Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

13 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

13 Eylül 2013 : Çevrenizi olumlu etkileyecek projelerde ve planlarda yer almaya çalışmalısınız. Grubun bir parçası olduğunuzu ispatlamanız gerekiyor. Evde ani değişiklikler yapmaktan sakının. Olayların doğal şekilde ilerleyebilmesi için daha sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki Uranüs’le dansı sabah saatlerinde, ilham veren fikirleri, değişikliği ve yaratıcılığı körüklerken, beklenmedik hoş olayları gündemimize taşıyabilir. İlerleyen saatlerde bu olumlu tablo değişiyor. Bugün rutin akışında ya da alıştığımız şekilde ilerlemeyen olaylarla (yayınlanmayan haberler, onaylanmayan davetler, çağrılar, ertelenen toplantılar v.b)karşılaşabiliriz. Gün içerisinde durum zaman zaman gerilime açık hale gelse de, bu tür durumlarda detaylara takılmak yerine, gerçekten doğru yolda olup olmadığımızı sorgulamamızda veya genele odaklanmamızda ve olumlu düşünmemizde, olayları büyütmememizde fayda var.


13 Eylül 2012 : Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Siz bir başak kadınıysanız, yeni tanıştığınız kimselerden gelen her teklifi şüpheyle karşılamalısınız. Siz bir erkek başaksanız sağlık olarak zayıfsınız ayrıca kendinizi riske sokacak şeylere eğilimlisiniz. Kaza ve incinmelere açık olduğunuzu aklınızdan çıkartmayıp, ona göre davranmalısınız.


13 Eylül 2011 : Bu ay sabırsız ama heveslisiniz. Planlarınızı gerçekleştirmek için oldukça aceleci davranabilirsiniz. Abartılı,çok renkli, üst üste giyilen kıyafetler favoriniz. Sevdiğiniz insana sürpriz bir ziyaret yapabilirsiniz. Sürprizler size yeni kapılar açacaktır. Çok önemli bir uyarım var. Bağımsızlık duygunuzun artacağını söylemiştim. Bu nedenle birlikte olduğunuz kimseye karşı sertleşebilir ve öncelikle onu kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenin dikkatini çekebilmek için çok fazla efor harcıyorsunuz.


13 Eylül 2013 : Sosyal çevrelerde huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün. Ailenizle biraraya gelme fırsatı bulabileceğiniz bugün, birlikte eviniz için alışveriş yapmak hoşunuza gidebilir. Dinlenmeye de ihtiyaç duyuyorsunuz. Aile dostlarını ziyaret de düşünülebilir. Özellikle uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınıza yapacağınız ziyaret isabetli olacaktır.


13 Eylül 2012 : Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün çıkabileceğiniz yolculuklarda veya devam ettiğiniz eğitim kurumlarında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz görülüyor.


13 Eylül 2011 : Aile içinde biriyle birtakım problemler yaşıyorsunuz. Bu problemlerin önü alınamayacak yerlere varmasından çekiniyorsunuz. Aranızda karşılıklı sorumsuzluk suçlamaları var. Bugün içinizde sebebini bulamadığınız garip bir coşku var. Bu keyfiniz çevrenizdekilere de yansıyor. Akşam saatlerinde kalabalık bir konuk ağırlayacağınızı öğrenecek ve içinizdeki coşkuya veda edeceksiniz.


13 Eylül 2013 : Aşk konusunda akılcı görünebilir ama kendi içinizde tutarsızlıklaryaşayabilirsiniz. Çok fazla sorgulayarak ilişkileri zedelediğinizi farketmiyorsunuz. Zamansız çıkışlarınız var.


13 Eylül 2012 : Bugün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.


13 Eylül 2011 : Çok yorulacağınız bir beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Karşı taraf daha gerçekçi, sizin kadar iyimser görünmüyor. Kişilik uyuşmazlığı gibi değil de, koşulların tam hazır olmadığı yönünde kaygıları var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeniz gerekiyor.


13 Eylül 2013 : Mesleğinizde oldukça yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kalabilirsiniz.Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Planlama konusunda disiplinli olabilir ve değer verdiğiniz kişilerin fikirlerini alabilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.


13 Eylül 2011 : Bir haber alıp çok ilgilenecek ve buna yoğunlaşacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin bir aile sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.


13 Eylül 2013 : Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.


13 Eylül 2011 : Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz. Zor borç veriyor ve çok da zor alıyorsunuz. Ama şu anda kafanızdaki bir plan için dış yardıma ihtiyacınız var. Bugün bu yüzden bir kıvranış içindesiniz.


13 Eylül 2013 : Yapmanız gerekenden fazlası için kendinizi zorlamayın. Zihinsel açıdan yorgun düşebilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.


13 Eylül 2011 : Dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var ve siz ona karşı hazırlıklı görünüyorsunuz. Bu bir rehavet içine girmenize neden olmamalı.


13 Eylül 2013 : Anne-babalar çocuğunuzla iletişiminizi yeniden düzenlemek için elverişli bir gün. Eğer otorite kuracağım derseniz işiniz zor. Tam tersine arkadaşça ve anlayışla yaklaşırsanız karşılığını saygı ve sevgiyle alabilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Çevrenizdeki sabit düşünceli kişilerle çatışma yaşayabilirsiniz. Savunmanızı yaparken sizinle aynı fikirde olmayan insanları eleştiriyorsunuz. Coş-kularınızdaki artışları en yakın dostlarınızla paylaşma ihtiyacı içindesiniz. Ancak onları aramak yerine onların sizi aramasını bekliyorsunuz.


13 Eylül 2011 : Duygusal beraberliğinizi araya giren üçüncü şahısların dedikodularıyla zedelemeyin. Bunun önüne geçmek için el ele verip sevgi ve bağlılığınızı dosta düşmana göstermeye çalışın. Maddi geliriniz hızla artıyor.


13 Eylül 2012 : Ay bugün felsefe yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve bir çok işi, zincirleme başarmak gibi, bir zorunluluğunuz yok  Bugün içsel temponuzu dengelemeli, ve olayları derinlemesine düşünmemelisiniz. Dostlarınızdan ilginç teklifler var.


13 Eylül 2013 : Evin dışında sizi bekleyen yeni uğraşlar ve aktiviteler var. Gün ortasından sonra daha fazla sorumluluk, çocuklarınızla ilgili yeni kararlar gündeminizde yer alacak. Hobilerinize yönelik önemli değişiklikler yapabilir, hatta işinizin parçası haline getirebilirsiniz. Duygusal ilişkiler, aşk hayatınız ise anlayamadığınız ölçüde değişiyor. Biraz esnek olmanız gerek.


13 Eylül 2012 : Kısıtlandığınız son günleri yeterince dikkatli geçirdiniz. Ancak kafanızdaki soru işaretleri zihinsel açıdan sizi yoracaktır. Şimdilik net olmayan konular üzerinde sakin bir değerlendirme yapabilirsiniz. Aynı zamanda sizi daha çok çalışmaya zorlayan işler bulunmakta. En azından bugün daha sabırlı olmalı, yarın alacağınız sorumluluklara göz atmalısınız.


13 Eylül 2011 : Ortaklıkların size getirdiği pek çok maddi sorumluluk var. Başkalarının kaynakları konusunda bazı sorunlara dikkat etmeli, kendi kaynaklarınızı temkinli kullanmalısınız. Özellikle borç alacak konularında yaşanan krizler devam edecektir. Başkalarının parasal desteği bu dönem beklemediğiniz sonuçlar ve engeller getirebilir.


13 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


13 Eylül 2012 : Kimliğinizi ve güveninizi ortaya koymakta sıkıntılı zamanlar var. Belki de babayı bağlayan temalar size bu dönem sorun yaşatabilir. Geçmişle ilgili endişeler ve sizi çaresiz bırakan konuları kabullenmeniz lazım. Eldeki işleri toparlamak, aşırı hizmet etmekten kaynaklanan yorgunlukları önemsemek gerekecek. Kısa yolculukların sıklaştığı bu günlerde sorumluluklarınız artabilir.


13 Eylül 2013 : Kartınız enerji... Kartınızdandabilindiği gibi karşı cinsi üzerinizemıknatıs gibi çekmeyi başarıyorsunuzadeta. Sizinle yeni tanışan birilerikonuşmalarınıza büyülenmiş adeta.


13 Eylül 2012 : Kartınız Kaos... Sıkıntılarınız boyunuzu aşıyor artık kabul edin. Her işi kendi kendinize çözümleme çabalarınız sizi gerçekten yoruyor. Böyle giderse hasta olursunuz.


13 Eylül 2011 : Kariyerinizdeki yükselmeniz sizi bu kadar şaşırtmamalı. Siz bunu çalışkanlığınızla hak etmiştiniz zaten.


13 Eylül 2013 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


13 Eylül 2012 : İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed