Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

11 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

11 Mayıs 2016 : Geçmişte birlikte çalıştığınız ya da yardım aldığınız kişileri hatırlayabilir, bu kişilerle bir araya gelebilir veya planlarınızı paylaşabilirsiniz. İmajınızı güçlendirmenize veya tanınmanıza yardım edecek planlarınız ekip çalışmalarına yatkınlığınızı göstermenize de yardımcı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, geçmişten gelen değerler ve ülke konuları ön planda gün boyu. Duygusal ve birbirimize karşı anlayışlıyız. Dün yazdığım yeni aşkları, ilişkilerde canlandırıcı planları, konuşmaları, iltifat, hediye ve şımarmayı destekleyen her başlığı ilgilendiren alanların ön planda olduğu günlerdeyiz. Olumlu ilişkiler kurabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde(dekorasyon, estetik, moda, sanat, kozmetik v.b) kendimizi gösterebilir veya bu tarz işlere zaman ayırabiliriz. İş birlikleri, ortalıklar ve evlilikler açısından da yapıcı günler.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Mayıs 2015 : Çevrenizdeki kişilerin artan istek ve ihtiyaçları sizin için yıpratıcı olabilir. Herkesi memnun etmenin çok zor bir iş olduğunu hatırlarsanız, bazı talepleri zamanında geri çevirmenin önemini fark etmeniz de daha kolay olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yarın Merkür ve Neptün arasında oluşacak olumsuz açı nedeniyle, iki üç gün için kafamız biraz bulanık olabilir, olayları net şekilde görmekte zorlanabiliriz veya yanıltıcı kişilerin veya yanıltıcı etkilerin gölgesinde yanlış adımlar atmaya ya da yanlış kararlar almaya eğilimli olabiliriz. Dolayısıyla, karar almak ya da detay gerektiren çalışmalar yapmak için uygun günler olmayabilir. Bugün Yengeç burcuna geçen ve 5 Haziran’a kadar bu burçta kalacak olan Venüs ise, yaklaşık iki ay boyunca ev, aile, duyarlılık ve duygusallık başlıklı konularda tatmin olma isteğimizin artacağını, aile ilişkilerimizi ya da yaşadığımız yeri paylaştığımız diğer kişilerle bağlarımızı kevvetlendirebileceğimizi veya gayrimenkullerle ilgili ya evimizi ilgilendiren konularda bazı yenilikler yapma ya da girişimlerde bulunma arzumuzun artacağını gösteriyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Mayıs 2014 : Bazı plan, proje veya konulara neden dahil olduğunuz konusunda kafanız karışabilir. Haftabaşında yanıtlara ulaşabilirsiniz. Size öğreteceği şeyler olan kişilerle vakit geçirebilirsiniz, macera arzunuz artabilir. Bazı iş veya projeleri tamamlamak için bilgi toplamanız gerekiyor. Sevdiğiniz kişilere duygularınızı göstermelisiniz. Ufak jestler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.


11 Mayıs 2013 : Eski yöntem ve alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz, size daha parlak alternatifler için yer açacak ve sizi özgürleştirecektir. İkili ilişkilerinizin ön plana çıktığı günler. Elde olmayan nedenler bazı alanlarda tutukluk yapmanıza sebep olabilir. Gün geneli: Kendi hareketlerimiz veya sorumluluklarımız açısından iyi bir etki yarattığımızı düşünsek de, karşı taraf için bu etki yaşanılmıyor olabilir ya da karşı tarafın verdiği karşılığı yanlış değerlendirebilir, plan ve programlarımıza katılımlarını fazla ciddiye ya da hafife alabiliriz. Maddi konuları ve sahip olduğumuz şeyleri ilgilendiren bir tutulma yaşıyoruz. Boğa burcundaki Güneş tutulmasının çok önemli açıları bulunmuyor. Sadece kişisel haritalarında belirgin açıları olanlar bu tutulmadan ağırlıklı olarak etkilenecektir. Öz saygımız ve değer yargılarımızla ilgili konular ön plana çıkabilir, geçmişten gelen değerler ve artık işe yaramadığını düşündüğümüz sistemler test edilebilir. Yalnız kalmanın ve izole olmanın belli konulara hazırlık dönemi olduğunu kavrayabilirsek, iyileşme ve kendini toparlama sürecine girdiğimizi fark edebiliriz.


11 Mayıs 2012 : Bugün bazı karmaşık olaylarla karşılaşabilir ve bir anda kendinizi sorunların altından kalkamayacak kadar güçsüz hissedebilirsiniz.Duraklar, karamsarlığa kapılır veya cayarsanız zararlı çıkabilirsiniz. Yıldızların üzerinizdeki etkileri hem olumlu, hem de olumsuz sayılabilecek niteliktedirler. Bu durumda daima cesaretli davranmanız ve verdiğiniz kararlarda ısrar etmeniz etmeniz şarttır.


11 Mayıs 2011 : Bugün, zaman zaman düşüncesiz bir tutum içine girebilir ve bazı arkadaşlarınıza karşı anlayışsız davranışlar sergileyebilirsiniz. Dostlarınızı darıltmanız ya da sizin onlara gereksiz yere darılarak bir anda defterden silmeniz mümkündür. İşvereninizden ya da üzerinizde otorite sahibi olan kimselerin engellemeleriyle karşılaşabilirsiniz. Duygusal hatalara açıksınız. Yanlış bir aşk ilişkisine girmeniz, normal zamanlarınızda size sıradan görünebilecek kimseleri bir anda aşırı beğenmeniz olasıdır.


11 Mayıs 2017 : Bugün sosyal yönünüzün ağır basacağı bir gün olacak. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda bir artış olabilir. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminde olabilir ve planlarınızı gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenizle ilgili yada evinizde çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.


11 Mayıs 2016 : Bugünlerde pratik zekanız tıkandığınız konularda size olumlu sonuçlar getirebilir. Bunlarla ilgili alabileceğiniz somut öneriler var. Önem verdiğiniz kişilerle dayanışmalarınız olacak. Bugün cesaretinizi sürekli ön planda tutmaya çalışacaksınız. Sık aralıklarla yapacağınız ikili görüşmelerde belli aşamaya getirmek istediğiniz konular var.


11 Mayıs 2015 : Yaratıcı günleriniz. Bunun getirdiği fırsatlarda fark edilir artışlar söz konusu. Bu fırsatların getireceği olanaklar, yenilerinin zeminini hazırlayacak. Kişiliğinizi belirleyen temel özellikler birçok alanda belirginleşebilir. Bugünlerde eş, dost beraberliklerinde tamamlanamamış birtakım şeyleri yerine oturtma çabaları içine girebilirsiniz.


11 Mayıs 2014 : Bugünlerde geleceğe yönelik beklentileriniz güçleniyor. Tutkuya yaklaşmış kimi arzularınız, dışardan bazı destekleri de almış girişimlerinizle hayat bulabilir. Bugünlerde çok ilginç bulup umut bağlayacağınız tekliflere hazırlıklı olun. Belli konularda çevrenize verdiğiniz imaj, ilgi çekip sizin üzerinize olumlu hesaplar yapılmasını sağlıyor.


11 Mayıs 2013 : Yakın çevrenizde birtakım insanlara karşı yersiz güvensizlikleriniz var. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyorsunuz. Çok açık bir insan olduğunuz için duygularınızı içtenlikle gösteriyorsunuz. Tam karşılığını beklemeniz biraz fazla iyimserlik. Verilenme yetinmek sizi gereksiz alınganlıklardan kurtarabilir.


11 Mayıs 2012 : Belli gizlilikler içinde sürdürmeye çabaladığınız bir ilişkinizde, sizin dışınızdaki bazı açıklamalar problem yaratabilir. Kendinize fazlaca yöneldiğiniz geçmiş dönemlerde, eksik bıraktığınız konular ve ihmal ettiğiniz ilişkilerle ilgili olarak, bugünlerde yüzleşmelere zorlanabilirsiniz. Aile ilişkilerinizdeki bazı duygusal gereksinimlerin çözümünde siz varsınız.


11 Mayıs 2011 : Çevrenizdekileri sorunlarınızla üzmemek için her şeyi kendi başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Oysa bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda hazır bir çevreniz var. Hafta sonunu bu kez tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama yakınlarınız buna izin vermeyecekler. Sizin de katılacağınız programlar çoktan hazır görünüyor.


11 Mayıs 2017 : Kararlarda ilk kişi olma eğilimi içindesiniz. Bu konuda ortak davranışlar, muhtemel gelişmeleri olumlulaştırabilir. Sağlam temellere oturtmaya çalıştığınız ilişkiniz, yeni gelişmelere açık.


11 Mayıs 2016 : Bugünleri, ilişkide son derece açık olma ve onarma anlamında çözümler üretme zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. Son zamanlardaki yabancı davranışlar ilişkiyi daha da karmaşık bir duruma getirebilir.


11 Mayıs 2015 : Adını koyamadığınız duygularınız biraz karmaşık. Geçmişle olan bağlarınızı gevşetme güçlüğü yaşıyorsunuz. Karşınıza çıkanın ne olduğunu anlamanız, yüreğinizi tamamen boşaltabilmenize bağlı.


11 Mayıs 2014 : Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide, daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkinizdeki mutluluğunuz sizi yeniliyor.


11 Mayıs 2013 : Mevcut tavırlarınızla partnerinizin yanlış değerlendirmeler içinde olduğunu anlatmanız güç görünüyor. Sevgiliniz, sizin kişisel sosyal çevrenizde rahat davranamayışının, yine sizden kaynaklı olduğunu düşünüyor.


11 Mayıs 2012 : Yeni kurduğunuz dostluğun aşka dönüşmesini istiyor, ama sanki bundan korkar gibi davranıyorsunuz. Hafta içi bir akşam buluşacaksınız. Açılın. Onun ne düşündüğünü bilmiyorsunuz. Ama böylesi daha heyecan verici değil mi ?


11 Mayıs 2011 : Biraz hercai imajınız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu, ama kısa ömürlü oluyor.


11 Mayıs 2017 : İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınız başlardaki kadar hoş gelmiyor. Sıkıntılar üst üste bindikçe paylaşıp dağıtmak ihtiyacı hissediyorsunuz. Birlikte yaşadığınız kişi böyle bir paylaşıma kapalı değil. Belki o zaman küçük oyunlar da çekiciliğini kaybedecektir.


11 Mayıs 2016 : Kendinizi beğeniyorsunuz. İş hayatına özgü becerileriniz var. İşin ritminin gerisinde kaldığınız durumlarda, bu beğeniyi en aza indirmeniz yararlı olabilir. Birkaç günlük iş yolculuğundan biraz kafa karışıklığı ile dönebilirsiniz.


11 Mayıs 2015 : İş yaşamınızda yeni bir süreci adımlıyorsunuz. Birçok yeniliği bir arada barındıran bu süreç, sizi çok kazançlı çıkartabilir. Önümüzdeki günlerde cesaret ve doğru kararlar gerekiyor.


11 Mayıs 2014 : İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden bir hayli strese girdiniz. Bunlardan kurtulmak ve kafanızı toparlamak için bir tatile ihtiyaç duyabilirsiniz. Amirinize danışın, sizi anlayışla karşılayacaktır.


11 Mayıs 2013 : Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu. Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek.


11 Mayıs 2012 : Çok yetersiz bulduğunuz birinin iş kaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz. Yakın bir zamanda çok daha iradi iş olanakları yaratabileceksiniz.


11 Mayıs 2011 : Bugünlerde yeni görüşmeler ve yeni umutlu arayışlar değişik sapmalar gösterebilir. İşinize verdiğiniz emeğin karşısında kronikleşmiş doyumsuzluklar, maddi yetersizlikler görünüyor.


11 Mayıs 2017 : Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuzPara kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor.


11 Mayıs 2016 : Maddi açıdan bir artış beklentisi içerisinde olduğunuz bu günlerde bir yakınınızın size borcunu ödemeyişi ile sıkıntılı anlar yaşayacaksınız.


11 Mayıs 2015 : Paranızı değerlendirme niyetleri için henüz erken. Suların biraz daha durulmasın beklemeni daha akılcı olabilir. Yakında yaşayacağınız bir para tartışmasında uzlaşmacı bir tavır sizi karlı çıkartacak.


11 Mayıs 2014 : Elinizdeki parayla yetinebilmeniz sizi yakında ciddi sıkıntılara sokabilir. Biraz daha hırslı davranmalısınız. Paranın herkese ihtiyacı vardır, bunu kabullenin artık.


11 Mayıs 2013 : Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir. Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


11 Mayıs 2012 : Parasal konularda oldukça tutumlusunuz. Bir planınız var. Bu planınızı gerçekleştirmek için biraz daha kemerleri sıkmalısınız. Yakın zamanda biriktirmeyi düşündüğünüz parayı biriktireceksiniz.


11 Mayıs 2011 : Kaynaklarınızı koruma altına alma çabalarınız, yeni ilişkileri getirecek.Eli açıklığınızı biraz kontrol altına almalısınız. Son zamanlardaki gelişmeler, sizi yeni programlar içine sokabilir.


11 Mayıs 2017 : Aile içi büyük bir tartışma yaşanabilir. Problemlerin çözümünde yapıcı davranması gereken taraf sizsiniz.


11 Mayıs 2016 : Birtakım sorunlarınızı yanlış insanlara dayandırıyorsunuz.


11 Mayıs 2015 : Yeniliklere yatkın kişiliğinizin son zamanlardaki çekingenliği, içinde bulunduğunuz döneme pek uygun düşmüyor.


11 Mayıs 2014 : Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz.


11 Mayıs 2013 : İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz.


11 Mayıs 2012 : İkili bir ilişki içinde ve önemli bir konuda yönlendirilmeye çalışılıyorsunuz. Daha iradi davranabilirsiniz.


11 Mayıs 2011 : Duygularınızda son zamanlardaki kararsızlığı daha pozitif yaklaşımlarla yok edebilirsiniz. Buna çaba gösterin, bu gayreti sizden özellikle bekleyenler var.


11 Mayıs 2017 : Bugün para konusunda şans sizden yana olabilir. Ancak bu elinizdekini har vurup harman savurabilirsiniz anlamına gelmiyor. Eğer elde etmek istediğiniz özel bir şey hedeflemezseniz tembellik tuzağına düşebilirsiniz.


11 Mayıs 2016 : Deneyimleriniz ve hayat tecrübeniz iş hayatınızda oluşturacağınız yeni kadrolaşma için olumlu bir faktör. Bu ekibin elemanlarını seçerken çok titiz davranacaksınız. Sevdiğinize karşı biraz anlayışlı olun


11 Mayıs 2015 : Sıra dışı özelliklerinizi işinizde sergilemek ya da böyle bir görevde bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde uyumlu olmalısınız. Aile içindeki tatsızlıklara son vermek için herekete geçmelisiniz.


11 Mayıs 2014 : Bugün aceleci tavırlar ufak tefek sakarlıklara sebep olabilir. Her şeyi hızlıca bitirme ve zaman kazanma telaşı bir takım beklenmedik aksilikler doğurup hızınızı kesebilir. Sizin adınıza işinizi yapanların acelesi olmayabilir.


11 Mayıs 2013 : Burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla birlikte hayatınızda bir dönemi bitirip yenisini başlatma kararı alabilirsiniz. Bunun için bir süre boşlukta yürümek gere-kiyorsa bile cazip gelecek. Gü-ven duygunuzu testten geçirin.


11 Mayıs 2012 : Rafa kaldırdığınız konuların tekrargündeme gelmesini sağlayabilirsiniz.Zamanı kullanma adına bazı kısıtlamalaryaşıyor ve bunun sancısınıhissediyorsunuz. Bugün elinize geçecek paraylageçici de rahatlayacaksınız. Sağlıklı yaşamiçin beslenmenize özen göstermeniz gerekiyor.


11 Mayıs 2011 : Maddi anlamda tutumlu olmaya özen göstermeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Eski alışkanlıklarınıza bir süre ara vermeniz ekonomik bakımdan negatif olan pozisyonunuzu iyileştirebilir.


11 Mayıs 2012 : Çevrenize aldığınız kişilerin alt yapılarında sistemli bir kişilik yatıyor ve birlikteliklerine yansıttığınız eski tecrübeleriniz önem kazanıyor. Ay’ın konumu, sizi bugün daha temkinli yapıyor. Ailenizin özgürce karar vermeleri sizi olumlu etkilese de, bazı konularda karşıt düşünce içinde olacak ve duygularınızı belli edeceksiniz.


11 Mayıs 2017 : Artık öncelikleriniz değişiyor. İletişim ve haberleşme konuları güne yön verecek. Yeni düşünceler ve sizi aktif kılan zihinsel çalışmalar öne çıkabilir. Çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlar da olacak. Ancak kafa karışıklığı yaşadığınız şu günlerde acele karar almamalısınız. Zira eğitim çalışmalarınızda hızlı ilerlemek ve organize olmak durumundasınız.


11 Mayıs 2016 : İş ortamında sizi geliştiren ve tecrübe katan konular var. Öğrendiğiniz teknikleri daha detaylı çalışılması gereken konularda deneyebilirsiniz. Ancak iş ortamında daha fazla uyum ve paylaşım gerekiyor. Başkalarına destek olacağınız konuları dikkate almalısınız. Gün ortasından sonra ortaklaşa konularda dikkate değer fikir alışverişleri içinde bulunacaksınız.


11 Mayıs 2015 : Yeni planlar ve düşünceler size harekete geçiriyor. Yeni konular sizi sosyal aktiviteler içinde yer almaya itecek. Katılımcı yanlarınızla başkalarına yararlı çalışmalarda somut sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlıklar ve pozitif paylaşımlar ise güne ayrı bir canlılık atabilir. Bu dönem ileriye dönük planlarınızda yenilenmeler öne çıkarken, aradığınız desteği bulacaksınız.


11 Mayıs 2014 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


11 Mayıs 2013 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


11 Mayıs 2012 : Kariyerinizle ilgili yaşadığınız belirsizlikler bitmiş durumda. Artık çalışmalarınız daha net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ancak bu dönemde beklenti içinde olmamalı, olayları uzun vadede düşünmelisiniz. Yapılması gereken işlere,i yeteneklerinizle öne çıkmaya odaklanmalısınız. Ãœstlerle ilişkilerin akıcı ilerlediği bu dönem iyimserliğiniz artıyor.


11 Mayıs 2011 : Yapıcı davranmalı, babayla ilgili uğraşlara daha fazla zaman ayırmalısınız. Güvenliğinize ilişkin konular ise size bazı engeller çıkaracaktır. Aile içi ilişkilerinize karşı daha toleranslı olmanız halinde, tamamlanması gereken konularda rahat ilerleyebilirsiniz. Elinizdeki maddi kaynaklar konusu ise ciddiyete planlanmalı. Akşam saatlerinden sonra çok daha rahatsınız.


11 Mayıs 2017 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


11 Mayıs 2016 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


11 Mayıs 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


11 Mayıs 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


11 Mayıs 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


11 Mayıs 2012 : Hayata ve yurt dışı bağlantılı konularınıza daha iyimser bir gözle bakıyorsunuz. Yenilenmeleri içinize sindirmek, biraz cesur adımlar atmak size yeni fırsatlar getirebilir. Zira bu dönemde yeni kişilere kurulacak bağlantılar değişik tecrübeler edineceğinizi gösteriyor. İş hayatınızın bir bölümü yabancıları içine alacak şekilde öne çıkacaktır.


11 Mayıs 2017 : Kartınız Kaynak... Maddi çıkarlarınızı gözetmeden adım atmamaya başladınız. Böyle giderseniz adınız çıkarcıya çıkacak. Maddiyatı herkes sever ama maneviyatı da unutmayın.


11 Mayıs 2016 : Bugün sağlığınıza ve fiziğinize oldukça önem göstereceksiniz. Partnerinizle aranızda ufak tefek sorunlar olsa da sizler her zaman pratik çözümlerle işin içinden çıkabilirsiniz. Maddi olarak biraz sıkıntı içine gireceksiniz.


11 Mayıs 2015 : Pozitif düşünce içerisinde olmak bugün sizin için çok önemli zira oldukça kritik bir gün. Özellikle de işinizde oldukça mahcup olacağınız durumlar olabilir.


11 Mayıs 2014 : İnsanlar size güvenmiyor. Arkadaşlarınız sadece sizin iyiliğinizi isterken siz onları yanlış anlıyorsunuz.


11 Mayıs 2013 : Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz.


11 Mayıs 2012 : İş yaşamınızda da aşk yaşamınızda da biraz stresli günler geçiriyorsunuz. Ancak dostlarınız yanınızda ve kendinizi bu nedenle başarılı saymalısınız.


11 Mayıs 2011 : DUYGUSAL bir gündesiniz. Hayata pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Moralli haliniz, aile hayatınıza da olumlu yansıyacak ve mutlu olacaksınız.


11 Mayıs 2017 : Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. Geçmişte kalmış bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.


11 Mayıs 2016 : İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.


11 Mayıs 2015 : Sevgilinizin şikayetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz fırsatlarınız olacak, bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve işinizi değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Gereğinden fazla beklenti içine girmek hayal kırıklığına neden olabilir.


11 Mayıs 2013 : Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor.


11 Mayıs 2012 : Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed