Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

11 Şubat Hangi Burç?


Burcunuz Kova,

Geçmiş Yorumlar:

11 Şubat 2015 : Bazı gerçekler düşündüğünüzden veya en başlarda planladığınızdan çok farklı şekilde tezahür etse de, siz ne yapıp edip gerçeklere bağlı hareket etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde fikir çatışmaları söz konusu olabilir. Fikrinde ısrarcı olan kişilerle uğraşılması gerekebilir. Oysa, önemli görüşmelerimizi öğle sonrası saatlere bırakabilirsek rahat diyaloglar kurmakla kalmayıp hayalci yaklaşımlar dahi geliştirebiliriz. Akşam saatleri manevi duygularımızı güçlendirip ruhsal veya dinsel çalışmalar yapmak için uygun görünüyor. Hastalıklara şifa veren etkilerden faydalanmaya bakalım. Ay’ın Akrep’te olması sevgi, aşk, tutku, şüphe, mistik konular türünde başlıkları da gündemimize taşıyacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Şubat 2014 : İş, aşk, ilişkiler, ticaret, yaşam tarzı v.b konularda ve konu her ne olursa olsun, istikrarlı, tutarlı ve kendinden emin bir profil çizmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde atacağımız adımlarda geçmişin izinde ve gölgesinde hareket etme eğilimimiz yüksek olabilir. Ancak, geçmişte omlet yapmakta kullandığınız yumurtaların bozuk çıkmış olması, her seferinde bize tarihi geçmiş yumurta satılacağı anlamına gelmez öyle değil mi? Dolayısıyla, bugünlerde karşı karşıya olduğumuz olaylara veya kişilere ilk kez beraber hareket ediyor olduğumuzu hatırlayarak objektif yaklaşmanızda fayda var.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Şubat 2013 : Çok fazla direnişle karşılaşmayacağınız yolları seçmenizde fayda var. İyi dinlemeniz öğrenmenize yardım edebilir. Size sunulanlar sizin için düşündüğünüzden daha yararlı olabilir. Değişimden kaçınmamamnız değecek kişilerle ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayabilir. Yaşadığınız yer ve evinizle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Niobe


11 Şubat 2012 : Bugün biraz karmaşık olmakla birlikte hoş bir gün geçireceksiniz. Planladıklarınızı gerçekleştirmek yerine ani bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Basit bir işlem bile içinden çıkılmaz anlaşmazlıklar haline girebilir. Gece hayatı, bir yere gitmek, kalabalık içinde olmak, dinlenmek ve eğlenmek gibi şeylere eğilimlisiniz. Eğer bunları gerçekleştirmek isterseniz sizi, önceden haberiniz olmadan arayabilecek olan kimselerden kaçmalısınız.


11 Şubat 2011 : Kendi fikirlerinizi başkalarına aktarmak isteyebilirsiniz yanlız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünük konuşma yeteneğinizin oldukça düşük olduğu bir zamanı seçtiniz. Oldukça hevesli bir girişimci olarak görünebilirsiniz. Bu görüntünüzü ve girişkenliğinizi bu dönem iyi kullanabilirsiniz. Hedeflerinizi takip etme hırsınız bu dönemde oldukça fazla. Buna ek olarak inatçı ve üsteleyicisiniz.


11 Şubat 2015 : Yeni konularla ilgilenerek, bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gün. Yüksek öğrenim gören Aslanlar sorunlarına pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirler. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız olacak.


11 Şubat 2014 : Bazen badirelerden öyle beklenmedik biçimde çıkıyorsunuz ki, arkadaşlarınız hayranlıklarını gizleyemiyorlar. Bugünde canınızı sıkan bir konuyu müthiş bir kolaylıkla çözecek, şaşkınlık yaratacaksınız. Aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekiyor, ama bu konuda biraz zorlanabileceksiniz. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var. Ama koşullarınız çok ilgilenmenize uygun görünmüyor.


11 Şubat 2013 : Oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. İletişimlerinizde bir artış olacaktır ve beklentilerinizin çoğu bu dönemde gerçekleşebilir. Her geçen gün sizin için daha fazla şans demek olabilir. Bu yüzden her konuda zaman kaybetmeden harekete başlayacağınız bir gün.


11 Şubat 2012 : Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler, sonradan başınızın derdi haline gelebiliyor. Daha gerçekçi beklentilerle kurulan bağlantılar, size düş kırıklığı yaşatmayacak. Yakın bir dostunuzun iş problemlerinden kendisini sorumlu görmeniz, ona ilgisiz kalmanıza neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir yaklaşım, sorunların çözümüne destek verebilir.


11 Şubat 2011 : Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler, sonradan başınızın derdi haline gelebiliyor. Daha gerçekçi beklentilerle kurulan bağlantılar, size düş kırıklığı yaşatmayacak. Yakın bir dostunuzun iş problemlerinden kendisini sorumlu görmeniz, ona ilgisiz kalmanıza neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir yaklaşım, sorunların çözümüne destek verebilir.


11 Şubat 2015 : Sevgilinizle ilişkinizin iyice monotonlaşması sizi böyle bir arayışa sürükledi. Bazı şeyleri yalnız başınıza yapmak isteyecek, kafanızı dinlendirmek için bulunduğunuz şehirden uzaklaşmayı bile düşüneceksiniz.


11 Şubat 2014 : Onun nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor. Onun size eskisi kadar yakın davranmamasının nedeni sizin birtakım hatalarınız olabilir. Dışardan tarafsız bir izleyici gibi davranmamalısınız.


11 Şubat 2013 : Duygusal yaşamınızdaki yenilikler için çok heveslisiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bunun için biraz daha sağduyulu olmaya ihtiyacınız olacak. Günlük stresinizi sevgilinize yansıtmamaya çalışın.


11 Şubat 2012 : Geri dönüşü zor bir yola girdiğinizin farkındasınız. Sizde bıraktığı derin etkiyi üzerinizden atma çabalarınız, bugünlerde bir teslimiyetle son bulabilir. Onu daha yakından tanıma sürecine gireceksiniz.


11 Şubat 2011 : Geri dönüşü zor bir yola girdiğinizin farkındasınız. Sizde bıraktığı derin etkiyi üzerinizden atma çabalarınız, bugünlerde bir teslimiyetle son bulabilir. Onu daha yakından tanıma sürecine gireceksiniz.


11 Şubat 2015 : İş hayatınızda diğer günlere nazaran sakin bir gün sizi bekliyor. Fakat çalışma şevkinizin olmaması iş gününüzü oldukça zorlayacak. Aslında sizin bir tatile ihtiyacınız var.


11 Şubat 2014 : İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.


11 Şubat 2013 : İş yerinizde sürekli hareket halindesiniz ve kişisel konularda atılımlar yapabilirsiniz. Bugün ticari bağlantılarınız ve eğitimle ilgili ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilir ama üstesinden gelebilirsiniz.


11 Şubat 2012 : Aceleci hesaplar, sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. Daha serinkanlı tespitler, sizi yanılgılardan kurtarabilir. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi. Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir.


11 Şubat 2011 : Aceleci hesaplar, sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. Daha serinkanlı tespitler, sizi yanılgılardan kurtarabilir. Birkaç gün içinde yeni umutlar belirecek gibi. Yeni atılım niyetlerinizi bir süre daha ertelemeniz gerekli olabilir.


11 Şubat 2015 : Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz. Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı olacak.


11 Şubat 2014 : Para harcamadaki rahatlığınız sonradan pişman ediyor, ama işe yaramıyor. Bugünlerin sıkışıklığını önceden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirdiniz.


11 Şubat 2013 : Parasal konularda alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Uzun zamandır planladığınız alışverişe bugün çıkabilirsiniz. Yeni konularla ilgilenmek için iyi bir zaman.


11 Şubat 2012 : Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz. Kısa vadede maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.


11 Şubat 2011 : Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz. Kısa vadede maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.


11 Şubat 2015 : Etkilendiğiniz kişinin aşk ilişkisine hazırlıksız görünmesi, bu ilişkinin başlangıcında size büyük ve anlamlı sorumluluklar yükleyebilir.


11 Şubat 2014 : Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız. Bedensel kırgınlıklarınızı ayakta geçirme alışkanlığınız sizi yatağa düşürebilir.


11 Şubat 2013 : Bugün aşırı duygusal reaksiyonlarda bulunmamaya ve kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.


11 Şubat 2012 : Duyarlı birisiniz. Fakat herkesçe takdir edilen bu özelliğiniz, bugünlerde bazı eleştirilere açık.


11 Şubat 2011 : Duyarlı birisiniz. Fakat herkesçe takdir edilen bu özelliğiniz, bugünlerde bazı eleştirilere açık.


11 Şubat 2015 : Sabırla çalışarak hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Israrcı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar moralinizi bozmasın. Yakında herşey normale dönecek.


11 Şubat 2014 : İşlerinizin yoğunluğu bir yana, çetrefilli ve aşırı gayret gerektiren çalışmalar bugün sizi epey yoracak. İyi ilişkiler ve tatlı dil günü çok daha fazla akıcı hale getirebilir. Tembellik ve işleri erteleme tepki çeken şeyler olacak.


11 Şubat 2013 : Mevcut sorunlar işinizden soğumanıza neden olabilir. Ama bunu küsmek yerine çare arayarak çözebilirsiniz. Sorun maddi olarak hakkınızın verilmemesi ise bunun için mücadele edin. Tartışmadan adil olan tutumun ne olduğunu belirtirseniz gerçeği görmelerini sağlarsınız.


11 Şubat 2012 : Birçok aşk arasında tercihte zorlanma dönemindesiniz. Kalbiniz size ne diyorsa ona kulak verin. Yakın çevrenizle yaşadığınız çıkar çekişmelerini artık sona erdirmenin vakti geldi. Bu durumdan en kârlı çıkacak kişi siz olacaksınız. Sağlık sorunlarınızı daha fazla ihmal etmemelisiniz.


11 Şubat 2011 : Sır başarılı olabilmek için en yakın dostlarınızı zarara uğratmanız hiç de etik bir davranış değil. Tanıştığınız biriyle olan ilişkinizin düzeyi duygusal yoğunluğa doğru gidiyor. İşinizi ihmal etmemelisiniz.


11 Şubat 2013 : Çevre ilişkilerinizi aile ilişkileri ile paralel götürmek zorunda kalacağınız bir gün. İsteklerinizdeki artışlarınızı yönlendirme konusunda baskıcı davranmanıza rağmen, sevilen ve sayılan bir kişi olmayı başarıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü mükemmel çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru kullanmalısınız.


11 Şubat 2015 : Ãœzerinde çalıştığınız konular, iş ortamında sizi yoracak uğraşlar nedeni ile planlı olmaya çalışın. İş hayatının getirdiği yeni açılımlar çalışma koşullarınızı etkilerken, aşırı yorgunluklar yaşıyorsunuz. Biraz ölçülü olmalı, beden ve ruh sağlığınıza özen göstermelisiniz. Somut çalışmalara yöneldiğiniz bu dönem kendinizi geliştireceğiniz imkanlar da yok değil.


11 Şubat 2014 : İş hayatınızda ani gelişmeler ve yeni sorumluluklar olabilir. Severek alacağınız bu sorumluluklar sizi fiziksel olarak yorabilir. Sağlığınız konusunda daha duyarlı olmanızı gerektiren durumlar olabilir. Kendinizi aşırı zorlamamalısınız. Bugün aynı zamanda iş ortamında sizi duygusal açıdan bağlayan konulara dikkat etmek gerekebilir. İş/Para Aşk Sağlık Eğitim


11 Şubat 2013 : Maddi açıdan sizi rahatlatacak kaynaklara ihtiyaç duymaktasınız. Sezgileriniz ve yaratıcı enerjinizle çok değişik kanallardan kazançlar gelebilir. Ancak aşırı harcamalar, gereksiz masraflar bütçenizi aşmış durumda. Daha ölçülü olmaya gayret edin. İş ve çalışma kapasitenizi doğru kullanmak, daha fazla parasal sorumluluk almak durumundasınız.


11 Şubat 2012 : Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


11 Şubat 2011 : Sabırlı olmalı eldeki işlere odaklanmalısınız. Süregelen sorumluluklar açısından zor zamanlar geçiriyorsunuz. Güvenlikle ilgili birtakım sorunlara acil çözüm aramak zorundasınız. Ãœzerinizde baskı kuran aile içi ilişkiler ise huzursuzluk kaynağı olacaktır. Baskın yanlarınızı kontrol etmelisiniz. Özel hayatınıza zaman ayırmak ve dinlenmek sizi sakinleştirecektir.


11 Şubat 2015 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


11 Şubat 2014 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


11 Şubat 2013 : Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.


11 Şubat 2015 : AŞK: İçinizde bambaşka bir dünyavar ve dış dünyaya açılmaktazorluk çekiyorsunuz. Partnerinizsizin sevginizi sezgileri ilehissediyor. Onunla sosyalfaaliyetlere katılırsanız aşkhayatınız daha parıltılı olacaktır.İŞ: Kendinizi baskı altında hissediyorsunuz.Özgür olma hayalleri peşinde koşuyorsunuz. Fazlaözgürlük arayışı işte performansınızı düşürebilir.SAĞLIK: Manevi hayatınız oldukça zengin.Sempatik ve enerjiksiniz. Hasta değilsiniz.


11 Şubat 2014 : Pratik biçimde iş sorunlarınızı çözebiliyor ancak aşk hayatınıza gelince aynı başarıyı elde edemiyorsunuz.


11 Şubat 2013 : Kartınız Şeytan... İnatçı ve haris kişiler çevrenizde oluşabilir. Buna dikkat ettiğiniz sürece tehlike yok. Ama iyimserliğiniz ön planda olupta tüm sırlarınızı açıklarsanız vay halinize.


11 Şubat 2012 : Yeni yerlere, yeni ülkeleregidecek ve keşfettiğinizbirçok yeni işler olacak. Herşeyin ilkini yaşayarakmutluluğunuza mutlulukkatacaksınız.


11 Şubat 2011 : Güzelliğinizle ışıldayarak herkesi etkiliyorsunuz. İnsanlar sizin yanınıza gelip konuşmaya bile çekinebilirler. Bunun temel nedeni ise yeni partneriniz gibi görünüyor.


11 Şubat 2015 : Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.


11 Şubat 2014 : Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.


11 Şubat 2013 : Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.


11 Şubat 2011 : Herkes her zaman hata yapabilir. Önemli olan bunları tekrarlamamaktır. Özel hayatınızda gösterdiğiniz inat ve ısrarla bir şey kazanamazsınız. Bir kere de karşınızdaki kimsenin sizin lehinize düşündüğünü kabullenin. İş hayatınızın yıpratıcı temposu bugünlerde azalabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed