Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

14 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

14 Aralık 2017 : Her yere gitmeye çalışan hiçbir yere gidemez. Nereye gideceğini bil, önceliğini belirle ve ona göre adım at.


14 Aralık 2015 : Önümüzdeki on gün içerisinde yeni başlangıçlar yenilikler söz konusu. Sempatikliğiniz ve iyi veya kötü atmosfer fark etmeden her koşulda, pozitif enerjinizi korumanız herkesin dikkatini çekebilir, insanlar yanınızda yer almak için yarışabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay, gerçekçi konularla ilgilenmek, sağlam adımlar atmak isteyebileceğimiz sabah saatlerine işaret ediyor. Anlaşmalar, görüşmeler, ticari başlıklı konular, üst pozisyondaki kişilerle ilişkiler veya yazılı iletişim anlamında verimli ve kalıcı adımlar atılabilecek bir gündeyiz. Akşam saatlerinde sevgi alışverişleri çoğalıyor. Fedakarlık duyguları ön plana çıkıyor veya sanatsal ya da kültürel aktiviteler açısından oldukça verimli ve yaratıcılığımızın yüksek olduğu saatlerde olacağız. Ancak, dün yazdığım ve ağırlıklı olarak yarın etkili olabilme ihtimali bulunan, ani veya kontrol dışı durumları, tepkisel tavırları ya da ani hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıkları gündeme taşıyabilecek etkiler bugün de belki(zayıf ihtimal ama) kendini hissettirebilir. Muz gördüğümüzde maymunu aramak yerine önümüze bakmamızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


14 Aralık 2014 : İstediğiniz konuların gerçek olmasını sağlayabilecek enerjiye ve güce sahipsiniz. Planlarınızı bozmak isteyen kişiler söz konusu olabilir. Kendinizi ve pozisyonunuzu korumanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgın olabilir, kararsızlıklar veya belirsizlikler nedeniyle sıkılabiliriz. Öğle saatlerinden itibaren ortam daha olumlu bir hale dönüyor. Genelde ufak tefek huzursuzluklara açık bir günde olmamıza rağmen, öğle sonrası ve akşam saatleri pek çok işimizi halledebilir ve karşılıklı diyalog zemini bulabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


14 Aralık 2013 : Önemli amaçlarınız var, bu durumu tartışmaya açmaya gerek olmayabilir. İşlerinize karışan kişiler söz konusu olabilir. Tüm gerçekleri öğrenmeden tepki vermemelisiniz. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.


14 Aralık 2012 : Yıldızların üzerinizdeki aşırı olumlu etkileri sizi aşırı iyimserliğe ve ihtiyatsızlığa sürükleyebilirler. Eğer yalnızsanız acele kararlarla aşık olabilirsiniz ve ilerde bundan dolayı pişman da olabilirsiniz. İlişkilerinizde yüzeysel olmaktan kaçınmalı, yerine getirmeniz gereken işleri başkalarına yüklemememeye de dikkat etmeli, her şeyi zamanında halletmelisiniz. Geçen günler sizi fazlasıyla düşünce yüklemiş olarak görünüyor ve bu da sizi negatif olarak etkiliyor. Düşüncelerinize sımsıkı bağlı kalacaksınız. Kimse sizi yolunuzdan alıkoyamayacak. Doğru algılama ve doğru zamanlama konularındaki dikkatiniz size en büyük desteği sağlayacaktır. İnsanları sözlerinize kolayca inandırıyor ve onları kendi düşünce sisteminize çekebiliyorsunuz. Fakat sürekli olarak bu şekilde davranmanın getireceği zorluklar da olacaktır. Bazı düşünce ve uygulamalarınızda çevrenizdeki insanların da yardımlarını almalısınız.


14 Aralık 2011 : Olmadık bir şekilde daha duyarsız olmayaa çalışıyor olabilirsiniz. Başkalarından yararlanmak isteyeceksiniz genel anlamda büyük başarısızlıklara uğramak istemiyorsanız eski hatalarınızı asla tekrarlamayın bu yüzden herşeyinizden olabilirsiniz; dikkat. Bir hukui sorun sizi üzebilir. Maddi konularda önemli gelişmeler olabilir. Elinize hesapta olmayan paralar geçmesi olasıdır. Önce gerçekçilik, istikrarlı işler ve sonra sonuçlar olmalı.


14 Aralık 2017 : Oldukça duyarlı ve hassas bir gün geçireceksiniz. Hayatınızda her şey yavaş ilerliyor. Bu biraz da sizin yapınızdan gelen bir özellik. Gözünüzü kapayıp hemen bir maceraya atılamıyorsunuz. Beklemeyi seviyorsunuz. Aile içinde yaşanan sorunlar öyle büyütülecek şeyler değil. Özellikle özel hayatınızla ilgili sorunlarınızı ebeveynlerinize taşımamalısınız. Bir dostunuzun evlilik haberine sevineceksiniz


14 Aralık 2016 : Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var. Zaman zaman onların beklentilerini yanıt veremediğinizi düşünüyor, üzülüyorsunuz. Dostlarınızla geçirdiğiniz zaman nedeniyle onlara bir şey kalmıyor. Aranılan, düzgün bir dostsunuz. Vefa duygunuz oldukça gelişkin. Gösterilen dostluğun, duygusal anlamda mutlaka karşılığını görmek istiyorsunuz.


14 Aralık 2015 : Bugün kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. . Bir süreden beri beklediğiniz bir haberi bugün alabilir ve bazı beklentilerinizin gerçekleşmesine az kaldığını hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Kısa da olsa bir tatil size çok iyi gelecektir. Ailenizden biri sizden bir haber bekliyor.


14 Aralık 2014 : Sizin için oldukça hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde sürekli iniş çıkışlar yaşayacak ve burcunuzun özelliği olarak sürekli başka duygular yaşayacaksınız. Gününüz bir tartışmayla başlayabilir ve uzun süredir üzerinizdeki duygusal baskılarla da üst üste gelince kendinizi kaybedebilirsiniz. Kalbiniz kırılabilir ama fazla hassas olmaktan kaçınmalı alınganlığı bir kenara bırakmalısınız.


14 Aralık 2013 : Akraba ilişkilerinizde geleneksel ilişkilerin dışında duruyorsunuz. Bu ilişkilere biraz kuraldışı bakışınız, bazı dayanışmalarda imrenmeye dönüşebiliyor. Yakında çok etkilenebileceğiniz bir yolculuk söz konusu. İlk tanıştırıldığınız günden bu yana, yakınlaşma fırsatı bulamadığınız bir iş ilişkinizle, çok ortak yanlarınız olduğunu fark edeceksiniz.


14 Aralık 2012 : Bugün, iletişimde yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsızolabilirsiniz. Düşündüğünüz gezilerin ertelenmesi veya beklediğiniz haberlerin gelmemesi canınızı sıkabilir. Hedeflerinizi iyi belirleyerek geleceğe ilişkin planlar yapma isteği içinde olabilirsiniz.


14 Aralık 2011 : Geleceğe ertelediğiniz çözümler sizin kadar sabırlı olmayabilir. Sağlık konularında güç bulunur bir dostsunuz. Bu günler içinde sizi atağa kaldıracak bazı haberleriniz var. Çevrenizdeki sıra dışı diye tanımlanan ilişkiler size yapay geliyor. Ama bunlardan birinin cazibesini de yadsıyamıyorsunuz. Cazibenin güvenilirlikle kolay kolay örtüşmediğine duyduğunuz inanç sizi çekimser yapabiliyor.


14 Aralık 2017 : Aldığınız kararları ona danışmanız konusunda daha fazla uyarı beklememelisiniz. Bazı tavırlarınızla, birtakım sorumlulukları unutmuş görünüyorsunuz. Fazla bağımsız davranışların sürekliliği bir şeyleri eksiltebilir.


14 Aralık 2016 : Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorunları uzun süreden beri halledemediniz. Bugün onunla aranızdaki problemleri halletmek için uygun adımı atabileceğiniz bir gün sizin için. Bu fırsatı kaçırmayın.


14 Aralık 2015 : İlişkinizi çok fazla sorguluyorsunuz. Sevgilinizin kendini size karşı suçlu gibi hissetmesine neden oluyorsunuz. İlişkiniz kötü bir yerlere varırsa sorumlusu siz olacaksınız, dikkat etmeniz gerekiyor.


14 Aralık 2014 : Birlikte olduğunuz insanla aranızda bir kırgınlık geçmiş. Onun istemeden kalbini kırmış ve incitmiş olabilirsiniz. Arayıp gönlünü almalı hatta ona bir sürpriz yapmalısınız. Gün içerisinde aranızda ılımlı bir telefon görüşmesi geçebilir.


14 Aralık 2013 : Onunla nasıl olupta daha önce karşılaşmadığınızı anlamıyorsunuz. Aslında onun sizin bu kadar ilginizi çekmesinin nedeni şu aralar epey yalnızlık duymanız. Onun çıkarcı davranışlarını görmezden gelmeyen.


14 Aralık 2012 : Yakın ilişkinizde dikkatli olmanız gereken bir gün. İlişkinizin geleceği ile ilgili değişimler yapmak isteyebilir ve ailenizin isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz


14 Aralık 2017 : Önceleri aldırmadığınız bazı şeyleri gitgide sorun etmeniz, başlardaki teslimiyetçi tavrınıza kızmanıza yol açıyor. Bazı gelişmeler sizin haklılığınızı doğrulayacak. Yetki farklılıkları, her şeye göz yummanızı gerektirmiyor


14 Aralık 2016 : Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor. Bugünlerde, imkan sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor.


14 Aralık 2015 : İş hayatınızdaki son gelişmeler sizi çok üzüyor. Her gün bir arkadaşınızın kapının önüne konulmasına sadece seyirci kalabiliyorsunuz. Kendiniz adına da endişeleriniz ve de önlem arayışlarınız var.


14 Aralık 2014 : İş hayatınızda çok çalışmanız ve değişik işlerle ilgileneceğiniz bir gün. Bu işleriniz arasında kafanızda yaptığınız bir planı da uygulamak istiyorsunuz. İş yerinizde sizin dışınızda gelişecek bir tartışma da söz hakkı alacak ortalığı sakinleştirme de etkin olacaksınız.


14 Aralık 2013 : Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına bunu yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.


14 Aralık 2012 : Güçlü ve enerjik bir gündesiniz ama dikkat aşırılıklara kaçabilirsiniz. Yıkıcı kişilik çatışmalarından da uzak durmalısınız. Kafanızda birçok düşünce var ama bunları pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.


14 Aralık 2017 : Gözünüzün sürekli yükseklerde olması sizi hayatın gerçeklerinden uzaklaştırıyor ve şimdiki zamanla ilgili parasal sıkıntılarınızı unutmuş gibi gözüküyorsunuz.


14 Aralık 2016 : Kısa yolculuklara çıkabilir bu yoculuklar sırasında sizi zor durumda bırakacak harcamalarda bulunabilirsiniz.


14 Aralık 2015 : Nakit sıkıntısı çekiyorsunuz. Nakdin dışındakiler de dönem nedeniylepek geçerlilik bulmuyor. Aile bireyleriniz bazı harcamalarınızı çok kişisel ve gereksiz buluyor. Bu harcamaları biraz azaltmanız nakit ihtiyacınıza az da olsa katkı koyacaktır.


14 Aralık 2014 : Maddi açıdan sorunsuz bir gün. Bazı borçlarınızı kapatmanız gerek bunu biliyorsunuz. Toplu para beklediğiniz bir kuruluş var ama bu parayı ancak gecikmeyle alacaksınız.


14 Aralık 2013 : Harcamalarınız doğrultusunda yaptığınız bazı hataların olumsuz sonuçlarıyla karşılaşacaksınız bugün. Acil olarak birisinden yardım istemek zorunda kalacaksınız.


14 Aralık 2012 : Harcamalarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yeni kazanç olanakları araştırabilirsiniz ama alacağınız haberler sizi ani kararlara da sürükleyebilir.


14 Aralık 2011 : Para ilişkilerinde uğradığınız bazı haksızlıkları hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak. Bütçenizi sağlam tutabilmeniz için, bazı duygusallıklara kapalı olmanız gerekiyor.


14 Aralık 2017 : Cesaretini hat safhada. Fakat ani kararlar almaktan ve riske girmekten kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. Dikkatli olun.


14 Aralık 2016 : Kullanılmaya biraz açık gibisiniz. Çevrenizdeki insanlarla ilgili bir yargıya varırken, dış telkinler bazen belirleyici olabiliyorlar.


14 Aralık 2015 : Bugünlerde yine uyumsuzluğunuz üzerinizde. Ãœçlü bir ilişki içinde, bile bile sübjektif davranıyor, tartışma yaratıyorsunuz.


14 Aralık 2014 : Tüm duygusal yoğunluğunuza rağmen şanslı bir gününüzdesiniz bunu değerlendirin.


14 Aralık 2013 : Ailenizden birisinin nasihatini hiçe saymanız sonucu kötü bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu duruma dikkat etmelisiniz. Onlar sizin aile büyükleriniz.


14 Aralık 2012 : Süregelen sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz. İş ortamındaki koşullar genel bir tatminsizlik göstermekte.


14 Aralık 2011 : Kimseye danışmadan verdiğiniz bazı kararlar, esas olarak şansınızın yardımıyla yüzünüzü güldürüyor. Birtakım sonuçlardan, doğru yöntemleriniz olduğu fikrine kapılmamalısınız.


14 Aralık 2017 : Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Görev verdiğiniz insanlara güvenip onları desteklerseniz başarılı olursunuz. Beklediğiniz paranın onayı yakın zamanda çıkıyor. Bunun her kuruşunu işinizle ilgili yatırımlara harcayın.


14 Aralık 2016 : Kısa vade gönül işleri sizi epey yorabilir. Motivasyon zorluğu çektiğiniz işle için güvendiğiniz dostlarınızdan destek isteyebilirsiniz. Şanslı bir gününüzdesiniz. Sağlıklı yaşam için ara verridiğiniz spora yeniden başlayın.


14 Aralık 2015 : Kardeşinizle zaman geçirmeyi ihmal ediyorsanız yüz yüze olmasa bile en azından telefonla ona zaman ayırın. Yakın çevrenizde olup da doğru dürüst iletişim kuramadığınız insanlarla karşılıklı hasret giderme şansınız olacak.


14 Aralık 2014 : Kredi ya da borç almayı düşünüyorsanız, bir vergi, ödeme ya da finansal paylaşımlı bir meseleniz varsa eğer, mümkün olduğunca temkinli ve profesyonel yaklaşmaya gayret edin. Hiç soru işareti kalmayacak biçimde net olun.


14 Aralık 2013 : Sağlık konusu ihmale gelmemeli bugün. Fiziksel olarak yıpratıcı işlere hiç yeltenmeyin. Hem bedeniniz hem de ruhsal sağlığınız olası sorunlu durumlardan her zamankinden daha çok etkilenecek. Prosedürlere takılabilirsiniz.


14 Aralık 2012 : Hiç hesapta olmayan bir harcama ya da gözü kara alınan bir risk düzeninizi bozabilir. Kaygıları bir kenara bırakıp ne yapabileceğinize bakın. Sizin bir ‘B’ planınız mutlaka vardır. Temkinli olmak değil belki bu ama hızlı çözüm üretebilecek kabiliyette sahip olduğunuzu gösterecek.


14 Aralık 2011 : Aşk size yeni sürprizler hazırlıyor. Bu konuda hazırlıksız görüntünüzü yok etmelisiniz. İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz takdirde her şey yoluna girecek. Bir dostunuzla aranızdaki sürtüşme gizliliğini kaybedip su yüzüne çıkabilir. Sağlığınız için spor yapın.


14 Aralık 2012 : Partneriniz de belki sizi anlamakta güçlük çekiyor. Bu günler de anti-sosyal bir kişilik yapısı ilginizi çekebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden sunmalı, herhangi bir anlaşma imzalarken şartları iyi incelemelisiniz. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz.


14 Aralık 2017 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


14 Aralık 2016 : Günlük rutinlerin yoğunluğu sürüyor. Sizi bir parça yorabilecek yeni konular öne çıkabilir. Bu nedenle iş ortamındaki ilişkilere karşı özenli olmalısınız. Başkalarından destek göreceğiniz imkanlarla somut işler hayata kolay geçebilir. Teknik gerektiren birtakım konularda ise daha dikkatli olmanız gerekiyor. Sağlıkla ilgili konuların kolaylıkla aşılabileceği söylenebilir


14 Aralık 2015 : Paylaşımlarınız sizi beklemediğiniz ölçüde bağlıyor. Geçmişte iz bırakan ve bugüne yansıyan ortaklıkları artık zorluk kaynağı olarak görmeyin. Ancak bırakmakta zorlandığınız konuları da hayatınızdan çıkarma zamanı. Gizli kalmış tutkuların esiri olmamalı, önünüze bakmalısınız. Sosyal ilişkiler ve yaratıcı konular size yeni keyifler yaşatacaktır.


14 Aralık 2014 : Ay burcunuzda yerini alırken size hareket ve canlılık vermekte. Kendi özgürlüğünüzü ön planda tutarken, ilişkiler ve ortaklıklar açısından bağlayıcı unsurlar söz konusu. yenilenmeler ve yabancılarla ilgili fırsatlar bu dönemde size umut vermekte. Aynı zamanda sosyal hayatınızın kazandırdığı yenilikler söz konusu. Başkalarının önerileri ortak çalışmaları hızlandıracaktır.


14 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


14 Aralık 2012 : Maddi konular üzerinden yeni kararlar alma aşaması. Sizi etkileyen kısıtlı şartlara rağmen kazançlarınızı artırmakta kararlısınız. Ancak işle ilgili konular bu süreçte istediğiniz gibi ilerlemeyecek. Daha fazla iş ve sorumluluk karşısında yapabileceğiniz bir şey yok. Bütçenizi sağlam kılmak adına tutarlı hareket etmeli, ekonomik davranmaya çalışmalısınız.


14 Aralık 2011 : Yeni deneyimler, sizi heveslendiren farklı ilişkiler hayatınızı renklendiriyor. Özellikle yabancılarla ilgili temaları akıcı ve başarılı biçimde ilerletebilirsiniz. Düşüncelerinizin değişime uğradığı bu dönem entelektüel alanda önemli adımlar atmanız söz konusu. Yeni konuların zenginliğini keşfedecek olanaklar bulabilirsiniz. Yolculuklarınız son derece olumlu geçebilir.


14 Aralık 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


14 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


14 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


14 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


14 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


14 Aralık 2017 : Oldukça sakin ve yorgunsunuz. Bunun nedeni son günlerde kendinizi çok fazla yormuş olmanız.


14 Aralık 2016 : İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.


14 Aralık 2015 : Bu kartınızdaki Ölçülülük anlamı sizin biraz dengenizin sarsıldığı anlamını taşımakta. Kendinize bir an önce enerji yüklemelisiniz. Aksi halde eliniz kolunuz kalkaz hale geleceksiniz.


14 Aralık 2014 : İş konusunda akılcı ve politik davranmalısınız. Bugün karşı cinsten hoşunuza gitmeyecek talepler alabilirsiniz. Sinirlerinizi bozmayın.


14 Aralık 2013 : Bugün değişik konu ve işlerle uğraşmanız sizi neşelendirecek. Gününüz fazla ışıltılı geçecek. Politika konuları sosyal hayatınızı etkiliyor. Topluma karşı konuşurken başarılı oluyorsunuz. Tatlıdil sizin doğanızda var.


14 Aralık 2012 : İçinizde öylesine büyükcoşku ve sevgi var kionsuz bir dünya hayaledemiyorsunuz. Ancakbugün aranızda tatsız vesert rüzgarlar esebilir.


14 Aralık 2011 : AŞK: Özgürlüğünüzü terk etmekistemiyorsunuz ama onunla dabirlikte olmak istiyorsunuz.Sevdiğiniz kişinin kıskançolduğunu bilmenize rağmen onunhuzurunu kaçırmakta üzerinize yok.PARA: İşinizle ilgili sorun olmadığıgibi bugün mali konular da tam istediğiniz gibiolacak. İşinizde size özen ve önemle yaklaşankişiler var. Ama unutmayın kıskananlarınız da var.SAĞLIK: Sağlığınızı korumayı kendinize ilkeedindiniz. Başkalarının sağlığını da gözetiyorsunuz.


14 Aralık 2017 : Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.


14 Aralık 2016 : Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.


14 Aralık 2015 : Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.


14 Aralık 2014 : Sevdiğinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemeniz gerekiyor. Bazı sorunlarınızı çözmek rahatlamanızı ve iyimser olmanızı sağlayacak. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız.


14 Aralık 2013 : Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.


14 Aralık 2012 : Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed