir kapı aralanıyor.


10 Ocak 2018 : Çok zorlanarak bir araya topladığınız parayı kullanmayı düşündüğünüz alana biraz yabancı kaldığınız için kaygılarınız var. Paranızı iyi koruyorsunuz. Ama aile bireyleri sizin kadar tutumlu değil. Bu akşam bu konuda küçük bir tartışma olabilir.


10 Ocak 2017 : Bir alacağınızın gecikmesi sizi bugünlerde biraz zorda bıraktı. Elinizin altındaki ahizeyi bugün kaldırıp kaldırıp bırakacaksınız. Çok müşkül durumda olmanıza rağmen bu parayı geri istemek size zor geliyor. Bir dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz.


10 Ocak 2016 : Paranızın kontrolünde söz sahibi ikinci, üçüncü kişiler var gibi. Bu para ilişkisinde zarar görmüyorsunuz. Yine de daha inisiyatifli bir izlenim, size yönelik farklı bakışları getirebilir.


10 Ocak 2015 : Uzun zamandır sürüncemede olan beklentileriniz hareketlenebilir.Gelir durumunuz pek sakınmadan harcayabilmenizi sağlıyor. Kısa vadede sorunlu para ilişkileri görünmüyor.


10 Ocak 2014 : Almanız gereken ödemeleri zamanında alamamanız yaptığınız planları bozabilir. Özel durumunuzu değiştirmeniz, genel koşulların belirlediği olanaklar içinde pek mümkün görünmüyor.


10 Ocak 2013 : Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.


10 Ocak 2012 : Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz. Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak.


10 Ocak 2011 : Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz. Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak.


10 Ocak 2018 : Bazen işlerinizi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Bu ihmal ettiğiniz işleriniz sonradan sinirlerinizi çok bozuyor.


10 Ocak 2017 : Görüştüğünüz bir başkası da varsa bunu sevgilinize söyleyin. Gerçeği bir başkasından duymasına çok az kalmış.


10 Ocak 2016 : Çok özel olarak sevildiğiniz bir arkadaş ilişkinizde, içinde sizin de olduğunuz bazı kararlarda zorlanmalar söz konusu.


10 Ocak 2015 : Sert tepki verdiğiniz arkadaşınız, şu sıralar çok sağduyulu görünüyor. Bu, eleştirileri ciddiye almanız, problemi ortadan kaldırmanız için ilk adım olabilir.


10 Ocak 2014 : Bugünlerde duygusallığı geri planda bırakmanız gerekiyor.


10 Ocak 2013 : Sıkı dostlukların bozulmamasına özen göstermelisiniz. Karşılıklı olarak çok şey borçlu olduğunuz bir ilişkinizde küçük kırgınlıklar söz konusu.


10 Ocak 2012 : Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bazı duyumlara daha temkinli yaklaşmanızda yarar var.


10 Ocak 2011 : Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bazı duyumlara daha temkinli yaklaşmanızda yarar var.10 Ocak 2018 : Çalıştığınız yerde sizi kısıtlayan tavırlar veriminizi düşürebilir. Bu konudaki rahatsızlığınızı amirlerinize ileterek performansınızı arttırabilirsiniz. Sıra dışı bir ilişki, körelmiş olan duygularınızı canlandırabilir.


10 Ocak 2017 : İş arkadaşlarınızdan yana pek şanslı olmayabilirsiniz bugün. Size karşı çok fazla fedakârlık yapacakmış gibi görünüp aslında o kadar da verici olmayabilirler. O nedenle siz yine de maddi ve manevi kaynaklarınızı ihtiyaç halinde ortaya çıkarmak üzere tekrar gözden geçirin.


10 Ocak 2016 : Evliyseniz eşinizle çocuk sahibi olma konusunu konuşabileceğiniz bir gün. Endişeleriniz tek taraflı değil. O da benzer düşünceleri taşıyor. Konuşmadan konuya açıklık getirme şansınız yok. Muhabbetin enerjisinden dolayı bugün kendinizi ona çok yakın hissedeceksiniz.


10 Ocak 2015 : Uzun bir çalışma döneminden sonra nihayet yeni kurmak istediğiniz iş için sona yaklaştınız. Biraz daha sabırlı olun. Vereceğiniz güven ileride size başarı getirecektir. Sevdiğiniz insanın kalbini kazanmaya çalışın.


10 Ocak 2014 : Bekârlar için aşkı bulma şansı veren etkiler var. Bugün her ne olursa olsun keyif adına bir şeyler yapıp olayların tadını çıkarmayı ihmal etmeyin. Çocuklarla ve içinizdeki çocukla iyi ilişkiler kurmanın yararını göreceksiniz.


10 Ocak 2013 : Bugün çekiciliğiniz üzerinizde olacak. Evden çıkarken aynaya bir bakın ve göz dolduran cazibenizi takdir edin. Bu etkileyici havanızı, zorlu olabilecek görüşmelerinizde devreye sokun. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır konumundasınız ama yanlış anlaşılmamaya çalışın.


10 Ocak 2012 : Zengin bir hayal gücünüz var. Siz bunu mesleki faaliyetlerinizde kullanırsanız başarınıza olumlu bir katkıda bulunmuş olursunuz. Espri dojazınızı iyi ayarlayın. Bazen sınırı aşmanız karşınızdakinin onurunun kırılmasına sebep olabilir. Bekleğinizin müjdeli haberi bugün alabilirsiniz.


10 Ocak 2011 : İşinizdeki durgunluk moralinizi bozabilir. Ancak bunun geçici bir durum olduğunu unutmayın. Kişisel hesaplaşmalara girmeyin. Meselelerinizi hukuki yollardan çözün. Yakında herşey yoluna girecek.


10 Ocak 2013 : Geçmişin küskünlüklerini bir kenara bırakın ve yeniden yaşamanız gereken konuları onlarla bir karma yaparak kendinizi mutsuz etmeyin. Çünkü, zaten aldığınız her nefesin hesabını kendi kendinize soruyor ve gergin bir ortam yaratıyorsunuz. O şekilde veya başka bir şekilde; siz ne yaparsanız yapın, sizi mutsuz edenler de yaşamlarını sürdürüyorlar.


10 Ocak 2018 : Sosyal açıdan sizi sorumlu kılan konulara yöneliyorsunuz. Yeni bir ekip çalışması dahilinde görevler gündeme gelebilir. Başkaları adına ortak projeler üretebilmek bu dönem önceliğiniz olacak. Bir yandan da etkinliğinizi ortaya koymak ve somut işler çıkarmak istiyorsunuz. Çalışma koşullarında yaşanan olumlu şartlara rağmen, zihinsel yorgunluklara dikkat etmelisiniz.


10 Ocak 2017 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


10 Ocak 2016 : Bugün daha iyimsersiniz. Yeni imkanların öne çıkması ile kendinizi toparlıyorsunuz. Ortak çalışmalar yaptığınız kişilerle işbirliğini artırmak, onların desteği ile yol bulmak mümkün. Sosyal hayatınızda yer alan paylaşımlar da bir ölçüde sizi keyifli kılıyor. İşten beklenen maddi kazançlar ise sorun olabilir. Daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir.


10 Ocak 2015 : Bugün yaratıcılığa ve keyiflere yöneldiğiniz bir gün olacak. Sergi veya müze gezebilir, konsere gidebilirsiniz. Hoş ve eğlenceli sohbetler yapabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. Yaratıcılığınız kadar cömertliğiniz de artacak. Özellikle pahalı zevklerinize harcama yapabilirsiniz. Paranızı bu kadar saçıp savurmayın.


10 Ocak 2014 : Sizin için çok daha rahat ve hevesli bir gün olabilir. İş ve kişisel konular dışında kalarak sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Değişik uğraşlar gevşemeniz açısından size cazip gelecektir. Sevginizi iletmek konusunda ise biraz dışadönük olmaya çalışın. Aşırı güvensizlik yanlış anlamalara neden olabilir. Ortaklıklardan gelecek destekler olacak.


10 Ocak 2013 : Beklemelerin sona erdiği zamanlar söz konusu. Gün ortasından sonra daha kararlı ve tutarlı olmanız mümkün. Ay burcunuzda yerini alacak. Sizi pek çok konuda sorumlu kılan gelişmeleri iyi yönetebileceksiniz. Önemli manevraların içinde bulunduğunuz gruplarda yaşanması söz konusu. Özellikle umutlarınızı yenilemek, işle ilgili konularda yeni bir pozisyon almak gerekiyor.


10 Ocak 2012 : Finansal durumunuzu ve borç alacak konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Zira tek başına ilerlemeniz zor. Başkalarının kaynaklarına olan ihtiyacınız bu dönem artıyor. Ancak destek arayışınız sonuçsuz kalabilir. Kişisel kaynaklarınızı daha özenli kullanmanızda yarar var. Duygusal hayatınızda yaşanan kısıtlamalar yerini yenilenmelere bırakıyor.


10 Ocak 2011 : Yakın çevre ile artan bir iletişim içindesiniz. Kardeşler ve komşularla olan ilişkilerde son olumlu hava yaşamaktasınız. Ancak kısa yolculukların getireceği ani sorumlulukları ihmal etmeden ilerlemelisiniz. Beklenmedik haberlerle moral bulabilir, eğitim çalışmalarında yeniliklere gidebilirsiniz. Zihinsel açıdan sizi donatacak ve geliştirecek temalar olacak.


10 Ocak 2018 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


10 Ocak 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


10 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


10 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


10 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


10 Ocak 2018 : Kartınız Seçim... Bugün kartınızdan da belli olduğu gibi iki konu arasında seçiminizi yapmalısınız. Özgürlüğünüze düşkünsünüz, diğer yandan aşk hayatınızda titizsiniz.


10 Ocak 2017 : Lükse olan düşkünlüğünüz sizi olduğunuzdan daha da kibirli hale getiriyor. Görünüşünüzü hiçbir zaman olduğundan daha farklı hale getirmeyin.


10 Ocak 2016 : Düşler aleminde geziyorsunuz.Sevdiğinizle aranızdakiuyumsuzluk bir gerçek. O haldedeğişikliliklere birlikte kararvermelisiniz. İş arkadaşlarınızınsizin kurallarınıza göreoynamasını istiyorsunuz.


10 Ocak 2015 : Kartınız Yıldız... İnatla kendi becerinizi ve kendi gücünüzü kanıtlamak için uğraşıyorsunuz. Bu kadar ısrarcı olmayın. İş konusunda zor anlar yaşayabilirsiniz.


10 Ocak 2014 : Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün her şeyi çok çabuk kavrayabiliyor ve olaylara etkili çözümler getiriyorsunuz.


10 Ocak 2013 : Kartınız Ay... Sizler tam anlamı ile kariyer ve mevki sahibi olmaya tutkulusunuz. Sizler için bugün karar vermeniz için en olumlu günlerden biri olacak. Para konusunda plan yapın.


10 Ocak 2012 : AŞK: İyilik dolu bir yüreğiniz var.Ya hep ya hiç düşüncesi içindesevdiğinize boyun eğmeyebilirsiniz.Ama olumsuz şartları da bazensiz hazırlıyorsunuz. Fazla gururluolmak sorun yaratabilir.İŞ: Bonkör olduğunuz biliniyor veher dara düşen yakınınız sizin kapınızı çalıyor.Bugün siz zor durumdasınız siz de biraz kapıçalmayı öğrenmelisiniz. Ürkek davranıyorsunuz.SAĞLIK: Yaşam azminiz çok güçlü ve sağlıklıolmak için hiçbir şeyin dengesini bozmuyorsunuz.


10 Ocak 2011 : Geçtiğimiz günlerde başınıza gelen kötü olaylar tekrarlanabilir. Bu olay sizi etkilemesin çünkü kısa sürecek. Yeni biri ile tanışıp aşk yaşayabilirsiniz.


10 Ocak 2018 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


10 Ocak 2017 : İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.


10 Ocak 2016 : İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.


10 Ocak 2015 : Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.


10 Ocak 2014 : Toplumsal yaratıcılığınızın güçlü olduğu bir gün. Kendinizi yetersiz hissedebileceğiniz konulardan uzak kalmayı başarmalı ve amacınıza uygun hareket etmeyi bilmelisiniz. Eğlenmeye ve kendinize vakit ayırmalısınız.


10 Ocak 2013 : İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!


10 Ocak 2011 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed