Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

14 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

14 Temmuz 2016 : Şu sıralar sakin kalmanız, tepkilerinizde aşırıya kaçmamanız gerekiyor. Parasal anlamda bir daralma yaşayabilir ya da ödeme konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Sırf başkalarının ihtiyaçları doğrultusunda harcama yapmamalısınız. Evinizde sıra dışı bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.


14 Temmuz 2015 : Bazı işler, planlar, iş birlikleri ya da ilişkilerde sorunlar meydana gelmeye başlayabilir. Ancak, endişelenmeyin, çpk yakında bu alanda size destek olacak ya da yardım edecek kişi veya olaylar devreye girmeye başlayacak. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mistik ve spritüel konulara ilgi duyabileceğimiz, Merkür Neptün arasındaki olumlu açı sayesinde, hayallerimizi dile getirme veya uygulama isteğimizin artacağı, sezgilerimize güvenebileceğimiz ya da hayallere dalabileceğimiz veya rüyalarımızda artış yaşanabilecek günlerde olacağız. Bu esnada, yine de yanıltılmamaya, unutkanlıklara ya da dalgınlıklara bağlı yanlışlıklara dikkat etmemizde fayda var. Günün diğer açısı, Güneş ve Uranüs arasında ve özgürleşme isteğini arttırıp, asileştiriyor biraz. Önemli konumdaki kişilerle ilişkilerde kontrolsüz konuşmalardan kaçmak gerekebilir. Ani çıkışlara, beklenmedik gelişmelere, öfkeli tepkilere veya ani kararlara açık birkaç günün içindeyiz. Ya da rutin veya alışılmış yöntemlerden, ilişkilerden, işlerden, alışkanlıklardan kurtulmak isteyebilir, yepyeni şeyler denemek isteyebilir, ama önemli bir dirençle karşıkarşıya kalabiliriz. Hafta sonuna kadar, ileride pişman olacağımız ani hareketler yapmaktan kaçınmamızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


14 Temmuz 2014 : Etrafınızdaki kişilerin hassas ve gergin yapısı iletişimi zorlaştırabilir veya siz biraz hassas gününüzde olabilirsiniz.Ancak, yarından itibaren ikili ilişkilerde kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayabilir ve aşk hayatınızdaki hareketlenmeyi hissedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, ilişkilerimizi gözden geçirmemizi veya ilişkilere daha gerçekçi yaklaşmamızı ve tepkilerimizi kontrol etmemizi gerektirebilir. Birbirini suçlama eğilimi de artabilir ya da evimizi veya ailemizi ilgilendiren ya da yüzleşilmesi gereken konularda hassaslaşabiliriz veya tatsız durumlara zaman harcamamız gerekebilir. Genel olarak hassas bir gün. İletişim içerisinde olduğumuz kişilerle diyaloglarımızda bu durumu hatırlamamızda fayda var. Neyse ki, yarından sonra genel hava olumluya doğru ilerlemeye başlıyor.


14 Temmuz 2013 : Dış görünümünüzde ya da yaşam biçiminizde yapacağınız değişiklikler dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Arkadaşlarınız, aileniz veya eski bir tanıdıkla yapılacak görüşmeler yeni bir aşk ilişkisini gündeme getirebilir. Samimi olmanız takdir edilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın olumlu açıları ikili ilişkilerde paylaşımları ve fikir alışverişlerini arttırıyor. Empati yapma arzumuz ve uzlaşmacı yönümüz ön plana çıkabilir. Yengeç burcuna geçen Mars ise, akşam saatlerinden itibaren ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, genel anlamda duygusallığı ve duygusal tepkileri arttırabilir. Şefkat gösterme ve empati yapma duygumuzda artış olabileceği gibi, duygularımızı kontrolde zorlanmamız farklı tepkiler vermemize de neden olabilir veya tam tersi, farkındalığımız artacağı için hareketlerimizin, seçimlerimizin ya da belli konulardaki duruşumuzun sonuçlarını daha net hesaplayabiliriz.


14 Temmuz 2012 : Amaçsız ve kararsız bir günde olmanız olasıdır. Durmadan karar değiştirmeniz ve bu yüzden de hiçbirşey yapamanız mümkündür. Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz. Unuttuğunuz bazı ufak işler başınıza bela olacak derecede büyüyebilirler. Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir. Ufak şeyleri ihmal etmez ve zamanında yaparsanız bu gibi sorunlarınız olmaz. Anne ya da yakınınız olan başka bir yaşlı kadın yüzünden bazı sıkıntı veya üzüntüleriniz olabilir. Bugün duygularınızı açabilmeniz zordur.


14 Temmuz 2011 : Bugün daha olumlu etkiler altındasınız. Geçtiğimiz günlerde bazı ufak tefek dargınlıklarınız ya da zararlarınız olmuşsa bugün onları iyileştirme çalışmaları yapabilirsiniz. Bugün eğlence, tatil, müzik ve sanatla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Bu tür aktiviteler sizi cezbedebilir. Para konularında oldukça şanslısınız. Bunların dışında aşk hayatınızda da aşırı derecede şanslı olduğunuzu söylemek gerekir..


14 Temmuz 2016 : Bugünlerde yaratıcı fikirlerinizle ilgi toplayabilirsiniz. Bu ilgi, ekip çalışmalarınızda size başarılar getirebilir. Arkadaşlık konularında daha yakın tanışma fırsatları yaratacaksınız. Karmaşık bulduğunuz bir konuyla ilgili gönülsüz girişimlerinizde, başarılar söz konusu. Sağlamcı yaklaşımlarınız özgüvenli karakterinizle bazen çelişebiliyor.


14 Temmuz 2015 : Kendinizi belli yalnızlıklar içersinde hissettiğiniz konuları, birkaç dostunuza açmanızda yarar var. Tek başınıza üstlenemeyeceğiniz sorumluluklar, bugünlerde yıpratıcı olabilir. Bugünlerde ilişki konularında belirsizlikleriniz olabilir, değişiklik düşüncelerine yönelebilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınız, bazı endişelerle sizi böyle davranmaya itebilir.


14 Temmuz 2014 : Sakin ve rahat bir gün sizi bekliyor. Gününüz yaptığınız bütün planlara uygun geçecek. Çevrenizdeki insanları isteğiniz doğrultusunda yönlendireceksiniz. Bazı ufak harcamalar yapacaksınız. Karşı cins ile ilgili takıntılarınız olmadığı için duygusal yaralanmalar yaşamayacaksınız. Olaylara ve kişilere gülüp geçeceksiniz.


14 Temmuz 2013 : Yılbaşı gecesi geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir dostluklar bırakabilir. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz. Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Onların içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığını görebilmelisiniz.


14 Temmuz 2012 : Gereksiz bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor, bununla ilgili bazı uyarılar alacaksınız. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayacak. Ayrıca bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız aklı başında bazı arkadaşlarınız tarafından pek doğru bulunmuyor.


14 Temmuz 2011 : Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle geçici endişeler yaşayabilirsiniz. Yakın zamanda alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir. Ama bu uzaklaşma planlarınızın iptali anlamına gelmeyecek, rahat olun,


14 Temmuz 2016 : Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler çok yakınınızda.


14 Temmuz 2015 : Duyguların bağımsız yaşanmasına alışmanız gerekiyor. İlişkinizi kuralcılığınızla biraz zorluyor gibisiniz. Aşkı, birtakım zorunluluklarla sınırlamanız partnerinizden kadar sizi de yoruyor.


14 Temmuz 2014 : Aşk yaşamınızda bazı kuşkular yaşayabileceğiniz ve düşüncelerinizi daha çok kendinize saklayacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişimlerinizde bazı uyumsuzluklar gündeme gelebilir. Duygusal açıdan kendinizi güvencede hissetmek isteyeceksiniz ve kendinizi yeniliklere kapatacaksınız. Duygularınız işinizi ve gündelik yaşamınızı olumsuz etkileyebileceğinden kararlarınızda duygusal olmamalısınız.


14 Temmuz 2013 : Daha yapıcı davrananı keşfetmek için, fazla aramak gerekmiyor.İlişkinizi hala sınırlı, mesafeli tutuyorsunuz. O ise, olanlardan duyduğu pişmanlığı ve üzüntüyü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor.


14 Temmuz 2012 : Hayati bir kararın eşinde sayılabilirsiniz. İlk kararı veren siz olursanız kendinize güveniniz daha az yıpranacak. Sürdürdüğünüz ilişkiyi bir an önce bırakmanız için her türlü gerekçeniz var gibi görünüyor.


14 Temmuz 2011 : Onda, arkadaşlarıyla sizin aranızda kaldığı duygusu uyandırıyorsunuz. İlişkinin bu çelişkisinde iş size düşecek. Sevgilinizin arkadaşlarını ve arkadaşlık ilişkilerini sık, sık eleştirmeniz onu üzüyor.


14 Temmuz 2016 : Yeni konulara ve yeni fırsatlara açık olacaksınız. Kariyerinizle ilgili çalışma ortamına kavuşabileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızın desteğini aldığınız aldığınızı hissedeceksiniz.


14 Temmuz 2015 : Organizasyona ihtiyaç duyabileceğiniz bugün meslek yaşantınızda arkadaşlarınızın etkisinde kalabilir ve ani kararlar alabilirsiniz. İş ortamlarında ve arkadaş toplantılarında ilginç kişilerle tanışabileceğiniz görülüyor.


14 Temmuz 2014 : İş yaşamınızda eski işlerinizi tamamlmaya çalışacağınız ve yeni girişimlerden uzak duracağınız bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz ancak siz gücünüzü sonuna kadar kullanmak arzusunda olacaksınız. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.


14 Temmuz 2013 : Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.Pürüzlü bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde nasıl düzelmeye başladığını göreceksiniz.


14 Temmuz 2012 : Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek.Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.


14 Temmuz 2011 : İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu size yakında belli edilecek. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz.


14 Temmuz 2017 : Mütevazi yatırımlarınız bugünlerde doğal olarak hareketsiz. Hareketli para olarak, geldiği gibi giden kazancınızdan başkası görülmüyor. Para konusundaki şanlılığınız yine de yadsınılamaz.


14 Temmuz 2016 : Aile içi ilişkilerinizde biraz daha özverili olmalısınız. Ayrıca büyüklerinize karşı biraz daha saygılı olmayı öğrenmelisiniz.


14 Temmuz 2015 : Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan düşüncelerden etkilenmemelisiniz. Çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesi sizi fazla üzmemeli..


14 Temmuz 2014 : Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve elinizdeki imkanları değerlendirmeye çalışacağınız bir gündesiniz. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda çeşitli harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.


14 Temmuz 2013 : Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz , ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor. Cömertsiniz, fakat paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor olabilir.


14 Temmuz 2012 : Aceleci davranmanıza gerek yok. Paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz. Ama paranızı değerlendirmek için aldığınız tavsiyeler de pek akıllıca görünmüyor.


14 Temmuz 2011 : Bu aralar bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun değil. Bir alacağınızın ödenmesiyle ilgili fazla iyimserlik içindesiniz, kısa vadede bir umut gözükmüyor. Bir satın alma işinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.


14 Temmuz 2017 : Gönlünüzü sürekli hoş tutan bir arkadaşınızın, çıkarcı olduğuna dair duyumlar alıyorsunuz. Bunu dikkate alıyor, ama bu konuda onunla konuşmayı onur kırıcı bir davranış olarak görüyorsunuz.


14 Temmuz 2016 : Genel yorgunluk, etkilerini gitgide daha ağır hissettiriyor. Özel zevklerinizi ön planda tutmak istiyorsunuz. Fakat dikkat edin, aşırılıklara eğilimlisiniz.


14 Temmuz 2015 : Önümüzdeki günlerde sağlık konulu emek ve para harcamalarınız olabilir. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz.


14 Temmuz 2014 : İş konusunda bir gecikme yada aksaklık söz konusu olabilir,bir sorununuzu zamana bırakmalısınız. Duygusal hayatınıza ilişkin yeni bir karar almaktan kaçınmalısınız.


14 Temmuz 2013 : Henüz çok yeni ilişkilerde çok erken müdahaleleriniz, eleştirileriniz oluyor. Yeni tanışıklılıkları, kalıcı arkadaşlıklara döndürmede problem yaşayabiliyorsunuz.


14 Temmuz 2012 : Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan bir güvensizlik içine giriyorsunuz. Bu güvensizliğinizin çok yerinde bir tespit olduğunu söyleyenler sizi yanıltıyor olabilirler.


14 Temmuz 2011 : Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz. Taraf olmaya zorlandığınız tartışmada görüşlerinizi hassas olmanız gerekiyor.


14 Temmuz 2016 : Çalıştığınız yerde yaşanan gerilimlerden uzak durmak yararınıza olacak. Yakında bir zamanda almayı planladığınız kararlarınız kazancınızı artırabilir. Aşk hayatınızda daha çok sorumluluk almalısınız. Yaşınıza göre giyinmeye özen gösterin. Duyduğunuz dedikoduları dikkate almayın. Sağlığınız iyi.


14 Temmuz 2015 : Eşinizle olan ilişkinizi daha kaliteli hale getirmek elinizde. Var olan sorunları çözmek için birlikte profesyonel destek almak ya da birbirinize daha çok zaman ayıracağınız baş başa bir tatile çıkmak buna yardımcı olabilir.


14 Temmuz 2014 : Bugün özellikle erken saatlerde kiminle ortak bir işe girişmek isteseniz beklentinizin dışında gelişmelerle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle işin ucu maddi çıkarlara dayanıyorsa bazılarını tanıyamayabilirsiniz.


14 Temmuz 2013 : Çok fazla anlatacak şey birikmiş olabilir yakınlarınızla aranızda. Karşılıklı olarak dinlemekle zaman kaybetmeden bolca anlatmak ve ihtiyacınızı gidermek derdine düşebilirsiniz. Dediko-du içerikli konulara girmeyin.


14 Temmuz 2012 : Güvendiğiniz bazı insanlar sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için her zaman tedbirli olun. Büyük projelerinizi gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınız renkleniyor. Sosyal aktivitelere daha çok katılmalısınız. İşinizdeki olumsuzluklar moralinizi bozmasın.


14 Temmuz 2011 : Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. İşyerinizde görev verdiğiniz insanlara güvenip onları daima desteklemeniz size başarı getirecektir.


14 Temmuz 2012 : Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Özellikle bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi öneriyor.


14 Temmuz 2016 : Başkaları adına başlattığınız sosyal sorumluluklar hızlanıyor. Yeni destekler alırken son derece somut ve verimli çalışmalar yapacaksınız. Verdiğiniz emeklerin sonuçları alınabilir. Arkadaşlıklar ve dostluklar adına da çok şey yapılabilir. Geleceğe dönük planlarınızı unutmamalısınız. Zira maddi alanda sizi gerçekçi olmaya iten gelişmeler olacak.


14 Temmuz 2015 : Hayattan daha fazla keyif ve iyimserlik istiyorsunuz. Son dönemin bıraktığı ağır etkiler ve yorgunlukların ardından büyülü yerlere yolculuklar, ilham alacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz. Bir yandan da aşk ilişkilerinde daha fazla sorumluluk alacağınız görünüyor. Artık eskisi gibi hissetmediğiniz duygusal bağlarınız üzerinde düşünmektesiniz.


14 Temmuz 2014 : Günün ilk saatleri biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak öğleden sonra daha olumlu enerjiler etkisi altına gireceksiniz. Bu yüzden ani gelişmeler karşısında hemen paniğe kapılmayın. Mantığınızın sesine kulak vermelisiniz. Özellikle de finansal konularda. Geleceğinizi güvence altına alacağınız yatırımlar yapmanız mümkün gözüküyor.


14 Temmuz 2013 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


14 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


14 Temmuz 2011 : Artık sizi hareketli ve sorumlu kılan ortaklıklar hayatınızı etkilemeye başladı. Özellikle ilişkilerde tutarlı ve anlayışlı olmanız gereken günler söz konusu. Ortaklıklarda ise ektiklerinizi biçeceğiniz süreç içindesiniz. Beklentilerinizi büyük tutmamalısınız. Tek başına gelişmeleri yönlendirmeniz kolay değil. Sorumluluklar sizi yıldırmamalı.


14 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


14 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


14 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


14 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


14 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


14 Temmuz 2012 : İyimserliğiniz artıyor. Yeni dostluklar ve getirdiği imkanlar dahilinde kararlarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Geleceğe dönük projelerin netlik kazanması ile ümitlerinizi tazeleme şansınız var. Sosyal çevrenizle olan bağlarınızı da güçlendirmeye bakmalısınız. İşle ilişkili ortak çalışmaların getirdiği maddi kazanımlar sayesinde huzurlu olacaksınız.


14 Temmuz 2017 : Sevdiklerinizin ilgisi sizi çok bunaltıyor. Ancak bilmelisiniz ki onlar sadece sizinle ilgilenmek istiyor.


14 Temmuz 2016 : Bugün sevgi ve aşk gezegeni birleşiyor. Merkür ve Venüs, sizin de bugün aşka sıcak bakacağınıza dikkat çekiyor. Çekici, hoş alımlı, eğlenceli biri olarak insanların karşısına çıkacaksınız. Kalbi boş olanlara müjde!


14 Temmuz 2015 : Kartınız Bilge... Edindiğiniz tecrübelere ihtiyaç duyan arkadaşlarınız var. Onlara sırt dönmek yerine daha çok konuşmayı deneyin. Sorun çözmek iyi gelecek.


14 Temmuz 2014 : Hiç kimsenin tesiri altında kalmıyorsunuz. Diğer günlerin aksine öylesine huzurlusunuz ki aileniz bu durumunuzdan mutlu.


14 Temmuz 2013 : Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya çok yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi bile çok şaşırtıyor. Ailenizi özlüyorsunuz.


14 Temmuz 2012 : Kartınız yıldız... Hızla ilerliyorsunuz.Gerek iş gerekse aşk hayatınız birhayli güçlendi. Sizi bekleyen birçoksürprizler olabilir. Mücadelenizdenvazgeçmeyin. Bırakın kıskansınlar.


14 Temmuz 2011 : İş yerinizde hakkınızda oldukça hoş konuşuluyor. Bugünlerde yaptırım gücünüz oldukça kuvvetli.


14 Temmuz 2016 : Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.


14 Temmuz 2015 : Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.


14 Temmuz 2014 : Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.


14 Temmuz 2013 : Sevgilinizden uzakta olmanız onu ihmal etmenizi gerektirmez. Sizden haber bekliyor. Telefonla da olsa gönlünü almalısınız. İşinizle ilgili yeni projeler üretebileceğiniz, sistemle ilgili değiştirmek istedikleriniz konusunda yaratıcılığınızın artacağı bir gün. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin.


14 Temmuz 2012 : Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed