Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

13 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

13 Ekim 2014 : Karşınızdaki kişileri hafife almamanız durumunda her şey yolunda gidecektir. Karşınızdaki kişilerin sözlerine dikkat etmeli, attıkları adımlara göre kendi hamlenizi yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.


13 Ekim 2013 : Duygusal, finansal ya da ruhsal sorunlarınızın çözümünde sezgilerinize güvenebileceğiniz günlerdesiniz. Sezgileriniz, kilitlenmiş konularda sizi doğru yöne yönlendirecek. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.


13 Ekim 2012 : Bugün tüm duygusal dürtülerinizdeki yoğunluk sizi bir hayli zorlayacak, kendinize dönük istekleriniz olacak. Çevrenize ve yakınlarınıza yardım etmek istiyorsunuz bunun yanı sıra çevrenizden de size karşı olumlu davranışlar göreceksiniz, rahat ve huzurlu olma isteğindesiniz. Meslek hayatınız olumsuz yönde etkilenecek çünkü kendinizi tutamıyorsunuz. İş yerindeki meslektaşlarınızla ya da çalışma ortağınızla hiç de hoş olmayan tartışmalara girebilirsiniz.


13 Ekim 2011 : Şansınızın olumlu desteği ile bütçenizi düzene koyabiliyorsunuz. Bu da size gelişmelerin hızlanması için gerekli avantajı sağlayacaktır. Yanlız acelecilik ve sabırsızlık bu günlerde öne çıkacaktır. Yeni gelişmelere karşı daha dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Çevrenizde başarılarınızı kıskanan bir çok kimse çıkabilir. Hatta aleyhinize çalışabilirler de. Aceleciliğiniz sonucu yapacağınız bir hata en çok bu kimseleri sevindirecektir. Bu sebeple mümkün olduğunca dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Ama huzurunuzun bozulmaması için bu kimselere karşı objektif olmanız gerekiyor.


13 Ekim 2014 : Bugün genelde düşünceli ve sıkıntılı olacaksınız. Özellikle sabah saatlerinde bu psikolojiniz çok yoğun oalcak. Öğlen saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ile bu psikolojiden biraz da olsa kurtulacaksınız. Arkadaşlarınızla beraberler sık sık gittiğiniz mekanlara gidebilir , bu mekanlarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz.


13 Ekim 2013 : Bu gün içinizde yaratıcı güç sizi güzel şeyler üretmeye zorlayacak. Fakat çevrenizdeki etmenler buna izin vermeyecek. Bu durum siz de sıkıntı yaratsa da günün ilerleyen saatlerinde kendinizi bu tür konulardan uzakta bulacaksınız. Çalışma hayatınızda yeni başarılar elde etmek için hazırsınız. Kendinizi işinize vermelisiniz. Bir yakınınızın sağlık problemleri sizi çok üzüyor.


13 Ekim 2012 : Bugün sizi önemli bir karar bekliyor. Küçük bir karar olmasına rağmen çok üstünde duruyorsunuz ve başkalarından fikir alıyorsunuz. Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız söz konusu. Bazı yakınlaşmalar yaşamak için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz.


13 Ekim 2011 : Değişime açık biri olduğunuz düşünülüyor. Ama sürekli kendinizi tekrarlıyorsunuz. Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Son günlerde içinde taşıdığınız size anlamsız gelen sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorunun yanında, sürekli ertelediğiniz bir temel sorun birarada içinizi karartıyorlar.


13 Ekim 2014 : Aşk hayatınızda sorunlar bugün de devam edecek. Sevgilinizle aranız iyi değil ve onunla konuşmuyorsunuz. Fakat ilişkinizi tam anlamıyla bitirmiş değilsiniz. Bu aralar düşündüğünüz başka bir insan var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.


13 Ekim 2013 : Bugün sevdikleri kişilerle birliktelikleri yeni olan Başaklar için hoş saatler, beğeniler var. Mutluluktan neredeyse ayakları yerden kesilecek. Uzun süredir birlikteliği olan Başaklar için ise bol kavgalı bir gün.


13 Ekim 2012 : Aşk hayatınızda küçük bir değişiklik için bile en ufak bir çaba harcamıyorsunuz. Oysa o çabalamanızı ve ona değer vermenizi istiyor. Bugün yine bu konu üstünde tartışabilirsiniz.


13 Ekim 2011 : Size uygun biriyle berabersiniz. Ama sürekli ilişkilerde problem kaçınılmaz oluyor. İlişkinizi de bu esneklikle değerlendirmeniz gerekiyor. Her şeyin yolunda gittiği söylenebilir.


13 Ekim 2014 : İş yaşantınızda herşey dilediğiniz gibi. Çalışmalarınızda oldukça verimlisiniz ve bu çalışmalarınızın karşılığını alabiliyorsunuz. Bugün işiniz ile ilgili konulardan uzak olacaksınız.


13 Ekim 2013 : Gözünüz çok yükseklerde değil ve elde ettiklerinizle yetiniyorsunuz. Bu yüzden kimsenin gözüne girme kaygınız da yok. Siz huzurlu bir çalışma ortamı arıyorsunuz.


13 Ekim 2012 : İş yerinizdeki başarılarınız iş arkadaşlarınız tarafından takdir ediliyor ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir. Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkındasınız.


13 Ekim 2011 : Çevrenizde insanların dert ortağı olmak gibi bir takıntınız var. Kimsenin tek başına sorun yaşamasına izin vermiyorsunuz. Bu da sizi, işyerinizin sırdaşı yaptığı gibi, aynı zamanda meraklısı yapıyor.


13 Ekim 2014 : Para konularında bügün oldukça şanslısınız. Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir.


13 Ekim 2013 : Bugünlerde kendinizle ilgili olmayan harcamlar yapmanız muhtemel. Gelirinizle ilgili olarak artış beklentileri bugün de cevap bulamayacak. Sabırlı olmalısınız.


13 Ekim 2012 : Dikkatli para harcamaya çalışıyorsunuz fakat bu konuda başarısız kalıyorsunuz. Bugün bu konuda bir tartışma yaşayabilirsiniz. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.


13 Ekim 2011 : Büyük bir harcamanın hazırlığı içindesiniz. Ama bu harcamaya pek gönüllü görünmüyorsunuz. Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu, çaresiz bir miktar paradan çıkacaksınız.


13 Ekim 2014 : İnsaları bir türlü kıramıyor, onların bir çok isteğine olumlu yanıt veriyorsunuz. Biraz daha sert olmalı ve yapmak istemediğiniz şeyleri yapmamaya çalışın.


13 Ekim 2013 : Bugünlerde beklemediğiniz harcamalar sizi bekliyor. Bu yüzden bugün yapacağınız harcamalarda tutumlu olmaya özen gösterin.


13 Ekim 2012 : Bir arkadaşınıza sürekli fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsunuz fakat o bu durumdan oldukça rahatsız. Onun da bir yetişkin olduğunu fark etmeniz gerekiyor.


13 Ekim 2011 : Yeni tanışmalarda çok aceleci ve istekli davranıyorsunuz. Oysa kimse bir yere kaçmıyor, biraz daha ağır davranmanızda bir sakınca olmayacak.


13 Ekim 2014 : Bugün sanki herkes sizinle aynı şekilde düşünmek ve hareket etmek zorundaymış gibi ıs rarcı davranmak nafile bir çaba. Zira herhangi birinin görüşünü değiştirmek için değil de olduğu gibi kabul etmek için uygun bir gün.


13 Ekim 2013 : Aile içinde duygusal patlamalar yaşanabilir bugün. Her şeye verilecek bir cevabınız mutlaka vardır ancak o cevapları vermek sizi en fazla haklı çıkarabilir. Sevdiklerinizin gönlündeki yarayı telafi etmek oldukça zor görünüyor.


13 Ekim 2012 : Bugün kendinizi kapatıp dış dünyayla bağlantınızı kesme fırsatınız olsun istiyorsunuz. Ama yazmanız ve ulaştırmanız gereken bilgiler var. Eğer bir eğitim konusu gündeme gelirse bahane bulmaya çalışmayın. Bildiklerinizi yayma fırsatını sırf bu yüzden kaçırırsanız kendinize kötülük edersiniz.


13 Ekim 2011 : Durağanlık içinde olacağınız bir gündesiniz. Bu arada; doğaçlama yaptığınız sohbetlerinizde, dışarıdan katılan bir kişinin olumsuz sözleri ile huzurlu gününüzü berbat etmeyin.


13 Ekim 2012 : Eşinizle aranızda güçlü bağların oluşması sizin de hoşunuza gidecek. Yapacağınız çalışmalarda, onunla güç birliği içinde olacaksınız. Entelektüel çalışmalarınızı destekleyecek, özel yardıma ihtiyacınız var ve olayların gizli yönleri sizin için farklı bir merak konusu olmaya devam ediyor. Toplumsal hırslarınızı dizginlemelisiniz.


13 Ekim 2014 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


13 Ekim 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


13 Ekim 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


13 Ekim 2011 : Güven aradığınız bir süreç. Özellikle maddi beklentilerinizi yeniden belirlediğiniz bu dönem başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Beklediğiniz krediler akıcı ilerleyecek ancak, borç ödemelerinizde daha esnek planlar yapmalısınız. Eşin para durumundan kaynaklanan gelişmelerin size yansıması ile huzursuz olabilirsiniz. Biraz sakin olmanızda yarar var.


13 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


13 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


13 Ekim 2012 : Henüz netlik kazanmamış konulara fazla odaklısınız. Biraz olayları uzaktan izleyerek daha dikkatli olmanız gerek. Belki ilişkilerden yana bazı endişeler yaşamanız sizi umutsuzluğa itebilir. Şimdilik başkalarına yararlı olacağınız konulara yönelebilirsiniz. Geçmişin getirdiği korkular veya gözden kaçabilecek detaylar kayıplar getirebilir.


13 Ekim 2014 : Eski dostlarınızla görüşme günü sizin için. Yepyeni planlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bol bol pozitif enerji toplayacaksınız.


13 Ekim 2013 : AŞK: Bazı kuruntularınızdandolayı huzursuzlanmanız olası.Gününüz oldukça hareketli geçip,sizi birden fazla işle ilgilenmekzorunda bırakabilir. Günlükişleriniz son derece önemli.PARA: Rutin işlerinizi iyi tasarlarve ayrıntılarla ilgilenirseniz ummadığınız başarılarkazanabilirsiniz. İşinizde üstlerinizin dikkatiniçekip, olumlu puanlar toplayabilirsiniz.SAĞLIK: Bir hayalinizi gerçekleştirebilecekfırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu size enerji verecek.


13 Ekim 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... Dolunayın gafleti sanki üzerinizde. Hiç bir şeyi canınız istemiyor ve sürekli yalnız olmayı tercih ediyorsunuz. Kendinizi nadasa çekmiş gibisiniz.


13 Ekim 2011 : AŞK: İlk bakışta herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz.Güçlü ve keskin bakışlar size çok yakışıyor. Karşı cins size ulaşmak için harekete geçiyor. PARA: Öfkeli olmanıza rağmen becerikli, akıllı, zeki ve işkoliksiniz ama iş arkadaşlarınız bu duruma tahammül edemiyor gibiler. Bu durum sizi maddi yönden zora sokabilir. SAĞLIK: İnatçı ve dirençlisiniz. Bedeninizi çok iyi tanımanıza rağmen ani hareketlerden sakının.


13 Ekim 2014 : Ay#39#ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.


13 Ekim 2013 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.


13 Ekim 2012 : Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed