Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

15 Ekim 2016 : Bazı çözümler üretmeden önce aslen neler olduğunu anlamaya çalışmanızda veya gerçekleri öğrenmenizde fayda var. Karşı karşıya olduğunuz durumları çözmek için diğerlerinin tepkilerini takip etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ilişkiler daha kolay aksa da, gün genelinde olayları kişiselleştirmemeye ve her şeyi üzerimize alıp, kendimizi üzmemeye çalışmamız gereken gündeyiz. Haftanın genel zorlayan etkilerine rağmen, Merkür Satürn görünümü bugün bazı işlerimizi halletmemiz, daha iyi planlama ya da hesaplar yapabilmemiz ve ilerlememiz, sözlü yazılı faydalı iletişim ya da bazı işleri ya da olayları telafi edebilmemiz için olanak sağlıyor. Ani gelişen olaylara farklı çözümler getirebiliriz. Zor ve uzlaşılması bir hafta sonuna girmeden önemli görüşmeleri veya işleri bugün tamamlamak kısmen daha iyi sonuç verebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Ekim 2015 : Rutinin bir parçası olduğu için ya da sadece bir alışkanlıktan dolayı hoşunuza gitmeyen veya sizi enerji olarak ya da ruhen tüketen iş, düzenleme, plan veya olayların içerisinde yer alabilirsiniz. Ancak, buna zorunlu değilseniz, yerine daha verimli veya zevkli işlere zaman ayırmanız gerekmez mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Ekim 2014 : Belli başlıklı bazı konulara şu durumda karışmamanız daha iyi olur. Olayları akışına bırakmanız yararınıza sonuçlar doğurabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Normal şartlar altında oluşmayan bazı durumları ya da koşulları zorlamak yerine, kendi görüş, pozisyon ya da fikirlerinizin dengeye oturacağı ya da göz önünde bulundurulmaya başlayacağı anı bekleyip, o şekilde harekete geçmenizde fayda var. Bazı konulardaki isteksizliğinizi veya bazı düzenleme ya da anlaşmalara hız verme konusundaki kararsızlığınızı gözden kaçırma(ev satın alma, avukat veya psikolog bulma, danışma veya bir anlaşmanın kurallarını belirleme v.b) eğilimindeyseniz, bazı anlaşmaları gözden geçirmeye zorlanabileceğiniz veya bazı konularda harekete geçmenizi engelleyebilecek olayların yaşanmaya devam edebileceği iki dolu dolu hafta kalmış olabilir.


15 Ekim 2013 : Belli bir konuya kendini adamış bazı kişiler olsa bile, siz elinizden gelenin en iyisini ortaya koyarak kendi planlarınızı yapıp hızla ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kaynaklarınızı, sahip olduğunuz şeyleri ve belli özelliklerinizi en iyi şekilde kullanabilir ve bir plan(hangi bölüm, hangi yol, hangi ev, hangi iş, araba, benzin veya nakit kontrolü v.b) dahilinde ilerleyebilirsiniz. Bu planlama konusunda hazırlık yapmamanız ise, bazı alanlarda veya konularda hazırlıksız yakalanmanıza veya işlerin istediğiniz gibi gitmemesine neden olabilir.


15 Ekim 2012 : Bu gün duygusal ihtiyaçlarınıza fazlasıyla yöneleceğinizden davranışlarınızda lakayıtlık ve ihmalcilik gözlenebilir, sizi ziyaret eden misafirlerinizden rahatsız olabilirsiniz veya size yük olabilirler. Gereksiz masraflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz. Dikkat edin bu gün yaşamsal olmayan kazalara eğilimlisiniz. Hevesle yürüttüğünüz bir konu engellenebilir. Bu durumda sizde moral çöküntüsü yaratabilir. Sağlık konusunda bir problem yok. Genelde çevrenizdeki kadınlarla iyi ilişkiler kurabileceksiniz.


15 Ekim 2011 : Bugün işyerinizde hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. Sorumluluk almanız gereken konular daha da fazlalaşabilir. Çok yorulmanıza rağmen fazla şikayetçi olacağınız söylenemez, çünkü sonunda siz kazançlı çıkacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde çok dikkatli davranmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiye yönelteceğiniz küçük bir sözünüz bile çok yanlış anlaşılabilir ya da en azından bir anlaşmazlığın temelini atabilir. Böyle bir durumda da her şeyi eski haline getirebilmeniz uzun süre uğraşmanızı gerektirir. Özellikle siz evliyseniz eşinizle tartışmaktan kesinlikle kaçınmanız gerekiyor. Anlaşmazlık durumlarında alttan almanız ve ona uymanız çok daha iyi sonuç verecektir.


15 Ekim 2017 : Yaşayacağınız sürpriz gelişmeler gününüzü renklendirecek. Bugün uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı tesadüf eseri görebilir, bazı konularda beklemediğiniz gelişmelere tanık olabilirsiniz. Gün içinde zaman zaman heyecanınızı ve duygularınızı gizlemekte zorlanabilir ve hatalı davranışlar sergileyebilirsiniz.


15 Ekim 2016 : Genel anlamda sorunlarla dolu bir gün geçireceksiniz fakat bunların hepsine çözüm bulabileceksiniz. Zor gibi görünen konuları çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinizin oldukça yüksek olacağı bugün sevdiklerinizin sorunlarını algılayabilir ve onlara duygusal destek verebilirsiniz. Mesleki konulardaki yaratıcılığınız dikkat çekebilir.


15 Ekim 2015 : Ailenizle aranızda devam eden problemleri aşmanız için bugün karşınıza güzel bir fırsat çıkacak. Bunu değerlendirmeye bakın. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınız ile vakit geçirmek için planlar yapabilir ve bu konuda onlarla görüşme yapacaksınız. Sağlığınızla ilgili ufak problemleri ciddiye alıp en kısa zamanda doktora görünmelisiniz.


15 Ekim 2014 : Duygularınızın oldukça hassas olacağı bugün çevrenizden fazlasıyla etkilenebileceğiniz görülüyor. İçsel dünyanızın zenginliği sizi olumlu yönlendirebilir. Bilinçaltı problemlerinizden rahatlatıcı çalışmalar yaparak uzaklaşabilirsiniz. Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutacak. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilirsiniz.


15 Ekim 2013 : Yakın bir zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Bütün kül yutmaz iddialarınıza karşın kolay inanan bir yanınız var. Günün ilerleyen saatlerinde yapılan bir şakayı ciddi sanarak bir iki saat tırnaklarınızı yiyeceksiniz.


15 Ekim 2012 : Geçmişteki bir hatanızı yüzünüze vurmak isteyenler olabilir. Hatanızı örtbas etmektense yüreklilikle kabul edip, bunun geçmişte kaldığını vurgulamalısınız. Mutluluğunuzu çekemeyenler moralinizi bozma çabasına girebilirler. Yakın bir arkadaşınızdan beklediğiniz cevabı alacaksınız. Tatile çıkma planlarınızın gerçekleşmesine çok az kalmış.


15 Ekim 2011 : Önümüzdeki günlerde sizi güzel bir yolculuk bekliyor. Bu kısa gezi, ruhunuzdaki ve bedeninizdeki tüm yorgunlukları atacak. Karşı cinsten bir yakın dostunuzun aşk ilişkisi sizi fazlaca ilgilendiriyor. Ona bir daha kesinlikle dönmemelisin, gibi yaptırımlar koyuyorsunuz. Bu kadar ileri gitmeyip sakıncalarınızı belirtmeniz daha dostça olacak.


15 Ekim 2017 : İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bu akşam yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler söyleyebilir. Bugünlük bununla yetinmelisiniz.


15 Ekim 2016 : Bugün sevgilinize güzel bir hediye alacak onu çok memnun edeceksiniz. Gün ortasına doğru alacağınız moral bozucu bir haber, sevgilinize duygularınızı belli edememenize sebep olacak.


15 Ekim 2015 : Bu aralar karşı cinsle olan ilişkileriniz biraz bozuk gidebilir. Özellikle yeni başlatmayı düşündüğünüz yakın ilişkiler için şansınız çok az. Moralinizi bozmayın. Hayal ettiğiniz insan mutlaka karşınıza çıkacaktır.


15 Ekim 2014 : Aşkta hislerinizle hareket etme eğiliminiz oldukça yüksek. Aldığınız sert açılar ikili ilişkiniz konusunda zorlanabileceğinize dikkat çekiyor. Sevdiğinizle bir arada olma isteği duyabilir ama zaman zaman duygusal çıkışlarda bulunabilirsiniz.


15 Ekim 2013 : Aşkı mecburiyetlerle sarmalıyor, öyle yaşamaya çalışıyorsunuz. Günde en az on kez sevgilinize, mecbursun diyorsunuz. Ama o sizi yakında bir değişme çabası içine sokacak gibi görünüyor.


15 Ekim 2012 : Sevgilinize yapmak istediğiniz sürpriz onun çok hoşuna gidecek. İlişkinize yeni boyutlar kazandırabilirsiniz. Her gün ufak tefek yeniliklerle onu şaşırtmak istiyorsunuz. Yerinde bir hareket.


15 Ekim 2011 : Sevgilinizin bu akşam size harika bir sürprizi var. O sizi çok seviyor, Birtakım yersiz kurgular içine girip müthiş şeyler yaşayabileceğiniz bir ilişkiyi başlarken yok etmemelisiniz.


15 Ekim 2017 : Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanacaksınız.


15 Ekim 2016 : İşinizle ilgili konularda sizi sıkacak bazı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceksiniz ve daha çok elinizdeki işleri tamalamaya çalışacaksınız. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizin planlarınıza uymayacağından rahatsızlık duyabilirsiniz. Detaylar sizin için önem kazanıyor ve konuları ayrıntılı olarak değerlendireceksiniz. Yaptığınız işi en mükemmel şekilde yapmak istiyorunuz ve bu isteğiniz zaman kaybetmenize yol açabilir.


15 Ekim 2015 : Tatilden sonra kendinizi yapmanız gerekmeyen pek çok işi yaparken bulabilirsiniz. İnisiyatifli ve seri oluşunuz üzerinize vazife olmayan işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.


15 Ekim 2014 : İşinizle ilgili bir açık vermemek için azami bir dikkat gösteriyorsunuz. Ancak bazı davranışlarınızdaki yapaylık gözden kaçmıyor. Kendiniz gibi olmaya çalışmalısınız. Mesai dışına taşan işlerinizin yorgunluğu içerisindesiniz. Ãœzerinize aldığınız için sorumluluğunu gereğinden fazla yüklendiniz. Bu arada yemek saatlerinizi aksatmayıp, sağlığınıza özen gösterin.


15 Ekim 2013 : Önümüzdeki günlerde büyük sorumluluklarla bir iş gezisine gönderileceksiniz. Oysa siz işyerinizde nedense durumunuzu pek sağlamda görmüyorsunuz. Bu yolculuk sizi anlamsız kuruntulardan kurtaracak.


15 Ekim 2012 : Bugün birkaç başarısızlık yaşayabilirsiniz. Becerikliliğinizin üstünüzde olduğu pek söylenemez. Gün içinde olabildiğince dikkatli davranarak fiyaskoları en aza indirebilirsiniz.


15 Ekim 2011 : Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlığınız bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki yakın insan ilişkileriyle azaltmaya çalışıyorsunuz.


15 Ekim 2017 : Geçenlerde tanık olduğunuz seviyesiz para tartışması sizi oldukça etkilemiş görünüyor. Koşullara göre iyi kazanıyorsunuz. Eğlencenize, hobilerinize de para ayırabiliyorsunuz.


15 Ekim 2016 : Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz, sizi maddi olarak sarsabilir. Kendinizden çok başkaları için para harcama alışkanlığınızı şu sıralar biraz frenlemeniz gerekiyor.


15 Ekim 2015 : Parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.


15 Ekim 2014 : Maddi konulara verdiğiniz önemi artabilir. Seyahatler ve eğitim ile ilgili harcamalar gündemde olabilir. Yatırımlarınız ve girişimlerinizde doğru hedefleri belirleyin.


15 Ekim 2013 : Yanlış bir yatırımın sonunda yüklü bir para yitirdiniz. Bunun üzüntüsünü yaşarken, hiç beklemediğiniz bir yerden yitirdiğinize yakın bir paranın geleceği haberini alacaksınız.


15 Ekim 2012 : Kısa vadeli yatırımlarınız imdadınıza yetişebilir. Uzun vadeli yatırımlar içinse mutlaka bu alanda bilgisi olan ve güvenebileceğiniz birisine danışın. Elinize henüz geçmemiş paralara ise bel bağlamayın.


15 Ekim 2011 : Biraz daha rahat edebilmeniz için harcamalarınızı en aza indireceksiniz. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor. Maddi durumunuzda olası yeni bir gelişme gözükmüyor


15 Ekim 2017 : Hayalcilik ve iyimserliği birbirine karıştırdığınız hedeflerinizde bazı operasyonlar gerekiyor.


15 Ekim 2016 : Bugün problemlerinizin çözümünde duygusallığı bırakmalısınız.


15 Ekim 2015 : Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. Alacağınız kararların sonuçları sizin için öenmli olacaktır.


15 Ekim 2014 : Kuşkucu tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu tür tavırlarınız ile sevdiklerinizi kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.


15 Ekim 2013 : Yakında iki arkadaşınız sizi gizli bir sınavdan geçirecekler. Bunlardan biri sizin özellikle bir konuda biraz zaaflı olduğunuza inanıyor.


15 Ekim 2012 : Konsantrenizin son derece düşük olacağı bir gündesiniz. Görünmez kazlara, özellikle araba kullanırken dikkat edin.


15 Ekim 2011 : Büyük bir para kaybınız söz konusu olabilir. Bir arkadaşınız tarafından iyi niyetle ama yanlış yönlendiriyorsunuz.


15 Ekim 2017 : Orijinal fikirlerinizle karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Sizin için anlam taşıyan bazı konular partnerinizin de ilgisini çekecek. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkmayı başaracaksınız. Sevgilinizin size yaptıklarına kızgınsınız. Onun bağışlatma çabaları bir işe yaramıyor.


15 Ekim 2016 : Para ve kaynakları konusunda pek çok fikir üretebileceğiniz, ticari anlamda zekânızın işe yarayacağı ve bu konuda sadece kendinize değil diğer insanlara da faydalı olabileceğiniz maddi fırsatlara açık olan bir gündesiniz.


15 Ekim 2015 : Teknolojik yollardan edindiğiniz arkadaş ortamında sıkıntılı ve gergin anlar yaşayabilirsiniz. Tanımadığınız kişilere karşı temkinli olun. Sevdiğiniz kişiyle çıkacağınız tatilde üzerinizdeki iş stresini atacaksınız.


15 Ekim 2014 : Diğer insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakma, göz doldurma, beğeni kazanma potansiyeliniz olan bir gün. Yeteneklerinizi göstermekten çekinmeyin. Fiziksel görünümüz de bugün gelecek olan kazancınız da etkili olacak.


15 Ekim 2013 : Bugün her ne yapıyorsanız yapın içine biraz da eğlence katmayı unutmayın. Mutlaka çılgınca bir şey olması gerekmiyor. İçinizdeki çocuğu açığa çıkararak daha fazla parlama ve kendinizi ve yaptıklarınızı sunma şansınız var.


15 Ekim 2012 : Yabancı bağlantılı olan işiniz veya hukuki sorunuz varsa bugün bu konuda kendinize güvenebilirsiniz. Kardeşinizden alacağınız destek, eşinizle aranızda olan ve anlam veremediğiniz olayları çözmenizde fayda sağlayacak. Yeni ay, gelişiminiz için adım atma enerjisi sağlayacak.


15 Ekim 2011 : Dikkatinizi çevrenizdeki olaylara ve insanlara yöneltmelisiniz. Düşüncelerinizde de bazı değişimler söz konusu. İşyerindeki beklenmedik gelişmeler gerilime girmenize neden olabilir.


15 Ekim 2012 : Ay burcunuzda ilerliyor. Toplumsal ilişkilerinizde sizi gücünüzü yansıtabilecek çalışmalarla çevrenizi etkileyebilirsiniz Duygularınızı paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Bugün, bilinçaltı tepkilerinizi dizginlemek zorundasınız. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu olacak.


15 Ekim 2017 : Yeni haberler ve yakın çevrede olup bitenler sizi yakından ilgilendirmekte. Kardeşleri içine alan konular öncelik kazanırken, ilişkilerde canlılık söz konusu. Bilgi ağırlıklı iletişim konuları ise size yeni fikirler veriyor. Eğitim çalışmaları açısından ilerleme yaşanması da sizi yeni şeyler öğrenmeye itecektir. Yakın çevreden gelen destek size cesaret verecek.


15 Ekim 2016 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


15 Ekim 2015 : İlişkilerde yaşanan yenilenmeler size yeni kişiler kazandırmakta. Bir yandan da ortaklaşa konular, anlaşmalar hayatınıza farklı bir soluk getiriyor. Kendinizi yenilenmiş hissederken yeni öneriler sizi etkileyebilir. Gün ortasından sonra ise parasal konular gündeminizde. Ortak harcamalar, göz ardı ettiğiniz sigorta veya başka türden ödemeler bütçenize yük getirebilir.


15 Ekim 2014 : İş ve aile konularında hareketlilik gözüküyor. Sahiplenici tavırlarınız her iki alanda da sorumluluklarınızın artmasına sebep olabilir. Aileniz ve işiniz arasında sağlıklı bir denge kurmanız gerekecek. Ãœstleriniz ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz kuvvetleniyor. Resmi işlerinizi halletmek için daha sabırlı olmanız gerekebilir.


15 Ekim 2013 : Yaşanan keyifli zamanların yerini çalışma hayatınızda yer alan sorunlar alıyor. Yeni bir düzen kurmanızı engelleyen konularla yakından ilgilenerek güne başlıyor, fedakarlık yapılması gereken işlere yöneliyorsunuz. Daha yaratıcı ve sezgisel hareket ederek çok iş çıkarabilirsiniz. Detayların arasında sıkışmak yerine önemli işlere odaklanın.


15 Ekim 2012 : Ay burcunuzda yerini korurken, dikkat çekici ve etkileyici görünüyorsunuz. Bir yandan da yeni başlangıçlarınız konusunda kısa bir bekleme süreci söz konusu. Kişisel konuların getirdiği sorumluluklar, eldeki kaynakların yönetilmesi adına yeni fikirler peşindesiniz. Uzaklarla ilgili konuların getirdiği yolculuklarda oldukça keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz.


15 Ekim 2011 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


15 Ekim 2017 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


15 Ekim 2015 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


15 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


15 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


15 Ekim 2012 : Artık bu dönemde Satürn#39#ün getirdiği ağırlıklardan kurtuldunuz ve bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniay sayesinde pek çok alanda daha yapıcı adımlar atabilirsiniz. Güneş size cesaret ve girişim arzusu getirirken yeteneklerinizin daha çok farkına varabilir ve kendinize güven duyabilirsiniz. Kişisel hedefleriniz yönünde yeni adımlar atmanız zor değil. Ancak aşkta bazı beklentiler, belirsizlikler söz konusu olabilir. Bu dönemde yakın çevreniz de çok canlı ve hareketli. Kısa yolculuklar, konuşmalar ve yazışmalar içinde hızlı hareket ediyorsunuz.


15 Ekim 2017 : Moral depolamaya çalışıyorsunuz. Sevdiklerinizden ayrılmak hoşunuza gitmese de tatile ihtiyacınız var.


15 Ekim 2016 : AŞK: Birbirinizle artık uyumluolmak için söz verdiniz adeta.Bugün aşk yaşamınızdakigelişmeleri kutlarcasına boleğlence tertip edebilirsiniz. Oaklınıza takılan tüm sorularıncevabını vermeye hazır.İŞ: Sevimli ve cömert olmanız daha fazla dostedinmenize yardımcı oluyor. Bu durumdaişinizdeki kariyer yükselişi moralinizi düzeltecek.SAĞLIK: Olumlu olayları yaşarken heyecan çokdoğal. Sinir sisteminizde gevşeme olabilir.


15 Ekim 2015 : AŞK: Siz partnerinizi genel olarakinceliyor ve onda sizin yarınızıtamamlayan bir şeylerbuluyorsunuz. Bugün aşkyaşamınıza çok sıkı sarılmakisteseniz de o bir süreliğine uzakyerlere gidebilir.PARA: İş yaşamınızın bugün rekabet ve mücadeleiçinde geçmesi canınızı sıkabilir ama unutmayınsürekli sizin isteklerinize saygı ile eğilecekler.SAĞLIK: Bedensel olarak müsait olmadığınız yükükaldırdığınızda baldırlarınızda ağrı oluşabilir.


15 Ekim 2014 : Bugün oldukça fazla risk alacaksınız. Ancak girdiğiniz her işin içinden başarı ile çıkacaksınız.


15 Ekim 2013 : Dostlarınızdan bugün çok şey bekliyorsunuz. Kendinize biraz hakim olmayı öğrenmelisiniz. Atak ve sabırsız davranışlarınız çevrenizdekileri kızdırıyor. Sağlığınızla ilgilenmek için bugün kendinize şart koşuyorsunuz.


15 Ekim 2012 : Kartınız Şeytan... Hoşgörünüz ve yumuşak başlılığınız sayesinde bazı düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. İyi gün dostlarını zaten önceden keşfetmişsiniz. Bunun için içiniz rahat.


15 Ekim 2011 : AŞK: Karşı cinste kesinlikle ne aradığınızı bilmelisiniz. Çünkü partneriniz için sevgi her şeyin üstünde geliyor. Romantik akşam saatlerinde birlikte olarak onun gönlünü almış olursunuz. PARA: Bugün işyerinizde bazı sarsıntılar geçirebilirsiniz ama panik yapmanız için sebep yok. Yeni yapılanmalar söz konusu. SAĞLIK: Bugün kan dolaşımınızda çıkan sorunlar karbonhidrat tüketiminden kaynaklanıyor.Şekerlemeler kan dolaşımınızı kötü etkiliyor.


15 Ekim 2017 : Sevgilinize karşı nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz ya da o ilişkide patron olmak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen insanlar var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek adına yeni hobiler edinmelisiniz.


15 Ekim 2016 : İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.


15 Ekim 2015 : Aşk konularında pek güvenilmez bir imajınız var. Ama iradenizle kırgınlıkların önüne geçebilirsiniz. İlişkileri yarı aşk yarı dostluk şeklinde sürdürme alışkanlığınız, gizli bazı endişelerin sonucu gibi. Daha problemsiz iş bağlantıları için daha geniş ilişkiler gerekiyor.


15 Ekim 2014 : Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.


15 Ekim 2013 : Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.


15 Ekim 2012 : Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed