Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

14 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

14 Nisan 2015 : Finansal, işle bağlantılı, yatırımlarınızı ilgilendiren veya gelir elde etme veya arttırma türünde başlıklarda yoğun konuşmalar yapılabilecek veya bu konulara odaklanılabilecek günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay’ın Mars ve Jüpiter’le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ‘’ ben bilirim ve ben en iyisiyim’’ tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


14 Nisan 2014 : Çevrenizdeki kişiler size yardım etmek istemelerine rağmen bunu nasıl yapabilecekleri hakkında fikir sahibi değiller. Bu kişileri bu alanda açıkça aydınlatmanız gereken yardımı alamnızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Medya, bilişim, haberleşme, sınır komşuları, yayıncılık kuruluşları veya bu tür konuların ön plana çıkabileceği bir Cuma günü. Bazı konularda gereğinden fazla iyimser düşünebileceğimiz olayları olduğu şekilde görmekten ya da yorumlamaktan uzak olabileceğimiz bir gündeyiz. Dolayısıyla, belli düzenleme, anlaşma veya planların belli şekilde ilerleyeceğine dair fikrimiz varsa, bir kez daha ve tekrar tekrar bakmamızda ve gerçeği görmemizde fayda var.


14 Nisan 2013 : İşleri yoluna koymanız düşündüğünüzden daha fazla zaman alabilir. Dolayısıyla, oyuna erken başlamanız erken tamamlamanıza yardım edebilir. Niobe


14 Nisan 2012 : Karşı cins ve sosyal ilişkileriniz sizi üzebilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimseden hiç de haketmediğiniz sözler duyabilir, yerine getirmeniz çok zor olan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size karşı yoğun bir anlayışsızlık içinde olabilir ve istekleri size son derece bencilce şeyler olarak görünebilir. Aile ilişkilerinizin arkadaşlık ilişkilerinizle çatışması ve birinden birini tercih etmek zorunda kalmanız da mümkündür. Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor. Bunların haricinde, elinizdeki parayı düşüncesizce harcamanız olasıdır.


14 Nisan 2011 : Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Bir bakıma, bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız çok daha iyi olacaktır. Fakat diğer yandan çevrenizdeki insanlar sizi yanlış anlayabilirler. Onlarla da ilişki ve iletişiminizi korumalısınız. Biraz daha uyumlu olmayı denemeli, dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız. Sizi yakından ilgilendiren her işte aynı yöntemi uygulayarak sonuca gitmeye çalışın.


14 Nisan 2015 : Bugün değişken, karmaşık ve sıkılgan bir yapınız olabilir. Bu durum yakın ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ruhsal yönden çevrenize kapalı hissedeceğiniz bir gün. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz.


14 Nisan 2014 : Problemli bir aşk ilişkisinde arabulucu rolü oynamanız istenebilir. Siz hiç birinin davranışını onaylamıyor gibi duruyorsunuz. Bir kırgınlık yaratmadan olumlu sonuçlandırmanın yollarını arayacaksınız. Bu, kısa vadeli bir çözümsüzlük gibi görünmüyor. Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz. Son günlerde bir arada geçen zamanlar yetersiz gelmiş gibi görünüyor.


14 Nisan 2013 : Bugün zihinsel faaliyetlerinizi gerçekleştirmeye fırsat bulabileceğiniz sakin , rahat bir gün olacak. Hobilerinizle meşgul olmak, kafanızı dinlemek için çevrenizdeki insanlardan uzaklaşma imkanı bulacaksınız. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ile arkadaşlarınızdan birini ziyarete gidebilirsiniz. Sağlığınız oldukça iyi.


14 Nisan 2012 : İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor.


14 Nisan 2011 : Her şeyi apaçık yaşamak bazı sıkıntılar çekmenize neden olabiliyor. Çevrenizde sizinle aynı değerleri paylaşmayan kişiler de var. Çok yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarına kulak vermelisiniz. Çok göz önünde yaşasanız da arzularınız ve beklentileriniz sadece size özel kalmalı. Bunun sırrı da benzer ilgileri olan insanlarla dostluk kurmak ve özel yaşamınızı sizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak.


14 Nisan 2015 : İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler, sosyal yaşamınızda veya aşk konusunda gündeme gelebilir.


14 Nisan 2014 : Uzun süre düşünüp kararınızı verdiniz. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz ama ne yapsanız olmuyor. Bugün yine küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz.


14 Nisan 2013 : Aşk yaşantınızda bir durgunluk gözleniyor. BU durgunluğun sebebi genelde sizin isteksiz davranışlarınız. Bu aralar bir gönül ilişkisine hazır değilsiniz ya da var olan ilişkinizde gidişattan memnun değilsiniz.


14 Nisan 2012 : Duygusal birisiniz, ilişkinize bu özelliğinizle bakın. Son günlerde her şeyin yoluna girmiş olması sizi rehavet içine sokuyor. Partnerinize daha ilgili olduğunuz geçmiş günleri aratıyorsunuz.


14 Nisan 2011 : İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor.


14 Nisan 2015 : Meslek yaşantınızda yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.


14 Nisan 2014 : Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Daha ciddi işler, diye tanımladığınız hedefleriniz biraz risk taşıyor. İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz.


14 Nisan 2013 : İş yaşantınızda günlük problemler , stres sizi çok yoruyor. Fakat yorulmadan kazanç sağlamak neredeyse olanaksız. Yorgunluğa ve strese katlanmalısınız.


14 Nisan 2012 : Yararsız bir çok yönlülük içindesiniz. Birtakım belirlemelerle kararlar aşamasına geçmenizde yarar var. Sizinle ilgili düşünceler var. Bu düşünceler size yeni fırsatlar sunacak.


14 Nisan 2011 : Yarın yeniliklere açık bir görüşmeniz olabilir. Engelleri hep başarıyla atlatmanıza rağmen, yeterince takdir edilmediğinizi düşünüyorsunuz. Duygusal öngörüler yanıltıcı olabilir.


14 Nisan 2015 : Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.


14 Nisan 2014 : Bütçenize ekstra giren paralar da erimiş ve bu sizin paniklemenize neden olmuş. Bunun nedeni elinize ne kadar para geçerse, o kadar çok harcamanız. Gelirinizi hiç de iyi değerlendirmiyorsunuz.


14 Nisan 2013 : Parasal açıdan rahatlama dönemine girmiş gibisiniz. Fakat siz yine de harcamalarınıza dikkat etmeli, fazla açılmamalısınız. Bugün hobileriniz veya kendinizle ilgili bir takım harcamalar yapabilirsiniz.


14 Nisan 2012 : Güvenli dayanaklarınız var. Ama bu sizi rahatlatmıyor. Standardınızı yükseltme çabalarına gireceksiniz. Bugünlerde birileriyle bu anlamda fikir alışverişleriniz olabilir.


14 Nisan 2011 : Biraz daha önünüzü görmek ve biraz daha uzun vadeli plan yapmak zorundasınız. Birikim yapabilecek standardınız olmasına rağmen, başaramayışınız plansızlığınızın göstergesi olabilir.


14 Nisan 2015 : Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.


14 Nisan 2014 : Uzun zamandır aklınızda olan kısa tatili, bu sıralarda fırsat yaratıp değerlendirebilirsiniz.


14 Nisan 2013 : Zaman zaman kendinizi insanlardan uzaklaştırıyorsunuz. Genelde beklenmedik anlarda bu tip davranışlar sergilediğiniz için insanlar bu uzaklaşmanız altında nedenler arıyorlar.


14 Nisan 2012 : Arkadaş ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Daha ortadan bakmanız gereken bir çelişkide, çok açık bir şekilde taraf görünüyorsunuz.


14 Nisan 2011 : Yeteneklerinizi daha iyi sergileyebileceğiniz fırsatları görmeniz gerekiyor.


14 Nisan 2015 : Ailenize açıklama yapmanız gereken bir konu var. Onlara iyi haberler vermeye çalışın. Başınızı ağrıtan bir evrak meselesinden kurtuluyorsunuz. Kilo vermek için diyetisyenin uygun gördüğü diyeti uygulayın.


14 Nisan 2014 : İş birliği içinde olduğunuz, ortaklık ettiğiniz insanlarla gerçekten bir ve bütün olmak bugün kolay olmayacak. Eğer size göre normalde de baskın olma gayretinde içinde olan kişiler varsa işin dozunu her an biraz daha artırabilir.


14 Nisan 2013 : “Ben cebimdeki paraya bakarım” diyeceğiniz ve var olanla kendinizi güvende hissedeceğiniz bir gün. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız garanti olan ödemelere rağbet edin. Alacaklarınızı toplamakta sorunlar yaşayabilirsiniz.


14 Nisan 2012 : Bugünlerde elinizi attığınız her işinters gitmesi sizi üzüyor. Yaşadığınızaşk özelliğini yitirmiş. Ancak kısa birsüre sonra bu durumu aşacak, tekrareski mutluluğunuza döneceksiniz. Harcamalarınızıkontrol altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükseolan merakınız bütçenizi sarsmaya başladı.


14 Nisan 2011 : Başta ciddiye almadığınız ama zamanla tutkuya dönüşen bir ilişkinin içindesiniz. İş hayatında azim ve başarılı çalışmanızın karşılığı olan terfi müjdesini alabilirsiniz. Solunum rahatsızlıklarına dikkat edin.


14 Nisan 2012 : Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki bir çok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel  fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek. Bugün sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamalı, bazı şeyleri kendinize saklamalısınız.


14 Nisan 2015 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


14 Nisan 2014 : Bugün genel olarak iyimser bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Özellikle yakın ilişkilerinizle ilgili böylesi hareketli bir günde iyimser ve yapıcı tavrınız sizi olumsuzluklardan koruyacak. Gün içinde işle ilgili konularda da arabuluculuk yapmanız istenebilir. Ayrıca mahkemelerden de olumlu haberler alabilirsiniz. Enerjinizi buralardaki işlerinize yönlendirmelisiniz.


14 Nisan 2013 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


14 Nisan 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


14 Nisan 2011 : Eldeki işler önem vermek ve zaman alan uğraşlarla ilgilenmeniz gerekecek. Ãœzerinde ısrar ettiğiniz konularda kabullenme ve tolerans geliştirmeniz zorunlu olabilir. Tamamlanması gerekli işler yanında önemli organizasyonlar dikkat çekecek. Çalışma sisteminizde yaşanacak değişiklikler altınızda çalışan kişilerle fikir ayrılıkları yaratabilir. Sabırlı olmalısınız.


14 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


14 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


14 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


14 Nisan 2012 : Yapmanız gereken işlere daha kararlı odaklanıyorsunuz. Dünden bu yana işte prestijinizi sağlam kılmak adına çok çaba gösterdiniz. Şimdi koşulları daha iyi görmek, üstlerden destek aramak için sebepleriniz var. Somut çalışmalarla öne çıkmanız da söz konusu. Evle ilgili sorunların bu dönem ihmal edilmesi nedeni ile ilişkileriniz zorlanacaktır.


14 Nisan 2015 : İş ve özel hayatınız birbirine karışmış durumda. Mantıklı düşünüp bunları bir çözüme kavuşturmalısınız.


14 Nisan 2014 : Zihinsel enerjiniz çok büyük. Hafızanıza her konuyu yerleştiriyor ve hatırlıyorsunuz. Ancak bugün biraz huzursuz gibi davranışlarınız var. Girdiğiniz ortamları çabuk terk ediyorsunuz. Bunun için insanlar sizi yanlış anlamaya başladılar.


14 Nisan 2013 : Kartınız Anahtar... Bugün sezgileriniz çok güçlü. Yeni yatırımlar yapmakta kararlısınız. Tahmin ettikleriniz ters olabilir. Hanenizle ilgili birtakım sorunları aşmalısınız.


14 Nisan 2012 : Bugünleri her ne kadar çalışarak geçirmiş olsanız da bir o kadar da harcama yapıyorsunuz. Paranızın yetmediği hissine kapılabilirsiniz.


14 Nisan 2011 : Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü.


14 Nisan 2015 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.


14 Nisan 2014 : Mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vermeyeceğini kanıtladınız. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Çalışma hayatınızda yüksek performans ve ataklığınızla başarıyı yakalamaya adaysınız.


14 Nisan 2013 : Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü boş olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok önemli kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed