Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

13 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

13 Eylül 2016 : Rutin dışına çıkan gelişmeler sizi üzebilir, ama üzülmek yerine akışa uygun davranmanızda ve her ne kadar hoşunuza gitmese de açık fikirli olmanızda fayda var. Özellikle 16 Eylül civarı doğanlar açısından kişisel konuların zorlanabileceği, kartların masaya konduğu bir dönem olabilir. Aylık burç yorumlarınızda ele aldığım tutulmaların etkilerini de yaşayabileceğiniz bir hafta okumanızı öneririm Niobe’Ce.


13 Eylül 2015 : Siz farkında olmasanız bile, bazı kişiler sizin yararınıza çalışmalar veya konuşmalar yapıyorlar ve gayretlerinizin boşa gitmediğini görmenizi sağlayacak gelişmeler kapıda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Beklentilerimiz artıyor veya artık ilerlemesini istediğimiz konular var. Engeller veya bekleme zorunluluğu sıkıcı olabilir. Ancak, sorun yok yenileneme enerjisi devrede. Farklı seçenekler yüzünü göstermeye başlayacaktır. Otorite konumundaki kişilerle(eş, baba, yönetici, öğretmen v.b) zaman zaman kırıcı olaylar yaşayabileceğimiz bir hafta sonundayız. Sabah saatlerinde yanıltıcı olaylar ya da hayal kırıklıkları yaşanabilir. Gün genelinde şüpheci veya evhamlı olabiliriz, ama yarım kalan işlerimizi tamamlayabileceğiz veya yapılması gereken şeyler, halledilmesi gereken görevler varsa uygulamak için güzel bir gün olacaktır. Özellikle, akşam saatlernde kendimizi daha değerli hissedebilir ve daha iyi ifade edebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


13 Eylül 2014 : Ortaya çıkan yeni bilgiler veya gelişmeler sizi biraz sinirlendirebilir. Ancak, sinirlenmek yerine mantıklı olmanız daha rahat ilerlemenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: İlişkileri veya iş birliklerini ilgilendiren düzenlemelerde bazı değişiklikler yapılması gerekmesi huzur kaçırabilir, ama gerekli değişiklik her ne kadar ilkeleriniz, daha önceki fikirleriniz veya bakış açınızla uyuşmasa da, değişikliği kabullenmek için gayret göstermek gerekiyor. Rahatsız edici pek çok konu ya da değişikliğin devamında daha iyi olaylara neden olduğunu hatırlamak iyi gelebilir. Ancak, yapılan her değişikliği ve getirilerini yazılı olarak garanti altına almakta kesinlikle fayda var.


13 Eylül 2013 : Çevrenizi olumlu etkileyecek projelerde ve planlarda yer almaya çalışmalısınız. Grubun bir parçası olduğunuzu ispatlamanız gerekiyor. Evde ani değişiklikler yapmaktan sakının. Olayların doğal şekilde ilerleyebilmesi için daha sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki Uranüs’le dansı sabah saatlerinde, ilham veren fikirleri, değişikliği ve yaratıcılığı körüklerken, beklenmedik hoş olayları gündemimize taşıyabilir. İlerleyen saatlerde bu olumlu tablo değişiyor. Bugün rutin akışında ya da alıştığımız şekilde ilerlemeyen olaylarla (yayınlanmayan haberler, onaylanmayan davetler, çağrılar, ertelenen toplantılar v.b)karşılaşabiliriz. Gün içerisinde durum zaman zaman gerilime açık hale gelse de, bu tür durumlarda detaylara takılmak yerine, gerçekten doğru yolda olup olmadığımızı sorgulamamızda veya genele odaklanmamızda ve olumlu düşünmemizde, olayları büyütmememizde fayda var.


13 Eylül 2012 : Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Siz bir başak kadınıysanız, yeni tanıştığınız kimselerden gelen her teklifi şüpheyle karşılamalısınız. Siz bir erkek başaksanız sağlık olarak zayıfsınız ayrıca kendinizi riske sokacak şeylere eğilimlisiniz. Kaza ve incinmelere açık olduğunuzu aklınızdan çıkartmayıp, ona göre davranmalısınız.


13 Eylül 2011 : Bu ay sabırsız ama heveslisiniz. Planlarınızı gerçekleştirmek için oldukça aceleci davranabilirsiniz. Abartılı,çok renkli, üst üste giyilen kıyafetler favoriniz. Sevdiğiniz insana sürpriz bir ziyaret yapabilirsiniz. Sürprizler size yeni kapılar açacaktır. Çok önemli bir uyarım var. Bağımsızlık duygunuzun artacağını söylemiştim. Bu nedenle birlikte olduğunuz kimseye karşı sertleşebilir ve öncelikle onu kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Etkilemeyi düşündüğünüz kimsenin dikkatini çekebilmek için çok fazla efor harcıyorsunuz.


13 Eylül 2017 :
Bir akraba ilişkinizdeki çözümsüzlük size gülünç geliyor, ama çözmek için inisiyatifi ele geçiremiyorsunuz. Başladığınız işi tamamlama alışkanlığınız bugünlerde biraz sekteye uğramış gibi. Bir zamanlama hatası yaptığınızın farkında görünüyorsunuz. Hafta sonunda tanıştığınız biri bugün bir ziyaret yapıp sizi sevindirebilir.


13 Eylül 2016 : Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekiniyor, bu nedenle de yalnızlıklar yaşıyorsunuz. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuğunuzu bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir. .


13 Eylül 2015 : Yetersiz bulunduğunuz bazı konularda, beklenmeyen çıkışlarla ilginçlikler yaratabilir ve yetersizlik imajınızın bir önyargı olduğunu ortaya koyabilirsiniz. Ama bu, küçük görünen fırsatları da değerlendirebilmenize bağlı. Önümüzdeki günlerde bir konuda yaşayacağınız bir sıkışıklık, bazı şeylerin zamana bırakılamayacağı konusunda sizi uyaracak.


13 Eylül 2014 : Bilinçaltınızda uzun süre hareketsiz kalan düşünceler bu sıralar hareketlilik gösterebilir. Bu yüzden duygusal yargılara ve yorumlara oldukça elverişlisiniz. Kendinizi geliştirme anlamında kendinize ayırmaya çalıştığınız zamanı, belli önemler taşıyan başka uğraşlarla doldurmak durumunda kalabilirsiniz. Bu konudaki tercihlerinizde güçlükler çekeceksiniz.


13 Eylül 2013 : Sosyal çevrelerde huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün. Ailenizle biraraya gelme fırsatı bulabileceğiniz bugün, birlikte eviniz için alışveriş yapmak hoşunuza gidebilir. Dinlenmeye de ihtiyaç duyuyorsunuz. Aile dostlarını ziyaret de düşünülebilir. Özellikle uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınıza yapacağınız ziyaret isabetli olacaktır.


13 Eylül 2012 : Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün çıkabileceğiniz yolculuklarda veya devam ettiğiniz eğitim kurumlarında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz görülüyor.


13 Eylül 2011 : Aile içinde biriyle birtakım problemler yaşıyorsunuz. Bu problemlerin önü alınamayacak yerlere varmasından çekiniyorsunuz. Aranızda karşılıklı sorumsuzluk suçlamaları var. Bugün içinizde sebebini bulamadığınız garip bir coşku var. Bu keyfiniz çevrenizdekilere de yansıyor. Akşam saatlerinde kalabalık bir konuk ağırlayacağınızı öğrenecek ve içinizdeki coşkuya veda edeceksiniz.


13 Eylül 2017 : Aşk hayatınızdaki eksiklikler belki de kendinize yeterince zaman ayırmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. İlişkiniz gün içinde hoş sözler işitebilir, sevinebilirsiniz.


13 Eylül 2016 : İkinizin de önemsediği özgürlük duygusu, ilişkinizi hep canlı tutuyor. Birbirinizi zorlamadığınız ve zaman zaman birbirinizden ayrı hayatlar yaşadığınız için ilk günkü heyecanınız sürüyor.


13 Eylül 2015 : Umut vadeden bir gününüzdesiniz. Erteleyip durduğunuz bir sürü çözümsüzlük, bugün kendiliğinden çözülmeye başlayabilir. Aşk hayatınız bazı müdahaleler gerektiriyor. Ama kararsız görünüyorsunuz.


13 Eylül 2014 : İşlere yoğunlaşmanız, sizi aşk konusunda yalnızlığa mahkum edebiliyor. Bugünlerde kapınız aşka açık olmalı. Biri size ısrarla yakınlaşmak istiyor, bunu fark etme güçlüğü çekiyorsunuz.


13 Eylül 2013 : Aşk konusunda akılcı görünebilir ama kendi içinizde tutarsızlıklaryaşayabilirsiniz. Çok fazla sorgulayarak ilişkileri zedelediğinizi farketmiyorsunuz. Zamansız çıkışlarınız var.


13 Eylül 2012 : Bugün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.


13 Eylül 2011 : Çok yorulacağınız bir beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Karşı taraf daha gerçekçi, sizin kadar iyimser görünmüyor. Kişilik uyuşmazlığı gibi değil de, koşulların tam hazır olmadığı yönünde kaygıları var. Aceleci davranmayıp yeniden düşünmeniz gerekiyor.


13 Eylül 2017 : Kolay ikna olacağınız kuşkusuyla ertelediğiniz görüşmelerde çıkarlarınız var. İş yaşamındaki ilişkileri işle sınırlama gereğine inanıyorsunuz. Bazı diyaloglar sizi yeniden düşündürecek.


13 Eylül 2016 : Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Kökenini geçmişten alan bazı sorunlarla yeniden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bugün gelişmeler karşısında oldukça kararlı olacaksınız ve iradeli olarak hareket edebileceksiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve küçük bazı aksilikler çıksa da olumlu sonuçlar alacağınızı unutmamalısınız.


13 Eylül 2015 : İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.


13 Eylül 2014 : İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor. Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz.


13 Eylül 2013 : Mesleğinizde oldukça yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kalabilirsiniz.Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Planlama konusunda disiplinli olabilir ve değer verdiğiniz kişilerin fikirlerini alabilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.


13 Eylül 2011 : Bir haber alıp çok ilgilenecek ve buna yoğunlaşacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin bir aile sorunu bu günlerde iş yaşamınızı epeyce meşgul edecek gibi görünüyor.


13 Eylül 2017 : Maddi konularda daha çok hesaplı olmayı tercih edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli davranacağınız bir gündesiniz. Küçük bazı maddi sorunlarla karşılaşabileceksiniz ancak bu sorunları gözünüzde çok fazla büyütmeyin.


13 Eylül 2016 : Para konularına kafa yormaktan kaçınacağınız bir gün. Para çok az ilgilendiğiniz bir konu ve kazancınızdan şikayetçi değilsiniz.


13 Eylül 2015 : Genel ekonomik durum kazancınızı bir yerde sınırladı. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ama bunu gerçekleştirmek için de yine paraya gereksinmeniz olacak.


13 Eylül 2014 : Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir. Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor. Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da sakınmayabiliyorsunuz. Bu konularda da fazlaca paylaşmacı birisiniz.


13 Eylül 2013 : Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.


13 Eylül 2011 : Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz. Zor borç veriyor ve çok da zor alıyorsunuz. Ama şu anda kafanızdaki bir plan için dış yardıma ihtiyacınız var. Bugün bu yüzden bir kıvranış içindesiniz.


13 Eylül 2017 : Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı ısrarcı tutumlardan kaçınmalısınız.


13 Eylül 2016 : Dayanağı olmayan bazı bilgilerle yetinip bir sorununuzdan kurtulmak istiyorsunuz. Oysa bu sorun aceleci davranmanızı gerektirecek kadar yakınınızda değil.


13 Eylül 2015 : Son günlerde dış görünüşünüze önem vermemeye başladınız. Çekiciliğinizi yitirmeden kendinize gereken önemi gösterin.


13 Eylül 2014 : Son günlerdeki dalgınlığınızın nedenini yüreğinizdeki boşlukta arayabilirsiniz. Gönül meselelerindeki durgunluk, kendine dönük bir davranış göstermenizin ana nedeni olabilir.


13 Eylül 2013 : Yapmanız gerekenden fazlası için kendinizi zorlamayın. Zihinsel açıdan yorgun düşebilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.


13 Eylül 2011 : Dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var ve siz ona karşı hazırlıklı görünüyorsunuz. Bu bir rehavet içine girmenize neden olmamalı.


13 Eylül 2017 : Bekârlar seyahat ya da eğitim sırasında veya bir yakınız vasıtasıyla aklınızı başınızdan alacak hem de konuşmalarıyla güven verecek biriyle tanışabilirsiniz. Aile ve yuva konusu, kalıcı birliktelikler sizin için önemli olacak.


13 Eylül 2016 : Bugün çıkacağınız seyahatlerde, yeni deneyeceğiniz mekanlarda çok büyük beklentilerle yola çıkmamak lehinize olur. Akşam saatleri çıkabilecek fikir ayrılıkları çok kolay alevlenip kırıcı noktalara varabilir gibi görünüyor.


13 Eylül 2015 : Bekârlar seyahat ya da eğitim sırasında veya bir yakınız vasıtasıyla aklınızı başınızdan alacak hem de konuşmalarıyla güven verecek biriyle tanışabilirsiniz. Aile ve yuva konusu, kalıcı birliktelikler sizin için önemli olacak.


13 Eylül 2014 : Bu aralar bir şey satın almayı planlıyorsanız, daha önce gözünüze ödenebilir görünen bir rakam birden ulaşılmaz gelebilir. Maddi detaylar söz konusu ise objektif yorum yapmakta zorlanacağınız bir gün. Yapmayın o zaman.


13 Eylül 2013 : Anne-babalar çocuğunuzla iletişiminizi yeniden düzenlemek için elverişli bir gün. Eğer otorite kuracağım derseniz işiniz zor. Tam tersine arkadaşça ve anlayışla yaklaşırsanız karşılığını saygı ve sevgiyle alabilirsiniz.


13 Eylül 2012 : Çevrenizdeki sabit düşünceli kişilerle çatışma yaşayabilirsiniz. Savunmanızı yaparken sizinle aynı fikirde olmayan insanları eleştiriyorsunuz. Coş-kularınızdaki artışları en yakın dostlarınızla paylaşma ihtiyacı içindesiniz. Ancak onları aramak yerine onların sizi aramasını bekliyorsunuz.


13 Eylül 2011 : Duygusal beraberliğinizi araya giren üçüncü şahısların dedikodularıyla zedelemeyin. Bunun önüne geçmek için el ele verip sevgi ve bağlılığınızı dosta düşmana göstermeye çalışın. Maddi geliriniz hızla artıyor.


13 Eylül 2012 : Ay bugün felsefe yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve bir çok işi, zincirleme başarmak gibi, bir zorunluluğunuz yok  Bugün içsel temponuzu dengelemeli, ve olayları derinlemesine düşünmemelisiniz. Dostlarınızdan ilginç teklifler var.


13 Eylül 2017 : Güne başlarken bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili ufak gecikmeler, aksaklıklar meydana gelebilir. Merak etmeyin, öğleden sonra işleriniz normal akışında ilerleyecek. Yalnız ilerleyen saatlerde ailevi konular daha öncelikli hale gelebilir. Verdiğiniz tepkiler biraz aşırı olabilir. Duygusal açıdan daha kontrollü olmalısınız.


13 Eylül 2016 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


13 Eylül 2015 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


13 Eylül 2014 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


13 Eylül 2013 : Evin dışında sizi bekleyen yeni uğraşlar ve aktiviteler var. Gün ortasından sonra daha fazla sorumluluk, çocuklarınızla ilgili yeni kararlar gündeminizde yer alacak. Hobilerinize yönelik önemli değişiklikler yapabilir, hatta işinizin parçası haline getirebilirsiniz. Duygusal ilişkiler, aşk hayatınız ise anlayamadığınız ölçüde değişiyor. Biraz esnek olmanız gerek.


13 Eylül 2012 : Kısıtlandığınız son günleri yeterince dikkatli geçirdiniz. Ancak kafanızdaki soru işaretleri zihinsel açıdan sizi yoracaktır. Şimdilik net olmayan konular üzerinde sakin bir değerlendirme yapabilirsiniz. Aynı zamanda sizi daha çok çalışmaya zorlayan işler bulunmakta. En azından bugün daha sabırlı olmalı, yarın alacağınız sorumluluklara göz atmalısınız.


13 Eylül 2011 : Ortaklıkların size getirdiği pek çok maddi sorumluluk var. Başkalarının kaynakları konusunda bazı sorunlara dikkat etmeli, kendi kaynaklarınızı temkinli kullanmalısınız. Özellikle borç alacak konularında yaşanan krizler devam edecektir. Başkalarının parasal desteği bu dönem beklemediğiniz sonuçlar ve engeller getirebilir.


13 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


13 Eylül 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


13 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


13 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


13 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


13 Eylül 2012 : Kimliğinizi ve güveninizi ortaya koymakta sıkıntılı zamanlar var. Belki de babayı bağlayan temalar size bu dönem sorun yaşatabilir. Geçmişle ilgili endişeler ve sizi çaresiz bırakan konuları kabullenmeniz lazım. Eldeki işleri toparlamak, aşırı hizmet etmekten kaynaklanan yorgunlukları önemsemek gerekecek. Kısa yolculukların sıklaştığı bu günlerde sorumluluklarınız artabilir.


13 Eylül 2017 : Kartınız Boşluk... Hayatınızı rutin görebilir ve bir an önce uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeli, daha az çalışmaya özen göstermelisiniz.


13 Eylül 2016 : AŞK: İçgüdüsel olarak karşı cinse platonik aşk besleyebilirsiniz.Ondan yanıt almak için çabalarınız boşa çıkabilir. Bekar Başak#39#lar ise uygun olan partnerleri ile zaten güzel gelecek planları yaşıyorlar. PARA: Zor ve yorucu bir gün geçireceksiniz.İçinizde öfke patlaması olmasına rağmen bu tavırlarınızı belli etmek istemiyorsunuz. SAĞLIK: Sizler hijyene ve sağlığınıza dikkat ediyorsunuz. Bu yüzden sağlık sorununuz yok.


13 Eylül 2015 : DÜŞÜNCELERİNİZİ ifade etmekte başarılı olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yüksek. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmelisiniz


13 Eylül 2014 : Titiz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Olaylara çevrenizden çok farklı bir bakış açısı ile yaklaştığınız için, sizi anlamaları zor oluyor. Bugün istemeseniz de şans size gelecek. Kazançlarınız konusunda girişimciliğiniz destek görecek.


13 Eylül 2013 : Kartınız enerji... Kartınızdandabilindiği gibi karşı cinsi üzerinizemıknatıs gibi çekmeyi başarıyorsunuzadeta. Sizinle yeni tanışan birilerikonuşmalarınıza büyülenmiş adeta.


13 Eylül 2012 : Kartınız Kaos... Sıkıntılarınız boyunuzu aşıyor artık kabul edin. Her işi kendi kendinize çözümleme çabalarınız sizi gerçekten yoruyor. Böyle giderse hasta olursunuz.


13 Eylül 2011 : Kariyerinizdeki yükselmeniz sizi bu kadar şaşırtmamalı. Siz bunu çalışkanlığınızla hak etmiştiniz zaten.


13 Eylül 2017 : Partnerinizle aranızdaki ilişkiler biraz gergin olabilir. Ona karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmaya çalışın. Sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat, sizin anlayış göstermeniz gerekiyor. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki sıcak insan ilişkileriyle azaltmaya çalışın.


13 Eylül 2016 : Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.


13 Eylül 2015 : Aşk hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Beraberliğiniz hakkında aldığınız kararlar sevgiliniz tarafından ilgiyle karşılandı. Mutluluğunuzu kalıcı kılmanız için biraz daha özen göstermeniz gerekiyor. Bugün iş hayatınızı ilgilendiren riskli bir durumla karşılaşmanız mümkün.


13 Eylül 2014 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


13 Eylül 2013 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


13 Eylül 2012 : İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed