Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

15 Ekim 2013 : Belli bir konuya kendini adamış bazı kişiler olsa bile, siz elinizden gelenin en iyisini ortaya koyarak kendi planlarınızı yapıp hızla ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kaynaklarınızı, sahip olduğunuz şeyleri ve belli özelliklerinizi en iyi şekilde kullanabilir ve bir plan(hangi bölüm, hangi yol, hangi ev, hangi iş, araba, benzin veya nakit kontrolü v.b) dahilinde ilerleyebilirsiniz. Bu planlama konusunda hazırlık yapmamanız ise, bazı alanlarda veya konularda hazırlıksız yakalanmanıza veya işlerin istediğiniz gibi gitmemesine neden olabilir.


15 Ekim 2012 : Bu gün duygusal ihtiyaçlarınıza fazlasıyla yöneleceğinizden davranışlarınızda lakayıtlık ve ihmalcilik gözlenebilir, sizi ziyaret eden misafirlerinizden rahatsız olabilirsiniz veya size yük olabilirler. Gereksiz masraflara her zamankinden daha çok eğilimlisiniz. Dikkat edin bu gün yaşamsal olmayan kazalara eğilimlisiniz. Hevesle yürüttüğünüz bir konu engellenebilir. Bu durumda sizde moral çöküntüsü yaratabilir. Sağlık konusunda bir problem yok. Genelde çevrenizdeki kadınlarla iyi ilişkiler kurabileceksiniz.


15 Ekim 2011 : Bugün işyerinizde hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. Sorumluluk almanız gereken konular daha da fazlalaşabilir. Çok yorulmanıza rağmen fazla şikayetçi olacağınız söylenemez, çünkü sonunda siz kazançlı çıkacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde çok dikkatli davranmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiye yönelteceğiniz küçük bir sözünüz bile çok yanlış anlaşılabilir ya da en azından bir anlaşmazlığın temelini atabilir. Böyle bir durumda da her şeyi eski haline getirebilmeniz uzun süre uğraşmanızı gerektirir. Özellikle siz evliyseniz eşinizle tartışmaktan kesinlikle kaçınmanız gerekiyor. Anlaşmazlık durumlarında alttan almanız ve ona uymanız çok daha iyi sonuç verecektir.


15 Ekim 2013 : Yakın bir zamanda müthiş sevineceğiniz mutlu bir haberiniz olacak. Bu haberle hayal olarak gördüğünüz bazı umutlarınızı ciddi, ciddi düşünmeye başlayacaksınız. Bütün kül yutmaz iddialarınıza karşın kolay inanan bir yanınız var. Günün ilerleyen saatlerinde yapılan bir şakayı ciddi sanarak bir iki saat tırnaklarınızı yiyeceksiniz.


15 Ekim 2012 : Geçmişteki bir hatanızı yüzünüze vurmak isteyenler olabilir. Hatanızı örtbas etmektense yüreklilikle kabul edip, bunun geçmişte kaldığını vurgulamalısınız. Mutluluğunuzu çekemeyenler moralinizi bozma çabasına girebilirler. Yakın bir arkadaşınızdan beklediğiniz cevabı alacaksınız. Tatile çıkma planlarınızın gerçekleşmesine çok az kalmış.


15 Ekim 2011 : Önümüzdeki günlerde sizi güzel bir yolculuk bekliyor. Bu kısa gezi, ruhunuzdaki ve bedeninizdeki tüm yorgunlukları atacak. Karşı cinsten bir yakın dostunuzun aşk ilişkisi sizi fazlaca ilgilendiriyor. Ona bir daha kesinlikle dönmemelisin, gibi yaptırımlar koyuyorsunuz. Bu kadar ileri gitmeyip sakıncalarınızı belirtmeniz daha dostça olacak.


15 Ekim 2013 : Aşkı mecburiyetlerle sarmalıyor, öyle yaşamaya çalışıyorsunuz. Günde en az on kez sevgilinize, mecbursun diyorsunuz. Ama o sizi yakında bir değişme çabası içine sokacak gibi görünüyor.


15 Ekim 2012 : Sevgilinize yapmak istediğiniz sürpriz onun çok hoşuna gidecek. İlişkinize yeni boyutlar kazandırabilirsiniz. Her gün ufak tefek yeniliklerle onu şaşırtmak istiyorsunuz. Yerinde bir hareket.


15 Ekim 2011 : Sevgilinizin bu akşam size harika bir sürprizi var. O sizi çok seviyor, Birtakım yersiz kurgular içine girip müthiş şeyler yaşayabileceğiniz bir ilişkiyi başlarken yok etmemelisiniz.


15 Ekim 2013 : Önümüzdeki günlerde büyük sorumluluklarla bir iş gezisine gönderileceksiniz. Oysa siz işyerinizde nedense durumunuzu pek sağlamda görmüyorsunuz. Bu yolculuk sizi anlamsız kuruntulardan kurtaracak.


15 Ekim 2012 : Bugün birkaç başarısızlık yaşayabilirsiniz. Becerikliliğinizin üstünüzde olduğu pek söylenemez. Gün içinde olabildiğince dikkatli davranarak fiyaskoları en aza indirebilirsiniz.


15 Ekim 2011 : Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlığınız bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. İş hayatınız yorucu. Bu yorgunluğu işyerinizdeki yakın insan ilişkileriyle azaltmaya çalışıyorsunuz.


15 Ekim 2013 : Yanlış bir yatırımın sonunda yüklü bir para yitirdiniz. Bunun üzüntüsünü yaşarken, hiç beklemediğiniz bir yerden yitirdiğinize yakın bir paranın geleceği haberini alacaksınız.


15 Ekim 2012 : Kısa vadeli yatırımlarınız imdadınıza yetişebilir. Uzun vadeli yatırımlar içinse mutlaka bu alanda bilgisi olan ve güvenebileceğiniz birisine danışın. Elinize henüz geçmemiş paralara ise bel bağlamayın.


15 Ekim 2011 : Biraz daha rahat edebilmeniz için harcamalarınızı en aza indireceksiniz. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor. Maddi durumunuzda olası yeni bir gelişme gözükmüyor


15 Ekim 2013 : Yakında iki arkadaşınız sizi gizli bir sınavdan geçirecekler. Bunlardan biri sizin özellikle bir konuda biraz zaaflı olduğunuza inanıyor.


15 Ekim 2012 : Konsantrenizin son derece düşük olacağı bir gündesiniz. Görünmez kazlara, özellikle araba kullanırken dikkat edin.


15 Ekim 2011 : Büyük bir para kaybınız söz konusu olabilir. Bir arkadaşınız tarafından iyi niyetle ama yanlış yönlendiriyorsunuz.


15 Ekim 2013 : Bugün her ne yapıyorsanız yapın içine biraz da eğlence katmayı unutmayın. Mutlaka çılgınca bir şey olması gerekmiyor. İçinizdeki çocuğu açığa çıkararak daha fazla parlama ve kendinizi ve yaptıklarınızı sunma şansınız var.


15 Ekim 2012 : Yabancı bağlantılı olan işiniz veya hukuki sorunuz varsa bugün bu konuda kendinize güvenebilirsiniz. Kardeşinizden alacağınız destek, eşinizle aranızda olan ve anlam veremediğiniz olayları çözmenizde fayda sağlayacak. Yeni ay, gelişiminiz için adım atma enerjisi sağlayacak.


15 Ekim 2011 : Dikkatinizi çevrenizdeki olaylara ve insanlara yöneltmelisiniz. Düşüncelerinizde de bazı değişimler söz konusu. İşyerindeki beklenmedik gelişmeler gerilime girmenize neden olabilir.


15 Ekim 2012 : Ay burcunuzda ilerliyor. Toplumsal ilişkilerinizde sizi gücünüzü yansıtabilecek çalışmalarla çevrenizi etkileyebilirsiniz Duygularınızı paylaşmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Bugün, bilinçaltı tepkilerinizi dizginlemek zorundasınız. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu olacak.


15 Ekim 2013 : Yaşanan keyifli zamanların yerini çalışma hayatınızda yer alan sorunlar alıyor. Yeni bir düzen kurmanızı engelleyen konularla yakından ilgilenerek güne başlıyor, fedakarlık yapılması gereken işlere yöneliyorsunuz. Daha yaratıcı ve sezgisel hareket ederek çok iş çıkarabilirsiniz. Detayların arasında sıkışmak yerine önemli işlere odaklanın.


15 Ekim 2012 : Ay burcunuzda yerini korurken, dikkat çekici ve etkileyici görünüyorsunuz. Bir yandan da yeni başlangıçlarınız konusunda kısa bir bekleme süreci söz konusu. Kişisel konuların getirdiği sorumluluklar, eldeki kaynakların yönetilmesi adına yeni fikirler peşindesiniz. Uzaklarla ilgili konuların getirdiği yolculuklarda oldukça keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz.


15 Ekim 2011 : Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


15 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


15 Ekim 2012 : Artık bu dönemde Satürn#39#ün getirdiği ağırlıklardan kurtuldunuz ve bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniay sayesinde pek çok alanda daha yapıcı adımlar atabilirsiniz. Güneş size cesaret ve girişim arzusu getirirken yeteneklerinizin daha çok farkına varabilir ve kendinize güven duyabilirsiniz. Kişisel hedefleriniz yönünde yeni adımlar atmanız zor değil. Ancak aşkta bazı beklentiler, belirsizlikler söz konusu olabilir. Bu dönemde yakın çevreniz de çok canlı ve hareketli. Kısa yolculuklar, konuşmalar ve yazışmalar içinde hızlı hareket ediyorsunuz.


15 Ekim 2013 : Dostlarınızdan bugün çok şey bekliyorsunuz. Kendinize biraz hakim olmayı öğrenmelisiniz. Atak ve sabırsız davranışlarınız çevrenizdekileri kızdırıyor. Sağlığınızla ilgilenmek için bugün kendinize şart koşuyorsunuz.


15 Ekim 2012 : Kartınız Şeytan... Hoşgörünüz ve yumuşak başlılığınız sayesinde bazı düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. İyi gün dostlarını zaten önceden keşfetmişsiniz. Bunun için içiniz rahat.


15 Ekim 2011 : AŞK: Karşı cinste kesinlikle ne aradığınızı bilmelisiniz. Çünkü partneriniz için sevgi her şeyin üstünde geliyor. Romantik akşam saatlerinde birlikte olarak onun gönlünü almış olursunuz. PARA: Bugün işyerinizde bazı sarsıntılar geçirebilirsiniz ama panik yapmanız için sebep yok. Yeni yapılanmalar söz konusu. SAĞLIK: Bugün kan dolaşımınızda çıkan sorunlar karbonhidrat tüketiminden kaynaklanıyor.Şekerlemeler kan dolaşımınızı kötü etkiliyor.


15 Ekim 2013 : Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.


15 Ekim 2012 : Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.



SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed