Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

11 Haziran Hangi Burç?


Burcunuz İkizler,

Geçmiş Yorumlar:

11 Haziran 2016 : Hayata özgün yaklaşımlarınız hayatınızı renklendirmenizi sağlayabilir. Çözüm üretme beceriniz ön planda. Diğerlerine yardım etmekten kaçınmamanız ait olduğunuz çevrelerin beğenisini kazanmanızı sağlayabilir.


11 Haziran 2015 : Bazı konularda hatalı ya da eksik yerleri telafi etmek yerine yepyeni yönde veya yepyeni yollarla ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. İş birliğine yatkınlığınız veya yardımcı olma eğiliminiz takdir edilmekle kalmayıp farklı bir karşılık da görecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Haziran 2014 : Doğru adımları atıyorsunuz ve istediğinizi alana kadar olayları zorlayabilirsiniz. Yardıma hazır olmanız ve politik davranmanız durumunda başardığınız veya tamamladığınız işler yeni fırsatların kapısını açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Çelişkili veya çözümsüz ya da hiç ilerlemeyen durumlardan çıkmanın en iyi yolu risk almak, maceraya atılmak ya da daha önce hiç denenmemiş yoldan gitmek değil midir? İnanın bana, pek çok başarı hikayesinin altında bu vardır. Dolayısıyla, köşeye sıkışmış hissederseniz, yeni şeyler deneyin, farklı düşünün, farklı hareket edin. Hayat onu nasıl yorumlarsanız o şekli alır. Paçalarınıza bulaşan çamurdan şikayet etmeyi bırakıp, aynı çamurdan hoş bir heykel ortaya çıkartabilir, hatta içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. İsterseniz yapabilirsiniz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Haziran 2013 : Bazı girişimlerinizin ya da eğilimlerinizin başarılabileceğine dair işaretleri görmeye başlayabilirsiniz. Ancak, bu durumun diğer ihtiyaçlarınızı tatmin edip etmeyeceği üzerine de düşünmeye başlayabilirsiniz. Ufak tefek rahatsızlıklar yapmak istediklerinizle aranıza girmemeli. İşleri tamamlayabilmeye ya da halletmeye çalışmalısınız. Ancak, herşeyin fazlası zararlı olabilir. Değişiklikten çok, istikrara ve pratik olmaya önem vermeniz gerekiyor. Sonunda, belli bir proje, macera ya da girişim hakkında daha adil ve yenilikçi fikirlere sahip olabilir ve belli işaretleri yanlış yorumlamayı ya da ufuk çizgisini tahmin etmeye çalışmayı bırakabilirsiniz. Bunun dışında, eğer gerçekten olumlu düşünüyor ya da huzuru sağlamak istiyor olsanız bile, kendinizi bir an da ciddi olmayan sözler söylerken bulursanız, karşınızdaki kişiler daha da ilgisiz ya da sizin hiç ilgilenmeyeceğiniz şekilde konuşmaya başlayabilirler benden uyarması Niobe’ce.


11 Haziran 2012 : Çok yüklü bir İkizler günü. Umduğunuzu bulamayabilir ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir.Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek birşeyler bulmaya gayret etmelisiniz. Birlikte birşeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir.


11 Haziran 2011 : Öfkeden ne yaptığını bilmez bir hal içine girebilirsiniz ki, bu da sonradan olayın bilincine vardığınızda pişmanlık duymanıza sebep olabilir. Özellikle bir erkeğiyseniz, eşinize karşı ters tutumlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi kontrol edebilmeniz, birlikteliğiniz açısından da faydalı olacaktır.


11 Haziran 2017 : Önümüzdeki günlerde önceden programlanmamış bir geziniz olabilir. Yaşanılan her dakikayı değerlendirmekten yanasınız, fakat bu düşüncenizi, davranışlarınızla pek belli edemiyorsunuz. Kendi başınıza yaşayıp çözme düşüncesinde olduğunuz sorunu, artık taşıyamayacağınızı düşünerek bugün bir arkadaşınıza açılabilirsiniz.


11 Haziran 2016 : Tam bir deniz tutkunusunuz. Bugün bu tutkunuzu elden geldiğince doyuracaksınız. Kendiniz gibi bir arkadaş arayışınız da sona erecek muhtemelen. Yeni haftaya daha bir mutlu başlayacaksınız. Gönlünüzün denizde ama hayatınızın karada olması en büyük çözümsüzlüğünüz. Ruhunuzla bedeninizi aynı yere koyma şansını hiç bulamayacaksınız gibi görünüyor. Kuru yerlerde ıslak ruhunuzla dolaşacaksınız.


11 Haziran 2015 : Gün içinde alacağınız bazı haberle gereğinden fazla şaşırabilirsiniz. Aile büyüklerinizle aranızda çok seviyeli bir ilişki var. Onlardan sürekli övgü alıyorsunuz. Arkadaşlarınızdan bazılarını son günlerde çok ihmal ettiniz. Bugün onların kırgınlıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz.


11 Haziran 2014 : Huzurlu bir hayat istiyorsunuz. Basit, anlaşılır görülen bu isteği elde etmenin ne kadar güç olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden hayata sağlam kementler atıyorsunuz. Yani huzur bozucu bir gerginlikle huzuru arıyorsunuz. Hayatın matrak taraflarını kaçırıyorsunuz. Hayat biter kavga bitmez. Bir sakinleştirici alıp hayatı bir daha tanımlayın. Aldığınız bir kararı uygulamak üzeresiniz. Karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz.


11 Haziran 2013 : Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar var. Uzun vadeye yaydığınız beklentilerinizin bir kısmına acele müdahalesi etmeniz gerekebilir. Gündelik sorunlardaki kanıksamış tavrınız, yüreğinizin üzerinde koruyucu bir kılıf gibi duruyor. Beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz.


11 Haziran 2012 : Bugün belli endişelerle gizlilik içinde yapmayı uygun göreceğiniz çok özel bir görüşme söz konusu. Bu gizlilik, bazı meraklardan korunmanın dışında da niyetler taşıyor gibi. Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bunlar karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. İnsanların verdikleriyle de yetinmeyi bilmek sizi daha mutlu edebilir.


11 Haziran 2011 : Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız.


11 Haziran 2017 : Aşk hayatınızda zaman zaman bunalımlı dönemler yaşıyorsunuz. Bunun sebebi sevgiliniz. Çok değişken karakteri ile ilişkinizi çıkmaza sokabiliyor. Bugünde sevgilinizle bu tip bir problem yaşayabilirsiniz. İlişkinizde yeni bir bunalımlı dönem başlayabilir.


11 Haziran 2016 : Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşıyorsunuz. Tartışmalar istemiyorsunuz. Netlik, dinginlik içersindesiniz. Ama partnerinizin bu tarzı benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz.


11 Haziran 2015 : Aşkta gerçekçi olma zamanınızın geldiğini düşünüyorsunuz. Duygusal açıdan pozitif bir gün olmakla birlikte aşırılıklara kaçabilirsiniz. Onun bu aşırılıklarınızdan rahatsız olduğunu biliyorsunuz. Onun beklentilerini dikkate almamanız incinmesine neden olabilir.


11 Haziran 2014 : İnsanlara bu konuda pek güvenli yaklaşmıyorsunuz. Bu güne kadar hep biçimini, süresini kendinizin belirlediği ilişkiler yaşadınız. Aşk banko bir oyun değildir. Beraberlik sırasındaki şaşkınlıklar, bazı düş kırıklıkları hemen valiz toplamayı gerektirmeyebilir.


11 Haziran 2013 : Adlandıramadığınız duygularınız, yol vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Kendinize bu izni vermeyecekmiş gibisiniz. Bir anda ilkesiz davranabileceğinizden çekiniyorsunuz.


11 Haziran 2012 : İlişkiye iki değişik yerden bakmanız, farklı duygusallıklara neden olabiliyor. Size ayak uyduramayışını zaman, zaman sorun ederken, farklı koşullar içinde olduğunuzu da görmelisiniz.


11 Haziran 2011 : Bugünkü yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok. Bütün çekiciliğinize rağmen, ona uygun olmayacak kadar marjinal biri olduğunuzu düşünüyor. O, tüm çabalarınıza karşın, kararlılığını sürdürme niyetinde.


11 Haziran 2017 : Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle bir anda kimlik değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi bir fırsatlar ortamına sokacak.


11 Haziran 2016 : İş yaşamınızda üzerinize aldığınız sorumlulukların artacağı ve kendinizi bu anlamda baskı altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz.Sizi sıkacak detaylarla uğraşabilirsiniz ve günlük programınızda olmayan işler gündeme gelebilir. Yönetme ve organize etme yeteneğinizde bir artış olacaktır. Yeni bazı girişimlerde bulunma şansınız olacaktır.


11 Haziran 2015 : İş hayatınızın verimliliği ve huzuru bağlamında söz sahibi değilmişsiniz, eliniz kolunuz bağlanmış gibi davranıyorsunuz. Bu benim işim değil, diyorsunuz. Bir çok dostunuz da aynı görüşte. İş yaşamı neredeyse ömrün tamamı demek. Mutlu geçirmek gerekir. Yeteneklerinize güveniyorsanız, onlara yönelik işlere ne zaman yönelirseniz yönelin tam zamanıdır.


11 Haziran 2014 : Kronikleştiğini düşündüğünüz bir takım problemli ilişkileriniz var. Bu ilişkiler sizin için fazla bir anlam taşımıyor olmalı ki, düzeltmek için bir çaba içine girmiyorsunuz. İnceldiği yerden kopmasını bekliyorsunuz. Ama iş yaşamında insanlar belli ortak değerlerin, ortak bir hayat görüşünün etrafında toplanmıyorlar. Ortak bir çıkarın beraberliği bu. Emek paylaşımı dışında bir paylaşım çok gerekli olmayabilir.


11 Haziran 2013 : Bazı iş konularında bir çalışma arkadaşınızla yaşadığınız çelişkileri, bugünlerde bir kenara atmanız gerekiyor. Bugünlerde işlere daha sıkı sarılmanız gerektiğini biliyorsunuz.


11 Haziran 2012 : Herkesin gönüllü olduğu bir konudaki çekimserliğiniz bugünlerde ilgi çekiyor. İş ilişkilerinizde halledilmesini bugünden yarına erteleyemeyeceğiniz bazı problemler var.


11 Haziran 2011 : Önemli bir konudaki fikirlerinizi anlatmak için fırsat kolluyorsunuz. İş yerinizdeki yeni düzenleme ön hazırlıklarıyla ilgili geç bilgilendirilmeniz sizi çok rahatsız edebilir.


11 Haziran 2017 : Maddi konularda genel anlamda başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz. Yeni bazı yatırımlar yapabilirsiniz ve bu konuda son derece temkinli davranacaksınız. Ticari yeteneklerinizi verimli olarak kullanabileceksiniz. Bugün maddi konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.


11 Haziran 2016 : Para durumunuzda iyiye gidiş gözleniyor. Yakında alacağınız bir haberle sevineceksiniz. Bugünlerde bir arkadaşınızla birlikte ortak bir yatırımınız söz konusu olabilir.


11 Haziran 2015 : Kenara para koymaya başlamanız, bazı zevklerinizden vazgeçmenizi gerektirmiş olsa da, önünüzdeki günlerde tedbirli olmanın yararını göreceksiniz. Para konusunda çekingen olduğunuz biri, sizi yakında şaşırtabilir.


11 Haziran 2014 : Paranın sizin için bir araç olduğundan eminsiniz. Ama bazı davranışlarınız oluyor ki, onun sizin için amaç olduğu izlenimi veriyorsunuz. Sizin için söylenen hesabını çok iyi bilir yakıştırması, size de pek övgü gibi gelmiyor.


11 Haziran 2013 : Paranın su gibi akıp gittiği lafına artık iyice inanıyorsunuz. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor.


11 Haziran 2012 : Dostlar arasındaki para alışverişlerinizde, sıkıntılı ilişkilerden bugünlerde uzak durmanızda yarar var. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Siz bu konuda pek meraklı bir yaklaşım içinde görünmüyorsunuz.


11 Haziran 2011 : Önemli bir para çıkışıyla talihinizi denemeniz konusunda ısrar görebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etme konusundaki kararlılığınız sürüyor. Bugün de baştan çıkmayacak gibisiniz.


11 Haziran 2017 : Size hassas bir konuyla ilgili cesaret vermeye çalışanların görüşlerini dikkate almalısınız.


11 Haziran 2016 : Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan kaçınmalısınız.


11 Haziran 2015 : Bugünlerde sevinçlerinizi daha serinkanlı yaşamanızda yarar olacak. Yakın bir tanıdığınızdan gelecek bir haberle sevinip heyecanlanacaksınız, ama bu erken bir sevinç olabilir.


11 Haziran 2014 : Bir kalabalıkla paylaştığınız bir sıkıntının içindesiniz. Sıkıntı üzüntüye dönüşebilir.


11 Haziran 2013 : Bugün içinde birisiyle buluşmak için randevulaştıysanız, bunun için tenha bir yerdense umumi bir yeri tercih edin.


11 Haziran 2012 : Size hassas bir konuyla ilgili cesaret vermeye çalışanların görüşlerini dikkate almalısınız.


11 Haziran 2011 : Konuşmalarınıza ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Pek yarar görmediğiniz bazı ilişkilerde bugün riskli yaklaşımlar içine gireceksiniz.


11 Haziran 2017 : Yeni ve kalıcı iş bağlantıları kurma şansı yakalayabileceğiniz bir gün. Destek alıp verme, var olanı paylaşıp tüm varlığı daha da çoğaltma, iş birliği içinde çalışıp başarılı sonuçlar almayı ana hedef olarak düşünmeniz gerekiyor.


11 Haziran 2016 : Bugün bünyesinde tatlı bir rekabetin olduğu işler ve çalışma ortamları sizi daha faydalı kılacak. Bazı küçük didişmeleri, büyük çatışmalara dönüştürmediğiniz sürece hırslanmanıza ve gayretinizin artmasına vesile olacak.


11 Haziran 2015 : Çevrenizdeki insanların sorunlarıyla ilgilenmeniz sizi o kadar yordu ki, kendi problemlerinize zaman bulamadığınız anlar oluyor. Sevdiğiniz insanlarla yapacağınız bir seyahat sizi eski zindeliğinize kavuşturabilir. Bugün yaşayacağınız bazı olaylar sonucunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


11 Haziran 2014 : Bugün sizi rahatlatacak kişilerle paslaşacağınız işlere odaklanın. Aslında odaklanmasanız da bir şekilde kendiliğinden yürüyen ya da aldığınız iş gücü desteğiyle kendi yağıyla kavrulan işlerden çok daha fazla verim alacaksınız.


11 Haziran 2013 : Bugün elde edeceğiniz maddi gelir, iletişim becerilerinizi doğru kullanmanızla değişebilir. Anlatmak ve bazı durumlarda beceriyi sunmak sayesinde gelir artışı elde edebilirsiniz. Zaman aşımına uğramış bir para geri dönebilir.


11 Haziran 2012 : Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimse size zarar vermeyecek. Elinizden istemediğiniz miktarda bir para çıkabilir. Ortak çalışma gerektiren işlerde alanınızı geniş tutmak isteyebilirsiniz. Gücünüzün desteklenmesini bekliyorsunuz.


11 Haziran 2011 : Şimdiye kadar kural ve prensiplerinize bağlı bir hayat tarzı sürdürdünüz. Yaşamınıza girecek biri bunları tümüyle değiştirebilir. Bu duruma zamanla siz de alışacaksınız. Maddi kazanç kapıları cömertçe açılıyor.


11 Haziran 2012 : Toplumsal başarınızı ortaya çıkaracak çalışmalar için gerekli enerjiye sahipsiniz. Bugün, bulunacağınız ortamlarda, her türlü fikirlere açıksınız. Aşk konusunda yoğun duygular yaşıyor olmanız, bazı ihtiyaçlarınızı göz ardı etmenize neden olabilir. İş konusunda daha sıkı bir disipline ihtiyacınız var unutmayın.


11 Haziran 2017 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


11 Haziran 2016 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


11 Haziran 2015 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


11 Haziran 2014 : Bugün iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Çalışma programınızı normal akışında götürmekte zorlanabilirsiniz. İşle ilgili gecikmeler ve aksaklıklar olabilir. Bu yüzden çalışma ortamınızda üstünde bıkkın veya yorgun bir hava hakim olabilir. Verimliliği ve üretimi arttırmak için epey çaba harcamanız gerekecek. Ancak iş çıkışı dinlenme fırsatı bulabilirsiniz.


11 Haziran 2013 : Değişim yaşanan başkalarının paralarıyla ilgili zorluklar bütçenizi sarsmaya devam ediyor. Ancak giriştiğiniz parasal konularda verimli bir dönem yaşanabilir. Kişisel becerilerinize güvenmelisiniz. Çalışma yöntemlerinizi yenilediğiniz bu günlerde alacak verecek konuları gündeme gelebilir. Gelir ve giderler arasındaki açıkları kapatmaya gayret edin.


11 Haziran 2012 : İş hayatında oldukça yaratıcı ve etkin görünüyorsunuz. Bugün eldeki konuları ve tamamlanması gerekli işleri bilinçli biçimde ele almaya bakmalısınız. Ancak iş ve ev arasında bazı mücadeleler söz konusu. Ãœstlerle olan diyalogunuz açısından esnek olmanızda yarar var. Amaçlarınızı ve kariyer planlarınızı etkileyen olumsuz gelişmelerden uzak kalmalısınız.


11 Haziran 2011 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


11 Haziran 2017 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


11 Haziran 2016 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


11 Haziran 2015 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


11 Haziran 2014 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


11 Haziran 2013 : Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.


11 Haziran 2012 : Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.


11 Haziran 2017 : Enerjiniz ve performansınız tam. Özgüveniniz her geçen gün daha fazla artış göstermekte.


11 Haziran 2016 : Esrarengiz olayları çözmekte üzerinize yok. Ama başkalarının çok fazla özeline girmemelisiniz.


11 Haziran 2015 : Kendinizi yaşananlardan dolayı sorumlu hissetmeyin. Herkes bir şekilde hayatında hatalar yapabilir.


11 Haziran 2014 : Arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunmaktan kaçınıyor ve ani tepkiler verebiliyorsunuz. Onlar da bu davranışlarınıza bir anlam veremiyorlar.


11 Haziran 2013 : AŞK: Çok çabuk sinirlenen biryapınız var ve bugün adetapartnerinize köpürüyorsunuz.Kavga sizin için kaçınılmaz olsada barışmanız da bir o kadar hızlıolacak gibi görünüyor.Partnerinize karşı korumacısınız.PARA: İnsanların dedikodularını çok kafanızatakıyor ve kendinizi boşu boşuna üzüyorsunuz.Çoğunluk sizin yanınızda bunu unutmayın.SAĞLIK: Pozitif enerjiniz hayatınıza son dereceuyum sağlamış olsa da siz de yorulabiliyorsunuz.


11 Haziran 2012 : Kartınız Dünya... Kartınız bir hayli yenilikçi olacağınızı ve bu yeniliklerden keyifle söz edeceğinizi işaret etmekte. Dünyanız öylesine saf ki bu bir melek kadar masum olduğunuzu gösteriyor.


11 Haziran 2011 : Ruh halinizde gelgitler yaşıyorsunuz. Kendinizi dengede tutmalısınız. Sindirim sisteminizle ilgili bazı sorunlarınız olsa da gün ortasında rahatlayacaksınız. Kendinize özgü tavırlarınızla tüm arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz.


11 Haziran 2017 : Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.


11 Haziran 2016 : Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.


11 Haziran 2015 : Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.


11 Haziran 2014 : Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.


11 Haziran 2013 : Duygusal açıdan mutsuz bir dönem. Kendinizi sevilmeyen, istenilmeyen bir insan olarak görüyorsunuz. Fakat içinizde yaşadığınız bu durum depresyona yol açabilir ya da size sağlıkla ilgili problemler yaşatabilir. İşinizle ilgili sizi tedirgin eden bir durum var.


11 Haziran 2012 : Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. İçinizdeki fırtınaları işinize aksettirmeyin. İş arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Buna rağmen dikkatli ve planlı davranarak niyetinizi açık bir biçimde ortaya koyabilir, ilişkilerinizi başarıyla düzenleyebilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed