Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

16 Aralık Hangi Burç?


Burcunuz Yay,

Geçmiş Yorumlar:

16 Aralık 2017 : Doğruyu değerli yapan yalandır, tıpkı sağlığı değerli yapanın hastalık olması gibi. Olumsuzluklardaki manayı bul. Her şey zıddı ile var olur.


16 Aralık 2015 : Sizin için yeni bir dönem başlıyor olabilir. Ancak, belli alanlarda gerçekten ilerlemek istiyorsanız, baskıyla ilerlemek yerine, daha sakin ve uysal bir tavır geliştirmeniz gerekiyor olabilir.


16 Aralık 2014 : Bazı konuları fazla abartmanız veya fazla hafife almanız durumunda duygusal konular yükselebilir. Net olmalı, istikrarlı şekilde ilerlemeli ve diğerlerinin işlerinize karışmasına izin vermemelisiniz. 2014 burç yorumlarına başladık http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


16 Aralık 2013 : Sezgilerinize güvenmeniz bazı tahminleriniz konusunda size yardım edebilir veya belli bir konuya beklenmedik bir çözüm bulunmasını sağlayabilir.


16 Aralık 2012 : Maddi konulardaki beklentilerinizin sizi hayal kırıklığına uğratması olasıdır. Bu durumu fazla dert etmeniz gerekmez çünkü önümüzdeki günlerde durum değişecektir. Sabah saatleriyle öğlen arasında, çevrenizdeki kimselerin tamahkar düşünce ve tutumları sizi, onların hakkında yeniden değerlendirme yapmak zorunda bırakabilir. Eğer bunu yaparsanız güvendiğiniz ve beklentilerinizi karşılıksız bırakan kimseler hakkında bugüne kadar gözünüzden kaçmış olan bazı şeyleri farkedecek ve herşeyi daha iyi anlayacaksınız. Bunun dışında, Özellikle saat üçten sonra, bugün sizin için bir dinlenme dönemi olabilir. Rahat ve huzurlu bir ortamda bulunmanız olasıdır. Akşam saatlerinde size yapılacak olan teklif ve vaadlere dikkat etmelisiniz. Bu saatlerde alacağınız sözler tutulur, vaadler yerine getirilir. Tabii bu durum genel değil, sadece bugün için geçerli şeylerdir.


16 Aralık 2011 : Etrafınızdaki insanların ya da gelişme gösteren olayların sabrınızı zorlayacak dereceye gelmesi sizi sıkıyor, baskı altında gibisiniz. Fakat, olgun kişilik yapınız sayesinde sabrınızı koruyacaksınız. Bazı başarılarınız ve eşinizle olan beraberliğiniz ise çevrenizde sinsice bekleyen insanların uzun süredir gözlemi altında.


16 Aralık 2017 : Bugünlerde ailenizin desteğiyle hayatı yeniden sevmeye başladınız. Hoş görülü bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızla kolektif çalışmalar yapacak, onlara bilmedikleri konularda yardım etmekten kaçınmayacaksınız. Bir yakınınızdan beklemediğiniz bazı haberler alabilirsiniz. Eviniz içerisinde bu haberle ilgili bazı değişimler söz konusu olabilir.


16 Aralık 2016 : Bugün içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçirecek, böylece yanıldığınız tarafları daha iyi göreceksiniz. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ama aklınıza koyduğunuz şeyler içinde günlerce yerinizden kalkmadan çalışabiliyorsunuz. Bu tempoyla çalışmaya devam ederseniz hedeflediğiniz şeylere kolayca ulaşabilirsiniz ancak ruhsal ve fiziksel sağlığınızı da korumak şartıyla.


16 Aralık 2015 : Bugün kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Çevrenizde yeni gelişmeler olabileceği gibi bir tanışma ile hayatınızda bazı köklü değişiklikler de olabilir. Bazı konularda karar vermeniz için henüz çok erken. Yakınlarınızın görüşlerini almalı ve onların tecrübesinden yararlanmalısınız. Bu aralar bir ev değişikliği düşünebilirsiniz.


16 Aralık 2014 : Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Her şey sizin istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Beklentilerinizin yanıtını alamadığınız zaman kırıcı olabiliyorsunuz. Bu şekilde davranmaktan vazgeçmelisiniz.


16 Aralık 2013 : Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Bugün arkadaşlarınızla çok amaçlı bir gezi planlayabilirsiniz. Yapacağınız belirlemelerde tüm grubu hesaba katarak karar almanız daha iyi zaman geçirmenizi sağlayacaktır.


16 Aralık 2012 : Bugün kısa yolculuklar yapacaksınız ve bu yolculukların sonunda güzel neticeler elde edeceksiniz. Küskün olduğunuz yakın akrabalarınızla barışacaksınız. İkili ilişkilerde fazla ayrıntıya girmeniz sizi ana temadan uzaklaştırdığı için zaman zaman iç sıkıcı olacaksınız. Hayatınızdaki eski olumsuz ve değerini yitirmiş ilşkileri devre dışı bırakacaksınız. Yeni insanlar hayatınıza girecek.


16 Aralık 2011 : Akşam saatlerinde hareketlilik yaşamanız muhtemel. Olumsuz havanızın dağılması için iyi bir fırsat olabilir. Çok özlediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilir, uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Çevrenizde çok güçlü biri olarak tanınmanıza rağmen zaman zaman yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bugün sizi yine öyle bir gün bekliyor. Küçük sorunları büyütme eğiliminiz ağır basabilir.


16 Aralık 2017 : Duygusal açıdan oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz ve özgürlük ihtiyacınızda önemli ölçüde artış olacaktır. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir yeni insanlarla tanışabilir ve davetlere katılabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve birlikte yeni kararlar alabileceksiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.


16 Aralık 2016 : Gönlünüzü başıboş bırakma kararınızda biraz gecikmiş görünüyorsunuz. Gönlünüzün kapılarında bugüne kadar uyguladığınız vizeler, şimdi gizlemeye çalıştığınız pişmanlıklarınızın tek nedeni.


16 Aralık 2015 : Sevgilinizden bir kaç gündür uzak olmanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. Bugün de onunla buluşma fırsatı bulamayabilir ve kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Olayları gidişatına bırakmayı deneyin. Her şey düşündüğünüzden de iyi olacak.


16 Aralık 2014 : Sevgilinizle çok kavga ediyorsunuz fakat bu sayede sevginizi ölçebiliyorsunuz. Fakat bazen kavgaların ölçüsünü kaçırabiliyorsunuz ve hem kendinizi hem de sevgilinizi çok yıpratıyorsunuz.


16 Aralık 2013 : Coşkulu beraberliğiniz herkesi imrendiriyor. Sık, sık kısa ayrılıklar yaşamanızın bu ilişkiyi canlı tuttuğunu düşünenler var. Siz buna katılmıyorsunuz. Bunu aşkınıza hakaret gibi algılıyorsunuz.


16 Aralık 2012 : Sevgilinizle aranızda sorunlar yaşayacağınız bir gün geçireceksiniz. Bu sorunlar sizi gerçekten üzüyor; ama siz böyle agresif davranmaya devam ederseniz, aranızdaki sorunlar asla hallolmayacak .


16 Aralık 2011 : Onun çabalarına yanıt vermenizi istiyor. Bugün yine çabaları karşılıksız kalabilir. Ama buna fırsat vermemeniz ilişkiniz için hayırlı olur. Her şeyi boş vermiş gibi görünüyorsunuz. Küçük bir değişiklik için bile en ufak bir çaba harcamıyorsunuz.


16 Aralık 2017 : Aksamalarla ilgili sıkıntıları yalnız yaşıyorsunuz. Ortak çözüm arayışları daha yararlı olabilir. Bugünlerde bir, iki görüşmeden sevindirici sonuçlar çıkabilir.


16 Aralık 2016 : Bugün iş konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak çalışmalar konusunda dikkatli olun. Bugün daha çok güvendiğiniz ve iyi bildiğiniz işlerle ilgilenmeyi tercih edeceksiniz.


16 Aralık 2015 : İş yaşamınızda ideallerinizin ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Yaşamınıza ilişkin bazı küçük değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz. Yeni fikirler ve yeni gelişmeler sizin için sürpriz olmasın. Kendinizi sabırsız hissedeceksiniz ve bir an önce olumlu sonuçlara ulaşmak isteyeceksiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz.


16 Aralık 2014 : Bugün dışsal ilişkiler konusunda başarılı adımlar atabilirsiniz. Bazı projelerinizi gerçekleştirmek için uygun bir gündesiniz.


16 Aralık 2013 : İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız.


16 Aralık 2012 : Son derece hareketli ve çeşitli konulara yöneldiğiniz bir dönemdesiniz. Bugün daha çok kişisel çalışmalarınıza önem verecek,kendinizi geliştirecek yayınlar takip edeceksiniz.


16 Aralık 2011 : Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkındasınız. Bugün yeniliklerle tanışmak için iyi bir gün gibi görünüyor. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyor, ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir.


16 Aralık 2017 : Elinizden yüklü miktarların çıktığı bir dönemdesiniz ama yeni kaynakların çıkması sizi hem şaşırtacak, hem de sevindirecek. Bugün parayla ilgili rahatlatıcı bir haber var.


16 Aralık 2016 : Paranızın kontrolü pek sizin elinizde gibi görülmüyor. Bu yüzden para sizin için sorun olmaktan bir türlü çıkmıyor. Aşk hayatınızı düzene sokabilmeniz halinde kendi paranızın sahibi olabileceksiniz.


16 Aralık 2015 : Bugün size maddi olarak kazanç sağlayacak bazı faaliyetlere yönelebilirsiniz. Bu konuda güvediğiniz kimselerle konuşabilir, ortaklık konusunda anlaşmalar yapabilirsiniz.


16 Aralık 2014 : Bugünlerde para biriktirmeniz gerekebilir çünkü önümüzdeki günlerde parasal kaynaklarınızın önemli bir kısmı kesilecek.


16 Aralık 2013 : Para harcama isteği sizde bir alışkanlık haline geldi. Harcamalarınızı frenliyorsunuz fakat acil ihtiyaçlarınızın önüne de geçemiyorsunuz. Biraz daha sabredin , yakında bir yerden büyük bir para gelecek.


16 Aralık 2012 : Parasal konularda disiplini elden bırakmazsanız başarılı olursunuz. Bugün yatırımlar konusunda kararlılığınızla gelecek için güzel bir başlangıç yaptınız. Uzak akrabalarınızdan gelecek maddi bir yardım sizi rahatlatacak.


16 Aralık 2011 : Dikkatli para harcamaya çalışıyorsunuz, fakat kolay olmuyor. Aile içindeki harcamaların denetimi kırılmalara yol açabiliyor. Umut bağladığınız bazı para kaynakları, bugünlerde hareketlenebilir.


16 Aralık 2017 : Aileniz aşk hayatınızdan memnun değilmiş gibi gözükse de aslında o sizi bu konuda çok takdir ediyor.


16 Aralık 2016 : Bazı yenilenme düşünceleriniz, eksik bilgilenmelerle ivme kazanabilir. Bu bilgileri yerinde değerlendirmeniz gerekiyor.


16 Aralık 2015 : Bugün kendinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sağlığınızla daha fazla ilgilenmelisiniz. Bu arada iş ortamında da oluşan değişikliklere dikkat.


16 Aralık 2014 : Bugünlerde hayatınızda bir değişiklik yapma düşüncesindesiniz fakat dikkat etmezseniz geleceğiniz ile ilgili sorunlar çıkabilir.


16 Aralık 2013 : Başkaları ile birlikte hareket etmek ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsunuz, ama çevresel şartlar bunu pek verimli kılmayabilir. Gerçekçi olmalısınız.


16 Aralık 2012 : Bugün zaman zaman öfkenizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Bu yüzden sevdiğiniz insanla aranızda sorun çıkabilir.


16 Aralık 2011 : Bugün bu konuda tatsız bir konuşma olabilir. Yine de kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Bir yakınınıza sürekli akıl verme isteğiniz onu sıkıyor. Onun da bir yetişkin olduğunu fark etmeniz gerekiyor


16 Aralık 2017 : İş görüşmeleri, önemli toplantılar, göz önünde olup etki bırakacağınız planlar için elverişli olmayabilir günün enerjisi. Niyetiniz yanlış anlaşılabilir. Patron konumundaki kişilerin amacını anlamakta oldukça zorlanabilirsiniz.


16 Aralık 2016 : Sanatsal ve kültürel kollarda faaliyet gösterenler için parlak ve yoğun ilgi duyulan bir gün. Bugün öğreneceğiniz yeni şeyler, çok kısa bir zaman dilimi içinde size ummadığınız derecede ba-şarı getirecektir.


16 Aralık 2015 : Eş ve partner konusu bugün size keyif verecek. Konuşup anlaşmak, birlikte vakit geçirmek, içinde bulunduğunuz ortamın ve anın tadını çıkarmak için ideal bir gün. Paylaşamamak bir şeylerin eksik kalmasına sebep olabilir.


16 Aralık 2014 : Maceracı yönünüzü dizginlemeniz hem bütçenize hem de sağlığınıza fayda sağlayacaktır. Uzun süredir ihmal ettiğiniz sağlığınız için doktora görünün. Evinizde değişiklikler yapmak için uygun bir dönemde bulunuyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle olan mutluluğunuzu bozmak isteyenlere o fırsatı vermeyin.


16 Aralık 2013 : Bugün karşınızdaki kişilerle ve özellikle de eşinizle aynı dilden konuşuyor olmanız önemli. İş birliği ve uyum sizden başlayacak. Önce siz dinlerseniz karşınızda-ki de sizi dinleyecek. Aynı anda konuşmak anlaşma sağlamaz.


16 Aralık 2012 : Kardeşlerinizle bir araya gelebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Size akıl danışmaya ihtiyacı var. Kendinizi onun yerine koyun. Keyif veren farklı bir uğraşınız varsa bir eğitim imkânı çıkabilir. Bunu birlikte yaşayacağınız biriyle karşılaşabilirsiniz. Biraz daha sorumluluk almanız gerekiyor.


16 Aralık 2011 : Arkadaşlarınız sevgilinizi şımarttığınızı düşünüyor. Siz ise sürekli taviz vermekten vazgeçemiyorsunuz. İşinizle ilgili gösterdiğiniz aşırı hırs sizi doğru olandan alıkoyuyor. Bu durum hedeflediğiniz yolda zirveye çıkmanıza da engel oluyor. Artık mantıklı hareket etmeyi öğrenmelisiniz.


16 Aralık 2012 : Düşündüğünüzü şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almalısınız. Her şeyi tek başınıza yapmanız çözüm değil. Destek aldığınız zaman rahatladığınızı göreceksiniz. Coşkunuzun olmadığı bir potansiyel istemiyor ve olayları kendi dairenizin içinde odaklaştırmak istiyorsunuz.


16 Aralık 2017 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


16 Aralık 2016 : Artık son derece iyimser ve coşkulu zamanlara ilerliyorsunuz. Kendinizi ifade edebileceğiniz yaratıcı uğraşlar çarpıcı sonuçlar getirebilir. Uzun zamandır çalıştığınız bir konu ile dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Yeni duygusal ilişkiler, değişik hobiler sizi gevşetmeye yetecektir. Aşk ilişkilerinde ise oldukça ani gelişen olaylardan mutluluk duyacaksınız.


16 Aralık 2015 : Alışık olduğunuz deneyimlere yenilerini ekleniyor. Hayatınıza girecek kişilerle ilişkiler yeni bir boyut kazanabilir. Ancak hayatı tüm iyimserliği ile yaşama arzunuz sizi bazı riskli adımlara yöneltebilir. Özellikle hukuki sorunların getirebileceği gelişmeleri göz ardı etmeyin. Yolculuklar ve yurt dışı bağlantılı konularınızda duyguların büyük rolü olacak.


16 Aralık 2014 : İçinde bulunduğunuz dağılma sürecini aşıyor, kendi içinizde hesaplaşmalar yaşıyorsunuz. Bir süre daha kabullenme içinde kalmalı, gereksiz risk almaktan kaçınmalısınız. İş hayatında sizi zorlayan konulara odaklanmak yolu ile zamanı iyi değerlendirin. Çeşitli fedakarlıkların devam ettiği bu süreçte ruh sağlınızı korumakta yarar var.


16 Aralık 2013 : Haftanın ilk gününde meşgul olmanız gereken pek çok konu var. Kişisel açıdan sizi oyalayan ve girişim yapma arzusu getiren gelişmeler söz konusu. Ortaklıklarda farklı görüşlere rağmen yeni anlaşmalar üzerinde durmakta faydalı olabilir. İlişkilerde zihinsel uyumun bozulmasına izin vermeyin. Yaşanabilecek bazı karşıtlıklara hazır olmanız gerekecek.


16 Aralık 2012 : Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.


16 Aralık 2011 : İş hayatına odaklı bir döneme girdiniz. Artık daha fazla sorumluluk ve işe ait organizasyonlar hayatınızı etkilemekte. Artan iş baskıları yüzünden üstlerle ilişkilerde özenli olmanız gerekecek. Dikkatli ilerlemeniz halinde iş alanında kendinizi ifade edebilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kariyerle ilgili hedeflerinizi aşırı iyimserlikten uzak durarak belirlemelisiniz.


16 Aralık 2017 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


16 Aralık 2015 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


16 Aralık 2014 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


16 Aralık 2013 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


16 Aralık 2012 : Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.


16 Aralık 2017 : AŞK: Durağan bir güngeçirdiğinizi sansanız da güniçinde ani hareketlilik olacak. Aşkkonusunda olumsuzlar günışığına çıkacak ve birbirinizianlama fırsatı yakalayacaksınız.Zamanınızı iyi değerlendirin.İŞ: Arayacaklarını sandığınız kişilerin sizleriaramaması moralinizi bozmasın. Onların dabaşkaları ile anlaşma yapması gerekli.SAĞLIK: Bademciklerinizi üşüterek iltihaplanmasorunu yaşayabilirsiniz. Limonlu çay için.


16 Aralık 2016 : Tartışmalı günler geçirebilirsiniz. Kendinizi kanıtlama çabası içindesiniz. Bu yüzden tartışmaya açıksınız.


16 Aralık 2015 : Kartınız aşk... Çekimser kaldığınız birçok konu kendinizi çaresiz gibi hissetmenize neden olacak. Oysa diğer insanları düşündüğünüzde o kadar da çaresiz olmadığınız gerçek.


16 Aralık 2014 : AŞK: Bugün duygularınızı çokgüçlü olarak açığa çıkaracaksınız.Platonik aşk yaşayanlara budurum elbet daha yararlı olacak.En azından boş hayallere kapılmasevdasını terk edecekler. Enbüyük kârınız da bu olsa gerek.İŞ: Hemen herkesin sıkıntılarını siz gidermeyeçalışıyorsunuz. Bu durumda kendinizden ödünvererek mali sıkıntıları hazırlıyorsunuz.SAĞLIK: Sorunlarınız artıkça kendinizi acizhissederek moral çöküntüsü yaşıyorsunuz.


16 Aralık 2013 : İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.


16 Aralık 2012 : Saldırmaya hazır gibi gözlerinizi öfke bürüdü. Aslında bu durumunuzun farkında değilsiniz. İçinizde sevdiğinize karşı son derece sıcak.


16 Aralık 2011 : AŞK: Bugün kendinizi geçici flörtolduğunuzu hissettiren hiçbirkonu olmamasına rağmen çokfazla duygusallığa kapılıyor,partnerinizin her söylediğininaksini yapıyorsunuz. Aşkınızakendiniz zarar vermeye başladınız.PARA: İş konusunda kararlı ve dayanıklısınız.İşinize öylesine kilitlenmiş durumdasınız kibaşınızı dahi kaldırmadan çalışıyorsunuz.SAĞLIK: Hastalıklara karşı iyi savaşan bir ruhyapınız var. Gelişigüzel ilaç almanız sakıncalı.


16 Aralık 2017 : Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.


16 Aralık 2016 : Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.


16 Aralık 2015 : Sevdiğinizden beklentilerinizin arttığı bir gün fakat ona karşı daha anlayışlı davranmaya çalışın. Yoğun beklentilerinize kapılmazsanız isteklerinizi rahatça anlatma imkanı bulacaksınız. İş arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmekten kaçının. Arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenmekten sıkıntı duyabilirsiniz.


16 Aralık 2014 : Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz.


16 Aralık 2013 : Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.


16 Aralık 2012 : Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed