Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

15 Aralık 2017 : Değişmen gerekirse değiş. Herkes değişimden yanadır. Ama kendinin değil başkalarının değişmesini ister. Başkalarını değil kendini değiştir. Sen değişirsen çevrendekiler de değişir.


15 Aralık 2015 : Herkes belli konularda abartma veya aşırılığa kaçma eğiliminde olabilir. Bu kişilere tepki vermek yerine birkaç gün beklemenizde fayda var. Sevgili dostlar 2016 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Aralık 2014 : İstediğiniz konuların gerçek olmasını sağlayabilecek enerjiye ve güce sahipsiniz. Planlarınızı bozmak isteyen kişiler söz konusu olabilir. Kendinizi ve pozisyonunuzu korumanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgın olabilir, kararsızlıklar veya belirsizlikler nedeniyle sıkılabiliriz. Öğle saatlerinden itibaren ortam daha olumlu bir hale dönüyor. Genelde ufak tefek huzursuzluklara açık bir günde olmamıza rağmen, öğle sonrası ve akşam saatleri pek çok işimizi halledebilir ve karşılıklı diyalog zemini bulabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Aralık 2013 : Önemli amaçlarınız var, bu durumu tartışmaya açmaya gerek olmayabilir. İşlerinize karışan kişiler söz konusu olabilir. Tüm gerçekleri öğrenmeden tepki vermemelisiniz. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.


15 Aralık 2012 : Ya maddi açıdan güçlenecek veya da işinizde terfi edeceksiniz. Zorda kaldığınız bir durumda önemli bir insan size arka çıkabilir. İş konusunda önemli bir tercihte bulunmanız gerekecek. Bu tercihi içinizden geldiği gibi yapmalı ve başkalarına danışmamalısınız. Bugün su ve sudan gelen zararlara dikkat etmelisiniz. Mesela, yağmurda kalmak, evde su baskını veya denizde tehlike geçirmek gibi şeyler. Eğer bir yolculuk düşünüyorsanız bunu tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu arada sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Yapacağınız küçük sürprizler size olan sevgilerini ikiye katlayacaktır. Özellikle karşı cins ilişkilerinizde sadece içten gelen güdülerinize açıksınız ve bu alanda bir dış etkiye bağlı olarak değil, hür davranabilirsiniz. Davranışlarınızdaki tutku ve haraketlilik size önemli avantajlar sağlayacaktır.


15 Aralık 2011 : Güne başlarken sezgileriniz ve güvenceniz de artacak. Bu nedenle biraz hazırlıklı olmanızı ve çıkabilecek tatsızlıklar karşısında çabuk yıkılmamanızı tavsiye ederim. Daha temkinli ve dikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yönde biraz gayret göstermeniz yetecektir. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız.


15 Aralık 2017 : Bugün sizin için sıradan bir gün olacak. Beklediğiniz bazı haberlerin gelmemesi gününüzün en olumsuz gelişmesi olacak. Bugün eski dostlarınızla görüşme, onlarla eski günler hakkında konuşma fırsatı bulabileceksiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi akşam saatlerinde evinize davet edebilirsiniz.


15 Aralık 2016 : Dostlarınızın size sunduğu yeni tanışmalar, yeni insanlar yaşamınıza zenginlikler katabilir. Yaşadığınız kırgınlığı şu günlerde bitirmeye niyetlisiniz. Kendinizi çıkmaz içinde gördüğünüz bir konu, yeni edindiğiniz dostlardan birinin devreye girmesiyle çözülebilecek gibi görünüyor. Yakın günlerde bazı umutlarınızın boşa olmadığı ortaya çıkacak.


15 Aralık 2015 : Sabah saatlerinde yapacağınız bir program, ancak akşama doğru gerçekleşecek. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz. Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme ısrarcılığınız olumlu karşılanmıyor. İnsanların kendi seçimlerine razı olmak durumundasınız.


15 Aralık 2014 : Güne oldukça aktif bir başlangıç yapacaksınız ve zihinsel olarak oldukça sağlıklı olarak konuları düşünebileceksiniz. Yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğiliminde olacaksınız .


15 Aralık 2013 : Size önceden verilmiş olan bir söz, bugünlerde yerine getirilebilir. Gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, beklentilerinizin ötesinde kazanımlara hazır olun. Bir dostluk ilişkinizde, daha fazla yapacağınız şeyler var. Önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz, ama. birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.


15 Aralık 2012 : Hangi cinsiyetten olursanız olun bu günlerde unutkanlıktan dolayı başınız ağrıyabilir aman dikkat. Bazı yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Yine bu aralar bazı sebepsiz sıkıntı ve bunalımlara da açıksınız. Kararsızlığınız yaşadığınız olumsuzluklardan kısa sürede kurtulmanızı engelliyor.


15 Aralık 2011 : Güne çok iyi başlayacaksınız. Epeydir kendinize zaman ayıramıyordunuz, bugün yapmak istediğiniz pek çok şeyi gerçekleştirebilmeniz için gerekli zemini bulabilirsiniz. Akşama doğru telefonlaşacağınız biriyle buluşmanız olacak. Sizinle paylaşmak istediği bazı sorunları var. Siz de ona destek olmayı istiyorsunuz, aranızda derin bir sohbet geçebilir.


15 Aralık 2017 : Son zamanlardaki durgunluğunuzu harekete geçirecek enteresan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz istekli davranmanız gerekiyor. Seçicilik huyunuzu çok abartmamalısınız.


15 Aralık 2016 : Duygusal anlamda bazı gerginliklerin devam edeceği bir gündesiniz. Duygusal konularda isteksizlik ve soğukluk gösterebilirsiniz. Beklemediğiniz bazı duygusal gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve bu dikkatinizi belli bir konuya yönlendirmenize engel olacaktır. Sevdiğiniz insana karşı ihmalkar davranabilirsiniz ve bazı planlarınızı erteleyebilirsiniz. Duygularınızda ani değişimler olabilir veya daha önceden sizi rahatsız etmeyen konular üzerinizde sıkıntı oluşturabilir.


15 Aralık 2015 : Partnerinizle tam bir uyum içindesiniz. İkinizin de pek hoşlanmadığınız arkadaşlarınız var. Bu insanların ilişkinize olumsuz bakışları ne aranızdaki ne de onlarla olan ilişkinizde bir sorun yaratmıyor.


15 Aralık 2014 : Sevgiliniz sizi tekrardan heyecanlandırmaya başladı ve ilişkinizdeki gergin günler artık geride kaldı.


15 Aralık 2013 : Bugün sevgilinizle aranızda soğukluk olabilir. Sevgiliniz işiyle ilgili bazı sorunları çok fazla dışa vuracak ve size arzu ettiğiniz gibi davranamayacak. Bu yüzünden kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz.


15 Aralık 2012 : Duygusal yaşamınızda bugün güzel gelişmeler içerisindesiniz. Sevgilinizle aranızda oluşan problemler geçen süre içerisinde eski önemini yitirdi. Bu yüzden duygusal bakımdan bazı kısıtlayıcı etkiler de üzerinizden kalktı. Yine de duygularınızın denetimini bırakmamalısınız.


15 Aralık 2011 : Ortak program yapmanız zor gibi ama bunu becerebilirseniz çok romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermeniz gerekiyor.


15 Aralık 2017 : İş hayatınızdaki son gelişmeler sizi çok üzüyor. Her gün bir arkadaşınızın kapının önüne konulmasına sadece seyirci kalabiliyorsunuz. Kendiniz adına da endişeleriniz ve de önlem arayışlarınız var.


15 Aralık 2016 : İş ilişkilerinizde bazı insanların artık katlanılmaz tavırlar içinde olduğunu düşünüyor ve bu ilişkiler yüzünden işinize karşı bir küskünlük yaşıyorsunuz. Bugün çok ciddi bir çözümsüzlükle ilgili fikrinize başvurulabilir.


15 Aralık 2015 : Yabana atmamanız gereken görüşmeleriniz var. Çıkarcı biri imajı verme korkunuz bugünlerde ayak bağınız gibi. Sabırsız davranışlar istediğiniz sonuçları almanıza engel oluyor. Biraz daha beklemelisiniz.


15 Aralık 2014 : Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızın sizin kadar aktif olmamaları zihinsel açıdan sizi çok yoruyor. İşinizde size yardımcı olacak bir iş arkadaşı arıyorsunuz.


15 Aralık 2013 : Yapmak istediğiniz küçük tatilin önünde engeller var. Bir süre daha gönlünüzce dinlemeniz mümkün gözükmüyor. Yeni geliştirdiğiniz yöntemler ilgi çekmek üzere.


15 Aralık 2012 : İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz.


15 Aralık 2011 : İddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız bu beklentilerinizin bir kısmının gerçekleşmesine yardımcı olacak. İş yaşamınızda mütevazi olduğunuz söylenemez.


15 Aralık 2017 : Bir dostunuzun para kaybına üzüleceksiniz. Bir mülk satışı işiniz var. Bununla ilgili gelişmelere, hem zamansızlıktan hem de diğer ilgililere beslediğiniz güvensizlikle duyarsız kalacaksanız.


15 Aralık 2016 : Zor bir süreçten geçiyorsunuz. Bu ödemeleri ileri tarihlere erteleme niyetiniz, pek olumlu karşılanmayacak gibi görünüyor. Yüklü ödemeler yavaş, yavaş kapınıza dayanıyor.


15 Aralık 2015 : Para konularında eli açıksınız. Ama her eli açık gibi, bu özelliğinizi asla sekteye uğratmamanız gerekiyor. Aşırı değiştiğiniz yönündeki suçlamalar çok çabuk geliyor.


15 Aralık 2014 : İşbirliği yapacağınız insanları daha dikkatli seçmelisiniz. Bugünlerde harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Ödemelerinizi aklınızdan çıkarmayın.


15 Aralık 2013 : Günlük harcamalarınızın hesabını tutmuyorsunuz ama önemli bir yekün tutuyor. Bugün yine farkında olmadan küçük küçük harcamalar yapacaksınız.İş çıkışı dikkat, alışveriş tuzağına düşmeyin.


15 Aralık 2012 : Yakın ilişkilerde paylaştığınız kaynaklar, parasal konular önemli bir gündem oluşturabilir. İlişkilerinizde güven çok önemli. İlişkilerinize zarar vermeden paylaşım sorunlarını çözmek size düşüyor.


15 Aralık 2011 : Yakınlarınız sıkışık durumunuzu biliyorlar. Çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda size destek olabilirler. Sizin adınıza yatırılması gereken bir para bir süre daha geciktirilebilir.


15 Aralık 2017 : Belli amaçlara yönelik ortaklıklarınızda kendinizi tekrar tekrar anlatma ihtiyacı duyacağınız toplantılar söz konusu. Belirlemek istediğiniz konuların bir kısmına oldukça uzaksınız, başarı şansınız az.


15 Aralık 2016 : Oldukça yetkin olduğunuz ve kimseye danışmanızın gerekmediği kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Kararsız ve etki altında bir imaj, önümüzdeki günler içinde çalışma ortamınızda bazı zorluklar doğurabilir.


15 Aralık 2015 : Çekimser kaldığınız bir konuda, daha fazla done elde etme çabalarınız var. Yeterince bilgilenmeden sorumluluk almanız zarar verebilir.


15 Aralık 2014 : Bugün duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyebilir. Bunun sonuçları sizin için olumlu olmayabilir. Dikkatli olun.


15 Aralık 2013 : Parlak fikirlerinizi ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün. İhtiyaç duyduğunuz destekler, düşünceleriniz yaygınlaştıkça kapınızı çalacak.


15 Aralık 2012 : Birkaç günün gerginliği ortadan kalkmakla birlikte bugün yapabileceğiniz yenilikler ya da alacağınız risklerde daha önlemci olmaya bakın. Kişilik çatışmaları olabilir


15 Aralık 2011 : Bu günlerde haklı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Kafanız pek çok işle meşgul. Bu da duygusal yaşamınızı ihmal etmenize yol açıyor.


15 Aralık 2017 : Arkadaşlarınız sevgilinizi şımarttığınızıdüşünüyor. Siz ise sürekli tavizvermekten vazgeçemiyorsunuz. İşinizdegösterdiğiniz aşırı hırs, zirveyeçıkmanıza engel oluyor. Artık uzun vadeli düşünmelisiniz.Çünkü farkında olmadan kendinizezarar veriyorsunuz. Aşırı stres sizi yoruyor.


15 Aralık 2016 : Günlük sıradan işlerinizi “nasıl daha verimli bir şekilde düzenlerim” diye düşünebilirsiniz bugün. Ya da sizden tecrübesiz bile olsalar, objektif bir biçimde doğru iş düzenini diğer yakın arkadaşlarınızın ağzından da dinleyin.


15 Aralık 2015 : Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatında istediğiniz mutluluğa ulaşamadınız. İş yerinde belli bir ağırlığınız var. Danışılan ve dert dinleyen bir konumdasınız. Su durum sizi bazı sorumluluklar altına sokabilir. Bu aralar oldukça gereksiz masraflar yaptınız. Bütçenizi ayarlayın.


15 Aralık 2014 : Tatil planlarını çıkarın ortaya. Alın elinize küçük bir valiz ve düşün yollara. Tatilin en eğlenceli olabilecek hali ile buluşma şansınız var. Değişik bir şeyler yaşamak ve yeni şeyler görüp öğrenmek enerjinizi tazeleyecek.


15 Aralık 2013 : Eşinizle geçireceğiniz bir gün konusunda çok fazla beklentiye girmemeye çalışın. Özellikle evle ilgili yapacakları ve size ayıracağı zaman konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ona planlarınızdan bahsetmeniz gerekiyor.


15 Aralık 2012 : Hiç hesapta olmayan bir harcama ya da gözü kara alınan bir risk düzeninizi bozabilir. Kaygıları bir kenara bırakıp ne yapabileceğinize bakın. Sizin bir ‘B’ planınız mutlaka vardır. Temkinli olmak değil belki bu ama hızlı çözüm üretebilecek kabiliyette sahip olduğunuzu gösterecek.


15 Aralık 2011 : Sevgilinizle aranızda bir soğukluk oluşmuş. Karşılıklı eleştiriler artık suçlamalara dönüşmüş. Bu duruma kesin bir çözüm bulmanız gerekiyor. Aksi halde aradığınız huzuru bulamazsınız. Çalışma hayatında başarılı olmak için gösterdiğiniz çaba takdirle karşılanıyor. Sağlığınız çok iyi.


15 Aralık 2012 : İlişkilerinizde fazla hassas olduğunuz bir gün. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bugün Ay’ın konumu, para evinizi olumlu etkiliyor. Düşüncelerinizi değiştirmek yerine sebatkar davranırsanız, kişisel kazançlarınızı yoğunlaştıracak ve oluşabilecek engelleri kolay aşabileceksiniz.Ailenizde güzel bir olay gerçekleşebilir.


15 Aralık 2017 : Girişken ve mücadeleci bir gününüzdesiniz. Projelerinizi sonuçlandırmak için bu özellikleriniz epey işinize yarayacak. Özellikle taşınmaz mülklerle ilgili beklediğiniz haberler bugün gelebilir. Eve ve aileye dair konular gün içinde öne çıkabilir. Tepkisel davranmak yerine çözüm odaklı olmak herkes için daha iyi sonuçlar verebilir.


15 Aralık 2016 : İletişim trafiğiniz oldukça yoğun gözüküyor. Bugün anlaşmalar ve sözleşmeler konuları öne çıkabilir. Geleceğiniz sağlama alma açısından bugün kurulacak yeni ortaklıkların ayrı bir önemi olabilir. Dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizden eğitim konularıyla ilgili haberler alabilirsiniz. Bazı kursların size uzun vadeli faydaları dokunabilir.


15 Aralık 2015 : Size iyimserlik getiren konularla ilgilisiniz. Kendinizi geliştirmek yönünde yeni kararlar almak, eğitim hayatınıza yenilikler katmak mümkün. Kısa yolculukların getirdiği stresler ise geçici olacak. İletişim ve hareket içinde olduğunuz bu gün düşüncelerinizi yenilemeniz söz konusu. Yakınlarla ilgili konular daha canlı hale gelirken, ilişkilerden keyif alabilirsiniz.


15 Aralık 2014 : Sizi tedirgin eden huzursuzlular söz konusu. Ortaklaşa alanda para konuları sizi bağlayıcı bir şekilde gelişmeye başlıyor. Finansal anlaşmaların getirdiği riskler ise problem olabilir. Olayları akışına bırakmanızda yarar var. Borç alacak konularınızı yeniden düzenleme çabası gösterebilirsiniz. Eşin duygusal durumundan kaynaklanan endişeler yapıcı karşılanmalı.


15 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


15 Aralık 2012 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


15 Aralık 2011 : Kendinizi yeni konulara verebilir, hayattan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konulara hız vermek ve başkalarından destek görmek size cesaret verecek. Bir araya geleceğiniz kişilerden çok şey öğrenebilir, eğitim çalışmalarında yenilikler yapabilirsiniz. Bu dönemde uzaklarla ilgili haberler sevindirici ve bilgilendirici olacak.


15 Aralık 2017 : Pek çok konuda bakış açınız yenileniyor. Bugün eğitimle ilgili yeni kararlar ve değişik bilgiler peşindesiniz. Kişisel açıdan sizi heveslendiren kişilerle olan iletişiminiz artarken, olumlu faaliyetler içinde olacaksınız. Entelektüel alanda aradığınız yenilenmeler bu dönem hızlanabilir. Cesaretiniz sayesinde pozitif adımlar atmaya yöneleceksiniz.


15 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


15 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


15 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


15 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


15 Aralık 2017 : Aklınızı çok iyi kullanıyor insanların kalbine sevgi aşılıyorsunuz. Adil ve adaletli oluşunuz size yakışıyor.


15 Aralık 2016 : İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.


15 Aralık 2015 : Sizler oldukça sempatik insanlarsınız. Ancak sizi çekemeyen insanlar var onlara da dikkat etmelisiniz.


15 Aralık 2014 : Aşk konusunda duygusal açıdan partnerinizle bazı konularda birleşim sergileyeceksiniz.


15 Aralık 2013 : Kartınız ölüm... Oldukça başarılı günler geçirmektesiniz ve geçireceksiniz de. Ancak biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Partnerinizle biraz daha ilgilenmelisiniz...


15 Aralık 2012 : Mars#39#ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.


15 Aralık 2011 : AŞK: Bugün siz de kibrineyenik düşen burçlardanolacaksınız. Dostlarınızıbile maddi olanaklarınagöre ayırmaya başladınız.PARA: Kendine güvenenve girişimci birisiniz.İşbirlikçi olmaya da özen gösterirsenizbaşaramayacağınız şey yok gibi.SAĞLIK: Bugünlerde huzur aradığınızaçık. Edineceğiniz balık türü huzurverici hayvanlar size iyi gelecektir.


15 Aralık 2017 : Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.


15 Aralık 2016 : Şansın sizden yana döndüğü bir gün. Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.


15 Aralık 2015 : Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.


15 Aralık 2014 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.


15 Aralık 2013 : Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.


15 Aralık 2012 : İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed