Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

17 Ocak Hangi Burç?


Burcunuz Oğlak,

Geçmiş Yorumlar:

17 Ocak 2015 : Bazı konularda aksilikler oluşması sizi demotive edebilir. Ancak, ufak bir aksilikte demoralize olmak sizin gibi inatçı bir burca hiç yakışmıyor. Ayrıca, en sonunda olaylar lehinize gelişmeye başlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Dün Balık burcundaki Mars’la Yay burcundaki Satürn’ün arasında oluşan kötücül açı, (on gün boyunca etkili) otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde zorlanmalara, gergin ya da hareketi engelleyen ortamlara, düşmanca tavırları olan ya da saldırgan kişi, grup veya ülkelere dikkat çekiyor. Fikir çatışmalarından kaçınmak için birbirimizin fikir ve düşünce sistemlerine saygılı olmamızda, riskli hareketler yapmaktan kaçınmakta, riskli kişilerden ve yerlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Hareket kabiliyetimiz azalabilir, karşılaşacağımız engeller veya demotive edici etkiler her şeyi bir kenara bırakıp vazgeçme etkisi yaratabilir. Özellikle Balık, Yay, İkizler ve Başak burçlarının ya da yükseleni bu burçlarda olan kişilerin ilk derecelerinde doğanlar bir halsizlik veya gerginlik hissedebilirler. Bu süreçte daha sakin program yapmalarında, ani hareketlerden kaçınmalarında, kelimelerini dikkatli kullanmalarında veya tahrik edici konuşmalara kulaklarını kapatmalarında fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


17 Ocak 2014 : İlişkiler ön planda. Günün değişken atmosferi veya istikrarsız ya da ruh hali çabuk değişen kişilerle karşılaşma ihtimali göz önüne alınırsa, karşılaşacağınız kişilerin sorularını bugünlük geçiştirmenin ve bunu yaparken de oldukça kibar kalmanın yollarını Sağlığınıza dikkat etmeli, sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Duygularınızı kontrol edememeniz tartışmaları büyütebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, diğerlerinin fikirlerini değiştirmeye çalışmak ya da katkı sağlamaları için uğraşmak zaman kaybından başka bir şey ifade etmeyebilir. Bazı olayların gerçekleşmesini veya ilerlemesini istiyorsanız kendi yolunuzdan gitmeli ve karşınızdaki kişilerden çok fazla bir şey beklemelisiniz. Duygusal açıdan gergin bir gün olması zıtlaşmaları ve gergin ortamları beraberinde getirebilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


17 Ocak 2013 : Belli konularda anlaşmaya varmadan önce, maksimum yarar sağlamanın yollarını bulmalısınız. Her ne kadar üzücü olsa da, geçmişi hatırlamanın faydasını görebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili anlaşmalarınızda ya da geleceğinizi ilgilendiren konularda tecrübelerinizden faydalanarak daha iyi kararlar alabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinleyebilir ve istediğiniz yönde ilerleyebilirsiniz. Ufukta aşk var! Niobe


17 Ocak 2012 : Bugün sorumluluk hissiniz yoğunluk kazanıyor, tutumluluk ve dikkat bu günün özelliklerinden ve siz bazı işlerinizde ve olaylarda geri planda kalmayı tercih ediyorsunuz. Günün ikinci yarısında daha açık yapıda olduğunuz için her şeyi ortaya dökmeniz ve çok iyi anlaşmalara varmanız olasıdır. Israrcı yaklaşımlardan kaçının.


17 Ocak 2011 : Yerleşik alışkanlıklarınızdan vazgeçmek sizi bir hayli korkutuyor. Sağlığınız pek rahat değil. Bilinçaltı isteklerinizin ön planda olması sizi ruhsal açıdan rahatsız edecektir. Siz sıradan bir insan değilsiniz. Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zor durumlarda kalın. Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi.


17 Ocak 2015 : Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir. Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler.


17 Ocak 2014 : Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranışlar size anlaşılmaz geliyor. Birkaç gün içinde hiç umulmadık bir konuda statükoyu koruma arzusu gösterecek ve hayata genel bakışınızla çelişebileceksiniz. Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandıkları duygusu yaratabiliyor. Bir problemle ilgili, çok acil tavır belirlemeniz gerekebilir.


17 Ocak 2013 : Sizin en önemli ilkeniz dürüstlük ama ne yazık ki herkes sizin kadar dürüst değil. Bunu fark ettiğinizde çok üzülüyorsunuz. Bugün hiç ummadığınız bir kişinin ikiyüzlülüğüne tanık olabilirsiniz. Konunun sizinle bir ilgisi yok ama siz yine de üzülebilirsiniz. Bir arkadaşınız size kendisiyle ilgili bir haber verecek, siz de en az onun kadar sevineceksiniz.


17 Ocak 2012 : Yakınlarınızdan biri sizin hayalci olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor. Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Etkilenmeler yapmak istediğiniz bazı şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir.


17 Ocak 2011 : Yakınlarınızdan biri sizin hayalci olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor. Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Etkilenmeler yapmak istediğiniz bazı şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir.


17 Ocak 2015 : Aranızdaki heyecanı canlı tutma çabanız, yapay davranışlara neden olabiliyor. İlişkiniz sağlam temeller üzerinde. Bunun güveniyle rahat davranışlara yönelebilirsiniz.


17 Ocak 2014 : Olumlu ya da olumsuz anlamda sizin bir şeyler hissetmiş olmanızı yeterli sayıyor, karşı tarafın duygularını ikinci plana atabiliyorsunuz. İlişkinizi biraz da önsezilerinize bağlı olarak sürdürmeniz, bazı yanılmaları getirebilir.


17 Ocak 2013 : Aşkta heyecan kadar şefkate de önem veriyorsunuz. Bunu yeterince dile getiremediğiniz için istemeden kırılıyorsunuz. O sizin şefkat isteğinizin farkında, kendince şefkat gösteriyor. Kırılmak yerine onun verdiklerinin değerini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir.


17 Ocak 2012 : Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. Zorunlu ayrılıklar duyguları daha da geliştirebilir. Aklınız sürekli onda. Bu yeterli, ama endişe etmenize hiç gerek yok.


17 Ocak 2011 : Sizden uzakta da sizi düşüneceğinden emin olabilirsiniz. Zorunlu ayrılıklar duyguları daha da geliştirebilir. Aklınız sürekli onda. Bu yeterli, ama endişe etmenize hiç gerek yok.


17 Ocak 2015 : Karşılıklı özveriyle bütün problemleri aşabilirsiniz. Söylentilerin iş ortamınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Çevrenizin size ve kariyerinize duyduğu güveni azaltıyorsunuz


17 Ocak 2014 : İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan kazanımlarla çıkacaksınız İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde kısmen azaltabilir.


17 Ocak 2013 : Her zamanki atılganlığınız devam ediyor ve bunun karşılığını da alıyorsunuz. İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası. İlişkiler üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz.


17 Ocak 2012 : İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz, ama belli ki herkes sizin gibi değil. İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var. Bugün övüldüğünüz kadar yerilebilirsiniz de.


17 Ocak 2011 : İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz, ama belli ki herkes sizin gibi değil. İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var. Bugün övüldüğünüz kadar yerilebilirsiniz de.


17 Ocak 2015 : Bugünlerde alacak verecek sıkıntıları içine girebilirsiniz. Çok programlı olmanıza rağmen iradeniz dışındaki sıkışıklıklar size de yansıyabilir. Para konulu özel görüşmeleriniz var.


17 Ocak 2014 : Ödemelerinizin sıkıntısını erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz. Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak.


17 Ocak 2013 : Paranızın değerini biliyor, harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz. Yine de aileniz destek olmak istiyor. Bugün ailenizden bu destekle ilgili hoş bir haber alabilirsiniz.


17 Ocak 2012 : Vaktiyle ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz. Bugün bu konuda bazı kökten kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmış görünüyor


17 Ocak 2011 : Vaktiyle ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz. Bugün bu konuda bazı kökten kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmış görünüyor


17 Ocak 2015 : Aile, akraba türü ilişkilere zaman ayırmanız gerekiyor. Son zamanlarda onları çok ihmal ettiniz.


17 Ocak 2014 : Atak ve aceleci davranışlardan kaçınmanızda fayda var. Size gösterilecek abartılı bir ilgide sabırla sonucu beklemeniz gerekecek.


17 Ocak 2013 : Bugün alkolden uzak durmalısınız. Etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizden birilerinden gelecek bir haber var. Bu haberin doğruluğundan emin olun.


17 Ocak 2012 : Sizin de gerekli görüleceğiniz bir katılım söz konusu. Bunu ciddi değerlendirip gerekli bulmanızda yarar var. Bu katılımda işinizle alakalı önemli açılımlar görülüyor.


17 Ocak 2011 : Sizin de gerekli görüleceğiniz bir katılım söz konusu. Bunu ciddi değerlendirip gerekli bulmanızda yarar var. Bu katılımda işinizle alakalı önemli açılımlar görülüyor.


17 Ocak 2015 : Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği birarada yaşatmaktan vazgeçin. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Bazı heyecanlarınızın dozunu ayarlamalısınız. İş hayatınızda inisiyatifinizi kullanarak bir karar almanız gerekebilir. Bir süre sonra aldığınız kararın sizi sevindirecek.


17 Ocak 2014 : Bugün hesaplama ve detaylandırma gerektiren konularda asıl hedeften kayıp hesabı şaşırma riskiniz olabilir. Alacak verecek mevzuları, ticari konular, yatırım ve özellikle ödemeler riskli olabilir. Kontrolsüz davranmayın.


17 Ocak 2013 : Bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmenizgereken bir dönem. Bu hemsağlığınız hem de beklentilerinizeulaşabilmek açısından önemli. Konusizi de evdekileri de yakından ilgilendiriyor.Sizi zorlayanlar ya da tam tersi bundan hoşnutolmayanlar çıkacaktır. Karar sadece size ait.


17 Ocak 2012 : Kötü gün arkadaşı bulmak zordur. Varlıklı zamanınızda yanınızda yuvalananlar böyle zor gününüzde bir anda kaybolurlar. Bu sebeple mali olarak güçlü olursanız yalnız kalmazsınız. Aile büyüklerinden birinin rahatsızlığıyla uzun zaman ilgileneceksiniz. Fazla kilolarınızı vermelisiniz.


17 Ocak 2011 : Tercihleriniz sizi yanıltıyor. Aşk ve iş partnerlerinizi iyi tanıyın. Sağlıkla ilgili şikayetlerinizi cid-diye alın. Uzun zamandır ter döktüğünüz sınavlardan çok iyi sonuçlar alamayabilirsiniz. Umudunuzu yitirmeyin.


17 Ocak 2013 : Güneş burcunuzda ilerlerken, enerjik yönleriniz körüklüyor. Yenilgiye tahammül edemediğiniz kesin. Bugün, sizinle yarışmak isteyenler olacaktır. Araştırmacı yönlerinizin güçlü olmasından dolayı, her şeyi önceden sezinleyip, önleminizi almanız yüzünden, çevrenizin şaşkın bakışları altında izleniyorsunuz.


17 Ocak 2015 : İşle ilgili konularda destek göreceğiniz ve elinize para geçeceği bir güne hazır olun. Günün ilk yarısı işler üstünüze yığılmış gibi hissetseniz de öğleden sonra kendinizi toplayıp bütün işlerin üstesinden geleceksiniz. Alacağınız destekler sayesinde işinizle ilgili dikkat çekebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili beklentilerinizi yeniliyorsunuz.


17 Ocak 2014 : Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


17 Ocak 2013 : Yerleşik düzenden ve aile için ilişkilerden uzaklaşma arzunuz var. Zira son dönemde sizi bağlayan beklenmedik gelişmeler oldukça yorucu oldu. Şimdi yeni öncelikler belirlemeli, evde yaşanan yenilenmeleri iyi yönetmelisiniz. Aynı zamanda eldeki kaynakların daha tutarlı değerlendirilmesi gerekiyor. Uzun vadeli planlardan şaşmamakta yarar var.


17 Ocak 2012 : Bu dönem pek çok konu sizi yakından ilgilendiriyor. Öncelikle sosyal konulara yakın durduğunuz bu süreçte yeni sorumluluklar dikkat çekiyor. Duygularınızı rahat edebilmeniz ilişkileriniz açısından olumlu olacak. İleriye dönük hedefleriniz ise size yeni düşünceler getirmekte. Ãœstlerle ilişkilerin dikkate alınması gereken bugün daha esnek olmalısınız.


17 Ocak 2011 : Oldukça sıkı çalışmanız gereken bir güne başladınız. Biriken işler ve önemli detaylar zamanınızı almaya başlıyor. Yine de yeni bir düzen sağlamanız gereken koşulları lehinize çevirebilirsiniz. Her zamanki disiplini yanlarınızla işe koyulmanız gerek. Değişik teknikler deneme şansınız sizi başarılı ve verimli kılacaktır. Ancak aşırı yorgunluklar duygusal olarak sizi yıpratabilir.


17 Ocak 2015 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


17 Ocak 2014 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


17 Ocak 2013 : Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.


17 Ocak 2015 : Bugün tüm gücünüzle bazı konularda gerçeğe yaklaşmış sayılıyorsunuz. Ama dünyayı siz değiştiremezsiniz.


17 Ocak 2014 : Geçtiğimiz günlerde başınıza gelen kötü olaylar tekrarlanabilir. Bu olay sizi etkilemesin çünkü kısa sürecek. Yeni biri ile tanışıp aşk yaşayabilirsiniz.


17 Ocak 2013 : Kendi çıkarlarınızı hiç düşünmeden hareket ediyorsunuz. Mali sorunlarınızı gözden geçirmelisiniz.


17 Ocak 2012 : AŞK: Sevdiğiniz kişinin size yolgöstermesini istiyorsunuz. Budurumda kendinizi acizgösterdiğinizin farkındadeğilsiniz. Sizler çok zeki kişilerolarak kendi yaşamınızı kendinizkontrol altına almalısınız.İŞ: Çok fazla fikir dağınıklılığı yaşıyorsunuz. İpinucunun kaçmasına fırsat vermeyin aksi halde işarkadaşlarınız bu durumdan rahatsız olacaktır.SAĞLIK: Bugün iştahınız açık. Tatlı tüketiminiazaltmalısınız. Aksi halde kilo alacaksınız.


17 Ocak 2011 : Ruhunuzda oluşan enerji, çevrenize ve size huzur verici. Yeni işlerinizdeki yoğunluk moral depolamanıza sebep. Maddi açıdan huzur sağladığınızda diğer işlerinizi önemseyerek ve severek yapmaktasınız.


17 Ocak 2015 : Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.


17 Ocak 2014 : Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.


17 Ocak 2013 : Duygusal anlamda yeni girişimlerde bulunmak isteyebileceğiniz bir gün. Bu durum sevgilinize güven, sağduyu ve hareketlilik kazandıracak. Fakat dikkat edilmediği takdirde kıskançlık söz konusu olabilir. Yarım kalmış tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor.


17 Ocak 2011 : Ay#39#ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. Başarılı sonuçlar alacaksınız. Para durumunuzdaki düzelmeler bugünlerde iyice belirginleşecek.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2017 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed