Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

12 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

12 Temmuz 2016 : Bugünlerde, özel yaşamınızla ilgili ilişkileriniz test edilebilir. Neyse ki, nefret, haset ve kıskançlık duygularını kalıcı hale getirmeyen ve özür dilemekten gocunmayan bir burçsunuz sevgili Yengeçler. Maddi anlamda ise, olumlu etkiler altındasınız. Bütçe yapmak zor olmayabilir veya alacak verecek dengesini kurmanızı sağlayacak planlar yapabilirsiniz. 15 Temmuz civarında, bazı şeylerin sona erdiğini hissedebilirsiniz. Bu durumu görmezden gelmemelisiniz.Sevgili dostlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli tatiller, sağlık ve sevgi ile kalın...


12 Temmuz 2015 : Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir veya ani tepkiler verebilirsiniz. Hayatınızı duygusal, finansal veya mental açıdan bir düzene sokmanız gerekiyor.Gizli ilişkilere ilgi duyabilirsiniz, ancak yanıltıcı etkilere dikkat edilmesi gereken günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne ikili ilişkiler açısından olumlu başlıyoruz. Önemli görüşmeler yapmamız gerekiyorsa, erken saatlere almakta fayda var. Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor. Altından kalkamayacağımız işlere talip olmamamızda fayda var ya da istek ve hayallerimizin uygulanabilir olmasına dikkat edelim. Akşam saatlerinde ise, dilin kemiği yok, dolayısıyla, ilişkilere zarar vermemek için kelimeleri dikkatli seçmekte veya aşırı yeme içme türünde faaliyetlere karşı tedbir almakta fayda var. Zira, abartabileceğimiz saatlerde olacağız. Gece saatlerinde ortaya çıkabilecek, engellenmişlik hissi ya da önemli pozisyondaki kişilerin üzerimizde yaratabileceği baskı ve sınırlamalar keyifli geçen günün nazar boncuğu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


12 Temmuz 2014 : Diğerlerine bağlı problemler veya yarattıkları dramatik ortam nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz. Duygusal konular veya gerilim nedeniyle verimliliğiniz azalabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, okul, aile veya partnerlerimizle ilgili konularda gerilim yaşanabilecek birkaç günlük süreçteyiz. İlişkilerimizi doğru yönetmemiz ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmememiz gerekiyor. Zira, bazı konularda yaşanabilecek sorunlarda herkes birbirini suçlayabilir. Tartışmalardan uzak durmak ve olayları büyütmeden yapılması gerekenlere odaklanmak en iyisi.


12 Temmuz 2013 : Üstün yeteneklerinizi gösterebileceğiniz günler. Uygun hale geldiğinde geçmişte verdiğiniz sözleri yerine getirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün boyunca, gezegenler yapmak istediğimiz işlerde ilerleme sağlamamız için bizi destekliyor olacaklar. Ancak, ilerleme için gerekli düzenlemeleri yaparken, her tür aşırılıklardan uzak durmamız gerekiyor(hız yapmak, çok konuşmak, fazla kendine güven, hafife almak, kaldırabileceğinden fazla yük yüklenmek, yerine getirilemeyecek sözler vermek v.b)!


12 Temmuz 2012 : Görünürde sizin için pek önemli olamayan bir kişinin desteğini almanız sıkıntılarınızın hafiflemesini sağlayabilir. Bu da size peşin hükümlü davranarak söz konusu kimseye gereken değeri vermemenizin bir hata olduğunu anlatacaktır. Uzun süredir süregelen gizli tuttuğunuz duygusal bir ilişkiniz varsa bu ilişkide önemli ve hoş gelişmeler kaydedeceksiniz. Mutluluk sizden yana. Boş hayallere kapılarak gerçekleşmesi imkansız konuların üzerine gitmekten vazgeçmelisiniz. Parlak bir gelecek sizi bekliyor. Herşeye bir anda sahip olamazsınız. Ayrıca şuan için sahip olduklarınızın kıymetinide bilmelisiniz. Para açısından şanslısınız. Sağlınızla ilgili bazı problemleriniz olabilir.


12 Temmuz 2011 : Bugün ayrıca sizi telaşlandıracak ve ilgilendiğiniz konulardaki motivasyonunuzu sarsacak bazı haberler alabilirsiniz. Bunların kasıtlı olmaları olasıdır. Dayanağı olmayan asılsız haberlere kesinlikle inanmamalısınız. Özel hayatınız dengeli ve huzurlu. İş yerinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez.. Evinizle ilgili bazı ufak tefek işlerinizi halledebilmeniz için çok ideal bir gün olabilir. Akşama doğru alacağınız önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.


12 Temmuz 2017 : Güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve düşüncelerinizi istediğiniz gibi netleştirmeniz kolay olmayacaktır. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabilirsiniz. Çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz.


12 Temmuz 2016 : Sizin için yoğun bir gün. Bir haber alacak ve şaşıracaksınız, bu bir evlilik haberi olabilir. Bugün sevdiğinize haksızlık edebilirsiniz. <br>Sizin için yoğun bir gün. Bir haber alacak ve şaşıracaksınız, bu bir evlilik haberi olabilir. Yakın bir dostunuz sizi arayacak, önemli bir konu olmamasına rağmen uzun bir konuşma geçecek aranızda. Öğlen bir başka arkadaşınızla buluşacak ya da telefonda görüşeceksiniz. Bugün sevdiğinize haksızlık edebilirsiniz. Üstelik de bile bile. Baş ağrınız olabilir, hissettiğiniz anda tedbir alın.


12 Temmuz 2015 : Bazı önemli konularda şansınıza dayadığınız umutlar, etrafınızdakileri şaşırtıyor. Başka konulardaki umutlarınızı da onlar kadar diri tutabilirsiniz. Bugünlerde ilişki konularında yeni kazanımlar söz konusu olabilir. Bu akşam arkadaşlarla bir araya gelme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayat dolu biri oluşunuz, arkadaş çevrenizde de bir canlılık kaynağı oluyor.


12 Temmuz 2014 : Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Aşk yaşantınızda olumlu gelişmeler olacak. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. <br>Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Özellikle öğleden sonra yapacak bir şey bulamamaktan yakınabilirsiniz. Gün içinde genel olarak sıkıntılı ve huzursuz olmanız muhtemel. Akşam saatlerinde bir süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla buluşmayı düşünebilirsiniz. Yakın bir aile dostunuzdan bir haber alabilirsiniz.


12 Temmuz 2013 : Günlük rutin işlerden sıkılıp, değişik bir uğraşla ilgilenme isteği duyabilirsiniz. Bu arada değişim arzunuz giderek yükselebilir. Ev veya iş değişikliği planlamanız da mümkün. Gün içerisinde zihinsel faaliyetleriniz artabilir. Bulunduğunuz ortam içerisinde değişik fikirlerinizle ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Uzak yoldan gelecek bir haber almanız mümkün. Bazı konulara karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Açık hava sporları sağlığınıza iyi gelebilir.


12 Temmuz 2012 : Çevrenizdeki girişimci insanların başarıları, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor. Esasında geniş biri olarak tanınmanıza rağmen, son günlerde bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Kafanızdaki küçük geziyi ilk fırsatta değerlendirmelisiniz.


12 Temmuz 2011 : Bir konu hakkında belirlediğiniz hedeflere daha yakınlaşmak isteyeceksiniz. Önemsediğiniz prensiplerinize, belli yakınlaşmalarla ters düşebilmeniz ihtimali söz konusu olabilir. Biraz gevşeyip daha ılımlı bakabileceğiniz bir gelişime karşı için, için savaş veriyorsunuz. Gelişimin içindeki kişilerle ilgili yapacağınız yeni değerlendirmeler, sizi karmaşadan kurtarabilir.


12 Temmuz 2017 : Son günlerin belki de en güzel akşamını geçireceksiniz. Size bir başka çift daha eşlik edebilir. Neşe, muhabbet bir yana, size uzun zamandır bakmadığı kadar güzel bakacak. Adeta bir aşk tazeleme gecesi olacak.


12 Temmuz 2016 : Birlikte olduğunuz kişi size sırılsıklam aşık. Kuşkucu davranmanıza hiç gerek yok. Bu şekilde, uzun vadede o kişiyi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. O sizle ciddi bir ilişkiye girmek istiyor.


12 Temmuz 2015 : Yaşanan her şeyi bir anda unutmuş değilseniz de, verdiğiniz izlenim bu.Kararlılığınızı bu kadar bilinçli şekilde, inanarak uygulamanız karşı tarafa biraz sürpriz gelmiş gibi.


12 Temmuz 2014 : Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engelliyor. Israrcı davranışlarınızla amacınızdan uzaklaşıyorsunuz. Etkilendiğiniz çekiciliğin zamana gereksinimi olabilir.


12 Temmuz 2013 : Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor.


12 Temmuz 2012 : İçinizde beslediğiniz duyguları daha anlaşılır yöntemler geliştirerek sergileyebilirsiniz. Kendiliğinden bir şeylerin anlaşılmasını boşuna bekliyorsunuz.


12 Temmuz 2011 : Henüz başındayken bazı güvensizlikleri somutlaştırmanızda yarar var.Böylesine yoğun duygular beslediğiniz birine beslediğiniz nedeni belirsiz güvensizlik, ilişkinize yeniden bakmanızı gerektiriyor.


12 Temmuz 2017 : İşyerinizde kurduğunuz dostluklar içinizi ısıtıyor. Kariyeriniz açısından pek yararlı bir işyerinde olmamanıza rağmen, doyumlusunuz. Akşama yakın saatlerde biraz problemli bir görüşmeniz olabilir


12 Temmuz 2016 : İşiniz iyi giderken de varolan ama farkına varmadığınız ayrıntılardaki kusurun farkına, işinizin iyi gitmediği bugünlerde varıyorsunuz. Bu bir imkandır. İşinizi yeniden yoluna koyduğunuzda daha güçlü ve ufuklu olacağınız işler üzerine yoğunlaşın.


12 Temmuz 2015 : İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda pek umutlu değilsiniz. Üretken birisiniz, ama bu anlamda destek göremiyorsunuz.


12 Temmuz 2014 : Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. İş ortamınızda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve beklediğiniz desteği bugün alabilirsiniz. İletişimlerinizde önemli ölçüde bir hareketlenme olacaktır ve beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.


12 Temmuz 2013 : Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.


12 Temmuz 2012 : Bir çıkış arayışınız bugünlerde netice verebilir. Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızdaki nedenlerin içinde az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek.


12 Temmuz 2011 : Yakın bir zamanda çok daha iradi iş olanakları yaratabileceksiniz. Çok yetersiz bulduğunuz birinin iş kaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz.


12 Temmuz 2017 : Maddi konularda bazı ortak kazançlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz ancak kararlarınızı netleştirmeden önce tüm ayrıntıları gözden geçirmelisiniz.


12 Temmuz 2016 : Nasılsanız öyle görünmenizde yarar var. Parayı önemsemez bir görüntü vermeye çalışmanız hiç gerekli değil. Paranın önemini gittikçe daha iyi anlıyor ve eli açık imajınızı kaybetmekten korkuyorsunuz.


12 Temmuz 2015 : Paranızı kullanma hakkınız tamamıyla sizin elinizde değil gibi görünüyor. Ama şikayetçi değilsiniz. Bu müdahaleyi haklı görüyorsunuz. Kısacası müsrif biri olarak kalmaya niyetli gibisiniz.


12 Temmuz 2014 : Bu günlerde kelimenin tam anlamıyla karınca kararınca yaşıyorsunuz.Ama geçmişte yoksulluğu anlatan bu bütçe ifadesi, bu günlerde neredeyse nazarlık takılacak bir geçim düzeyini vurguluyor. Dün akşam evde kotardığınız ek işin, bu akşamki bir telefonla bir yıllık bir sürekliliği olduğunu öğrenebilirsiniz.


12 Temmuz 2013 : Para harcama isteği içinizde iyice kabardı. Bir yandan da tasarruf yapmak istiyor ve harcamalarınızı frenliyorsunuz. Biraz daha sabredin , kısa zaman sonra eskisi gibi, rahatça harcama yapabileceksiniz.


12 Temmuz 2012 : Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor. Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.


12 Temmuz 2011 : Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.


12 Temmuz 2017 : Zamana yaydığınız bazı çözümsüzlükler, beklenmedik yeni gelişmelerle bir anda ivedilik gerektirebilir.


12 Temmuz 2016 : Çevrenizde çok güvendiğiniz insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir.


12 Temmuz 2015 : Birkaç gün içinde sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla ilgili görünüyor.


12 Temmuz 2014 : Yoğun çalışma hayatınızın sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesine izin vermeyin.


12 Temmuz 2013 : Sizin için sevdiklerinizin yaptıkları fedakarlıklara bu kadar arkanızı dönmemelisiniz. Hayatta her şeyin bir bedeli vardır. Bunu sakın unutmayın.


12 Temmuz 2012 : Özel uğraşlarınız arasında sağlığı koruyucu, bedeni zinde tutan sosyallikler var, ama siz bunları biraz sağlığı bozucu hale getirebiliyorsunuz.


12 Temmuz 2011 : Bazı olaylara gergin bakışınız, bugünlerde olumsuz tepkiler getirebilir.


12 Temmuz 2017 : Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınızcoşkunun yavaş yavaş biralışkanlığa dönüşmesini kabul edemiyorsunuz.İşinizdeki başarınızınsırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Sağlık sorunlarınızıihmal etmeyin. Bir dostunuzun sizdenmaddi destek isteyebilir. Onu geri çevirmeyin.


12 Temmuz 2016 : Mesleki fırsatları görmekte zorlanıyorsunuz. Patron konumundaki kişilerle aranızda, gereksiz samimiyetten veya rehavetten kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Kiminle hangi mesafeden iletişim kurmanız gerektiğini belirleyin.


12 Temmuz 2015 : Bilgi edinme ve araştırma yapma arzunuz bu dönemlerde o kadar yoğunlaştı ki, gözünüz çevrenizde gelişmekte olan önemli olayları bile görmüyor. Yoğunlaşan hislerinize karşılık verecek kişiyi henüz bulmuş değilsiniz. Maddi sıkıntıların yakın zamanda tamamen sona erecek.


12 Temmuz 2014 : Evlilik ve ortaklıklar ile ilgili yaşam alanınızı ilgilendirecek dolunay. Eşiniz ile ilişkinizde gerginliklere açık olacağınızdan anlayış şart. Bekarlar için ise evlilik teklifi, nişan ve birlikteliğin ilanı söz konusu.


12 Temmuz 2013 : Çok fazla anlatacak şey birikmiş olabilir yakınlarınızla aranızda. Karşılıklı olarak dinlemekle zaman kaybetmeden bolca anlatmak ve ihtiyacınızı gidermek derdine düşebilirsiniz. Dediko-du içerikli konulara girmeyin.


12 Temmuz 2012 : Dikkat gerektiren işlere karşı bu aralar isteksiz duruşunuz bulunduğunuz kariyer açısından risk yaratabilir. Olaylardaki ayrıntıları daha net analiz ederek sonuca kusursuz ulaşabilirsiniz. Yeni yatırımlar için biraz daha beklemede kalmalısınız. Bir dostunuzun istediği desteği ondan esirgemeyin.


12 Temmuz 2011 : Yakın çevrenizle ilişkileriniz yönünden oldukça olumlu adımlar atacaksınız. Geçmişte bazı tartışmalar ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiçbir şey olmamış gibi davranmanız mümkün.


12 Temmuz 2012 : Güneş burcunuzda olumlu ilerliyor.Bugün kendinizi daha enerjik ve sağlıklı hissediyorsunuz. Ortaklıklar ve iş yaşantınızda  bazı kişilerin desteğinize  ihtiyacı olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, sizde tatmin duygusu sağlayacaktır. Paylaşıma fazla önem vermeniz, bazen hata olabilir. Soğukkanlı çehrenizi devam ettirin.


12 Temmuz 2017 : Yeni başlangıçlar ve görünümünüze dair konularda gelişmeler gözüküyor. Özellikle görünüşünüzle ilgili bir süredir tasarladığınız değişiklikleri hayata geçirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili daha hassas olabilirsiniz. Diyete başlamak veya bırakmak istediğiniz bir alışkanlığınız varsa başlamak için bugün oldukça uygun enerjiler var.


12 Temmuz 2016 : Ay burcunuzda sizi etkileyici ve şanslı etkilerle donatıyor. Şimdi daha hızlı ilerleyeceğiniz şartlar netleşmekte. Pek çok isteğinizi elde etmekte kararlı olacaksınız. Yönlendirmek istediğiniz olaylar ise bir süre daha akışında izlenmeli, Neyse ki sizi koruyan etkiler yanınızda. Keyif aldığınız bir konu üzerinde çalışarak istediğiniz sonuca ulaşma şansınız var.


12 Temmuz 2015 : Ay burcunuzda gezerken pek çok alanda yeni adımlar atmaktasınız. Kendinize güveninizi test ettiğiniz bu dönemi avantaja çevirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. İlişkilerde tutku aradığınız bu günlerde aynı zamanda aşırı sahiplenici yanlarınız bıktırıcı olabilir. Ortaklıklarda daha objektif olmak, fikir ayrılıklarına esnek yaklaşmak gerekecek.


12 Temmuz 2014 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


12 Temmuz 2013 : Yakınlarla ilgili her konu sizin gündeminizde olacak. Kardeşler ve komşular dahil olmak üzere iletişim içinde olduğunu z kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bilgi ve becerilerinizi kullanabileceğiniz konularda sizi oldukça oyalayabilir. Zihinsel açıdan sizi tatmin edecek çalışmalar, eğitime yönelik düşünceler fazladan zaman alabilir. Yolculuk planlarınızdaki aksaklıklar sürecek.


12 Temmuz 2012 : Kendinizi her açıdan keyifli ve dengeli hissediyorsunuz. Size huzur veren dostluklar, getirdiği paylaşımlarla güvenli zamanlar yaşamanız söz konusu. Biraz kendiniz dışındaki kişilerin ihtiyaçları ile ilgilenerek değişik uğraşlar içinde yer alabilirsiniz.. Zira sosyal sorumluluk gerektiren konularda fedakarlık yapmaya açık olacaksınız.


12 Temmuz 2011 : Sizin için yorucu çalışmaların öne çıktığı söylenebilir. Günlük düzeninizi aksatabilecek gelişmeleri görerek hareket etmenizde yarar var. Detaylar ve hizmet etmeniz gereken uğraşlar karşısında sağlam durmanız lazım. Duygusal olarak sizi huzursuz edecek iş ilişkileri sağlığınızı zorlayabilir. Hassas olduğunuz bu günlerde dikkatli olmalısınız.


12 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


12 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


12 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


12 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


12 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


12 Temmuz 2012 : Şartlar sizden yana ilerliyor. Yurt dışı bağlantılı konuların ilerlemesi ile güven yaşıyorsunuz. Tanışacağınız yeni kişiler hayatınıza farklı konular getirebilir. Ancak aşısı baskın davranışlarınız yüzünden tepki alabilirsiniz. Yeni görüşlere açık ve objektif yaklaşmalısınız. Alacağınız haberler neticesinde aniden gelişen yolculuklar öne çıkabilir.


12 Temmuz 2017 : AŞK: Gururunuza aşırıdüşkünlüğünüzden dolayıpartnerinizle süreklirestleşiyorsunuz. Çabuksinirlenmek yerine kendiniziyatıştırmayı denemelisiniz.PARA: İçsel sıkıntılarınız heralanda artıyor. Ancak çözüm üretmekte geçkalmayın. Maddi sıkıntılarınız başlamadı ama böyledevam ederseniz tehlike kapınıza dayanabilir.SAĞLIK: Kendinize her zaman güvenen yapınızsebebi ile bugün sağlığınızı da korumuyorsunuz.


12 Temmuz 2016 : Bugün önünüze bir çok engel çıkarabilir. Bunları nefretle karşılama yerine nasıl aşacağını düşünmenizde fayda var. Ortak çalışmalarınızda sizi kıskananlar olacak.


12 Temmuz 2015 : Kalbi boş Yengeçler karşı cinsin beğenileri ile güne başlayacak. Bu enerji gün boyu sürecek. Uzun süren ilişkilerinizde zorlanmalar ve kırıcı durumlar var.


12 Temmuz 2014 : Bugün yeni tanıdığınız kişi ile bir takım tartışmalarda bulunarak deneyimli olduğunuzu kanıtlayacaksınız.


12 Temmuz 2013 : Kartınız Şüphe...Yeni fikirler üretmeniz için daha zamanınız var. Bundan dolayı aceleci davranırsanız birlikte olduğunuz kişiyi de olumsuz yönde etkileyebilirsiniz.


12 Temmuz 2012 : Kartınız yargı... Bugün bir şeylerinfarkındalığına vardınız. Teşvik ediciişlerle uğraşarak taktir kazanmayaçalışıyorsunuz. Bu arada yasalişlemlerinizi unutmamaya önem verin.


12 Temmuz 2011 : Sanki bir şeylerin sonunu bekliyor gibisiniz. Gizemli sırların açığa çıkacağından emin olmamalısınız.


12 Temmuz 2017 : Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.


12 Temmuz 2016 : Aşk hayatınızla ilgili barındırdığınız korkular ve endişeler çok gerçekçi görünmüyor. Sevgilinizin sizinle paylaşmak istediği önemli konular var. Bu önemli konuları duymaya yanaşmıyor gibisiniz. İş değiştirip değiştirmemekle ilgili tereddütleriniz var.


12 Temmuz 2015 : Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.


12 Temmuz 2014 : Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.


12 Temmuz 2013 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.


12 Temmuz 2012 : Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed