Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

17 Kasım Hangi Burç?


Burcunuz Akrep,

Geçmiş Yorumlar:

17 Kasım 2014 : Bazı girişimlerinizin ilerleyip ilerlemeyeceği konusundaki merakınız büyüyor, ama merak etmeyin, çok yakında sonuçlar netleşiyor. Tecrübeniz sizden çok fazla talepleri olan kişileri bertaraf etmenize yardım edebilir. Fikirlerinizi sunma beceriniz size yardımcı olabilecek kişiler bulmanızı sağlayabilir. Bugünlerde, hiç kimseyi veya hiçbirşeyi hafife almayın. Tüm burçlar için gün geneli: Cumartesi günü ilk saatlerde ilişkilerimizde zorlanabiliriz. Ancak, genel hatlarıyla, pratik olabileceğimiz ve keşkelerle vakit kaybetmek yerine, istediğimiz konularda harekete geçmeyi tercih edebileceğimiz bir hafta sonu(özellikle Pazar günü). Özgüvenli olmamız ve planlı şekilde ilerlememiz durumunda amaçlarımıza ulaşabiliriz. Cumartesi akşam saatlerinde belirsizlikler, kararsızlıklar veya gerçeklerden uzak yaklaşımlar söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


17 Kasım 2013 : Tadilat, dekorasyon, evi ilgilendiren veya birlikte yaşadığınız kişilerle ilgili konular ön planda. Özgüveninizi korumalı, kötü alışkanlıklardan ya da hayatınızda istemediğiniz şeylerden kurtulmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal aktiviteler, eğlenceli planlar yapabiliriz. Finansal açıdan bazı endişelerimiz olsa da, sosyal açıdan güzel bir gün olabilir. Sadece gece saatlerinde gerilim hissedilebilir, engellenmişlik hissi içsel sıkıntı yaratabilir, tedbirli olmakta fayda var.


17 Kasım 2012 : Ufak tatsızlıklar canının sıkılmasına neden olabilir. Ama genelde gelişmeler senin lehine ilerliyor. Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinde hissedeceksin. Bununla beraber bedensel açıdan daha sakin bir döneme girdiğini söyleyebiliriz. Bunun dışında yakında ödünç aldığın bir malın iadesi söz konusu olabilir. Bunu ihmal etme.


17 Kasım 2011 : Bugün sevdiğiniz kişiyle aranıza dostlarınız yüzünden kara kedi girebilir. Kıskançlık krizine giren sevgiliniz ya da eşiniz, sizden kendisine daha fazla zaman ayırmanızı isteyebilir. Bunların bir kapris olduğunu düşünüp, kısa sürede geçeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında biraz daha yumuşak ve sevgiyle davranmaya çalışın. Kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz. Vitaminli yiyeceklere yönelmelisiniz.


17 Kasım 2014 : Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarına karşı yanlış bir bakış içinde görünüyorsunuz. Yaratıcı ve üretken birisiniz. Başarılarınız ilgi çekici. Hayattaki en büyük handikabınız dostluk ilişkilerine abartı bakışınız. Sizden çok daha yeteneksiz bir iki dostunuz sizi yönlendirebiliyor, arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştirebiliyor.


17 Kasım 2013 : Ailenizle olan ilişkiniz zaman, zaman özel yaşamınızı aksatabiliyor. Bugün yine ailenizle sevdiğiniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Karşılıklı yakınlaştırma niyetiniz iyi bir çözüm getirebilir. Bazı inatlaşmalardan uzak durmalısınız. Önümüzdeki günler içinde planlarınız arasında bazı tercihler yapma zorunluluğu duyabilirsiniz.


17 Kasım 2012 : Yakınınızda yaşanan bir soruna yaklaşıp çözümüne katkıda bulunmak istiyorsunuz. Ama sorunu yaşayan kişi kendisine yapılacak uyarılara kapalı bir ruh durumu içinde. Çabanız bir işe yaramayacak.Bu günlerde bir yalnızlık duygusu yaşıyorsunuz. Hayatı paylaştığınız kişi ya da kişilerle temel sorunlar yaşamadığınız halde mutlu değilsiniz.


17 Kasım 2011 : İnsan ilişkilerindeki yeteneğinize hayran oluyorlar. Sizde herkesi etkileyen bir cazibe var. Dost çevreniz geniş, iş yerinizde seviliyorsunuz, gönül ilişkinizde bir problem yok. Aile çevrenizde de sizden daha büyük ve deneyimli insanlara bile koruyucu gibi davranıyorsunuz. Bu kadar şeyi bir arada nasıl başardığınızı herkes merak ediyor.


17 Kasım 2014 : Bu akşam yapacağınız telefon görüşmesinde hoşunuza gidecek sözler söyleyebilir. Siz daha çok görüşmek istiyorsunuz ama onun koşulları buna uygun değil. Koşullarını zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor.


17 Kasım 2013 : Sonunda aradığınız mutluluğu bulduğunuzu düşünüyorsunuz. gerçekten de kısa vadede önemli bir sorun gözükmüyor. Düzeyli ve dengeli bir ilişki yürütüyor olmanın sorumluluğunu sevgilinizle birlikte çok güzel üstleniyorsunuz.


17 Kasım 2012 : Aşk hayatınızda yanlış bir adım atmak üzeresiniz. İkili ilişkide temel sorun diye ele aldığınız basit bir sorun sizi ilişkiyi bitirmeye doğru götürüyor. Karar vermeden önce ciddi, ciddi yeniden düşünmelisiniz.


17 Kasım 2011 : Sevgi ve saygıya aşktan daha çok önem veriyorsunuz. O da bir ilişkide sizin aradıklarınızı arıyor. Uyumunuzun bir nedeni de bu.


17 Kasım 2014 : İşin çoğunu siz yapıyorsunuz, ama sessiz sedasız çalıştığınız için kimileri bu emeğinizi görmezden geliyor. Yine de taktir edeniniz çok denilebilir. Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz.


17 Kasım 2013 : Yaşanan birçok sorunun sizinle hiçbir ilgisi yok. Her konuyu çözmek zorunda olmadığınızı anlamanızda yarar var. İşyerinizde olan adaletsizliklere karşı tepki duymanız, sizi riskli davranışlara yöneltmemeli.


17 Kasım 2012 : Biraz umursamaz olduğunuz düşünülüyor. Bunu pek dikkate almıyorsunuz. Kalabalık bir ortamda çalışıyorsunuz. İşinizi seviyor ve bunu bazı durumlarda etrafınızdaki insanları inciterek sergileyebileceğinizi sanıyorsunuz.


17 Kasım 2011 : Size danışılmadan yapılan bir değişikliğe canınız sıkılabilir. Aslında tahmin ettiğiniz bir değişiklik bu. Önceden müdahale ederseniz, engelleyebilirsiniz.


17 Kasım 2014 : Bazı gerekli görülen yerlere aktarılan paralar daha rahatlatıcı teminatlar istiyor. Para idaresi konularında iyi niyetli çabalarınızın yanlış değerlendirilmesinden korkmamalısınız.


17 Kasım 2013 : Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız. Bugünlerde içinizde para harcamak için sonsuz bir istek var. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz.


17 Kasım 2012 : Para durumunuzda yavaş, yavaş da olsa her gün ileriye doğru bir gidiş var. Para darlığınızı, masrafları kısarak ve küçük ilave işler yaparak en aza indirmeye çalışıyorsunuz. Bugün hiç hesapta olmayan bir ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.


17 Kasım 2011 : İhtiyaçlarınızın her gün biraz daha arttığını fark ediyorsunuz. Eskisi gibi kenara para ayıracak durumunuz bugünlerde pek yok. Bu duruma çare arayacaksınız.


17 Kasım 2014 : Bazı konulara gösterdiğiniz ilgisizlik hakketmediğiniz ölçüde sosyallikten uzak bir izlenim bırakabiliyor. Hayatın her alanıyla aynı iletişimi kurmanız yararlı olacak.


17 Kasım 2013 : Yeni kırgınlıklar yaşamamak için sert çıkışlar göstermekten kaçınmalısınız. Sizi kırmış olan ve görüşmek istemediğiniz eski dostunuz, yumuşak eleştirilerinizle pişmanlıklar duymaya çok hazır görünüyor.


17 Kasım 2012 : Bazı problemleri dev aynasında görüyor ve problemden o boyutta etkileniyorsunuz. Yakında vereceğiniz yanlış bir kararla bunu sonradan anlayacaksınız.


17 Kasım 2011 : Kendinizi de çevrenizdekilere de çok güveniyorsunuz. Kendinize güvenmekte haklı olabilirsiniz ama çevrenizdeki herkes sizin kadar güvenilir değil.


17 Kasım 2014 : Çok şeyi bir arada yetiştirmeye çalışacağınız ve planda olmayan işlerin de üzerinize yığılacağı bir gün. Neyse ki para konusu canınızı pek sıkmayacak. Para gelecek ama sonrası kaos olabilir. Yakın akrabalarla aranızı bozacak bir diyaloğa girmemeye özen gösterin.


17 Kasım 2013 : Dolunay evlilik, ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili etkileyecek sizi bugün. Birebir iletişimde olduğunuz kişilerle bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Biraz toleranslı olmaya çalışın. Daha önce yapılmış olan bir teklifin cevabı da alınabilir.


17 Kasım 2012 : Parayı elde etme mücadelesi hırsa dönüşmediği sürece size fayda sağlayacaktır. Bugün gününüz her zamankinden farklı bir tempoda geçecek. Okuyup öğrenmeye devam. Siz kendinizi bilgi olarak geliştirdikçe daha güzel şeyler ortaya çıkarabilirisiniz. Yani eğitim şart.


17 Kasım 2011 : Bazı insanların renkli ve eğlenceli kişiliklerinin altında ne kadar büyük problemler olduğunu, bunları gizlemek için büyük çaba sarfettiklerini unutmayın. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı paylaşmanız ilişkinizin geleceği açısından faydalı olacaktır. Maddi sıkıntılar daha devam edebilir.


17 Kasım 2012 : Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma


17 Kasım 2014 : İşten yana destekler ve kazançlar konularında hareketlilik gözüküyor. Bir süredir üstünde çalıştığınız bazı projeleriniz meyvesini verebilir. Gün içinde vakıf, dernek veya yardım kuruluşu tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bu tarz kuruluşlara maddi yardımda bulunabilir veya gönüllü olarak ufak görevler üstlenebilirsiniz.


17 Kasım 2013 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


17 Kasım 2012 : Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


17 Kasım 2011 : Kendinizden ve iş hayatından beklentiniz yükseliyor. Artan sorumluluklar dikkat çekme çabanız birleşince çok şey yapabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. Zira mesleki konularda rahat ilerleyeceğiniz koşullara artık hazırsınız. Aynı zamanda işten kaynaklanan maddi kazançlarınız ve organize olmanız gereken konular öne çıkacak.


17 Kasım 2014 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


17 Kasım 2013 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


17 Kasım 2012 : İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.


17 Kasım 2014 : AŞK: Sevdiğiniz kişiye haketmediği kadar ilgi ve alakagösteriyorsunuz. Ona karşıyumuşak huylu olduğunuzubelirttiğinizde o sizden çok fazlabeklentilere girebilir.PARA: Sempatik, uyumlu veverici tavırlarınız işte olumlu etkiler yaratıyor.Konumunuz öylesine güzelki mali yöndensıkıntılarınızı atlatmanız kolay olacak.SAĞLIK: İşinizde hareketsiz saatler geçirmenizdenkaynaklanan omurga ağrıları yaşayabilirsiniz.


17 Kasım 2013 : İş stresiniz yoğun. Durmadan çalıştırmak zorunda kalmanız çok yorulmanıza neden olabilir.


17 Kasım 2012 : Kartınız İmparator... Gerekli gereksiz size sunulan her teklifte girişimlerde bulunuyorsunuz. Destekleyenlerinizin az olduğunu biliyorsanız kendinizi sınırlamayı da bilmelisiniz.


17 Kasım 2011 : AŞK: Eğer yeni bir ilişkiyebaşlayacaksanız bugünlerdebaşlamasanız daha iyi olurçünkü duygularınızıkestiremiyorsunuz. Kimseyeemin olmadan ümitvermemenizde fayda var.PARA: Yeni gelirler edinmeniz olası. Yeni işlereaçıksınız ve ek gelir günleri başlıyor sizin için.SAĞLIK: Sağlığınıza dikkat ediyor ve kendinizebakıyorsunuz. Beslenme probleminiz de yokancak bayanlar makyajda abartıya kaçmamalı.


17 Kasım 2014 : İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.


17 Kasım 2013 : 23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.


17 Kasım 2012 : İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed