Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

17 Nisan Hangi Burç?


Burcunuz Koç,

Geçmiş Yorumlar:

17 Nisan 2018 : Dakiklik, düzen, azim ve bir seferde bir kaç konu üzerine odaklanma gibi özelliklerin olmazsa başarılı olamazsın bunu biliyorsun. Nerede olursan ol zirveye ulaşmak istiyorsan, sendeki bu gücü fark et ve seni sen yapan değerleri daha fazla geliştirmeyi öğren. Bir de şu sabırsızlık huyunu biraz frenleyebilsen!


17 Nisan 2016 : Yapacağınız araştırmalar dış görünüşünüzde değişiklikler yapmanıza yardım edebilir. Yeni imajınız iş hayatınızda da sizi olumlu etkileyebilir ve özgüveninizin artmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlere kadar, sosyal ilişkilerimiz, aşk hayatımız ya da eğlence anlayışımızı besleyebilecek aktiviteler açısından olumlu saatlerdeyiz. Bol bol sosyalleşebilir, zevklerimize hitap eden işlerle uğraşabiliriz. Akşam saatleri ise, ağzımızda çıkan sözlere dikkat edelim. İstenmeyen gerilimler oluşabilir. Gece saatlerinde konusunda uzman, yaşça büyük veya tecrübeli kişilerin fikirlerini almak ya da önerilerine uymak bize iyi gelebilir ya da bize danışanlar olabilir. Sosyal bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


17 Nisan 2015 : Daha az dirençle karşılaşacağınız yolu takip etmeniz, daha kolay ilerleyeceğiniz işleri seçmeniz ve her şeyin çok fazlasından ya da çok azından kaçınmanız gereken birkaç günlük süreçtesiniz..


17 Nisan 2014 : Evliliğinizi veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı kararlar alabilirsiniz. Evinizi değiştirebilirsiniz veya bazı ilişkileriniz sizi şaşırtabilir. Neyse ki yarından sonra ılımlı ve hoş gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.


17 Nisan 2013 : Aşk hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkmaya başlıyor. Başkalarından çok kendi işlerinize zaman ayırarak yukarıdaki başlıkları destekleyebilirsiniz. Niobe


17 Nisan 2012 : Bugün kendinizi tamamen işinize vermekte çok zorlanacaksınız. Çalışırken kafanız hayali gezi ve eğlencelerde olabilir. Şayet imkan bulur da günü, Astrolojik etkilerin yönlendirdiği şekilde değerlendirebilirseniz yeni kimselerle tanışabilir, hayatın zevkini çıkartabilirsiniz. Bu gezip, eğlenme durumu size bazı masraflar da açabilir ancak memnun kalacağınız için biraz harcama yapmanız da size dokunmayacaktır. Şayet yalnız bir Koç#39#sanız yeni bir karşı cins arkadaşlığı kurabilir, size çok çekici gelebilecek bir kimseyle tanışabilirsiniz. İlerdeki hayal kırıklıklarından kurtulmak için karşı cinse olan hislerinizi iyi tartmalı ve ihtiyatlı davranmalısınız.


17 Nisan 2011 : Bugün kendi kendinizi zora sokabilirsiniz. Çevrenizde bazı sahte arkadaşlar bulunabilir. Bugün size sıkça yalan söylenecektir. Buna özellikle dikkat etmelisiniz. Duygusal ilişkileriniz veya evliliğiniz de bir yalanın ortaya çıkması yüzünden bozulabilir. Bunun hangi tarafın yalanı olacağı kişiden kişiye değişebilir. Bununla beraber bu bozukluk ayrılıklara sebep olacak kadar önemli olmayacaktır. Çok hızlı gelişen olaylar sizi korkutmasın çünkü önemsediğiniz hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz.


17 Nisan 2018 : Aşırı hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz. Cinsel enerjiniz ve fantezilerini işle ilgili bağlantılarınızı bir süre ertelemelisiniz. Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz.


17 Nisan 2017 : Bugün özel ilişkilerde ani çıkışlara dikkat. Genel olumsuzlukların etkisi size bugünlerde yön verebilir. Nedensiz bulduğunuz aşırılıklarınızla, sonradan bunları kavrama sürecinde pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sıralar kendinizi mutlu edebileceğiniz verimli uğraşlara yönelebilirsiniz. Günlük hayatın baskısını, bu şekilde azaltabilirsiniz.


17 Nisan 2016 : Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişmeler var. Bu gelişmeleri bekliyor olmanıza rağmen, küçük şaşkınlıklar söz konusu.. İşlek zekanız size yeni yeni avantajlar sağlayacak ve bunlardan yararlanmayı bileceksiniz. Çok değişik ilgi alanlarınız var. Hayatın neresinde, ne zaman, hangi koşullarda zevk alacağınız belli olmuyor. Bu karmaşayı bir cazibe olarak sergileyebiliyorsunuz.


17 Nisan 2015 : Bugün bütün dikkatinizi toplayıp görüşmeye öyle gitmelisiniz. Bu görüşmenin sizin için anlamını biliyorsunuz. Bazı konuları hak ettiğinden çok fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi biraz indirimli dinliyorlar. Sağlığınızdaki ufak uyarılar ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir. Buna önem vermelisiniz.


17 Nisan 2014 : Sağlığınız konusunda çok dikkatsizsiniz. Bu yüzden soğuk algınlığı gibi sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında boyun ya da eklem ağrısı gibi sorunlar yaşamanız muhtemel. Bugün sağlık problemleriniz sebebiyle bazı işlerinizi ve randevularınızı iptal etmek zorunda kalabilirsiniz.


17 Nisan 2013 : Geçen günlerde yaptığınız bir görüşme bütün hayatınızı etkileyebilir. Şu sıralar yıldınız parlak. Bunu biraz avantajlarını görmelisiniz. İki eski arkadaşınızla biraya gelebilirsiniz. Onların görüşleri sizi yönlendirebilir. Ama siz yüreğinizdeki ateşe uymakta serbestsiniz


17 Nisan 2012 : Sınır tanımayan, özensiz davranışlara karşı, önümüzdeki günlerde dikkatli olmalısınız. Aile ilişkilerinizde bir konudaki yetersizlik, size bazı eksorumluluklar yükleyebilir. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuzun gönlünüzde yarattığı boşluğa, bugünlerde yeni konuklar yerleşebilir. Bu anlamda birtakım ziyaretler için kapınız açık olmalı.


17 Nisan 2011 : Sabah saatlerinde alacağınız bir haber sizi çok sevindirebilir. Bir arkadaşınızın yaşamını değiştirecek olan bu haber, dolaylı olarak sizi de etkileyecek. İyimserliğiniz ve huzurunuz kimsenin gözünden kaçmıyor. Bunda, iş yaşamınızdaki olumluluklar kadar, yeni yaşadığınız ilişkinin de payı var. Bazı ailevi sorunlarınız dışında her şey yolunda sayılabilir.


17 Nisan 2018 : Sizi heyecanlandıran ve romantik bir teklif alabileceğiniz bir gün. Bu fırsat hiç ummadığınız bir anda ve koşulda karşınıza çıkabilir. Duygusal açıdan olağan dışı bir gün yaşayabilirsiniz. Gözlerinizi, kulaklarınızı, dikkatinizi açık tutmanızda yarar var.


17 Nisan 2017 : İlişkileri yarı aşk, yarı dostluk şeklinde sürdürme alışkanlığınız, gizli bazı endişelerin sonucu gibi. Aşk konularında pek güvenilmez bir imaj sergiliyorsunuz. Ama iradenizle kırgınlıkların önüne geçebiliyorsunuz.


17 Nisan 2016 : Güvensizliğiniz üzüntünün yanında incinmeyi de getiriyor. Bunubastırmak istemeniz hiç yeterli değil, mutlaka bastırmanız gerekiyor. Takıldığınız noktaları yoğun duygusallık içinde doğru değerlendiremiyorsunuz.


17 Nisan 2015 : Aşk yaşamınızda işler iyiye doğru gidiyor. Aslında çok sevilen birisiniz. Çevrenizdeki pozitif enerji aşk yaşamınıza yansıyacak. Sevdiğinizle kendinize zaman ayıracaksınız. Birlikte planladığınız şeyleri gerçekleştireceksiniz.


17 Nisan 2014 : Yaşadığınız son gerilimli buluşmadan sonra ilişkinizde olumlu değişikliklerin siz de farkındasınız. Tek sorununuz yeterince açık konuşamamak. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama biraz daha açık konuşmak bazı sorunları büyümeden çözebilir.


17 Nisan 2013 : Aşk hayatınızda da bir dalgalanma meydana gelebilir. Geçici heveslere girmeme konusunda aldığınız kararları uyguladığınızda sakin bir gün sizi bekliyor. Bugün sevgilinizden alacağınız bir haber sizi şaşırtabilir.


17 Nisan 2012 : İlişkinizde gitgide canınızı sıkmaya başlayan dış müdahaleler, genellikle sizi düşünen insanlardan geliyor. İlginizin aşırı olduğu şeklindeki düşüncelerin gitgide eleştirel bir hal alması, sizin için yararlı olabilir.


17 Nisan 2011 : O, sizin şefkat isteğinizin farkında ve size yeterince şefkat gösterdiğini düşünüyor. Fazlasını beklemek yerine onun verdiklerinin önemini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir.


17 Nisan 2018 : Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız beklediğiniz ölçüde olmasa da sonuç getirecek. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor.


17 Nisan 2017 : Önümüzdeki günlere sarkıttığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştırabilir. Bu işi hemen bugünden ele almanız gerekiyor. Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz var gibi.


17 Nisan 2016 : İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız. İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek.


17 Nisan 2015 : Bugün iş yaşamınızda problemli, yapısal olarak değişken, kararsız ve sıkılgan bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki kimi insanlarla geleceğinizle ilgili anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Sevimli, canayakın tabiatınız iş yerinde size hayranlar kazandırsa da, ruhsal yönden kırgın bir gün geçirebilirsiniz.


17 Nisan 2014 : Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Bu konuşmalardan umutlanabilirsiniz. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.


17 Nisan 2013 : Bugün işinizle ilgili özellikle maddi konuları kapsayan bazı sözler duymak sizi üzecek. Neticede sizin dışınızda olan bu söylentileri kulak arkası edip çalışmalarınızdaki verimi düşürmemelisiniz.


17 Nisan 2012 : Son günlerde geliştirdiğiniz yöntemlerin iş ilişkilerinizdeki sorunlara çözüm olamaması, fikir aldığınız insanlara biraz abartılı bakışınızla ilgili. Bu akşam iş konulu tartışmalar içinde olabilirsiniz.


17 Nisan 2011 : İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası. İş ilişkileri üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz. İşle arkadaşlığı birbirinden ayırmanız konusunda uyarılabilirsiniz.


17 Nisan 2018 : Daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir.


17 Nisan 2017 : Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Ödemelerinizin sıkıntısını fazla erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz.


17 Nisan 2016 : Bugün gelirinizle ilgili bazı önemli görüşmeleriniz olabilir. Parasal sorunlarınıza ilişkin çözümler için fazla düşünmeyin sadece çevrenize daha iyi bakmalısınız.


17 Nisan 2015 : Maddi konularda sorumluluk taşımaya başlayacaksınız. Paraya dayalı bir konuda yüksek sorumluluk isteyen bir konuma gelmeniz muhtemel. Bu nedenle hesap kitap işlerine biraz daha özen göstermeniz gerekecek.


17 Nisan 2014 : Tasarruflarınızı bugünlerde karşılaşacağınız önerilere karşı korumaya almanız gerekebilir. Para konularında, parayı daha önemser davranışlara girmeniz yararlı olacak.


17 Nisan 2013 : Yatırımlarınız doğru yönde. Yakın zamanda meyvelerini toplayacaksınız. Bu durum parasal durumunuzu de yoluna koyacak. Bugün alacağınız olan bir miktar parayı tahsil etmek sizi epey hoşnut kılacak.


17 Nisan 2012 : Bu aralar iyi hesaplar yapmanız gerekiyor. Bütçenize yön verebilecek haberler alabilirsiniz. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların bir kısmına direnmeniz, geçici küskünlükler doğurmaya çok elverişli.


17 Nisan 2011 : Aileniz küçük birikimlerini sizinle paylaşmak isteyebilir. Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsızlıklarınız var. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana.


17 Nisan 2018 : Beslenme konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek gıdalardan uzak durmalısınız.


17 Nisan 2017 : Sabırsızlık gösterdiğiniz konuda dişinizi biraz daha sıkmalısınız. Bu şekilde sonuç çok daha olumlu olacak.


17 Nisan 2016 : Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi. Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, yakın çevrenizi şaşırtabilir


17 Nisan 2015 : Aile ilişkilerinize karşı duyarlı olun. Özellikle sizden yaşça büyük bir insan ilgi bekliyor olabilir.


17 Nisan 2014 : Geleceğe ait planlarınızı yeniden, daha dikkatli bir biçimde ele almak faydalı olabilir. Özellikle sosyal çevrenizde değişiklikleri göz ardı etmemelisiniz.


17 Nisan 2013 : Bugün elinize geçecek parayı akıllıca kullanmanız yararınıza olacaktır. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.


17 Nisan 2012 : Sınırlayamadığınız bazı arkadaşlıklarınızda problemleri siz geliştiriyorsunuz. Araya mesafe koyma yoluna giderseniz, bazı ilişkilerinizde anlaşılamadığınız duygunuzdan kurtulacaksınız.


17 Nisan 2011 : Görüş bildirmek durumunda kalacağınız bir konu sizde geçici üzüntüler yaratabilir.


17 Nisan 2018 : Sevgilinizin iş hayatındaki problemlerinin yarattığı stres nedeniyle değişebileceğinden korkuyorsunuz. Bu kuşkunuz boşuna. Karşınıza çıkacak ilginç iş teklifleri değerlendirmek için sezgilerinize güvenin. Daha önceden bu konularda tecrübesi olan dostlarınızdan da yardım alabilirsiniz.


17 Nisan 2017 : Bugünlerde elinizi attığınız her işinters gitmesi sizi üzüyor. Yaşadığınızaşk özelliğini yitirmiş. Ancak kısa birsüre sonra bu durumu aşacak, tekrareski mutluluğunuza döneceksiniz. Harcamalarınızıkontrol altına almakta zorlanıyorsunuz. Lükseolan merakınız bütçenizi sarsmaya başladı.


17 Nisan 2016 : İş hayatınızda hedeflerinize kilitlenmiş durumdasınız. Aşk hayatınızda alacağınız ciddi kararlar sevdiğiniz insanı çok mutlu edebilir. Yeni bir gayrimenkul almanız için çok uygun bir dönemde bulunuyorsunuz.


17 Nisan 2015 : Aile ve evle ilgili konularda aldığınız ortak bir sorumluluk varsa bugün kendinize ait olan kısmını ihmal etmeyin. Sizinle ilgisi olmayan görevleri üstlenmeniz gerekebilir. Rahatlık, sevdiğinizle aranızda gerginlik yaratabilir.


17 Nisan 2014 : Duygusal anlamda sıkıntılı ve huzursuz olma riskiniz var bugün. Yeteri kadar desteklenmediğinizi düşünüp sıkılabilirsiniz. Ancak yardım görmek için öncelikle onu almayı beceriyor olmanız lazım. Bu sizi güçsüz yapmaz.


17 Nisan 2013 : Sabaha yeteri kadar dinlenememiş ve biraz da huzursuz bir şekilde başlarsanız bunun acısını en yakınlarınızdan çıkarmaya kalkmayın. İçinizdeki değişim ihtiyacı ve iş baskısı bu aralar biraz gerilmenize neden oluyor.


17 Nisan 2012 : Özel hayatınızda çok esnek olduğunuz için partnerinizin çıkardığı sorunları görmezden geliyorsunuz. İşinizde geçmişteki hataları tekrarlamamaya çalışıyor, bazı konularda hakkınızın yendiğini düşünüyorsunuz. Ancak haklılığınızı ispat etmek biraz zor olabilir. Harcamalarınıza sınır getirin.


17 Nisan 2011 : Arkadaşlarınız, sevdiğiniz kişiyi şımarttığınızı düşünüyor. Siz ise ona sürekli olarak yeni birşeyler almaktan vazgeçemiyorsunuz. İşinizle ilgili gösterdiğiniz aşırı hırs sizi doğru olandan alıkoyuyor. Sağlığınız çok iyi.


17 Nisan 2012 : İdealist yapınızın ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını, siz de fark ediyorsunuz. Bugün mantıklı konuşmalarınızla, çevrenizi etkileyecek ve istediğiniz sonuca yaklaşacaksınız. Bilinçaltınızda biriktirdiğiniz bir çok düşünceyi dağıtmayı denemelisiniz. Karşıt burcunuzda geri giden Satürn size verdiği dayanıklılık ve sabır veriyor.


17 Nisan 2018 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


17 Nisan 2017 : Pek çok konuda hevesli ve yenilikçi olabilirsiniz. Arkadaşlarla ortak bir hedef etrafında olacağınız çalışmalar dikkat çekecek. Bu konular başkalarına yararlı aktiviteleri içine alabilir. Sosyal olanaklarınızı genişletmek, değişik dostluklara yakın durmak yeterince heyecan verecek. Geleceğe dönük düşüncelerinize destek bulmayı başaracaksınız.


17 Nisan 2016 : Gündeminiz önemli iş konuları ile dolmakta. Daha sıkı çalışmak ve başarıya odaklı hareket etmek gerekecek. Ãœzerinizde bakı kuran her sorumluluğu ciddiye almalı, üstlerle ilişkilerde mesafeli olmaya bakmalısınız. Sizi mücadeleye iten mesleki konularda önemli aşamalar kat etmeye başladınız. Bu dönem zorlandığınız konuların geçici olduğunu görmelisiniz.


17 Nisan 2015 : Ay burcunuzda ve sizi son derece hareketli koşulların içine itiyor. Beklediğiniz, net olmakta zorlandığınız her konuyu dikkatli biçimde ele alabilirsiniz. Yeni başlangıçlara odaklı olmanız nedeni ile aşırı risk alabilen yanlarınızı kontrol etmenizde yarar var. İş hayatında akıcı ve somut ilerlediğiniz bu dönem önemli kazançlar elde etmeniz söz konusu.


17 Nisan 2014 : Bugün de çatışma enerjiniz oldukça yüksek. Ancak düne göre daha kontrollüsünüz. Parasal konularla ilgili yenilik ve dönüşüm temaları öne çıkıyor. Gereksiz inat etmeyin. Ne kadar esnek ve açık olursanız o kadar kazançlı çıkacaksınız. Bankalarla görüşmeler olabilir. Ortak yatırımlar ve paralar konusunda sezgilerinizi dikkate alın.


17 Nisan 2013 : Ailenizle ilgili konular ve onların sizden beklentileri üzerinde duracaksınız. Kendi özel hayatınızı ihmal ettiğiniz son dönem zorunlu işler ve tamamlanması gereken konular sürüyor. Toprağa ait bazı yatırım planlarınızda ise temkinli olun. Başkalarından destek görmekte zorlanabilirsiniz. Yeni harcamalar, evle ilgili giderlerin kontrol edilmesi zorlaşabilir.


17 Nisan 2012 : Duygusal endişeleriniz devam ediyor. Gizli kalmış konuların getirdiği gelişmeleri sabırla karşılamalısınız. Biraz sezgilerinize güvenmek, kollektif çalışmalarda daha fazla fedakarlıkta bulunmak size iyi gelecektir. Yakın çevreden gelecek destekler ise yapıcı sonuçlar getirecek. Kendinizi ifade edebileceğiniz konular yanında, ticari faaliyetler hızlanabilir.


17 Nisan 2011 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


17 Nisan 2018 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


17 Nisan 2017 : Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


17 Nisan 2016 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


17 Nisan 2015 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


17 Nisan 2014 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


17 Nisan 2013 : Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır


17 Nisan 2012 : Haftanın ilk günleri sizi oldukça sıkıştıran etkiler var. Duygusal açıdan yaşanacak endişeler ve gizli kalmış konular öne çıkabilir. Her zamanki gücünüzü korumalı, bazı şeyleri bırakmayı denemelisiniz. Başkalarına yararlı olunabilecek çalışmalarda yer almak, fedakarlık yapmak gerekebilir. En azından manevi açıdan yaşanacak tatmin sizi zenginleştirecektir.


17 Nisan 2018 : Kartınız Mesaj... Özel yaşantınızda kendinize biraz daha özenli davranmalısınız. Sizlere ilk bakıldığında çok fazla çilekeş görünüyorsunuz. Bu özverilerinizden yararlananlar var.


17 Nisan 2017 : Kartınız Kıyamet... Bugünlerde aman kimseye düşman olmayın. Asla affetme yeteneğiniz yok. Bir kere kırıcı olursanız size pahalıya mal olabilir. Sebepleri iyi araştırın.


17 Nisan 2016 : Hiçbir zaman sevgilinizden ayrı bir program yapmayı düşünmüyorsunuz. Onun da fikrini almalısınız. Vitamin eksikliği nedeni ile sorunlar görülebilir. Şansınızın dönmesi için durmadan dua ediyorsunuz. Biraz da çalışmalısınız.


17 Nisan 2015 : İçinizde öylesine büyük coşku ve sevgi var ki onsuz bir dünyayı hayal edemiyorsunuz. Ancak bugün aranızda tatsız ve sert rüzgarlar esebilir.


17 Nisan 2014 : Kendinize olan güveninizsayesinde aşkta şansınızaçılıyor. Zekanızla bu fırsatıiyi değerlendireceksiniz.Gelecek olan mali desteğihemen harcamayın.


17 Nisan 2013 : Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.


17 Nisan 2012 : Mutlu bir yaşam sizi bekliyor. Oysa bu başarınız sizden kaynaklanıyor. Mükemmeli arayarak ertelediğiniz planlar bugün hayatınıza girecek.


17 Nisan 2011 : BİR kısmetiniz var ama, bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız.


17 Nisan 2018 : Sevgilinizi incitme korkunuz var. Bu, yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürme, sorunları zamana bırakma yolunu seçmekle hata yapıyorsunuz. İş rekabetlerinden uzak duruyorsunuz. Yakında size yapılacak birtakım teklifler olabilir.


17 Nisan 2017 : Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.


17 Nisan 2016 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


17 Nisan 2015 : Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.


17 Nisan 2014 : Özel hayatınızdaki ufak tefek sorunları büyütmeyecek, ilişkilerinizi sıcak ve güçlü bir biçimde sürdüreceksiniz. Kendinize olan güveniniz ve anlayışlı olmanız beraberliğinizi olumlu etkileyecek. İşinizin riskli alanlarında acele etmeden, iyice analiz ederek karar almalısınız.


17 Nisan 2013 : Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed