Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

11 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

11 Temmuz 2015 : Bazı ilişkileri sonlandırma, bazı iş birliklerini bozma ya da bazı işlere zarar verme eğiliminde olabilirsiniz. Kendi kendinize zarar vermek yerine, olayların üzerin e gitmeyin ve bırakın olaylar kendiliğinden gelişsin. Her şeyin sizin yararınıza geliştiğini göreceksiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın Merkür, Neptün ve Mars’la olumlu açıları, yazılı ve sözlü iletişimin daha rahat akacağı, spritüel konulara merak duyabileceğimiz, yardımlaşma, konuşarak problemleri geride bırakma veya empati yapma özelliklerimizin ön planda olacağı ve birbirimize karşı daha özverili davranabileceğimiz, maddi konularda karlı gelişmelere açık veya cömert olduğumuz olumlu bir gündeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


11 Temmuz 2014 : Bazı kişiler ne demek istediğinizi anlamıyorsa uzatmanın ve kendinizi tekrarın bir manası olmayabilir! Yardım sunmanız durumunda uzlaşmacı bir ortam oluşabilir. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişilere dikkat edin. Sadece adil olduğunu düşündüğünüz kadar sunumda bulunmanız gerekiyor. İşlerinize ya da kararlarınıza karışmaya çalışan kişiler olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ticari, romantik, eğitimle veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili ya da maddi seçenekler, olanaklar veya maceralar kapıda! Bu kadar şey olup biterken tek handikap şu: Acaba biz gerçekten işleri kotarabilecek, bize güç katacak, motive edecek ve eksiğimizi tamamlayacak kişilerle birlikte miyiz veya bu kondisyonda mıyız? Bu sorunun cevabı olanakları doğru kullanmamız veya arkamızı dönüp gitmemiz gerekliliğini anlamamıza yardım edecek.


11 Temmuz 2013 : Bugün ani ve duygusal tepkiler vermeye çok açıksınız. Sinirlenmeye başlamadan önce, olayların gerçek yüzünü öğrenmeli, çevrenizdekilerin tutumlarına göre tavrınızı belirlemelisiniz. Aşırı harcamalardan da uzak durmalısınız.


11 Temmuz 2012 : Eğer çalışan bir Yengeçseniz üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir Yengeçseniz eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok gururlandıran bir tutumuyla karşılaşabilirsiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmaya ve eskiyi temizlemeye uygun durumdasınız. İlgilendiğiniz her alanda yeni bir sayfa açılabilir. Çok çabuk tepki vermeniz ve geçerli çözümler bulmak zorunda olacağınız olaylarla karşılaşmanız olasıdır. Bugün beklenilmeyeni beklemelisiniz. Özel işlerinizi bir süre ertelemeniz ve durum kontrolü yaptıktan sonra kendi işlerinizi düşünmeniz iyi olur.


11 Temmuz 2011 : Bugün her alanda birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bütün sorun duygularınızı değil mantığınızı kullanarak bunları değerlendirebilmenizdedir. Bütün dikkatleri üzerinizde toplayacak ve özellikle iş hayatınızda istediklerinizi yaptırtabileceksiniz. Sözleriniz her zamankinden daha anlamlıdır ve size karşı çıkması olası olan kimseler karşınızda gerileyeceklerdir. Bununla beraber, zafer sarhoşluğuna girerseniz elde edebileceğiniz herşeyi kaybedebilirsiniz ve ancak iş işten geçtikten sonra durumun farkında olursunuz.


11 Temmuz 2015 : Kendinizden bu denli doyumlu olmanız, bir çok kazanım sağladığı gibi, başka iddialı kişiliklerle sürtüşmelerin nedeni de olabiliyor. Bugünler içinde bazı tanışmalar, sizin için oldukça anlamlı olabilir. Kendinizle, barışık olmanın ötesinde bir ilişki içindesiniz. Kendine hayran biri olarak betimlenmeniz, sizin için eleştirel bir anlam taşımıyor gibi.


11 Temmuz 2014 : Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir çıkmazın içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunu aynı zamanda turistik bir yolculuğa döndüreceksiniz.


11 Temmuz 2013 : Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz. karşınıza çıkan güçlüklerle baş etmeniz gerekiyor. Bugünlerde oldukça ilgi çekicisiniz. Yeni başlangıçlar için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan ama bir türlü hayatınızdan da çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman.


11 Temmuz 2012 : Fazla ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz. Tartışmaları tırmandırma huyunuz var. Sempatikliğiniz sorun çıkmasını önlüyor. Ama, tartışmaktan kaçınılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Sadece yeni olduğu için daha değersiz yeğleyebiliyorsunuz.


11 Temmuz 2011 : Yerinde inceleyip bilgilenmek istediğiniz konular var. Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk söz konusu. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu eksikliği arada bir gösteriyor, sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla zorda bırakabiliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir.


11 Temmuz 2015 : Dostlar arasında bazı sorgulamalardan kaçınmak gerekiyor. Eskimişlik korkuları, yeni gönül kaymalarına zemin hazırlayabilir. Böyle bir olasılık iki taraf için de hiç olanaksız görünmüyor.


11 Temmuz 2014 : Bugün ikili ilişkinizde bir takım karmaşalar yaşayabilirsiniz. Yine de aşk ilişkinizde hevesli ve enerjik tavırlarınızla sevdiğinizi etkilemekte başarılı olabilirsiniz. Daha sağduyulu davranmaya bakın.


11 Temmuz 2013 : Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde gelişiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. O da size en az sizin kadar ilgili. Şimdilik problem gözükmüyor.


11 Temmuz 2012 : Kısa ayrılıklardan çok iyi yararlanabiliyorsunuz. Bazı ufak, tefek hatalarınızı doğrudan görebilmeniz, ayrılıkların verdiği özlemin de etkisiyle, ilişkinizi daha objektif değerlendirmenizi kolaylaştıracak.


11 Temmuz 2011 : Gönlünüzde gözlenen niyetsizlik ve küskünlük, bu akşam tanıştırılacağınız kişi tarafından yok edilebilir. Önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.


11 Temmuz 2015 : İş hayatınızda çok çalışmanız ve değişik işlerle ilgileneceğiniz bir gün. Bu işleriniz arasında kafanızda yaptığınız bir planı da uygulamak istiyorsunuz. İş yerinizde sizin dışınızda gelişecek bir tartışma da söz hakkı alacak ortalığı sakinleştirme de etkin olacaksınız.


11 Temmuz 2014 : İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir. Ãœretken birisiniz, ama bu anlamda yeterince destek göremiyorsunuz.


11 Temmuz 2013 : Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.


11 Temmuz 2012 : Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Oldukça beceriklisiniz. Yüksek performansınızın hakkettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir.


11 Temmuz 2011 : Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden ilişkileri çokça sorgulamanız anlam taşımıyor. Hem maddi hem mesleki açıdan bir sıkışmışlık içinde görünüyorsunuz.


11 Temmuz 2015 : Bugünlerde daha sıkı para politikaları yararlı olabilir. Yeni harcamaların kaçınılmazlığı, yeni bütçe hesaplarını gerektirecek. Yakın bir gelecekte sorumluluklarınızın bir kısmından kurtulma olasılığınız var.


11 Temmuz 2014 : Maddi konularda yeni fikirler üretebileceğiniz bir gündesiniz ve bu fikirleriniz size kazançlar getirici nitelikte olacaktır. Bazı zevklerinizi gerçekleştirmek için harcamalar yapabilirsiniz.


11 Temmuz 2013 : Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız, zaman, zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu.


11 Temmuz 2012 : Önümüzdeki günlerde bir satın lama karşılığı büyük bir harcamanız olabilir. Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz.


11 Temmuz 2011 : Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırı. Alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız.


11 Temmuz 2015 : Bugün ya da yarın adımınızı mutlaka doğru atmanız gereken bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.


11 Temmuz 2014 : Sağlığınızla ilgili konularda bazen çok hassas davranıyorsunuz. Bugün de içinizdeki sesi çok fazla dinleyecek ve gereksiz kuruntulara kapılacaksınız


11 Temmuz 2013 : İçine girmek istemediğiniz bazı tartışmalardan kaçınmamalısınız. İkili birtakım görüşmeler kaygı duyduğunuz engellerinizi azaltabilir.


11 Temmuz 2012 : Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor. Yakınınızın arkadaş ilişkilerinden pek memnun olmamanız sizi gereğinden fala geriyor gibi.


11 Temmuz 2011 : Bazı ilişkilerinizde ne kadar güvenilir biri olduğunuzu yeterince anlatamamış görünüyorsunuz.


11 Temmuz 2015 : Arkadaşlarla birlikte eğlenceli vakit geçirmek samimi ortamlar yaratmak için elverişli bir gün değil. Normalde rahatsız etmeyen ufacık şeyler bile gözünüze batabilir. Eleştirel yaklaşımlar yüreğinizi karartmanıza neden olmasın.


11 Temmuz 2014 : Gününüz nasıl geçerse geçsin akşam saatleri mutlaka huzur veren insanlarla bir arada olmaya ayırın. Bakış açıları ile sizi rahatlatacak insanlarla birlikte olmak hayatın zorluklarının tolere edilebilirliğini gösterecek size.


11 Temmuz 2013 : Maddi bir meselede size arka çıkacak birilerine ihtiyaç duyabilirsiniz bugün. Ancak dikkatli olmanızda yarar var. Zira destek olduğunu düşündüğünüz kişiler aslında sizi zora sokacak hamlelere vesile olabilirler. Dikkatli olun.


11 Temmuz 2012 : Aşk hayatınızla ilgili karmaşık duygu ve düşünceler taşıyorsunuz. İçinizden yükselen isteklerin ne olduğunu daha açık biçimde belirlemeye çalışın. Mesai arkadaşlarınızla fikir tartışmaları yaşamamaya özen gösterin. Öfkenizi bastırmakta zorlanabilir, istemediğiniz kelimeler sarf edebilirsiniz.


11 Temmuz 2011 : Dikkat gerektiren işlere karşı isteksiz duruşunuz bulunduğunuz kariyer açısından risk yaratabilir. Olaylardaki ayrıntıları daha net analiz ederek sonuca kusursuz ulaşabilirsiniz. Kilolarınızdan sporla kurtulun.


11 Temmuz 2012 : Sizi anlamak o kadar zor ki, çevrenize  yardımcı olmak zorundasınız. Kafanızın içinde iç içe öyle  yol var ki, siz bile bazen nerede olduğunuzu kavrayamıyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğiniz insanı bu kadar kusursuz görme ideallerinizi bir kenara bırakın.  Daha sonra  kırılıyorsunuz. İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var.


11 Temmuz 2015 : Gündeminiz hızla yer değiştiriyor. Yeni başlangıçlar yaptığınız son dönemde sorumluluk almanız gereken işler dikkat çekecek. Gün ortasına kadar çocuklarla ilgili konular sürse de, işe ait temalar öncelik kazanıyor. Daha sıkı çalışmanız, dağınık olmaktan kaçınmanız gerek. Önünüzdeki dönemde sağlıkla ilgili konular sizi yakından etkileyebilir.


11 Temmuz 2014 : Bugün karşıtlıklar konusu sizi bir hayli meşgul edebilir. Sözlerinizi tartarak konuşmanızda fayda var. Çünkü alacağınız tepkiler biraz abartılı ve sert olabilir. Dengeleri göz etmek size düşüyor. Tabi bu durum çok hoşunuza gitmeyebilir. Ancak bitmesine az kalmış işlerinizde anlaşmazlık çıkması sizin için daha sıkıcı olabilir.


11 Temmuz 2013 : İş ve para durumunuzu sağlam ilerletmek adına akılcı kararlar alıyorsunuz. Yeteneklerinize, ticari zekanıza güvenerek bütçenizi yeniden toparlayabilirsiniz. Gereksinimlerin arttığı bu günlerde gelir gider dengenizi korumaya çalışın. Kazanç sisteminizde başlayan olumlu değişiklikler hayata geçerken, yaratıcı konular gelirlerinizi etkileyecektir.


11 Temmuz 2012 : Şartlar sizden yana ilerliyor. Yurt dışı bağlantılı konuların ilerlemesi ile güven yaşıyorsunuz. Tanışacağınız yeni kişiler hayatınıza farklı konular getirebilir. Ancak aşısı baskın davranışlarınız yüzünden tepki alabilirsiniz. Yeni görüşlere açık ve objektif yaklaşmalısınız. Alacağınız haberler neticesinde aniden gelişen yolculuklar öne çıkabilir.


11 Temmuz 2011 : Aşk hayatınız ve kişisel keyifleriniz açısından akıcı zamanlar geçiriyorsunuz. Ancak aşırı yoğun duygularınız ilişkilerde sorun yaratmamalı. Yaratıcı konuların getirdiği olumlu sonuçlarla daha fazla yenilik peşinde olacaksınız. Gün ortasına kadar tüm planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Zira günlük işler açısından oldukça tempolu bir gün sizi bekliyor.


11 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


11 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


11 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


11 Temmuz 2012 : Artık kariyer hayatınıza yönelik yeni bir dönem. Hızlı kararlar almak, amaçları yeniden tasarlamak konusunda güvenli olmalısınız. Bazı engellere rağmen yenilenmelere açık olmanız önünüzü açacaktır. Ancak otorite figürleri ile ilişkiler bazı gerginliklere sahne olabilir. Toplum karşısındaki duruşunuz açısından sizi etkileyecek adımlardan kaçınmanız gerek.


11 Temmuz 2015 : İş arkadaşlarınızla uyum içinde hareket etmeniz, onların sevgisini kazanmanıza neden olacak. Akşam vakitlerinde dostlarınız sizden ayrılmak istemeyecekler. Onlara yaşattığınız hoş zaman, sizin de mutlu olmanızı sağlayacak. Neşeli günleriniz devam edecek.


11 Temmuz 2014 : Kartınız Felaket... Bugün kartınızda olduğu gibi sıkıntılarla mücadele ettiğiniz görülüyor. Olumlu veya olumsuz duygu seli içinde kendinize günü zehir ediyor gibisiniz.


11 Temmuz 2013 : Kartınız Deli... Stresli ortamlardan her ne kadar uzak kalmak isteseniz de o sizi gelip buluyor gibi. İş ve eğlence hayatını aynı anda yaşamak istemeniz birinden birine zarar verebilir.


11 Temmuz 2012 : Kartınız adam... Bugün evinizdençıkmak istemiyor, dingin birortamda huzur buluyorsunuz. Karşıcinsle ilgili birtakım problemlersizleri duygusallığa itmiş gibi.


11 Temmuz 2011 : Sanki bir şeylerin sonunu bekliyor gibisiniz. Gizemli sırların açığa çıkacağından emin olmamalısınız.


11 Temmuz 2015 : Bugün her şey yolunda. Olması gerekenler olmaları gereken zamanda gerçekleşecek. İçinizde göz ardı edemeyeceğiniz bir heyecan var. Altıncı hissiniz sizin en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Sevgilinizle birlikte bir şeyler yapmalı ve ikinizin de ilgisini çeken konularda konuşmalısınız.


11 Temmuz 2014 : Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.


11 Temmuz 2013 : Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.


11 Temmuz 2012 : İlişkinizde değerleri gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Böylece daha dengeli bir beraberlik yaşamaya şansınız olacak. İş arkadaşlarınız arasındaki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed