Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

11 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

11 Ekim 2014 : İnatçı olarak tanımlanabilecek, değişime dirençli durumlar veya problemler esnek ya da pratik bir yaklaşıma cevap verebilir. Olumlu tarafından görmeye çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Son dönemlerde yaptığınız planları veya verdiğiniz kararları bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Önemli bir detayı atlamış veya yanlış düzenlemiş olabilirsiniz.


11 Ekim 2013 : Daha önce kendiniz için faydalı sonuçlar üretebildiyseniz yine yapabilirsiniz. Ancak, bu konuda endişeli olmanız sadece işlerin yavaşlamasına neden olacaktır, dikkatli olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuları yüzeysel algılamakta zorlanabileceğimiz günlerdeyiz. Çok güvenilir kaynaklara dayansa bile, elimize geçen bilgilere göre ya da ortaya çıkan gerçekler doğrultusunda harekete geçmemiz halinde yanlış fikir edinebilir veya şaşırabiliriz. Neyse ki, Pazartesi gününe kadar bazı ilişkilerle veya işlerle nasıl başa çıkabileceğimize dair daha doğru ipuçları yakalayabiliriz.


11 Ekim 2012 : Önünüzde çok önemli üç gün var. Amaçlarınıza yönelin. Yapacağınız kısa gezintiler sizi umduğunuzdan daha çok rahatlatacaktır. Yeni her şeyi merak ediyor, çalışmalarınızda da bu konular üzerinde yoğunlaşıyorsunuz. Sosyal hayatınız için çok iyi olacak bu durum diğer yandan özel hayatınızdaki sürekli bir ilişkiyi ortadan kaldırabilir. Daha önce belirtilen hareketlilik kendini bariz bir şekilde ortaya koyacaktır. Dağınık düşünceler, bir araya getiremediğiniz bir sürü ufak tefek işinizin birikerek bir çığ gibi üzerinize yıkılma korkusu sizi tedirgin bir havaya sokuyor.


11 Ekim 2011 : Bugün duygusal hayatınızda kargaşalar yaşayabilir ve bazı çılgınlıklar yapma eğiliminde olabilirsiniz. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En kötüsü de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız ihtimalidir. Bu tür alel acele geliştirilmiş yakınlıklardan fazlasıyla zarar görebilirsiniz. Eğer iradenizi kullanmazsanız hisleriniz yüzünden büyük hatalar yapabilirsiniz. Zihinsel olarak ise oldukça güçlüsünüz. Bu durumda zekanızı kullanarak her olaya tarafsız yaklaşmalısınız. Bugün iş veya para konularında birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz.


11 Ekim 2014 : Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Prensiplerinize bağlılığınız, kimi zaman zor bir insan da yapabiliyor sizi. Bazı kararlarınızı o kadar da ince eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir. Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı küçük sorunları da ortadan kaldırabilir.


11 Ekim 2013 : Sosyal hayatınızı biraz hareketlendirebilirsiniz. Moral durumunuz özel uğraşlarla düzelebilir. Bu günlerde sorumluluklarınızda bazı dengeleri oturtmanız gerekecek. Bu, kafanızı kurcalayan ayrıntılara yeni çözümler getirecek. Bugün dostlarınıza öneriler götürebilirsiniz. Bu önerilerin değerlendirilmesi, bazı kırgınlıkların unutulduğu anlamına gelecek.


11 Ekim 2012 : Bugün yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün her konuda dikkatli hareket etmeyi tercih edeceksiniz ve bu yüzden dolayı huzurlu bir gün geçireceksiniz. Bugün yeni projelerle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz ve projenizle ilgili ayrıca bir de önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz.


11 Ekim 2011 : Akraba ilişkilerinizde bugünlerde sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler var. Konuyla ilgili bazı kuşkular barındırıyor, ama emin olamıyorsunuz. Büyük bir kalabalık içinde olacaksınız. Bu bir kutlama töreni olabilir. Ama bu toplanma nedeniyle çok alakalı görünüyorsunuz. Dostluğa, arkadaşlığa çok önem veriyorsunuz. Yakında bir dostunuzla küskünlüğünüz olabilir.


11 Ekim 2014 : İlişkinizi bir dengeye oturtmak istiyorsunuz. Bu sizin birlikte aldığınız bir karar. Ama birlikte uymadığınızı gören partneriniz, bu günlerde daha değişik bir formül çıkartabilir, hazırlıklı olmalısınız.


11 Ekim 2013 : Aşk yaşamınızda genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Duygusal olarak sizi rahatsız eden bir sorununuz varsa bugün bunu çözmek için gereken girişimlerde bulunabileceksiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle birlikte güzel zaman geçirmek şansınız olacaktır. İçinizden geldiği gibi davranmak eğilimine girebilirsiniz ve duygusal durumunuzda hoşunuza gidecek değişimler olabilir.


11 Ekim 2012 : Aşk hayatınızı bugün değerlendirirken maziden kaynaklanacak bazı duygusal hatalar yapabilirsiniz. Alacağınız tüm kararlarda ve girişimlerinizde dikkatli olmalısınız.


11 Ekim 2011 : Partnerinizdeki değişikler sizi düşündürüyor. Yeni bir etkilenme içinde olmasından korkuyor ve bu korkuyu kendinizden bile gizlemeye çalışıyorsunuz.


11 Ekim 2014 : Sabah saatlerinde amirinizle yanlış anlaşılmadan kaynaklanan ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu tartışma ne kadar moralinizi bozsada neticede bir yanlış anlaşılma. Yoğun bir iş günü ayrıca başka iş arayışlarınızda da olumlu gelişmeler olabilir. Yeni bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz ve bu sizin ne zamandır beklediğiniz fırsat olabilir.


11 Ekim 2013 : İş yaşamınızda aynı anda birden çok konuyla ilgilenebileceğiniz ve bir çok işi birden tamamlmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Düşünceleriniz açık ve net olacaktır. Fikirlerinizi çevrenizdeki insanlara açıkça anlatacak ve kabul ettirebileceksiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz.


11 Ekim 2012 : İş yaşamınızda farklı işler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ãœzerinizde çalıştığınız projeleri yürütmek için büyük çabalar harcayacaksınız fakat bu proje sizin için gerçekten çok önemli.


11 Ekim 2011 : İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırmanız gerekiyor. Pek sorunlu olmayan iş hayatınız özel ilişkinizdeki sorunlardan çok etkileniyor. Bir iş bağlantınızdan şu günlerde birtakım şikayetler alacaksınız.


11 Ekim 2014 : Paranızı hareketli alanlarda değerlendirme düşüncenizde, görüş anlamında destekleriniz olacak. Akraba ilişkilerinizde yaşanan bir probleme para desteğiniz olabilir.


11 Ekim 2013 : Maddi konularda genel anlamda şanslı olacağınız ve elinizdeki imkanları olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Birden çok maddi gelir beklentisi içine girebilirsiniz ancak bunlardan bir tanesini daha çok önemseyeceksiniz. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunma şansını olacaktır ve aceleci yaklaşımlardan kaçınırsanız bu girişimlerde başarılı olabileceksiniz.


11 Ekim 2012 : Parasal konularda son zamanlarda dikkatli davranıyorsunuz ve harcamalarınıza da özen gösteriyorsunuz fakat bazı acil harcamalarınızda da aynı tutumu göstermeniz pek doğru değil.


11 Ekim 2011 : Evinize iyi para giriyor ve pek sakınmadan da harcayabiliyorsunuz. Taşrada bir veraset işiniz var, uzun zamandır sürüncemede görünüyor. Ondan şu günlerde bir haber alabilirsiniz.


11 Ekim 2014 : Dikkatli olmanızda fayda var zira bugün kontrol edemediğiniz olaylar şaşırtabilir.


11 Ekim 2013 : Bugün maddi yada manevi anlamda bazı fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bunları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Seyahatlare çıkmaya uygun bir gündesiniz.


11 Ekim 2012 : Sağlık gibi önemli konulara duyarsız davranıyorsunuz. Özellikle hava değişimlerinin olduğu bu günlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


11 Ekim 2011 : Bir arkadaşınızın, size bir konudaki tavrınızdan ötürü yönelttiği eleştirileri hazmedemeyip çok sert tepki veriyorsunuz. Arkadaşınız şu sıralar sizden çok daha sağduyulu görünüyor. Eleştirilerini ciddiye almanızda yarar var.


11 Ekim 2014 : Bugün eğer önceki günlerde yeteri kadar ortamdan uzaklaşma fırsatı bulamamışsanız buna imkan sunabilir. Eğitim amaçlı gayretler için de elverişli ve fayda sağlayıcı rehberlerle yolunuzun kesişebileceği nitelikte olacak gününüz.


11 Ekim 2013 : Aile içinde duygusal patlamalar yaşanabilir bugün. Her şeye verilecek bir cevabınız mutlaka vardır ancak o cevapları vermek sizi en fazla haklı çıkarabilir. Sevdiklerinizin gönlündeki yarayı telafi etmek oldukça zor görünüyor.


11 Ekim 2012 : Maddi konulara verdiğiniz değer ve hesapçı tutum sizi bile rahatsız edebiliyor. Her şeyden önce gelen şeyin sağlık olduğunu ve gününüzü paylaştığınız kişilerin kıymetinin hiçbir şeyle ölçülemeyeceğini kabulleneceğiniz etkiler altındasınız. Sağlık konusundaki kaygılar hastane başvurusu gerektirebilir.


11 Ekim 2011 : Şu sıralar aklınızda olmayan şeyler başınıza gelecek. Sorunlarınızı konuşup ortadan kaldırmak yerine görmezlikten gelmeyi tercih etmeniz hiç doğru bir davranış değil.


11 Ekim 2012 : Bulunduğunuz şartları zekice değerlendiriyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili ayrıntılı hesaplar içinde olabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız harcamaların küçük bir bilançosunu çıkarmalı ve  bütçenizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Bazı  birikimler yapmak için vakit çoktan geldi ve sizde aynı düşünceler içindesiniz.


11 Ekim 2014 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


11 Ekim 2013 : Evde sizi bekleyen ve aile içi ilişkilerinizi kısıtlayan gelişmeler var. İhmal ettiğiniz konulara öncelik vermeden önce daha yapıcı adımlar atmalı, destek aramalısınız. Ani yer değişiklikleri karşısında daha sakin kararlar almanız gerekebilir. Eldeki kaynakların ölçülü kullanılması gereken bu günlerde, iş hayatında olup biten gelişmeleri görmekte yarar var.


11 Ekim 2012 : Kişisel konularınızı iyi yönetiyorsunuz. Bir yandan da grup çalışmalarında sizi bağlayan sorumluluklar var. Ortak bir çaba ile çok iş çıkarılabilir. Yaptığınız çalışmaların sonuçlarını tatmin edici bulabilirsiniz. Hayatın getirdiği yükler bir miktar azalırken, keyif alacağınız beraberlikler söz konusu. Uzaklarla ilgili haberlerin kararlarınıza yön vereceği söylenebilir.


11 Ekim 2011 : Öncelikleriniz çok önemli görünüyor. Artık karşınıza çıkan yeni durumları gözden geçirmek, ortaklıklarda arayışlarınızı netleştirmek durumundasınız. Ancak başkalarının desteğine ihtiyacınız olacak. Yeni koşulların getirdiği öneriler sizi uzun vadeli planlar içine çekecektir. Kişiliğinizi öne çıkarabileceğiniz bu dönem, hayatı daha gerçekçi bir boyutta görmektesiniz.


11 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


11 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


11 Ekim 2012 : Sizi sosyal açıdan canlandırıcı gelişmeler öne çıkıyor. Yeni ilişkiler ve getireceği imkanlar sizi farklı umutlar taşımakta. Özellikle geleceğe dönük düşüncelerinizde iyimserlik kazanacaksınız. İşle ilgili takım çalışmaları yorucu şartlar getirebilir. Ancak maddi açıdan kısıtlayıcı şartlar sürmekte. Ortaklaşa para temaları önemsenmesi gereken gelişmeler getirecek.


11 Ekim 2014 : DENEYİMLİ kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. Bazı olaylar sizi rahatsız edebilir. Sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.


11 Ekim 2013 : Kartınız Şeytan... İnatçı ve haris kişiler çevrenizde oluşabilir. Buna dikkat ettiğiniz sürece tehlike yok. Ama iyimserliğiniz ön planda olupta tüm sırlarınızı açıklarsanız vay halinize.


11 Ekim 2012 : Kartınız Kaos... Toplumsal baskılara dayanamıyorsunuz. Bugün kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Oysa farklı kişilerle sürekli dalaşmanın alemi de yok. Yolunuzu çizmelisiniz.


11 Ekim 2011 : AŞK: Değişkenliğiniz aşk hayatınıza yansıyabilir. Olumsuz yaşadığınız her konuyu partnerinize yüklüyorsunuz. Bu durum onun hiç hoşuna gitmiyor. PARA: İş konusunda üstlerinizle anlaşamadığınız bugünlerde maddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşantınızla iş yaşamınızı birbirine karıştırmış gibisiniz. SAĞLIK: Gün içinde yaşadığınız tatsız olaylar bedensel olarak kuvvetinizde düşüşler yaratıyor.Tansiyonunuzu kontrol altına almalısınız


11 Ekim 2014 : Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.


11 Ekim 2013 : Aşk konularında pek güvenilmez bir imajınız var. Ama iradenizle kırgınlıkların önüne geçebilirsiniz. İlişkileri yarı aşk yarı dostluk şeklinde sürdürme alışkanlığınız, gizli bazı endişelerin sonucu gibi. Daha problemsiz iş bağlantıları için daha geniş ilişkiler gerekiyor.


11 Ekim 2012 : Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed