Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

13 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

13 Ekim 2016 : Sizinle aynı hedeflere sahip arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Çocuklarla ya da size enerji veren kişilerle zaman geçirmeniz canlandırıcı ve özel yaşamınızı geliştiren etkiler yaratabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi yazdığımız etkiler devam etse de, bugün Merkür ve Jüpiter görünümü kelimelerimizi doğru kullanmamız, faydalı iletişim kurmamız, düşüncelerimizi yaratıcı şekilde ortaya koymamız için fırsatlar yaratacaktır birkaç gün boyunca. Daha olumlu düşünebiliriz. Uzun vadeli anlaşmalar yapmak veya bağlayıcı sözler vermek açısından güzel bir süreç, ama hızlı davranmalı. Koşullar değişebilir. Uzlaşmak iki gün içinde iyice zorlaşacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


13 Ekim 2015 : Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


13 Ekim 2014 : Karşınızdaki kişileri hafife almamanız durumunda her şey yolunda gidecektir. Karşınızdaki kişilerin sözlerine dikkat etmeli, attıkları adımlara göre kendi hamlenizi yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular ya da kişiler ısrarla dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir. Bir göz atmakta fayda var. Gökyüzünden bakıldığında, bazı düzenlemelerin veya planların yeniden gözden geçirilmesi ya da yeni uyarlamalar(yer ya da görev değişikliği v.b) yapılması gerekiyor gibi duruyor.


13 Ekim 2013 : Duygusal, finansal ya da ruhsal sorunlarınızın çözümünde sezgilerinize güvenebileceğiniz günlerdesiniz. Sezgileriniz, kilitlenmiş konularda sizi doğru yöne yönlendirecek. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.


13 Ekim 2012 : Bugün tüm duygusal dürtülerinizdeki yoğunluk sizi bir hayli zorlayacak, kendinize dönük istekleriniz olacak. Çevrenize ve yakınlarınıza yardım etmek istiyorsunuz bunun yanı sıra çevrenizden de size karşı olumlu davranışlar göreceksiniz, rahat ve huzurlu olma isteğindesiniz. Meslek hayatınız olumsuz yönde etkilenecek çünkü kendinizi tutamıyorsunuz. İş yerindeki meslektaşlarınızla ya da çalışma ortağınızla hiç de hoş olmayan tartışmalara girebilirsiniz.


13 Ekim 2011 : Şansınızın olumlu desteği ile bütçenizi düzene koyabiliyorsunuz. Bu da size gelişmelerin hızlanması için gerekli avantajı sağlayacaktır. Yanlız acelecilik ve sabırsızlık bu günlerde öne çıkacaktır. Yeni gelişmelere karşı daha dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Çevrenizde başarılarınızı kıskanan bir çok kimse çıkabilir. Hatta aleyhinize çalışabilirler de. Aceleciliğiniz sonucu yapacağınız bir hata en çok bu kimseleri sevindirecektir. Bu sebeple mümkün olduğunca dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Ama huzurunuzun bozulmaması için bu kimselere karşı objektif olmanız gerekiyor.


13 Ekim 2017 : Sizin için pek çok bakımdan yararlı olacak biriyle tanışacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi akıl süzgecinizden geçirmek için yalnız kalacağınız yerlere gideceksiniz. Yine de karar verirken veya verdiğiniz kararın doğruluğuna kanaat getirmek için ailenizle birlikte olacağınız zamanı bekleyeceksiniz.


13 Ekim 2016 : Yakın çevreniz son zamanlarda bazı yeni huylar edindiğinizi konuşuyor. Böyle düşünmekte haklı olduklarını biliyorsunuz. Çok abarttığınız kaygılarla edindiğiniz bu yeni huylardan bir an evvel arınmanız gerekiyor. Aksi takdirde bu huyların sizin benliğinizde olduğuna onları inandıracak ve sizi yanlış tanımış olduklarını düşündüreceksiniz. Kendinize bu haksızlığı yapmamalısınız.


13 Ekim 2015 : Bugünlerde bir umudunuz gerçekleşecek. Bu sevincinizi doğru değerlendirmelerle daha da arttırabileceksiniz. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklılıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama dersler çıkartmayı çok iyi biliyorsunuz. Erdemleriniz sizi ayrıcalıklı yerlere koyarken, bazı çekemezliklere de neden olabiliyor.


13 Ekim 2014 : Bugün genelde düşünceli ve sıkıntılı olacaksınız. Özellikle sabah saatlerinde bu psikolojiniz çok yoğun oalcak. Öğlen saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ile bu psikolojiden biraz da olsa kurtulacaksınız. Arkadaşlarınızla beraberler sık sık gittiğiniz mekanlara gidebilir , bu mekanlarda gönlünüzce eğlenebilirsiniz.


13 Ekim 2013 : Bu gün içinizde yaratıcı güç sizi güzel şeyler üretmeye zorlayacak. Fakat çevrenizdeki etmenler buna izin vermeyecek. Bu durum siz de sıkıntı yaratsa da günün ilerleyen saatlerinde kendinizi bu tür konulardan uzakta bulacaksınız. Çalışma hayatınızda yeni başarılar elde etmek için hazırsınız. Kendinizi işinize vermelisiniz. Bir yakınınızın sağlık problemleri sizi çok üzüyor.


13 Ekim 2012 : Bugün sizi önemli bir karar bekliyor. Küçük bir karar olmasına rağmen çok üstünde duruyorsunuz ve başkalarından fikir alıyorsunuz. Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız söz konusu. Bazı yakınlaşmalar yaşamak için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz.


13 Ekim 2011 : Değişime açık biri olduğunuz düşünülüyor. Ama sürekli kendinizi tekrarlıyorsunuz. Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Son günlerde içinde taşıdığınız size anlamsız gelen sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorunun yanında, sürekli ertelediğiniz bir temel sorun birarada içinizi karartıyorlar.


13 Ekim 2017 : Hareketli kişiliğinizin aradığı kişi çok yakın çevrenizde olabilir. Bugünlerde bu konuda isteksiz görünüyorsunuz. Yere bakarak güzellikler içinde dolanıyorsunuz.


13 Ekim 2016 : Aşkta gerçekçi olma zamanınızın geldiğini düşünüyorsunuz. Duygusal açıdan pozitif bir gün olmakla birlikte aşırılıklara kaçabilirsiniz. Onun bu aşırılıklarınızdan rahatsız olduğunu biliyorsunuz. Onun beklentilerini dikkate almamanız incinmesine neden olabilir.


13 Ekim 2015 : İlişkinizin çevresinde fazla hoşlanmadığınız birileri var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazır görünüyorsunuz. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor.


13 Ekim 2014 : Aşk hayatınızda sorunlar bugün de devam edecek. Sevgilinizle aranız iyi değil ve onunla konuşmuyorsunuz. Fakat ilişkinizi tam anlamıyla bitirmiş değilsiniz. Bu aralar düşündüğünüz başka bir insan var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.


13 Ekim 2013 : Bugün sevdikleri kişilerle birliktelikleri yeni olan Başaklar için hoş saatler, beğeniler var. Mutluluktan neredeyse ayakları yerden kesilecek. Uzun süredir birlikteliği olan Başaklar için ise bol kavgalı bir gün.


13 Ekim 2012 : Aşk hayatınızda küçük bir değişiklik için bile en ufak bir çaba harcamıyorsunuz. Oysa o çabalamanızı ve ona değer vermenizi istiyor. Bugün yine bu konu üstünde tartışabilirsiniz.


13 Ekim 2011 : Size uygun biriyle berabersiniz. Ama sürekli ilişkilerde problem kaçınılmaz oluyor. İlişkinizi de bu esneklikle değerlendirmeniz gerekiyor. Her şeyin yolunda gittiği söylenebilir.


13 Ekim 2017 : Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir. Bir yetkilinizle iletişim sorununuz var. Sorunun ortadan kalkması, daha çok ona bağlı görünüyor.


13 Ekim 2016 : Bugün işyerinizde çalıştığınız konunun üzerinde yoğunlaşacaksınız. İşinizde bağımsız olmayı seviyor, kendi başınıza iş yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Genellikle iş ile ilgili konularda özgürlük istiyorsunuz.


13 Ekim 2015 : İş yaşamınızda belli metotlarla çalışmanıza rağmen beklemediğiniz bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş konusunda bir gecikme yada aksaklık olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Birlikte çalıştığınız insanlarla bazı sorunlar ve gerilimler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yeni girişimlerde bulunmanız bugün doğru olmayacaktır. Yarım kalmış işlerinizi bitirmeye çalışmanız daha doğru olacaktır ve iletişimlerinizde esnek davranmalısınız.


13 Ekim 2014 : İş yaşantınızda herşey dilediğiniz gibi. Çalışmalarınızda oldukça verimlisiniz ve bu çalışmalarınızın karşılığını alabiliyorsunuz. Bugün işiniz ile ilgili konulardan uzak olacaksınız.


13 Ekim 2013 : Gözünüz çok yükseklerde değil ve elde ettiklerinizle yetiniyorsunuz. Bu yüzden kimsenin gözüne girme kaygınız da yok. Siz huzurlu bir çalışma ortamı arıyorsunuz.


13 Ekim 2012 : İş yerinizdeki başarılarınız iş arkadaşlarınız tarafından takdir ediliyor ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir. Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkındasınız.


13 Ekim 2011 : Çevrenizde insanların dert ortağı olmak gibi bir takıntınız var. Kimsenin tek başına sorun yaşamasına izin vermiyorsunuz. Bu da sizi, işyerinizin sırdaşı yaptığı gibi, aynı zamanda meraklısı yapıyor.


13 Ekim 2017 : Sıkıntıları geride bırakıyorsunuz. Ama yine de sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor.


13 Ekim 2016 : Bu aralar işinize fazla yatırım yaptınız ve çevreye çok borçlandınız. Ancak yakınlarınız size maddi konularda destek olacaklar ve yakın zamanda elinize beklediğinizden de çok para geçecek sabırlı olmalısınız.


13 Ekim 2015 : Bir dostunuz sizden borç istemek zorunda kalacak. Aslında kendinize ayırdığınız bir miktar parayı , onu kırmamak için borç olarak vereceksiniz. Fakat bu durum moralinizi bozacak.


13 Ekim 2014 : Para konularında bügün oldukça şanslısınız. Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir.


13 Ekim 2013 : Bugünlerde kendinizle ilgili olmayan harcamlar yapmanız muhtemel. Gelirinizle ilgili olarak artış beklentileri bugün de cevap bulamayacak. Sabırlı olmalısınız.


13 Ekim 2012 : Dikkatli para harcamaya çalışıyorsunuz fakat bu konuda başarısız kalıyorsunuz. Bugün bu konuda bir tartışma yaşayabilirsiniz. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.


13 Ekim 2011 : Büyük bir harcamanın hazırlığı içindesiniz. Ama bu harcamaya pek gönüllü görünmüyorsunuz. Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu, çaresiz bir miktar paradan çıkacaksınız.


13 Ekim 2017 : İş yaşamındaki değişiklikler kafanızı kurcalıyor; günlük düzeninizi gözden geçirmelisiniz. Aşırı hayalcilik kendinizi gereksizce feda etmenize neden olabilir.


13 Ekim 2016 : Kafanızdaki çalışma düzeniyle ilgili ısrarcı olmanızda yarar var. İş yaşamınızdaki aşırı yorgunluk plansızlıktan kaynaklanıyor.


13 Ekim 2015 : Yakın bir arkadaşınız bir sırrınızı başkasına anlatabilir. Bu arkadaşınız konusunda dikkatli olmalısınız. Sırlarınızı herkese anlatmayın.


13 Ekim 2014 : İnsaları bir türlü kıramıyor, onların bir çok isteğine olumlu yanıt veriyorsunuz. Biraz daha sert olmalı ve yapmak istemediğiniz şeyleri yapmamaya çalışın.


13 Ekim 2013 : Bugünlerde beklemediğiniz harcamalar sizi bekliyor. Bu yüzden bugün yapacağınız harcamalarda tutumlu olmaya özen gösterin.


13 Ekim 2012 : Bir arkadaşınıza sürekli fikirlerinizi empoze etmeye çalışıyorsunuz fakat o bu durumdan oldukça rahatsız. Onun da bir yetişkin olduğunu fark etmeniz gerekiyor.


13 Ekim 2011 : Yeni tanışmalarda çok aceleci ve istekli davranıyorsunuz. Oysa kimse bir yere kaçmıyor, biraz daha ağır davranmanızda bir sakınca olmayacak.


13 Ekim 2017 : Çevrenizle işbirliği içinde olduğunuz zaman, başarı grafiğiniz daha da artıyor. Bugün olumlu bir performans sergilemek istiyorsanız, karşınızdaki kişilerle aranızda oluşan soğuk savaşa son vermelisiniz. Bazı itici düşüncelerinizi artık yok etmelisiniz. Çünkü hep kaybediyorsunuz.


13 Ekim 2016 : Bugün farklı biriyle tanışabilirsiniz. O kişiyi etkilemek istiyorsanız daha radikal davranmalı, onu şaşırtacak sıra dışı sürpriz bir olay yaratmalısınız. Bunu rahatlıkla başarabilecek zekâya sahipsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmaz olanları bir an önce çıkartın.


13 Ekim 2015 : Çıkarcı ilişkilere karşı tepki veriyorsunuz. Yakındığınız ortamdan uzaklaşmak sizin elinizde. Sevdiğinizle birlikte çıkacağınız kısa seyahat sırasında yeni dostlar edineceksiniz. Mesai arkadaşlarınızla iyi geçinin.


13 Ekim 2014 : Bugün sanki herkes sizinle aynı şekilde düşünmek ve hareket etmek zorundaymış gibi ıs rarcı davranmak nafile bir çaba. Zira herhangi birinin görüşünü değiştirmek için değil de olduğu gibi kabul etmek için uygun bir gün.


13 Ekim 2013 : Aile içinde duygusal patlamalar yaşanabilir bugün. Her şeye verilecek bir cevabınız mutlaka vardır ancak o cevapları vermek sizi en fazla haklı çıkarabilir. Sevdiklerinizin gönlündeki yarayı telafi etmek oldukça zor görünüyor.


13 Ekim 2012 : Bugün kendinizi kapatıp dış dünyayla bağlantınızı kesme fırsatınız olsun istiyorsunuz. Ama yazmanız ve ulaştırmanız gereken bilgiler var. Eğer bir eğitim konusu gündeme gelirse bahane bulmaya çalışmayın. Bildiklerinizi yayma fırsatını sırf bu yüzden kaçırırsanız kendinize kötülük edersiniz.


13 Ekim 2011 : Durağanlık içinde olacağınız bir gündesiniz. Bu arada; doğaçlama yaptığınız sohbetlerinizde, dışarıdan katılan bir kişinin olumsuz sözleri ile huzurlu gününüzü berbat etmeyin.


13 Ekim 2012 : Eşinizle aranızda güçlü bağların oluşması sizin de hoşunuza gidecek. Yapacağınız çalışmalarda, onunla güç birliği içinde olacaksınız. Entelektüel çalışmalarınızı destekleyecek, özel yardıma ihtiyacınız var ve olayların gizli yönleri sizin için farklı bir merak konusu olmaya devam ediyor. Toplumsal hırslarınızı dizginlemelisiniz.


13 Ekim 2017 : Daha enerjik ve heyecanlısınız. Yaşam tarzınızda önemli değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bedeniniz ve sağlığınıza dair konularda yeni başlangıçlar gözüküyor. Bu yönde bazı önemli girişimleriniz olabilir. Spor ve diyetle ilgili yeni planlar ve kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızı hayata geçirmek için hiçbir masraftan kaçınmayacaksınız.


13 Ekim 2016 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


13 Ekim 2015 : Çabuk kararlar aldığınız süreç sayesinde ilerliyorsunuz. Gerek iş gerek özel hayatınızda yaşanan sorunlar aşılabilir görünüyor. Kariyerinizle ilgili yaşanan değişiklikler size yorucu koşullar getirebilir. Ancak üzerinizde hissedeceğiniz duygusal baskılar yıpratıcı olacaktır. Kişisel disiplininizi kaybetmemelisiniz. Yurt dışı bağlantılı konularınız size keyif verecek düzeyde gelişecek.


13 Ekim 2014 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


13 Ekim 2013 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


13 Ekim 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


13 Ekim 2011 : Güven aradığınız bir süreç. Özellikle maddi beklentilerinizi yeniden belirlediğiniz bu dönem başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Beklediğiniz krediler akıcı ilerleyecek ancak, borç ödemelerinizde daha esnek planlar yapmalısınız. Eşin para durumundan kaynaklanan gelişmelerin size yansıması ile huzursuz olabilirsiniz. Biraz sakin olmanızda yarar var.


13 Ekim 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


13 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


13 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


13 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


13 Ekim 2012 : Henüz netlik kazanmamış konulara fazla odaklısınız. Biraz olayları uzaktan izleyerek daha dikkatli olmanız gerek. Belki ilişkilerden yana bazı endişeler yaşamanız sizi umutsuzluğa itebilir. Şimdilik başkalarına yararlı olacağınız konulara yönelebilirsiniz. Geçmişin getirdiği korkular veya gözden kaçabilecek detaylar kayıplar getirebilir.


13 Ekim 2017 : AŞK: İçinizden geçenleri onaanlatmak ve bir çıkar yolsağlamak istiyorsunuz. Onukırdığınız için ilk adımı sizatmalısınız. Sevgiliniz halen siziseviyor ve düşünüyor.PARA: Birikiminiz olmasınarağmen kendinizi güven altında görmüyorsunuz.Hep daha fazlasını hayal ediyorsunuz.SAĞLIK: Bugün sık sık bademciklerinizle ilgilişikayet ediyor ama soğuk içeceklerden ödünvermiyorsunuz. Sıcak içecekleri tercih edin.


13 Ekim 2016 : Kartınız Enerji... Dönüşüm içerisindesiniz. Mutsuzluktan mutluluğa doğru adım atacaksınız. Herşey zamanla yoluna giriyor. İçinizde mutluluk kımıltıları oluşacak.


13 Ekim 2015 : Sevgilinizle aranızdaki sorunları çözerken daha dikkatli olun. Zira siz sesinizi hemen yükseltiyorsunuz.


13 Ekim 2014 : Eski dostlarınızla görüşme günü sizin için. Yepyeni planlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Bol bol pozitif enerji toplayacaksınız.


13 Ekim 2013 : AŞK: Bazı kuruntularınızdandolayı huzursuzlanmanız olası.Gününüz oldukça hareketli geçip,sizi birden fazla işle ilgilenmekzorunda bırakabilir. Günlükişleriniz son derece önemli.PARA: Rutin işlerinizi iyi tasarlarve ayrıntılarla ilgilenirseniz ummadığınız başarılarkazanabilirsiniz. İşinizde üstlerinizin dikkatiniçekip, olumlu puanlar toplayabilirsiniz.SAĞLIK: Bir hayalinizi gerçekleştirebilecekfırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu size enerji verecek.


13 Ekim 2012 : Kartınız Kutsal Kadın... Dolunayın gafleti sanki üzerinizde. Hiç bir şeyi canınız istemiyor ve sürekli yalnız olmayı tercih ediyorsunuz. Kendinizi nadasa çekmiş gibisiniz.


13 Ekim 2011 : AŞK: İlk bakışta herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz.Güçlü ve keskin bakışlar size çok yakışıyor. Karşı cins size ulaşmak için harekete geçiyor. PARA: Öfkeli olmanıza rağmen becerikli, akıllı, zeki ve işkoliksiniz ama iş arkadaşlarınız bu duruma tahammül edemiyor gibiler. Bu durum sizi maddi yönden zora sokabilir. SAĞLIK: İnatçı ve dirençlisiniz. Bedeninizi çok iyi tanımanıza rağmen ani hareketlerden sakının.


13 Ekim 2017 : Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.


13 Ekim 2016 : Sevdiğinizle ilişkinizde de sizi rahatsız eden durumlarda #39#hayır#39# demeyi öğrenmeye ihtiyacınız var. Bu sizi gerilimden kurtaracak mutlu olmanıza yardım edecek. Mesleki anlamda kendinizi garanti altına almak, güvende ve sağlamda hissetmek istiyorsunuz. Giderlerinizde artış olabilir.


13 Ekim 2015 : Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.


13 Ekim 2014 : Ay#39#ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.


13 Ekim 2013 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.


13 Ekim 2012 : Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed