Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Eylül Hangi Burç?


Burcunuz Başak,

Geçmiş Yorumlar:

15 Eylül 2016 : Fikirlerinizi diğerleriyle paylaşmalı, yapıcı eleştirileri olabilecek kişilerle iş birliği içerisinde hareket etmelisiniz. Bu sayede farklı fırsatlar yüzünü gösterebilir. İletişiminizi kuvvetlendirmek, sosyalleşmek ve gençlerle bağlar kurmak için güzel günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kova burcundaki Ay fikir alışverişlerini, sosyal organizasyonları ve ilişkilerde uyumu destekliyor olacak. Ancak, tansiyon yükselebilir. Rekabeti, meydan okumaları, güç gösterilerini, öfkeyi körükleyen günlerdeyiz. Sakinliğimizi korumaya, kelimelerimizi dikkatli kullanmaya ve en önemlisi acele hareketlerden kaçınmaya çalışalım. Zira, ufak tefek kazalar, sakarlıklar bazılarımızın özellikle dikkat etmesi gereken başlıklar. Bu anlamda Pazartesi günü detaylı bir yazı yazdığım için tekrar etmiyorum. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli bayramlar, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Eylül 2015 : Başkalarının iş ve sorumluluklarına yardım edebilmek amacıyla, kendi yapmanız gereken işleri aksatabilirsiniz veya en önemlisi bu yardımlar ya da desteğiniz size aynı şekilde geri dönmeyebilir veya istediğiniz artıyı sağlayamayabilir. Kaldıramayacağınız görev ve işlerden kaçının. İmajınızı etkileyebilecek haberler ortaya çıkabilir ve bu alanda duygularınızı saklamakta zorlanabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: 17 Eylül’de geri hareketine geçecek olan Merkür gerilemesi bugünden kendini hissettirebilir. Elektrik ve elektronik, ulaştırma, haberleşme, güzellik, estetik başlıklı konularda sıkıntılar yaşanabilir. Gecikmeler, rötarlar, yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Eski arkadaşlarla ilişkileri düzeltmek veya bir araya gelmek içinse uygun günlerdeyiz. Eski plan veya projeler tekrar gündeme gelebilir. Bugünse, gün geneli değil, ama gece saatlerinde, Salı gününe geçişte gergin etkiler söz konusu olabilir. Stresli veya huzursuz bir akşam geçirebiliriz. Kindar veya öfkeli kişilere de dikkat etmek gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Eylül 2014 : Pek çok şeyin olması mümkün. Yeter ki isteyin. Çalışmanız, zorlamanız ve aklınızı kullanmanız durumunda işler istediğiniz gibi gidecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!


15 Eylül 2013 : Bulunduğunuz konumu belli etme konusunda ısrarcı olabileceğiniz bir gün. Neyse ki, çevrenizdeki kişiler bugün, söylediğiniz her şeyi duyma konusunda sabırlı günlerindeler. Planlarınıza, önceden hazırlanmış yol haritanıza ya da yapılan hazırlıklara rağmen akışa göre hareket edilmesini gerektiren veya bu şekilde hareket etmenin daha uygun olacağı bir haftasonundayız. Aniden, belli plan ya da projelerimizin hızını veya yönünü etkileyebilecek ve değiştirebilecek öneri, fikir ve kişiler hayatımıza girebilirler. Belli tahkimler gerektirse de bu kişi veya teklifleri müzakere altına almak yerinde olacağa benziyor.


15 Eylül 2012 : Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Sebepsiz bir gerilim içinde olabilirsiniz. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız. Eşiniz veya sevgilinizle bazı görüş ayrılığınız olabilir. Son zamanlarda zannettiğinizden fazla dedikoduya sebep olmuş olabilirsiniz. Üzücü bir duruma içgüdülerinizle çözüm bulabilirsiniz.


15 Eylül 2011 : Bağımsızlık ve özgürlük sevgisi hislerinizi yoğunlaştıracak, bu yüzden çevreye ya da belirli kişilere karşıt tutum ve fikirler üretebilirsiniz. Bugün davranışlarınızda saygısızlık, abartma ve acelecilik olabilir ve bu yüzden iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. İnançsal veya politik tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bir ikilem içine düşmeniz büyük bir olasılık. Bazı zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilir, konsantrasyon sağlamakta güçlük çekebilirsiniz, ilişkinizde beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız.


15 Eylül 2017 : Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.


15 Eylül 2016 : Uzaklarla ilişkilerinizde beklentilerinizin ve hayallerinizin gerçekleşebileceğiBir gün. Felsefi düşüncelere ağırlık verebilir, kültürel gezilere çıkma fırsatları bulabilirsiniz. Ay, yüksek öğrenim gören ve uzun yolculuklar düşünen İkizler elemanlarına ani ve güzel fırsatlar getirebilir. Hareketli yapınızla bir çok yolculuk yapabilir ve çevresel şartları lehinize çevirebilirsiniz. Eğitim ve yolculuk fırsatlarının yaşamınızda önemli yer tutabileceği bir devredesiniz.


15 Eylül 2015 : Genel olarak sakin bir gün geçirebilirsiniz. Bugün sorunlarınızdan uzak olacak ve zamanınızı kendinize ayırabileceksiniz. Zihinsel olarak son derece aktif olacağınız ve sorunlarınıza verimli çözümler bulabileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla buluşabilir onlarla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz.


15 Eylül 2014 : İçinde bulunduğunuz çözümsüzlüklerin birçoğu yüzeysel. Probleme dönüşebilecek olanlarla ilgili sevenlerinizden ve yakın çevrenizden beklediğinizin üzerinde destekler alabileceksiniz. Yavaş yavaş şekillenmeye başlayan bir olumluluk karşısındaki serinkanlı tutumunuzu devam ettirmenizde fayda var. Erken sevinçlerin arkası üzüntü olabilir.


15 Eylül 2013 : Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız. Rahat kişiliğinizle kapıları kolayaçıyorsunuz. Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberler alacaksınız.


15 Eylül 2012 : Zihinsel olarak kendi hatalarınızı görecek, gerekirse düzeltebilecek ve ayrıntıları daha iyi anlayabilecek hale geliyorsunuz. Sağlık açısından geçtiğimiz günlere göre daha hassas durumdasınız, özellikle üşütme ve hava değişimlerine karşı önlemler almalı ve sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Bununla beraber sağlık konusunda aşırı tehlikeler karşısında değilsiniz.


15 Eylül 2011 : Birisine bir söz verdiniz, ama tutmakta güçlük çekiyorsunuz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bıraktı. Bu durum bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açacak. Siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor, bunu istemiyorsunuz.


15 Eylül 2017 : Ãœretkenliğiniz bugün aşk hayatınıza da olumlu yansıyacak ve sevgilinizle kendinize bir takım sosyal etkinlikler belirleyecek ve onları uygulamak isteyeceksiniz.


15 Eylül 2016 : Bu konularda sizi yönlendirme gayretinde olanların etkisinden kurtulmanız gerekiyor. İlgilendiğiniz kişi size yeterince yaklaşmışken hala beklenti içinde görünmeniz, atılmış adımların da geri alınmasına neden olabilir.


15 Eylül 2015 : Yaşadığınız kızgınlık, partnerinizin sizinle karşılıklı konuşma niyetini cevapsız bırakmamalı. Size güvenilmez muamelesi yapılmasına tepki duymadan önce, böyle davranıldığından iyice emin olmanız gerekiyor.


15 Eylül 2014 : Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmamalısınız. Hissettiklerinizi açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel.


15 Eylül 2013 : Dışardan bakışla gelen eleştirileri, öğütleri dikkate almalısınız.Bağlanma düşüncesi sizi ürkütüyor. Bu korkuyla harika giden ilişkinizi, sorunlu bir ilişki haline getirmemelisiniz.


15 Eylül 2012 : İkili ilişkiler ve evlilikler açısından hareketli bir gün. Ortaklaşa konularda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bugün daha esnek olmaya bakın. Hoş paylaşımlar yaşayabileceğiniz ortamları tercih etmeye gayret gösetrin. Bulunulan yerin diyaloglara etkisini unutmayın.


15 Eylül 2011 : Sevgilinizin bazı özel zevklerinize tepkisi var. Bunun ne şimdi, ne ilerde sorun olmayacağını düşünüyor, onun buna alışacağını sanıyorsunuz. Yanıldığınızı önümüzdeki günlerde anlayacaksınız gibi görünüyor.


15 Eylül 2017 : İş yerinizde yaşanmış olan ufak bir ağız dalaşını özel hayatınızdaki insanlara anlatmak isteyecek, bu şekilde rahatlayacaksınız. İşleriniz aslında hiç de fena gitmiyor.


15 Eylül 2016 : Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.


15 Eylül 2015 : Parlak zekanız kendini her konuda ortaya koyuyor. Sürekli kanıtlamaya çalıştığınız şeyler sizi moral yorgunluğuna götürebilir. Hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirlerin uzun vadeye ihtiyacı olacak.


15 Eylül 2014 : İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir. Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.


15 Eylül 2013 : Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor. Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz.


15 Eylül 2012 : Kendinize çeki düzen vermek ve iş ortamında daha verimli sonuçlar elde edebilmek için çalışabilirsiniz. Öğleden sonra saatleri bunun için elverişli. Size gelecek yardım taleplerine zaman ayırmaya çalışmalısınız. İlerisini düşünün.


15 Eylül 2011 : Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.


15 Eylül 2017 : Maddi konulara tutarsız yaklaşımlar gösterebileceğiniz bir gün. Paranızı tutmakla harcamak arasında gidip geliyor olabilirsiniz. İleriyi düşünerek hareket etmek en doğru seçim olacaktır.


15 Eylül 2016 : Bugün çevrenizle iletişiminizde bir artış gözleyebilirsiniz. Parasal konularda bir rahatlama mümkün ve bazı hisseli işlerle ilgili olumlu haberler alacaksınız.


15 Eylül 2015 : Çok bunaltıcı. Ama bu durum kalıcı görünmüyor. Hatta uzun ömürlü de görünmüyor. Bugün bir para tartışması, içinde siz olmadığınız halde, sizinde adınız anılarak büyüyor. Bu sıkıcı tartışmaya akşam olmadan siz de katılmak zorunda kalacaksınız.


15 Eylül 2014 : Bu günlerde kısmi rahatlamalar getirecek para girdileriniz var. Haklı endişelere dayalı küçük hesaplar, çapınızı aştığı düşüncesiyle bazı büyük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.


15 Eylül 2013 : Kazancınız size yetiyor, gerek iş yaşamınızda gerekse aşk yaşamınızda büyük paralara ihtiyaç duyuyorsunuz gibi görünmeniz anlamsız. Daha iddiasız bir tarzla, her şey yolunda gidebilir.


15 Eylül 2012 : Parasal konularda değişik yaklaşımlarınız olabilir. Sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda zaman zaman açılabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçerek güvenlik duygunuzu tatmin etmek istemeniz mümkün.


15 Eylül 2011 : Borç isteyen tanıdığınız herkese dağıttığınız paraları geri toplamakta güçlük çekiyorsunuz. Bu yüzden yaşadığınız maddi sıkıntı yüzünden kendinize kızıyorsunuz.


15 Eylül 2017 : Bugün kişisel konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Yanılmaya açık bir gündesiniz.


15 Eylül 2016 : Kimi tartışmalardaki tavrınız, insanların dikkatini savunduğunuz fikirlerden daha çok çekebiliyor.


15 Eylül 2015 : Küçük gibi görünen kırılmalar, ciddiye alınmadığında probleme dönüşebilir. Size karşı oluşan duygusal bir birikim var. İyi niyetli değil ve önünü kesme şansınızı kaybetmiş görünüyorsunuz.


15 Eylül 2014 : Kafanızda yeni, yeni şekillenen bir oluşum, esas olarak dışardan itelemelerle sizi içine alabilir. İyi düşünmeniz gerekiyor.


15 Eylül 2013 : Sevgilinizin yakınlarıyla yakınlaşma çabalarınızın bir çoğu abartılı görülebilir. Ne kadar içten olsanız da bazı sevgi gösterilerinizde aceleciliği bırakmalısınız.


15 Eylül 2012 : Bugün kendinizle ve sağlığınızla daha çok ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz. Eğer süregelen problemleriniz varsa harekete geçmeniz de faydalı olabilir.


15 Eylül 2011 : Neticesini hatalı tahmin ettiğiniz bir kararı vermek üzeresiniz. Bu konuyu, uyarılara önyargılı bakmadan yeniden bir düşünmeniz gerekiyor.


15 Eylül 2017 : Sizin gayretiniz, fikirleriniz ve yol göstericiliğiniz sayesinde bir arkadaşınız gücünü toplama ve sorunlarıyla mücadele etme şansı yakalayabilir. Dinleyici olmaktan öteye gidin ve isteniyorsa akıl veren kişi konumuna geçin.


15 Eylül 2016 : Yüreğinizi kıpır kıpır ettiren bir aşk aklınızı başınızdan alabilir. Ancak heves ve gerçeklikler dengesini iyi yapmanız gerekiyor. Varsa çocuğunuzla ilişkinizdeki aksaklıkları yeniden yapılandırmanız gerekebilir bugünlerde.


15 Eylül 2015 : Sevgilinizle yaşayacağınız görüş ayrılıklarıkonusunda dikkatli olmanızgereken bir gündesiniz. Eğer kalbinizboşsa bugün uzun soluklu birilişkiye adım atmak için şans ve yıldızlar sizdenyana. Çevrenizdeki herkes sizin kadar güvenilirdeğil. Kendinizi şans oyunlarına kaptırmayın.


15 Eylül 2014 : Bugün karşılaştığınız, şahit olduğunuz bir haksızlığa karşı dilinizi tutmakta zorlanabilirsiniz. Ancak yarım yamalak bir bilgi ile hukuk mücadelesine girmeyin. Olayın aslını öğrenmek ve objektif olabilmek adına sabır gösterin.


15 Eylül 2013 : Anne-babalar çocuğunuzla iletişiminizi yeniden düzenlemek için elverişli bir gün. Eğer otorite kuracağım derseniz işiniz zor. Tam tersine arkadaşça ve anlayışla yaklaşırsanız karşılığını saygı ve sevgiyle alabilirsiniz.


15 Eylül 2012 : Motivasyon gücünüz çok iyi. Ay’ın bulunduğu konum aşk ilişkinizde bazı yeniliklere neden olacak. Ayrıca duygusal bağlarınız güçlenecek. Sevdiğiniz kişiyle Onunla bir çok sosyal aktiviteye imza atabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız. Beklediğiniz haber yakında geliyor.


15 Eylül 2011 : Her olumsuz olayda kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Çevrenizdeki insanlar aldıkları kararlar neticesinde üzülür ya da sevinirler. Siz bunları dert etmeyin. Bugün aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız.


15 Eylül 2012 : Çevre ilişkilerinizi yenileme gereği duyuyorsunuz. Uzun süredir planladığınız fakat cesaret bulamadığınız çalışmalarınız için uygun bir gün. Kardeşlerle yapılan işbirlikleri gündeme gelecek. Aile içi ve komşularla olabilecek sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Bazı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir dikkatli ve sakince aşmayı denemelisiniz.


15 Eylül 2017 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


15 Eylül 2016 : Başkaları ile ortak hareket ettiğiniz temalarda değişiklik yapabilirsiniz. Zira yeni organizasyonlarda yer almanız yeni sorumluluklar getirmekte. Destek görmenizin yanı sıra, sosyal ilişkilerinizi genişleteceğiniz fırsatlar var. Yeni arkadaşlıklar edineceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Yaratıcı konularda aradığınız değişim ise size farklı konular üzerinden ilerleme şansı veriyor.


15 Eylül 2015 : Yorucu ve değişken şartlara hazır olmalısınız. Özellikle bugün işlerinizi ilerletmek açısından planlarınızı gözden geçirmeniz gerekecek. Son derece somut işler çıkarabilir, yerleşimle ilgili değişiklikleri hayata geçirebilirsiniz. Ancak iş hayatında ve kariyerde yaşanabilecek değişiklikler söz konusu. Ãœstlerle ilişkilerin getirdiği sorunlara rağmen kişiliğinizle dikkat çekebilirsiniz.


15 Eylül 2014 : Rekabet ve kariyer konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize dair daha esnek davranmanız gerekebilir. Özellikle planlarınızı hayata geçirirken sakin ve sabırlı olmanızda fayda var. Bugün üstlerinizle olan iletişiminiz açısından dikkatli olmalısınız. Diplomatik olun ve tartışmalardan sakının.


15 Eylül 2013 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


15 Eylül 2012 : Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


15 Eylül 2011 : Sorumlulukların ve kısıtlamaların arttığı görünüyor. Kendi kaynaklarınızı zora sokacak gelişmeler endişe yaratabilir. Gelirlerinizde azalma yaşadığınız bu dönem ölçülü olmanızda yarar var. Özellikle kredi kullanımında beklenmedik tatsız gelişmeler sizi meşgul edecek. Kendi haklarınızı korumakta bazı güçlükler hayatınıza bazı endişeler taşıyacaktır.


15 Eylül 2017 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


15 Eylül 2016 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


15 Eylül 2015 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


15 Eylül 2014 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


15 Eylül 2013 : Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.


15 Eylül 2012 : Sizin dışınızda gelişen pek çok konu oldukça yıpratıcı zamanlar getirdi. Şimdi hazırlıklarınızı tamamlamalı gün ortasından sonrasına bakmalısınız. Ay burcunuza yerleştiğinde olaylara hakim olma şansınız var. Daha bilinçli kararlar almayı başaracaksınız. İlişkilerde önünüzü kesen belirsizlikler ise dikkate alınmalı. İş hayatında başlayan yenilenme süreci ile adımlarınız hızlanacak.


15 Eylül 2017 : Bugünlerde iş sizin için çok önemli ve beklentilerinizi yüksek düzeyde tutmanızda fayda var. Her istediğinizi elde edecek hırs sizde mevcut.


15 Eylül 2016 : Kartınız Araç... Kaderinizle ilgili kararları başkalarının vermesine fırsat vermemelisiniz. Siz aklı başında bir kişiliğe sahipsiniz. Bugün mali konuları gözden geçirmelisiniz.


15 Eylül 2015 : Vaktinizi sosyal yaşantınıza ayırabileceksiniz ve çok daha zinde olacaksınız. Her zaman aşka vaktiniz var. Bugün size ve partnerinize iyi gelecek.


15 Eylül 2014 : Yeni başladığınız ilişkinizde bugün her şey yolunda gibi görünüyor. Oysa diğer günler bu durum değişebilir.


15 Eylül 2013 : KALICI ilişkilere yönelme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Duygularınız değişiklik gösterebilir. İş konusunda sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.


15 Eylül 2012 : Kartınız Zenginlik... Olanaklarınızı kullanırken biraz lükse kaçtığınızı fark etmelisiniz. Elbette ki istekleriniz olacak ancak sırasına koymalısınız. Her şey bir anda olmaz biliyorsunuz.


15 Eylül 2011 : Gözünüz pek, bir hayli cesaretlisiniz. Bir şeyleri durup dururken kanıtlamaya çalışıyorsunuz.


15 Eylül 2017 : Uzun süredir yaşadığınız duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.


15 Eylül 2016 : Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor. Her şeye rağmen ilişkiyi hareketlendirme çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. Zaman zaman kapris olarak gördüğünüz tavırları anlamaya çalışın.


15 Eylül 2015 : Aşkı çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sadece eğlenmek için bir şeyler yapabilirsiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız negatif görevlerde kendi ilkelerinizden vazgeçmeyin.


15 Eylül 2014 : İçinizdeki huzursuzluğu, partnerinize yansıtmamaya çalışın. Biraz yalnız kalmak, kendinizle ilgilenmek iyi gelebilir. İş konusunda sizi destekleyenler var. Özellikle katılacağınız bir iş toplantısında saygı duyduğunuz birinin sizi takdir etmesi yatırımlarınız konusunda sizi cesaretlendirecek.


15 Eylül 2013 : Sevgilinizle çok romantik bir gün sizi bekliyor. Biraz daha paylaşımcı olursanız, partneriniz hem ona değer verdiğinize inanacak hem de üzerine düşeni yapmakta tereddüt etmeyecektir. İş hayatında şanslı olduğunuza inanıyorsunuz.


15 Eylül 2012 : Sevgilinizin sabrını taşırmaktasınız, sözünüzü yerine getirmek için bundan daha şanslı, daha elverişli bir gün olamaz! Cesur olun, hiçbir kötü sonuç doğmayacak. İşinizde bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed