Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

16 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

16 Kasım 2013 : Araştırmalarınız veya özel bilgilere sahip kişilerle yapacağınız konuşmalar sonucu elde edeceğiniz bilgiler yaşadığınız yer veya yaşam tarzınızda önemli değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.Tüm burçlar için gün geneli: İkili ilişkilerde veya maddi, sanatsal, ticari ya da yaşam tarzıyla ilgili konularda daha esnek olunması gereken bir gün. Belli konularda net veya kırılmaz fikirlerimiz varsa, biraz daha karşı tarafın ya da konunun muhatabı kişilerin fikirlerinin alınması ve değerlendirilmesi daha olumlu sonuçların çıkmasını sağlayabilir ve olası tartışmaları engelleyebilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...


16 Kasım 2012 : Siz bir erkekseniz birlikte olduğunuz kişiye karşı kayıtsız tutumlara girmeniz ve onunla ilgilenmek yerine arkadaşlarınızla eğlenceleri tercih etmeniz mümkündür. Meslek hayatınızda yeni imkan ve sorumluluklarla karşılaşabilir ve yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Ancak, üzerinde çalıştığınız projenin başarılı olacağından emin olun. Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.


16 Kasım 2011 : Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgın olabilirsiniz. Bu durumlarda büyük hatalar yapabilirsiniz. Bugün sezgilerinizde güçlenme var. Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz. Bu dönem içinde size son derece uygun görünse bile, duygularınız bir insan hakkında olumsuz şeyler söylüyorlarsa, o insandan uzak durmaya gayret edin. Bazı kimseler için fedakârlıklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlardan fazla hoşlanacağınız söylenemez.


16 Kasım 2013 : Ev yaşamına yönelik özlemler taşıyorsunuz. Son günlerdeki dağılmışlığınızın yanı sıra, bedensel yorgunluğunuz da etkili oluyor. En sağlam tercihlere oynamanız gereken profesyonel anlamda bir atılım söz konusu. Bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız. Bugünlerde yaşamınızla ilgili bazı muhasebeler içine gireceksiniz.


16 Kasım 2012 : Küçük, küçük de olsalar gündelik problemler kafanıza takılıp canınızı sıkıyor. Bu sorunların birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu bilmeniz işe yaramıyor. Sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz de bazı durumlarda para etmiyor. Kendinizi bazen hiç direnmeden problemlerin insafına bırakmayı istiyorsunuz. Bu çok insani ihtiyacınızı yine çelik iradeniz engelliyor.


16 Kasım 2011 : Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürecek. Öğle saatlerinde birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını paylaşabilir. Vereceğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güveniyorsunuz ama şans da sizin yanınızdan hiç ayrılmıyor.


16 Kasım 2013 : Taşıdığınız kaygılar sizi daha da sevimli yapıyor. Sevgilinizin kişisel çevresindeki izleniminizi biraz aşırı önemsiyorsunuz. Akşam saatlerinde sürprizlere hazırlıklı olun.


16 Kasım 2012 : Beraberliğiniz size mutluluk veriyor. Çevrenizdeki çapraşık ilişkileri hayretle gözlemliyorsunuz. İçinde saygı, anlayış barındırmayan ilişkilerin aşk diye tanımlanması sizi şaşırtıyor.


16 Kasım 2011 : O huzuru seviyor, siz ise gerilimden hoşlanıyorsunuz. Bu zaman zaman problem yaşamanıza neden oluyor. Bugün ise en ufacık bir gerilim yaşama şansınız yok. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı.


16 Kasım 2013 : Verimli düşünceler içindesiniz. Mesleki donanımınızı arttırma niyetleriniz, sizi birtakım eğitim çalışmaları içine sokabilir. Yaratıcı ortamlarda yeni bilgilenmelere açıksınız.


16 Kasım 2012 : Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Fakat bu uyumun sizin birçok şeyi kafanıza takmıyor olmanızdan kaynaklandığının bilincindesiniz. Önümüzdeki günlerde bir yolculuğunuz olacak.


16 Kasım 2011 : İş yerinizdeki yeni düzenleme konusunda fikrinizin alınmaması sizi çok rahatsız ediyor. Bu değişikliğin hiç de olumlu olmadığını düşünüyorsunuz. Bu konudaki fikirlerinizi anlatmak için fırsat kolluyorsunuz.


16 Kasım 2013 : Şansınıza duyduğunuz güven, para konularında bazı riskler barındırıyor. Uzun vadeli projeleriniz gerçekçi. Zamanlama işinde engelleme yaratabilecek iyimserlikleriniz var.


16 Kasım 2012 : Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz. Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, sizi çevrenizde para konularında da aranılan insan yapıyor.


16 Kasım 2011 : Siz de kendinize şaşırıyorsunuz. Kendinizi hiç bu kadar hesap yaparken hatırlamıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etme konusundaki kararlılığınız sürüyor. Bugün de baştan çıkmayacaksınız.


16 Kasım 2013 : Zihninizdeki meşguliyet, ciddi birtakım konuları ayrıntı gibi görmenize neden olabiliyor.


16 Kasım 2012 : Sağlığınızla ilgili bir probleminiz olduğunu düşünüyorsunuz. İhmal etmek problemi büyütebilir. Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bu işi ihmal etmemelisiniz.


16 Kasım 2011 : Arkadaş ilişkilerinizde ya da ileriye yönelik planlarınızda kontrollü davranmanız gerekebilir. Aşırılıklardan kaçınmanız gereken bir gün.


16 Kasım 2013 : Eşinizin fikirleri bugün sizin açınızdan etkili olacak. Vereceği fikirler ve kararlarınıza yapacağı destek daha emin adımlar atmanızı sağlayacak. “Sen ne düşünüyorsun” demekten çekinmeyin. Kabul etmek zorunda değilsiniz.


16 Kasım 2012 : Parayı elde etme mücadelesi hırsa dönüşmediği sürece size fayda sağlayacaktır. Bugün gününüz her zamankinden farklı bir tempoda geçecek. Okuyup öğrenmeye devam. Siz kendinizi bilgi olarak geliştirdikçe daha güzel şeyler ortaya çıkarabilirisiniz. Yani eğitim şart.


16 Kasım 2011 : Duygularınızı sevdiğiniz kişiyle paylaşmak, birbirinize karşı olan aşkınızı daha da büyütür. Ona ne kadar bağlı olduğunuzu söylemek yeterli olmaz, bunu davranışlarınızla da göstermelisiniz. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir edileceksiniz.


16 Kasım 2012 : Yaşamınızı ön plana çıkaracak ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor, İsteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


16 Kasım 2013 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


16 Kasım 2012 : Bütçenizi sarsan harcamaları kontrol etmiş durumdasınız. Ancak bir yandan da yeni desteklere ihtiyacınız var. Finansal alanda ödemeler ve borçlar yeni kaynaklar arayacağınızı gösteriyor. Ortaklıklardan beklenen maddi kaynaklar bu dönem sorun olabilir. Gün ortasından yakın çevre ile ilişkileriniz, eğitim hayatında sizi bekleyen sorumluluklar olacak.


16 Kasım 2011 : Hayatınızda artan bir hareketlilik var. Edineceğiniz yeni düşünceler var olan kalıplardan uzaklaşmanız adına olumlu görünüyor. Hayat görüşünüzü yenilemek, değişik kişilerle bir araya gelmeniz açısından şanslı olabilirsiniz. Eğitim hayatınızı daha somut bir şekilde ele almalısınız. Bu konuda size destek sağlayan gelişmelere açık olacaksınız.


16 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


16 Kasım 2012 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


16 Kasım 2013 : AŞK: Duygusal hayatınızdahareketli saatleryaşayabilirisiniz. Bekarsanız,hayalinizdeki kişiylekarşılaşmanız mümkün.PARA: İş arkadaşlarınızla ilerisiiçin projeler üretebilirsiniz.Ancak sonuçta bazı problemler yaşayabilirsiniz.SAĞLIK: İş yaşamınızı ilgilendiren bir konudaüstlerinizin size haksızca yaklaştığını düşünmenizve bunun da sizi duygusal gerilime sokmasıolasıdır. Bu da mide sıkıntılarına yol açabilir.


16 Kasım 2012 : Kartınız İmparator... Gerekli gereksiz size sunulan her teklifte girişimlerde bulunuyorsunuz. Destekleyenlerinizin az olduğunu biliyorsanız kendinizi sınırlamayı da bilmelisiniz.


16 Kasım 2011 : AŞK: Eğer yeni bir ilişkiyebaşlayacaksanız bugünlerdebaşlamasanız daha iyi olurçünkü duygularınızıkestiremiyorsunuz. Kimseyeemin olmadan ümitvermemenizde fayda var.PARA: Yeni gelirler edinmeniz olası. Yeni işlereaçıksınız ve ek gelir günleri başlıyor sizin için.SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat ediyor ve kendinizebakıyorsunuz. Beslenme probleminiz de yokancak bayanlar makyajda abartıya kaçmamalı.


16 Kasım 2013 : Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.


16 Kasım 2012 : Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed