Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

15 Aralık 2014 : İstediğiniz konuların gerçek olmasını sağlayabilecek enerjiye ve güce sahipsiniz. Planlarınızı bozmak isteyen kişiler söz konusu olabilir. Kendinizi ve pozisyonunuzu korumanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde dalgın olabilir, kararsızlıklar veya belirsizlikler nedeniyle sıkılabiliriz. Öğle saatlerinden itibaren ortam daha olumlu bir hale dönüyor. Genelde ufak tefek huzursuzluklara açık bir günde olmamıza rağmen, öğle sonrası ve akşam saatleri pek çok işimizi halledebilir ve karşılıklı diyalog zemini bulabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Aralık 2013 : Önemli amaçlarınız var, bu durumu tartışmaya açmaya gerek olmayabilir. İşlerinize karışan kişiler söz konusu olabilir. Tüm gerçekleri öğrenmeden tepki vermemelisiniz. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.


15 Aralık 2012 : Ya maddi açıdan güçlenecek veya da işinizde terfi edeceksiniz. Zorda kaldığınız bir durumda önemli bir insan size arka çıkabilir. İş konusunda önemli bir tercihte bulunmanız gerekecek. Bu tercihi içinizden geldiği gibi yapmalı ve başkalarına danışmamalısınız. Bugün su ve sudan gelen zararlara dikkat etmelisiniz. Mesela, yağmurda kalmak, evde su baskını veya denizde tehlike geçirmek gibi şeyler. Eğer bir yolculuk düşünüyorsanız bunu tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu arada sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Yapacağınız küçük sürprizler size olan sevgilerini ikiye katlayacaktır. Özellikle karşı cins ilişkilerinizde sadece içten gelen güdülerinize açıksınız ve bu alanda bir dış etkiye bağlı olarak değil, hür davranabilirsiniz. Davranışlarınızdaki tutku ve haraketlilik size önemli avantajlar sağlayacaktır.


15 Aralık 2011 : Güne başlarken sezgileriniz ve güvenceniz de artacak. Bu nedenle biraz hazırlıklı olmanızı ve çıkabilecek tatsızlıklar karşısında çabuk yıkılmamanızı tavsiye ederim. Daha temkinli ve dikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yönde biraz gayret göstermeniz yetecektir. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız.


15 Aralık 2014 : Güne oldukça aktif bir başlangıç yapacaksınız ve zihinsel olarak oldukça sağlıklı olarak konuları düşünebileceksiniz. Yeni ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğiliminde olacaksınız .


15 Aralık 2013 : Size önceden verilmiş olan bir söz, bugünlerde yerine getirilebilir. Gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, beklentilerinizin ötesinde kazanımlara hazır olun. Bir dostluk ilişkinizde, daha fazla yapacağınız şeyler var. Önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz, ama. birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.


15 Aralık 2012 : Hangi cinsiyetten olursanız olun bu günlerde unutkanlıktan dolayı başınız ağrıyabilir aman dikkat. Bazı yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Yine bu aralar bazı sebepsiz sıkıntı ve bunalımlara da açıksınız. Kararsızlığınız yaşadığınız olumsuzluklardan kısa sürede kurtulmanızı engelliyor.


15 Aralık 2011 : Güne çok iyi başlayacaksınız. Epeydir kendinize zaman ayıramıyordunuz, bugün yapmak istediğiniz pek çok şeyi gerçekleştirebilmeniz için gerekli zemini bulabilirsiniz. Akşama doğru telefonlaşacağınız biriyle buluşmanız olacak. Sizinle paylaşmak istediği bazı sorunları var. Siz de ona destek olmayı istiyorsunuz, aranızda derin bir sohbet geçebilir.


15 Aralık 2014 : Sevgiliniz sizi tekrardan heyecanlandırmaya başladı ve ilişkinizdeki gergin günler artık geride kaldı.


15 Aralık 2013 : Bugün sevgilinizle aranızda soğukluk olabilir. Sevgiliniz işiyle ilgili bazı sorunları çok fazla dışa vuracak ve size arzu ettiğiniz gibi davranamayacak. Bu yüzünden kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz.


15 Aralık 2012 : Duygusal yaşamınızda bugün güzel gelişmeler içerisindesiniz. Sevgilinizle aranızda oluşan problemler geçen süre içerisinde eski önemini yitirdi. Bu yüzden duygusal bakımdan bazı kısıtlayıcı etkiler de üzerinizden kalktı. Yine de duygularınızın denetimini bırakmamalısınız.


15 Aralık 2011 : Ortak program yapmanız zor gibi ama bunu becerebilirseniz çok romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermeniz gerekiyor.


15 Aralık 2014 : Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızın sizin kadar aktif olmamaları zihinsel açıdan sizi çok yoruyor. İşinizde size yardımcı olacak bir iş arkadaşı arıyorsunuz.


15 Aralık 2013 : Yapmak istediğiniz küçük tatilin önünde engeller var. Bir süre daha gönlünüzce dinlemeniz mümkün gözükmüyor. Yeni geliştirdiğiniz yöntemler ilgi çekmek üzere.


15 Aralık 2012 : İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz.


15 Aralık 2011 : İddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız bu beklentilerinizin bir kısmının gerçekleşmesine yardımcı olacak. İş yaşamınızda mütevazi olduğunuz söylenemez.


15 Aralık 2014 : İşbirliği yapacağınız insanları daha dikkatli seçmelisiniz. Bugünlerde harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Ödemelerinizi aklınızdan çıkarmayın.


15 Aralık 2013 : Günlük harcamalarınızın hesabını tutmuyorsunuz ama önemli bir yekün tutuyor. Bugün yine farkında olmadan küçük küçük harcamalar yapacaksınız.İş çıkışı dikkat, alışveriş tuzağına düşmeyin.


15 Aralık 2012 : Yakın ilişkilerde paylaştığınız kaynaklar, parasal konular önemli bir gündem oluşturabilir. İlişkilerinizde güven çok önemli. İlişkilerinize zarar vermeden paylaşım sorunlarını çözmek size düşüyor.


15 Aralık 2011 : Yakınlarınız sıkışık durumunuzu biliyorlar. Çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda size destek olabilirler. Sizin adınıza yatırılması gereken bir para bir süre daha geciktirilebilir.


15 Aralık 2014 : Bugün duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyebilir. Bunun sonuçları sizin için olumlu olmayabilir. Dikkatli olun.


15 Aralık 2013 : Parlak fikirlerinizi ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün. İhtiyaç duyduğunuz destekler, düşünceleriniz yaygınlaştıkça kapınızı çalacak.


15 Aralık 2012 : Birkaç günün gerginliği ortadan kalkmakla birlikte bugün yapabileceğiniz yenilikler ya da alacağınız risklerde daha önlemci olmaya bakın. Kişilik çatışmaları olabilir


15 Aralık 2011 : Bu günlerde haklı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Kafanız pek çok işle meşgul. Bu da duygusal yaşamınızı ihmal etmenize yol açıyor.


15 Aralık 2014 : Tatil planlarını çıkarın ortaya. Alın elinize küçük bir valiz ve düşün yollara. Tatilin en eğlenceli olabilecek hali ile buluşma şansınız var. Değişik bir şeyler yaşamak ve yeni şeyler görüp öğrenmek enerjinizi tazeleyecek.


15 Aralık 2013 : Eşinizle geçireceğiniz bir gün konusunda çok fazla beklentiye girmemeye çalışın. Özellikle evle ilgili yapacakları ve size ayıracağı zaman konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ona planlarınızdan bahsetmeniz gerekiyor.


15 Aralık 2012 : Hiç hesapta olmayan bir harcama ya da gözü kara alınan bir risk düzeninizi bozabilir. Kaygıları bir kenara bırakıp ne yapabileceğinize bakın. Sizin bir ‘B’ planınız mutlaka vardır. Temkinli olmak değil belki bu ama hızlı çözüm üretebilecek kabiliyette sahip olduğunuzu gösterecek.


15 Aralık 2011 : Sevgilinizle aranızda bir soğukluk oluşmuş. Karşılıklı eleştiriler artık suçlamalara dönüşmüş. Bu duruma kesin bir çözüm bulmanız gerekiyor. Aksi halde aradığınız huzuru bulamazsınız. Çalışma hayatında başarılı olmak için gösterdiğiniz çaba takdirle karşılanıyor. Sağlığınız çok iyi.


15 Aralık 2012 : İlişkilerinizde fazla hassas olduğunuz bir gün. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bugün Ay’ın konumu, para evinizi olumlu etkiliyor. Düşüncelerinizi değiştirmek yerine sebatkar davranırsanız, kişisel kazançlarınızı yoğunlaştıracak ve oluşabilecek engelleri kolay aşabileceksiniz.Ailenizde güzel bir olay gerçekleşebilir.


15 Aralık 2014 : Sizi tedirgin eden huzursuzlular söz konusu. Ortaklaşa alanda para konuları sizi bağlayıcı bir şekilde gelişmeye başlıyor. Finansal anlaşmaların getirdiği riskler ise problem olabilir. Olayları akışına bırakmanızda yarar var. Borç alacak konularınızı yeniden düzenleme çabası gösterebilirsiniz. Eşin duygusal durumundan kaynaklanan endişeler yapıcı karşılanmalı.


15 Aralık 2013 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


15 Aralık 2012 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


15 Aralık 2011 : Kendinizi yeni konulara verebilir, hayattan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konulara hız vermek ve başkalarından destek görmek size cesaret verecek. Bir araya geleceğiniz kişilerden çok şey öğrenebilir, eğitim çalışmalarında yenilikler yapabilirsiniz. Bu dönemde uzaklarla ilgili haberler sevindirici ve bilgilendirici olacak.


15 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


15 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


15 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


15 Aralık 2014 : Aşk konusunda duygusal açıdan partnerinizle bazı konularda birleşim sergileyeceksiniz.


15 Aralık 2013 : Kartınız ölüm... Oldukça başarılı günler geçirmektesiniz ve geçireceksiniz de. Ancak biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Partnerinizle biraz daha ilgilenmelisiniz...


15 Aralık 2012 : Mars#39#ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.


15 Aralık 2011 : AŞK: Bugün siz de kibrineyenik düşen burçlardanolacaksınız. Dostlarınızıbile maddi olanaklarınagöre ayırmaya başladınız.PARA: Kendine güvenenve girişimci birisiniz.İşbirlikçi olmaya da özen gösterirsenizbaşaramayacağınız şey yok gibi.SAĞLIK: Bugünlerde huzur aradığınızaçık. Edineceğiniz balık türü huzurverici hayvanlar size iyi gelecektir.


15 Aralık 2014 : Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.


15 Aralık 2013 : Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.


15 Aralık 2012 : İlişkinizde herhangi bir sorun görünmüyor. Gereksiz kıskançlıkları tadında bıraktığınızda, beraberliğiniz güvenli bir şekilde ilerleyecek. İş yerinde çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli. Takıntılarınızla tartışma çıkartabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed