Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

11 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

11 Ocak 2018 : Yakın bir dostunuzla gizlilik gerektiren bir konuyu paylaşabilirsiniz. Ailenizle ilgili sorunlarda orta yolu bulabileceğiniz uzlaşmacı bir gün olacak.


11 Ocak 2016 : Bazı kişilerin şanssızlıkları veya zorlu hayat hikayeleri nedeniyle kendinizi feda etmemenizde fayda var. Ani kararlar vermeniz veya ani hareketlerde bulunmanız durumunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Gereğinden fazla bonkör olmamanızda veya bonkörlüğünüzü kötüye kullanan kişilere dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Jüpiter bugünden itibaren dört aylık bir gerileme sürecine giriyor. Bu durum Jüpiter’in hayatımıza getireceği şansları bitirmiyor, ama azaltıyor veya yavaşlatıyor. Daha fazla içsel hesaplaşma yapmamıza ve inandığımız şeyleri sorgulamamıza neden oluyor. Aynı durum iş hayatı veya finansal başlıklı konularda da yaşanabilir, yani işler yavaşlayabilir veya beklentiler karşılanmayabilir. Merkür’ün de gerilemesine Oğlak burcunda devam etmeye başlaması (zira Kova’da geriliyordu) iş birliklerimizi, işle ilgili girişimlerimizi veya hedeflerimizi yeniden gözden geçireceğimiz, daha gerçekçi adımlar atma ihtiyacı duyabileceğimiz, resmi kurum ve kuruluşlarla bağlantılı başlıklarda hatalara veya düzensizliklere açık bir sürece işaret ediyor. Ancak, elbette, Salı ve Pazartesi günleri yazdığımız iletişim sorunları, elektrik, elektronik ve teknolojik başlıklı konularda aksilikler, unutulan eşyalar, rötarlar, çifte rezervasyon v.b konular da devam ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Ocak 2015 : Uyumu ve huzuru yakalamak istiyorsanız politik davranmanız gereken bir gün. Evinizde, iş yerinizde, iş ortamınızda, ailenizde veya ait olduğunuz topluluklarda meydana gelen değişiklikleri dikkatle takip etmelisiniz. İşlerinizi ihmal etmemeli, kendinizi meşgul tutmalı, ama etrafınızda olan bitenin farkında olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın sert açıları sabah saatlerinde belli belirsiz bir huzursuzluğa, strese ya da endişeli ruh haline neden olabilir. Öğle saatlerinde ise, belirsizlik, yanılgılar, yanılsamalar, kararsızlıklar veya dalgınlaşma etkisi hakim. Diğer taraftan birbirimizi daha iyi anlamak veya birbirimize yardımcı olmak isteyebilir ya da oluşan koşullar nedeniyle birbirimize yardım etmek zorunda kalabiliriz. Akşama doğru açılar güzelleşiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Ocak 2014 : Abartılı tekliflerde bulunabilir veya tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Hiç huyunuz olmamasına rağmen abartma eğiliminizin yüksek olabileceği bir gün. ‘’ Sen iste Amerikan başkanını ofisine getiriyim’’ demekle getirmek arasında ciddi fark vardır sanırım. Öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Her kafadan bir ses çıkma ihtimali yüksek bir gün. Dolayısıyla, herhangi bir amacınızla veya işinizle ilgili yöntemlerinizi ya da izleyeceğiniz yolu açıklarken türlü eleştiri, tavsiye veya öğütle başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Zira, aralarından bazıları gerçekten işinize yarayacak fikirler olabilir. Ama, işe yarayanlar veya yaramayanlar arasında seçim yapmak ve bu esnada kimseyi kırmamak veya ses yükseltmemek çok zor olabilir.Herşeyin yolunda gitmesini umalım.


11 Ocak 2013 : Düşündüğünüzden fazla krediniz var. Fikirlerinizi açıkça dile getirebilir, ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuzu gösterebilir ve hareketleriniz nedeniyle ödüllendirilebilirsiniz. Siz bahsetmediğiniz sürece insanlar desteğe ihtiyacınız olduğunu nereden bilebilir? Sakin olmanız gereken yerde öfkelenerek herşeyi mahvetmeyin! Aşk hayatınız da ön planda.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe


11 Ocak 2012 : Sıkılmaya zaman bulamayacağınız bir kaç gün yaşamanız olasıdır. Hayattan zevk alacağınız bir gün. Organizasyon yapma hevesleriniz var eğer iyi kararlar alırsanız iş bitiricisiniz. Saygınlık göreceksiniz. Sevgi ve evlilik için iyi bir ortam. Disiplinli bir şekilde çalışmak ve sadece elinizdeki konulara odaklanmanız gerekiyor.


11 Ocak 2011 : Çok yoğunsunuz, kendinizi yormamaya çalışın. Çabuk karar verebilir, kararlarınızı çabuk yürürlüğe koyabilirsiniz. Bu dönemde alışverişlerde kazançlısınız. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bu dönemi iyi kullanmanızda yarar var. İletişim kuramamak, bazı aletlerinizin veya dalgınlık nedeniyle bazı eşyalarınızın kaybolması gibi olaylar olabilir.


11 Ocak 2018 : Sizin insanlara gösterdiğiniz ilgi ve vefa ne yazık ki karşılığını görmüyor. Bu, yakın çevrenizde de uzak ilişkilerinizde de böyle. Siz bu durumun gayet iyi farkında olmanıza rağmen yapınızı değiştiremiyorsunuz. Hassas kişiliğinizin cezalarını çok çekmiş olmanıza rağmen hatalarınızdan ders almış bir haliniz yok. Gününüz ev içinde bir şeyler okuyarak ve televizyon seyrederek geçecek.


11 Ocak 2017 : Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içinde olacaksınız. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek. Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor.


11 Ocak 2016 : Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde.


11 Ocak 2015 : Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldığınızı fark edeceksiniz. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzebilir. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkabilirsiniz. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.


11 Ocak 2014 : Bugünleri hoşlanmayacağınız bir çözümsüzlüğe çare arayarak geçirebilirsiniz. Yapay, hesaplı ilişkilerden uzak durmak istiyorsunuz. Bunun belli bir yalnızlığı olsa da, şikayetçi görünmüyorsunuz. Değişik bir yaşam düşüncesine katılmaya ikna edileceksiniz . Yakın bir arkadaşınızın hiç hazır olmadığınız bu konuda sizden istekleri olabilir.


11 Ocak 2013 : Aileden birinin sorumluluk aldığı bir işte, ona yardımcı olma niyetiniz var. Bugün, bu konuda bazı plan değişiklikleri içine girebilirsiniz. Oluşan şartlara zamanında uyum gösterme yönünde pek becerikli olmadığınız düşünülse de, bu sıralar bu tür bir gelişmede oldukça atik davranacaksınız. Değişiklik arzularınızı bazı konularda baskılamanız, biraz gerginliklere yol açabiliyor.


11 Ocak 2012 : Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. İçi bir, dışı bir biri oluşu sizde saygı uyandırıyor.Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor.


11 Ocak 2018 : Uzun zamandır sizi kimsenin etkilemediği kadar etkilenmiş görünüyorsunuz. Aşk konularında cazibe olarak algılanabilen bir güvenilmezliğiniz var. Ama ilginiz, bu kez bir süre daha gideceğe benziyor.


11 Ocak 2017 : Kendi sert tepkilerinizle, yumuşak yüreğinizin çelişkisinden dersler çıkartabilmeli, partnerinizin karakteristik özelliklerine o kadar olumsuz bakmamalısınız. Onun duyguları fazla ciddiye almıyor gibi yaşaması sizi tepkimeci yapabiliyor.


11 Ocak 2016 : Aşkla, her koşulda karşılaşılabileceğini kabul ediyorsunuz. Ama, yine size göre, elverişsiz koşulları fazla zorlamak da gerekmiyor. Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltmamalı.


11 Ocak 2015 : Birkaç zamandır aşk konusundaki değişik bakışınız sizi de şaşırtıyor. Gündelik sorunları duygusal yaşamınızdan uzak tutmayı iyi bildiğinizi düşünüyorsunuz. Ama sergilediğiniz esneklik bir ölçüde abartılı görülebiliyor.


11 Ocak 2014 : Hayat sizi, aşktan düşündüğünüz kadar soyutlamıyor. Sürekli olarak önünüze koyduğunuz engellerle ilgili olarak eleştirilmenizin, belli dayanakları var.


11 Ocak 2013 : Önümüzdeki günler, aşka dair yeni bakışları zorluklarıyla birlikte getirebilir. Ondan hoşlanıyor, ama duygularınızın daha ilerilere gitmemesi için kendinizi engelliyorsunuz.


11 Ocak 2012 : Karşınızdakinin kişisel kaygılarıyla ilgili davranışlarını üstünüze alınmamalısınız. İkinizi de hızla etkisine alan elektriklenmede, sevgili adayınız sizin kadar hazırlıklı görünmüyor. Bunu günden güne hissedeceksiniz.


11 Ocak 2018 : İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.


11 Ocak 2017 : Sabırsız bir imaj verdiğiniz oluşumlarda umduğunuz ölçülerde kazançlarınız olmayabilir. Daha iradi davranışlarla etkili olabileceğiniz bir çelişki, süreç içinde sizi zorunlu taraftar yapacak.


11 Ocak 2016 : Çok çıkarcı insanlarla sürtüşmeleriniz var. Ama, onların bu konudaki direnişini bir yerde dondurma olanağı bulacaksınız. Kendiliğinden gelişmesini beklediğiniz gelişmeler, sizi ummadığınız kadar bekletebilir.


11 Ocak 2015 : Değerlendirebilecek koşullarda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.


11 Ocak 2014 : Bugünlerde, düşünce sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor.


11 Ocak 2013 : Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme olabilir. İş ilişkilerinizde bazı sorunlarınız var. Bu sorunları iş hayatınız dışında arkadaşlarınızla paylaşıyor, ama yanlış yerlerde çözümler arıyorsunuz.


11 Ocak 2012 : İş yaşamında küçük yanılgılar büyük sonuçlar getirebilir. Çalışma arkadaşınızın ne kadar sabit fikirli olduğunu en iyi yine siz biliyorsunuz. Onu en sonunda ikna ettiğinize, inanmış görünüyorsunuz.


11 Ocak 2018 : Sosyal yaşamınızda aslında sizin de hoşnut olmadığınız aşırılıklar, sizi ilerde zora sokabilir. Para sıkıntınız geçmişe oranla bayağı azalmış durumda. Ama siz bu sıkıntıları en aza indirmeye kararlı görünüyorsunuz.


11 Ocak 2017 : Maddi konularda genel olarak son derece başarıl ıetkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Uzun vadeli bazı çalışmalar yapabilirsiniz ve dikkatiniz daha çok maddi konulara odaklanmış olacaktır. Bu konuda yeni girişimlerde bulunmaya uygun bir günde olacaksınız.


11 Ocak 2016 : Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz. Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak.


11 Ocak 2015 : Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Çok yorularak, güç koşullarda kazanıyor, ama kolay harcıyorsunuz.


11 Ocak 2014 : Tedbirli karakteriniz bu sıralarda oldukça geri planda kalmış gibi.Riskler alacak durumda değilsiniz. Bu konuların gerektirdiği ölçülerde öngörüş ve ön hazırlık içinde görünmüyorsunuz.


11 Ocak 2013 : Kazancınızı emeğinizin karşılığı olarak yeterli görmeyişiniz, hatalı çıkışlar yaptırabilir. Önemli miktardaki borcunuzu gününde ödeyemeyeceksiniz gibi görünüyorsa da bazı umut kapılarının tam önünde duruyorsunuz.


11 Ocak 2012 : Yurtdışıyla bir para ilişkiniz var, ama kısa vadede sevinç görünmüyor.Yeni, yeni gelir kapılarının arayışı içindesiniz. Bununla ilgili yaptığınız tespitler, seçimler çevrenizde pek gerçekçi bulunmayabilir.


11 Ocak 2018 : Bugün daha çok realist davranmalı ve alacağınız kararlarda detaylara dikkat etmelisiniz. Genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz.


11 Ocak 2017 : Bazı duyumlarınızın temelsiz, birtakım duygusal yaklaşımlara dayandığını göreceksiniz.


11 Ocak 2016 : Bugünlerde genel dinamizminizi arttırmanız size beklenmedik artılar sağlayabilir.


11 Ocak 2015 : Tanık olacağınız bir olayla canınız sıkacak. Bunu ilgili insanlara yakıştıramayacaksınız. Bu nedenle bir, iki kişiyle ilgili düşünceleriniz değişebilir.


11 Ocak 2014 : Çok uzak gördüğünüz bazı hayalleriniz bugünlerde gerçekleşebilir, hazırlıklı olun.


11 Ocak 2013 : Altından kalkamayacağınız bir sorumluluğu devretmeniz için henüz zamanınız var.


11 Ocak 2012 : Aşk konularında yabancısı olduğunuz sorumluluklarla tanışabilirsiniz. Etkilendiğiniz kişinin ilişkiye hazırlıksız görünmesi, bu ilişkinin başlangıcında size anlamlı sorumluluklar yükleyebilir.


11 Ocak 2018 : Bazı sürprizler gününüze renk ve heyecan katacak. Sevginizi karşı tarafa ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak. Şimdiye kadar yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz bir işi yeniden değerlendirebilirsiniz.


11 Ocak 2017 : İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. İdealist yapınızın ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını siz de fark ediyorsunuz. Başkalarının değil sevdiğiniz kişinin sözlerini ciddiye almalısınız.


11 Ocak 2016 : Üzerinize çok gelindiğini ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumu iş ve aşk hayatınıza yansıtmamanız güzel bir davranış. Mali konulardaki uzmanlığınıza güvenenler başarılı hamleleriniz sayesinde oldukça iyi paralar kazanacak. Arkadaşlık ve dostluğa çok önem veriyorsunuz.


11 Ocak 2015 : Sizin olmadığınız ortamda hakkınızda söylenen bazı sözler sonradan duyduğunuzda keyfinizi kaçırabilir. Hemen hesap sormak ve cevabını vermek ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak önce duyduklarınızın doğru olup olmadığını teyit edin.


11 Ocak 2014 : Bugün için yaptığınız planlar sürprizlerle değişmek zoru nda kalabilir. Evdeki işlerle ilgili sorunlar sizi serbest zaman yaratmak konusunda sınırlayabilir. Uyum sağlayıp ne gerekiyorsa ona göre yön değiştirmeyi becermelisiniz.


11 Ocak 2013 : Konuşmalarınızla, insanların içinde bulundukları sıkıntılı durumdan çıkmalarına destek olabileceğiniz bir gün. Yeni ay tamamen size ait bazı başlangıçlarla geliyor. Yetenekleriniz, sağlığı-nız, motivasyonlarınız, harekete geçme tarzınız ve fiziksel görünümünüzde değişiklik olabilir.


11 Ocak 2012 : Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. İlişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olun. Eski bir iş arkadaşınızla yapacağınız konuşma sayesinde mesleğinizle ilgili ileriye dönük planlar yapacaksınız.


11 Ocak 2011 : Resmi dairelerle olan işlerinizin olumlu sonuçlanması parasal sorunlarınızı çözmenizde yardımcı olacaktır. Aşkta yaşadığınız hüsran yeni biriyle tanışmanız sayesinde mutluluğa dönüşecek. Spor yapın.


11 Ocak 2013 : Özel duygularınız ön plana çıkarken, engellere karşı tepki oluşturabiliyorsunuz. Bugün hızlı düşüneceğiniz konular gündeme gelecek. Araştırmacı yapınızla, yaşamı sorgulayarak ilerliyor ve duygu yoğunluğu yaşadığınız konularda, daha da başarılı oluyorsunuz. Bugün Ay size farklı duygular sunuyor.


11 Ocak 2018 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


11 Ocak 2017 : Kişisel açıdan son derece güçlü ve kararlı adımlar atıyorsunuz. Ancak elde olmayan nedenler ve kısıtlayıcı şartlar devam ediyor. Bir süre olayların dışında kalmanız sizin yararınıza. Gizli kalmış bir konuyu ortaya çıkararak yönünüzü daha kolay bulabilirsiniz. Para çıkışının hızlandığı bu dönemde kişisel açıdan çaba göstermeye bakın. Aileden gelecek destekler olabilir.


11 Ocak 2016 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


11 Ocak 2015 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


11 Ocak 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


11 Ocak 2013 : Ay burcunuzda sizi daha kararlı olmaya itiyor. Bir yandan da kişiliğinizi öne çıkaracağınız yeni kararlar almaya başlıyorsunuz. Yeni yapılanmaların içinde bulunduğunuz bu günlerde önemli girişimlerin eşiğindesiniz. Duygusal olarak sizi sorumlu kılan her gelişmeye karşı soğukkanlı olmalısınız. Pek çok isteğinizi gerçekleştirmek isterken, ilişkilerde toleranslı olmalısınız.


11 Ocak 2012 : Bugün parasal konularda başkalarının desteğini alabilirsiniz. Bu sayede borç alacak konularınızı yeniden düzenleme şansı bulacaksınız. Eşin para durumuna ilişin gelişmeleri kontrol etme şansınız var. Ortak harcamaların dikkate alınması halinde pek çok engel aşılacaktır. Maddi manevi paylaşımlarınızda çok daha akıcı bir gün yaşanabilir.


11 Ocak 2011 : Biraz daha sabırlı ve sıkı çalışmaya hazır olmalısınız. Ailevi konularda taşıdığınız sorumluluklar açısından zor bir dönem. Özellikle bugün kendinizi kontrol etmeli, aile içi ilişkilerinizde sakin olmalısınız. Eve ve güvenliğe ilişkin birtakım sorunlar ise zaman alacağa benziyor. Yeniden plan değişikliğine giderek iş hayatının getirdiği önceliklere göz atmanız gerekebilir.


11 Ocak 2018 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


11 Ocak 2016 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


11 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


11 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


11 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


11 Ocak 2018 : Kartınız Doğum... Anaçlığınızı bugün yine gösteriyorsunuz. Keyfinizi kaçıran kişilerle bile yeniden dostluk kurmayı başardınız. Kimselerle küs kalmak size yaramıyor biliyorsunuz.


11 Ocak 2017 : AŞK: Bugün romantik olmanızdandolayı kendi kendinizi tebriketmeye kalkışıyorsunuz. Bu aradaözen ve iltifatlara boğuluyorsunuz.Huzurlu yapınızın, manyetikgücünüz tarafından çekildiğinihissediyorsunuz.İŞ: Büyük şansınız olabilir. Ama bu durumönünüze bazen derin uçurumlar da açabilir. Parahırsı ile yakın dostluklarınızı unuttunuz. Parayı veişi unutarak çevrenize özen göstermelisiniz.SAĞLIK: Zeka oyunları ve kurnazlık sizi yorabilir.


11 Ocak 2016 : Kartınız Geçit... Dikkatli ve gönüllü olarak birilerine yardım etmeyi amacınız oldu. Ancak detaylı iş çalışmaları sizi soğutabilir. Bunun için şıpsevdi görünürsünüz.


11 Ocak 2015 : Kendinizi mutlu hissediyor olabilirsiniz. Ancak aklınızda bazı çelişkili sorular var. Cevaplarını bulmak için çırpınıyorsunuz. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla zaman geçirmelisiniz. Çevrenizde sizi destek olmak isteyen insanlar var.


11 Ocak 2014 : Evinizdeki huzurda en büyük pay sizin. Özellikle evli olan Oğlak#39#lar evdeki dinginliği sağlamak adına her zaman sessiz kalmayı tercih ediyorlar.


11 Ocak 2013 : YENİ ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Olayları olduğu gibi kabul etme eğiliminde olabilirsiniz.


11 Ocak 2012 : AŞK: Bugün karşı cinsinövgülerine çok çabukkanacaksınız. Ancak birtakımolumsuzlukları da hesaba katın.Sonradan üzüleceğinize var olanilişkinize sahip çıkmalısınız.İŞ: Sabrınız ve her yapacağınız işitartarak yapmanız harika olabilir. Ama bugünbiraz daha hızlı olmalısınız. Rakipleriniz çoğalıyor.Mali konularda dikkati elden bırakmayın.SAĞLIK: Bir öfkelenmeye başladınızmı uzun sürekendinize gelemiyorsunuz. Sağlık endişeniz artıyor.


11 Ocak 2011 : Bir konudan bir konuya atlıyorsunuz. İçinizden gelen sesi tam olarak dinlemiyor, aklınıza eseni yapıyorsunuz. Ailenizin uyarılarını dikkate almalısınız.


11 Ocak 2018 : Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.


11 Ocak 2017 : Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.


11 Ocak 2016 : Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.


11 Ocak 2015 : Sevgilinizin arada bir sergilediği hırçın davranışlar sizi teslim almış gibi. Ona duyduğunuz büyük kızgınlığın yanında, garip bir şekilde çekiciliğinin arttığını da hissediyorsunuz. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir.


11 Ocak 2014 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.


11 Ocak 2013 : Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.


11 Ocak 2011 : Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed