Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

15 Ağustos 2016 : Bugünlerde, desteklendiğinizi görebilir, maddi başlıklı konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Ayrıca, olumsuz olaylarla veya tepkilerle karşılaşsanız dahi başladığınız işleri bitirmeniz gerekiyor. Kendi işlerinizle uğraşmalı ve insanlara da bu anlamda izin vermelisiniz. Evde yapacağınız değişikliklerin gizli maliyetleri olabilir. En iyi sonucu alabilmek için evin dışında çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün içerisinde istikrarsız koşullar var. Daha soğukkanlı ve sabırlı ilerlemek gerekebilir ya da belirsizlikler veya kararsızlık yaratan durumlar ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden itibaren önümüzdeki birkaç gün ise, aslen Ağustos’un son on gününü ilgilendirse de, Pazartesi günü detaylı şekilde yazdığım, risk almamayı veya tedbirli olmamızı gerektirebilecek durumlar ön plana çıkıyor, huzursuzluk yaratan koşullar oluşmaya başlıyor. Gizli olaylar, sırlar veya komplo teorileri de zamanımızı alabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Ağustos 2015 : Bugünlerde sizi heyecanlandırmayan, beklentilerinizi karşılamayan, motive etmeyen ya da sıkan iş, ilişki, iş birliği, alışkanlık ya da aklınıza her ne geliyorsa o başlığı geride bırakıp, hayatınızda yepyeni ve heyecan verici açılımlar yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Aslan burcunda, yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz heyecan verici gelişmelere açık bir yeni ay var. Yeni ay bireyselliği destekliyor. Dolayısıyla, kendi istek, ihtiyaç ve beğenilerimiz doğrultusunda ilerleme fırsatı bulabiliriz. Kendimize özgür alan yaratma ihtiyacı duyabiliriz. Aynı zamanda, genelde veya yönetici pozisyondaki kişiler bakımından hoş gelişmelere ve sürprizlere açık günlerdeyiz. Yeni başlangıçlar yapmak veya istenilen konularda hızla sonuç alabilmek olasılığı yüksek. Biraz huzurla nefes almaya ne çok ihtiyacımız var. Öyle değil mi? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Ağustos 2014 : Mümkün olduğunca kendinizi kontrol etmeye gayret etmelisiniz. İş arkadaşlarınızın sizin hakkınızda daha fazla dedikodu yapmalarını ancak bu şekilde önleyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular veya anlık olaylar en ufak detayın bile gözünüzde büyümesine ya da en küçük olayın dahi sinirlerinizi bozmasına ve belli işlere, ilişkilere, plan veya projelere yaklaşımınızı, iş birliğinizi ya da ekonomik kazancınızı sorgulamanıza neden olabilir. Ortada devamlılık göstermenize yetecek neden bulamasanız bile, aslında bu içsel sorgulamalarınızın bile motivasyon arttırıcı olacağını görmeniz ve sözlerinize sadık kalmanız gerekiyor. Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.


15 Ağustos 2013 : Belli kişiler aniden sizi nasıl memnun edecekleri üzerine daha fazla düşünmeye başlayabilirler. Bu durum ortaya çıkmışken değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aniden ortaya çıkan gergin olaylar veya karışıklıklarla uğraşılması gerekebilir. Eğer olasılık dahilindeyse, konunun çözümünde hem uzun hem kısa vadeli kararlar vererek ya da seçimler yaparak ilerlememizde fayda var. Bu sayede bugünkü seçimlerimiz ileride bizi daha fazla mutlu edecektir.


15 Ağustos 2012 : Önemli bir karar aşamasındaysanız bir dostunuzun yardımına başvurmalısınız. böylelikle hatalı bir girişimi engellemiş olacaksınız. yine bu dönemde genel olarak dış uyarılara açıksınız bu yüzden de bütün tesirlere karşı alıcısınız. Güncel yaşam içinde hissettiklerinizin doğru çıkması sizi biraz ürkütebilir. Fakat bu yeteneğinizin olumlu kullanılması ile isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.


15 Ağustos 2011 : Bugün herşeyi hislerinizle değerlendirme eğiliminde olabilirsiniz. Bazı kayıplara uğrayabilirsiniz ancak, moralinizi fazla bozmazsanız ilerde durumu toparlamanız mümkün olabilir. Şimdiye kadar meydana gelen olayları kontrolünüz altında tutmak yönünde tavrınız bugün pek işe yaramayabilir. Çalışkanlığınız ve kendinize güvenen tutumunuzla pek çok şeyi halledebilirsiniz. Ancak bu kez yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle zaafa düşebilirsiniz. Ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyacanlandırabilir. Yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir. Herşeye rağmen, duyduklarınıza tepkiniz ölçülü olsun.


15 Ağustos 2017 : Bugün özel hayatınızla ilgili duyacağınız dedikoduya bir yakınınızı neden olduğunu düşünerek, onu haksız yere suçlayacaksınız. En kısa zamanda onun gönlünü almalısınız. Kafanıza koyduklarınızı gerçekleştirme çabası içerisinde olacaksınız. Akılcı davranırsanız isteklerinizi elde etmenizde bir engel yok. Bunu biliyorsunuz.


15 Ağustos 2016 : Uzun zamandır beklediğiniz mutluluk şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz, çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum meyvelerini verdi. Şimdi bütün sorun bunu korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. O da sizin kararlılığını takdir ediyor.


15 Ağustos 2015 : Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için bugüne hızlı başladınız. Son zamanlarda oldukça enerjiksiniz. Bunun farkında olan arkadaşlarınız bu halinizi bir tek nedene bağlıyorlar. Aldığınız bir malla ilgili başınız dertte. Ciddi mücadele etmeniz gerekecek. Akşam davet edileceğiniz bir akşam yemeğinde, sizin de içinde olmanız gereken bir yolculuk tartışılabilir.


15 Ağustos 2014 : Eski bir arkadaşınızla karşılaşabilir ve karışık duygular yaşayabilirsiniz.Kuruntularınızı ve endişelerinizi yansıtmadan olayları iyice anlamaya bakın. Hoşnut olmadığınız konularda ani değişiklikler yapmak arzusu duyabilirsiniz. Ancak düşüncelerinizi uygulamadan önce bir kez daha düşünün. Ancak bu şekilde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamı ve hayatınızı gözden geçirebilirsiniz .


15 Ağustos 2013 : Her şey ve bu arada şansınız bugüne kadar size yardımcı oldu. Ama artık dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Şimdiki yeriniz önemli ve kariyeriniz açısından iyi bir başlangıç noktası oluşturuyor. Yakından daha büyük işler, görevler, buna bağlı olarak da sorumluluklar yükleneceksiniz. Kendinizi sürekli geliştirin.


15 Ağustos 2012 : Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda bir muhakeme karmaşası yaşayacaksınız. Önümüzdeki günlerde heyecanlanıp hareketleneceğiniz bir haberiniz olabilir. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı yok etmeye çalışıyor.


15 Ağustos 2011 : Mantıklı olmak genele uymak gibi algılanıyor. Ama hiç de öyle değil. Aldığınız karar çevrenizdeki çok kişiyi mutlu etti, fakat sizin için çok hayırlı olacağını beklemeyin hiç. Sanki bu kararı kendiniz için değil de çevrenizdekiler için almışsınız gibi oldu. Gemileri de yaktınız üstüne üstlük. Ne denilebilir ki, kendi düşen ağlamazmış.


15 Ağustos 2017 : Bugün kendinizde yaptığınız değişikliklerle oldukça çekici gözüküyorsunuz. Böylece beğendiğiniz insanın da ilgisini üzerinize çekmeyi başardınız. Bundan sonrası ikna gücünüze kalmış durumda.


15 Ağustos 2016 : Partnerinizi kişisel kararlar alıp uygulamaya zorlamamalısınız. Birlikte almış olduğunuz kararlara nedense direnme gösteriyorsunuz. İlişkinizi bu tavrınızla istediğiniz dengeye oturtamayabilirsiniz.


15 Ağustos 2015 : Partnerinizi kişisel kararlar alıp uygulamaya zorlamamalısınız. Birlikte almış olduğunuz kararlara nedense direnme gösteriyorsunuz. İlişkinizi bu tavrınızla istediğiniz dengeye oturtamayabilirsiniz.


15 Ağustos 2014 : Aşk hayatınızda bugün için değil ama ilerisi için son derece ümit verici gelişmeler yaşayacaksınız. Sevgilinizde sizin kadar tutkulu ve aşkta sadakat arayan birisi. Onunla olmak hoşunuza gidiyor ama sağlam bir ilişki için eski defterleri tamamen kapatmalısınız.


15 Ağustos 2013 : Sevginiz karşınızdakine ağır gelmeye başladığında durmanız gereken noktayı bilmelisiniz. Partneriniz üzerine fazlaca düştüğünüzü düşünüyor. Bir süre ilgisizmiş gibi davranın.


15 Ağustos 2012 : Çaresizlikleri sorun gibi görmeye başlamamalısınız. Sevgilinizin işi gereği size arada bir yalnızlıklar yaşatması, ilişkinizin neredeyse temel sorunu olmaya aday gibi. İleriye doğru herşeyin düzeldiğini göreceksiniz. Sabır edin.


15 Ağustos 2011 : Size değer veren birini çok üzdünüz. Bunu hak etmediğini düşünüyor. Siz de düşünün ona hak verecek, bu üzüntüyü paylaşacaksınız. O sizden sonsuza kadar bir ilişki beklemiyordu. Ama yaşadıklarınız hiç olmazsa arada bir aranılmayı gerektiriyordu.Onda gerçekten hiç hak etmediği halde, kullanıldığı hissi uyandırdınız.


15 Ağustos 2017 : İş yaşamınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor ve işle ilgili bir çok iletişime girebilirsiniz. Genel olarak çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bu gerilimlerin sizi motive etmesi söz konusu olacaktır.


15 Ağustos 2016 : İşyerinizde en yetkili, en çok tecrübe sahibi sizmişsiniz gibi bir tavır sergiliyorsunuz. Bugün bu davranışınızdan rahatsızlık duyan biri size düşüncesini söylemeye çalışacak, hazımlı olmalı, onu dinlemelisiniz.


15 Ağustos 2015 : Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.


15 Ağustos 2014 : Rayına oturttuğunuz işlerinizin yeni aldığınız sorumluluklarla yeniden karıştı. Ãœstelik işe karşı eski hevesinizde yok. Boş oturmak sizin mizacınıza aykırı ama amaçsız çalışmakta size anlamsız geliyor.


15 Ağustos 2013 : İş ortamınızda yakın zamanda bir çapraz ateşle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ama bu noktaya kendi ihmaliniz nedeniyle geldiniz. Dikkat ve duyarlılığınız bu sorunu aşmanıza yetecek.


15 Ağustos 2012 : Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor.


15 Ağustos 2011 : İş yolculuğuna gönderilebilirsiniz. Ama bu sizin hayallerini kurduğunuz yerlerden olmayacak. Ayrıca öyle bile olsaydı, otelinizin penceresinden bakacak zamanı bile bulamayacaktınız. Sonuçta patronunuza yarayacak bu iş yolculuğu.


15 Ağustos 2017 : Arkadaş ilişkilerinizde bu konularda bazı küskünlükler yaşayabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlarla daha seviyeli para ilişkileri içine girebilmeniz, bazı güvensizliklerinizi atabilmenize bağlı.


15 Ağustos 2016 : Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olacak. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız.


15 Ağustos 2015 : Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olabilir. Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz.


15 Ağustos 2014 : Bugün borç ödemeleri yapacaksınız. Daha önceden ödeyeceğiniz parayı ayırdığınız için , bu ödemeleri yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Para konusundaki disiplininizi sürdürmelisiniz.


15 Ağustos 2013 : Herkese tasarruf tavsiye ediyorsunuz ama kendinizi denetlemiyorsunuz. Harcama planları yapın ve buna mutlaka uyun.


15 Ağustos 2012 : Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor.


15 Ağustos 2011 : Bir ev satışı görünüyor. Gerçekleşirse bu sizi şaşırtacak. Orasının kolay kolay satılmayacağına inanıyordunuz. Bu para size teselli mükafatı olabilir.


15 Ağustos 2017 : Aile, akraba türü ilişkilere zaman ayırmanız gerekiyor. Son zamanlarda onları çok ihmal ettiniz.


15 Ağustos 2016 : Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.


15 Ağustos 2015 : Tanığı olduğunuz bir gelişme sizi yanlış değerlendirmelere sevk edebiliyor. Daha derinlemesine değerlendirmeniz, bambaşka sonuçlara varmanızı sağlayabilir.


15 Ağustos 2014 : Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Beslenmenize ayrı bir özen göstermelisiniz.


15 Ağustos 2013 : Güzel bir insan sürekli size yaklaşıyor, ama işaretiniz ortaya çıkmadığı için son adımı atamıyor. Çevrenize cesaret aşılayın, o da bunu alacaktır.


15 Ağustos 2012 : Bazı durumlarda ise merakınızı bastırmanız gerekiyor. Çoğu zaman bunun yararını görüyor olmanız, sizi gizli zararları görmekten alıkoyuyor.


15 Ağustos 2011 : Ev sahibinizle hiç beklemediğiniz bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Bunu alttan almayın. Haklısınız.


15 Ağustos 2017 : Bugün son derece pozitif bir ruh hali içindesiniz. Çevrenizdeki insanların sorunlarına karşı hassas olmanız sebebiyle adeta bir yardım meleği kesilebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte yapacağınız güzel bir tatilde geleceğinizi belirleyecek kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza biraz daha dikkat edin.


15 Ağustos 2016 : Son günlerdeki vurdumduymaz veumursamaz tavırlarınız sevgilinizihırçınlaştırıyor. Sevginizi karşı tarafahissettirmeyi unutmayın. Mesleğinizdeyükselmek için aacağınız kararlarda aceleetmeyin. Başardığınız işler sonucunda takdir edileceksiniz.Beklediğiniz para yakında geliyor


15 Ağustos 2015 : Bugün elinize beklediğinizden fazla para geçebilir. Daha önce yaptığınız bir işin karşılığı da olabilir, hesapta olmayan bir şans da yüzünüze gülebilir. Elinize geçenin kıymetini bilmelisin. Zorunlu ödemeler geleni götürebilir.


15 Ağustos 2014 : Tecrübesinden faydalanmayı düşündüğünüz biri ya da bilgisine başvurmaya niyet ettiğiniz danışman ya da öğretmen niteliğinde biri varsa bugün bu tarz bir görüşmeden epey fayda sağlama şansınız var. Konuşulanları dikkate alın.


15 Ağustos 2013 : Aşkı gözü kara bir şekilde yaşamanın neticeleri can sıkıcı olabilir bugün. Eğer ilgi duyduğunuz biri varsa bunun gerçek bir çekim mi yoksa sadece değişiklik ihtiyacından mı kaynakladığını iyice tartmadan adım atmayın.


15 Ağustos 2012 : Olaylara duygusal bakmak isterken çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyumlu çalışmalar sergileyeceksiniz. Çevrenizdeki olumsuzluklardan etkilenmeyin. Sevdiklerinizi kıskanmanız size yönelik itici kanaatler oluşturuyor. Sağlığınız çok iyi.


15 Ağustos 2011 : Eski bir dostunuz sizi hem nostaljik günlere götürebilirhem de geçmişteki hatalarınızı şimdi daha net görmenizisağlayabilir. Şu an sahip olduğunuz değerlere sıkıcasarılın. Akrabalarınızı ziyaret edin.


15 Ağustos 2012 : İş bitirici yönleriniz sayesinde  bir çok işiniz kendiliğinden çözülüyor. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak kariyerinizle ilgili çok güzel bir fırsat karşınız çıkacaktır. Duygusal konularda dikkatli olmalısınız. Partnerinizle aranızda kıskançlık kavgaları olabilir. Aşk bekarlar için, ilginç karşılaşmalar gündeme gelecektir.


15 Ağustos 2017 : Sizin açınızdan yorucu etkiler söz konusu. Yakınlarla ilişkilerin ve ailevi konuların getirdiği uğraşlara yer açmanız gerekiyor. Oysa ki yerleşimle ilgili sorunlar uzun zamandır sizin önceliğiniz idi. Planlarınıza sadık kalmalısınız. Aşırı yorgunluktan kaçınarak, biraz yalnızlığı deneyebilirsiniz. Aksi halde duygusal açıdan gerginlikler yaşanabilir. Elinizdeki kaynaklar konusunda riskli bir süreç.


15 Ağustos 2016 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


15 Ağustos 2015 : Her açıdan hareketli ve canlı günler içindesiniz. Yakın arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar yenilenmelere işaret ediyor. Size yeni deneyimler bu yöndeki ilişkiler yolu iler gelebilir. Ancak bir yandan da ortaklıklar üzerinizde baskı kurmakta. Esnek olmanız halinde uzlaşı sağlanacaktır. Sabit fikirli yanlarınız ilişkileri zorlayabilir. Dikkatli olmalısınız.


15 Ağustos 2014 : Yeni fikirler ve girişimler açısından son derece uygun bir gündesiniz. Bugün alacağınız haberler işlerinizi epey kolaylaştırabilir. Yalnız fikirlerinizi hayata geçirme konusunda ısrarcı ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz. Daha anlayışlı ve nazik olmanızda yarar var. Eğitim ve akademik çalışmalarınızda ilerleme kaydedeceksiniz.


15 Ağustos 2013 : Hayattan zevk alan yanlarınızla ortaya çıkıyorsunuz. Daha keyifli yolculuklar yapabilir, sosyal alanda aktif çalışmalara yönelebilirsiniz. Son zamanlarda yaşanan değişken şartlar size yetenekleri geliştirme ve daha yaratıcı olmak konusunda desteklemekte. Çocuklarınızı eğitimleri ile ilgili konularda olayları rahat yönlendirebilir, destek olabilirsiniz.


15 Ağustos 2012 : Geçmişle ilgili konular ve kontrol edemediğiniz durumlar akşam saatlerine dek sürebilir. Biraz kabullenici olmaya çalışmalı önceliklerinizi gözden geçirmelisiniz. Pek çok konuda hazırlık yaptığınız son dönemde farkında olmadığınız konulara dikkat etmelisiniz. Şartları kontrol etme gücünüz olmayabilir. Yine bu dönem eğitimle ilgili planlarınız olumlu yönde ilerleyecek.


15 Ağustos 2011 : Duygusal yönden daha hassas zamanlar içindesiniz. Eşle olan yakın ilişkilere önem vermeli, biraz fedakarlık yapmalısınız. Ortaklıkların parasal yanı ise bazı çözülmeler getirebilir. Daha temkinli olmalı, başkalarının imkanlarına dayanmak fikrinden uzak durmalısınız. Maddi manevi güven ihtiyacınız artarken, finansal anlaşmalar riskli olabilir.


15 Ağustos 2017 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


15 Ağustos 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


15 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


15 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


15 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


15 Ağustos 2012 : Destek aradığınız bir gün ancak, sorunlarınızı kendiniz aşmalısınız. Geçmişle ilgili konulara başkalarının getirdiği problemler eklenebilir. Bitmesi gereken işler ve hazırlık sürecinizin zorlukları karşısında sabırlı olmalısınız. İşe ait kontrol dışı faktörler karşısında fedakarlıkta bulunmanız gerekebilir. İç huzurunuzu sarsan gelişmelerden uzak durmalısınız.


15 Ağustos 2017 : AŞK: İlişkinizde tatlı bir rekabetiçine giriyorsunuz ama saygınızıön planda tutuyorsunuz. Budurum onun da çok hoşunagidiyor. Gün boyu bulmaca çözergibi birbirinizi anlamayaçalışıyorsunuz.PARA: İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizikazancınızla eşit harcamaya çalışıyor ama birtürlü sorunların üstesinden gelemiyorsunuz.SAĞLIK: Bir dostunuzun üzülmesine tahammüledemiyor ve onunla birlikte siz de üzülüyorsunuz.


15 Ağustos 2016 : AŞK: Bugün kalbi boş olanlarsürekli geçmişteki aşkyaşamlarını gündeme taşımayaçalışıyor. Bu durumda daha fazlaüzülebilirsiniz. Yeni enerjilerlekendinizi güne hazırlamalısınız.İŞ: Mali konularda kısmetinizinazlığından yakınmanıza rağmen bu konudaşanslısınız. Parasal desteğini esirgemeyenbüyükleriniz ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar.SAĞLIK: Hayatınızı sanki bir rüzgarın peşinekoydunuz. Sert esen rüzgarlar moralinizi bozuyor.


15 Ağustos 2015 : Kartınız mühür... Bekar olan Aslan#39#lar evlenmek isteyebilirler ve buna göre hareket edebilirler. Evli olan Aslan#39#lar ilişkilerini tekrar mutluluk ile gözden geçirecekler.


15 Ağustos 2014 : Aşkta aradığınız huzuru er geç yakalayacaksınız ama ilk önce kendi içinde değişim yapmayı öğrenmelisiniz. Hatalar onu uzaklaştırabilir.


15 Ağustos 2013 : Gelişen olaylar karşısında iş yerinizde daha verimli hal almanız söz konusu. Parasal sorunlarınızı çözüme ulaştırmanın sevincini de yaşayacaksınız.


15 Ağustos 2012 : Kartınız Şüphe... Çevrenizdeki insanları bugün eleştirmemeniz sizin açınızdan daha iyi olacak çünkü sonunda kırıcı oluyor ve bu duruma kendiniz de üzülüyorsunuz.


15 Ağustos 2011 : Rekabetiniz arttıkça içinizde kızışma hissi yükseliyor. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız.


15 Ağustos 2017 : Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.


15 Ağustos 2016 : Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.


15 Ağustos 2015 : Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz.


15 Ağustos 2014 : Fakat sevginizi ortaya koyarak, duygularınızı açıkça paylaşmayı denerseniz birlikteliğinizde değişim yapmayı başarabilirsiniz. İş yerinizde çalışkanlığınızdan dolayı size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz.


15 Ağustos 2013 : Partnerinize son günlerde yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız, bu ilişkide size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içinde görünüyorsunuz. İş hayatında uzun zamandan beri yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yerinden kıpırdayabilir.


15 Ağustos 2012 : Ama araya ayrılıklar da girse ilişkiniz devam edecek. İş yerinden bir dostunuz, mesleki bir sırrı sizinle paylaşabilir. Sonradan problemlerle karsılaşmak istemiyorsanız bunu saklayın, başkasına söylemeyin. Sizin niyetiniz iyi olsa bile belki duyduklarınız doğru olmayabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed