Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

10 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

10 Şubat 2015 : En büyük hedefiniz neyse ona odaklanmanız gereken günler. Bu esnada bazı kişiler veya durumlar sizin için itici güç olabilir. Farkında olmasanız da, size artısı olabilecek bu kişi ve olayları ihmal etmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın olumsuz açıları nedeniyle, gece saatlerinde belli belirsiz bir gerilim veya huzursuzluk yaşanmış olabilir. Ancak, güne daha şanslı başlıyoruz. Özellikle, eğitim, hukuk, sözleşmeler, estetik veya sanatla ilgili konular ya da ticaret başlıklarında destekleyici etkiler söz konusu. Gün genelinde olumlu açılara sahip olan Ay, daha uyumlu ilişkiler kurmamız, otorite konumundaki kişilerle veya partnerimizle dengeyi ve uyumu yakalamamız için bize yardımcı olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


10 Şubat 2014 : Özel hayatınızı geliştirmek için gerekenleri yerine getirmeli ve bazı değişiklikler yapmalısınız. Geçmişte sizi mutlu eden şeyleri hatırlayarak yola çıkabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla bir araya gelmeniz hayatınızı farklı bir gözle değerlendirmenizi sağlayabilir.


10 Şubat 2013 : Beklenmedik telefonlar, epostalar veya ziyaretçiler söz konusu olabilir. Romantik planlar yapabilir veya sevdiğiniz kişilerle biraraya gelebilirsiniz. Seyahatler veya seyahat planları da gündeme gelebilir. Niobe


10 Şubat 2012 : Bugün parasal açıdan rahat olabileceğiniz ve önemli bir sorununuzdan kurtulabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi düşündüren bir masraftan tam olarak kurtulduğunuzu ya da korktuğunuzdan çok daha az harcama yapmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz.


10 Şubat 2011 : Yenilik arayışı sizde değişiklikler ortaya çıkaracak. Çevrenizdeki insanları sempatikliğiniz ile fazlaca etkileyeceksiniz. Hatta bu özelliğinizden elinizden geldiğince yararlanmaya bakacaksınız. Bu arada karşı cinsten birini etkilemek için de çabaladığınız görülüyor. Ama bu seçimin doğru olup olmadığını bir daha düşünmenizi önerebilirim.


10 Şubat 2015 : Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen, onları gidermek konusunda ağır kanlı kalabiliyorsunuz. Yarardan çok zarar getiren hoşgörülerle sürdürdüğünüz dostluklar var. İleriki zamanlarda bu konudaki bazı birikimler patlamalara neden olabilir.


10 Şubat 2014 : Bugün zihinsel olarak oldukça yorgun ve duygusal olarak karmaşıksınız. Kendinizi toparlamak ve günlük işlerinize motive olmak için zorlanıyorsunuz. Yaşam enerjinizin tükendiğini hissediyorsunuz. Kendinizi değişik faaliyetlerin içine atmak istiyorsunuz ama isteksizliğiniz herşeye engel oluyor. Oysa değişik ortamlara girme ve yeni insanlarla tanışma olanağınız var ve arkadaşlarınızın bu konuda içten talepleri var ama siz inatla yalnız kalmak istiyorsunuz.


10 Şubat 2013 : Resmi bir yerden beklediğiniz kağıtların gecikmesi sizi endişelendirebilir. Beklemeyi bırakıp, gecikmenin nedenini araştırsanız iyi olur. Yoksa çok geç olabilir. İş ve özel hayatınızda yüksek tempoda çalışıyorsunuz. Bu sizi farkında olmadan yıpratıyor. Bir arkadaşınızla oturup birlikte bir kahve içip dertleşmek size tahmin ettiğinizden daha iyi gelebilir. Akşam bir yere davetlisiniz.


10 Şubat 2012 : Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize yol açabilir.


10 Şubat 2011 : Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize yol açabilir.


10 Şubat 2015 : Geçmişte yaşananların tekrarlanacağını düşünüyorsunuz. İlişkinizin hoş taraflarına odaklanmalısınız. Zorluklardan kaçma çabaları içindesiniz. Ama tersi yönde savunmalarınız var.


10 Şubat 2014 : Duygusal olarak büyük bir çöküntü içerisindesiniz. Bu çöküntü daha çok sizden kaynaklanıyor ama bu konuda iç dünyanızı sorgulamaktan özellikle kaçıyorsunuz. Partnerinizle aranızdaki sorunlar olağan sorular. Sizse bu sorunları gereksiz yere abartıyor ve onunla aranızda bir dram yaratıyorsunuz. Ancak gün içersinde duygularınızla değişme olacak.


10 Şubat 2013 : Sevdiğinizin ailevi sorunları doğal olarak sizi de düşündürüyor. Bu sorunları birlikte aşmanız mümkün. Karşılıklı duygusal destek, ilişkinizi güçlendirecektir. Siz bunları atlatabilecek güçtesiniz.


10 Şubat 2012 : Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler içindesiniz.


10 Şubat 2011 : Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler içindesiniz.


10 Şubat 2015 : Yakında kendinizi iyi hissedeceğiniz verimli görüşmeler söz konusu. İş ortamınızı isabetli, mantıklı değerlendirmelerle biçimlendirmelisiniz. Doğal olmayan davranışlar ve mekanik insan ilişkileri sizi yoruyor.


10 Şubat 2014 : Genel olarak iş yaşamınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızın olumlu sonuçları hevesinizi arttıracak. Fikirlerinizi pratiğe dökmede ve somut değerlendirme yapmada başarılı çalışmalar yapmanız sizi iş ortamında aranılan eleman durumuna getiriyor. Kolay çözümler bulabiliyorsunuz. Geleceğinize ilişkin bir kaygı taşımanızda bu çalışmalarda olumlu katkı sağlıyor.


10 Şubat 2013 : İş yerinizde son derece aktif olacağınız bir gün. İş üzerine iş kapatacaksınız. Görevinizin, yeteneğinizin altında olduğunu düşünseniz de bu işte biraz pişmeniz gerekecek.


10 Şubat 2012 : Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıplar gibi görmenize yol açabiliyor


10 Şubat 2011 : Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıplar gibi görmenize yol açabiliyor


10 Şubat 2015 : Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız, zaman, zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu.


10 Şubat 2014 : Bugün alacağınız bir haber çok hoşunuza gidecek parasal konularda akıllıca kararlar alacaksınız. Bu aralar alacağınız zam da sizi sevindirecek.


10 Şubat 2013 : Burcunuzdaki gezegenler sizi harekete geçirirken özellikle parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerinde yatırımlara odaklanabilir, önemli kararlar alabilirsiniz.


10 Şubat 2012 : Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.


10 Şubat 2011 : Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.


10 Şubat 2015 : İki ayrı konuyu düşünebilir yada iki ayrı konu arasında kalabilirsiniz. Bugün seçim yapmanız kolay olmayacaktır.


10 Şubat 2014 : Duygusal çalkantılarınız arttığı zamanlarda insanlardan kaçmanız dertlerinizle arkadaşlığınızı arttırıyor. Bu yüzden böyle zamanlarda daha çok arkadaşlarınızla olmalısınız ki dertleriniz size yaklaşamasın.


10 Şubat 2013 : Başkaları ile birlikte hareket etmek ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsunuz, ama çevresel şartlar bunun için pek de verimli olmayabilir.


10 Şubat 2012 : Şu günlerde olaylara ve yaşamınıza daha da geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor.


10 Şubat 2011 : Şu günlerde olaylara ve yaşamınıza daha da geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor.


10 Şubat 2015 : Daha fazla sorumluluk alacağınız bir iş ve ortaklık teklifi alabilirsiniz yeni ayla birlikte. Evlilik konusunda da aynı şekilde inisiyatif almanıza ihtiyaç duyulacak gelişmeler yaşanabilir. Bekârlar eş adayıyla karşılaşabilir bugün.


10 Şubat 2014 : Bugün planlama ve düzenleme içerikli işler için elverişli. Çok çalışmanız gerekebilir. Gönül rahatlığıyla çaba sarf edebilirsiniz. Bugün gökyüzünden yansıyan enerjiler ‘emeğinizin karşılığını maddi manevi alacaksınız’ diyor.


10 Şubat 2013 : Günü içe kapalı ve hatta biraz keyifsiz geçirme riskiniz var. Tek başınıza kalmamaya gayret edin. Enerjik insanlarla dirsek temasında bulunun ki o halleri size de bulaşsın. Akşam saatleri parasal konuları konuşmak ve hesap yapmak için uygun değil. Asabi davranmayın.


10 Şubat 2012 : Birçok aşk arasında tercihte zorlanma dönemindesiniz. Kalbiniz size ne diyorsa ona kulak verin. Yakın çevrenizle yaşadığınız çıkar çekişmelerini artık sona erdirmenin vakti geldi. Bu durumdan en kârlı çıkacak kişi siz olacaksınız. Sağlık sorunlarınızı daha fazla ihmal etmemelisiniz.


10 Şubat 2011 : Bugün gideceğiniz bir davette elit insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Özellikle kültürel etkinliklerde söz sahibi olan kişilerle kuracağınız diyaloglar sosyal yaşamınızı renklendirecektir. Spor yapın.


10 Şubat 2013 : Ay burcunuzda ilerlerken, size pozitif duygular veriyor. Partnerinize anaç duygularla yaklaşmanız, onun da hoşuna gidecektir. Bazı zaman,  beraberliğinizde karşı tarafın, sorumluluklarının bilincinde olmasını bekliyor olmanız hata değil ve bu konuda suçluluk duygularınızın yersiz olduğunu bilmelisiniz.


10 Şubat 2015 : Her açıdan zorlu zamanlar söz konusu. Yakın ilişkilerde duygusal baskılar devam etmekte. Aynı zamanda maddi manevi güven ihtiyacınız artıyor. Ortaklaşa işler yatırımlar açısından yeni gelişmelerle biraz moral bulabilirsiniz. Borç ve alacaklar konusunda ise akılcı çözümler bulmakta kararlısınız. Yine de maddi açıdan tek başına hareket etmeniz kolay olmayacak.


10 Şubat 2014 : İş hayatınızda ani gelişmeler ve yeni sorumluluklar olabilir. Severek alacağınız bu sorumluluklar sizi fiziksel olarak yorabilir. Sağlığınız konusunda daha duyarlı olmanızı gerektiren durumlar olabilir. Kendinizi aşırı zorlamamalısınız. Bugün aynı zamanda iş ortamında sizi duygusal açıdan bağlayan konulara dikkat etmek gerekebilir.


10 Şubat 2013 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


10 Şubat 2012 : İkili ilişkilere ve duygusal bağlara dikkat çeken konularla yakından ilgilenmeniz gerekiyor. Özellikle ilişkilerinizde daha esnek olmalı, süregelen sorunları aşmaya bakmalısınız. Zira ortak paralar ve eşin para durumu çok daha fazla öncelik kazanabilir. Borç alacak konularında ise beklediğiniz desteklerle moral kazanıyorsunuz. Eğitim hayatının getirdiği sorumluluklar sizi yorabilir.


10 Şubat 2011 : Düşüncelerinizi uygulamanız gereken yeni gelişmeler var. Sizi sorumlu kılan ailevi konular karşısında yapıcı olmanız gerekecek. Zira yakınlarla yaşanacak fikir ayrılıkları bazı engeller yaratabilir. Yerleşimi ilgilendiren sorunlar ve elinizdeki kaynaklar konusu ise ayrı bir problem. Gün içinde toprağa ait planlarınızı daha net görmeye başlıyorsunuz.


10 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


10 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


10 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


10 Şubat 2015 : Kartınız Yıkılan Kule... Evli olan Kova burcu mensupları bugünlerde ilişkilerinin ciddi sarsıntıya girdiğini hissederek paniğe kapılabilirler, ancak zararlı çıkacağınız durum yok.


10 Şubat 2014 : Hayatınızda yeni olaylar olacak. Bunlar sizi çok derinden etkileyecek. İş hayatınızdaki dengeyi koruyun.


10 Şubat 2013 : Kalbiniz tüm sevgilere vedostluklara açık. Bunarağmen aşk konusundakalbinizi boşaltmışsınız.Yapacağınız iş anlaşmalarıyeni kazanç kapılarısağlayacak, şanslısınız.


10 Şubat 2012 : AŞK: Özgürlüğünüze düşkünolduğunuzu herkes biliyor.Sevdiğiniz kişi bu tutumunuzuinat gibi görerek sizi yargılamaçabası içine giriyor. Oysa onakarşı sevgi ve sadakatiniz büyük.İŞ: Çok fazla meraklı ve amacınaulaşan birisiniz ama yararlı bilgilerle vekültürünüzle tam donanımlı insanlarsınız. Bugünbu tecrübelerinizden yararlanmak isteyenlerolacaktır. Yardımlarınızı esirgemeyeceksiniz.SAĞLIK: Uykusuzlukla savaşır gibisiniz.


10 Şubat 2011 : Duygusal bir dönem geçiriyorsunuz. En ufak şeyler bile sinirinizi bozabiliyor. Partnerinizle aranızdaki uyum insanları kıskandırıyor. Fakat küçük bir çatlak çıkabilir.


10 Şubat 2015 : Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.


10 Şubat 2014 : Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.


10 Şubat 2013 : Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.


10 Şubat 2011 : Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed