Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

15 Nisan 2018 : Aşk hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili baskılandığınızı hissedebilir kendinizi duygusal anlamda boşlukta hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda bazı problemler yaşayabilir ancak onların eğitim hayatlarıyla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.


15 Nisan 2017 : Bugün sizi oldukça heyecanlandıran bir öneriye para harcayabilir ya da yatırım yapabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmeden önce, yine de iyi düşünmeniz gerekiyor. Yatırımın kendisi çok cazip olabilir, ancak daha fazla kazanmak için doğru karar vermeniz gerekiyor. Yani bu yatırımdan kazanacaksınız, yalnız miktar, yapacağınız harekete bağlı olacak. Bugün karşı cins ilişkilerinde epey şanslısınız. Heyecanlı maceralar ve yeni birliktelikteliklere açıksınız. Bir aşk ilişkisine girmeniz ya da en azından sizi heyecanlandıracak bir flörte başlamanız olasıdır. Körlemesine yapacağınız işlerle kimseyi memnun etmeniz mümkün değildir. Herşeyi iyice anlamadan ne olursa olsun harakete geçmemelisiniz. İçlerinde önemli kimselerin de bulunabileceği ciddi bir toplantıya ya da sosyal aktiviteye katılabilirsiniz.


15 Nisan 2016 : Bugünlerde, anlaşmalar, önemli pozisyondaki kişilerle görüşmeler, müşterilerle randevular, atılacak imzalar, pazarlıklar, yatırımlar, maddi konuların yönetimi veya resmi evraklar ya da hukuki konular açısından elverişli görünüyor. Kısa seyahatler de gündemde olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Biraz huzursuz ve endişeli ruh halimiz olabilir veya bazılarımız biraz gergin veya uykusuz bir gece geçirmiş olabilirler, ama kontrol dışına çıkan veya çıkabilecek durumlara rağmen Merkür Jüpiter görünümü ve yaklaşmakta olan Plüton açısı, yüksek ikna gücü, önemli anlaşmalar, şanslı görüşmeler, önemli pozisyondaki kişilerle randevular, bitirilen raporlar, hazırlanan dosyalar, evraklar, tamamlanan tezler, başlanılacak eğitimler, ufuk açan eğitimler, önemli sunumlar, yazışmalar, atılacak imzalar ve yapılacak anlaşmalar açısından şanslı günlerde olduğumuza işaret ediyor. Maddi başlıklı konularda önemli kararlarımız, adımlarımız veya yatırımlar da gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü olarak kendimizi en iyi şekilde gösterebileceğimiz zamanlardayız.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Nisan 2015 : Bazı kişilerin artan istek ve talepleri sizi rahatsız edebilir. Ancak, taleplerde bulunulması sizin bu isteklere uygun tavır takınacağınız anlamına gelmiyor tabii. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kova burcundaki Ay’ın olumlu açıları öğle ve öğle sonrası saatlerde yazılı ve sözlü görüşmelerde akıcılık ve yoğunluk nedeni olurken, entellektüel konuşma veya özgür hareket etme ya da kendini özgürce ifade etme arayışlarımız arttırabilir. Ancak bu esnada hassas hareket etmemiz veya detayları atlamamamız gerekiyor, unutmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Nisan 2014 : Denenmiş, alışılmış, gerçekçi görünen veya çoktan biçimlendirilmiş olaylar, işler veya girişimler işe yaramıyorsa, daha farklı şeylere açık olmanın zamanı gelmiş olabilir. Değişim kaçınılmaz. Teoride göze çok cazip görünen adımlar atma, cazip görünen alanlarda harekete geçme, iş birliği yapma veya mevcut bazı durumları kabullenme isteği duyulsa da gerçekler veya olayların gelişimi pratikte çok AMA ÇOK farklı olabilir. Yakın bir gelecekte, bugünkü olayların nasıl farklı ve uygulanılabilirlikten uzak olduğu ya da ne tür komplikasyonlar yaratacağı anlaşılacaktır. Bu nedenle, bugünlerde temkinli davranmak, olayları her açıdan görmek ve araştırmacı olup gerçeklere ulaşmak önem taşıyor. Bu arada riskli yerlerde bulunmak, riskli işlerle uğraşmak, risk unsuru olabilecek kişilerle muhatap olmak veya risk almak için de uygun günlerde değiliz. Ufak tefek kazalara veya sakarlıklara dikkat etmeli.


15 Nisan 2013 : Cesur ve gayretli bir burç mensubusunuz. Çok etkin görüntü vermese de, yaratıcı fikirlerinizi nasıl yayabileceğiniz üzerine daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Niobe


15 Nisan 2012 : Karşı cins ve sosyal ilişkileriniz sizi üzebilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimseden hiç de haketmediğiniz sözler duyabilir, yerine getirmeniz çok zor olan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size karşı yoğun bir anlayışsızlık içinde olabilir ve istekleri size son derece bencilce şeyler olarak görünebilir. Aile ilişkilerinizin arkadaşlık ilişkilerinizle çatışması ve birinden birini tercih etmek zorunda kalmanız da mümkündür. Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor. Bunların haricinde, elinizdeki parayı düşüncesizce harcamanız olasıdır.


15 Nisan 2011 : Gün boyunca bireysel düşünecek, özel uğraşlarınızla yakından ilgileneceksiniz. Bir bakıma, bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız çok daha iyi olacaktır. Fakat diğer yandan çevrenizdeki insanlar sizi yanlış anlayabilirler. Onlarla da ilişki ve iletişiminizi korumalısınız. Biraz daha uyumlu olmayı denemeli, dik başlılığı bir kenara bırakmalısınız. Sizi yakından ilgilendiren her işte aynı yöntemi uygulayarak sonuca gitmeye çalışın.


15 Nisan 2018 : Komşuluk türü bir ilişkinizde yaşanacak sevinçleri siz de gönülden paylaşacaksınız. Bu günü diğerlerinden ayıran bazı özellikleri olabilir. Bunları yaratıcılığınızla ortaya çıkartabileceksiniz. Yapay tavırları kolay algılayan bir yeteneğiniz var. Bu, önümüzdeki günler içinde çok işinize yarayacak. Kendinizi sınırladığınız konular, izin için tehlike içermiyor.


15 Nisan 2017 : Hayallerinizin gerçekleşeceğine inanmak size yeniden güç verecek, başaramayacağınızı sandığınız bir işe yeniden sarılacaksınız. Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Aile büyüklerinize düşüncelerinizi açıklarken, yanlış anlamalarına izin verecek şekilde davranmanız yüzünden incineceksiniz.


15 Nisan 2016 : Yarım bırakma, tamamlamama huyuna çok kızıyorsunuz. Böyle davranan insanların sizinle arkadaş olma şansı yok. Bilinçaltınızda saklı bir şeyler var. Dönüp geçmişi aradığınızda, küçük yaşlardan beri çok sayıda yarım bırakılmış mutluluk buluyorsunuz. Bir arkadaşınızın anlamak istemediğiniz bir gerekçeyle tatil planınızı iptal etmesi sizi çılgına çevirecek. Kendinizi sürekli buna hazırlıyor olmanız, arkadaşınızdan bir süre uzak durma kararı aldıracak size.


15 Nisan 2015 : Yabancılarla iletişiminiz güçlenecek ve eğitimle ilgili girişimlerinizden sonuç alabileceksiniz. Ay, kültürel faaliyetleri ve seyahat fırsatlarını gündeme getirebilir. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebileceğiniz bir gün.


15 Nisan 2014 : Bugün bazı anılar size fasılalı hüzünler yaşatacak. Geçmişle, orada size ait bir şeyleri unutmuşsunuz gibi bir ilişki içindesiniz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız dolaylı bir haber, bazı projelerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Enerjik bir gününüzdesiniz ve aklınızdan pek çok program geçiyor. Birlikte olmak istediğiniz kişilerin isteksizliği sorun olabilir.


15 Nisan 2013 : Arkadaşlarınızla grup aktivitelerine açık olduğunuz bir gündesiniz. Onlarla bazı kültürel faaliyetlere katılabilir veya kendi aranızda toplantılar düzenleyebilirsiniz. Başarılı bir iş yaşamı sizi bekliyor. Hayatınızda pek çok bakımdan şanslı bir konumdasınız. Ancak ruh halinizdeki değişimleri olduğu gibi dışarı yansıtmak yerine daha sabırlı olmalısınız.


15 Nisan 2012 : Bugün kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Bu mutluluğunuzun nedeni, geçmişte kalan bir iç hesaplaşmanızı artık tamimiyle bitirmenizden kaynaklanıyor olabilir. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu bütün yaşamınızı olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.


15 Nisan 2011 : Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun, uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir.


15 Nisan 2018 : Aşk yaşamınızda gerilimsiz bir gün içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişi kadar siz de uysal ve sakin bir ruh hali içine giriyorsunuz. Birbirinize olan sevginiz bütün engelleri aşıyor.


15 Nisan 2017 : Aşk yaşantınızda bir ayrılık gözleniyor. Bu ayrılık geçici olabilir. Bugün yaptığınız hataların pişmanlığını duyabilir ve duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz.


15 Nisan 2016 : Duygusal hayatınızda, sevdiğiniz kişinin sizden uzak olduğu saatlerde ne yaptığını merak etmeniz, ona bu konuda gereksiz sorular sormanız ve kıskançlık gibi kuvvetli duygular ilişkinize hakim durumda.


15 Nisan 2015 : Bugün ikili ilişkinizde yenilikler bekleyebilirsiniz. Aşk yaşamınızda paylaşımlarınızın artması muhtemel. Duygularınız göstermekten kaçınmayın.


15 Nisan 2014 : Zaman zaman kuşkuya düşüyorsunuz ama kuşkularınız yersiz. Gözü sizin dışınızdaki dünyalara kapalı. Uzun süredir sizden beklediği yakınlığı bugün hissettirmeniz için fırsatınız olabilir.


15 Nisan 2013 : Duygusal ilişkiniz sizi çok mutlu edecek gelişmeler içerisinde. Azminiz sayesinde bu konuda da başarılı oldunuz ve sevdiğiniz insanı kendi istekleriniz doğrultusunda yönlendirdiniz.


15 Nisan 2012 : İlişkinizde mutluluğu yaratmak ve bu mutluluğu hakketmek anlamında, birbirinizi karşılıklı olarak tamamladığınız gözleniyor. Şanslı bir dönemdesiniz. Çok sık aşk sözcükleri duyacaksınız.


15 Nisan 2011 : Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir gününüzdesiniz. Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz. Bugün, sevdiğinizle ilgili hoş haberler alabilirsiniz.


15 Nisan 2018 : İşbirliklerine gereken önemi vermeniz gerekirken, yaşanabilecek belirsizlikler size rahatsızlık verebilir. Çalışma arkadaşlarınızla kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir.


15 Nisan 2017 : Olumsuz yaklaşımların bilinçli olduğuna dair inancınız, sizi yanıltabilir.Sürdürdüğünüz çelişkilerin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.


15 Nisan 2016 : Bazen kendinizi yel değirmenlerine karşı savaşan Don Kişot gibi hissediyorsunuz. Haksızlıklara karşı mücadelede kendinizi hep yalnız buluveriyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızı kaypak buluyor ve bunu çekinmeden dile getiriyorsunuz.


15 Nisan 2015 : Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız gözler üzerinize çevrili olabilir. İşbirlikleri konusunda çıkabilecek fırsatları göz ardı etmeyin. Özel davetler ve toplantılarında sizin için önemli kimselerle tanışabileceğiniz birgün.


15 Nisan 2014 : Bugünlerde karşılaşacağınız yeni fırsatlarda, yeni bir gözle değerlendirmeler yapmanız yararlı olabilir. Yakınınızdaki bazı ilişkileri, yararsız gibi görmeniz sizi yanılgılara götürebilir.


15 Nisan 2013 : İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir, bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.


15 Nisan 2012 : İkili anlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz. Stresi üzerinizden atmanız için olumlu düşünmeye yönelin.


15 Nisan 2011 : İş yerinizde ortada dolaşan söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki aksaklıklar pek uzun sürmeyecek gibi, içinizi rahat tutabilirsiniz.


15 Nisan 2018 : Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir.


15 Nisan 2017 : Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek. Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz.


15 Nisan 2016 : İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir. Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor.


15 Nisan 2015 : Sıradan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Bu dönemde maddi paylaşımlarınızı yeniden düşünmeniz ve düzenlemelere gitmeniz gerekebilir.


15 Nisan 2014 : Bazen parayla bütün ilişkiniz kopuyor ve cüzdanınızda kaç para olduğunu bile bilmiyorsunuz. Bu alışkanlığınız bugün size bir tatsızlık yaşatabilir.


15 Nisan 2013 : Maddi konularda önemli gelişmeler elde edeceksiniz. Elinize hesapta olmayan paralar geçmesi olasıdır. Bu şansı iyi değerlendirmek tamamıyla sizin elinizde. Yatırımlarınızı yaparken dikkatli olun. Tecrübeli dostlarınızın uyarılarını göz ardı etmeyin.


15 Nisan 2012 : Bu konularda görüşlerinize duyulan güven, sizin de içinde olmanız istenen değişik düşünce ve niyetleri getirebilir. Yatırım konularında fikir alışverişleri içine gireceksiniz.


15 Nisan 2011 : Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.


15 Nisan 2018 : Sakin düşünüp iş ve aşk dengelerini iyi oturtmanız gerekiyor. Ancak böyle daha düzgün ikili ilişkiler kurabilirsiniz.


15 Nisan 2017 : Bugünlerde bazı kararlarınızın önünde uzun, uzun düşünmenizde yarar var.


15 Nisan 2016 : Bugün hızlı, ani kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde çatışmalardan kaçınmaya çalışmalısınız.


15 Nisan 2015 : Bugün bir miktar planlı olmakta fayda var. Mesleki konular fazlasıyla vurgulanırken çok çaba sarf edeceksiniz


15 Nisan 2014 : Çoktandır ihmale uğrattığınız aile büyüklerinizle ilişkilerinizi, şu günlerde her zamankinden çok önemsemeniz, elinizden geldiğince ön planda tutmanız gerekiyor.


15 Nisan 2013 : Özellikle bazı zararlı alışkanlıklarınız için yeteri kadar azimli olamıyorsunuz. Örneğin beğendiğiniz yiyeceklere karşı duramıyorsunuz. Böyle giderse büyük bir kilo sorunu ile karşılaşacaksınız.


15 Nisan 2012 : Etrafınızda, insanların sevinç ya da üzüntü olarak yaşadıkları bazı olayların, size bir etkisi olmadığı halde, fazlaca ilgilisi görünüyorsunuz. Henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.


15 Nisan 2011 : Bazı tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz. Sabırlı olun.


15 Nisan 2018 : Sosyal çevreniz ve ortak amaçlar edindiğiniz insanlarla bir arada keyifle vakit geçirilebilecek bir gündesiniz. Herkese fayda sağlayacak plan ve projeleri gündeme getirmeye gayret edin. Ortak emekler daha fazlasını yaratabilir.


15 Nisan 2017 : Bugün kendinizi üretmek adına baskı altında hissedebilirsiniz. Bu baskı hissinden kurtulmanızı sağlayacak ruhsal yöntemler ya da destek almak iyi gelebilir. Akışına bırakırsanız olaylar sizin istediğiniz yönde ilerleyecek.


15 Nisan 2016 : Sevdiğiniz kişinin son zamanlardaki değişikliğinin nedeni, sizin davranışlarınızla ilgili. Gelecekle ilgili beklentileriniz, ona imkansız gibi geliyor. Bir dostunuzun desteğe ihtiyacı var. Onu yalnız bırakmayın.


15 Nisan 2015 : Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki saygı tamamen ortadan kalkmış. Önünüzü daha net görmek zorundasınız. Çevrenize olan sorumluluklarınız nedeniyle bu ilişkiyi olumlu ya da olumsuz sonuçlandırmalısınız.


15 Nisan 2014 : Tutulma, evlilik ve ortaklıklarla ilgili ciddi etki yaratacak. Aklıselim davranmazsanız var olan anlaşmazlıklar artabilir. Bekârlar ilişkilerini resmi şekle taşımaya karar verebilirler. Başlangıç ve krizler bu konularda yaşanacak.


15 Nisan 2013 : “Ben cebimdeki paraya bakarım” diyeceğiniz ve var olanla kendinizi güvende hissedeceğiniz bir gün. Eğer ticaretle uğraşıyorsanız garanti olan ödemelere rağbet edin. Alacaklarınızı toplamakta sorunlar yaşayabilirsiniz.


15 Nisan 2012 : Bugünlerde elinizi attığınız her işinters gitmesi sizi üzüyor. Yaşadığınızaşk özelliğini yitirmiş. Ancak kısa birsüre sonra bu durumu aşacak, tekrareski mutluluğunuza döneceksiniz. Harcamalarınızıkontrol altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükseolan merakınız bütçenizi sarsmaya başladı.


15 Nisan 2011 : İdeallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Genellikle huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara karşılaşabilirsiniz. Aşkta biraz daha sabırlı olmalısınız.


15 Nisan 2012 : Duygusal yaşamınıza derin bir anlam katmak isteyebilirsiniz. Bugün hisleriniz çok güçlü. Çekiciliğinizi ön  plana çıkaracak davranış biçimlerini sergilemekten yanasınız. Partnerinizin ilgisini çekmek için hareketleriniz daha bir anlamlı ve sözlerinizi akıcı olacak. Kıskançlık gösterilerinden uzak yaşarsanız, ilişkiniz olumsuz etkilenmez.


15 Nisan 2018 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


15 Nisan 2017 : Kendinizi dışadönük hissettiğiniz her konuya yakınlaşıyorsunuz. Yaratıcı çalışmaların içinde yer almak üzere harekete geçebilirsiniz. Yeniliklere yakın olacağınız bugün geniş imkanlar ve destekler bulacaksınız. Duygusal hayatınızda yaşayacağınız keyifli zamanlar ise size güven verecek. İlişkilerinizden ve hayattan aldığınız keyifler büyüyor.


15 Nisan 2016 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


15 Nisan 2015 : Yeni adımlar attığınız süreç devam ediyor. Kendinizi ortaya koyduğunuz her konuda başarı ve dikkat çekici sonuçlar elde edebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerine kadar sosyal hayat ve aşk ilişkileri öncelikli olacak. Daha sonra para durumunuza yönelik kararlar dikkat çekecek. Beklediğiniz parasal destekler öne çıkarken, gelirlerinizde artış söz konusu.


15 Nisan 2014 : Bugün gerçekleşecek Ay tutulması sayesinde geçmişteki sorunlu konularla tekrar yüzleşebileceksiniz. Hayattaki ilerleyişinizde size ayak bağı olan bu konularla ilgili çözüm fırsatları yakalayabilirsiniz. Kendinize karşı dürüst ve anlayışlı olmalısınız. Alacağınız haberlere dikkat edin. Rakipler ve düşmanlar konusu gün içinde öne çıkabilir.


15 Nisan 2013 : Günlük temponuz yükseliyor. İletişim içinde olduğunuz kişilerle uyum içinde olmanız halinde çok şey yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızda yaşadığınız yenilenmeler size şanslı girişimler yapma fırsatı verebilir. Özellikle pozitif haberlere güvenerek yol alabilirsiniz. Aynı zamanda bazı konuşmalar, sözleşmeler açısından çok olumlu bir dönem.


15 Nisan 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


15 Nisan 2011 : Detaylar ve zaman alan uğraşlar sizi meşgul ediyor. Ancak iş düzeninde yaşanan yenilikler size rahat çalışma imkanız getirecektir. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz işler ve değişi teknikler yol almanız sağlayabilir. Beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilerde ise özenli olunmalı. Sizi yorgun kılan şartlar nedeni ile sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


15 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


15 Nisan 2017 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


15 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


15 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


15 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


15 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


15 Nisan 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


15 Nisan 2018 : İYİMSER tutumunuz, problemleri anlayışla karşılamanızı sağlayacak. Bazı sorunlarınızı çözmek, rahatlamanıza ve iyimser olmanıza yol açacak.


15 Nisan 2017 : Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü.


15 Nisan 2016 : Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü.


15 Nisan 2015 : Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbet etmeye hazır konumda değilsiniz. Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdan eser yok. Bu sizler için geçici bir süreç. Kırılgan ve kaprislisiniz bu aralar.


15 Nisan 2014 : Ay#39#ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olacağı için kendinizi kontrol etmek zorundasınız.


15 Nisan 2013 : Bugün sevineceğiniz birçok haberler alarak partnerinize daha fazla bağlanacaksınız. Aşık olduğunuz belli. Sevgi yüklü olmanız sebebi ile sizi kıskanacak çok kişi var.


15 Nisan 2012 : Bugünleri her ne kadar çalışarak geçirmiş olsanız da bir o kadar da harcama yapıyorsunuz. Paranızın yetmediği hissine kapılabilirsiniz.


15 Nisan 2011 : Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.


15 Nisan 2018 : Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.


15 Nisan 2017 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


15 Nisan 2016 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.


15 Nisan 2015 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


15 Nisan 2014 : Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.


15 Nisan 2013 : Mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vermeyeceğini kanıtladınız. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Çalışma hayatınızda yüksek performans ve ataklığınızla başarıyı yakalamaya adaysınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed