Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

15 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

15 Temmuz 2016 : İdealleriniz var ve siz tam gaz ilerliyorsunuz. Bu yolda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz; ancak zorlu koşullar sizi yıldırmasın. Aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde bağlar kuvvetleniyor. 


15 Temmuz 2015 : İlişki veya iş birliklerinizi irdeleyebileceğiniz ve başarısız ilişki ve iş birliklerinizin başarısız olma nedenlerini araştırabileceğiniz birkaç gün. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


15 Temmuz 2014 : Bazı konuların sizin müdahaleniz olmaksızın açıklığa kavuşması için yer açmalısınız. Aşk hayatınızın hareketlenebileceği, romantik etkilere açık veya mevcut ilişkileri geliştirmek için güzel bir döneme giriyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı kişiler bazı olaylara yaklaşımımız veya planlarımız hakkında eleştiri ya da yorumlarını dile getirebilirler. Kritikleri duymazdan gelmek yerine yapıcı birer eleştiri olarak görmek ve belli düzenlemeleri ya da düzeltmeleri yapmak faydalı olabilir.


15 Temmuz 2013 : Dış görünümünüzde ya da yaşam biçiminizde yapacağınız değişiklikler dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Arkadaşlarınız, aileniz veya eski bir tanıdıkla yapılacak görüşmeler yeni bir aşk ilişkisini gündeme getirebilir. Samimi olmanız takdir edilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Ay’ın olumlu açıları ikili ilişkilerde paylaşımları ve fikir alışverişlerini arttırıyor. Empati yapma arzumuz ve uzlaşmacı yönümüz ön plana çıkabilir. Yengeç burcuna geçen Mars ise, akşam saatlerinden itibaren ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca, genel anlamda duygusallığı ve duygusal tepkileri arttırabilir. Şefkat gösterme ve empati yapma duygumuzda artış olabileceği gibi, duygularımızı kontrolde zorlanmamız farklı tepkiler vermemize de neden olabilir veya tam tersi, farkındalığımız artacağı için hareketlerimizin, seçimlerimizin ya da belli konulardaki duruşumuzun sonuçlarını daha net hesaplayabiliriz.


15 Temmuz 2012 : Aile büyükleriniz veya sevdiğiniz kimselerle aranızda hem gerilim olabilir hem de mutlu olaylar geçebilir. Biraz karışık fakat mutlu bir dönemdesiniz. Bazı hediyeler alabilirsiniz. Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet eddilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklığınız olabilir. Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Buna karşılık duygusal zenginliğe sahipsiniz. Hayal ve hisleriniz çok güçlü. Bugün, her şeye rağmen hayatın daha mutlu olduğunu düşünebilirsiniz.


15 Temmuz 2011 : Bugün şans oyunlarında başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Bu, varınızı yoğunuzu kumara koyun anlamında değildir ancak piyango bileti, loto ve benzeri şans oyunlarını küçük ölçüde denemenizde bir sakınca yok anlamındadır. Bugün ayrıca önceden düşünmediğiniz hatta aslında pek istemediğiniz bazı şeyleri yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı tamamen değiştirmenize sebep olabilirler. Bugün için kimseye söz vermemelisiniz. Karşılaşacağınız olaylar sözünüzü tutamamanıza sebep olabilirler.


15 Temmuz 2017 : Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Yakın dostlarınızın bu konudaki uyarılarını dikkate almalısınız. Çevrenizdekilerin isteklerini körükleme huyunuz bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak. Sabırlı kişiliğiniz, uzun vadeli kimi beklentilerinizin boşuna olmadığı yolunda umutlar yeşertiyor.


15 Temmuz 2016 : Başladığınız bir şeyi sürdürmenin gereksizliğine inandığınız için yarım bırakıyorsunuz. Gelişmeler sizi haklı gösteriyorsa da bunu bir daha düşünmenizde yarar var. Bir açmazınız içindesiniz. Sizin istediğiniz biçimde değil, koşulların elverdiği biçimde şekillenecek. Bugün son günlerdeki genel görüntünüzün ötesinde bir canlılık içindesiniz.


15 Temmuz 2015 : Sevdğiniz bir dostunuzla aranız açılabilir. İnsanların çok üstüne düşüp onlara annelik taslamak istemeniz aslından sizin iyi niyetinizden kaynaklanıyor. Ama bunu sürekli tekrarlamanızda dostlarınızın kendilerini yetersiz hissetmelerine neden olabilir. İnsanları bu şekilde değiştiremeyeceğinizin artık farkına varmalısınız.


15 Temmuz 2014 : Bugün genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz. Yeni ortamlara giriyorsunuz ve bu size moral verecek. Bu ortamın getirdiği zorluklara hazır olmalısınız. Uzun süredir kafanızda beliren bir kuşku sizi rahat bırakmayabilir. Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile temelden sorunlar yaşayabilir, bunların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz.


15 Temmuz 2013 : Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde.


15 Temmuz 2012 : Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da olsa suçlu hissettiğiniz bir konu olduğu için, konuşulmasından hiç hoşlanmayacaksınız ve hoşlanmadığınızı biraz da sertçe belli edeceksiniz. Güne çok iyimser başladınız. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ev ortamında huzur bulmakta zorlanabilirsiniz.


15 Temmuz 2011 : Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok. Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir. Tek başınıza üstlenmekten çok çekindiğiniz bir sorumluluk karşısında harikalar yaratıyorsunuz. Sevecenlikle yaklaştığınız bu ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız.


15 Temmuz 2017 : İkiniz için de huzurlu bir gün. Klasik bir beraberlik içindesiniz ve bu ilişki uzun ömürlü görünüyor. İlişkiyi ayakta tutma çabalarınız bugün olduğu gibi ilerde de doyum içinde olmanızı sağlayacak. Onun çok küçük yakınmalarını da ihmal etmemelisiniz. Bugün küçük bir siteme tanık olabilirsiniz.


15 Temmuz 2016 : Bazı sorunlara küçümser bakışınız ayrı ayrı sorunlara yol açabiliyor. İlişkinizin düzgünlüğü küçük, küçük sorunları göz ardı etmenize neden olmamalı. İlişkinizdeki gayretler ve başarılar tek taraflı değil.


15 Temmuz 2015 : Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmamalısınız. Hissettiklerinizi açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Karşı tarafın aynı yoğunluğu yaşıyor olması çok muhtemel.


15 Temmuz 2014 : Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz ve duygusal olarak isteksilikler içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Ruh halinize daha çok karamsarlık hakim olacaktır ve nedensiz bazı kaygılar duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilecektir ve bugün bunları çözmeniz kolay olmayacaktır. Duygusa lkonularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.


15 Temmuz 2013 : Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir gününüzdesiniz. Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz. Bugün, sevdiğinizle ilgili hoş haberler alabilirsiniz.


15 Temmuz 2012 : Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Onun bu aşırılıklarınızdan rahatsız olduğunu biliyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor.


15 Temmuz 2011 : İlişkinizle ilgili dış yorumlara bu kadar açık olmanız kişilik yapınızla pek örtüşmüyor. Çok ciddi konular değil büyüttükleriniz. Problemleri içerde çözme yolunu seçmelisiniz.


15 Temmuz 2017 : İşlerdeki bazı aksaklıklardan kısmen sorumlu tuttuğunuz kişilerle sürtüşmeleriniz olabilir. İş bağlantılarınızdan birinin ilginç önerileri, sizde yeni düşünceler geliştirecek.


15 Temmuz 2016 : İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektiriyor. Birilerinin yakında, bu konuda uyarılarını alabilirsiniz.


15 Temmuz 2015 : Atacağınız adımları uzun düşünmelerden sonra hareketlendiriyorsunuz. Bu özelliğiniz bugünlerde oldukça yararınıza olabilir. Ertelediğiniz konuların bir kısmını kotarmış olmanız, vakti geldiğinde daha az emek harcamanızı sağlayacak.


15 Temmuz 2014 : İş yaşamızda günlük rutin işlerinizde devam edeceğiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınzıla ilgili bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Dikkatinizi bir noktaya toplamanız ve düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız kolay olmayacaktır.


15 Temmuz 2013 : İş yerinizde ortada dolaşan söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki dayanaksız söylentilerden bir farkı yok gibi, içinizi rahat tutabilirsiniz.


15 Temmuz 2012 : Yeterli olmadığınız işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yaptığınız bir işle ilgili takdir göreceksiniz. Sizden beklenen enerjiyi göstermemekle birlikte zekanızla her işin üstesinden geliyorsunuz.


15 Temmuz 2011 : Yeni, sevindirici gelişmeler söz konusu. Sağlam etütleriniz ve ataklığınız ufkunuzu aydınlatıyor. İyi niyete dayalı ilişkilerin işin itici gücü olduğunu düşünüyorsunuz.


15 Temmuz 2017 : Önümüzdeki günlerde parayla alakalı bir araştırma ve takip işiniz olabilir. Kararlarınızda biraz daha kökten olmayı denemelisiniz. Aile içinde harcamaların çoğu gerekli değil gibi.


15 Temmuz 2016 : Maddi konularda şanslı etkiler altında olacaksınız ve elinize bazı yeni imkanlar geçebilir. Kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için yada sevdiğiniz insan için harcamalar yapabilirsiniz.


15 Temmuz 2015 : Daha da ciddi kararlar alma yoluna gideceksiniz. Kontrolünüzden çıkan para ilişkilerinde çıkarlarınızı koruma çabalarınız netice verecek. Son günlerdeki tahsilat sorunları daha iradi müdahaleler gerektiriyor.


15 Temmuz 2014 : Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve yeni masraflardan kaçınacağınız bir gündesiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamaya çalışacaksınız ve bu anlamda dikkatli olacaksınız.


15 Temmuz 2013 : Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.


15 Temmuz 2012 : Bugün para konularında oldukça dikkatli olmalısınız. Beklemediğiniz bir harcama yapabilirsiniz. Bu harcama bütçenizle ilgili planlarınızı alt üst edebilir.


15 Temmuz 2011 : Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugünlerde gerçekleştirme niyetiniz, acelecilik olarak değerlendirilebilir. Para konularında doğru hesaplar yapmanız gerekiyor.


15 Temmuz 2017 : Hayatta aşktan başka çok şey var. Ve aşk onlarla işbirliği içinde olmadan işi yürütemiyor.


15 Temmuz 2016 : Daha ilgili, daha anlamaya yönelik bir yaklaşım bazı konulardaki iletişim sorununuzu kolayca çözebilir.


15 Temmuz 2015 : Partneriniz hayatı sevmekten başka, bunu çok iyi değerlendirmeyi de biliyor. Ona ayak uydurmaya gayret göstermelisiniz.


15 Temmuz 2014 : Canınızı sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve acele karar vermeniz gerekebilir. Çevrenize karşı biraz daha esnek davranmaya çalışmalısınız.


15 Temmuz 2013 : Son günlerde beklemediğiniz bazı tesadüflere kuşkulu bakıyorsunuz. Daha iyi bir gözlemci olabilirseniz, bu tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz.


15 Temmuz 2012 : Sinirlerinize ve duygularınıza hakim olmalısınız. Bugün, duygusal yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayacaksınız.


15 Temmuz 2011 : Şu sıralar çevrenizi incitebilecek hareketler içine girebilirsiniz. Sergileyeceğiniz sağduyulu tavırlar, çok önemsediğiniz kişileri sizinle ilişkilerinizde daha tutarlı yapabilir.


15 Temmuz 2017 : İş yerinizdeki bazı çalışanların acemice hataları sizi çılgına çeviriyor. Kadro değişikliği yapmayı düşünseniz de şu anki maddi imkânlarınız elinizi kolunuzu bağlı tutuyor. Ailenize daha çok zaman ayırmalısınız.


15 Temmuz 2016 : Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmaya çalışırken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken karamsar davranmayı bırakın. İş hayatında kısa süreli bir durgunluk yaşamanız mümkün.


15 Temmuz 2015 : Özellikle aile içinden birileri ile aranızda normalde çeşitli sebeplerden göstermediğiniz sevgiyi ortaya çıkarma, duygularınızı ifade etme açısından şanslı olduğunuz günlerdesiniz. Özel olan duyguları paylaşabilirsiniz.


15 Temmuz 2014 : Bugün önemli bir zaman dilimini yollarda geçirebilirsiniz. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen mesafeler ya da dinlemek durumunda kaldığınız sakız gibi uzayan konuşmalar adeta uyuşturucu etkisi yapacak üzerinizde. Sabırlı olun.


15 Temmuz 2013 : Evdeki ortam gergin olabilir. Denge kurabilmek ve uyumlu ilişkiler için her zamankinden fazla çaba gerekebilir. Ancak evin dışında özgür olmak ve günü gönlünüz-ce geçirebilmek için öncelikle içerideki huzuru yaratmalısınız.


15 Temmuz 2012 : Duygularınızı açık ve net olarak ortaya koymaktan yanasınız. Bugün sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Olaylara yaklaşım tarzınızı partnerinizin onaylamasını bekliyorsunuz. Kişisel çekim gücünüz çok fazla. Keşfetme içgüdünüz sayesinde yeni mutluluklar sizi bekliyor. Sağlık durumunuz çok iyi.


15 Temmuz 2011 : Ayrıntılara fazla takılmadan hayatı biraz da olduğu gibi görmeye çalışırsanız gözden kaçan ayrıntıları daha net yakalama fırsatı elde etmiş olursunuz. Bir hayranınız çevrenizde varlığını hissettirmeye çalışıyor.


15 Temmuz 2012 : Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz.


15 Temmuz 2017 : Para kaynaklarınız ile ilgili yeni arayışlar içindesiniz. Nakit durumunuzu sağlama almak adına daha temkinli olmanız, iş hayatından gelecek fırsatları kullanmanız lazım. Zira yeteneklerinizi öne çıkaracağınız gelişmeler sizinle. Yine bu dönem yatırım planlarınız yeniden gözden geçirmek, aileden gelecek desteklerden yararlanmak mümkün görünüyor.


15 Temmuz 2016 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


15 Temmuz 2015 : Yakın çevrenize odaklı zamanlar yoğunlaşmakta. Kardeşlerle ilişkiler ve paylaşımlar sizi meşgul edecek. Onlarla ilgili bazı sorunlar kafa karışıklığı yaratabilir. Diğer yandan zihinsel faaliyetleriniz artıyor. Yeni şeyler öğrenmek, düşüncelerinizi yenilemek açısından olumlu bir dönem. Eğitim hayatınız adına daha esnek ve akılcı planlar yapmalısınız.


15 Temmuz 2014 : Bugün hayallere dalıp gitme eğilimindesiniz. İçinde bulunduğunuz koşullardan sıkılıp değişiklik arayışına girebilirsiniz. Özellikle sanatsal açıdan ilginizi çeken alanlarda daha araştırmacı bir tutum içindesiniz. Keşfetme tutkunuz artıyor. Reklamcılık alanında başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Uzak yerlerdeki tanıdıklardan haber alabilirsiniz.


15 Temmuz 2013 : Tüm hassasiyetinizle eve yöneliyor sizi duygusal olarak etkileyen aile ilişkilerine odaklanıyorsunuz. Enerjinizi yapıcı kullanmanız gereken evdeki uğraşlar, yer değişikliğine ait sorunlar yorucu olacaktır. Dış dünyadan uzak kalma isteğinize rağmen, kariyerde yenilenen koşulları ihmal etmeyin. İstikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda yaşanan endişeler bitiyor.


15 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


15 Temmuz 2011 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


15 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


15 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


15 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


15 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


15 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


15 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


15 Temmuz 2017 : Evinizden çıkmak istemeyeceksiniz.Tam anlamı ile her konudadonanımlı olduğunuz fark ediliyor.


15 Temmuz 2016 : Aynı ortamda çalıştığınız kişilerin davranışları ile kendi yapabileceklerinizi sürekli karşılaştırmak sizi negatif etkiliyor. Çünkü, bazı davranışlarınızın doğallığı kayboluyor. Sempatik tavırlarınızla çevrenizin sevgisini kazanıyorsunuz.


15 Temmuz 2015 : AŞK: Önce kendinize, sonrapartnerinize güvenme alışkanlığıedinmelisiniz. Hayatınızın heralanında onunla süreklitartışmalara girişmeyin.Sevdiğinizi her fırsatakırabiliyorsunuz.PARA: Giriştiğiniz bazı yeni işler veya kararlaraklınızı karıştıracak. Her insandan ayrı bir fikiralmanız zamanınızı boşa harcamaya yarayacak.SAĞLIK: Kronik hastalıklarınızın sebebini zatenbiliyorsunuz ama ilaçlarınızı almıyorsunuz.


15 Temmuz 2014 : Yaratıcılığınız ön planda olacak. Kendi düşüncelerinizden başka hiç kimseye inanmadığınız için, yardım almaktan hoşlanmıyorsunuz. Coşkulu davranışlarınız çevrenizde sempati toplamanıza neden oluyor. Sağlığınız ve keyfiniz yerinde.


15 Temmuz 2013 : Kartınız Doğum... Yeni tanıdığınız kişilerle sanki uzun zamandır tanışıyormuşçasına samimiyet kurup sırlarınızı açığa çıkartıyorsunuz. Bu durumu birden fazla yapmayın.


15 Temmuz 2012 : Kartınız asılmış adam...Düşüncelerinizin sizi kabuslarasürüklemesine izin vermeyin.Unutmayın ki onlar sadecevarsayımlarınız geleceğe dair.


15 Temmuz 2011 : Son günlerde partnerinizden şüpheleniyor gibisiniz. Sürekli nerede ne yaptığını merak ediyorsunuz.


15 Temmuz 2017 : Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.


15 Temmuz 2016 : Aşk hayatınız genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Özgürlüğüne düşkün biri olmanız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. İş yaşamınızın sorunlarını dışarıya taşımamaya gayret gösteriyorsunuz.


15 Temmuz 2015 : Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.


15 Temmuz 2014 : Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.


15 Temmuz 2013 : Kendinizi yeni bir aşka hazır hissediyorsunuz. Geçmişle bağınızı koparma isteğiniz gerçekleşiyor. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. Sizin için sürprizlerle dolu bir gelişme var. Meslek yaşantınızda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor.


15 Temmuz 2012 : Bugünlerde aşırı duygusallıklar yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Kendinizi daha iyi anlatan davranışlar içine girmelisiniz. İşinizle ilgili önemli bir gelişme olabilir. Bir teklif alabilirsiniz. Uzun zamandan beri sahip olmak isteyip de şimdiye kadar alamadığınız bir şey varsa bugün ona kavuşabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed