Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

15 Ocak 2015 : Aşırı kuralcı veya fazlasıyla ciddi kişiler sizi rahatsız etse de, bu kişilere bu konuda açıklama yapmak veya tepki göstermek zorunda değilsiniz, unutmayın! Tüm burçlar için gün geneli: Merkür Uranüs etkileşimi günü sürpriz fikirlere açık hale getiriyor, fikirlerimizi özgür bırakıyor veya yaratıcılığımızı arttırıyor. Güne enerjik ve hareketli programlarla başlayabiliriz. Elektrik, bilişim ve elektronikle ilgili başlıklarda olumlu adımlar atabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde ise, birbirimizi daha iyi anlayabilir, birbirimize şefkatle yaklaşabilir veya sevgiyle birbirimize bağlanmamızı ya da birbirimize yardım etmemizi gerektirecek olaylar yaşayabiliriz. Duygusal anlamda yoğunluklar artıyor. Spritüel veya artistik konularla ilgilenmek için de uygun bir gün. Sadece, akşam saatlerinde olası fikir çatışmalarını engellemek için, kelimeleri daha dikkatli kullanmakta, tartışmalı ortamlardan uzak durmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Ocak 2014 : Karşıt görüşlerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizin, işlerinizin veya planlarınızın istediğiniz şekilde yol almasını istiyorsanız, öncelikle yola çıkmalısınız. Dolayısıyla, benzini fulleyin, yağ ve su göstergelerini kontrol edin, lastiklerinizi gözden geçirin ve marşa basın! Ancak, gün içerisinde riskli hareketlerden kaçınmanızda, sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde yine değişime zorlanıyoruz. Planlar bozuluyor, rutin akış değişiyor. Değişmemekte ısrar etmek veya hayatın zorlayıcı dersleri karşısında aksi tepkiler vermek yerine kabın şeklini almaya çalışmak ve değişime uygun şekilde hareket etmek lehimize olacaktır. Ayrıca, değişiklik esnasında yararlı dersler çıkartılabileceği gibi, ortaya çıkan bilgilere göre daha avantajlı bir pozisyonda alınabilir. Bu faydalı bilgileri henüz ayırt edemesek de kısa sürede ne demek istediğim anlaşılmaya başlayabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Ocak 2013 : Ufak tefek olumsuzluklar herşeyin bir kenara fırlatılması anlamına gelmiyor. Olumsuz giden şeyleri olumluya çevirmenize yardım edecek planlar yapabilirsiniz. Yaratıcılık, politik davranmak ve tecrübe sizi geri dönüşü olmayan hatalar yapmaktan alıkoyacaktır. Ani tepki ya da hareketlerden kaçının.


15 Ocak 2012 : Güne iyimser ve moral açısından oldukça güçlü başlıyorsunuz. Tabii ki çok fazla iyimser olmayın. Hatta aniden elinizden yüklü bir miktar para çıkabilir. Bunu ertelemeye çalışın. Aşk konularında ise günün sonunda hareketlilik daha da artacak. Önemli kararlar alabilir, her şeyden yeni bir fikir çıkartabilirsiniz.


15 Ocak 2011 : Çevrenizdeki erkeklerden bazı ters davranışlar görebilirsiniz. Mesleki alanda akılcı tutumlarınız devam edecektir. İçinde bulunduğunuz koşulları değerlendirmekte pek zorluk çekmeyeceksiniz. Çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, gereken zamanlarda desteklenmenize yardımcı olabilir. Bunun faydalarını göreceksiniz.


15 Ocak 2015 : Mutsuz biri imajı, etrafınızda gelişecek olayları size karşı geliştirebilir. Sarsıldığını düşündüğünüz bir ilişkinizde her şey yerli yerinde duruyor, rahat olun. Çevrenizdeki oldukça iddialı yeni insanlar hakkında yapacağınız isabetli tahliller, sonradan karşılaşabileceğiniz sıkıntıların önünü kesebilir. İş ve sosyal yaşamınızda bugünlerde yersiz kuruntulardan korunmalısınız.


15 Ocak 2014 : Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirdiniz. Bunun gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz. Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun karşılığını arıyor.


15 Ocak 2013 : İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek. Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Yeni yaşadığınız ilişki ise ayaklarınızı yerden kesiyor. Akşama doğru yapacağınız program üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olacak. Yakın arkadaşlarınızdan birinin iş değişikliğini kalabalık bir grupla kutlayabilirsiniz.


15 Ocak 2012 : Özel yaşamınızda zihinsel uğraşılara çok önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak da istemiyorsunuz. Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak durumunda kalabilirsiniz ; ya da istemediğiniz bir anda bir konuğunuz olabilir. Günlük planınız altüst olacağı için biraz canınız sıkılacak.


15 Ocak 2011 : Özel yaşamınızda zihinsel uğraşılara çok önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak da istemiyorsunuz. Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak durumunda kalabilirsiniz ; ya da istemediğiniz bir anda bir konuğunuz olabilir. Günlük planınız altüst olacağı için biraz canınız sıkılacak.


15 Ocak 2015 : Cesaretinizi arttıracak atılımlar gerekiyor. Başarısızlık, çekingenlik gibi korkularınızı, üstlerine giderek ortadan kaldırabilirsiniz. Aşkla yeni tanışıyormuş gibi enerjiksiniz.


15 Ocak 2014 : Sevgilinizin bazı korkuları var. Nedense onun karşısında pek güven verici durmuyorsunuz. Sizde günden güne artan bir uzaklaşma görüyor. Bunların yanlış kurgular olduğunu ona anlatmanın tek yolu, daha fazla ilgi olacak.


15 Ocak 2013 : Çoktandır aradığınız kişiyi nihayet bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Onu hem sevimli, hem de çok çekici buluyorsunuz. Hissettiklerinizi onunla paylaşmanız onu şımartmıyor aksine bundan biraz da mahcup oluyor.


15 Ocak 2012 : Çevrenizde sizden hoşlanan birkaç kişi var, ama siz hiçbirinin farkında bile değil gibisiniz. İçlerinden biri duygularını sizinle paylaşmayı düşünüyor. Bugün bazı küçük işaretler gelebilir.


15 Ocak 2011 : Çevrenizde sizden hoşlanan birkaç kişi var, ama siz hiçbirinin farkında bile değil gibisiniz. İçlerinden biri duygularını sizinle paylaşmayı düşünüyor. Bugün bazı küçük işaretler gelebilir.


15 Ocak 2015 : Birtakım ayrıcalıklar, bazı duygusal tepkiler çekmenize yol açabiliyor. İş yaşamınızda, becerileriniz yanında aynı zamanda inançlarınızı da sergileme ayrıcalığınız var.


15 Ocak 2014 : Sınırsız enerjinizle harikalar yaratıyorsunuz. İşyerinizin size ihtiyacı var. Ama sizin ona hiç ihtiyacınız yok. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı.


15 Ocak 2013 : İş yerinizde herkesin sorun yaşadığı biriyle açıkça konuşmak sizin üzerinize kalabilir. Size bu konuda destek olacağını söyleyenler, sizi yarı yolda bırakabilirler.


15 Ocak 2012 : Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı açık, açık belli ediyorsunuz. Sizin işe yaklaşımınızla onlarınki oldukça farklı. Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir konuda haklı olan sizsiniz ve haklılığınız pek çok kişi tarafından paylaşılıyor.


15 Ocak 2011 : Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı açık, açık belli ediyorsunuz. Sizin işe yaklaşımınızla onlarınki oldukça farklı. Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir konuda haklı olan sizsiniz ve haklılığınız pek çok kişi tarafından paylaşılıyor.


15 Ocak 2015 : Tamamen saplantılı bir eleştirme arzusundan kaynaklanan düşüncelerden etkilenmemelisiniz. Çevrenizden bazı kişilerin sizin parayla ilişkinizi eleştirel bir biçimde dillendirmesi sizi fazla üzmemeli..


15 Ocak 2014 : Gereksiz bulduğunuz bir masrafa yakın çevrenizin zorlamalarıyla girmek üzeresiniz. Çevreniz bir satın alma işinin artık vaktinin geldiğini düşünüyor. Bugünlerde paragöz bir tanıdığınızla bir tartışmanız olabilir.


15 Ocak 2013 : Bir alacağınızı istemekten çekiniyorsunuz. Bir kaç kez üstü kapalı sözleriniz anlamazlıktan geldiği için açıkça istemeye cesaretiniz yok. Oysa o paraya bugünlerde çok ihtiyacınız var.


15 Ocak 2012 : İdareli davrandığınızı sanıyorsunuz, ama biraz zaaflı görünüyorsunuz. Bir yakınınızın sürekli desteği sizi rahatlatıyor, fakat daha sorumlu davranmanız bekleniyor.


15 Ocak 2011 : İdareli davrandığınızı sanıyorsunuz, ama biraz zaaflı görünüyorsunuz. Bir yakınınızın sürekli desteği sizi rahatlatıyor, fakat daha sorumlu davranmanız bekleniyor.


15 Ocak 2015 : Size yönelik bir ilgiyi fark etmeniz gerekiyor. Yaşamınızda köklü değişimler olabilir.


15 Ocak 2014 : Zamansızlıktan çalacağınız baş başa tek bir gün bile aşk ilişkinize inanılmaz katkılarda bulunabilir. Hemen bu akşam yola çıkabilirsiniz


15 Ocak 2013 : Kendinizi fazla yorduğunuzun farkındasınız. Bu kadar hareketli bir yaşama alışık olmadığınız için zorlanıyorsunuz.


15 Ocak 2012 : Karar verirken zorlanmıyorsunuz ama kararlarınızı hayata geçirirken biraz ağır kalıyorsunuz. Seri davranmanız gerekiyor.


15 Ocak 2011 : Karar verirken zorlanmıyorsunuz ama kararlarınızı hayata geçirirken biraz ağır kalıyorsunuz. Seri davranmanız gerekiyor.


15 Ocak 2015 : Ciddi şeyler düşünmeden havadan sudan konuşmak bir nevi kaçış yöntemi olabilir sizin için. Eğer zor ama yapmanız gereken işler varsa konudan uzaklaşma yöntemiyle sadece geciktirebilirsiniz. Bu da işinizi kolaylaştırmaz.


15 Ocak 2014 : Bugün ipleri eşinize, partnerinize bırakmak kolayınıza gelecek adeta. “Kararları alsın da uygularım” diyen tavırları dikkat çekecek. Sorumlulukları paylaşmaktan ziyade karşı tarafa atan davranış modelleri tepki çekebilir.


15 Ocak 2013 : Yakın çevrenizden birileri sizden bir iyilik isteyecek. Elimden ne gelir diye kestirip atmayın. Siz bir şey yapamasanız bile yardım sağlayacak birilerini tanıyor olabilirsiniz. Yaptırım gücünüzü ve otoritenizi hafife almayın. Birileriyle konuşarak bile sorunları çözme gücünüz var.


15 Ocak 2012 : Bir devlet dairesinden gelen haber sizi maddi ve manevi olarak rahatlatacak. Bu sayede birçok sorununuza çözüm bulacaksınız. Aşk hayatınızda yaşadığınız hüsran yeni biriyle tanışmanız sayesinde mutluluğa dönüşecek. Yakın bir dostunuzun desteğe ihtiyacı var. Ona yardımcı olun.


15 Ocak 2011 : Kötü gün arkadaşı bulmak zordur. Varlıklı döneminizde yanınızda yuvalananlar böyle zamanlarda ortadan kaybolur. Bu sebeple mali olarak güçlü duruşunuz, yalnız kalmamanız için tek dayanak olacaktır.


15 Ocak 2013 : Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün.Yaratıcılığınız hız kazanıyor.Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Küçük aksiliklerin her zaman olabileceğini unutmamalı ve hatalarınızı büyütmemelisiniz.


15 Ocak 2015 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


15 Ocak 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


15 Ocak 2013 : Artık sizi yeni düşüncelere iten gelişmeler öne çıkıyor. Zihinsel olarak hayal gücünüzü harekete geçiren etkiler söz konusu. Ancak gerçekçi kimliğinizden uzaklaşma riskiniz var. Bu günlerde eğitim çalışmalarına gereken önemi vermeli önemli adımlar atmaya bakmalısınız. Başkalarını ikna etmeniz gereken sözleşmeler olumlu yönde ilerleyecek. Sosyal alanda ise güç kazanıyorsunuz.


15 Ocak 2012 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


15 Ocak 2011 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


15 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


15 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


15 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


15 Ocak 2015 : Bugün oldukça iyi görünüyorsunuz. Dış görünüşünüzün iç yansıması size oldukça iyi hava verecek.


15 Ocak 2014 : Kartınız Örtünme... Duygusal konuşma tarzınız çevrenizdeki kişileri çok fazla etkilemeye başladı. İçinizde yatan sevginizi artık dışa yansıtma zamanı. Olumlu bir gün.


15 Ocak 2013 : Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars#39#ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.


15 Ocak 2012 : AŞK: Bugün ortaya sıkçasunacağınız haliniz çocuksu veeğlenceli olacak. Ufak sorunlarıdert etmediğinizi partnerinizeyansıttığınızda aradaki buzlareriyecektir. Ancak bu durumgeçici de olabilir.İŞ: Kendinizi güvence altına aldığınız sıcak vesevimli bir ortamın içindesiniz. Ancak malikuruntularınız her dem devam ediyor.SAĞLIK: Dinlenmeye, gevşetici masaj ve banyolaraihtiyaç duyuyorsunuz. Ancak zamanınız kısıtlı.


15 Ocak 2011 : Kendinizi aşkınıza adadınız. Sevgilinizle konuşmak, şakalaşmak hoşunuza gidiyor. Boğaz ve çene çevresinde iltihaplanma olabilir. Kurduğunuz hayaller bazı kişilerle iletişiminizden sonra gerçekleşebilir. Dikkatli olun.


15 Ocak 2015 : Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi iyi hesaplayın.


15 Ocak 2014 : Duygusal anlamda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Bu durum sevgilinize güven, sağduyu ve hareketlilik kazandıracak. Fakat dikkat edilmediği takdirde kıskançlık söz konusu olabilir. Yarım kalmış tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor.


15 Ocak 2013 : İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.


15 Ocak 2011 : Toplumsal yaratıcılığınızın güçlü olduğu bir gün. Kendinizi yetersiz hissedebileceğiniz konulardan uzak kalmayı başarmalı ve amacınıza uygun hareket etmeyi bilmelisiniz. Eğlenmeye ve kendinize vakit ayırmalısınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed