Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

15 Kasım 2015 : Kim olduğunuzu, yeteneklerinizi, avantajlarınızı, nelere sahip olduğunuzu ve ne istediğinizi sorguladığınız bugünlerde, gezegenler size işaretleri okumanız ve ilerlemeniz için olanak sağlıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabaha karşı meydana gelen Ay’ın son açısı sabah saatlerinde, aşırı harcamalardan, abartılı tavırlardan, aşırı hareketlerden veya fazla kibirli çıkışlar yapmaktan kaçınmamız gerektiğini hatırlatıyor. Ardından gelen süreçte ise, kararsızlık, ne yapacağını bilememe durumu, ya da belirsizlik gibi durumlar söz konusu olabilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Kasım 2014 : ‘’Bükemediğin eli öpeceksin’’ lafını hatırlayarak, politik gitmenin faydasını görebileceğiniz günler. İş deki durumunuzu veya imajınızı etkileyecek adımlar atmadan önce, fikirlerinizi güvendiğiniz kişilerle paylaşmanızda fayda var. Değişimin başlangıcında olabilirsiniz, dikkatli ilerlemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Güneş ve Jüpiter arasındaki olumsuz açı, kendimizi fazla önemseyebileceğimizi ya da karşımızdaki kişileri hafife alabileceğimizi gösteriyor. Dikkatli hareket etmeliyiz. İlişkilerde sorumluluklar artabilir veya ilişkide kısıtlanmış hissedebiliriz. Bizi belli konularda tatmin edebilecek bazı seçeneklere sahibiz. Ancak, hangisinin daha verimli olabileceğini görmekte zorlanıyoruz. Burada asıl önemli konu ise, daha hızlı hareket edebilmek. Zira, bu alternatiflerimizin sunduğu fırsatlar kısa bir süre için geçerli gibi görünüyor.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Kasım 2013 : Büyük planlarda eksikler olduğunu fark edebilirsiniz veya çıkan sorunları çözmeniz gerekebilir. Belli gruplara dahil olmanız ileride size büyük şans getirebilir. Sezgileriniz hangi yoldan gitmeniz gerektiği konusunda sizi yanıltmayacaktır. Eskiden birlikte çalıştığınız bir kişiyle karşılaşmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İlişkiler zorlanıyor, alışılmadık veya beklenmedik davranışlar ya da olaylar, sıra dışı gelişmeler söz konusu olabilir. Baskıcı durumlar sıkıntı yaratabilir veya aniden gelişen durumlar üzerimizde baskı yaratabilir. Belli konularda kontrolü ele almak veya tamamen olay yerini terk etme eğilimi göstermek isteyebiliriz. Ancak, aslında olan biteni akışına bırakmak ve olaylardan çıkarılacak dersleri almak, mesajları okumak veya kendimizle ilgili ortaya çıkan içsel bilgilerle yüzleşmek daha doğru olacaktır. Ardından yaşanmış olumsuzlukların ve konunun gerektirdiği bakım, onarım veya yardım işleriyle uğraşabiliriz.


15 Kasım 2012 : Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Bugün bazı duygusal patlamalara da açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık olabilir. Yeni bir tanışma olacak. Bu kimse sosyal çevrenizden ya da sosyal statü açısından önemli konumda olan birisi olabilir. Bu günlerde şans oyunları ve şansa başlı bütün konulardan uzak durmalısınız.


15 Kasım 2011 : Eğer geçmiş günlerdeki bazı olumsuz etkiler yüzünden eşinizle gerilimleriniz olmuşsa, bugün onların tamamen ortadan kalktığını görebilirsiniz. Eğer istifade edebilirseniz bugününüz sizin için her yönden ilerletici olacaktır. Bununla beraber bazı gereksiz harcamalara ve savurganlığa da eğilimlisiniz. Dostlarınıza gereğinden çok ikramda bulunabilir, bir yerde oturuldugu zaman hesabı üstlenebilirsiniz. Aslında rahat bir dönemde olduğunuz için, israfa kaçmadıgınız sürece bu tutumlarınızdan zarar görmeniz fazla olası değildir.


15 Kasım 2017 : Üretkenliğinizin belli sınırlarda sıkışıp kalması, sizin hatalı seçimleriniz kadar dışınızdaki etkilerle de alakalı. Bununla ilgili olarak belirginleşen destek eğilimleriniz, beklemediğiniz kişilerde ilgi görebilir. Sosyal hayatınıza getirmeye çalıştığınız hareketlilik, belli bir ölçüde tutmaya çalıştığınız standardınızı olumsuz etkileyebilir.


15 Kasım 2016 : İş, aşk ve sosyallik dengeleriniz mükemmel, hepsini bir arada yürütebiliyorsunuz. Epeyce zamandır içinde olduğunuz bir uğraşın, bir anda hayatınızın ilklerinden olması çok mümkün. Bu gelişme sizi yeni tasarımların içine sokabilir.Yakın dostlarınızı biraz risk taşıyan bir katılıma dahil etme çabalarınız var. Umduğunuz katılımı sağlayamayabilirsiniz.


15 Kasım 2015 : Bugünlerde içinizde özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşmak isteği duyabilirsiniz. Bu isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek. Ama zaman ayırmakta güçlükleriniz olacak. Bugün akşama doğru bir arkadaş toplantısına çağrılabilirsiniz. İçinizdeki genel yorgunluğu yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu.


15 Kasım 2014 : Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde.


15 Kasım 2013 : Özel yaşamınızda da işinizde de önemli sorunlar taşımıyorsunuz. Ama yakınlarınızın, son zamanlarda en küçük problemleri bile büyüttüğünüze dair düşünceleri var. Zor bir insan imajı, size denk düşmüyor. Bugünlerde tanıştırılacağınız ilginç kişiliklerle dostluklar geliştirme çabalarına girebilirsiniz. Kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz günler geçirebilirsiniz.


15 Kasım 2012 : Yakında sevinçleriniz var. Eğer kapıyı aralarsanız, ilginç biri size mutluluğa giden yolu gösterecek. Çok büyük bir arkadaş kalabalığı içinde hissettiğiniz dönemsel yalnızlıklar, yaşadığınız son olaylardan kaynaklanıyor olabilir. Ama içinizdeki bu burukluğu yavaş, yavaş azaltacaksınız. Uzun arkadaşlıklarda bile önyargıların, şartlanmışlıkların kolayca yok olmadığına tanık olacaksınız.


15 Kasım 2011 : Bugün sizin sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri sizi biraz uçarı buluyor ve bunu sorun ediyor. Ona sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor, buna ihtiyacı var.


15 Kasım 2017 : Yeni ilişkinizle ilgili kaygılarınız var. Bu ilişkiyi hemen kesmek istiyor, ama yapamıyorsunuz. Partnerinizin sizi endişelendiren olumsuzlukları yanında, çok da etkilendiğiniz bir sempatikliği var.


15 Kasım 2016 : Bugünlerdeki psikolojiniz bambaşka bir şekle bürünebilir. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önünde bir set oluşturmuş gibi. Ama hiçbir şeyin unutulmaz olmadığını çok yakında anlayacaksınız.


15 Kasım 2015 : Aşk hayatınızda heyecanları gerilerde bırakmışsınız. Başınızı ağrıtmayan bir ilişki olması size yeterli geliyor. Çatışmalar, güvensizlikler, kıskançlıklar yaşamak istemiyorsunuz. Bu korkuları barındırmayan, kendi adınıza doyumlu bir ilişkiniz var.


15 Kasım 2014 : Aşkın, her şeye rağmen yaşanılası bir duygu olup olmadığı konusunda bir zihin karmaşası yaşıyorsunuz. Yüreğinizde kabaran yeni duyguların gelişimini biraz da endişeyle izliyor gibisiniz.


15 Kasım 2013 : Gün içinde yaşanan alakasız problemlerin ilişkinizi etkilememesine gayret sarf etmelisiniz. Birlikte çağırılacağınız arkadaş topluluğunda, aranızdaki küçük gerginliği yok edeceğiniz bir ortamda olacaksınız.


15 Kasım 2012 : Duygusal olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ancak beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birlikte geleceğinize ilişkin planlar yapabileceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilir hoş ortamlara gidebilirsiniz. Sorunlarınızdan önemli ölçüde uzaklaşacağınız bir gün geçireceksiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı sevdiğiniz kişiye olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz. Ortak idealler ve ortak amaçlara sahip olmanız ikiniz içinde bugün önemli olacaktır.


15 Kasım 2011 : İşine ayırdığın zamanı problem ediyorsunuz ama belli etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Bugün size zaman ayırmak istiyor ama siz kararsız kalacaksınız.


15 Kasım 2017 : Gururunuzu okşayan duyumlar sizi ateşliyor. Bugün, sonradan üstün yetenekli olarak tanımlayacağınız biriyle tanışacak, gelecekteki ilişkilerinizde mesleki kazanımlar sağlayacaksınız.


15 Kasım 2016 : Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz. İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor, ama bu bir yanılsama.


15 Kasım 2015 : Bıktırıcı bir işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.


15 Kasım 2014 : İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük. Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz


15 Kasım 2013 : Ortak umutlar, beklentiler içinde olduğunuz insanlardan olumlu elektrikler alıyorsunuz. İşyerinizdeki gelişmeler sizi canlandıracak. Gelecek günler için umutlanacaksınız ve bu sizin temponuzu olumlu yönde etkileyecek.


15 Kasım 2012 : Küçük ancak hoş sürprizler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sizin için keyifli olabilecek haberler alabilirsiniz. İşinize ilişkin çalışmalarınız artacaktır ancak dinlenip,rahatlamaya da fırsat bulacaksınız. Beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz ve kısa süreli bazı planlar yapabilirsiniz. Zihninizin çok iyi çalışacağı bir gündesiniz. Zihinsel bazı aktivitelerle ilgilenebilir ve oldukça yerinde kararlar alabilirsiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz.


15 Kasım 2011 : Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz. Bugün yine bir iletişim sorunundan rahatsız olabilirsiniz.


15 Kasım 2017 : Gönlünüz zengin. Bununla çelişik gibi görünen kendinize yönelik korumacılığınız da çok yerinde. Yere sağlam basma eğiliminizin altında anlaşılır gerekçeler yatıyor.


15 Kasım 2016 : Maddi konularda dikkatli davranacağınız ve harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili kaynakları arttırarak maddi durumunuzu da sağlamlaştırmayı başaracaksınız. Karşınıza yeni bazı teklifler çıkabilir, bu teklifleri çok iyi bir şekilde değerlendirmeye çalışın.


15 Kasım 2015 : Parasal konularda ne kadar tutumlu davransanız da bir türlü dilediğiniz rahat kavuşamıyorsunuz. Düzenli ödemelerinizi yaptığınız zaman size para kalmadığını görüyorsunuz.


15 Kasım 2014 : Yakınlarınızın, size harcamaları azaltmanız anlamında verdikleri destek hiç de azımsanacak gibi değil. Yakında bir para haberiniz olabilir. İlginç tasarruf yöntemleriniz pek yarar getirici görünmüyor.


15 Kasım 2013 : Biraz gergin sürdürdüğünüz bir para ilişkisinde, karşı tarafta hissedeceğiniz pişmanlıklar sizi yumuşatacak. Sizi masraftan korumak isteyen uyarılarda, söylendiği gibi çekemezlikler yok.


15 Kasım 2012 : Maddi konularda rahat bir gün geçireceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı yeni düşünceler geliştirmeye çalışacaksınız. Elinizdeki imkanları artırabileceğiniz bir gündesiniz.


15 Kasım 2011 : Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça işinize yaradı. Aynı kararlılıkla devam etmek istiyorsunuz. Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz.


15 Kasım 2017 : Yeni projeler üretme aşamasındasınız. Yaratıcılığınızı bu sıralar ön planda tutmanızda yarar var.


15 Kasım 2016 : Birtakım iş bağlantılarınızda bilgilendirildiğiniz ölçülerde iyi ilişkiler içinde değilsiniz. Bugünlerde mutlaka ele alıp çözmeniz gereken problemlerle karşılaşabilirsiniz


15 Kasım 2015 : Bugünlerde bazı arkadaşlarınız sizden uzaklaşabilir. Bir arkadaşınızla bağımlılık derecesindeki yakınlığınız, dost çevrenizde gizli bir kırgınlık yaratıyor. Bazı dengeleri korumayı bilmelisiniz.


15 Kasım 2014 : Gönlünüzü sürekli hoş tutan bir arkadaşınızın, çıkarcı olduğuna dair duyumlar alıyorsunuz. Bunu dikkate alıyor, ama bu konuda onunla konuşmayı onur kırıcı bir davranış olarak görüyorsunuz.


15 Kasım 2013 : Kuşkuculuğun size yararı olmadığını biliyorsunuz. Bugünlerde anlayış ve iyimser yaklaşımlar size iyi gelecek.


15 Kasım 2012 : İstediğiniz şeylere ulaşmak için olumlu adımlar atabileceksiniz ancak acele etmemeniz gerekiyor.


15 Kasım 2011 : Önünüze bir eğitim fırsatı çıkabilir. Değerlendirme konusunda çok gönülsüzsünüz ama işinize çok yarayacağından emin olmalısınız.


15 Kasım 2017 : Şansın sizden yana olduğunun farkına varabilirsiniz bugün. Aslında siz isteseniz maddi ve manevi desteği esirgemeyecek kişiler var hayatınızda. Bugün bu fırsatları kullanın. Siz istemesiniz de bu fırsatlar karşınıza çıkacak ve hayatınızı kolaylaştıracak destekler size doğru akacak.


15 Kasım 2016 : Mücadele etmek kavga demek değildir. Bunu çözemeden işinizde verim alamazsınız. Maddi kayıplarınız artıyor. Sevdiğiniz kişi sizden biraz daha ilgi bekliyor. Şans oyunlarında olumlu bir günde bulunuyorsunuz. Çıkacağınız kısa bir seyahata sayesinde üzerinizdeki stresten tamamen kurtulacaksınız.


15 Kasım 2015 : Polemiklere açık konuşmaların geçtiği arkadaş toplantılarına davet edilebilirsiniz . Herkesin farklı şeyler konuştuğu, odaklanma şansı bulamayacağınız görüşmeler gerçek anlamda size bir şey katmadığı gibi vakit kaybı olur.


15 Kasım 2014 : İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnız-lıkta bulamazsınız. Birilerine güvenmeye çalışın. Aşırı şüpheci tutum izlemeniz insanların sizden uzak durmasına neden oluyor. Yeni geliştireceğiniz projeleriniz iyi geçecek görüşmelerin ardından hayat bulup, kariyerinizde artı bir katkı sağlayabilir.


15 Kasım 2013 : Yakın çevrenizle aranızda onarılması gereken bazı sorunlar bugünlerde iyice depreşebilir. Eğer gerekiyorsa her şey masaya yatırılıp çözüm arayışına girilebilir. Doğru iletişim için belki de bazı bağları koparmanız gerekecek.


15 Kasım 2012 : Para ihtiyacınız bu aralar fazla. Daha çok gelsin ve kaynaklar artsın istiyorsunuz. Cebinizdekinin hesabını yapmak da bazen “nasıl olsa geliyor” rehaveti nedeniyle zor oluyor. Bugün geleni harcamadan cüzdanınıza koyun bakalım. Biraz dursun ki gelecek olan tutara da yol göstersin.


15 Kasım 2011 : Duygularınızı sevdiğiniz kişiyle paylaşmak, birbirinize karşı olan aşkınızı daha da büyütür. Ona ne kadar bağlı olduğunuzu söylemek yeterli olmaz, bunu davranışlarınızla da göstermelisiniz. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir edileceksiniz.


15 Kasım 2012 : Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz.


15 Kasım 2017 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


15 Kasım 2016 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


15 Kasım 2015 : Toplumun genelini kavrayan bir bilinçle yeni sorumluluklar alıyorsunuz. Sağduyulu yanlarınız başkalarının desteğini rahatlıkla kullanabilecek güçte olacağınızı anlatıyor. Başlayacak yeni organizasyonlar, grup çalışmalarında yer alacağınız şartları oluşturabilir. Hayal gücünüzün en üst noktada seyrettiği bu günlerde yaratıcılığınız öne çıkacak.


15 Kasım 2014 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


15 Kasım 2013 : Ağır çalışma temponuz nedeni ile enerjinizi daha dikkatli kullanmalısınız. Aşırı yorgunluklar yaşadığınız bu günlerde biraz ara vermek, kişisel konularda sizi sorumlu kılan işlerle meşgul olma zamanı. En azından üzerinde çalıştığınız konuları tamamlamak için zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonunda ortaklaşa işlerde yeni işbirlikleri içine girebilirsiniz.


15 Kasım 2012 : Para konularında daha geniş imkanlar peşindesiniz. Ancak daha tutarlı ve çalışkan olmanızda yarar var. Eldeki nakit kaynakların yatırıma yönelik olması adına dikkatli adımlar atmalısınız. Zira son dönemde artan harcamalar bütçenizde açıklar yaratmış durumda. Daha fazla çalışıp birikim yapmaya yönelmelisiniz. Temkinli olmanız halinde olumlu sonuçlar alınabilir.


15 Kasım 2011 : Size destek veren etkiler sürmekte. Hayatınıza girecek yeni kişilerden çok farklı şeyler öğrenebilirsiniz. Önemli birtakım tavsiyeler ve görüşlerden yararlanma şansınız olacak. Yurt dışı bağlantılı konularınızda esnek olmalınız, düşüncelerinizde önemli yenilenmeler getirecektir. Hayat görüşünüzü etkileyen ve değiştiren bağlantılar kurulabilir.


15 Kasım 2017 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


15 Kasım 2015 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


15 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


15 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


15 Kasım 2012 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


15 Kasım 2017 : AŞK: İradesine hakim kişilersinizama aşk konusunda bir hayliseçici olmanızdan dolayı birtürlü sevdiğiniz kişi ile aranızıdüzeltemiyorsunuz. Bugün çokfazla onunla haşır neşir olarakisteklerde bulunmayın.PARA: Para konusunda aklınıza estiği gibidavranırsanız yarının zor şartlarını hazırlamışolursunuz. Harcamalara dikkat edin.SAĞLIK: Titizlikle sağlığınıza eğilin. Bugün gıdazehirlenmesi veya mide bulantıları görülebilir.


15 Kasım 2016 : Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor. İsteklerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


15 Kasım 2015 : K: Bugün karşı cins sizinlenasıl ilgileneceğini iyi biliyorve dikkat çekmeyibaşarıyorsunuz. Aşk sizlerepsikolojik destek oluyor veaşksız yaşayamıyorsunuz. Karşıcinsi kışkırtan bir yönünüz var.İŞ: Bugün alacağınız bir takım eleştiriler sebebi ilebiraz üzülebilirsiniz. İş arkadaşlarınızı hafifealmayın. Yoksa işinizden olabilirsiniz.SAĞLIK: Sinir bozukluğu yaşayabilirsiniz.Olayları akışına bırakıp izlemeyi tercih ederseniz.


15 Kasım 2014 : Örf ve adetlerinize çok düşkün olmanız ailenizi mutlu ediyor. Kendi hayatınız olduğunu da unutmayın.


15 Kasım 2013 : Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.


15 Kasım 2012 : Kartınız Yıkılan Kule... Özellikle evli olanlar da büyük şaşkınlık yaratacak konular ortaya çıkabilir. Aman siz bu konulardan uzak kalmalısınız. Çevresel baskıları kulak ardı edin.


15 Kasım 2011 : AŞK: Tam bir dönüm noktasısizin için. Sosyal çevrenizle vepartnerinizle olan ilişkilerinizsize yeni başlangıçlar sunacak.Mutlusunuz ancak onu korumakda bir marifettir unutmayın.PARA: Maddi açıdansıkıntılarınızı geride bırakmış olmanız, size çokyoğun mutluluk yaşatmakta. Bugün işinizdenbaşka hiçbir şeyi düşünme niyetinde değilsiniz.SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili bazı şüphelere girerekbugün bir hastaneye gidebilirsiniz.


15 Kasım 2017 : Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi sandığınız kadar mutlu etmiyor olabilir. Baş başa kalmak, onun sizden tek isteği. Kariyerinizi ilgilendiren konularda, işbirliği yaptığınız insanlarla, sizin aranızda çıkması muhtemel bazı anlaşmazlıklarda, hakkınızı, hukuki yollardan aramaya karar vermeniz gerekebilir.


15 Kasım 2016 : Sevgilinize karşı davranışlarınızda aşırı kontrollü olmak yerine, ölçülü bir tavırla kendinizi ifade etmenizde fayda var. Bir türlü üzerinizdeki kararsızlığı atamadığınız için endişelerden de kurtulamıyorsunuz. İki cazip teklif ardarda günün saatleri arasına serpilmiş.


15 Kasım 2015 : Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.


15 Kasım 2014 : Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.


15 Kasım 2013 : Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.


15 Kasım 2012 : Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed