Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

18 Ağustos Hangi Burç?


Burcunuz Aslan,

Geçmiş Yorumlar:

18 Ağustos 2016 : Geçmişte size ilham veren kişilerle biraraya gelmenizi sağlayacak planlar yapabilirsiniz. Meslektaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ilginç maceralara atılma fırsatları sunabilir. Karmaşa ve karışıklıklardan kaçınmak istiyorsanız, istikrar çok önemli. Detaylarda saklı bilgileri kaçırmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerinin, bilgi toplama, bilgi edinme, ele geçen bilgiler veya hümanist ve toplumsal başlıkların ön plana çıkabileceği bir gün. Açıkça dile getirilen fikirleri bireyselleştirmemeli ve eleştirilere açık olmalıyız. Sabah saatlerinde, daha verimli işlere zaman ayırabilir, bazı alanlarda yeni başlangıçlar yapabilir, tecrübeli kişilerin tavsiyelerine ihtiyaç duyabiliriz. Dün de yazdığım gibi, Uranüs’ün görünümü, ilham verici fikirleri, yüksek yaratıcılığı, sürpriz başlangıçları, sürpriz gelişmeleri ve olumlu olayları akla getiriyor. İstememiz durumunda istediğimiz kişileri etkilemekte zorlanmıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Ağustos 2015 : İş hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren planlar, konular veya başlıklar ön planda. Bu alandaki yaratıcılığınız sizin için bile sürpriz olabilir. Şaşırtıcı fikirleriniz veya büyüleyen özellikleriniz size kazandıracak. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Ağustos 2014 : İlerleme, büyüme ve gelişme şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Önünüzde seçenekleriniz ve sizi dinlemeye hazır büyük bir kitle var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı konularda aşırı tepkiler verebilir ya da bazı kişilerin hareketlerini değerlendirirken doğru tahliller yapamayabilir, bazı hareketleri hafife alabilir ya da tam tersi, haddinden fazla önemseyebiliriz. En doğru kararı alarak ilerlemeye çalışmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…


18 Ağustos 2013 : Dikkatli hareket etmenizde fayda var. Kendinizi zor durumda bırakabilecek adımlar atabilir veya mesafe koymak adına karşınızdaki kişinin hassas noktasına dokunabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Terazi burcuna geçen Venüs önümüzdeki günlerde daha yumuşak başlı ve uyumlu olmamızı kolaylaştırırken, aşk, estetik, sanat ve yaratıcılık başlıklarında ele alınabilecek konulara düşkünlüğü arttıracaktır. Bununla beraber, günün gezegen etkileri nedeniyle, eski alışkanlıklardan(özellikle kötü olanlardan) kurtulmak zordur malum, bugünlerde yaşayabileceğimiz hayal kırıklıklarını en aza indirgemek için her şeyin en kötüsünü düşünüyor olabiliriz. Ancak, önümüzdeki birkaç hafta, yüksek ölçekli hedefler koymak, büyük hayalleri gerçekleştirmek ve bizim için gerçekten önem taşıyan konularda ilerleme sağlamak için önemli bir süreç olduğundan yaratıcılığımızı ve zekamızı en iyi şekilde kullanmalı, kavramsal teoriler geliştirerek içimizdeki dahiyi uyandırmalıyız!


18 Ağustos 2012 : Cazibeni kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsin. Hatta hoşlandığın birisi ile ilişkini geliştirebilirsin. Aşktan yana şans sana gülecektir. Bunların dışında dönemin sende yaratacağı rahatlık duygusuna kapılarak tembelleşebilirsin. Pratik yönlerini kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanında maddi zorlanmalarında kısmi rahatlama görülecek. Ama ayrıca harcamaların da artacağını hatırlatırım. Bu artışlar daha çok ev yönünde olacaktır.


18 Ağustos 2011 : Bugün çevrenizde birçok anlayışsız ve sinirli insan olabilir ve durduk yerde size çatabilirler. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz kişiyle aranızda önemli bir gerilim olabilir ve buna zamanında müdahale edemezseniz sıkı bir dargınlık haline girebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, okumak ve benzeri işlerden fazlasıyla sıkıntı duyabilirsiniz. Yaşınıza göre anne veya babanızla ya da her ikisi ile birden ters düşebilirsiniz. Sizin için her şey farklı olabilir. Bugün aşk ilişkilerinizin zorlaşması ihtimali oldukça güçlüdür. Bununla beraber söz konusu etkileri fazlaca olumlu kabul etmemelisiniz.


18 Ağustos 2017 : Akraba türü ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Bu konularda hassas olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız. Bu şekilde, yeni tanışmalarda inatçı ve sabit görüşlü bir görüntü vermekten kurtulacaksınız.


18 Ağustos 2016 : Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu eksikliği arada bir gösteriyor, sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla zorda bırakabiliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Yerinde inceleyip bilgilenmek istediğiniz konular var. Önümüzdeki günler içinde uzun bir yolculuk söz konusu.


18 Ağustos 2015 : Önümüzdeki günler içinde sizi harekete geçirecek heyecan verici bilgiler edinebilirsiniz. Aile içindeki esenliği problemleriyle azaltan bir yakınınızın bunalımlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Hayat karşısında sıkı duruyor, etrafınızda insanları olumsuz etkileyen sorunların, abartı bir duygusallıkla ele alındığını düşünüyorsunuz.


18 Ağustos 2014 : Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla birlikte geleceğinize dair bazı planlar içine girebilirsiniz. Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlem, önümüzdeki günlerde hasret gidermelerle hafifleyecek.


18 Ağustos 2013 : İnatçı ve zor güvenir bir izlenim bırakıyorsunuz. Oysa arkadaş edinmeye, çevrenize insan doldurmaya meraklısınız. Ama hemen arkasından kuşkular, güvensizlikler geliyor. Ben kimseye tam güvenmem diyen bir dost canlısısınız. Halbuki zor güvenenler kolay yaklaşmaz diye bilinir. İnatçılığınız ise madem ki inat, al sana inat türünden.


18 Ağustos 2012 : Genel anlamda huzuru bulacağınız bir gündesiniz ve bazı eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Şu sıralar hayatınızda oldukça etkileyici biri var ve hiç olmadığınız kadar mutlusunuz. İş hayatınızda kıvrak zekanızla her gününüzü renklendirmeyi çok iyi biliyorsunuz. Akşama konuklarınız var.


18 Ağustos 2011 : Aileniz son günlerde en büyük desteğiniz. Her tür sorununuzu onlarla paylaşıyorsunuz. Bugün onlardan bir konuda önemli bir destek görebilir ve kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulabileceğiniz bugün genel olarak neşeli ve rahat geçecek.


18 Ağustos 2017 : Esprili bir insan olmanız sevgilinizin çok hoşuna gidiyor fakat bazen ölçüyü kaçırıyorsunuz ve huzursuz bir ortamın oluşmasına öncülük ediyorsunuz. Bazı durumlarda ciddiyeti elinizden bırakmamanız lazım.


18 Ağustos 2016 : Aşkı koşullara göre şekillenen bir olgu olarak ele alabilirsiniz. Size şu sıralar zorlama gibi gelen romantizm denemeleri, denemeye değebilir. Aile yaşamının aşkı ne kadar etkilediği şeklinde sorularınız var.


18 Ağustos 2015 : Sevgilinize onun sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek.


18 Ağustos 2014 : Onun, kendi iş hayatındaki problemlerinin stresiyle değişebileceği korkunuz biraz yersiz gibi. Sevgilinize daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir.


18 Ağustos 2013 : Sevdiğinizin konuştuğu her sözün sizin sinirinize dokunması, sizin çok yoğun bir tempoda çalışıyor olmanızdan kaynaklanıyor. Bütün bu işlerin üstesinden sadece tek başına siz gelemezsiniz. Bugün size harika bir sürprizi olacak ve rahatlayacaksınız.


18 Ağustos 2012 : Aşk hayatınızda hiç olmadığınız kadar mutlusunuz. Yalnız çevrenizdeki insanların sizi kıskanıp ilişkiniz hakkında sürekli yorum yapmaları yüzünden bugün bu insanlarla büyük bir tartışmaya girebilirsiniz.


18 Ağustos 2011 : Bugün duygusal konularda oldukça şanslı olacaksınız. Aşk yaşamınızda küçük yenilikler olabilir yada güzel zaman geçirebilirsiniz. Fikirlerinizi iyi değerlendirmelisiniz.


18 Ağustos 2017 : Yükünüzü azaltmak için daha yetkili mercilerle görüşmeniz gerekebilir. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.


18 Ağustos 2016 : Dediğim dedik davranışların birçok yetkilide görülebildiğini bilmeniz gerekiyor. Sabırlı olabilirseniz, ondan çok şeyler de öğrenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var.


18 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili ani karalar almaktan kaçınacaksınız. Bir konuda güç elde edecek sevineceksiniz. Bugün amirlerinizden biri ile konuşabilir ve sorunlarınızı onunla paylaşabilirsiniz.


18 Ağustos 2014 : İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir


18 Ağustos 2013 : İş yeri değişikliği veya bir terfi söz konusu. Ne olursa olsun bu durum sizin için daha huzurlu günlerin başlangıcı olacak. Zaten sizin beklentinizi de bu doğrultuda. Tahminlerinizde yanılmayacaksınız.


18 Ağustos 2012 : Aradığınız işi henüz bulamadınız yada iş yerinizde istekleriniz gerçekleşmedi ve iş pozisyonunuz size vaat edilen gibi değil. . Ãœmidinizi kaybetmeyin, bir iş değişikliğini şu an kaldıramazsınız.


18 Ağustos 2011 : İş yaşamınızda genel bir hareketlenme göze çarpıyor ve işle ilgili bir çok iletişime girebilirsiniz. Genel olarak çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bu gerilimlerin sizi motive etmesi söz konusu olacaktır.


18 Ağustos 2017 : Yeni öneri ve tekliflere açık olmak size avantaj sağlayabilir. Bugün tek başına hareket etmektense ortaklıklara açık olmakta yarar var.


18 Ağustos 2016 : Önünüzde hızla yaklaşan ödemeler, bugünkü savurganlığınıza izin vermiyordu. Önünüzde kara kara düşünerek geçireceğiniz günler var. Bugünü biraz masraflı geçirdiniz. Şimdiden bu açığı nasıl kapatacağınızı düşünüyorsunuz.


18 Ağustos 2015 : Bunca dert arasında parayı mı düşüneceğiz ?, diyemiyor insan. ParaHer şey değil artık nostaljik bir söylem. Buna inananların sayısı ne kadar azaldı. Kafanızı toplamak için tek başınıza bol bol gezin. Uzaklara gidin. O kadar paranız var.


18 Ağustos 2014 : Hiç planlamadığınız harcamalarla da yüz yüze gelebilirsiniz. Bu sizi endişelendirecek. Harcamalarınızın bazılarından vazgeçmeniz mümkün değil, bazılarını ise erteleyebilirsiniz.


18 Ağustos 2013 : Aile içindeki bir kişinin ani rahatsızlığı sizi bir miktar masrafa sokup paradan çıkarabilir. Fakat hiç beklemediğiniz bir yerden bir destek alabilirsiniz. Kalıcı dostluklarınız var.


18 Ağustos 2012 : Parasal durumunuz ailenizin desteği sayesinde idare eder durumda. Ailenizden maddi olarak destek görmeniz canınızı sıkıyor. Bugün aile büyükleriniz sizin ile bu konuda bir konuşma yapacaklar.


18 Ağustos 2011 : Özel hayatınıza özen göstermeniz harcamalarınızı çoğalttı ve önümüzdeki günlerde bu yüzden sıkıntıya düşebilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız parasal konularda.


18 Ağustos 2017 : Çalışma hayatınızda kolay tetiklenen, gaza gelen biri olduğunuza inanan kişilerde hareketlilikler var, dikkatli olun. Gurup içindeki bir görüşmede kışkırtmalara karşı dikkatli olmanız gerekecek.


18 Ağustos 2016 : Etrafınızdaki herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz. Çok inandığınız insanlar arasında sizi şaşırtmaya hazırlanan biri var. Hazırlıklı olmalısınız.


18 Ağustos 2015 : Bugün çok yakın bir arkadaşınızla aranızda tatsız bir tartışma geçebilir. Böyle bir tartışma yaşamamak için biraz daha sakin olmalı ve insanların size gücenmemesini sağlamalısınız.


18 Ağustos 2014 : Önümüzdeki günlerde elinizi ayağınıza dolaştırabilecek olaylar gelişebilir. Sabırlı davranarak birçok planı bozabilirsiniz.


18 Ağustos 2013 : İletişimsel anlamda bazı sorunlar yaşayabilir ve kendinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz.


18 Ağustos 2012 : Eskiden birlikte olduğunuz dostlarınızın sözlerine önem vermeyin. Sinirleriniz boşuna bozuluyor.


18 Ağustos 2011 : Bugün trafikle ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Özellikle yağışlı günlerde biraz daha dikkatli olmalısınız.


18 Ağustos 2017 : Maddi kayıplarınızın had safhada olma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlardaki dengesiz ve değişken tutumunuz sizi bu noktaya getirdi. Sevdiğiniz kişinin sorunlarını çözmesine yardımcı olmaya çalışın.


18 Ağustos 2016 : Saman alevi gibi parlayıp sönen bir tartışmanın ortasında kalabilirsiniz. Karşıt gibi görünen tavırlar ve idealler aslında her iki tarafı da farklı kulvarda geliştiren, soru işaretleri yaratan nime-terdir. Bunu sakın unutmayın.


18 Ağustos 2015 : Bir yatırım meselesi bugünlerde size garanti bir gelecek sinyalleri verebilir. Bugünlerde yapacağınız bazı genel harcamalar her ne kadar fuzuli gider gibi görünse de uzun vadede size meyvelerini birer birer verecek.


18 Ağustos 2014 : Kendinizi ve yeteneklerinizi ön plana çıkarmak, sesinizi duyurmak, saygınlığınızı, beğenilirliğinizi artırmak adına bu içinde bulunduğumuz günlerde karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Fırsatların sonuçları da görünür olacak.


18 Ağustos 2013 : Bugün ne yaparsanız yapın, günün en azından bir kısmını sırf eğlenmek ve hoş vakit geçirmek için planlayın. Aşkınızla, varsa çocuğunuzla veya bir hobinizle yani size mutluluk veren herhangi bir şeyle geçirin vaktinizi.


18 Ağustos 2012 : Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal ve mantıksal uyuma önem veriyorsunuz. Bugün rutin işlerinize hız kazandırmak için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Çevresel sorunlar yüzünden asıl yapmak istediğiniz işlerden uzaklaşıyorsunuz. Maddi kayıplarınız son zamanlarda artıyor.


18 Ağustos 2011 : Bugün kendinizi çok hafiflemiş hissedeceksiniz. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükâfatını görüyorsunuz. Moraliniz mükemmel.


18 Ağustos 2012 : Maddi konularınızın yeni bir boyut kazanmanın size kazandıracağı prestijleri inkar etmemelisiniz. Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Başkalarının yaptığı işi beğenmediğiniz zaman potansiyeliniz düşüyor. Bugün, bazı konularda acele karar vermemelisiniz.


18 Ağustos 2017 : Karşıt burcunuzdaki hareketlilik devam ediyor. Bazı gerginlikleri büyütmeden yararınıza gelişecek konulara odaklanmalısınız. Var olan bakış açınızı değiştirmek yolu ile yeni ortaklıklar üzerinde durabilirsiniz. İlişkilerinizde şartları aşırı zorlamak ise sorun yaratacaktır. Yaratıcı alanda ise biraz gayretle istediklerinizi elde etmeniz kolay. Aşk ve eğlenmeye de zaman ayrılmalı.


18 Ağustos 2016 : İletişim ve ticari konulardaki işleriniz açısından olumlu enerjiler içindesiniz. Bu alanlardaki uğraşlarınızdan sonuç almak daha kolay olacak. Aklınıza yeni fikirler gelebilir. Ancak önceliği elinizdeki işleri tamamlamaya vermelisiniz. Zihinsel çalışmalar açısından üretken bir gündesiniz. Eğitimle ilgili çalışmalar rahat ilerleyebilir.


18 Ağustos 2015 : Bugün yakın çevrenizle olan uyum ve iletişiminizi güçlendirebileceğiniz fırsatlar var. Daha akılcı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Tabi bu davranışınız rekabetin sertliğini azaltacak. Hatta rakiplerinizle daha ılımlı bir iletişim içine girebilirsiniz. Bu sayede anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili olumlu sonuçlar sağlayabilir, yeni dengeler kurabilirsiniz.


18 Ağustos 2014 : Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlıklarınız güçleniyor. Yeni ortamlara girecek, bol bol sohbet edebileceksiniz. İşten yana destekler konusunda olumlu bir süreç içindesiniz. Çevrenizdekiler çalışmalarınızı takdir edebilir. Tabi bu durumun sizi rehavete sürüklemesine izin vermeyin. İşlerinizi aksatmamaya dikkat edin.


18 Ağustos 2013 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


18 Ağustos 2012 : Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.


18 Ağustos 2011 : Kendinize yeni ilgi alanları bulmakta kararlısınız. İyimserliğinizi ortaya koyabileceğiniz konular hayata bakış açınızı olumlu etkilemekte. Entellektüel çalışmaların hız kazanması ile düşünceleriniz değişecektir. Başkalarından destek görmek, yeni kişilerle bir araya gelmek konusunda şanslısınız. Bu dönem pek çok yenilenme sizi motive ediyor.


18 Ağustos 2017 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


18 Ağustos 2016 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


18 Ağustos 2015 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


18 Ağustos 2014 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


18 Ağustos 2013 : Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.


18 Ağustos 2012 : Pek çok konuda daha net düşünceler taşımaktasınız. Ay burcunuzda ilerlerlerken size daha kararlı ve cesur adımlar atmaya yöneltiyor. Kararlarınızı daha belirgin biçimde ortaya koymanız, kişiliğinizi öne çıkarmanız söz konusu. Ancak yakın çevrede olan biten konular sizi her açıdan etkilemekte. Zihinsel konularda daha fazla efor ve çaba göstermeniz gerekebilir.


18 Ağustos 2017 : Partnerinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Yaptığınız en ufak hatanın bile aklından çıkmadığını unutmayın.


18 Ağustos 2016 : Üstün özelliklerinizi bilmenize rağmen iş hayatınız kötü gidiyor. Duygularınızı erteliyor gibisiniz.


18 Ağustos 2015 : Uzun zamandır aşk sıkıntılarıyla baş etmeye çalışıyordunuz. Bugün sizler için mutlu bir gün.


18 Ağustos 2014 : İstediğiniz bir şeyin olması için bütün gücünüzü kullanıyorsunuz. Bu durul sizi başarıya ulaştırıyor.


18 Ağustos 2013 : Kartınız Mühür... Her şeyin en iyisini siz biliyor gibi davranarak bazı isteklerinizi eyleme döküyorsunuz. Bu arada sevgilinizle olan sorunlar gün geçtikçe artabilir. Üstesinden gelin.


18 Ağustos 2012 : Kartınız Meditasyon... Derin düşünceler içerisindesiniz ve kimse sizi bu düşüncelerden alamıyor. Hayatınıza dair derin bir karmaşa var ama siz her şeyi ustalıkla çözeceksiniz.


18 Ağustos 2011 : Dalgınlığınız gözlerden kaçmayacak derecede. Bu durumun işinize yansıması iyi değil.


18 Ağustos 2017 : Bugün aşk arzularınız ve sevgi duygularınız iyice kabarabilir. İçinizden yükselen istekler sizi rahatsız etse bile daha düşünceli ve sakin davranmayı başardığınız takdirde mutluluk yanı başınızda! İş yerinde üzerinizde baskılar olabilir fakat yapmakta olduğunuz işi başarı ile sonuçlandıracaksınız


18 Ağustos 2016 : Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.


18 Ağustos 2015 : Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.


18 Ağustos 2014 : Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.


18 Ağustos 2013 : Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Sevdiğinizle yaşadığınız tüm sorunlar son bulacak. Artık mutlu ve huzurlu günler sizi bekliyor. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle bir yakınınız sayesinde tanışacak ve beğeneceksiniz. İşinizdeki değişimlerle ilgili gelişmeleri izlemek sizi memnun edecek.


18 Ağustos 2012 : Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz artıyor.SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed