Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

12 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

12 Ocak 2015 : Yakın çevre(kardeş, akraba, komşu v.b) ilişkilerinizi ilgilendiren konular, yayıncılık, medya, kısa mesafeli seyahatler, ziyaretler, satış pazarlama, eğitim, halkla ilişkiler başlıklarında yaşanabilecek gelişmeler 6 hafta boyunca başlıca mücadele alanları İş nedeniyle yapılacak kısa mesafeli yolculuklar artabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz veya evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır. Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise, bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına neden olabilir. Sıvı tüketimine bağlı sorunlar ya da sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir. Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilirler. 20 Şubat’ a kadar.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


12 Ocak 2014 : Abartılı tekliflerde bulunabilir veya tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Hiç huyunuz olmamasına rağmen abartma eğiliminizin yüksek olabileceği bir gün. ‘’ Sen iste Amerikan başkanını ofisine getiriyim’’ demekle getirmek arasında ciddi fark vardır sanırım. Öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Her kafadan bir ses çıkma ihtimali yüksek bir gün. Dolayısıyla, herhangi bir amacınızla veya işinizle ilgili yöntemlerinizi ya da izleyeceğiniz yolu açıklarken türlü eleştiri, tavsiye veya öğütle başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Zira, aralarından bazıları gerçekten işinize yarayacak fikirler olabilir. Ama, işe yarayanlar veya yaramayanlar arasında seçim yapmak ve bu esnada kimseyi kırmamak veya ses yükseltmemek çok zor olabilir.Herşeyin yolunda gitmesini umalım.


12 Ocak 2013 : Büyük resme odaklanmalı ve sizi yavaşlatan rutin işleri bir kenara itmelisiniz. Tecrübelerinize güvenebilir ve haklarınızı arayabilirsiniz. Tanıdığınız kişiler veya bildiğiniz şeyler hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacak. Alışılmadık yaklaşımlar eski bir fikiri canlandırabilir. Romantizm veya sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli zaman ön planda. Aşk hayatınızı güçlendirebilecek planlar yapabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe


12 Ocak 2012 : Başka kişiler tarafından hoşunuza gitmeyecek ve çirkin davranışlara maruz kalabilirsiniz. Onlardan uzaklaşmanız mümkün olabilir. Fakat aranızdaki ilişkilere zarar vermeden bu durumun hallolmasına çalışmalısınız. Bu tutumunuz nispeten aranızdaki sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.


12 Ocak 2011 : Gündemdeki işleriniz üzerinde yoğun düşüncelere dalabilirsiniz. Ancak ne zaman müdahale edeceğinizin bilincindesiniz, bunu hatırlayın. Siz bir erkekseniz, bazı üzücü sözler sizi çekememelerinden kaynaklanabilir. Ancak siz bir kadınsanız ilginizi çekmek için bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz.


12 Ocak 2015 : Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranışlar size anlaşılmaz geliyor. Birkaç gün içinde hiç umulmadık bir konuda statükoyu koruma arzusu gösterecek ve hayata genel bakışınızla çelişebileceksiniz. Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandıkları duygusu yaratabiliyor. Bir problemle ilgili, çok acil tavır belirlemeniz gerekebilir.


12 Ocak 2014 : Çok istekli, çok heveslisiniz. Bu özelliğiniz sizde sürekli olarak yenilik yapma arzusu yaratıyor. Bu yenilikçi görüntünüz de, iş hayatınızda ilgiyle izleniyor ve birkaç insan tarafından örnek alınıyorsunuz. Ev içinde bazı yenilikler, bazı düzenlemeler yapma isteğiniz var. Ama konuyla ilgili maddi bilanço sizi biraz kararsızlığa sokacak.


12 Ocak 2013 : Son günlerde kendinizi tanıyamadığınız birtakım davranışlarınız sizi düşündürüyor. Gelip geçici şeyler olduğunu düşünmeniz yeterli olmayacak, bu davranışlardan kurtulma çabalarına gireceksiniz. Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bununla ilgili sorgulamalarınız olabilir.


12 Ocak 2012 : Sizinle ilgili olsun olmasın, çevrenizdeki herkesin her işiyle ilgilenmek, kendinizle ilgilenmenize engel oluyor. Herkesin dert ortağı olmak bugünlerde size ağır gelebilir. Bazen dünyanın bütün yükünü sırtınızda taşıdığınızı hissediyorsunuz. Bugün de öyle günlerden biri. Böyle hissetmenizin nedeninin kendiniz olduğunu da biliyorsunuz.


12 Ocak 2011 : Sizinle ilgili olsun olmasın, çevrenizdeki herkesin her işiyle ilgilenmek, kendinizle ilgilenmenize engel oluyor. Herkesin dert ortağı olmak bugünlerde size ağır gelebilir. Bazen dünyanın bütün yükünü sırtınızda taşıdığınızı hissediyorsunuz. Bugün de öyle günlerden biri. Böyle hissetmenizin nedeninin kendiniz olduğunu da biliyorsunuz.


12 Ocak 2015 : Yeniden, kaldığı yerden başlamak için hiç geç değil. belki de tam zamanı. Önünüzde bu konuda size çalışacak saatler var, zamanı değerlendirmelisiniz.


12 Ocak 2014 : İlişkiniz adına korkularınız var. Bu nedenle onun söylemek istediklerini engeller gibisiniz. Onun sizinle paylaşmak istediği önemli şeyler var. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız.


12 Ocak 2013 : Sizinle, ilişki konusuna birebir denk bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Aşk yaşamınızın yakın geleceğinde parıltılar var. Biraz hareketlenmelisiniz.


12 Ocak 2012 : Karşı cinsten biriyle yakınlaşmanız sizi heyecanlandırıyor. Bu heyecan çok kısa bir sürede bir ilişkiye dönüşebilir. Bu kez hayatınızın aşkını yaşayabilirsiniz. Bilinçli tercih ettiğiniz yalnızlığınıza artık son verme yanlısı görünüyorsunuz.


12 Ocak 2011 : Karşı cinsten biriyle yakınlaşmanız sizi heyecanlandırıyor. Bu heyecan çok kısa bir sürede bir ilişkiye dönüşebilir. Bu kez hayatınızın aşkını yaşayabilirsiniz. Bilinçli tercih ettiğiniz yalnızlığınıza artık son verme yanlısı görünüyorsunuz.


12 Ocak 2015 : İş takibinde çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışma, bazı yeni projelerle bir ortaklığa dönüşebilir. İş yaşantınızda çözümsüz gibi görünen sorunlar bir bir ortadan kalkıyor


12 Ocak 2014 : Genel olarak çok titiz olmanız gözünüzden bir şeyin kaçmamasına neden oluyor. Bugün gözünüzden kaçan küçük bir şeyi fark edip canınız sıkılabilir. Bir iş arkadaşınıza olan güveniniz gün geçtikçe artıyor.


12 Ocak 2013 : Kendinizi yeterince değerlendiremiyor gibisiniz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı. Sizinle alakalı olumlu düşünceler var. Sabırlı olabilirseniz, zaman size çok şey kazandıracak.


12 Ocak 2012 : Önümüzdeki günlerde yoğun ama zevkli bir iş yaşamınız olacak. Uzun zamandır yaşanan durgunluk giderek yerini hareketliliğe bırakıyor. Bu da sizin motivasyonunuzu arttıracak.


12 Ocak 2011 : Önümüzdeki günlerde yoğun ama zevkli bir iş yaşamınız olacak. Uzun zamandır yaşanan durgunluk giderek yerini hareketliliğe bırakıyor. Bu da sizin motivasyonunuzu arttıracak.


12 Ocak 2015 : Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olabilir. Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz.


12 Ocak 2014 : Maddi konularda biraz sıkıntılısınız. Harcamalarınızı kısmanıza rağmen dilediğiniz rahatlığa kavuşamadınız. Biraz sabırlı olun. Yakında elinize geçecek beklemediğiniz bir para sizi hayal ettiğinizden çok daha fazla rahatlatacak.


12 Ocak 2013 : Para idaresinde oldukça yetenekli oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor. Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasından yeniden uzun düşünceler, endişeler gelebilir.


12 Ocak 2012 : Bu konuda sizi uyaranlar var. Onlara kulak vermeniz yerinde olur. Sizi ve çevrenize yetecek kadar kazanıyorsunuz. Tek sorununuz kenarda bir birikim yapamamanız.


12 Ocak 2011 : Bu konuda sizi uyaranlar var. Onlara kulak vermeniz yerinde olur. Sizi ve çevrenize yetecek kadar kazanıyorsunuz. Tek sorununuz kenarda bir birikim yapamamanız.


12 Ocak 2015 : Bazı durumlarda yetkin olmayan insanların etkisinde kalabiliyorsunuz. Arada bir sergilediğiniz bu tutum, bir gün sizi kendinizi beğenmez duruma getirebilir.


12 Ocak 2014 : Kendinizi korumak adına gerçeklerden kaçmak istemeniz gerçekleri değiştirmiyor. Bir an önce gerçeklerle yüzleşmelisiniz.


12 Ocak 2013 : Geleceğe dönük düşsel beklentileriniz, bazı gerçekleri yaşamanıza engel gibi.


12 Ocak 2012 : Kendinizle ilgilenmeye başladığınızda hayatın size sunduklarını görebileceksiniz. Mutluluk çok yakınınızda.


12 Ocak 2011 : Kendinizle ilgilenmeye başladığınızda hayatın size sunduklarını görebileceksiniz. Mutluluk çok yakınınızda.


12 Ocak 2015 : Partnerinizle birlikte çıkacağınız bir seyahat sırasında yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir. Ancak karşınıza bu süreçte çıkacak iş ve aşk fırsatlarını değerlendirebilmek için biraz daha atak ve hevesli olmanız gerekecektir.


12 Ocak 2014 : Bugün için yaptığınız planlar sürprizlerle değişmek zoru nda kalabilir. Evdeki işlerle ilgili sorunlar sizi serbest zaman yaratmak konusunda sınırlayabilir. Uyum sağlayıp ne gerekiyorsa ona göre yön değiştirmeyi becermelisiniz.


12 Ocak 2013 : Evle ilgili önceden planlamadığınız bir harcama yapılacak. Bu da nereden çıktı demeyin. Ev hayatına heyecan katacak ve günleri-nizi değiştirecek bir harcama bu. Sağlık açısından şanslı dönemdesiniz. Sağlıklı beslenme ve egzersiz konusunda bir adım atabilirsiniz.


12 Ocak 2012 : İhtimal hesaplarıyla yaklaştığınız çoğu olaylar bazen umduğunuz sonuçları vermeyebilir. Bu sebeple hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Nedenli nedensiz giriştiğiniz kişisel çekişmelerin size yarar yerine zarar vereceğini unutmayın. Sevdiğiniz kişinin sorunlarını çözmesi için ona destek olun.


12 Ocak 2011 : Bulunduğunuz yeri konforlu bir hale getirmek, pozitif enerjinizi çevrenizdeki insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteğiniz yoğun olacaktır. Kısa bir yolculuk sonrası güzel gelişmeler yaşayacaksınız.


12 Ocak 2013 : Çevrenizle duygusal işbirliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bugün Çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız bir takım işlerde, kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandırırken, olayları kısa sürede sonuçlandırmanın keyfini de yaşayacaksınız. Ay’ın konumu başarınızı destekliyor.


12 Ocak 2015 : Kendinizi rahat ve dışadönük hissediyorsunuz. Aşırı sorumluluk aldığınız bu dönem biraz dinlenerek kendinize dönük olabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir araya gelmek temel ihtiyacınız olabilir. Ancak bir yandan da çocuklarla ilgili önemli sorunlar sizi endişeli kılmakta. Akışta kalmalı, ilerleyen saatlerde işle ilgili konuları gözden geçirmek üzere yeni planlar yapmalısınız.


12 Ocak 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


12 Ocak 2013 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


12 Ocak 2012 : İlişkilerinizde dengeli olmaya çalışmalısınız. Duygusal açıdan yıpranabileceğiniz yakın paylaşımlar sizi zorlayabilir. Gün ortasından sonra biraz daha rahatsınız. Kendinize yeni ufuklar aramak,yabancılarla alakalı planlarınıza hız vermek üzere harekete geçeceksiniz. Belki akademik uğraşlarınız adına yorucu bir dönem söz konusu olabilir.


12 Ocak 2011 : Önceliklerinizi iyi belirlemeniz gereken değişiklikler söz konusu. Oldukça fazla konuyla ilgilenmek ve başarmak zorundasınız. Özellikle yerleşimi ilgilendiren konuları yakından takip etmeniz gerekecek. İş ve ev arasında denge kurmaya çalışmanız size zaman kazandıracaktır. Biraz mesleki hırslarınızı törpülemeye çalışmalı, sabırlı olmalısınız.


12 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


12 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


12 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


12 Ocak 2015 : Geçtiğimiz günlerde başınıza gelen kötü olaylar tekrarlanabilir. Bu olay sizi etkilemesin çünkü kısa sürecek. Yeni biri ile tanışıp aşk yaşayabilirsiniz.


12 Ocak 2014 : Mantığınızla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz fakat duygularınızı da yok saymaya çalışmamalısınız.


12 Ocak 2013 : Maddi düşüncelerinizi ertelemeden yatırımlarınızı hızla yapmalısınız. Bugün maddi konularda yıldızlar sizden yana. Verimli bir gün olacak sizin için.


12 Ocak 2012 : AŞK: Birlikte olduğunuz kişidekendi hareketliliğinizin aynısınıistiyorsunuz ama unutmayın osizden daha ağırbaşlı. Onunhuyunu biliyorsunuz. Şakalarınızıyerli yerinde yapmalısınız.Bazen kırıcı da olabiliyorsunuz.İŞ: Bugün bazı kişilerle iş ortaklığı söz konusu.Böylece gündeminizi değiştirebilirsiniz. Liderlikvasfının hep sizde olmasını istiyorsunuz.SAĞLIK: Şu günlerde öksürük sorununuz olabilirGöğüs bölgenizi her zaman sıcak tutmaya bakın.


12 Ocak 2011 : Bir konudan bir konuya atlıyorsunuz. İçinizden gelen sesi tam olarak dinlemiyor, aklınıza eseni yapıyorsunuz. Ailenizin uyarılarını dikkate almalısınız.


12 Ocak 2015 : İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.


12 Ocak 2014 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


12 Ocak 2013 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


12 Ocak 2011 : Aşırı çalışkanlığınız çevrenizde size olumlu puan kazandırırken, çalışma gücünüzü ikiye katlıyor. Bugün iş yerinizde duygusal desteğe ihtiyacınız var. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel yeteneklerine ve samimiyetlerine dikkat ediyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed