Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

14 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

14 Ekim 2016 : Flörtöz hareketler anlamında aşırılıklar sıkıntı yaratabilir. Duygularınızı göstermeniz güzel, ama yanlış anlaşılma riski dikkat gerektiriyor. Yapılacak anlaşmalar, üzerinde uzlaşılacak konular veya uğraşılan hassas başlıklar ekstra dikkat ve öfke kontrolü gerektirebilir. Detayları asla atlamamalısınız. Geri dönüşü olmayan sözler vermeden veya hukuki başlıklı konularda imzalar atmadan önce, özellikle de içiniz rahat değilse, konusunda uzman kişilere danışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kafa karışıklıkları, belirsizlikler veya konsantrasyon sorunlarına açık bir iki günün içindeyiz. Aynı zamanda kelimelerimizi dikkatli kullanmalıyız zira sözel tartışmalar tetiklenebilir. Ani ve düşünülmeden alınılmış kararlardan da kaçınmak lazım. Ancak, aynı zamanda özverili ya da fedakar davranmayı gerektiren olaylar yaşayabileceğimiz, başkalarına yardım etmemiz lüzumu doğuran olaylara açık bir gün olabilir. Ani gelişmeler veya beklenmedik durumlar bugünlerde farklı seçenekler bulmayı ya da özgün çözümler üretmeyi gerektirebilir. Hava, havayla ya da uzayla bağlantılı olaylar, elektrik, elektronik ve her tür teknolojik başlıklı konular, internet, doğalgaz, enerji çeşitleri, nükleer içerikli başlıklar, yangınlar, yanıcı veya patlayıcı maddeler, dünya genelinde doğal felaketler anlamında önemli ve aslen Pazartesi yazdığımız saldırgan kişiler, isyankar tutumlar v.b her şeyin geçerliliğini sürdürdüğü günlerdeyiz. Daha tedbirli hareket etmekte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


14 Ekim 2015 : Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


14 Ekim 2014 : İyi bir plan yapabilirseniz, kafa karıştıran tavsiye ve önerileri birbirinden ayırmanız daha kolay olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda kolay karar verdiğinizi veya seçilmiş ya da önünüze getirilmiş yollardan birinden gittiğinizi düşünerek zaman kaybedebilirsiniz. Oysa şu noktada, halledilmesi gereken çok iş var! Ya da mevcut düzenlemelerden karlı çıkmanın veya kendini kurtarmanın yollarına odaklanmak en iyisi.


14 Ekim 2013 : Sizi ilgilendirmeyen konularla ilgilenmeniz, asıl hedeflerinizi unutmanıza neden oluyor. İstediklerinizi alabilirsiniz, ama abartılı konuşmalar inandırıcılığınızı yitirmenize neden olabilir, dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?


14 Ekim 2012 : Özgürlük ve bağımsızlık dürtünüz ön plana çıkacak, olaylara ve kişilere boyun eğmiyor, çabuk karar veriyorsunuz. Ama bazı değişiklikler yapabilirsiniz ve birisi tarafından bir sürpriz olabilir. Ondan yapabileceğinden fazla şeyler istemeyin. Yeni başlangıçlar ve kor halindeki aşkların alevlenmesi bu ara olasıdır. Aman dikkat edin, eliniz yanmasın. Her konuda baskı altında bulunmak ve duygularınızı ön plana almak sizi sıkıntılı olayların içine itecektir.


14 Ekim 2011 : Kendinizi entellektüel gelişmelere yakın hissedeceksiniz ve zihinsel yönden oldukça aktif oluyorsunuz. Zekanızı en iyi kullanabildiğiniz bir dönemde olduğunuzu hatırlatabilirim. Fırsat bulabilirseniz yarışmalara katılmayı denemelisiniz. Çünkü bu dönemde hafızanız oldukça iyi çalışacaktır. Ezberleme yeteneğinize siz de şaşabilirsiniz. Ayrıca küçük şeylerden mutlu olabildiğiniz görülüyor. Yine bu devreyi eskiden kalmış işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz. Yaşadıklarınız doğrultusunda davranışlarınızda ve karakterinizde bazı değişikliklerin olduğunu göreceksiniz. Bunları kabul etmeniz bir hayli zor olabilir.


14 Ekim 2017 : Gece dost toplantıları sizi çok cezp ediyor. Bildik, güvenli davranışlar tekdüzelik gibi gelmiyor. Oysa değişik düşünceler, yeni davranışların insanısınız. Bugünlerde bazı duygusal alışverişlerde biraz daha planlı, programlı görünmeye ihtiyacınız var. Yakın çevrenizdeki, özel koşullara bağlı hassasiyetleri önemsemeniz gerekiyor.


14 Ekim 2016 : Çevrenizdeki insanları bazı davranışınızla bunaltacaksınız. Gün sonunda inatçı yapınız sayesinde kazançlı çıkacaksınız ama yine de kendinize fazla güvenmemelisiniz. Ailevi konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün stres probleminizin farkına varacak ve bir şeyler yamak için karar alacaksınız.


14 Ekim 2015 : Şu sıralar kapılarınızı her türlü gerilmelere kapamanız, etrafınızda keyfinizi azaltan birtakım gelişmelerin çoğuna ilgisiz görünmeniz, sizi kazançlı çıkartacak. Gönlünüzün zenginliğini daha belli edip ortaya çıkaracağınız gelişmeler söz konusu. Bu gelişmeler, alacağınız kimi kararlarla önünüzü açacak. Fakat bu kararlara karşı çıkan bazı insanların gerekçelerini de anlamaya çalışacaksınız.


14 Ekim 2014 : Yaşamınızda değişiklik yapmak için girişimlerde bulunabileceğiniz bir gün. Enerjinizi doğru yönlendirmeyi başarırsanız her istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. İletişim konusunda yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsız olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi veya ziyaretlerinizin ertelenmesi mümkün. Alacağınız kararlarda dışsal koşullar ağır basarken büyük kararsızlık çekebilirsiniz. Yerine getirilmeyen sözler ya da gecikmeler de yıpratıcı olabilir.


14 Ekim 2013 : Kendiliğinden oluştuğun düşünüp sevindiğiniz oluşumların arkasında ummadığınız destekler var. Kurcalarsanız, birtakım kişilerle ilgili yeni tespitlere girebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bir kalabalık grup içinde bulunma ihtimaliniz var. Sizin için hayli anlamlı olan bu grup içinde dikkatle gözleniyor, değerlendiriliyorsunuz.


14 Ekim 2012 : Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz. Biraz kaba, nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girecek ve canınızı sıkacaksınız. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz


14 Ekim 2011 : Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorunuyla ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekecek. Bugünlerde bir problemin içinde görüyorsunuz kendinizi. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil. Ama tavırlı davranmanız, biraz kımıldamanız gerekiyor. Yakında bir yolculuğunuz var. İşle ilgili görünüyor. Ama siz bunun tadını da çıkarmayı düşüneceksiniz.


14 Ekim 2017 : Aşk yaşantınızda cinsellik çok planda. Aslında siz cinselliğe çok düşkün biri değilsiniz ama partneriniz sizin bu konudaki görüşlerinizi değiştirmenize sebep oluyor. Bugün öğleden sonra partnerinizle zaman geçireceksiniz.


14 Ekim 2016 : Ay ın konumu, size hareket ihtiyacı ve aşkla ilgili konularda yeni kararlar getirebilir. Duygusal reaksiyonlar hakim olmamalı. Yanlış seçimlerde bulunma ve hayal kırıklıkları yaşama ihtimaliniz var.


14 Ekim 2015 : Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, partnerinizin abartılı bulduğunuz kıskançlıklarından dertli görünüyorsunuz. O yokken bile davranışlarınızı denetlemeniz, biraz da sizin kuruntunuz olabilir.


14 Ekim 2014 : Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor. Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.


14 Ekim 2013 : Aşk yaşamınızda küçük bazı gerilimler olabilir ve fikir ayrılıklarından kaynaklanacak sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz ancak sevdiğiniz kişiyle aranızdaki dengeyi sağlamanız kolay olmayacaktır. Beraberliğinizde karşılıklı dengeyi sağlamanız sizin için çok önemli olacaktır.


14 Ekim 2012 : Tam istediğiniz ilişkiyi yaşadığınızı savunuyorsunuz. Ama arada bir karşılaştığınız çözümsüzlükler karşısında da yanıtlar arıyorsunuz. Sevgiliniz sizi biraz yönlendiriyor gibi.


14 Ekim 2011 : Yanlışlarınızı yavaş yavaş kavrıyorsunuz. Ama artık geri dönüp bir şeyleri düzeltmeniz oldukça zor görünüyor. Onu bırakıp ayrılırken kırıcı davranmanız bütün umut kapılarını kapatmış gibi.


14 Ekim 2017 : Değerlendirebilecek durumda olmadığınız için, alacağınız haberleri güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz. Bugün beklenmedik sevindirici haberleriniz olacak.


14 Ekim 2016 : İş yaşamınızda karşınıza beklemediğiniz bazı küçük sorunlar çıkabilir ve bu sorunları aşmak için çalışmalar yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla çeşitli uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz.


14 Ekim 2015 : Bir isteksizlik içindesiniz. İşyerinizde başınızı ağrıtacak elle tutulur bir şey yok. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız kronik ve gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil hayatın her alanında sizi isteksizleştiriyor.


14 Ekim 2014 : Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işiniz yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız


14 Ekim 2013 : İş yaşamınızda daha çok ortak yapılabilecek çalışmalara yönelebileceğiniz ve işbirlikleri içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Devletle yada hukukla ilgili işleriniz varsa bugün bunları tamamlamak için önemli adımlar atabileceksiniz. İşinizle ilgili konularda karşıt görüşlerle karşılaşabilir yada bir ikilemde kalabilirsiniz. Bugün girişimlerinizde dikkatli olun.


14 Ekim 2012 : Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor. İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlattı.


14 Ekim 2011 : Sizi yıpratan ilişkilerden kendinizi kurtarmak istiyorsunuz. İşyerinizin, her sabah kalkıp isteksiz gittiğiniz bir yer haline gelmiş olması, kendinize yeni bir yer aramanıza neden olacak.


14 Ekim 2017 : Bu konudaki inişleriniz çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde. Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu olabilir.


14 Ekim 2016 : Maddi konularda sabah saatleri hesapta olmayan harcamalar yapacaksınız ancak günün ilerleyen saatlerinde bu konuda daha dikkatli olmayı tercih edeceksiniz ve bazı kısıtlamalara gideceksiniz.


14 Ekim 2015 : Üçlü bir para ilişkisi içinde, sonradan onarılacak küskünlükleriniz söz konusu olabilir. Gereksiz harcamaların sonradan ortaya çıkardığı sıkıntıları kolay, kolay ortadan kaldıramıyorsunuz.


14 Ekim 2014 : Kişisel gelirinizi ve parasal durumunuzu etkileyen hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar ve riskler sözkonusu olurken daha dikkatli olmalısınız. Eğer borç alacak ilişkileriniz varsa çok daha dikkatli olmalısınız.


14 Ekim 2013 : Maddi konularda gelir gider dengenizi ayarlamaya çalışacağınız ve bütçenizde dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda iki farklı beklenti içine girebilirsiniz yada iki ayrı konu arasında kalabilirsiniz. Yapacağınız ortak işlerde dikkatli olmalısınız.


14 Ekim 2012 : Sıkışık durumlarda birikiminize dokunup dokunmamakta kararsız kalıyorsunuz. Ortalama diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazı olabilirseniz, kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak.


14 Ekim 2011 : Yakınlarınızla birlikte kendinizi de biraz daha sıkmanız gerekecek. Bazı büyük ödemelerinizin günü yaklaşıyor. Şimdi ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı daha iyi anlıyorsunuz.


14 Ekim 2017 : Yeni bir karar almak yada girişimde bulunmak için biraz daha beklemeniz daha doğru olacaktır.


14 Ekim 2016 : Bugünkü önemli görüşmenizi biliyorsunuz. Hemen parlayan kişiliğiniz bugün size çok şey kaybettirebilir. Bugün sağduyuya fazlasıyla ihtiyacınız var.


14 Ekim 2015 : Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız. Her zaman olduğu gibi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.


14 Ekim 2014 : Dikkatli ve temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Kolayca kontrol edip sonucunu kestiremediğiniz gelişmeler sizin için sorun olabilir.


14 Ekim 2013 : Bugün ikili ilişkilerinizde ani tepkiler vemekten kaçının ve tutumlarınıda esnek davranın. Bir konuda gizli yada açık düşmanlık görme tehlikeniz söz konusu olacaktır.


14 Ekim 2012 : Birkaç kişiyi ortak etmeniz gereken bir kararı, tek başınıza vermek üzeresiniz. Bu kararı tek başınıza verip sonradan sorumluluğunu üstlenebileceğiniz koşullara sahip değilsiniz.


14 Ekim 2011 : Duygusalsınız. Bu özelliğiniz sizi sıkıntıya sokuyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz. Bu konuda biraz dikkatli davranmanız gerekiyor.


14 Ekim 2017 : Maddi bir mesele veya alacak verecek davası sizi biraz zorlayabilir. Borç gibi görünen tutar aslında sonuçta size ait olacak bir şeye hizmet ediyor. Daha yoğun çalışmak daha çok kazanmanızı sağlayacaksa bunu deneyebilirsiniz.


14 Ekim 2016 : Çok güvendiğiniz kişiler bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için siz tedbiri elden bırakmadan büyük projelerinizi gerçekleştirmek için yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınızda az da olsa hareketlilik var.


14 Ekim 2015 : Özel hayatınızda kendinize güvenerek hareket ederseniz karşınızdaki kişiye de doğru kararlar alma firsatı tanımış olacaksınız. Bu birliktelik adına ortak kararlar alıyor olmanız ilişkinizi kalıcı hale getirebilir. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var. Sağlığınız iyi.


14 Ekim 2014 : Bir süredir görüşmediğiniz ve özlem duyduğunuz bir arkadaşınıza aranızda sadece bir telefon numarası kadar mesafe var. Sesini duymak bile yetebilir. Kim bilir belki de o da bugün sizin gibi doğaçlama bir plana hayır demez.


14 Ekim 2013 : Bugün her ne yapıyorsanız yapın içine biraz da eğlence katmayı unutmayın. Mutlaka çılgınca bir şey olması gerekmiyor. İçinizdeki çocuğu açığa çıkararak daha fazla parlama ve kendinizi ve yaptıklarınızı sunma şansınız var.


14 Ekim 2012 : Sosyal ilişkilerinizdeki canlılığın devamı için bugün sizin de adım atmanız gerekiyor. Eşinizle aranızda olabilecek tartışmalarda uzlaşma, sizden gelmezse gerçekleşmeyecek. Ailevi konulardaki dayatmalar geri adım atıp isteklerinizden vazgeçmenize neden olabilir. Ya da buna direnebilirsiniz.


14 Ekim 2011 : Cömertliğiniz sayesinde başkalarına destek olacak ve onların ilerlemelerini sağlayacaksınız. Yaşamdan, oyundan, özellikle sonsuza dek sürecek aşk oyunlarının kahramanı olmak isteyeceksiniz.


14 Ekim 2012 : Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Bugün, fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.


14 Ekim 2017 : Kişisel konularınıza daha kararlı yaklaşacaksınız. Aldığınız dersler maddi açıdan sizi daha temkinli olmaya itecektir. Kazanımlarınızı muhafaza etmek, kısıtlı bir bütçe ile yaşamak bir bakıma eğitici olabilir. Olumlu açıdan bakıldığında yeteneklerinizi test edecek, kendinizi geliştirecek imkanlar bulacaksınız. Ortaklaşa konuda bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir.


14 Ekim 2016 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


14 Ekim 2015 : Gizli saklı meseleler garip bir şekilde karşınıza çıkacak. Olayları açığa çıkarmakla pek ilgilenmeyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın kim olduklarını öğrenmekle de vakit kaybetmiyorsunuz. Öylesine farklı ve sonuca götüren bir yol seçeceksiniz ki herkes hayretler içinde kalakalacak. Çizginizi bozmayıp kendiniz için en iyi yolu seçeceksiniz. Tebrikler.


14 Ekim 2014 : Kariyer hedefleriniz ve tanınma konuları öne çıkıyor. Başarılı olma isteğiniz artacak. Ãœstlerinizle olan iletişiminizde diplomatik bir dil kullanmak faydalı olabilir. Çalışmalarınızda detayları kaçırmamaya dikkat edin. Gün içinde anneye ve anneliğe dair bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Biraz fazla korumacı davranabilirsiniz.


14 Ekim 2013 : Çok değişik konular ilginizi çekmeye başlıyor. Sıradanın dışına çıkarak yaratıcı çalışmalarda çok şey başarabilirsiniz. Daha modern ve yenilikçi bir tarz üzerinde durarak değişikliğe gidebilirsiniz. Aynı zamanda ilişkilerinize yansıyan pozitif enerjilerle hareketli zamanlar geçireceksiniz. Duygusal açıdan sizi mutlu edecek sosyal ortamlarda yer alabilirsiniz.


14 Ekim 2012 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


14 Ekim 2011 : Ortaklaşa para konuları ve başkalarının imkanları sizi meşgul ediyor. Özellikle ortağın para durumuna ilişkin soru işaretleri var. Aynı zamanda eşle olan harcamaların artabileceği görülmeli. Kendi kaynaklarınızı zorlayan giderlerinizi kontrol etmeniz gerek. Yakın ilişkilerde yenilenme yaşadığınız bu dönem daha esnek olmanız lazım.


14 Ekim 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


14 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


14 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


14 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


14 Ekim 2012 : Henüz netlik kazanmamış konulara fazla odaklısınız. Biraz olayları uzaktan izleyerek daha dikkatli olmanız gerek. Belki ilişkilerden yana bazı endişeler yaşamanız sizi umutsuzluğa itebilir. Şimdilik başkalarına yararlı olacağınız konulara yönelebilirsiniz. Geçmişin getirdiği korkular veya gözden kaçabilecek detaylar kayıplar getirebilir.


14 Ekim 2017 : AŞK: Siz her zaman her şeyin engüzeline layık olduğunuzu zatenbiliyorsunuz. Ancak bugündurgunluğunuz belirgin.Partnerinize güvenmekte sıkıntıçekiyorsunuz. Bu sıkıntınızı onaçok fazla belli etmemelisiniz.PARA: İşinize konsantrasyonunuz tartışılamazderecede iyi. İstediğinizi yakında alacaksınız. Ancakciddiyetinizi korumakta problem çekebilirsiniz.SAĞLIK: Zihinsel sorunları kendiniz yaratıyorsunuz.Karar vermek için yardım beklemenize gerek yok.


14 Ekim 2016 : Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz ama cesurca itiraflar da işinize gelmiyor. Bugün çevrenize oldukça güvensiz yaklaşıyorsunuz. Tedbiri elden bırakmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğinize karşı oldukça baskıcısınız.


14 Ekim 2015 : Sevecensiniz ancakpartnerinizin artık sizisıkmaya başladığınıdüşünüyorsunuz. Amaher şeye inat keyfiniz son derece yerinde


14 Ekim 2014 : Bugün meraklı, sahiplenen ve biraz da huzursuz birisiniz. İnsanların dikkatini çekmek için böyle davranışlar sergiliyorsunuz. Dış görünümünüz etkileyici olduğu için bunun rahatlığını yaşıyorsunuz.


14 Ekim 2013 : AŞK: Aşk yaşamınızla ilgilidüşünceleriniz bugün netleşiyor.İçinizden geçenleri partnerinizlepaylaşma günü denilebilir. Sakinve kararlı tutumunuz size aşkyaşamınızda yenilikler sunacak.PARA: Hedefinize ulaşmakistiyorsanız bir takım fedakarlıklardankaçınmamalısınız. Mesleğinizi çok sevmenizerağmen tutarsız davranışlar sergiliyorsunuz.SAĞLIK: Gün boyu olumsuz düşüncelere kapılıpakşam pişman olacaksınız. Stresiniz iyice artacak.


14 Ekim 2012 : Kartınız Delta... Güçlü kişiliğiniz sizi her türlü zor durumdan kurtarıyor ve siz hayatınıza devam ediyorsunuz. Partnerinize karşı zorbalık yolundan vazgeçin, zorla güzellik olmaz.


14 Ekim 2011 : AŞK: İlk bakışta herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz.Güçlü ve keskin bakışlar size çok yakışıyor. Karşı cins size ulaşmak için harekete geçiyor. PARA: Öfkeli olmanıza rağmen becerikli, akıllı, zeki ve işkoliksiniz ama iş arkadaşlarınız bu duruma tahammül edemiyor gibiler. Bu durum sizi maddi yönden zora sokabilir. SAĞLIK: İnatçı ve dirençlisiniz. Bedeninizi çok iyi tanımanıza rağmen ani hareketlerden sakının.


14 Ekim 2017 : Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.


14 Ekim 2016 : Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.


14 Ekim 2015 : Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.


14 Ekim 2014 : Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.


14 Ekim 2013 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.


14 Ekim 2012 : İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed