Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

13 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

13 Kasım 2015 : Mars Terazi burcunda yaklaşık 1,5 ay boyunca, özgüveninizi ilgilendiren başlıklarda zaman zaman bocalamanıza neden olabilir. Ancak, bu durumla başa çıkmanızı sağlayacak olumlu olaylar, gelişmeler veya artan yaratıcılığınız sürecin avantajınıza işlemesini sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öfkenin, hırsın ve enerjinin temsilcisi Mars diplomatik ve uzlaşmacı olmayı öğreneceği Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yani, hepimiz atacağımız adımları hesaplayarak ve elimizden geldiğince uyumlu olmaya çalışarak ilerlemenin önemini kavrıyoruz. Yaptığımız her işe biraz estetik ve biraz sevgi katmak isteyebiliriz. Ocak ayının ilk haftasına kadar, özellikle ikili ilişkilerde, iş birliklerinde ve ortaklıklarda ‘’yalnız değil’’, ancak ‘’birlikte’’ olursak kazanabiliriz noktasına geleceğimiz günlerde olacağız. Bugüne gelince, akşam saatleri güne kıyasla daha olumlu geçebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


13 Kasım 2014 : Başkalarının sizden isteklerine göre değil, sizin kendi taleplerinize göre ilerlemeniz gerekiyor. Kendinizi ön plana alın. Yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dün dile getirdiğim, Mars Plüton kavuşumunun gergin etkileri devam etmesine rağmen, bugün yaratıcılığımız yüksek ve duygularımızı ya da acılarımızı paylaşmak istiyoruz. Ruhsal ve mistik konulara ilgi artarken, ilişkiler daha fazla ciddiye alınıyor, kuvvetli sevgi bağları kurma ihtimali ve ihtiyacı artıyor. Belli konulardaki niyetlerimizi göstermemiz gereken günlerdeyiz. Her ne kadar bu konuda gereken cesarete sahip olmasak da, belli dozda bir isteksizliğimiz bulunsa da veya harekete geçebilecek enerjimiz olmasa da; eğer net şekilde fikirlerimizi, duygularımızı ya da planlarımızı ifade edebilirsek veya işlerin peşine düşersek yakın gelecekte bu adımlarımızın karşılığını alabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


13 Kasım 2013 : Büyük düşünmeniz gereken günler. Olayların istediğiniz şekilde gelişmesi için olayların tüm detaylarını iyi düşünmeli ve anlaşılır şekle dönüştürmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular günlük akışta veya genel yaşamsal rutinde değişiklik yapma isteği uyandırabilir ya da bu türde konularla kendinizle veya çevrenizle mücadele etmeniz gerekebilir. Sabah saatleri hariç rahat hareket etmeyi hedefleyebileceğimiz bir gün.


13 Kasım 2012 : Güvenli bir yuva sizin için çok önemli olacak. Evinizle ilgileniyor hatta evinizi dışarıdan kimselere bir sanat bir sanat gösterisi gibi sunmak istiyorsunuz. Bunları yapmanız içinse doğal olarak yaşadığınız çevrenin ve maddi varlığınızın iyi olması gerekli. Hatta öyle bir şey ki yapacağınız her çalışmanın evde geçmesini istiyorsunuz ve bu konuda da diretiyorsunuz. Fakat evinizde yapmanız gereken çalışmalarla dışarıda yapmanız gereken çalışmalar çok farklı şeyler.


13 Kasım 2011 : Bugün maddi açıdan şanssız bir gündesiniz. Duygusal hayatınızda ise ilişkinizin gidişatını olumsuz yönlere sürükleyebilecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Ağzınızdan çıkacak yanlış bir söz, ya da bir arkadaşınıza söylediklerinizin ortaya çıkması ortalığı biraz karıştırabilir. Her ne kadar sorunları çözümlemek için girişimlerde bulunacak olsanız bile şansınız sizden yana olmayacak. Yapmanız gereken tek şey yeterince soğukkanlı olmak ve gerekli zamanın geçmesini beklemek olmalıdır.


13 Kasım 2017 : İçiniz biraz buruk. Çünkü bugün sevdiğiniz bir arkadaşınızı dünyanın bir ucuna uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz. Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Ama sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açacak.


13 Kasım 2016 : Çevrenizle iyi iletişim kuracağınız bir gündesiniz. Paylaşımlarınızda duyarlı olacak, başkalarının kazançları ile ilgileneceksiniz. Yeni haberler, anlaşmalar ve kısa yolculuklar size aradığınız duygusal doyumu sağlayacak. Kendinizi kötü hissedecek ortam ve düşüncelerden de uzaklaşmış olacaksınız. Katılmak istediğiniz etkinlikler için mali kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz.


13 Kasım 2015 : Yeni ve size zevk veren konularla ilgilenerek bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınıza da pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirsiniz. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız da olacak.


13 Kasım 2014 : Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Sizi ihmalkar bulan başka bir çevre daha var. Onlarla yeterince ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız düşünülüyor. Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir.


13 Kasım 2013 : Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız. Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir. Özel bir ilişkinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışmalar söz konusu.


13 Kasım 2012 : Sağlığınız baş ağrılarıyla başlayan ve daha sonra bütün vücudunuzu saracak olan adele ağrılarıyla tehlikede. Sürekli ve düzenli spor yapmanız bunları hafifletecektir. Tabii en iyisi bir doktora görünmek. Hafta boyunca çok başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizle çok olumlu ilişkiler içinde olacaksınız.


13 Kasım 2011 : Aldığınız kararlar önünüzü açabilir. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışmalısınız. Etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna aldırmamanız, size bir şey kaybettirmeyecek. Bugünlerde geniş yürekli olmanızda yarar var. Gönlünüzün zenginliğini görenler, sizden kolay, kolay kopamıyorlar.


13 Kasım 2017 : Duygusal açıdan istikrarlı ve kontrollü bir yapıda olacaksınız. Aşk yaşamınızda genel olarak olumlu etkiler altında olacaksınız ve sevdiğiniz kişiyle aranızdaki istikrarı korumaya çalışacaksınız. Karşınıza ummadığınız bazı sorunlar çıkabilir ancak bunların çözümünü zamana bırakmanız sizin için daha doğru olacaktır. Bir süre yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz.


13 Kasım 2016 : Sevgilinizle ilişkinizde kararsızlık ve yanlış yollar izlemek yüzünden elinizdeki gücü kullanamıyorsunuz. Sevgilinizle aranızdaki ilişkide tanımlayamadığınız kötü giden birşeyler var. Bu belirsizlik sizi çok üzüyor. İlişkinizin devamı konusunda kararsızsınız.


13 Kasım 2015 : Sevgilinizin işyerine bugün bir ziyaret yapabilirsiniz.Son günlerdeki duygu yoğunluğunuzla ilgili sizi eleştirenleri, ciddiye almanızda yarar olabilir. Kendinizi kötü kaptırmış görünüyorsunuz.


13 Kasım 2014 : İlişkisi olmayan Koçlar için yeni başlangıçlar zamanı. Heyecan verici birisiyle karşılaştınız, ya da bu karşılaşma çok yakın. Bu kez kendinizi hemen kaptırmak istemiyorsunuz ama olaylar kendi akışında gelişiyor.


13 Kasım 2013 : Sevgiliniz, seven birinin gözüyle bakıyor. İlişkinizdeki gelişmelere onun yön vermesi sizin de çıkarınıza. Daha yaratıcı yaklaşımlarla durağanlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.


13 Kasım 2012 : Aşk ilişkilerinizde veya evlilik hayatınızda ise beraber olduğunuz kişiye baskı uygulamamalı ve son derece temkinli davranmalısınız. Eşinizi daha çok dinlemeye ve ona onay vererek güven vermeye çalışın. Kısa sürecek olumsuz dönemi leyhinize çevirin.


13 Kasım 2011 : İlişkiye başlamadan, ilişkinin getiri-götürü hesapları içine fazla girmemelisiniz. Canlı, hayat dolu kişiliğiniz ilgi odağı olabiliyor. İçinizdeki dalgalanmaları bir parça başıboş bırakabilmelisiniz.


13 Kasım 2017 : İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Genel olarak çalışmanın size sıkıcı geleceği bir gündesiniz.


13 Kasım 2016 : İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var. Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.


13 Kasım 2015 : Yarım bırakılmış, ertelenmiş çözümsüzlükler sizin tarzınız değil. Son zamanlardaki durgunluk, sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise vazgeçilmezliğinizi sürdürüyorsunuz.


13 Kasım 2014 : Hiç yakınmadan çalıştığınız için, bazıları sizin ne kadar çok iş yaptığınızın farkına varamıyor olabilir. Ama becerikliliğinizi gören ve takdir edenler de var. Bugün çalışmanızın parasal karşılığıyla ilgili olumlu sinyaller alabilirsiniz.


13 Kasım 2013 : Biraz sabırlı olmanız gereken bir gelişme, size yeni açılımlar sunabilir.Bugün yine zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Zaman darlığı çektiğiniz konular, genellikle esnek olduğunuz durumlarda ortaya çıkıyor.


13 Kasım 2012 : Meslek yaşantınızda birtakım zorluklarla karşılaşabileceğiniz bir gün. Zaman zaman kendinizi dışlanmış gibi hissedebilir, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle iletişiminizde uyumlu davranmaya dikkat edin.


13 Kasım 2011 : Belli bir zamandır düşmüş olan iş hacminizi, yine orta seviyelere getirebileceksiniz. Bunda çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizin de payı var.İşleriniz bugünlerde yüzünüzü güldürecek.


13 Kasım 2017 : Şansınıza duyduğunuz güven, para konularında bazı riskler barındırıyor. Uzun vadeli projeleriniz gerçekçi. Zamanlama işinde engelleme yaratabilecek iyimserlikleriniz var.


13 Kasım 2016 : Paranızı akıllıca kullanmıyorsunuz. Bu yüzden sık sık mali darboğazlar yaşıyorsunuz. Bugünlerde mali konularınızda en büyük yardımcınız aile büyükleriniz olacak.


13 Kasım 2015 : Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor. Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.


13 Kasım 2014 : Teminat altında olduğunu söylediğiniz sorumluluklarınızın bazı güvensizlikleri olduğu gözleniyor. Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Daha düşünceli harcamalarla, birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz.


13 Kasım 2013 : Kararsızlık çektiğiniz bir alım işinde bağımsız davranmanız, problem çıkartacak. Para isteğine yeşil ışık yaktığınız biri bugünlerde biraz ısrarcı olabilir. Bu konuda akıl danışacağınız insanlar var.


13 Kasım 2012 : Son birkaç günün gergin zamanlarından sonra bugün, özellikle öğleden sonra saatlerinde çok daha rahatlıyorsunuz ve keyfiniz yerine geliyor. Beklediğiniz bu kazanımı iyi değerlendirmeli ve bu sıralar risklere girmemelisiniz.


13 Kasım 2011 : Tedbiri asla elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.Parasızlığın canınıza tak ettiği günlerden sonra, şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak gibi görünmüyor.


13 Kasım 2017 : Bugünlerde, sükutun altın olduğunu unutuyor ve sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla girip, tepki çekiyorsunuz.


13 Kasım 2016 : Daha çaplı ilişkilere yönelme niyetlerinizde, biraz hatalı bir kavşaktasınız.


13 Kasım 2015 : Sabah saatleri oldukça olumlu etkiler altında olacaksınız ve bu saatleri verimli olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.


13 Kasım 2014 : Yoğun günler geçiriyorsunuz. Yorgunluk ve sağlık konularına dikkat !


13 Kasım 2013 : Büyük kazanımların zamanla gerçekleşebileceğini unutmamalısınız. Hırslı yaklaştığınız bir konuda ufak adımlarla hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olacak.


13 Kasım 2012 : Bu birkaç gün belirgin bir gerginlik ve mücadele getiriyor. Daha akılcı ve duygularınızda kontrollü olmalısınız


13 Kasım 2011 : Yaşamınızdan çıkartamayacağınız ilişkiler içinde kalıcı hale gelmiş gibi görünen sıkıntınız, önümüzdeki günler içinde çözüme doğru adımlar atabilir.


13 Kasım 2017 : Hiç tahmin etmediğiniz kişilerden sürpriz niteliğinde destekler görebilirsiniz bugün. Normalde bana nasıl bir faydası olur ki dediğiniz birileri sizin adınıza bir işi çok pratik biçimde çözüp gününüzü hızlandırabilir.


13 Kasım 2016 : Bugün başkalarıyla çatışmaya girmemek adına kolaylıkla pes edip kendi isteklerinizden ve haklarınızdan vazgeçme riskiniz var. Adil kalabilmeniz önemli olacak. Kimsenin kimseye hakkı geçmesin derken kendi haklarınızı da koruyun.


13 Kasım 2015 : Aldığınız mesleki eğitimler ve katıldığınız seminerler ileride kariyerinize büyük ivmeler kazandıracak. Kalabalık bir ortamda tanıştığınız kişiyle duygusal beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. İşinizdeki olumsuz durumlar yakında ortadan kalkacak. Sağlığınızın kıymetini bilin.


13 Kasım 2014 : Bir yerlerden topluca para gelme ihtimali var. Paranın bir kısmını çevrenizdekilerin sağlık nedenli bir harcamasına hizmet etmek için kullanmanız gerekebilir. Bunu gönüllü yapmasanız bile bir şekilde mecbur kalabilirsiniz. Maddi kaybınız olacak belki ama olayı büyütmek size fayda sağlamaz.


13 Kasım 2013 : Her zamankinden daha çok değil belki ama daha hızlı iş üretme şansınız var bugün. Yüksek enerjinizi verimli kullanın. Yoğun iş listenize erkenden göz atın. Ve en önemlilerine fiziksel olarak yorucu da olsa öncelik verin.


13 Kasım 2012 : Eğer isterseniz her türlü iletişim sorununun üstesinden gelebiliyorsunuz. Yakınlarınızla olan iyi ilişkiler, siz ketum davranmaya kalkmazsanız hep daha iyiye gidecektir. Açın gerçek duygularınızı. Zarar görmeyeceksiniz. Aksine bu tarzınız, sizi ve iletişim yönünüzü güçlendirecek.


13 Kasım 2011 : Hizmet sektöründe olanlar bugün yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirler. Farklı projelerinizi hayata geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Böylece hem mesleki kariyeriniz güçlenecek hem de kârlı bir gelir elde edeceksiniz. Gerek aşk gerekse iş hayatın başarı için bazı kayıpların olması doğaldır.


13 Kasım 2012 : Düşüncelerinizi paylaşmak için gerekli potansiyele sahip olmanıza rağmen, bastırdığınız duygular yüzünden, zaman kaybına uğruyorsunuz. Bugün, yeteneklerinizi sergilemek için oldukça uygun bir gün. İsteklerinizi rahat bir şekilde karşı tarafa yansıtırken, düşüncelerinizde ısrar etmeli ve hiçbir konuda taviz vermemelisiniz.


13 Kasım 2017 : Kariyer planlarınız ve edindiğiniz tecrübeler sizi harekete geçiriyor. Daha çok mesleki alanda başlattığınız konulara konsantre olacak, kendinizi göstereceğiniz imkanları kullanacaksınız. Ancak tamamlanması gerekli olan acil işleri ertelemeyin. İş ortamındaki zorlayıcı şartlar var. Sağlık ve ilişkiler açısından temkinli olmanız gereken günlerdesiniz.


13 Kasım 2016 : Pek çok konuda elinizde olmayan nedenlerle yüzleşmeniz gerekiyor. Özellikle ikili ilişkilerde kadersel temalar sizi çaresiz kılabilir. Gizleyici olmaktan kaçınmalı, bazı kabullenmeleri içinize sindirmelisiniz. Geçmişte yaşanan olayların etkisi ile duygusal mutsuzluklar tekrarlanabilir. Bu dönemi beklemelisiniz., Hazırlık sürecinizi en iyi şekilde geçirmeye bakmalısınız.


13 Kasım 2015 : İş hayatı ve sorumluluklar açısından yoğun bir gün olacak. Bu alanda size daha fazla imkan getirecek şartlar bulabilirsiniz. Zira amaçlarınıza sıkı sarıldığınız bir döneme girdiniz. Yaratıcı yanlarınızı öne çıkarmakta kararlı olmalısınız. Sosyal statünüzü etkileyen gelişmeler ve üstlerinizle ilgili konularda ise kolay bir süreç değil. Daha esnek ve soğukkanlı olmaya bakın.


13 Kasım 2014 : Tanınma ve kariyer konuları öncelik kazanıyor. Daha hırslı olacağınız bir süreç içine giriyorsunuz. Kariyer hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. İşe dair konularda kendinizi öne çıkarmak isteyeceksiniz. Ancak bu süreçte işiniz ve ailenizle ilgili dengeleri korumaya dikkat etmelisiniz. Anneye dair konularda aşırı tepkiler verme eğilimindesiniz.


13 Kasım 2013 : Çalışma ortamında sizi yenileyen fırsatlar var. Özgür çalışmanın getireceği şartları kullanmalı, yeteneklerinizi öne çıkaracağınız adımlar atmalısınız. Ancak aşırı sorumlulukların paylaşılması bu dönem kolay olmayacaktır. Rutin işlerin bir kenara bırakılması ile değişik teknikler deneyebileceğiniz olanakları kullanın. Organize edilmesi gereken konular ağırlık kazanabilir.


13 Kasım 2012 : Ay burcunuzda yerini almışken çok şey yapmaya kararlısınız. Her açıdan sizi derinden etkileyen konulara odaklanıyorsunuz. Bu arada duygusal ihtiyaçlarınız ve başlangıçlarınız yenilenme içinde. Önemli adımlar atmak, bilinçli hedefler belirlemekten yana şanslı bir döneme ilerlemektesiniz. İlişkilerde yaşanan zorlukları daha rahat yöneteceksiniz.


13 Kasım 2011 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


13 Kasım 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


13 Kasım 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


13 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


13 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


13 Kasım 2012 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


13 Kasım 2017 : Kartınız Işık... Karşı cinsle mükemmel iletişim kuracak ve çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. Bugün en şanslı gününüzden birini yaşıyor olmanız moralinizi düzeltiyor.


13 Kasım 2016 : Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız.Partnerinizle başlıca kavga nedeniniz dışarıdan duyduklarınıza inanmanız.


13 Kasım 2015 : Güzel konuşma tarzınızlainsanların dikkatiniüzerinize topluyorsunuz.Yeni anlaşma ve işler sizeşans getirecek. Hedeflediğinizparayı tamamlayacaksınız.


13 Kasım 2014 : AŞK: Hayatınızı düzene sokmasıiçin başkalarına güvenenburçlardansınız. Dizginleri bukadar partnerinizin elinevermeyin. Böyle giderseniz yineetrafınızdakilere patlarsınız.PARA: İşinizdeki dalgınlığınızherkesin dikkatini çekiyor. Üstleriniz durumamüdahale etmeden bu sorunu çözmelisiniz.Problemlerinizi iş yaşantınıza yansıtmamalısınız.SAĞLIK: Olgun davranacağım derken kasıntıgörünmeye başladınız. Her öğüde kulak asmayın.


13 Kasım 2013 : Kartınız Sihirbaz... En korktuğunuz şeyler yalan ve riya. Ama bugün birileri bu korktuğunuzu size yaşatabilir. Kafanıza takmadan dostlarınızdan yardım ve fikir almalısınız.


13 Kasım 2012 : Kartınız Kaynak... Başladığınız yeni girişimler olumlu yönde ilerliyor. Gün boyu rahat ve huzurlu olacaksınız. Böylece sevdiklerinizle de bir şeyleri paylaşıp mutlu olacaksınız.


13 Kasım 2011 : AŞK: Bugün dışa dönük veaktifsiniz. Sevdiğiniz kişi buhalinizden oldukça hoşnut.Kişisel sıkıntılarınızı aşkprogramınıza taşımadığınızsürece onunla bugün çokeğlenceli gün geçireceksiniz.PARA: Bağımsız çalışma isteğiniz oldukça yüksek.Mazeret üreterek işinizden uzaklaşmanız, işarkadaşlarınız arasında güvensizliğe yol açacak.SAĞLIK: Uykusuzluk çektiğiniz her halinizdenbelli. Gözlerinizde kaşıntılar hissedebilirsiniz.


13 Kasım 2017 : Ona bağlılığınız ileri boyutlarda, fakat karşılık verip vermemek de kararsız kalacaksınız. Rekabet halinde olduğunuz biri var. Bu kişi bencil, düşünmeden karar veren, tartışmacı hükmeden, kıskanç, baskı yapan, sert birisi. Sizinle daima rekabet halinde. Ona karşı dikkatli ve temkinli olmalısınız.


13 Kasım 2016 : Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklar yaşayabilirler. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız.


13 Kasım 2015 : Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.


13 Kasım 2014 : Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.


13 Kasım 2013 : Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.


13 Kasım 2012 : Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed