Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

13 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

13 Mayıs 2016 : Evinizde veya yaşadığınız yerde kendinizi daha iyi hissetmenizi, daha rahat çalışmanızı veya konforu temin edebilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşmanız ikili ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hedeflerimizi (günlük hedefler dahil)gerçekleştirme konusunda istekli ve enerjik bir gündeyiz. Fikirlerimizi açıkça ortaya koyabilir, karşı tarafı kolayca ikna edebilir ya da etkileyebiliriz. Olumlu görüşmeler, yazışmalar, fikir paylaşımları, toplantılar ve yazılı ve sözlü sunumlar için olumlu günlerdeyiz. Başarılı iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler kurabileceğimiz on gün. Derin bağlar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


13 Mayıs 2015 : Bu hafta içerisinde, size söylenenleri yanlış anlayabilir veya eleştiriye ya da emir tarzı konuşmalara tahammül edemeyebilirsiniz. Otoritenizi kabul etmeyen kişilere iyi bir ders verme eğiliminiz artacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle dün gece civarı daha belirgin olmakla birlikte, cesaret kırıcı olaylar veya düşmanca tavırları olan kişilerle karşılaşabiliriz( geçtiğimiz Salı veya Çarşamba günleri bu etkiyi hissedenler dikkate almasınlar). Engeller ya da zorluklarla mücadele etmemiz gerekebilir. Motivasyonu düşüren, tahrikkar özellikleri olan kişilerden ve riskli hareketlerden kaçınılması gereken bir haftalık süreçteyiz (İkizler, Yay, Balık, Başak burçlarının ilk günlerinde doğanlar veya yükselenleri bu burçların ilk derecelerinde olanlar daha fazla etkileniyor bir hafta boyunca) . Ancak, günün genelinde Ay’ın olumlu açıları mevcut ve sabah saatlerinde eğlenceli aktivitelere, sevdiğimiz kişilerle yapacağımız eğlenceli konuşmalara açığız. Akşamüstü saatlerinde manevi çalışmalara ağırlık verebilir, spritüel konulara eğilebilir ya da ihtiyacımız varsa ortaya çıkan şifa enerjisinden faydalanabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


13 Mayıs 2014 : Bugün sezgileriniz size genel aklın söylediklerinden farklı şeyler söylüyor olabilir. Başkalarını yenebileceğiniz yoldan ilerlemeye eğilimli olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli plan veya önermelerin ne kadar gerçekçi olduğu konusu bu hafta içinde netleşmeye başlayacaktır. İlerleyen günlerde hayallerini gerçekleştirmek veya olayların istedikleri şekilde gelişmesini sağlamak isteyen kişiler, ellerindeki verileri istedikleri gibi kullanarak veya çarpıtarak kendilerini sorgulayan kişileri sinirlendirmek pahasına hareket edebilirler ya da tam tersi bizler bu şekilde hareket edebiliriz.


13 Mayıs 2013 : Gücünüz yüksek. Küçük bir gayretle çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Meslektaşlarınızla biraraya gelmeniz sizi başarıya taşıyacak planları gündeme getirebilir. İşleri yapma biçiminizdeki bir değişiklik saygı görmenizi veya desteklenmenizi sağlayabilir.


13 Mayıs 2012 : Bugün önemli bir konuda karar verme aşamasında olabilirsiniz. Ancak, nihai kararı vermeden önce, çevrenizdeki bir dostunuzdan yardım istemeyi unutmayın.Belki sizin gözden kaçırdığınız bir konuyu size hatırlatabilir ve adımınızı doğru atmanızı sağlayabilir. Ayrıca bugün özgür kalma duygularının ağır basacağı bir gündesiniz. Bunun için de her bedeli ödemeye hazırsınız.


13 Mayıs 2011 : Bugün olumlu etkiler altındasınız. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun bugün kadınlarla fevkalade iyi anlaşabilirsiniz. Siz bir erkekseniz kadınlarla olan ilişkileriniz sosyal ilişkilerin dışında da güçlüdür. İstediğiniz karşı cins ilişkisini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bir kadından gelen bir iyilikle de karşılaşabilirsiniz. Uzak yerlerden olumlu haberler alabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz neşeli ve sevecendir.


13 Mayıs 2017 : Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza sorunlar açabiliyor. Bugün çok tanıdık bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu, kendinize güveninizi zedelemese de, sizi fazlasıyla sarsabilir.


13 Mayıs 2016 : Açık sözlülüğe dürüstlüğe önem veriyorsunuz;ama siz kendi duygusal yaşamınızda açık değilsiniz. Çevrenizdekiler sizden netlik bekliyor. Bugün en çok istediğiniz şey yalnız kalabilmekti. Çünkü kendinizi toparlamaya ihtiyaç hissediyorsunuz.Ailenizden bazı kimseler sizinle yakınlık kurmak istiyorlar. Onlara soğuk davranmamaya çalışın. Arkadaşlarınızdan gelecel davetleri bugün reddececeksiniz.


13 Mayıs 2015 : Bugünlerde belli konularda birtakım kazançlar elde edebileceğiniz topuluklarda bulunabilirsiniz. Böyle belirtiler taşıyan davetleri, bu olasılığı göz önüne alarak değerlendirmeniz yerinde olacak. Sosyal çevrenizdeki bazı memnuniyetsizlikleri tasfiye yoluna gideceğiniz bir dönem. Sizi bu davranışa zorlayan tutumların etkisinde kalacaksınız.


13 Mayıs 2014 : Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde yakınlarınızdan birisinin davranışı sizi sinirlendirebilir. Zaten bir olay yüzünden sinirlisiniz. Kimseyle dalaşmamaya dikkat etmelisiniz. Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Biraz kendinize düşünme süresi verin. Akşama konuklarınız olabilir.


13 Mayıs 2013 : Moral durumunuzu ve onunla bağlantılı olarak beden sağlığınızı pozitif etkilenmelere açmalısınız. Olumsuzluğa koşullanıp ele aldığınız bir çok konu, esasında belli umutlarınızı geliştirebilecek boyutlarda sürprizlere açık. Son zamanlarda yeniliğe karşı gösterdiğiniz duyarlılık, sizi yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz yeni oluşumlar içine sokabilir.


13 Mayıs 2012 : Öğle saatlerinde konuklarınız olabilir. Bu konuklarla daha çok geleceğe dair planlar içinde olacaksınız. Uzun vadede ortak beklentiler içinde görünüyorsunuz. Çevrenizde, ortak noktanızın olmadığı insan sayısı hayli fazla. Bu insanlarla ilişkileriniz konusunda düşünceler ve birtakım sorular geliştiriyorsunuz. Kendinizden son derece memnun olmanızdan kaynaklanan bir yalnızlığınız var.


13 Mayıs 2011 : Yakın bir zamanda gönlünüzü hoş edecek yeni tanışmalar içine girebilirsiniz. Bazı konulardaki statükoculuğunuz, bu tanışmalarla sizi terk edecek. Şu sıralar akraba türü yakınlıklarda kulağınıza gelecek duyumların etkisi altında kalmamanız gerekiyor. Bazı abartılar, kişiliğinizdeki duygusallığa yönelik. Kolay dolduruşa gelen imajınızı yıkmanız gerekiyor.


13 Mayıs 2017 : Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek durumunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırılık gibi görünüyor. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor.


13 Mayıs 2016 : Uzun süre düşünüp kararınızı verdiniz. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz ama ne yapsanız olmuyor. Bugün yine küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz.


13 Mayıs 2015 : Aşk ilişkiniz bugünlerde doruklara tırmanıyor. Partnerinizle karşılıklı olarak sıkı bir bağlılık içindesiniz. Geleceğe yönelik uzun vadeli planlarınızın önünde engeller görünmüyor.


13 Mayıs 2014 : Aşk hayatınızda büyük hareketlenmeler olacak bugün. Sevgilinizle ilişkinizde kontrolü ele geçirmek isteyeceksiniz ve bunu başaracaksınız da. Fakat bu tip davranışlarınız onu sizden uzaklaştırıyor. Bunu bilmelisiniz.


13 Mayıs 2013 : Onun aşırı alınganlıklarına karşı daha ilgili tavırlar belirleyebilirsiniz. Zamanla her şeyin değiştiğini göreceksiniz. İlişkide haksızlığa uğradığınız şeklindeki yaklaşımınızda gizli bencillikler var.


13 Mayıs 2012 : Aşk yaşamınızda bazı kuşkular yaşayabileceğiniz ve düşüncelerinizi daha çok kendinize saklayacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişimlerinizde bazı uyumsuzluklar gündeme gelebilir. Duygusal açıdan kendinizi güvencede hissetmek isteyeceksiniz ve kendinizi yeniliklere kapatacaksınız. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız.


13 Mayıs 2011 : İkili özel ilişkilerde karşınızdakini germe özelliğiniz, aşk beraberliklerinizde de gözlenebiliyor. Belli ölçülerde sergileyebileceğiniz tolerans, birçok şeyi yerli yerine oturtacak.


13 Mayıs 2017 : Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz. Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor.


13 Mayıs 2016 : İş hayatınızda bir bekleme sürecindesiniz. Bu süreçte bazı insanlarla görüşmeler yapıyor ve planlarınızı yavaş yavaş uygulamaya başlıyorsunuz. Başarılı olacaksınız.


13 Mayıs 2015 : İş yaşantınızdaki problemler gelip geçici. Abartıp kendinizi boş yere üzmemelisiniz. Çok önemli bir konuda yüzeysel düşünüyorsunuz. Derinlemesine düşünüp doğru sonuçlara ulaşmanıza engel olan yanlış duyumlarınız var.


13 Mayıs 2014 : Son günlerde iş yerinizde çok tembelsiniz ve işlerinizin çoğunu aksattınız. Bu gidişle tatile çıkmak için fırsat bulamayacaksınız.


13 Mayıs 2013 : Mesleğinizde yeni aşamalar kaydetmek istiyorsunuz. Yetkililerinizle ilişkilerinizi daha ılımlı bir platforma taşımanızda yarar var. Bugünlerde yararlı iş gezileriniz olabilir.


13 Mayıs 2012 : İş yaşamınızda eski işlerinizi tamamlmaya çalışacağınız ve yeni girişimlerden uzak duracağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz ancak siz gücünüzü sonuna kadar kullanmak arzusunda olacaksınız. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.


13 Mayıs 2011 : Mesleki bilginizi arttırma çabalarınız, iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayacak. Karizmatik biri olarak görülmeniz, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor size.


13 Mayıs 2017 : Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor. Bu konuda epeyce karışanınız var gibi. Alacağınız bazı kararlar, sizi para idaresi konusunda cesaretlendirebilir.


13 Mayıs 2016 : Yakında elinizden bir miktar para çıkacak ve sizi küçük bir sıkıntıya sokacak. Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz, bu parayı da elinize geçer geçmez savurmayın.


13 Mayıs 2015 : Para sıkışıklığınızda, kısa vadede kayda değer değişmeler söz konusu değil. Bu sıralar sizden yüklü para çıkışına yol açabilecek tekliflerden uzak durmalısınız.


13 Mayıs 2014 : Parasal konularda son derece kontrollü gidiyorsunuz fakat para harcamaya meyilli olduğunuz bu günlerde dikkatli olmalısınız ve kendinize harcamalar konusunda hakim olmalısınız. Bugün bir alım satım işiniz olabilir.


13 Mayıs 2013 : Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız. Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor.


13 Mayıs 2012 : Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve elinizdeki imkanları değerlendirmeye çalışacağınız bir gündesiniz. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda çeşitli harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.


13 Mayıs 2011 : Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli olup göze batıyor. Yeni, yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, bazı rahatsızlıkları kaçınılmaz hale getirebilir.


13 Mayıs 2017 : Özellikle sosyal ilişkilerinizde bazı gerginlikler ve yanlış anlamalar mümkün. Daha objektif olmaya bakın.


13 Mayıs 2016 : Size yönelik yanlış yargıların çoğu, eksik tanıma kaynaklı. Kendinizi daha yeterli anlatmalısınız. Zaaflı biri olduğunuzu düşünen bir çalışma arkadaşınız, bugünlerde sizi güç duruma düşürmenin yollarını arayabilir.


13 Mayıs 2015 : Arkadaşlık ilişkilerinizde alacağınız belli ölçülerde bağlayıcı kararlar, derinlemesine düşünceleri gerektiriyor.


13 Mayıs 2014 : Son zamanlarda çok kilo aldınız ve kendinizi fazlasıyla ihmal ediyorsunuz. Dengeli beslenme ve sağlık konularına biraz daha dikkat etmelisiniz.


13 Mayıs 2013 : Bu sıralar vaktinizi epeyce alacak bir hukuk işiniz olabilir. Dikkatli olun.


13 Mayıs 2012 : İş konusunda bir gecikme yada aksaklık söz konusu olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Duygusal hayatınıza ilişkin yeni bir karar almaktan kaçınmalısınız.


13 Mayıs 2011 : Çünkü uzun zamandır dikkatinizi tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.


13 Mayıs 2017 : Birlikteliğinizde aldığınız sorumluluklar sizin olayın eğlenceli taraflarını görmenize engel oluyor. Bu durum kalıcı çözümler üretilmesine de engel olabilir. Dostlar için düşünmeden yapılan fedakârlıklar her ne kadar manevi tatmin yaratsa da kesenize zarar verebilir.


13 Mayıs 2016 : Gün boyunca yaşananları ya da insanlarla aranızda geçen konuşmaları o kadar da büyütmeyin içinizde. Karşınızdakiyle açıkça konuşup aklınızdakileri sorun. Kafanızı karıştıranları bırakın, temelsiz senaryolar yazıp kahrolmayın.


13 Mayıs 2015 : Takıntılardan uzak kalarak geleceğinizi daha net görebilir, başarınızı şansa bırakmamış olursunuz. Size yaklaşıp hislerini ifade etmeye çalışanların girişimleri ayağınızı yerden kesmesin. Sağlığınız çok iyi.


13 Mayıs 2014 : Bugün eşiniz için yapacağınız fedakârlık aranızdaki duygusal bağın daha da güçlenmesine vesile olabilir. Değerini bilmiyor gibi görünse bile gönülden vereceğiniz emek onu fazlasıyla etkileyecektir. Bunu belli etmesi şart değil.


13 Mayıs 2013 : Genç bir akrabanızla birlikte vakit geçirmeniz ve ona göz kulak olmanız gerekebilir. Bugün duyacaklarınıza fazlasıyla hassasiyet gösterme ihtimaliniz var. Siz de kelimelerinizi aynı duyarlılıkla seçerseniz kırılganlık yaşanmaz.


13 Mayıs 2012 : Rafa kaldırdığınız konuların tekrargündeme gelmesini sağlayabilirsiniz.Zamanı kullanma adına bazı kısıtlamalaryaşıyor ve bunun sancısınıhissediyorsunuz. Bugün elinize geçecek paraylageçici de rahatlayacaksınız. Sağlıklı yaşamiçin beslenmenize özen göstermeniz gerekiyor.


13 Mayıs 2011 : Zirveye oynamak için gereken imkanların mevcut olduğu bir zaman dilimindesiniz. Mesleğinizde yükseleceksiniz. Alacağınız paradan tatil içinde pay ayırın. Hayatınıza birinin girmesi an meselesi.


13 Mayıs 2012 : Güneş burcunuzda sizi daha güçlü ve yapıcı kılıyor. İmkansızlıklar karşısında cesurca yapacağınız atılımlar, size önemli bir kariyer sağlayabilir. Çevrenizde bir çok kişiyi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Liderlik özellikleriniz ön plana çıkarken, çevrenizi yönetmek için, atılımcı ruhunuzu da körüklüyorsunuz.


13 Mayıs 2017 : Başarıya odaklı zamanlar içindesiniz. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz bu günü verimli çalışmalarla geçireceksiniz. Aşırı merakınız size yeni yollar açarken, destek göreceğiniz ilişkiler öne çıkıyor. Akıcı ilerleyerek yurt dışı bağlantılı işleriniz üzerinde titizlikle durmanız gerek. Farklı görüşlerin hayatınıza getireceği fırsatları kullanmalısınız. Aşırı fanatik olmak zarar verebilir.


13 Mayıs 2016 : İş ortamınızda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Özellikle çalışma arkadaşlarınızın bazı fikirleri sizi oldukça yorabilir. Hatta sizi kendi planlarına uymaya zorlayabilirler. Hemen endişeye kapılmayın. Sakin ve yapıcı şekilde konuşmak size oldukça avantaj sağlayacak. Bazı randevularınız ise ertelenebilir. Aşırı yorgunluğa dikkat edin.


13 Mayıs 2015 : Çalışma şartlarınızı etkileyen sert etkilerle güne başlıyorsunuz. İşbirliği aramanıza olmanıza rağmen destek görmekte zorlanacaksınız. Aynı zamanda yenilenme içinde olduğunuz bu dönem farklı metotlardan yararlanmaya çalışın. Aşırı rehavet ve tembellik işlerin birikmesine yol açabilir. Çalışma arkadaşlarınızla gereksiz çatışmalardan uzak durun.


13 Mayıs 2014 : Bugün beraberlik ve ortaklarınızla ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Konuşma konunuz işle ilgili bile olsa aşırı duygusal tepkiler alabilirsiniz. Bu açıdan sizi zorlayacak bir atmosfer söz konusu olabilir. Anlaşma ve sözleşmelerinizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Aynı değişim teması mahkemeler içinde geçerli olacak.


13 Mayıs 2013 : Maddi konular vurgu yapan gelişmeler yaşadınız. Aynı zamanda önemli başlangıçlar içinde olmanız hedeflerinizi yenilediğinizi gösteriyor. Maddi beklentilerinizi hesaplamak, kazanç yollarınızı yenilemek adına önemli kararlar alacaksınız. Gün ortasından sonra yakın çevrenizde hareketli ve hızlı başlayan gelişmeler söz konusu. İlişkileriniz daha sıcak ve güven verici olacak.


13 Mayıs 2012 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


13 Mayıs 2011 : Hayatın olumlu yanları sizi her açıdan beslemekte. Gününüzün bir kısmını yeni hobilerle doldurarak pozitif zamanlar doldurabilirsiniz. Ayrıca yaratıcılığınızı daha belirgin bir şekilde sergileme şansı bulacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız hareketlilik ise size cesaret vermeli. Zira aşk hayatınızda yeterince tatmin edici bir döneme ilerlemektesiniz.


13 Mayıs 2017 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


13 Mayıs 2016 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


13 Mayıs 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


13 Mayıs 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


13 Mayıs 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


13 Mayıs 2012 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


13 Mayıs 2017 : Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken geleneklerinizi unutmamalısınız. Yapacağınız ufak bir hata dost kaybına neden olacak. Bugün karmaşık ortamlar hazırlamaya meraklısınız ama öncelikle partnerinizi gönlünü almanız gerekiyor. Onu çok kırmışsınız.


13 Mayıs 2016 : Bugün romantik ve duyarlısınız. Hem çevrenize hem de partnerinize karşı tam bir iyilik meleği gibisiniz. Aileniz sizi böyle görünce çok mutlu oluyor.


13 Mayıs 2015 : Kartınız Negatif... Zamanı kullanmayı bugün beceremiyorsunuz. Kartınızdan da anlaşıldığı gibi her konuya tavırlarınızla da belli ederek negatif bakıyorsunuz. Tedirginsiniz.


13 Mayıs 2014 : AŞK: Eğer yalnızsanız bugünkarşı cins ilişkileri sizin içinverimsiz. Evli bir insansanızeşinizin fikir ya da imkanlarındanyararlanmanız mümkün.PARA: Şansınız açık sayılır fakateğer önemli kararlar vermenizgerekirse, fazla bekletmeden günün ilk yarısındakarar vermeniz gerekiyor. Ortaklıklardan vebenzeri durumlardan kazançlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: İş hayatında yoğun bir dönemin olacağışu günlerde; stresten uzak durmaya çalışın.


13 Mayıs 2013 : Kartınız Kutsal Adam... Bugün yaşça kendinizden küçük insanlarla dostluklar kuruyor, arkadaşlıklarınız perçinleşiyor. Düşüncelerinizin bir kenarında sürekli hastalık endişesi var.


13 Mayıs 2012 : Bilginiz olmadığı konularda geri adım atarak dinlemeyi tercih etmeniz partnerinizin dikkatini çekiyor. Bugün sizi hiç olmadığız kadar mutlu edecek.


13 Mayıs 2011 : Aşk konusunda bugün biraz gergin olacak ve geçmişinizi sorgulayacaksınız. Uzun zamandır ona şans vermenize rağmen olumsuz cevaplar canınızı sıkıyor.


13 Mayıs 2017 : Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.


13 Mayıs 2016 : Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.


13 Mayıs 2015 : Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.


13 Mayıs 2014 : Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.


13 Mayıs 2013 : Son zamanlarda ihmal ettiğiniz sevgilinizle baş başa kalmak için bir program yapmalısınız. Sizin romantikliğiniz, duyarlılığınız onu da aynı duygulara sürükleyecek. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdan zaman, zaman geçen iş değişikliği fikrini yok edemiyor.


13 Mayıs 2012 : Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed