Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

16 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

16 Nisan 2018 : Kendinizi sebepsiz bir şekilde gergin ve kontrolsüz çıkışlar içerisinde bulabilirsiniz. Yeniay etkisiyle önümüzdeki iki hafta beklenilmeyeni beklemeye ne dersin? Fırsatlar kapını çalmaya hazırlanıyor. Sende bu değişime hazır ol ve muhteşem sürece kendini bırak.


16 Nisan 2016 : Yapacağınız araştırmalar dış görünüşünüzde değişiklikler yapmanıza yardım edebilir. Yeni imajınız iş hayatınızda da sizi olumlu etkileyebilir ve özgüveninizin artmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlere kadar, sosyal ilişkilerimiz, aşk hayatımız ya da eğlence anlayışımızı besleyebilecek aktiviteler açısından olumlu saatlerdeyiz. Bol bol sosyalleşebilir, zevklerimize hitap eden işlerle uğraşabiliriz. Akşam saatleri ise, ağzımızda çıkan sözlere dikkat edelim. İstenmeyen gerilimler oluşabilir. Gece saatlerinde konusunda uzman, yaşça büyük veya tecrübeli kişilerin fikirlerini almak ya da önerilerine uymak bize iyi gelebilir ya da bize danışanlar olabilir. Sosyal bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


16 Nisan 2015 : İşleri istendiği gibi veya gürültü patırtı olmadan halletmek zor olabilir. Dolaysıyla, sakinliği korumakta, esnek olmakta ve diplomatik davranmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


16 Nisan 2014 : Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda kili ilişkileriniz veya iş birlikleriniz dikkat gerektiriyor. İlişkilerin ya da bağlantıların yeniden yapılandırılması gerekebilir. Bazı ilişkiler sonlanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün kendinizi tartışmaların ortasında bulursanız veya belli belirsiz ve hatta nedensiz bir gerilim hissederseniz ne kendinizi ne de gerilimin nedeni olarak gördüğünüz kişileri suçlamayın. Zira, gerçek suçlu Terazi burcunda meydana gelen tam ay tutulmasıdır. Bu durumu bilmek herkesin neden zombiye dönüştüğünü ve bu durumun geçici olduğunu anlamak için yeterli olmalıdır. Bu tutulmanın iyi tarafı, uzun zamandır devam eden bazı sorunlar veya uzayan iş ya da ilişkiler hakkında bir karar alma veya seçim yapma zorunluluğu ya da olanağı getirecek olması. Dolayısıyla, geçmişten gelen ve tüm dikkatleri üzerine toplayan bu problemlerin bir daha geri gelmeyecek şekilde çözümüne çalışmakta fayda var. Detaylı, yüksek önem taşıyan ve uzun versiyon yorumu haftasonu yazımda bulabilirsiniz.


16 Nisan 2013 : Aşk hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkmaya başlıyor. Başkalarından çok kendi işlerinize zaman ayırarak yukarıdaki başlıkları destekleyebilirsiniz. Niobe


16 Nisan 2012 : Sizin için önemli sayılabilecek ve tavsiyelerine değer verdiğiniz kişilerin sözlerini muhakkak dinlemelisiniz. Aksi vaya ısrarcı bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize, hatta içinde bulunduğunuz düzenin bozulmasına neden olabilir. Sağlığınızla ilgili bir probleminiz olabilir. Bugün bu problemin üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan kurtulacaksınız. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor.


16 Nisan 2011 : Bugün elinizdeki birtakım işleri tekrar gözden geçirmeniz için çok uygun bir dönem olabilir. Bunu yaptıktan sonra daha rahat bir çalışma ortamı içinde olacaksınız. Bir arkadaşınızın önerisiyle yeni bir yatırım için girişimde bulunabilirsiniz. Ancak, herşeyden önce başka arkadaşlarınızın da görüşlerini almayı unutmayın. Sevdiğiniz son zamanlarda yaptığınız kaprisler yüzünden sizden biraz şikayetçi olmaya başlamış olabilir. Bu tür sorunlarınızı yakın bir dostunuzla paylaşmanız sayesinde rahatlayabilirsiniz.


16 Nisan 2018 : Sakıncalı bulduğunuz bir üçlü görüşmeye eklenerek sağduyu katacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın hiç hazır olmadığınız bir konuda sizden yardım talebi olabilir. Bağımsız karakteriniz en olur olmaz durumlarda baş kaldırıyor. Bu anlamda yaşadığınız yalnızlığın belli bir hüznü olsa da bu, kendinize duyduğunuz hayranlığın artmasını engelleyemiyor.


16 Nisan 2017 : Bugüne biraz hassas başlayabilirsiniz. Birkaç saat ruhunuzu dinlendirmeniz iyi gelebilir. İlerleyen saatlerde, kendinize olan güveninizi pekiştireceğiniz özel konulu bazı görüşmeleriniz var. Belli bir öneme sahip kararlarınızı yine bir mantık çerçevesinde vereceksiniz. Arkadaşlıklarda bazı söylentiler biraz canınızı sıkabilir.


16 Nisan 2016 : Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayabilir.


16 Nisan 2015 : Ay ın konumu, size her konuda girişimci ama ayakları yere basan bir tavır getiriyor. Bugün gezegenlerin sert açısı duygusal karmaşaya neden olabilir. Her ne kadar heves ve canlılık gösterseniz de bazı engellemeler ya da gecikmeler sıkıcı olabilir.


16 Nisan 2014 : Son derece kararlı olmanız ve kendi kararlarınızdaki ısrarcılığınız, size biraz bireyci bir hava verebiliyor. Yakından tanıyanlarınızı, bir takım insanlara karşı sizi savunmak durumunda bırakabiliyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. İnsanlar üzerinde yanlış izlenimler bırakmamalısınız.


16 Nisan 2013 : Bugün alacağınız bir haber sizin planlarınızı alt üst edebilir. Keza bu haber sonrasında şehir dışına çıkmak ya da kısa bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde verdiğiniz sözleri tutamayacak ve randevularınıza vaktinde ulaşamayacaksınız. Akşam saatlerinde geleceğinize dair söz verdiğiniz davete katılacaksınız.


16 Nisan 2012 : Son günlerde kendiniz çok ihmal ettiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz de pek iyi değil. Bugün kendinizi genel olarak yalnız ve sevgisiz hissedebilirsiniz. Arayış içinde olacak ve bulunduğunuz durumdan çıkmak için çözüm bulmaya çalışacaksınız. Ailenizden birisi siz bu konularda yardımcı olabilecek tavsiyelerde bulunabilir.


16 Nisan 2011 : İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor, ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri oldukça yoruyorsunuz. Özellikle inatçı olduğunuz konulara daha esnek bakmayı deneyebilirsiniz. Başkaları için kapanmış olan bir konu, sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.


16 Nisan 2018 : Partnerinizin ailesiyle ilişkilerinizi geliştirmeniz, bir gereklilik olarak önünüzde duruyor. Çekingenlik, sizi çok iyi tanıyan partnerinize açıklayamayacağınız bir gerekçe.


16 Nisan 2017 : Çok güçlü sevgi bağlarınız var, birbirinizi çok önemsiyorsunuz.. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. Sevgilinizle gerçek anlamda bütünleşmişsiniz. İlişkiniz uzun ömürlü görünüyor.


16 Nisan 2016 : Dışa yönelik sosyal arayışlarınızı ortak yaşamaya çalışın. Bu anlamdaki yalnızlığı, zaman içinde onu size karşı tepkimeci yapabilir. Son zamanlarda sağdan soldan gelen eleştirilerin altı boş değil.


16 Nisan 2015 : Bugün, duygusal ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Aşk yaşamınızda beklenmedik olaylar huzursuz edici sonuçlar doğurabilir. Ani, öfkeli duygusal tepkiler ilişkinizde yıkıcı olabilir.


16 Nisan 2014 : Duygusal anlamda bazı gerginliklerden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Sevgilinizle aranızdaki sorunları çözümlemek için her şeyi denediniz fakat bir türlü sonuç alamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir arkadaşınızdan fikir alabilirsiniz.


16 Nisan 2013 : Aşk yaşantınızda beklemediğiniz gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Duygularınızı tarif etmekte zorlanacaksınız. Karşı cinsten birinin ani çekimine kapılmanız olası. Bugün yeni bir aşk kapıda olabilir.


16 Nisan 2012 : İlişkide haksızlığa uğradığınız şeklindeki yaklaşımınızda gizli bencillikler var. Onun aşırı alınganlıklarına karşı daha ilgili tavırlar belirleyebilirsiniz. Zamanla her şeyin değiştiğini göreceksiniz.


16 Nisan 2011 : Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, henüz ilişkinin başındayken farklı birtakım kararlara yöneltebilir.


16 Nisan 2018 : İş hayatınızda sıkıcı bir gün sizi bekliyor. Bugün iş veriminiz oldukça düşük olacak. Sık sık çalışma molalarını uzatacak, işten kaçmak için elinizden ne geliyorsa yapacaksınız.


16 Nisan 2017 : İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz.


16 Nisan 2016 : İş yaşamınızda aynı anda bir çok konuyu değerlendirmeye alacağınız ve bir çok konuda çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Çok yönlülüğünüz fazlasıyla ortaya çıkacaktır ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Zihinsel olarak çok aktif olacaksınız ve bir çok konuda yeni kararlar alabilirsiniz. Yapacağınız işlerde başkalarının fikirlerini sorup çevrenizdeki kişilere danışabilirsiniz. İş yaşamınızda istediğiniz sonuçlara ulaşabileceğiniz bir gündesiniz.


16 Nisan 2015 : Ãœreteceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde, başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak, kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.


16 Nisan 2014 : İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Sıraya koyduğunuz rutin işlerinizi rahatlıkla halledecek, akşam normal saatinde işyerinizden ayrılacaksınız. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz günden güne gelişiyor.


16 Nisan 2013 : İş yaşantınızda başarı grafiğiniz günden güne yükseliyor. İş yerinizde zaman fazla hırslı ve yarışmacı davranışlar içine giriyorsunuz. Bu durum amirlerinizin hoşuna gitse de sizinle aynı konumdaki iş arkadaşlarınızın hoşuna gitmiyor.


16 Nisan 2012 : Bugünlerde yararlı iş gezileriniz olabilir. Mesleğinizde yeni aşamalar kaydetmek istiyorsunuz. Yetkililerinizle ilişkilerinizi daha ılımlı bir platforma taşımanızda yarar var.


16 Nisan 2011 : Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Daha ciddi işler, diye tanımladığınız hedefleriniz biraz risk taşıyor. İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz.


16 Nisan 2018 : Çok yoğun bir tempoyla çalışırken bile parasızlık çekmeyi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Fakat önümüzdeki günlerde çok belirgin bir düzelme olabilir. Bugünlerde yaşadığınız ve eziklik hissettiğiniz bir para konusu aklınızdan çıkmıyor.


16 Nisan 2017 : Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsıyor. Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte zorlanıyorsunuz


16 Nisan 2016 : Parasal konular ön plana gelmekte. Son günlerde başlattığınız yenilikleri daha somut hale getirebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirme zamanı.


16 Nisan 2015 : Maddi konuların ön plana gelebileceği bugün, alacak verecek konularından huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.


16 Nisan 2014 : Küçük sayılabilecek bir parayla, büyük bir oluşuma katılma şansı yakalayabilirsiniz. Bugünlerde, konu hakkında yetkin insanlara ve doğru araştırmalara yönelmelisiniz.


16 Nisan 2013 : Bugün bazı ödemeler yapabilirsiniz. Bu ödemeler için gerekli maddi kaynağı daha önceden ayırmıştınız. Bu yüzden ödemelerinizi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.


16 Nisan 2012 : Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor. Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız.


16 Nisan 2011 : Bir yakınınıza almak istediğiniz biraz pahalı bir hediye bütçenizi sarsacak gibi görünüyor. Bu yüzden kararsızsınız. Bugün akşam saatlerinde yeni fiyat araştırmaları yapabilirsiniz.


16 Nisan 2018 : Aşk ilişkilerinize ailenizi ve özellikle onların olumsuz fikirlerini sokmayın. Sevgililer genelde aileleri kendilerine rakip görürler.


16 Nisan 2017 : Tatile çıkmayı planlıyorsunuz ama bazı zorunluluklar yüzünden bu isteğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz .


16 Nisan 2016 : Son zamanlar ilişkilerinizde ortaya çıkan pürüzleri yok etmeye çalışabilirsiniz, ama gün boyunca ortaya çıkabilecek aksaklıklar moralinizi bozabilir.


16 Nisan 2015 : Kişisel bir önem ve değer verdiğiniz konuları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.


16 Nisan 2014 : Kendinizi gereksiz karamsarlıklardan ve öfkelerden uzak tutmanız gereken bir gündesiniz. Davranışlarınızı kontrol etmeye çalışın.


16 Nisan 2013 : Bugün bazı konularda ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Unutmayın acele alınan kararlar bazen zararlı olabilir.


16 Nisan 2012 : Haksızlığa uğramayacağınıza çok inandığınız bazı ilişkilerinizde, zor kabulleneceğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Konuyla ilgili girişimlerinizde belli yalnızlıklarınız olacak.


16 Nisan 2011 : Sosyal yaşamınızda güvensiz yaşadığınız ilişkilerden sıyrılmanız gerekiyor.


16 Nisan 2018 : Kuşkularınız ve güven duyma isteğiniz arasında kalabilirsiniz. Son günlerdeki gelişmeler canınızı sıkıyor. Onun davranışlarının değişkenlikler göstermesi sizin de farklı hisler içine girmenize neden oluyor.


16 Nisan 2017 : Yeni bir çevreye girmek ve ortak ilgi alanınızın olduğu kişilerle tanışmak için güzel bir gün. Farklı taraflarınızı ve görüşlerinizi dile getirmekten kesinlikle çekinmeyin. Kafa dengi olan arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacak.


16 Nisan 2016 : Dünün aksine bu sabahki maddi beklenti ve talepleriniz istediğiniz yeterlilikte ve hızda sonuçlanmayabilir. Eğer bir yerlerden alacağınız bir ödeme söz konusu ise gecikmeye toleranslı olun. Kendi ödemelerinizi ertelemeyin.


16 Nisan 2015 : Bugün duygular ve düşünceler arasında bağlantı kurmakta zorlanıyorsunuz. Ay’ın bilinç altınızı etkilemesiyle huzursuzluk söz konusu olacak. Sınırlarınızın dışına taşarak düşünüyor fakat engeller yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz. Sakin düşünmeye gaylret etmelisiniz.


16 Nisan 2014 : Bugün karşınızdakine laf yetiştirmeye kalkmayın. Kırıcı olma ve kırılma potansiyeliniz yüksek. Mümkün olduğunca “acaba bu durumu, anlaşmazlığı düzeltmek için ne yapabilirim ve ne katkı sağlayabilirim” diye düşünün.


16 Nisan 2013 : Bugün ev ve aileyle ilgili konular öncelikli olacak. Planlarınız arasında yer almasa bile olaylar sizi bu noktaya getirebilir. Bir anlaşmazlık yaşarsanız sevdiklerinize karşı kırıcı olmamaya, anlayışlı ifadeler kullanmaya çalışın.


16 Nisan 2012 : Sevgilinizin işine ayırdığı zamanıproblem ediyorsunuz. O ise sorununne olduğunu bir türlü anlayamıyor.Açık olmanızda fayda var. Çalıştığınızyerde yaşanan bazı olaylar sizi rahatsız edebilir.Normal zamanlarda fazla aldırmayacağınızdurum ya da sözler alınmanıza sebep olabilir.


16 Nisan 2011 : Ailenizle ilgili konuları anlatmaktan hoşlanmayan bir tutum içindesiniz. Maddi olarak sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu nedenle ödemeleriniz aksayabilir. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.


16 Nisan 2012 : Karşı cinsin hakkınızda düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz.Ay’ın bulunduğu konum, öğle saatlerinden sonra, kişisel düşüncelerinizi derinleştireceğinizi ve çevresel yorumlarınızı içinizden yapacağınızı  gösteriyor. Olayların yönünü geniş tutmalısınız.


16 Nisan 2018 : Günün ilerleyen vakitlerine kadar yeni araştırmalar, zihinse uğraşlar sizi meşgul edecek. Daha sonra yaşadığınız yerle ilgili yeni bir süreç içindesiniz. Yer değişiklikleri konusunda hızlı kararlar alabilir, ailenizin içinde olduğu konulara yönelebilirsiniz. Daha fazla güven duygusu, sizi motive eden yakınların desteği ile aile ilişkileriniz güçlenecek.


16 Nisan 2017 : Çok karışık etkilerle güne başladınız. Daha fazla risk almadan beklemede kalmanız gerekecek. Daha çok kollektif çalışmalar yaparak günü verimli ve etkin geçirmeye gayret edin. Gizli kalmış ve geçmişten bu güne uzanan gelişmelerin üzerinde durmaktan ise kaçının. Kişisel alanda, ortaklaşa konularda işbirliği içinde olunması gereken önemli bir sürece giriyorsunuz.


16 Nisan 2016 : Burcunuzda gezinmeye başlayan Ay size hareket ve yeni girişimler yapma fırsatı getiriyor. Hayatınıza pek çok yenilik getiren olanaklar üzerinde durabilirsiniz. Kişisel alanda daha kararlı olmalısınız. Eğitim çalışmalarına öncelik verdiğiniz bu süreçte ummadığınız destekler bulacaksınız. İlişkilerden yana artan sorumluluklar hafife alınmamalı.


16 Nisan 2015 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


16 Nisan 2014 : İçinizdeki savaşçının ortaya çıkacağı bir gündesiniz. Kavga enerjiniz çok yüksek. Bu tavrınız gün içinde karşılaşacağınız krizleri çözmek için başta faydalı gözükebilir. Ancak sonrasında çözüm olanaklarını tükettiğinizi fark edeceksiniz. Finansal konularda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Hemen paniğe kapılmayın. Soğukkanlı olursanız kazanacaksınız.


16 Nisan 2013 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


16 Nisan 2012 : Haftanın ilk günleri sizi oldukça sıkıştıran etkiler var. Duygusal açıdan yaşanacak endişeler ve gizli kalmış konular öne çıkabilir. Her zamanki gücünüzü korumalı, bazı şeyleri bırakmayı denemelisiniz. Başkalarına yararlı olunabilecek çalışmalarda yer almak, fedakarlık yapmak gerekebilir. En azından manevi açıdan yaşanacak tatmin sizi zenginleştirecektir.


16 Nisan 2011 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


16 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


16 Nisan 2017 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


16 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


16 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


16 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


16 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


16 Nisan 2012 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


16 Nisan 2018 : Aşk hayatınızdaki sorunlar nedeniyle fazla kıskanç oldunuz. Karşınızdaki insana baskı yapıyorsunuz.


16 Nisan 2017 : Başkalarından farklı yönünüzü ortaya çıkarak havanızı atacaksınız. Kötü enerjiniz bugün bitiyor.


16 Nisan 2016 : AŞK: Sevdiğiniz uğrunahayatınızla ilgili bir çokdeğişimler yapacaksınız. Ondanbeklentileriniz her ne kadargecikse de siz ödün vermeyedevam edeceksiniz. Bu büyükaşkın farkına varacak elbet.PARA: İş konusunda oldukça deneyimli vedonanımlısınız. Yardım almak isteyenler olacak.SAĞLIK: Sürekli evham halindesiniz. Kendiniziçok fazla dinliyorsunuz. Böylece hasta olmaihtimaliniz artıyor. Daha rahat olmalısınız.


16 Nisan 2015 : Sevdiklerinize yakın olmaya ve onlara ilgi göstermeye çabalıyorsunuz. Geçmişteki hatalarınızı bu tarzınızla etkileyip unutturmaya çalışıyorsunuz. Gireceğiniz bazı iletişimler ters tepki yaratabilir. Sağlıklı düşünerek kararlarınızı buna göre vermelisiniz.


16 Nisan 2014 : Yoğun geçen iş gününden sonra rahatlamak arzusu duyacaksınız. Ancak çevrenizde sevilen kişi olmanız sebebiyle sizi yalnız bırakmayacaklar. Bugün akşam saatlerinde ziyaretçi akınına uğrayacak ve şaşıracaksınız. Misafirperverliğiniz dikkat çekecek.


16 Nisan 2013 : Kartınız Erime... Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu durumda zıt görüşleriniz oluşabilir. Biraz dinlemeyi de bilmelisiniz.


16 Nisan 2012 : İşinizdeki başarılarınız yoğun olsa da aşkta pek başarılı sayılmazsınız. Partnerinizden ilgi bekliyor ancak açıkça ifade edemiyorsunuz.


16 Nisan 2011 : Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.


16 Nisan 2018 : Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.


16 Nisan 2017 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.


16 Nisan 2016 : Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.


16 Nisan 2015 : Kalbiniz boşsa karşınıza biri çıkacak. Onunla ilgilenebilirsiniz. Bu ilişkinin evliliğe gidebilirlik potansiyelini görmeye çalışırsanız, hayatınızın insanı karşınızda duruyor olabilir. İşinizde artan sorumluluklarla nasıl başedebileceğinizi bilememe gibi sıkıntı ve endişeleriniz olabilir.


16 Nisan 2014 : Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.


16 Nisan 2013 : Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed