Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

17 Ekim Hangi Burç?


Burcunuz Terazi,

Geçmiş Yorumlar:

17 Ekim 2014 : Çok farklı seçenekle karşı karşıya olabilirsiniz. Aralarından birisini değerlendirirken en az karmaşık ve en akla yatkın olanı üzerinde durmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı ilişkilerimizle ilgili kararlarımızı ya da son hareketlerimizi gözden geçirebiliriz. Karşımızdaki kişilerin düşüncelerini veya inançlarını değiştiremediğimiz, başarılı olacağından emin olmadıkları adımları attıramayacağımız veya güvenlerini kazanamayacağımız türde tavsiyeler vermemeli; duygularımıza veya öngörülerimize bağlı değil, açıklamalı, görüntülü sunumlara veya mantıki belgelere dayanan ikna yöntemleri kullanarak bazı adımların atılması gerektiğine dikkat çekmeliyiz. Somut işaretlere dayalı sunumlar karşı tarafın düşüncesini değiştirmede etkili olabilir. Boş öneri ve tavsiyelerden kaçınmalı.


17 Ekim 2013 : Bazı kişilerin hakkınızda çok kuvvetli ve sarsılmaz fikirleri olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak, tabii ki siz bu değerlendirmelere katılmak zorunda değilsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ters giden veya gerilim içeren konuları akışına bırakmanızda ve bir parçası olmamanızda fayda var. Tavır veya fikir değişikliğine gitmeden, ancak sabırlı ve sakin kalıp, boşa zaman harcamamak(ya da boşa kürek çekmemek daha doğru!) ve kusurlu ya da hatalı kişi veya olayların daha iyi ortaya çıkmasını beklemek enerji kaybını önleyebilir.


17 Ekim 2012 : Beklediğiniz haberler birkaç gün aksayabilir veya beklemediğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir. Diğer bir konu ise sosyal çevreniz. Aslında bulunduğunuz mekandan hoşnut değilsiniz. Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Sizi engelleyen şeylerden birisi kendinizin yarattığı olumsuz düşünce formları ve isteksizlik.


17 Ekim 2011 : Sosyal statünüzde düşüş olması riskiyle karşı karşıya kaldığınızı hissediyorsunuz ve bu karamsar düşünce de ilişkilerinizde elinizi kolunuzu bağlıyor. Tutulup kalmak yerine düşünerek hareket etmeyi ve bu şekilde davranışlarınızı örnek hale getirmeyi denerseniz, belki de kaybettiğinizi düşündüğünüz itibarınızın ellerinizden kayıp gitmediğini fark edeceksiniz. Her zaman güvenilir bir dost olduğunuz ve karşınızda aynı konuma koyduğunuz arkadaşlarınız, sizden o kadar da kolay vazgeçmeyeceklerdir. Siz dedikodulara, söylentilere fazla kulak asmayın ve iyi olduğunu herkesin kabul ettiği kalbinizden konuşmaya devam etmelisiniz. Alışveriş yapmanın, duyarsızca ve umarsızca para harcamanı zamanı değil.


17 Ekim 2014 : Sevgi ve toplumsal yaşam alanlarında her zamankinden daha başarılısınız. Araştırmaya, öğrenmeye ve haberleşmeye çok önem verebileceğiniz hareketli bir gün. Çıkabileceğiniz yolculuklarda bilgilerinizi arttırma fırsatı bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.


17 Ekim 2013 : Başladığınız bir işin tamamlanması gerekiyor. Ama sorumluluk dağıttığınız insanların, dolayısıyla da sizin ortak hatalarınızdan iş misina gibi karışmış durumda. Haftaya yine bu sıkıntıyla başlıyorsunuz. İsteksiz davranıp yanaşmadığınız bir konu yeniden üzerinize gelecek. Biraz kararsızlık geçirseniz de, konudan yine uzak kalacak gibi görünüyorsunuz. Çok yakınız birinin gönül işleriyle müdahale biçiminde alakalısınız. Ama ilgilenmiyor gibi görünmeye çalışıyorsunuz.


17 Ekim 2012 : Yardımseverliğinizi bugün elinize geçecek bir fırsatla kanıtlayacaksınız. Arkadaş çevrenizde çok sevilen ve güvenilen bir insansınız. Gerçi bazı sırları kendinize saklayamamışsınız ama genel olarak iyi niyetli bir insansınız. Çivi gibisiniz, sportif yapınız vücudunuzu sağlık problemlerinden uzak tutuyor. Aileye biraz daha fazla vakit ayırın.


17 Ekim 2011 : Yurtdışındaki bir arkadaşınızdan uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeyleri, onun bir niyetsizlik içine girdiği kuşkusuyla iptal etmeyi düşünüyorsunuz. Sağlığınızla ilgili duyduğunuz endişelerin sebebi, bunu yalnızca eş, dostla paylaşıp bir uzmana görünmemenizden kaynaklanıyor. Haftanın sonuna doğru kendinizi gösterip rahatlayacaksınız.


17 Ekim 2014 : Ay, karşı cinsle ilişkilerinize dikkat çekiyor ve istediğiniz yenilikler için güç veriyor. Bugün ilişkilerinize duygusal bir boyutta yaklaşabilirsiniz.


17 Ekim 2013 : Küçük aşk oyunlarınız var. Zararsız olduklarını düşünüyorsunuz. Oysa beraber olduğunuz da bu tür zararsız oyunların içinde görmeye tahammül edemeyeceğinizi çok iyi biliyorsunuz.


17 Ekim 2012 : Güzel bir birlikteliğiniz var ama eski aşkınız zaman zaman aklınıza geliyor ve bütün tadınızı kaçırıyor. Nostaljik yapınızdan dolayı geçmişi kolay kolay silemiyorsunuz. Gününüzü gün etmeye bakın.


17 Ekim 2011 : İlişkinizin başladığı gibi gitmemesi sizi düşündürüyor. Daha mutlu olacağınızı, daha büyük coşku yaşayacağınızı düşünüyor, daha fazla ortak yanınız olduğunu sanıyordunuz.


17 Ekim 2014 : İş konusunda kendinize yüklenebileceğiniz bir gündesiniz. Düzenleme kabiliyetinizi ön plana çıkarabileceğiniz işlerde başarılı olabileceğiniz görülüyor. Bu arada İkili ilişkilerdeki yanlış anlamalar can sıkıcı olabilir.


17 Ekim 2013 : İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınıza artık dostlarınız inanmıyorlar. Sıkıntılar üst üste bindikçe bunları paylaşıp dağıtmak ihtiyacınız artacak .


17 Ekim 2012 : Bugün içinde birkaç küçük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş ortamında çeşitli insanları idare etmek zor zanaat. İş ortaklarınızın beklentileri sizinkinden biraz farklı çıkabilir. Ödünler vermek zorunda kalabilirsiniz.


17 Ekim 2011 : İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Yakında sizi biraz üzecek bir gelişme olabilir. Önemli sorumluluklarınız var. Ama siz bu sorumlulukların hepsinin altından kalkıyorsunuz.


17 Ekim 2014 : Parasal konularda ortaya çıkan gelişmeler sizi harekete geçiriyor. Maddi açıdan yeni fırsatlar yakalayabilir, kişisel gelirinizi artırıcı uğraşlarda bulunabilirsiniz.


17 Ekim 2013 : Neyse ki sıkıntılı günlere her zaman hazırlıklı birisiniz. Vadesini uzatmaya çalıştığınız bir ödeme canınızı sıkıyor. Bu konuda fazla şansınız yok gibi görünüyor. Sıkıntının fazla sürmeyeceği inancınızda haklısınız.


17 Ekim 2012 : Gün içindeki harcamalar Yengeç burcu için pek hayırlı görünmüyor. Özellikle büyük miktarlarda paraları bir yerlere bağlamamaya dikkat edin. Borç istemeyin, isteyene de vermeyin.


17 Ekim 2011 : Esas olarak kendi yağınızla kavrulan birisiniz. Eş, dost ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor.


17 Ekim 2014 : Bugün işle ilgili ilginç gelişmeler olabilir. Yeni sorumluluklara karşı kararlı olun. Engellemelerle de karşılaşabilirsiniz.


17 Ekim 2013 : Hiç olmazsa küçük oyunlarınızı çevrenizden biraz uzakta oynayın. En azından eşin dostun camını kırmamış olursunuz


17 Ekim 2012 : Pireyi deve yapabilir, bu tutumunuzdan dolayı özellikle iş alanında istenmeyecek sonuçlara sebep olabilirsiniz.


17 Ekim 2011 : Sizi sevindirmek için hazırlanan bir sürpriziniz var. Bir şeyler hissetseniz bile meraklı davranmamanız gerekiyor.


17 Ekim 2014 : Bir gruba etki bırakmak istediğiniz bir şeyler sunup kendi kapasitenizi ortaya koyabilirsiniz. Beklediğiniz tepkileri hemen alamayabilirsiniz.Sizinle aynı heyecanı paylaşmıyor olmaları, önem vermedikleri anlamına gelmez.


17 Ekim 2013 : Sıra dışı tavırları ve konuşmasıyla cazip gelecek biri karşınıza çıkabilir. Yeniye duyduğunuz heyecan sizi çekecek. Ancak özellikle ikili ilişkilerde her zamankinden tedbirli ve sakin karar vermeniz gereken bir gündesiniz.


17 Ekim 2012 : Kendinizi sevgi alışverişine bu kadar kapatırsanız, yeni ufuklara yelken açma şansını da tamamen ortadan kaldırmış olursunuz. Maddi bir konu nedeniyle yapılacak bazı görüşmeler kaygılarınızı ortadan kaldırmaya ve içinizdeki sevginin dışa çıkmasına neden olacak noktaya gelecek.


17 Ekim 2011 : İş hayatında kurduğunuz düzenin bozulup çökmemesi için kontrolü tamamen elinizden bırakmamalısınız. Alerji duyduğunuz gıdalardan uzak durarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz.


17 Ekim 2012 : Ay para evinizde ilerliyor ve kazançlar konusunda fazla hayale kapılmamanız konusunda sizi uyarıyor. Sosyal yaşantınızda karşılaşacağınız kişilerin farklı düşünceleri başlangıçta hoşunuza gidecektir. Fakat daha sonra yargılayabilirsiniz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.


17 Ekim 2014 : İşe dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi dile getirmeye bakın. Çalışmalarınız için gerekli desteği bu sayede bulabilirsiniz. Ayrıca yeni projeler yerine elinizdeki işleri tamamlamaya öncelik vermelisiniz. Çünkü bazı projelerinizden yana maddi kazançlar gözüküyor.


17 Ekim 2013 : İlişkilerde başlayan hareketli koşullar size sürprizler hazırlayabilir. Yalnız olanlar için aniden başlayan yeni bir ilişki ile canlı paylaşımlar elde edebilirler. Yine bu dönemde ortaklaşa konularda yeniliklerin getireceği yön değişiklikleri üzerinde düşünmekte fayda var. Bazı belirsizliklerin gündeme olması nedeni ile ani verilecek kararlardan kaçınmalısınız.


17 Ekim 2012 : Sahip olduğunuz değerleri koruma çabanız var. Daha fazla birikim yapmak, bütçenizdeki açıkları ortadan kaldırmak adına yeni önlemler alabilirsiniz. İş hayatında verdiğiniz emeklere rağmen daha fazla sorumluluk almanız gerekecek. Çalışma kapasitenizi harekete geçiren etkiler size aradığınız güveni sağlayabilir. Giderlerinizi kontrol etmekte sorunlar yaşayabilirsiniz.


17 Ekim 2011 : Kendinizi yeni konulara ve eğitsel çalışmalara yakın görüyorsunuz. Son günlerde uzaklarla ilgili yeni gelişmelerin öne çıkması ile harekete geçeceksiniz. Eğitsel konuların hayatınıza getirdiği sorumluluklar artarken, başkalarından destek görebilirsiniz. İlham alabileceğiniz kişiler ve olumlu açılımlar hayatınızın yönünü belirleyecek.


17 Ekim 2014 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


17 Ekim 2013 : Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.


17 Ekim 2012 : Kişisel konuların getirdiği ağırlık para meselelerinde kendini gösteriyor. Belki çok çalışıp az kazanacaksınız. Ancak maddenin değerini yeniden öğreneceğiniz zamanlar içindesiniz. Eldeki kaynakların korunması en önemli önceliğiniz olacak. Kazanç sisteminizde yaşanacak değişim ise kolay değil. Ortaklaşa işler gündeme gelebilir.


17 Ekim 2014 : Kartınız Aşk... Sizlerin yöneticisi Venüs aşkı ve güzelliği zaten ifade ediyor. Ama bugün bir kat daha belirginleşecek. Aşk yaşamınızda kıpırtılar oluşuyor.


17 Ekim 2013 : Mantığınız sayesinde her şeyin olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz. Aşk hayatınız güzel bir haberle hareketlenecek. Fikirleri hemen uygulamaya koyun.


17 Ekim 2012 : Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.


17 Ekim 2011 : AŞK: Yeni tanıştığınız partnerinizle uyumlu olmak için çok çaba harcamanız gerekecek.Ufak bir sorunda aranızdaki ipler kopabilir. Aşk uyumunuz için bugün size göre bir gün değil. PARA: Yine zorlu günler geldi dayandı kapınıza. Diğer günlerdeki harcamalarınızın sıkıntısını çekmeye başladınız.Ödemelerinizi aksatmanız olumsuz etki yaratacak. SAĞLIK: Beslenmenizle ilgili gereksiz yiyecekler tüketerek mide hazımsızlığı yaşayacaksınız.


17 Ekim 2014 : Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.


17 Ekim 2013 : Ay#39#ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.


17 Ekim 2012 : Sevdiğinizle ilişkinizde de sizi rahatsız eden durumlarda #39#hayır#39# demeyi öğrenmeye ihtiyacınız var. Bu sizi gerilimden kurtaracak mutlu olmanıza yardım edecek. Mesleki anlamda kendinizi garanti altına almak, güvende ve sağlamda hissetmek istiyorsunuz. Giderlerinizde artış olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed