Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

11 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

11 Nisan 2015 : Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda ilerleme sağlayacağınız günlerdesiniz. Bu alanlarda olanaklar ve fırsatlar kapıda. Bu nedenle, bazı mantıksız konularda başlangıçlar yapmamaya özen göstermelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşam üstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay’ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Nisan 2014 : Gergin olmanız veya olmadığınız bir kişi gibi davranmaya çalışmanız sizi yoruyor ve yıpranmış görünmenize neden oluyor. Enerjinizi yürümeyen şeylere değil, hayatınızın ilerleme gösteren yönlerine kaydırmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Uyum sağlama veya herkesin yararına amaçlar için çalışma arzumuzun taraftar bulamayacağı bir gün. Dolayısıyla, bazı konuları anlaşılır kılabilmek için kendimizi tekrara düşebilir veya bizim yanımızda olan kişileri dahi ikna edemeyebiliriz. Dolayısıyla, gerginliği üzerimizden atmalı, gerçekten haklı olduğumuz konuları anlaşılır kılmanın daha farklı yollarını bulmalıyız.


11 Nisan 2013 : Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda gelişmeleri bizzat siz etkileyebilirsiniz. Kendi ihtiyaç ve isteklerinizi diğerlerininkinin önünde tutmalı, buna göre seçimler yapmalısınız. Duygularınız veya sinirli olmanız ilerlemenizi durdurmamalı! Yeteneklerinizi göstermekten kaçınmamanız durumunda liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Hareketli bir yaşamı benimsemeniz yeni kişilerle tanışmanızı kolaylaştıracaktır.Niobe


11 Nisan 2012 : İş konularında şanslısınız ve bazı küçük başarılar kazanmanız olasıdır. İyi niyetli yaklaşımlarınız takdir edilmiyor. Karşınızdaki kimselere iyi niyetle yaklaşmaya çalışmanızda fayda yok. Sizin için en iyisi ilgisiz kalmaktır. Bırakın karşınızdakiler size yaklaşma gereği duysunlar. Aksi takdirde yanlış değerlendirileceksiniz. Bugün kısa yolculuklarda şanssızsınız. Hertür aksilik olabilir. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda onun fazla üzerine gitmeyip, konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz gereklidir.


11 Nisan 2011 : Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz. Biraz katısınız. Her şeyi mantık ve matematiğe göre yargılama eğilimlerindesiniz. İnsanlara daha yumuşak ve hoşgörülü bakmanız gerekiyor. Özellikle ailenizin bazı ihtiyaçları için maddi sarfiyat yapabilirsiniz fakat bu sizi sarsmayacaktır. İş ilişkileri ve uğraşlarıyla ilgilenmenizi zorlaştırabilecek olaylarla karşılaşmanız olasıdır. Aile meseleleri veya bir yolculuk işinize yoğunlaşmanızı önleyebilir.


11 Nisan 2015 : Yabancı ortamlarla iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız. Farklı kültürlere ve felsefi tartışmalara ilgi duyabileceğiniz görülüyor. Aşırı enerjiniz nedeniyle strese girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir takım sorunları halletmek için harekete geçebileceğiniz görülüyor.


11 Nisan 2014 : Bugün hiç yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ama bunu yapmanız sizin yararınıza olacak. Tembellik yapmamanızın karşılığını günün sonunda alacaksınız. Bir arkadaşınızla sohbet fırsatı bulabilirsiniz. Onun sizinle ilgili çok çarpıcı tespitleri var. Onun yaklaşımına siz de katılacaksınız. Kendinizle hesaplaşmanız için iyi bir fırsat olabilir.


11 Nisan 2013 : Bugün beklentilerinizin dışında bir durumla karşılaşabilirsiniz. Sağduyulu ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. Kendiniz dostlarınıza sadıksınız ama sizin bu dostluk duygularınızı kötüye kullananlar var. Bugün bir arkadaşınızın ikiyüzlülüğüne tanık oalcak ve çok üzüleceksiniz. Bugün ailenizden birileriyle uzun uzun sohbet edeceksiniz.


11 Nisan 2012 : İlgi alanlarınızın oldukça uzağındasınız. Ama bu konuda suçlu aramanız yararlı olmayacak. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz bir gereklilik olarak görünüyor. Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir. Doğal yetenekleriniz var. Bunları hayatla buluşturma becerisini pek gösteremiyor, kendinizi gereği kadar pazarlayamıyorsunuz.


11 Nisan 2011 : Sürprizlerin üst üste geleceği bir dönemdesiniz. Bugünlerde yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz. Ümitli girişimlerinizin altında sağlam dayanaklar var. Birtakım beklentilerde çok yakınında olduğunuz fırsatlar söz konusu, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var. Belirlemeleri etki altında kalmadan yapmanız gerekecek.


11 Nisan 2015 : Her konuda esnek yaklaşımlara sahip olabileceğiniz bir gün. Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor. Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.


11 Nisan 2014 : Artık durağanlaşmış beraberliğinizden ne bekleyebileceğinizi düşünmeniz gerekiyor. İyi baktığınız zaman ilişkinizin artık dostluğa dönüştüğünü, çoktandır sevgili olmadığınızı göreceksiniz.


11 Nisan 2013 : Akşam birlikte olduğunuz kimseden, beklemediğiniz romantik bir karşılama yaşayacaksınız. Memnuniyetinizi belli edin ki bu romantik sürprizler devam etsin.


11 Nisan 2012 : Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında, partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.


11 Nisan 2011 : Aşka olan inancınızı bir iç tartışmaya çeviren olumsuz tanıklıkların etkisinden kurtulacaksınız. Daha değişik bir bakışla, değişik etkilenmeler bugünlerde kaçınılmaz olabilir.


11 Nisan 2015 : Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.


11 Nisan 2014 : Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Bu özelliğiniz çok takdir ediliyor. Bugün bir konuda ortak görüşte olmadığınız bir mesai arkadaşınızla küçük bir sürtüşme yaşayacaksınız. Akşama yakın saatlerde aldığınız haberler, bazı kökten kararlar almanıza neden olacak.


11 Nisan 2013 : Bugün rahat ve sakin bir gün geçirmeyi hayal ederken, iş yerinizde amiriniz konumundaki kişi ile küçük bir tartışma yaşayacaksınız. Beklentilerinizin dışında gelişen bu olay sizi bunaltacak.


11 Nisan 2012 : Olumsuz yaklaşımların bilinçli olduğuna dair inancınız, sizi yanıltabilir.Sürdürdüğünüz çelişkilerin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.


11 Nisan 2011 : Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olacak. İşlerinizi aksatabilecek konularla uğraşlar içine girebilirsiniz. Bir konudaki tercihinizden fazla emin olmamanız gerekiyor.


11 Nisan 2015 : Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. İletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz


11 Nisan 2014 : Yakın geçmişte yaptığınız gereksiz bir harcamanın şimdi sıkıntısını çekiyorsunuz. Ama endişe etmeyin, çizdiğiniz yolda yürümenize bir engel yok,


11 Nisan 2013 : Parasal açıdan verimli bir döneme gireceksiniz. Harcamalarınızı oldukça kıstınız. Bu yüzden maddi açıdan rahatladınız. Ailenizden gelecek maddi bir yardım sizi daha da rahatlatacak.


11 Nisan 2012 : Uzaktaki bir dostunuzun maddi zorluklarına duyduğunuz ilgi, bugünlerde sizi birtakım harcamalara sokabilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.


11 Nisan 2011 : Son günlerde bir yakınınıza verdiğiniz parasal destek, biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. İş hayatınızdaki başarılarla doğru orantılı görünen beklentileriniz sizi şaşırtmayacak.


11 Nisan 2015 : Size değişik alternatifler getiren bir gündesiniz. Eğer dikkatli davranır ve dağınıklıktan kurtulursanız yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.


11 Nisan 2014 : Belli bir özen içinde düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz. Israrlı suskunluğunuz, yanlış değerlendirmelere neden oluyor.


11 Nisan 2013 : Ailenizi ve evinizi de ihmal etmemelisiniz. Aşırı hareketsizlik kilo sorununuzu arttırabilir spora ağırlık verin.


11 Nisan 2012 : Çıkarcı bir ilişkide zarar görüyorsunuz. Bazı şeyleri netleştirmenizde yarar var. Bu konuda kırıcı olmaktan çekinmemelisiniz.


11 Nisan 2011 : Biraz daha geniş, anlamaya niyetli yaklaşımlarla sıkıntı çektiğiniz bir konudan uzaklaşacaksınız.


11 Nisan 2015 : Eşinize karşı daha açık ve sevecen davranabilirseniz huzuru elde edeceksiniz. Siz gizlemeye devam ederseniz onu ne kadar sevdiğinizi görme şansı olmayacak. İçinizdeki fedakâr insanı ortaya çıkarmaya gayret etmelisiniz.


11 Nisan 2014 : Bugün rutin işlerinizi yürütürken aklınızı karıştırabilecek olan şeylere takılmayın. Bitmesi gereken işler varsa mutlaka onun üzerin-de çalışmalısınız. “Yapmasan da olur” diyenler sonradan “niye yapmadın” diye hesap sorabilir.


11 Nisan 2013 : “Ben cebimdeki paraya bakarım” diyeceğiniz ve var olanla kendinizi güvende hissedeceğiniz bir gün. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız garanti olan ödemelere rağbet edin. Alacaklarınızı toplamakta sorunlar yaşayabilirsiniz.


11 Nisan 2012 : Sevgilinize karşı duygularınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Ondan alacağınız bir haber ya da beraber şahit olacağınız bir olay sonucunda sorumluluklarınız artacak. Uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz iş için artık harekete geçmenizin zamanı geldi. Enerjinizi bu işe kanalize etmelisiniz.


11 Nisan 2011 : Esprili ve hoş sohbet yönünüz çevrenizde sempatik bir alan yaratırken bu özelliğinizden etkilenen insanların gönül penceresinde ayrı bir yer ediniyorsunuz. Ayrıca dostlarınıza yaşam sevgisi aşılıyorsunuz.


11 Nisan 2012 : Güneş’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Uzun yollarda sizi bekleyen güçlü dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. Yönetici gezegeninizin konumu, bir takım işlerinizi çevrenizle kombinasyon bir şekilde halletmeniz gerektiğini söylüyor. Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız.


11 Nisan 2015 : Gün ortasına kadar ödemelerle ilgili sorunlara el atmak durumundasınız. Daha sonra gündeminize başka konular yer alacak. Hızlı düşüneceğiniz zihinsel çalışmalar üzerinde duracaksınız. Fikirlerinizle başkalarını etkileme gücünüz ise yüksek. Eğitimle ilgili geniş arayışlara yöneldiğiniz bu dönem şanslısınız. Yapılacak yolculuklar beklentilerinizi büyütebilir.


11 Nisan 2014 : Bugün iş ve iş ortamınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Detayların önemli olduğu inceleme ve araştırma işlerinde daha başarılı olacaksınız. Yeni projelere başlamak yerine eldeki işleri tamamlamak daha iyi olabilir. İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Sınırlarınızı koruyun yoksa isteklerinin sonu gelmeyebilir.


11 Nisan 2013 : Sizi kararlı kılan ve somut işlere yönelten bir dönemdesiniz. Eldeki birikimleri değerlendirmek isterken bazı riskleri yönetmek zor olabilir. Kişisel açıdan göstereceğiniz har çaba yeni kazançlara işaret edecektir. Ancak bir yandan da aşırı harcamalar yapmaya meyillisiniz. Biraz dengeli olmakta, maddenin değerini bilmekte yarar var.


11 Nisan 2012 : Yurt dışı bağlantılı temaslarınız sıklaşıyor. Bu alanda yeni hedefler belirlemek üzere harekete geçebilirsiniz. Özellikle eğitim çalışmalarınızı destekleyecek gelişmeler bugün hızlanabilir. Aynı zamanda kendinizi geliştirmek adına değişik deneyimlere yakın duruyorsunuz. Farklı görüşlerin size katacağı yenilikler karşısında kayıtsız kalmayacaksınız.


11 Nisan 2011 : Eve ve aileye yönelik uğraşlar sizi sorumlu kılmakta. Yerleşimi ilgilendiren pek sorun üzerinizde baskı kurarken, özel hayatınızda zor zamanlar söz konusu. Şimdilik sabırlı hareket etmeli fevri olmaktan kaçınmalısınız. Öncelik kazanan maddi konular ise dikkat gerektirmekte. Elinizdeki kaynaklar konusunda olası engeller planlarınızı aksatabilir.


11 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


11 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


11 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


11 Nisan 2012 : Artık daha iyimser ve geniş düşüneceğiniz bir dönem içindesiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz ve yeni planlar yaptığınız eğitim çalışmalarına yöneleceksiniz. Başkalarının görüşleri ve tavsiyeleri size pek çok konuda yararlı olacaktır. Hayat görüşünüz yenilemek, yeni kişilerle bir araya gelmek entelektüel anlamda size çok şey katabilir. Olumlu haberler ile yolculuk planları yapabilirsiniz.


11 Nisan 2015 : Kartınız Güneş... Prestijinizi sarsmamak için hem gücünüzü hem zekanızı kullanıyorsunuz. İçsel olarak çok hırslı olduğunuz bir gün. Hırsınız size zarar vermesin.


11 Nisan 2014 : AŞK: Çok çabuk sinirlenen biryapınız var ve bugün adetapartnerinize köpürüyorsunuz.Kavga sizin için kaçınılmaz olsada barışmanız da bir o kadar hızlıolacak gibi görünüyor.Partnerinize karşı korumacısınız.PARA: İnsanların dedikodularını çok kafanızatakıyor ve kendinizi boşu boşuna üzüyorsunuz.Çoğunluk sizin yanınızda bunu unutmayın.SAĞLIK: Pozitif enerjiniz hayatınıza son dereceuyum sağlamış olsa da siz de yorulabiliyorsunuz.


11 Nisan 2013 : Problemler dolaşarak sizi buluyor. Her ne kadar sorunlardan kaçmak isteseniz de kaçamıyorsunuz.


11 Nisan 2012 : Dönüşü olmayan hatalar yapmaya başladığınızı fark ettiniz ve yarı yoldan dönmeyi başardınız. Özlediğiniz insanları görmek isteyebilirsiniz.


11 Nisan 2011 : Bugün insanlarla uyum sağlamayı kendinize ilke edindiniz. Bu tavırlarınız çevrenizden yoğun takdir alıyor. Övgülerden hoşnut görünüyorsunuz. Partneri olmayan yalnız Koçlar, karşınıza çıkan kişiyi iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü aradığınız kişiyi bulmuş olabilirsiniz.


11 Nisan 2015 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


11 Nisan 2014 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.


11 Nisan 2013 : #39#Aşkta ben alırım, böyle olmalı#39# demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Böylece kendinize daha çok bağlayabilirsiniz. İş yaşamınızda genel olarak beğeniliyor olsanız da bazı olaylarda takındığınız tavır, işyerinizde size karşı bir antipati oluşturabiliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed