Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

12 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

12 Ekim 2016 : Anlayışlı olmanız ve duygularınızı açıkça göstermeniz ufak şeyleri problem haline getirmekten daha etkili olabilir. Tartışmalardan kaçınmalı, çözüm odaklı konuşmaları ve düşünceyi ön plana almalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi beklenmedik olayları körükleyen üç haftalık süreçteyiz. Ancak, önümüzdeki birkaç gün için kendimizi ifade etmek, hayallerimizi gerçekleştirmek, faydalı görüşmeler, toplantılar ya da keyifli konuşmalar, anlaşmalar ve diplomatik görüşmeler açısından olumlu etkiler altındayız. Hemen ardından koşullar değişeceği için, hızlı hareket etmemizde fayda var.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


12 Ekim 2015 : Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


12 Ekim 2014 : Karşınızdaki kişileri hafife almamanız durumunda her şey yolunda gidecektir. Karşınızdaki kişilerin sözlerine dikkat etmeli, attıkları adımlara göre kendi hamlenizi yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.


12 Ekim 2013 : Tüm davet ve talepleri ciddiye almalı veya en azından alıyor gibi görünmelisiniz. Zira ilerlemeniz veya büyümeniz için bir daha size ekstra fırsat tanımayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Açıkça ortada olan ve beyan edilenle, söylenilmeyen ve gizlice olup biten şeyler arasındaki bağı kurmamız gereken bir gün. Verilen bilgiler kadar söylenilmeyen bilgiler de, gün içerisinde değer taşıyor. Dolayısıyla, hangi işimizle ilgileniyor olursak olalım, olası iki gelişmeyi de takip etmemiz gerekebilir.


12 Ekim 2012 : Çok yakın geleceğe oldukça romantik ve duygusal bir giriş yapacaksınız. Kalbi boş olanlara aşkta oldukça heyecanlı anlar yaşayacağınızı müjdelemeliyim. Kendinizden ve etrafınızda gelişen olaylardan memnuniyetsizlik duyuyorsunuz. Gereksiz eşyalar alabilir veya ihtiyacınızın üstünde para harcayabilirsiniz, isteksizlik ve moral bozukluğu veriminizi ve aktivitilerinizi düşürecektir daha da önemlisi fazla yemekten sağlığınız bozulabilir, dikkatli olmalısınız.


12 Ekim 2011 : Çevrenizdeki insanlardan etkileniyor ve sizi yönlendirmelerine izin veriyorsunuz. Bu durum size zarar verebilir. Aslında olgunluğunuzu denemek için bir sınav olduğunu düşünün. Bir taraftan anlaşılmamak bir taraftan da yakın olduğunuz insanlarla ilişkilerinizin bozulması canınızı sıkabilir. Belki şu an desteğe ihtiyacıcız varken böyle olay sizi üzebilir ama bunları düşünmek yerine daha uzun süre ayakta durmak için ne yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz.. En fazla sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmekte. Herhangi bir önemli hastalığa yakalanıp, yataklara düşmeyi beklemeyin fakat bazı minik rahatsızlıklar da sizi iyice bezdirebilir.


12 Ekim 2017 : Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Bugün onu arayabilirsiniz. Gözünüzün önünde yaşanan bazı olayları en son siz fark ediyorsunuz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Durumu daha önceden haber eden pek çok ipucunu kaçırabiliyorsunuz. Sıkı bir dost, bugünlerde gözlerinizi yaşartabilir.


12 Ekim 2016 : Genel anlamda güzel, keyifli ve farklı bir gün geçireceksiniz. Bugün ciddi konuşmalara ve yeni iş bağlantılarına oldukça açıksınız. Size yönelik büyük olumsuzluklar yok Bazı kimselerle olan kavga ve dargınlıklar sizi doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir. Akşama alacağınız çok önemli haberler olabilir.


12 Ekim 2015 : Önümüzdeki günler içinde can sıkan nostaljiler içine girebilirsiniz. Geride kalmışlarla ilgili bazı söylentiler kulağınıza gelebilir ve canınız sıkılabilir. Söylenenler ve yapılanların zaman, zaman dengesizlik göstermesi kapanmış defterleri yeniden açabiliyor. Bir ilişkinizde, arkadaşınızı savunurken göstereceğiniz eleştirel tavır, uzun sürecek yeni sorunlara yol açabilir. Arkadaşınızı savunduğunuz konusunda kuşkulara yaratabilirsiniz.


12 Ekim 2014 : Bugünlerde oldukça sıkıntılısınız. Umduğunuz gelişmeler bir türlü gerçekleşmiyor. Sürekli plan değiştirmek zorunda kalıyorsunuz. Üzerinizde büyük bir baskı ve sıkıntı hissediyorsunuz. Bugün beklediğiniz bazı haberlerin gelmeyişi ile yine sıkıntı hissedebilirsiniz. Ailenizden birileri sık sık sizi düşünüyor.


12 Ekim 2013 : Bugün birçok işi bir arada yapabilir ve sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Yabancı ortamlarda dikkat çekmeniz ve ilginizi çekebilecek kimselerle tanışmanız mümkün. Bugün planlı ve programlı davranarak kendinizi pek çok aksaklıktan koruyabilirsiniz. Yeni konularla ilgilenmek, kendinizi geliştirmek için motivasyonunuz oldukça yüksek.


12 Ekim 2012 : Bugün güne sıkıntılı ve mutsuz başlayabilirsiniz. Sorunlarınızı aşmak konusunda bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Fakat elinizden bir şey gelmiyor. Gün içinde genel olarak huzursuz bir psikoloji sergileyeceksiniz. Sinirleriniz çok gergin olacak ve kendinizi zaman zaman kontrol etmekte çok zorlanacaksınız.


12 Ekim 2011 : İnsanın kendisine özel bir değer biçmesinin, kendini önemsemesinin çok doğal olduğunu, hatta bunun gerekli olduğu inancındasınız. Ama sizin bunu kendine hayranlık derecesinde yaşadığınız eleştirilerini kabul etmiyorsunuz. Kişilik zayıflığı gösteren, edilgen insanlara eleştirilerinizde acımasızsınız. Beri yanda, sizin gibi iddialı insanlarla da geçinememe gibi bir açmazınız var.


12 Ekim 2017 : Bugün sevgilinizle aranızda geçecek ufak bir tartışma gün boyunca ona soğuk davranmanıza sebep olacak. Fakat sevgiliniz akşam saatlerinde size bir sürpriz yaparak gönlünüzü alacak.


12 Ekim 2016 : Aşk ilişkisi, hayati diğer ilişkilerden bağımsız olmasa da, bazen onlardan soyutlanmaya değebilir. Ciddiye almayıp karşılıklı olarak önemsemediğiniz küçük problemleri, şu günlerde ciddi sorunlar olarak yeniden tartışmaya niyetli gibisiniz.


12 Ekim 2015 : Aşksız yapamıyorsunuz. Bu özelliğiniz sonradan başınızı ağrıtan birçok ilişki kurmanıza neden oluyor. Çok ilişki yaşamış olmanıza karşın aşk geçmişinize baktığınızda ancak bir iki ilişkiyi anımsayabiliyorsunuz.


12 Ekim 2014 : Hayatın aksiliklerinden bunalıp sürekli sevgilinize çatıyorsunuz. Biraz daha anlayışlı olaya çalışın ve ona karşı anlayışlı olmaya çalışın.


12 Ekim 2013 : Sevgilinizin beklentileri sizi zaman zaman zor durumlarda bırakabilir. Geçmişteki çabalarınızın ödüllerini alabileceğiniz görülüyor. Sevgi konusunda çok hoş gelişmeler olabilir. Elbette bunu tartışma yaratabilecek konularda esnek tavırlarınızla sağlayabilirsiniz.


12 Ekim 2012 : Sorunlarınız çok fazla. Bu sorunları ilişkinize yansıtmayı hiç istemiyorsunuz. Sorunlarınız sizi sıktığı kadar sevgilinizi de sıkıyor. Fakat o sizden çok çok anlayışlı.


12 Ekim 2011 : İlişkinizde biraz bencil olduğunuz gözleniyor. Sevgilinizin içinde duygusal bir boşluk var. Siz buna rağmen çoğunlukla onsuz bir hayatın içindesiniz. Yeni bir gönül kayması ikiniz için de hiç olanaksız görünmüyor.


12 Ekim 2017 : Bugün meslek yaşamınızda oldukça iddialı ve girişimci olabilirsiniz. Önemli kararlar alma aşamasındasınız. Otorite konumundaki kişilerden destek görmek motivasyonunuzu arttırabilir. Gelişen olaylar karşısında daha tarafsız olmanız gerekiyor. Özellikle yakın ilişkilerde daha esnek olmalısınız. Başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var.


12 Ekim 2016 : Çok belirleyici olmayan bazı desteklerle düşüş gösteren iş hacminizi, yine belli seviyelere getireceksiniz. Çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizle de başarı elde ediyorsunuz.


12 Ekim 2015 : Bugün, zihninizi kendi özel yaşamınız meşgul edecek. Bu yüzden işinizle ilgili olmayan başka uğraşlar içerisinde olacaksınız ama günlük işinizi de ihmal edip sorunlar yaratmamaya çalışacaksınız.


12 Ekim 2014 : İşinizde artık terfi etmeyi bekliyorsunuz ve sürekli iş arkadaşlarınızı kıskanıyorsunuz. Biraz daha fazla çalışıp insanların gözüne girmelisiniz.


12 Ekim 2013 : Bugün meslek yaşamınızda oldukça iddialı ve girişimci olabilirsiniz. Önemli kararlar alma aşamasındasınız. Otorite konumundaki kişilerden destek görmek motivasyonunuzu arttırabilir. Gelişen olaylar karşısında daha tarafsız olmanız gerekiyor. Özellikle yakın ilişkilerde daha esnek olmalısınız. Başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var.


12 Ekim 2012 : İş hayatınızdaki sorunlar kontrolünüzden çıktı. Bir şeyler yapmak zorunda kalabilir yada olacakları kabullenebilirsiniz. Gönlünüz rahat olsun, olumlu gelişmelerle sevineceksiniz.


12 Ekim 2011 : Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak. Görüştüğünüz insan, tam aranılan kişi olduğunuzu çok belli edecek. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil.


12 Ekim 2017 : Maddi konularda kendinizi oldukça rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve yeni kazançlar elde edebileceğiniz bazı fikirler geliştirebilirsiniz. Ancak bu fikirlerinizi hayata geçirmek konusunda aceleci davranmamalısınız.


12 Ekim 2016 : Birikiminiz hızla eriyor. Biraz daha yavaş yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeniz gerekiyor.


12 Ekim 2015 : Maddi olarak rahatsınız fakat planladığınız bir harcama için yeterli parayı bir türlü denkleştiremiyorsunuz. Bugünlerde kredi yada yakınlarınızdan borç almayı düşünüyorsunuz.


12 Ekim 2014 : Şu sıralar paranızı sağa sola savuruyorsunuz ama ay sonu geldiğinde kara kara düşünüyorsunuz. Harcamalarınıza biraz daha dikkat.


12 Ekim 2013 : Uzak mesafeli bağlantılarınızdan beklediğiniz haberlerin gelmeyişi sıkıntı yaratabilir. Ticari ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilir ama üstesinden gelebilirsiniz. Yeni konulalarla ilgilenmek için iyi bir zaman.


12 Ekim 2012 : Maddi sıkıntılarınıza yardım etmek amacıyla sevgiliniz size yakında para teklif edecek. O parayı ondan alın. Buna çok sevinecektir, ayrıca buna çok da ihtiyacınız var.


12 Ekim 2011 : Çoktandır gündeminizde olan bir satın alma işiniz var. Gerekli parayı ancak bir araya getirebildiniz. Fakat şimdi de bu alımın gerekliliği konusunda kafanız karışmış görünüyor.


12 Ekim 2017 : Size çok içten duygularla yaklaşmaya çalışan biri var. Onun geçmişteki bazı hatalarını abartarak ele almanız, bu yakınlaşma niyetini yok edebilir.


12 Ekim 2016 : Müdahalenizi bir süre ertelemeniz yararlı olacak. Çok sorguladığınız ilişki, bugünler içinde size büyük şaşkınlıklar yaşatabilir.


12 Ekim 2015 : Sevgilinize karşı olan olumsuz hislerinizi açıkça belirtmiyorsunuz. Fakat o bunların farkında. Sizden önce davranıp sizi o terk edebilir.


12 Ekim 2014 : Çok yakın bir arkadaşınızla aranız bozulabilir ve bazı düşmanlarınızda bu durumdan faydalanmak isteyebilir.


12 Ekim 2013 : Değişen şartlara ayak uydurabilmelisiniz. Özellikle parasal konularda daha önlemci olmanızda fayda var.


12 Ekim 2012 : Radikal kararlar almak üzeresiniz. Bu kararları alırken çok dikkatli olmalısınız. Size haksızlık yapmayı planlayanlara hak ettikleri dersi vermelisiniz.


12 Ekim 2011 : Sabrınızı çok zorlayan problemli bir insanla çatışma içindesiniz. Oysa ilişkiyi bitirmeniz için hiçbir engel görünmüyor. Sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz.


12 Ekim 2017 : Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlışadımlar, sizi aşk konusunda birgüvensizliğe sokmuş. Bugün çalışmayahiç gönlünüz olmadığı için işte dehuzurlu vakit geçiremeyeceksiniz. Sınırlı harcamalarınızarağmen hesaplı yaşamak zorundasınız.Sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.


12 Ekim 2016 : Bugün gününüzü daha pratik hale getirmek için biraz uğraşmanız gerekebilir. Eğer bir araç ya da hizmet satın almanız gerekirse, para harcamaya değmeli. Belki de kendi kişisel becerileriniz bunu zaten karşılıyor olabilir.


12 Ekim 2015 : Her olumsuz olayda kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Çevrenizdeki insanlar aldıkları kararlar neticesinde üzülür ya da sevinir. Siz bunları dert etmeyin. Bugün aşkla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız.


12 Ekim 2014 : Bugünlerde karşınızdaki kişilere, eşinize ve ortağınıza kendinizi çok fazla bağımlı hissetmemelisiniz. Kazancın büyüğü kendinize olan güven sayesinde gelecek. Bireysel yeteneklerinize ve farkınıza odaklanın. Gösterin.


12 Ekim 2013 : Aile içinde duygusal patlamalar yaşanabilir bugün. Her şeye verilecek bir cevabınız mutlaka vardır ancak o cevapları vermek sizi en fazla haklı çıkarabilir. Sevdiklerinizin gönlündeki yarayı telafi etmek oldukça zor görünüyor.


12 Ekim 2012 : Çevrenizdeki iğneleyici ifade tarzı yüzünden içinize kapanacaksınız. Daha çok yaralanmak istemiyorsunuz. Gücünüzü ele almanızı sağlayacak destek aileden gelecek. Sevginizi dile getirin ki bundan mahrum kalmasınlar. Yatırım konusundaki kuşkunuz kaybetme kaygısına dönüşmesin.


12 Ekim 2011 : Talep ettiğiniz finans desteği nihayet elinize geçiyor. Her kuruşunu önemli projelerin gerçekleşmesi için harcamaya dikkat edin. Aşktaki tutumunuzu frenlemeniz lehinize olacaktır.


12 Ekim 2012 : Yönetici gezegeniniz Venüs, Başak’ta  ilerlemekte ve özgür düşünceler içinde hareket etmenize neden olmaktadır. Aşk yaşantınızda eğlenceli ve ilgi çekici olaylar gündeme gelecek. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün.


12 Ekim 2017 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


12 Ekim 2016 : Kendi kaynaklarınız açısından önemli bir gün. Beklediğiniz parasal destek sizin beklentinizin dışında kalabilir. Bu yüzden kendi kaynaklarınız konusunda daha temkinli olmalısınız. Diğer yandan ortak yatırım planlarınızda akıcı dönemler başlıyor. Kredi ve borç ödemeleri konusunda dengeli bir dönemdesiniz. Yakın ilişkilerde daha fazla güvene ihtiyacınız olacak.


12 Ekim 2015 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


12 Ekim 2014 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


12 Ekim 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


12 Ekim 2012 : Henüz netlik kazanmamış konulara fazla odaklısınız. Biraz olayları uzaktan izleyerek daha dikkatli olmanız gerek. Belki ilişkilerden yana bazı endişeler yaşamanız sizi umutsuzluğa itebilir. Şimdilik başkalarına yararlı olacağınız konulara yönelebilirsiniz. Geçmişin getirdiği korkular veya gözden kaçabilecek detaylar kayıplar getirebilir.


12 Ekim 2011 : İlişkiler ve ortaklıklar sizi zorluyor. Kendi yolunuzda gitmek istediğiniz bu dönem sizi bağlayan gelişmeler olabilir. Fikir ayrılıklarının öne çıkması ile anlaşmalar konusu en büyük probleminiz olacak. Yolunda gitmeyen yakın arkadaşlıklar ya da ilişkilerle ikilem yaşamanız söz konusu. Daha sağduyulu olabilirsiniz. Ortak harcamaların getirdiği parasal sorunlar yarın daha çok dikkat çekecek.


12 Ekim 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


12 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


12 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


12 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


12 Ekim 2012 : Kişisel konularınızı iyi yönetiyorsunuz. Bir yandan da grup çalışmalarında sizi bağlayan sorumluluklar var. Ortak bir çaba ile çok iş çıkarılabilir. Yaptığınız çalışmaların sonuçlarını tatmin edici bulabilirsiniz. Hayatın getirdiği yükler bir miktar azalırken, keyif alacağınız beraberlikler söz konusu. Uzaklarla ilgili haberlerin kararlarınıza yön vereceği söylenebilir.


12 Ekim 2017 : AŞK: Son derece hassas güngeçirerek duygu trafiğinizikarıştıracaksınız. Etkisialtında kaldığınız karşı cinsleuyum sağlayacaksınız.İŞ: Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyut kazanacaksınız. Ancakçeşitli işlere kalkışmayın zararlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: Bugün içinizden geçen bir çok sıkıntılarruh halinizi ve kalp bölgenizi etki altına alabilir.Özellikle kalp ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.


12 Ekim 2016 : Dostlarınızdan bugün çok şey bekliyorsunuz. Kendinize biraz hakim olmayı öğrenmelisiniz. Atak ve sabırsız davranışlarınız çevrenizdekileri kızdırıyor. Sağlığınızla ilgilenmek için bugün kendinize şart koşuyorsunuz.


12 Ekim 2015 : Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık bireysiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.


12 Ekim 2014 : AŞK: Flört ederken tutkulu ve sahiplenici özelliğinizi gösterek karşı cinse güven veriyorsunuz. O bu durumu hissederek ufak tefek kaprisler yapabilir ama sizin naz çekecek gününüz değil. PARA: İşinizde belirgin bir yol almışsınız zaten. Bunun için sizden tecrübe göstermenizi bekleyen çok ama alınganlığınızdan ötürü her şeyi yanlış anlayabilirsiniz. SAĞLIK: Aşırı yoğun günün ardından gelen yorgunluklar baş dönmelerine sebep olabilir.


12 Ekim 2013 : Kartınız Güneş... Sakin olun ve bir şeyleri deneyerek öğrenin. Unutmayın, acelecilik size göre değil. Enerjiniz girişkenliğinizle donanıyor. Tartışmalardan uzak durmalısınız.


12 Ekim 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... Dolunayın gafleti sanki üzerinizde. Hiç bir şeyi canınız istemiyor ve sürekli yalnız olmayı tercih ediyorsunuz. Kendinizi nadasa çekmiş gibisiniz.


12 Ekim 2011 : AŞK: Kalbi boş olan Terazi#39#ler bugün çapkın görünüyorlar. Karşı cinse cazip görünmek için son derece şık ve bakımlılar. PARA: İş yerinizde çok fazla çalışmanız diğer iş arkadaşlarınızın gözüne batıyor.Bu durum sizler adına kaygı ve endişe yaratabilir.Çünkü kıskananlarınız bir hayli fazla. SAĞLIK: Üst üste gelen sıkıntılar bunalmanıza ve mücadele etmenize neden olacak. Bu nedenle kendinizi güçsüz ve aciz hissedebilirsiniz.


12 Ekim 2017 : Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.


12 Ekim 2016 : Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.


12 Ekim 2015 : Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.


12 Ekim 2014 : Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.


12 Ekim 2013 : Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.


12 Ekim 2012 : İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed