Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

16 Temmuz Hangi Burç?


Burcunuz Yengeç,

Geçmiş Yorumlar:

16 Temmuz 2016 : Şu sıralar tek başınıza farklı planlar organize etmek isteyebilirsiniz. Kısa bir seyahat ya da sahilde bir yürüyüş size kendinizi iyi hissettirebilir. 


16 Temmuz 2015 : Ani karşılaşmalar, ilhamlar veya eşzamanlı olaylar dikkat gerektiriyor. Bir süredir devam eden içinden çıkılması zor bir durumu çözmenizi sağlayacak ipuçları kendini gösterebilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Evi, aileyi, yaşadığımız yeri veya ülkemizi ilgilendiren konular ön planda. Saldırgan ve öfkeli kişiler, kontrol dışı hareketler, ani hareketler veya beklenmedik tepkiler söz konusu olabilir. Özellikle ev, gayrimenkul başlıklı konular, ülke veya aileyle ilgili konularda ani gelişmeler gündeme gelebilir veya biz beklenmedik tepkiler verebiliriz. Akrabalardan gelecek haberlere alışılmadık yanıtlar verme olasılığımız da yüksek. Mars Pluton karşıtlığı olan zamanlarda, birkaç gün için, tehlikeli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta da fayda vardır, patlayıcı etkiler devreye girebilir. Öğle saatleri başta olmak üzere, gün geneli ve birkaç gün boyunca, temkinli, kontrollü davranmamızda ve sakinliğimizi korumamızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


16 Temmuz 2014 : Uzun vadeli düşünme ve olayların geleceğini ön görmeye çalışma zamanı. Bazı hobileriniz yeni şeyler deneme arzunuzu arttırabilir. Bazı yeteneklerinizi geliştirmeniz veya vereceğiniz servisi doğru sunmanız ekstra kazançlara neden olabilir. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün ve yarın, önemli bir değişimin ortasında olanlarımız olayları harekete geçirecek veya geçirmiş olmanın mantığı konusunda soru işaretlerine sahip olabilirler. Endişelenmek yerine asıl büyük hedefi hatırlamak ve odaklanmak daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


16 Temmuz 2013 : Bazı hayal kırıklıklarının yararınıza sonuçlar doğuracağını söylesem bana inanmayacaksınız biliyorum, ama yine de ısrar ediyorum Niobe’ce. Her şerde bir hayır vardır sonuçta, unutmayalım bugünlerde. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün de, ufak tefek kazalara ve gerilime açık bir gün, olası durumlara karşı tedbirli olmakta fayda var. Geri harekete geçecek olan Uranüs herkesi, bireysel yıldız haritalarına göre farklı alanlarda ve farklı şekillerde etkileyecek. Ancak, hepimizin amaç ve hedeflerimizden vazgeçmememiz, engellere veya aksiliklere değil, olası fırsatlara odaklanmamız gerekiyor.


16 Temmuz 2012 : Sizi üzen ya da düşündüren birşeyler varsa o konularda feraha çıkabilirsiniz. Bu konularla ilgili yeni gelişmeler olabilir ya da bazı fikirler alabilirsiniz. Dostlarınızın yaklaşımları sizde yeni fikirlerin uyanmasına ve konuyu daha kolay görmenize de sebep olabilir. Son derece cana yakın ve çekici bir görünümde olacağınız için karşı cins ilişkileriniz de de şanslısınız. Eğer yalnız bir kadınsanız bugün duygusal yapıda bir erkekle tanışmanız da olasıdır. Siz bir erkekseniz.


16 Temmuz 2011 : Canınızı sıkan kimselere ya da sizi kızdırabilecek konuşmalar yapan kişilere gerekli cevapları vermeyi daha sonraya bırakmanızda fayda var. Bunun dışında, Eğer bugün için uzak sayılabilecek bir yerlere gitmek gibi planlarınız varsa, mümkünse bunları ertelemelisiniz. Eğer yalnız bir yengeçseniz, bugün karşınıza çıkacak kişi ciddi bir ilişki kurmak için uygun olmayabilir. Evinizde beklenmedik masraflar çıkma olasılığı göründüğü için, harcamalarınızı denetimli yapmanızda fayda var.


16 Temmuz 2017 : Bu sıralar beklenmeyen, sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde, daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz. Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hakkederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi.


16 Temmuz 2016 : Sizin için pek çok bakımdan yararlı olacak biriyle tanışacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi akıl süzgecinizden geçirmek için yalnız kalacağınız yerlere gideceksiniz. Yine de karar verirken veya verdiğiniz kararın doğruluğuna kanaat getirmek için ailenizle birlikte olacağınız zamanı bekleyeceksiniz.


16 Temmuz 2015 : Aile bağlarınız kuvvetli. Yine de bazı kaçınılmaz nedenlerle çok seyrek görüşebiliyorsunuz. Bu sizin arada bir hüzün yaşamanıza yol açıyor. Durgun bir hafta sonunun arkasından oldukça hareketli bir haftaya giriyorsunuz. Gündelik, çözümü kolay ama bir takım haklı güvensizliklerle sürüncemede bırakıyorsunuz.


16 Temmuz 2014 : Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Bu telaşlılığınızla hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak istiyor. Biraz düşünürseniz buna hakları olduğunu anlayacaksınız.


16 Temmuz 2013 : Müdahaleci davrandığınız bazı durumlardaki tavırlarınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz, insanlar üzerindeki krediniz sonsuz değil. Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan, ama verimli düşünceler zihninizi işgal edebilir.


16 Temmuz 2012 : Yakın çevrenizdeki bir sağlık sorunu ile ciddi biçimde ilgilenmeniz gerekiyor. Bir konuyla alakalı çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yarar olabilir. Yapıcı davranışlarınızla insanları etkileyebiliyorsunuz. Sizinle ilgili iyi düşünceler, çevrenizde düzgün bir referans edinmenizi sağlıyor.


16 Temmuz 2011 : Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.


16 Temmuz 2017 : Yeni gelişen iletişim sorunu tek taraflı değil gibi. Birtakım düzeltmeler için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve onun önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerekçi nedenlere bağlamalısınız.


16 Temmuz 2016 : Bir anda ilkesiz davranabileceğinizden çekiniyorsunuz. Adlandıramadığınız duygularınız, yol vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Kendinize bu izni vermeyecekmiş gibisiniz.


16 Temmuz 2015 : Dışa yönelik küçük mutlulukları ilişkiye ihanet gibi görmeden önce, bu ihtiyacı neden duyduğunuzu sorgulamanız gerekiyor. Problem siz, partneriniz ve ilişkiniz üçlüsünde kilitli.


16 Temmuz 2014 : Bazı gelişmeler duygusal olarak kendinizi güçlü hissetmenize neden olabilecektir. Duygularınızı daha çok kendinize saklamayı tercih edeceksiniz ve sevdiğiniz insanla iletişimlerinizde bazı kopukluklar meydana gelebilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanmayacaksınız ve tepkilerinizde ölçülü davranacaksınız. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır. Duygusal konularda yeni kararlar almak için doğru bir günde olmayacaksınız.


16 Temmuz 2013 : Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir tanışma dönemi daha çok heyecan verici olacak, sabretmelisiniz.


16 Temmuz 2012 : Dönüp bir şeyleri yeniden başlatmak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz. Hatalarınızı geç anlamanız kısa vadede bir yumuşamayı sağlayamayacak gibi.


16 Temmuz 2011 : Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygular kadar da gerçeklerin egemenliği var. Günü, ilişkinizi tüm olumluluğuyla gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz.


16 Temmuz 2017 : Bugün iş yaşamınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Bu değişikliklere en çabuk siz adapte olacağınız gibi bilmediğiniz konu ve alanlara dalarak risk alacaksınız. Ancak, Plutondan aldığınız üçgen açı sayesinde çok kazançlı olacaksınız. Pratik zekanız, çevrenizde oluşturduğunuz olumlu arkadaşlıklar size yardım edecek. Ancak her konuyu son dakikaya bırakma huyunuz yüzünden de zor durumlarla karşılaşacaksınız.


16 Temmuz 2016 : Günün ilk yarısında bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlar bulacaksınız ve sizi rahatlatacak bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle zihinsel aktiviteniz çok iyi olacaktır. Günün ikinci yarısı ise kendinizi kontrol etmenizin zor olacağı durumlarda kalabilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. İş ortamınızda duygusal nedenlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz ve rutin işlerinizde çeşitli sorunlar çıkabilir. İşinizle ilgili girişimleriniz için sabah saatlerini tercih edin.


16 Temmuz 2015 : Bu gün köklü değişiklikler yapma kararı alacaksınız. Bu çok da gerekli.Değişecekler sıralamasında ilk sıraya yakışan sizdiniz ama madem ki sonunda silkelendiniz, demek ki bir şeyleri kavradınız. Bu operasyonun size ilerdeki kazançları yaptığınız dokümanlardaki kadar olmayacak. Biraz geç davrandınız çünkü.


16 Temmuz 2014 : İş yaşamınızda yeni istekler içine girebileceğiniz ve bu anlamda kararlı olacağınız bir gündesiniz. Her zamankinden çok çalışabilirsiniz ve gizli bazı planlar yapma eğilimine girebilirsiniz. Çevrenizde değişikliğe ihtiyaç duyabilirsiniz ancak bugün herhangi bir yeni karar almamalı ve yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık konuşacaksınız. Ancak bu çevrenizdeki kişilerle sorunlar yaşamanıza yol açabilir.


16 Temmuz 2013 : İş arkadaşınızla konuşma ve omuz omuza sorunları telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil, küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünmeniz yerinde bir tespit.


16 Temmuz 2012 : İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz. Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir.


16 Temmuz 2011 : Tertip ve düzen konularında ödünsüz yaklaşımlarınızın aşırı kaçtığıdurumlar, karşınıza gereksiz ilişki sorunları çıkartabiliyor. Otoriter tavırlarınız bugünlerdeki yoğunluk içinde gerekli olabilir.


16 Temmuz 2017 : Sürpriz bir yerden gelecek bir ortaklık önerisiyle ilgileneceksiniz. Bu sizi büyük para hesapları içine sokabilir. Para konularında tam egemenlik istiyorsunuz, bunu dengelemelisiniz.


16 Temmuz 2016 : Büyük ödemeleriniz var. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Onları daha ileri tarihlere erteleyebilme olanağınız yok. İşinize sarılıp burada yükselmek durumundasınız.


16 Temmuz 2015 : Bu günlerde para durumunuz Şubat aylarında hava durumu gibi. Hala beklemedeki projeniz sizi yaza çıkartacak. Para durumunuz size alışkın olmadığınız bir yaşam sunabilir. Fakat siz alışkın olduğunuz hayatı sürdüreceksiniz.


16 Temmuz 2014 : Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Finansal konudaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz ve bazı yeni kararlar alabileceksiniz.


16 Temmuz 2013 : Bugün, bir para alışverişi işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu kaybın miktarı sizi şaşırtacak. Alışveriş konusundaki özgüveniniz, bu şaşkınlıkla biraz yerinden oynayabilir.


16 Temmuz 2012 : Taksitin cazibesine çok kapılıyorsunuz. Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin birçoğu gereksiz. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor.


16 Temmuz 2011 : Bugünlerde daha gerçekçi bütçe hesapları içine girmeniz yararlı olacak. Kolay harcayan biri olarak betimlenirken, arada bir sergilediğiniz tutumluluk yakın çevrenizi şaşırtıyor.


16 Temmuz 2017 : Eksik değerlendirmelerle yöneldiğiniz olaylarda agresif tavırlara dikkat. Etkilendiğiniz insanlar, size her zaman kredilerini sunmayabilirler.


16 Temmuz 2016 : İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler bağlamında daha toleranslı olmalı ve çatışmalardan uzak kalmalısınız.


16 Temmuz 2015 : Yabancısı olduğunuz bir konuyla ilgili, birilerine danışmanız gerekiyor.Hatanızı sürekli tekrarlama ihtimaliniz var, Bu size çok şey kaybettirebilir.


16 Temmuz 2014 : Hayatınızda aksak giden bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. Enerjiksiniz ancak enerjinizi doğru kullanamama ihtimaliniz var.


16 Temmuz 2013 : Bir, iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir. Bu hafta çekişmelerden uzak durmanızda yarar var.


16 Temmuz 2012 : Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz.


16 Temmuz 2011 : İyimser düşünceler doğrultusunda yeni değerlendirmeler içine girmelisiniz.


16 Temmuz 2017 : Partnerinizle ilişkinizin daha keyifli olması için bugün eğlendiren kişi değil sorumluluklarını bilen ve şefkat gösteren kişi olabilmeniz daha önemli. Sevginizi bu yolla göstermelisiniz. Lakayt tavırlar ve tembellik tepki çekebilir.


16 Temmuz 2016 : Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. İşyerinizde görev verdiğiniz insanlara güvenip onları daima desteklemeniz size başarı getirecektir.


16 Temmuz 2015 : Huzurlu ve mutlu bir gün geçireceksiniz. Bu halinizi devam ettirebilirseniz aşk ve çalışma hayatınızda olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Olumlu düşünen insanlarla beraber olmaya çalışın. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında doyasıya eğleneceksiniz.


16 Temmuz 2014 : Yeteri kadar iyi iletişim kuramadığınızıve derdinizi sizi tanımayanve bilmeyen insanlara anlatamadığınızıdüşünebilirsiniz bugün.İşiniz ile aileniz arasında kalıpdengeleri oturtmak adına aksiyonalmanız gerekebilir.


16 Temmuz 2013 : Aileniz, yapmak istediklerinize yeterli zaman ayıramayacağınız düşüncesiyle daha fazla ilgi isteyebilir. Kendinize de fırsat yaratamayabilirsiniz. Tamamen bireysel olan işler için direnmeyip ortak olan konuları çözün.


16 Temmuz 2012 : İş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Maddiyata bağlı sıkıntı veren bir sorununuzu, şansınızın ve tesadüflerin yardımıyla paraya ihtiyaç duymadan halledeceksiniz. İş yoğunluğunuzun sağlığınızı olumsuz etkilememesi için arada dinlenmelisiniz. Aşk rüzgarları sizden yana esiyor.


16 Temmuz 2011 : O kadar az dostunuz kalmış ki, bunu yeni fark ediyorsunuz. Kalanları da kaybetmemek için elinizden geleni yapın. Gelecek parayla borçlarınızı ödeyin. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemeye özen gösterin.


16 Temmuz 2012 : Güneş burcunuzda ilerliyor.. Kişiliğinizi vurgulayan enerjiniz ortaya çıkıyor. Karşıt burcundaki Plüton’un  etkisiyle, sosyal çevreniz içinde etkinliğiniz artıyor. Bugün, göz dolduracak davranışlarda bulunacak, yeni arkadaşlar edineceksiniz. İlgi çeken konuşmalarınızla, karşınızdakileri ikna edecek, fikirlerinin değişmesini sağlayacaksınız.


16 Temmuz 2017 : Ay burcunuzdan geçerken dikkatler üzerinizde toplanıyor. Artık kişisel konularınıza daha rahat odaklanabilirsiniz. Kendinizi her konuda hızlı kararlar alırken bulacak ve önemli adımlar atabileceksiniz. Beklemede kalan konularınızı şu dönem istediğiniz şekilde ilerletmeye başlıyorsunuz. Özellikle iş hayatında geniş imkanlar bulacağınız söylenebilir.


16 Temmuz 2016 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


16 Temmuz 2015 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


16 Temmuz 2014 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


16 Temmuz 2013 : Evde yapılması gereken işler tüm hız ile devam ediyor. Öncelikle eldeki kaynakları korumak istediğiniz bu dönem yerleşimle ilgili giderler bütçenizi zorlayabilir. Güvenlik konuları, özel hayatınız yanında aile yaşantınızla ilgili sorunlar size sorumluluk getirecektir. Yeni başlangıçlar yaptığınız bu süreçte iyimserlik ve güven duygusu ile öne çıkıyorsunuz.


16 Temmuz 2012 : Bir çok konuda kafanızı karıştıran sorunlarla ilgileniyorsunuz. Uzun zamandır çözmekte zorlandığınız temalar duygusal olarak sizi zorlamış olmalı. Artık geçmişe olan ilginizi ve bağımlılığınızı bırakmalısınız. Bu yeni döneme arınmış bir şekilde başlamanızda yarar var. Ancak risk içeren gelişmelere dikkat edilmeli Arkanızdan yapılacak söylentiler sizi kırabilir.


16 Temmuz 2011 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


16 Temmuz 2017 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


16 Temmuz 2016 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


16 Temmuz 2015 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


16 Temmuz 2014 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


16 Temmuz 2013 : Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.


16 Temmuz 2012 : Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


16 Temmuz 2017 : DUYGUSAL yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmekte başarılısınız. Duygusal hassasiyetiniz karşı cinsle aranıza girebilir. Zihinsel karmaşa yaşayabilirsiniz.


16 Temmuz 2016 : Kendinizi biraz serbest bırakın. Kendinizi kastıkça duygularınızı incitiyor, içinize dönüyorsunuz.


16 Temmuz 2015 : İşinizle alakalı aklınızda çokfazla soru işareti vardı.Bugün o sorulara cevapbulacaksınız ve çok güzeladımlar atacaksınız. Hastaolmanıza rağmen işinizitakip ediyorsunuz.


16 Temmuz 2014 : AŞK: Eğer yeni bir ilişkiyebaşlayacaksanız bugünlerdebaşlamasanız daha iyi olurçünkü duygularınızıkestiremiyorsunuz. Kimseyeemin olmadan ümitvermemenizde fayda var.PARA: Yeni gelirler edinmeniz olası. Yeni işlereaçıksınız ve ek gelir günleri başlıyor sizin için.SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat ediyor ve kendinizebakıyorsunuz. Beslenme probleminiz de yokancak bayanlar makyajda abartıya kaçmamalı.


16 Temmuz 2013 : AŞK: Olaylar karşısında duygusalkararlar vermeden önce dikkatlidüşünmelisiniz. Mantığınızıhislerinize yenik düşürmeyin.Sizi şaşırtacak birçok konuolabilir. Önsezilerinize bugünfazla güvenmeyin.İŞ: Yoğun gün geçirmenizden dolayı tüm çevreniziihmal ediyorsunuz. İş temponuzdaki bu hızyavaşlayınca maddi manevi zarar yaşayabilirsiniz.Bütçe dengesi için alacaklarınızı iyi kontrol edin.SAĞLIK: Kuşkulardan kurtulun, ruhunuzu arındırın.


16 Temmuz 2012 : Kartınız kardeşlik... Sizin için arkadaşlıklarınız çok önemli. Bağlarınızı sevdiklerinizle güçlü tutuyor ve kırılsanız bile küsmeye kıyamıyorsunuz. İlişkileriniz iyi.


16 Temmuz 2011 : Bugün sevgi ve aşk gezegeni birleşiyor. Merkür ve Venüs, sizin de bugün aşka sıcak bakacağınıza dikkat çekiyor. Çekici, hoş alımlı, eğlenceli biri olarak insanların karşısına çıkacaksınız. Kalbi boş olanlara müjde!


16 Temmuz 2017 : Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.


16 Temmuz 2016 : Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir.


16 Temmuz 2015 : İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sizden adım atmanızı bekliyor. İş yerinde bazı olaylar bugün istemediğiniz bir biçimde gelişebilir, ama sizin de elinizden şu anda hiçbir şey gelmeyebilir. Sabırlı olmalısınız, tecrübe edineceksiniz.


16 Temmuz 2014 : Oldukça keyifli ve huzur dolu bir gün geçirmeniz mümkün. Güçlü iyimserliğiniz, şefkat duygularınızla birlikte güçlenebilir ve sevdiğiniz kişiyi görmek uğruna, çok uzun mesafeler katetmeyi göze alabilirsiniz. Sevgilinizle dostluğunuz, aşkınızı gölgede bırakacak kadar güzel olabilir.


16 Temmuz 2013 : Aşk hayatınızda yeniliklere hazır olun. Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen gelişmeler söz konusu. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var. Bugün yetenekleriniz aniden dikkati çekebilir ve önemli bir yerden, sizi başarıya ulaştırabilecek bir teklif alabilirsiniz.


16 Temmuz 2012 : Aşk hayatınızda ilk defa karşılaştığınız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda da olabilirsiniz. Bu zor günleri, sevdiğiniz kimseyle birlikte olarak atlatmaya çalışın. İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed