Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Mayıs Hangi Burç?


Burcunuz Boğa,

Geçmiş Yorumlar:

15 Mayıs 2015 : Bazı sırları paylaşmamanız paylaşmanızdan daha hayırlı sonuçlar doğurabilir. Başkaları hakkında bildiklerinizi paylaşmanız durumunda imajınıza zarar verebilirsiniz. Çok fazla görev veya sorumluluk alamamanızda veya kaldırabileceğinizden fazla yüke talip olmamanızda fayda var. Gerçekçi olmanız ve beklentilerinizde hayal kurmamanız durumunda daha faydalı sonuçlar elde edebilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Mayıs 2014 : Bazı meslektaşlarınız veya iş birliği ya da ilişki içinde olduğunuz kişilerle tartışmalara girmemek için çaba göstermenizde fayda var. Aşk hayatınızda v sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde dikkatli konuşmanız gereken günler. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.


15 Mayıs 2013 : Karşınızdaki kişiler söylediklerinizi veya yaptıklarınızı hemen anlayamayabilirler, on dakika sonra tekrar şansınızı denerseniz, fikirlerini değiştirmeye eğilimli olduklarını görebilirsiniz.


15 Mayıs 2012 : Son derece uyumlu işbirlikleri içindesiniz, uyumlu kombinasyonlar yapabilir, birbirine uyum sağlayamayan kişileri bir araya getirebilirsiniz.Bu dönemde yöneticilik vasıflarınız son derece güçlü. Her konuda yönetimi ele geçirmeniz olasıdır. Bu dönemde işveren veya amirinizle iyi ilişkiler içindesiniz fakat resmi makamlarla ilgili işleriniz varsa biraz uğrnştıncı olabilir. Para açısından güçlüsünüz.


15 Mayıs 2011 : Bugün duygusal açıdan hassas olacağınız bir gündesiniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınızdan biraz uzaklaşarak kafanızı dinlemeyi tercih edebilirsiniz. Böylece duygularınızı yeniden gözden geçirerek, daha sağlıklı kararlar alma şansını yakalayabilirsiniz. Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır. Bugün dolandırıcılık ve hırsızlık gibi şeylere karşı dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınız kavgalı da olabilir, mutlu da olabilir. Aşırı uçlar arasında sallantıdasınız.


15 Mayıs 2015 : Aile ilişkilerinizdeki değişik görüşleriniz, sonuç getirildiği ölçülerde sempatiyle karşılanmıyor. Bu ilişkilerde kendinizi daha iyi ifade edebilme yollarını aramalısınız. Bu sıralar uzun bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olabilir. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek.


15 Mayıs 2014 : Yeni ortamlara girebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Girdiğiniz bu ortamlarda etkileme gücünüzü kullanabilir ve bazı kimseleri etkileyebilirsiniz. Ailenizden alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberler genelde olumlu olacaktır. Dostlarınızdan beklediğiniz haberler bugün size ulaşamayacak.


15 Mayıs 2013 : Kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırdığınızı düşünen dostlarınızla, bugünlerde kuracağınız yakın diyalog, sizi doğru istikametlere götürebilecek. Hatalı seçimler ve inatçılık, bugünlerde sizi küçük çıkmazlara sokacak gibi. Bazı gurur duyduğunuz özellikleriniz, ilerde sizi ciddi yalnızlıklara götürebilir. Komşu türü bir topluluk içinde yapılacak bir kabalık, sizi oldukça etkileyecek.


15 Mayıs 2012 : Yakın bir dostunuzun birtakım ilişkileriyle ilgili olumsuz tepkiler içindesiniz. Bu konuda sadece endişelerinizi belirtmeniz daha dostça olabilir. Önümüzdeki günlerde sizi güzel yakınlaşmalar bekliyor. Bu ilişkiler, zihninizdeki tüm yorgunlukları atabilir. Hayatınıza girmeye hazır yeniliklere karşı tutucu davranışlardan kurtulmalısınız.


15 Mayıs 2011 : Belli konularda hissettiğiniz haksızlığa uğramışlık duygusu, duygusal yönlendirmelere neden oluyor. Bu ilişkilerdeki değerlendirmelerinizde, sizin de birtakım haksızlıklar içinde olabileceğinizi düşünmelisiniz. Son günlerdeki birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, birtakım kararsızlıklar yaşamanıza yol açacak. Yakında toplu bir eğlencenin içinde olacaksınız.


15 Mayıs 2015 : Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini doğru saptamanız gerekiyor. Konuyu açıp işi varacağı yere vardırmanız için henüz erken olabilir.


15 Mayıs 2014 : Aşk hayatınızda çok dikkatsiz davranıyorsunuz ve sevgilinize karşı bazen anlamsız tavırlar sergiliyorsunuz. Bu duruma ilişkinizin sürmesi için dikkat etmelisiniz.


15 Mayıs 2013 : Yüreğinizdeki dalgalanmalar, aşka olan küskünlüğünüzün bir kandırmaca olduğunu gösteriyor. Cesaretiniz biraz kırık olması geçici. Cesaretinizi toplamak için gün sayıyorsunuz.


15 Mayıs 2012 : Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz ve duygusal olarak isteksilikler içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Ruh halinize daha çok karamsarlık hakim olacaktır ve nedensiz bazı kaygılar duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilecektir ve bugün bunları çözmeniz kolay olmayacaktır. Duygusa lkonularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.


15 Mayıs 2011 : Kendi kendinize sorup yanıtladığınız sorulardan doğru cevaplar almanız pek mümkün olmayacak. Sevgilinizdeki son değişikliklerle ilgili meraklarınızı açığa çıkartmalısınız.


15 Mayıs 2015 : Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Ama bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize yakınlık duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.


15 Mayıs 2014 : İş hayatınızda yorucu ve sıkıcı günler geçiriyorsunuz. Bu durum psikolojinizi olumsuz yönde etkiliyor. İş saatlerinin dışında kendinize bazı sosyal etkinlikler seçmelisiniz.


15 Mayıs 2013 : İşlere her zamankinden çok sarılmanız gerektiğinin farkındasınız. İşle ilgili problemlerde, bir arkadaşınızla biraz çelişkili görünüyorsunuz. Ama şu günlerde birçok şeyi sineye çekmeniz gerekebilir.


15 Mayıs 2012 : İş yaşamızda günlük rutin işlerinizde devam edeceğiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınzıla ilgili bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Dikkatinizi bir noktaya toplamanız ve düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız kolay olmayacaktır.


15 Mayıs 2011 : Karşılığını yeterince göremediğiniz iş yoğunluğunuzun, genel yorgunluğunuz ve moralsizliğinizdeki belirleyiciliği oldukça fazla. Dönem dönem içinizi dolduran isteksizliğin, temelindeki nedenlerle ilgili yanılgılarınız var.


15 Mayıs 2015 : Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi, yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açabiliyor.


15 Mayıs 2014 : Alış verişe harcadığınız paralar yüzünden acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak duruma geldiniz. Özellikle taksitli alış verişlerden kaçınmalısınız.


15 Mayıs 2013 : Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir.


15 Mayıs 2012 : Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve yeni masraflardan kaçınacağınız bir gündesiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamaya çalışacaksınız ve bu anlamda dikkatli olacaksınız.


15 Mayıs 2011 : Bugünlerde alacağınız para haberleri, sizi yeni düşünceler içine sokabilir. Günü geçen ödemelerinizle ilgili olarak, yakında sonuç alacağınız görüşmeleriniz olacak.


15 Mayıs 2015 : İlginç fikirlerinizin insanları gerebileceği tartışmalardan kaçınmalısınız.


15 Mayıs 2014 : Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Bu konuda soğukkanlı davranmalısınız.


15 Mayıs 2013 : Yaptığınız şakanın altında bir şeyleri ima ettiğiniz düşüncesi taşıdığınıza inanılıyor. Bu kırgınlığın önüne geçebilirsiniz, arkadaşınızın gönlünü almanız gerekiyor.


15 Mayıs 2012 : Canınızı sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve acele karar vermeniz gerekebilir. Çevrenize karşı biraz daha esnek davranmaya çalışmalısınız.


15 Mayıs 2011 : Sizi etkilediği konularda size yararlı olduğunu düşünen kişiler, farkında olmadan bazı kararlarınızı geciktiriyor. Zorlandığınız kararlarınızda birtakım etkilerden kurtulmanız, bu kararlarınızı kolaylaştıracak.


15 Mayıs 2015 : Aşkta zor kararların arifesindesiniz. Yaşam size ikili seçenekler sunuyor. İstekleriniz ve zorunluluklarınız arasında yenilenmeye nereden başlayabileceğinizi size duygularınızdan çok mantığınız gösterecek. İş ve para konusunda bugün endişe ve kuruntularınız tetiklenebilir. Sağlığınız iyi görülüyor..


15 Mayıs 2014 : Sebebi belirsiz bir gerginlik söz konusu olabilir bugün. Çekişmelerden maddi bir kazanç sağlasanız da ruhen bir fayda elde edemeyeceğiniz etkiler altında olacaksınız. Şifa teknikleriyle buluşmak için elverişli bir gün olabilir.


15 Mayıs 2013 : İletişim becerilerinizin işe yarayacağı bir gün. Konuşmalarınızla ve görüntünüzle dikkat çekme ve beğenilme şansınız oldukça fazla. Yapmak istediğiniz bir atılım varsa bunu yüreğinizdekileri ortaya koyarak aktarın çevrenize.


15 Mayıs 2012 : Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz. Etrafınızdan çabuk etkileniyor, problemlerinizi işinize yansıtıyorsunuz. Dostlarınızın desteğiyle birçok sorunun üstesinden geleceksiniz. Maddi yönden tutumlu olmanız gerekiyor.


15 Mayıs 2011 : Takıntılardan uzak kalarak önünüzü daha net görebilir, başarınızı şansa bırakmamış olursunuz. Duygusal anlamda size yaklaşıp hislerini ifade etmeye çalışanların girişimleri ayağınızı yerden kesmesin.


15 Mayıs 2012 : Güneş burcunuzda ilerlerken, sağlam ve kakarlı davranışlarınızla karşı cinse oldukça çekici ve güven verici geleceksiniz. Ortak çalışmalar içinde bulunduğunuz arkadaşlarınız arasında duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Motivasyonunuz oldukça yüksek seyrediyor. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.


15 Mayıs 2015 : İlişkilerin ve ortaklıkların hayatınıza yansımaları dikkate değer olmalı. Daha yenilikçi olmanız halinde sorunları aşma gücünüz var. Zira ilişkilerde esnek yanlarınızla dikkat çekmektesiniz. Eşin duygusal durumuna karşı anlayışlı olmayı deneyebilirsiniz. Maddi açıdan sizi zorlayan ortaklıkları yeniden ele almalısınız. İş hayatında yaşanan engelleri sabırla karşılamalısınız.


15 Mayıs 2014 : Bugün finans konularına odaklısınız. Yenilenme teması öne çıkıyor. Borçlarınızdan kurtulma ya da yeni yatırım fırsatları çıkabilir. Hem hızlı hem de dikkatlisiniz. Ortak paralarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gün içinde rahatlamanızı sağlayacak ve girişkenliğinizi arttıracak durumlarla karşılaşacaksınız.


15 Mayıs 2013 : İletişim gerektiren konular, önemli yazışmalar sizi oldukça oyalıyor. Kendinizi iyi organize etmeli somut düşünceler üretmelisiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz çalışmalar yanında zihinsel açıdan yük getiren konuların üzerinden geçmeniz gerekebilir. Kişisel adımlarınızı hızlandırmak, yakın çevreden gelecek destekle yeni kararlar almak kolaylaşıyor.


15 Mayıs 2012 : Önemli değişikliklere gidebileceğiniz şartlar var. Geleceğe dönük planları içine alan hedefler daha akılcı bir yol izlenerek değiştirilebilir. Düşüncelerinizi pek çok kişi ile paylaşmak ortak çalışmalarda akıcılık getirecektir. Sosyal yardım içeren çalışmalar daha fazla paylaşım içinde olacağınızı gösteriyor. Dostlarla olan güveniniz zaafa uğrayabilir.


15 Mayıs 2011 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


15 Mayıs 2015 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


15 Mayıs 2014 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


15 Mayıs 2013 : Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.


15 Mayıs 2012 : Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.


15 Mayıs 2015 : İçinizden geldiği gibi konuşmanız sizi şirin gösteriyor. Bazı anlaşmalarınız ertelenebilir üzülmeyin.


15 Mayıs 2014 : Kartınız İmparator... Yönetmeyi sevdiğinizi herkes biliyor ancak sizden bilgili insanların önünde saygıyla eğilmeyi de biliyorsunuz. Dinleme ağırlıklı bir gün sizin için.


15 Mayıs 2013 : Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.


15 Mayıs 2012 : Enerjik ve girişimcisiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızda ki sorunlar da böylece çözülmeye başladı. Kendinize iyi bir yol haritası çiziyorsunuz.


15 Mayıs 2011 : Partnerinizi kıskanmaktan vazgeçmelisiniz.O her zaman sizin yanınızda olacak. Kimsenin kalbini kırmamalısınız.


15 Mayıs 2015 : Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.


15 Mayıs 2014 : Ancak canınızı sıkmayın, çünkü her şey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. İdari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışın.


15 Mayıs 2013 : Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.


15 Mayıs 2012 : Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed